heeft het beste voor u klaar staan geztn C. D. LIGTVOET tüLAAMERSTMt A-AT HO 2.2.200. 2235. 32244—20224 Geschenken voor het hete LIGTVOET' ce elke vrouw iets van goud Kenmore DAGBLADRECLAME IS NIET TE VERVANGEN Aan alle andere mannen... Hier is iets bijzonders aan de hand..,. shirts-met-de-ster Erres Platenspeler PS 101 f 85,— Met stereo-element en diamantnaald. Instelbare naaldtiruk, 4 snelheden. V. Erres Bandrecorder BO 604 f 398,— Vier-sporen bandrecorder met houten kast, 2 bandsnelheden en dynamische microfoon. Radio. Televisie. Portables. Platenspelers en Bandrecorders. Kies uit ons rijke assortiment Erres toestellen. Stuk voor stuk hebben ze een vorm die het „doet" in elk Interieur en een bril jante techniek. Het vakmanschap van Erres en onze service garanderen u jarenlang onbe zorgd plezier. Erres Ra 644 f 288,— Met duo-reflexweergave, waardoor een warme en zuivere weergave zowel voor de hoge als wot de lage tonen wordt bereikt Erreo TV 5657 f998,— Video-variomatlc, waardoor zowel bij Uve als bij film automatisch het juiste beeld verkregen wordt Als üw vrouw, net als ik, zorgt, wast en werkt - als er nog zoveel te wensen is - en als dan zomaar op een dag je man thuiskomt' met een prachtige gouden ringdan kun je toch alles weerj aanDan is die man toch de aller-allerliefste Bij de juwelier staat u tegenover iemand die weet wat een persoonlijk cadeau is van blijvende schoonheid en waarde. Loop vrij bij hem binnen, kijk eens rustig rond en 1 laat u vertellen en uitleggen - goud maakt gelukkig. Hij draagt een Kenmorehet shirt-met-de-ster. Voor hém een exclusief dress-shirt. Met distinctie, een snit die zit en keuze uit meerdere mouwlengten. Voor haar een bijzonder makkelijk shirt om te verzorgen. Er zijn Kenmore shirts in: Spanofast (zelfstrijkend), Tricot Enkalon (zacht en soepel), Terlenka (uiterst duurzaam). Welk Kenmore shirt U ook neemt: Boord en manchetten blijven perfekt! spanofast - zelfstrijkend poplin Green Star fine quality poplin: wit f 16.90 Green Star in 5 pasteltinten f 17.90 Grey Star special quality poplin: wit f 19.75 Black Star Grand Gala: wit f 27.50 tricot enkalon - zacht en soepel Brown Star lightweight f 15.90 Red Star wit f 17.90 Red Star fantasie f 19.75 terlenka - uiterst duurzaam Blue Star wit en grijs f 19.75 Met weefeffect in wit en vijf pasteltinten f 19.75 Met strepen in 3 tinten f 22.50 I junior shirts In Spanofast en Tricot Enkalon v.a. f 7.90 Erres Portable RP 485 f 169,— Drie golfbereiken: FM. MG en LG. De batterijen gaan 2x zo lang me» door etabillaatleachakeiing. Met charm ante polsrtem» Komt U vrijblijvend eem met om praten. GemaMcelifke botoKn^oooocHtioo.

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 16