Zakenman Oostduitse terug uit gevangenis KOREN VAN TRUUS MASSAAR MET ORKEST VAN SAM SWAAP STERK WISSELENDE IMPRESSIES REDDINGSACTIE VOOR HET POND IN PAULIS 17 GIJZELAARS GEDOOD BEURS VAN AMSTERDAM [ericht 1 maart 1860 Donderdag 26 november 1964 Vierde blad no. 31426 Concert te Leiderdorp Truus Massaar en Sam Swaap hebben ditmaal eerlijk gedeeld Leiderdorp (Geref. Kerk). Het West Ned. Symfonie Orkest rhoefde zich niet tot begeleidingen te beperken en het plaatselijk lerv. Kerkkoor, verenigd met het Schevenings koor „Prinses diana", dat ook onder het bewind van Truus Massaar staat, be- ond zich nu eens niet voor de zware taak. een volledig oratorium oor te bereiden met z'n nasleep van ook buiten muzikale zorgen. Vant zover ons waarnemingsveld reikt, is de onverschilligheid der ïgezetenen voor muzikale aangelegenheden als deze zelden ergens roter dan in Leiderdorp. Swaap had voor zich zelf de nfonia van Emmanuel Bach, nfonia in Bes van diens broer hristian en Concerto I voor strijkers de tijdgenoot van hun vader) JÜcciotti, een onbehuisde figuur ijkbaar, in geen onzer naslagwer- te vinden. Het orkest musiceer- met wisselend geluk, de parti- urbeelden kregen meermalen istabiele gang mee en weinig door- chtelijkheid. Langzame cantilenes, poral met cello in de leiding, klon- daarentegen meest warm en or- "istraal gespannen. Toch werd een ongebroken kwali- •ïitsstaal gegeven in de vermaarde -Sinfonietta, een lijfstuk van het kest. In het Andante daarvan oomt een hobo een verrukkelijke, J iht weemoedige droom uit, en zoals jeugdige vakman Rykle v. d. eide dat doet, is om nooit te ver ten. De reden waarom „Het Westneder- t ids" afwisselend wel en niet volle- f bevredigt, ligt misschien aan de 4 or dit orkest eeuw ig veranderende - oestische omstandigheden. Niet lere toneelzaal, niet iedere kerk is goede concertzaal. Ge- tld bezwaar gold ook voor het on- 1 rhavige tweelingkoor. Van klank- rsmelting kon niet veel komen, al- in het koraal, waarmee Sebas- Bach's Nieuwjaarskantate be- viel te zeggen dat alle stemmen nenspannen en gezamenlijk gingen De discipline (dat weten we Azaar Molenwijk' geopend Jet het doorknippen van een >d lint opende mevrouw Van den rg vanmiddag de bazaar van de olenwijk" in het wijkgebouw „De lede Herder" aan de Oude Vest 13. opbrengst van de bazaar komt goede aan het jeugdwerk en aan restauratie van het wijkgebouw. it Sinterklaas in het vooruitzicht een bezoek aan deze bazaar de leite waard: er is van alles te op, textiel, speelgoed, snoepgoed, ensmiddelen, enz. Met een rad avontuur kunnen bezoekers hun. uk beproeven. De bazaar is ge ïnd vandaag tot 22.30 uur en mor- 1 19.00 tot 23.00 uur. URGERLIJKE STAND VAN LEIDEN W. Muller; Sylvia Christina, dr i A. Goudriaan; Eduard Adrianus lus. zn van G. Lei en A. P. van eer; Hans, zn van R, W. K. Lie- sn M. C. Varkevlsser; Renatus us Johannes Maria, zn van J. G. :n H. J. Weyers; Saskla Johanna, ONDERTROUWD J. M. Tomassen en Zandvliet; J. H. Braams ijaar; M. Rapattone en i M. Wolbersen; Klijn Hesselink; I. Kramp C. H. Middelkoop H. E. M. A. Naber; A. C. Kokshoorn J. W. Heijn. OVERLEDEN 3. Hogenes, 63 Jr, man. Truus Massaar heeft dus de kan- tate „Am Neujahrstage" (4de van de 6 van het z.g. Weihnachtsoratorium) laten zingen en daarvoor eerst nog de met 142 genummerde „Uns ist ein Kind geboren", die o.m. in de drie koren prachtige stukken bevat, even eens van Vader Bach. Wij hoorden daar steeds Buxtehude achter en diens stralende, frisse spontane, on gecompliceerdheid. Het bedachtzame tempo van de dirigent in het Alleluja leek daarmee in strijd en veel weggenomen te heb ben van het briljant bedoelde (af te lezen uit de orkestpartij) en de na- ief juichende Kantate 142 is nog niet uit Bach's bezonken tijd (de hoge nummering zegt niets). Koor en orkest tijdens het concert in de Geref. Kerk te Leiderdorp. (Foto L.D./Holvast) Het spijt ons, Bach's Nieuwjaars kantate op het vervelende af te vin den en niet uit te steken boven het alledaagse ambachtelijke van Bach's dagen. En die destijds populaire echo's klinken heden kinderachtig. Solistisch hebben in het kantaten- werk meegewerkt: Anny Zuurmond als sopraan, Truus van Dongen als alt, Hans Tonnino als tenor en Hans van Balen als bas. Truus van Dongen, op maar één aria aangewezen, kon niettemin dui delijk maken dat de stem, ondanks een bevangen begin, sterk is van tim bre en draagkracht en, naast gloed, een prachtkleur bezit van echt alt- coloriet. Bovendien bleek de techni sche presentatie een uitnemende. De sopraan zingt met sympathieke dis tinctie en welgebouwde vocaliteit. De stem van de bas klonk nogal gesluierd en niet vrij genoeg, of schoon niet zonder evenwicht in de stemmiddelen. De tenor echter is nog onvoldoende geschoold, zo vaag en slordig mag men niet op een podium door de notenbeelden heenwandel en. Zijn tonen missen nog „gestalte", wel zeer in tegenstelling met de alt. V. Lezers schrijven De intocht van St.-Nicolaas Gaarne zag ik als abonnee van dit Blad dat U het volgende plaatste. Uw redactie schreef vol lof over de intocht van de Goede Sint, maar mijn ervaring was anders. Op het Stadhuisplein waren hek ken geplaatst voor de afzetting en daar was ik om 12.30 uur met 2 kin deren gaan staan. Ergens anders mocht'dit niet voor de politie. Maar toen de Sint aankwam, stroomde het publiek voor en achter de hek ken, zodat de politie met een paar man het gedrang niet aan kon. Dat het verkeer gewoon door mocht rijden is mij een raadsel en dat de Sint een woordje tot de kinderen zeggen wou, spreekt vanzelf. Maar waarom geen geluidsinstallatie? Niemand kon de toespraak van de Sint verstaan, alleen de heren van de raad, die naast hem stonden. Het gaat toch in de eerste plaats om de kinderen? Laat men daar mede het volgende jaar bij de orga nisatie rekening houden! Met dank voor de plaatsing, J. BINK, Morsweg 87a. Verhoging contributies Kruisverenigingen Met ontsteltenis hebben wij uit een artikel in de dagbladen kennis geno- van een belangrijke verhoging de jaarcontributie. Gaarne wil len wij de besturen van meergenoem de verenigingen in overweging geven de leden van bovengenoemde verenigingen met ongeveer 50 procent de leden boven de 65 jaar de contributie ongewijzigd te laten. De AOW-uitkering gaat per 1 ja- tiari wel de hoogte in naar een so ciaal-minimum, maar alras zullen de prijzen van het levensonderhoud dus danig stygen, dat de verhoging van de contributie voor de AOW-trekken- ;n een groot bezwaar gaat vormen. Met grote nadruk geven wy de Be sturen van de Kruisverenigingen in overweging de contributie voor de le den boven de 65 jaar ongewijzigd te laten. Voor de R.-K. Bejaardenbond F. A. VAN HEES. Voor de Alg. Bond van Bejaarden: H. DE GRAAF. De LFC-speler J. de Roode is vanmorgen in het huwelijk ge treden met mej. C. Hegmans. Jeugdspelers van LFC vorm den bij het verlaten van hei stadhuis een erehaag voor het bruidspaar. (Poto L.D./Holvast) Grote steden vragen financiële hulp In een brief aan de Tweede Kamer hebben de drie grootste steden van ons land (Amsterdam, Rotterdam en Den Haag) erop aangedrongen, dat er by de behandeling van het wets ontwerp „Instelling van een Ryks- wegenfonds" aandacht zal worden gewijd aan de „onbevredigende ver keerssituatie in de grootste steden". Er zal een basis moeten worden ge legd voor een financiële tegemoetko ming in de uitvoering van de plan nen, die deze gemeenten thans we gens gebrek aan budgettaire midde len niet kunnen verwezenlijken. De drie gemeentebesturen vra gen de Tweede Kamer te bevorderen, dat op korte termijn maatregelen worden getroffen, die deze gemeenten is staat zullen stellen tegemoet te komen aan de verkeersproblemne bin nen deze gemeenten. Zij zeggen ver der in hun brief, dat de toeneming van het aantal personenauto's het wegennet in de grote steden, in gro tere mate zal belasten dan het rijks- wegennet. MARKTBERICHTEN handel rustig, n (in gids j 49 gr f 10.01 9. van gr f 14.11. ig Handel matig. Prijzen (in gids per 100 st.)eieren 56-63 f 13.01-13.80, Eierveiling SBE andel matig. Prijzen (in gids per 100 st.)eieren 36-43 gr f 8.12-10.10, 1 f 16.50-17.50. Eendeëleren: aunvi 56-71 gr f 8.81-11, Prijzen (ln gids per 100 st.)eieren 70-65 gr f 13.40-14.10, algem. prijs 50-54 gr f 11.50-12.50. Een enorme internationale red dingsactie om het pond sterling dat aan het afbrokkelen was, voor de valuatie te behoeden is gisteren op touw gezet: elf landen hebben teza men driemiljard dollar ter beschik king gesteld in de vorm van kredie ten voor de Britse Nationale Bank. De kredieten worden verschaft door de centrale banken van Oosten rijk, België, Canada, Frankrijk, Duitsland, Italië, Japan, Neder land, Zweden, Zwitserland en de Verenigde Staten. De Amerikaanse bydrage is in de vorm van een lening door de Export-Import Bank. Ook de Bank voor internationale be talingen in Zwitserland neemt deel aan de reddingsactie. De noodmaatregelen zijn getroffen in verband met het feit dat gedu rende de laatste vijf dagen een al gemene speculatieve actie tegen de Britse munteenheid was onderno men. Het pond is na de dollar de tweede reserve munteenheid in de wereld. Handelaren over de gehele wereld en speculanten hebben hun voorraden Engelse ponden zoveel mogelijk verkocht, nadat er geruch ten over een eventuele devaluatie van het pond in verband met het geweldige tekort op de Britse beta lingsbalans de ronde gingen doen. Kongolese rebellen hebben in de noordkongolese stad Paulis zeventien gijzelaars doodgeslagen, aldus meldt Reuter. Een der slachtoffers is een Ameri kaanse zendeling. LEIDERDORPBEURSO VERZICHT Overheid en het Steilliactie pond bedrijfsleven De heer H. de Mooy uit Rijnsburg, voorzitter van de Chr Midden standsbond en wethouder van het bloemendorp, heeft gisteravond in „Irene" in Leiderdorp voor de A.R. Kiesvereniging „Vrijheid en Recht" gesproken over het onderwerp „Over heid en Bedrijfsleven". Na een inleidend woord door de voorzitter, de heer J. Verduyn, en de afhandeling van enige huishoudelij ke zaken, heeft de heer De Mooy in zijn langdurige toespraak, gewe zen op de moeilijkheden waaronder de middenstanders in deze tijd van hoogconjuctuur verkeren. Ongeveer zeventig procent heeft een inkomen van f 10.000 of minder. Daarvan moe ten dan nog de premies voor A.O.W. en andere sociale voorzieningen af. Hij meende, dat het de taak van de regering is iets te doen en dat ook de christelijke partijen in dit opzicht een belangrijke taak hebben. Uitvoerig besprak de heer De Mooy de onderhandelingen over lonen en prijzen in de Stichting van de Arbeid. De heer De Mooy, die deel uitmaakt van de stichting, wees erop, dat het gesprek geen resultaat heeft gehad, omdat de werknemers aan de 7 loonsverhoging vasthielden. Hij zei, dat de middenstanders en agrariërs nice hoger konden gaan dan 3% en dat de industriële vertegenwoordigers nog wel iets verder dan deze 3 had den willen gaan, maar toch hoog stens tot 4 Het woord is nu aai de regering. Tenslotte betoogde de heer Dt Mooy, dat Gods Woord altijd het richtsnoer moet zyn, ock bij de on derhandelingen over lonen en prijzen en in het contact tussen werkgevers en werknemers. Op deze causerie volgde een uitge breide discussie, waarbR de heer De Mooy gelegeheid kreeg nader op eni ge punten in te gaan en deze te verduidelijken. OEGSTGEEST HERVORMD-GEREF. CONTACT Het gereformeerd-hervormd tactorgaan heeft tegen vrijdag Zendingshuis een gemeenschappe- j lijke gemeente-avond belegd, waar- t in gesproken zal worden over „Hoe lezen wy vandaag de bijbel?". Spre ker en gespreksleider is ds. E. Pijl man, geref. predikant te Wassenaar. Dit hervormd-gereformeerde con tact, waarop vooral door jongeren is aangedrongen, zal zich ook uiten op de oecumenische zondag <6 decem ber). Na een openhartig gesprek tus sen de beide Moderamina (dagelijks bestuur) van de hervormde- en geref. kerkeraad is besloten, dat ds. G. F. Callenbach deze zondag zal voor gaan in de gereformeerde kerk en ds. I. Meyer in de hervormde Paulus- kerk In beide diensten zullen gezamen lijke ambtsdragers de verantwoorde lijkheid aanvaarden; zodat in de hei-vormde kerk naast de eigen ouderlingen ook gereformeerde ouderlingen aanwezig zullen zijn, en in de gereformeerde kerk ook her vormde ouderlingen komen. Dertien jaar heeft de Amster damse zakenman T. J. Lenssen jaarlijks met een stand op de Leipziger Messe gestaan. Maar dat zal niet meer gebeuren. Hij hoopt nooit meer een stap te zetten in Oost-Duitsland, waar hij „hoogst onrechtvaar dig" behandelcf zou zijn. Dit ver klaarde hij gisteravond op Schiphol, na 14 maanden gevan genisstraf in de Duitse Demo cratische Republiek. De heer Lenssen (54) werd vorig jaar september aangehouden op de Leipziger Messe. Hij werd beschul digd van overtreding van de douane- deviezenbepalingen. In juli werd hy veroordeeld tot 22 maanden ge vangenisstraf. Vrijdag hoorde hy dat hem amnestie was verleend in verband met het 15-jarige bestaan de DD.R, „De behandeling in de gevangenis? Het kon beter, het kon slechter. Maar het eten was ver schrikkelijk: weinig brood, vyftien gram margarine per dag, geen groen te, geen fruit, om de twee dagen 20 gram worst en verder watersoep, alle dagen watersoep". Smokkel Genietend van een cognacje en een Hollandse sigaret vertelde hij dinsdag samen met een ontslagen gevangene uit Düsseldorf bij Hof- Gutenfürt in Beieren over de grens te zijn gezet. „Ik kreeg dertig Mark en een treinkaartje tot Neurenberg. Eigenlijk was dat van mijn eigen geld, want er is bij mijn arrestatie 800 Mark afgenomen en bovendien ligt er in het Leipziger beursgebouw nog voor f. 16.000 aan standmate- riaal". Op grond van onder andere een uitputtend verhoor van een Leipzi ger meisje, dat al tien jaar in mijn stand op de Messe hielp, werd mtf smokkel over een periode van drie jaren aangewreven. Inderdaad heb ik, zoals alle Westerse zakenlieden, die Oost-Duitsland bezoeken, ca deautjes voor relaties meegenomen. zonder deze aan te geven. Dat waren nylonjassen, twee paar schoenen, wat chocolade, sigaretten, blikjes melk en vyftien gram goud voor een brug- tand. Alles by elkaar voor een waar de van f. 500. Daarvoor kreeg ik een straf van 22 maanden". Bezoek 11a half jaar „Na mijn arrestatie werd ik van 's morgens zeven uur tot de andere dag acht uur aan één stuk door ver hoord. Daarna werd ik dertien weken alleen in een cel gezet. Pas na een half jaar mocht ik bezoek ontvan gen. Toen mochten ook de twee advocaten by mij komen, die ik door bemiddeling van de Nederlands- Duitse Kamer van Koophandel had gekregen. Zy hebben veel voor mij gedaan. Ik mocht ook post ontvan gen, maar een brief van mijn vrouw bleef wel een maand onderweg. De laatste acht weken moest ik werken. Ik verdiende met het repareren van schoenen 1 Mark 70 per dag en dan kon ik voor 1 Mark 20 een pond rot fruit kopen. Er waren in Leipzig ongeveer 1500 gevangenen in twee gevangenissen en twee kampen. Ik had de laatste tijd veel contact met hen. De meesten zaten voor ec mische delicten, sommigen waren politieken gevangenen". De heer Lenssen zei eerst enige weken rust te willen nemen. Daarna zal hU zijn im- en exportfirma weer trachten op te bouwen. „Maar in Oost-Duitsland zien ze mij niet Licht verdeelde stemming De stemming voor de internatio nale waarden is vanmiddag bij de openings licht verdeeld geweest. Kon. Olie en Unilever lagen gevraagd, waardoor deze fondsen hoger no teerden. Philips daarentegen moest zich met koersverlies tevreden stel len, evenals Aku. Kon. Olie kwam gunstig voor de dag met een ope ningskoers op f. 160,50 (f. 159,90). Er vonden in deze hoek wat dek kingsaankopen plaats. West-Duits- land nam de olie-aandelen uit de markt. Toen deze steun voorbij was, kreeg het geringe aanbod de over hand waardoor de koers daalde tot I. 160. Unilever verbeterde 60 cent tot f. 146.80. Philips werd op f. 157 verhandeld (f. 157.80). Aku 2 pun ten lager op 485, terwijl voor Hoog ovens een advies koers werd opgege ven van 553 554). Vergeleken met de laagste koersen van gisteravond, toen Kon. Olie f. 158.80, Philips f. 156,40 en Unilever f. 146,10 no teerden, kan vanmiddag van een vaste stemming voor deze waarden worden gesproken. Deze stemming moet geheel wor den toegeschreven aan het feit, dal elf landen, waarin ook Nederland, aan Engeland financiële steun heb ben toegezegd tot een bedrag van elf miljard gulden. Hierdoor is er, aldus de beurs, rust voor de aan delenmarkt gekomen nu de vrees voor een devaluatie van het pond sterling is afgeremd. De handel in de hoofdfondsen bleef gedurende de gehele beursduur kalm. In Kon. Olie ging nog het meest om. Wall Street sloot gisteren wal lager doordat de Amerikaanse ban ken hogere rente gaan uitkeren op deposito-gelden. Hierop kwam er aldaar aanbod in de markt van hooggenoteerde aandelen met een laag rendement. In de Scheepvaartsector was de stemming iets gemakkelijker. Van de leidende cultures verbeterde Am sterdam Rubber bijna een punt tot 112. De hogere dividendontvangsten van haai- deelneming in Ethiopië waren niet van invloed op de koers van de aandelen H.V.A. Gedaan werd 145 (145%). De Staatsfondsenmarkt was praktisch onveranderd. Aandelen Metaalbulzenfabriek Ex celsior werden op 170 tot 175 gead viseerd, tegen gisteren 160 gedaan bieden. Dit op een bericht dat Ex celsior gaat samenwerken met een Westduitse maatschappij. In verband met Thanksgiving Day blijft Wall Street vandaag gesloten. Donderdag, 26 november 1964 ACTIEVE OBLIGATIES Staatsleningen ad f 1.000.- Mounties niet meer in Rudi Carrellshow De Mounties, Piet Bambergen Fred Plevier, die de afgelopen drie jaar steeds aan de Rudi Carrellshow hebben meegewerkt, zullen de rest van dit seizoen niet meer in deze show optreden. Dit besluit is geno men in gezamenlijk overleg van de V.A.R.A., Rudi Carrell en de Moun ties zelf. Zowel de V.A.R.A.-televisie- dienst, als Rudi Carrell is van me ning, dat de motieven van beide ar tiesten gerespecteerd dienen te wor den. Het vertrek van de Mounties wordt door de V.A.R.A. en Rudi Carrell echter ten zeerste betreurd. „Ik vind het allemaal vrij verve lend" zegt Rudi Carrell, „Want het is zo onverwachts gegaan. Vijfen twintig shows heb ik nu al met deze twee mensen gemaakt. En ze gingen allemaal even fijn. Op die laatste na. Het Belgische publiek had nu eenmaal moeite met die typisch Amsterdamse gezegden en dat Am sterdamse accent. Daarom kwam de rol van de Mounties niet helemaal uit de verf. En nou ineens zeggen ze: we stoppen ermee. Zoiet6 vind ik weinig artistiek. Je moet een tegen slag kunnen accepteren. Al maakt het je wel eens verdrietig." De Mounties (Piet Bambergen en Fred Pluvier) geven echter als reden op, dat het werken bij de t.v. net de druppel was die de emmer deed overlopen. „We hebben aanbiedingen uit het hele land. We treden overal op van Vlissingen tot Groningen toe. En daaraan gaat al onze tijd op. De televisie kunnen we er niet meer bijdoen. Vooral Fred moet voorzich tig zijn. Hij heeft vaak last van zyn hart". „Denk maar niet", zegt Carrell, „dat ik op mijn knieën ga liggen en alsjeblieft ga spelen. Door mijn shows hebben ze naam gekregen, dat vergeten ze. Wat het ziek zijn be treft. het lijkt me vermoeiender om iedere avond ergens anders te spelen dan een paar keer voor de t.v. op te treden. Jammer van de tijd aan de sketches besteed. Maar ik wilde toch I al een andere kant uit". Ned. '64 5% 99 92 Ned. '64 6 99 H 96% Ned. '58 4% 94% 95% Ned. '59 4% 93% 93 S Ned. '60-1 4% 93% 93% Ned. '60-11 4% 93 92% Ned. '59 4% 91* 91% Ned. '60 4% 90% x 90% Ned. '61 4% 90% 90% Ned. '63 4% 89% 89% Ned. '47 3% 79} 1 80% Ned. *53 3% 87% 87% Ned. '48 3% 77% 77% Ned. *50 I-n 3% 79% 79% Ned. '54 I-U 3% 81% 81% Ned. '55 18%.. 81% 81% Ned. *55 H 3% 84* 84% Ned. '37 3 84% 84% Ned. Gb obi '46-3 84% b 84% Ned. dol in. '47 3 90% 90% Ned. Inv. cert. 8 97* 97* Indië *37 A 3 90 90 Ned. wonbl. '67 6 102% 102% N. wonbl. '68-'59 92% 92% Ned. wonbl. '60 4% 92% 92 H ACTIEVE AANDELEN Amst. Rubber Ver. HVA-mi). AJK.U Dell Mil eert Hoogovens eert. Philips gem. bez. Onliever eert Oordtse petr. Kon P (50 A f20) Holl. Amer. Lijn Java China Pak Ki.M. Kon. Ned. St.boot Kon. Paket Mij. Stoomv. Mi) Ned. Niev Goudr. eert 7. Ommeren eert Kon. Rott. Loyd M. Scheepv. Unie 119.30 157.10 f 146.95 146 70.10 137% 158% NIET-ACTIEVE OBLIGATIES Pro*, en GemJenlngen A'dam '47 3% 88% A'dam '48 8% 89% R'dam '52-1 4% 90% idem -37 I-IO 8% 89 «ankwezen Sank N.Q 85 6% 99 98% dem '58 6 95% 95% idem '64 6 95* 95% i N W.B *2 4% 91% 3VG Rspbr '62 169% 169% JVO Rspbr 1600 143 143% Inaustr Obligaties VERKLARING OER FEKENb -«daan en laten •edaan en oleden PremieJenlncen Premieleningen Alkmaar "50 2% 78 A'dam '53 3 110% A'dam -51 I 3% 82 A'dam '56 I 3% 79% A'dam *56 II 2% 84% A'dam "56 in 2% 84% A'dam '59 6% 83% Breda '54 78 Drodrecht *56 2% 78% Eindhoven '54 2% 83 x Enschede "54 2% 78 x Den Haag *52 12% 89% Idem n 8% 90 R'dam *52 I 90 Idem n t% 89% Idem *57 8% 87% Utrecht 62 1% 105 x Z.-Holl. 1957 2% 87% 8T Zuld-Holl. T>9 2% 88% 8T NIET-ACTIE VR AANDELEN Bank- en KredlettmtelUnceB Cnterunie fs® 207.— 206.50 Nefo f60,- 110.50 Robeco 231 ünitaa f60,- 498 Ver. Bez. v 94 f50 129 Europa I 10 pb 532 Alg. Bank Ned. 291% Amro 66.60 Cultuurbank 19 Holl Bank O eert 242% Ned. Mld.bank 105.50 R.VJ3. eert» 790 industrie Ondernemingen 79% 110% «2* 79% 84* 84% 93% 91% 89% 88% 110.50 6620 18% 241% 105.50 981% Albert HeUn 625 Berkei's Pat204^ Borsumy-Wehry 64 u Bronsw169 Calvé Delft eert. K Pap. v. Gelder K Ned. Grofsm. 109 De Gruyter pref b 142 Holl Constructie 445 tng. bur ömljv 150 Internatlo 284 v. Kemp en Beg 133 Kon. Zont Retjen 910 Celdss WolspriJ 380 Müller en Co. NB 270% Ned. Kabelfabr. 338 Philips pref57.10 Rott Droogd Mij 236 629% 204 Ver. MachJabr..168 Ver. Touwfabr 386 Vihamy 166% Walvisvaart 62 Wemink's Betmy 205 Wilton Ptyenoord 186% v. WtJk - Heringa 119% Zaalberg 105 x Mijnbouw en petroleum Slllton 2de t. 422 Kon. Petr. <!20) 158.50 Amer. fondsen Beihleüem jm Jltles Service General Motors Cennecott Republic stee) Shell DIJ OnloD Pacific Qn States £>teel Bieden ex dividend Kxrialm 52% 51% 92 92% 55% 56% 36* 36% 77% 77% 99% 98 93% 99 44* 43% 59% 61 44% 44* 53% 53%

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 11