eeft man-in-kist ook Nederland gewerkt? Niet elk middel voor vlucht naar Westen is geoorloofd.... Helikopter - operatie begonnen in Vietnam Met wat slagroom doet u wonderen! Verdere verlaging leerlingenschaal? Joden deden alles om tijdens transport aan water te komen9 TreaConnyShirley Gert9 Ronnie zingen op het Songfestival sigaren uitzonderlijk goed! Greyhound-bussen op Nederlandse wegen Meer dan elfduizend eerstejaars studenten Wereldomroep zendt gehele aardbol rond Loek erkent Israëliër te zijn LEIDSCH DAGBLAD VRIJDAG 20 NOVEMBER 1964 •e politie in Rome heeft gis m bekend gemaakt dat de die zij uit een Egyptische heeft bevrijd, heeft toege- n dat hij Mordechai Loek »en Israëliër, die naar Egypte gevlucht en later gedwon werd geheim agent voor pte te worden. geboren in de buurt van Aviv. Hij zou eerst een valse a hebben opgegeven, omdat hij dat zijn vrouw en vier eren. die in Petah Tikvah, bij overkomen, jou hebben verklaard, dat de Senaren hem na zijn vlucht naar maanden gevangen had- gezet. Hij zei, dat hij er tenslot- jestemd voor de Egypte- •ken als spion. Volgens i-^olitie in Rome heeft Loek spio- verricht voor de Egyptenaren ^ederland. België en West-Du its - voordat hij in net begin van naar Napels werd gezonden, jj! l schijnt dat hy zich niet be- tld met militaire spionage maar industriële en bijzonder geinte- Hoogovens. Het zal essant zijn te weten of deze man iji bij de hoogovens in IJmuiden gewerkt. Hij is daarna vanuit land naar Italië gekomen, steeds nde op 'n vals paspoort dat hem door het consultaat llarokko zou zijn verstrekt maar faarsehijnljjk een vervalsing is. werk bestond voorts uit het ïaffen van vrij onbelangrijke itingen zoals de data van ver aankomst van schepen en ^Ybiers van vliegtuigen. De Ro- r. politie deelde mee, dat hij pel op leven en dood heeft ge- In zijn hotelkamer in Napels gouden ring gevonden, waar- dodelijke vergif cyanide was rgen. Niet van belang uit de kist zou hebben •d, dat hij nooit informatie van ilang aan de Egyptenaren had maar slechts onbelangrij- nieuwtjes om hen aan het te houden. Dit heeft hem mis- moeilijkheden gebracht. De politie heeft een foto en de ifdrukken van Loëk naar Tel ;ezonden. Volgens hen is het Ijk:, dat Israël om uitlevering Oljagen aangezien Loek een zijn. wordt in Israël bijzonder Volgens berichten Dubbelagent De Italiaanse pers helt er steeds meer toe over Loek te beschouwen als een Israëlische dubbelagent ,die bij zijn spel door de Egyptische con- tra-spionage werd betrapt. Men ver moedt dat hij van de Israëlische in lichtingendienst de opdracht had ge kregen zich binnen te dringen in de Egyptische spionagedienst. In een haastig bijeengeroepen pers conferentie heeft de Italiaanse po litie verklaard, dat er nog twee Egyp tenaren betrokken zijn geweest bij de ontvoering van Loek Deze man nen zijn niet in handen van de politie, maar blijken zieh in de ver warring op het vliegveld uit de voe ten te hebben gemaakt. Ooggetuigen hebben de politie meegedeeld, dat twee Egyptenaren in een witte auto de vrachtwagen, waarmee de kist werd vervoerd, voortdurend hebben hy al zijn veroordeeld. Het dag- ar etz in Tel Aviv schrijft, verdacht wordt van ant: uitzendingen in de He- dienst van Radio-Cairo |i bij zijn terugkeer in Israël zal Int vervolgd. „Het zou kunnen it de achtergrond van Loek om een kostbare agent ■keiimi 1® mille uit uizen geroofd k onze Zwolse correspondent) Wet gemeentehuis van Grams- vannacht ingebroken. Ge- ambtenaren kwamen van mor- JVC it de ontdekking dat in de de gemeente-ontvanger was opengebroken. Een lag nog op de vloer. 0 aan bankpapier bleek te Iwenen. Ook de kluis van de ie was opengebroken. Hieruit ser dan f 1000 meegenomen, achterkant van het gemeen- vas een raam stukgeslagen, imen wordt dat de inbrekers raam zijn binnengekomen. llCEN GEDOOD derritje niet olen auto in er geëindigd Groningse correspondent) plezierritje met een gestolen g gisternacht een tragisch :n de wagen op de gladde n de Oosterhaven in Gro- slipte en in het water terecht Eén van de vijf jeugdige pie rs, een 20-jarige jongen uit n, kwam daarbij om het le- 1 slaagde er niet in zich uit jjn kop liggende wagen te be stuurder van de auto, die te- wagen stal, is geen onbe- van de politie. Al eerder hjj zich aan joyriding schul- hem was de rijbevoegdheid F. Albeda (geversverklaring eële gespreksbasis Albeda, secretaris van het Nationaal Vakverbond atllti gezamenlijke verklaring, die rbond van Nederland Werk- het Centraal Sociaal Werk- erbond hebben afgelegd over lagstuk van de medezeggen- fan de werknemers in de on- reële basis genoemd 1 gesprek tussen de werkne- werkgevers over deze ma- t name doelde dr. Albeda suggestie van werkgeverszijde de vergaderingen van de on- ■ngsraden deskundigen toe te De 26-jarige Oostduitse ingenieur Peter Selle is gisteren door de recht bank in Flensburg (West-Duitsland) tot één jaar gevangenisstraf veroor deeld op beschuldiging van ontvoe ring en vrijheidsberoving van mej. Dorothea Voss, die door zijn schuld zes weken in een Oostduitse gevan genis had gezeten. Selle vluchtte in juli -vorig Jaar naar West-Duitsland, onder achter lating van zijn 24-jarige echtgenote Barbara. Hij begon toen te zinnen op middel om zijn vrouw eveneens het Westen te krijgen. Dat meende hij tenslotte gevonden te hebben in een kennismaking met de 17-jarige mej. Voss, die veel op zyn vrouw leek. Hij nam haar mee voor een uitstapje naar Oost-Berlijn en stak bij de grensoverschrijding haar paspoort in zijn zak. In een restau rant belde hij zijn vrouw op en droeg haar op ogenblikkelijk naar hem toe te komen. Buiten wachtte hij Barbara op en liet Dorothea zit ten. Op het paspoort van Dorothea kon Barbara zonder moeite de reis het Westen maken: aan de grens deden zich geen moeilijkheden omdat de foto in de pas van mej. Voss enige gelijkenis vertoonde met Selle's echtgenote. Toen Doro thea Voss tot de ontdekking kwam, dat Selle met wie zij zich reeds verloofd had haar in de steek had gelaten, probeerde zij zonder pas over de grens te komen, maar na tuurlijk werd zij, verdacht van een poging tot vlucht naar het Westen, daar aangehouden. Het heeft het meisje zes weken gekost om de com munisten ervan te overtuigen, dat zij het slachtoffer van een truc was geworden. Al die tijd verbleef zij in de gevangenis. Tenslotte kwam de waarheid toch aan het licht, toen de Westduitse autoriteiten op verzoek van de Oostduitsers een onderzoek „Prawda" contra de Chinezen De „Prawda" heeft er gisteren voor gewaarschuwd, dat zij, die gekant zijn tegen vreedzame coëxistentie, in de steek gelaten kunnen worden door de arbeidersmassa. In Moskou meent men dat deze waarschuwing gericht is tot de Chinezen. Men meent er ook uit te kunnen concluderen dat de Russische en Chinese leiders, die de vorige week in Moskou overleg heb ben gepleegd, er niet in geslaagd zijn de ideologische kloof tussen Moskou en Peking nauwer te maken. De „Prawda" sprak vol lof over de „klassenstrijd" in de kapitalis tische landen. De Chinezen hebben in de afgelopen jaren de betekenis van de klassenstrijd in de Westelijke landen niet zo hoog aangeslagen. instelden. Toen Selle, die zich tegen over mej. Voss Peter Hansen had genoemd, werd gearresteerd en hem werd meegedeeld, dat Dorothea zes weken in de gevangenis had gezeten, antwoordde hij te hebben veronder steld, dat zij na een paar dagen zou zijn vrijgekomen. Mevr. Selle bleek niets van de sluwe truc van haar echtgenoot te hebben geweten en verklaarde geen medewerking te hebben verleend als zij had gewe ten, dat dergelijke middelen waren gebruikt. Zij deelde verder mede, dat mej. Voss haar man zijn gedrag heeft vergeven. De openbare aan klager had vijftien maanden tegen Selle geëist, een eis, die dus in de uit spraak met drie maanden werd ver minderd. Prof. Heeroma lid commissie woordenboek Prof. dr. K. H. Heeroma, hoogle raar* aan de Rijksuniversiteit te Groningen is benoemd tot lid van de Rijkscommissie van Bijstand voor het Woordenboek der Nederlandsche Taal. Het is de bedoeling dat prof. Heeroma als gedelegeerd lid van de commissie werkzaam zal zijn. De Rijkscommissie heeft hem verzocht aan de werkzaamheden aan het Woordenboek van de Nederlandsche Taal leiding te geven en hem belast met het voorzitterschap van de re dactievergadering. Computer maakt constructietekeningen (Van onze correspondent) De computer-afdeling van de Koninklijke machinefabriek Gebr. Stork en Oo. N.V. is er na ongeveer een jaar van intensieve onderzoe kingen in geslaagd een voorzover bekend voor Europa geheel nieuwe toepassing voor een elektronische rekenmachine met een daardoor be stuurde tekenimachine te vinden, n.l. het maken van constructietekenin gen en het uitvoeren van alle diaar mee samenhangende berekeningen. Boven Noord-Vietnam zyn woens dag drie Amerikaanse jachtvliegtui gen neergeschoten en twee bescha digd door Noord Vietnamese luchtver dedigingseenheden, zo meldt het persbureau „Nieuw China". „Nieuw China", dat een bericht van het Noord Vietnamese persbu reau citeerde, meldde dat woensdag verscheidene groepen Amerikaanse toestellen boven het oostelijke deel van de provincie Kwang Binh had den gevlogen. Naar één van de Amerikaanse pi loten, die zich met zijn parachute in veiligheid had kunnen stellen, werd door de plaatselijk militie en de bur gerij gezocht. Het Amerikaanse ministerie van Defensie heeft al meegedeeld dat de betrokken piloot door een helikopter is opgepikt en bij aankomst in een hospitaal is overleden. Woensdag zijn de Amerikanen een grootscheepse helikopter-operatie be gonnen, maar deze heeft totnutoe weinig resultaten opgeleverd. De met 115 hef schoef vliegtuigen naar het noordwesten van Saigon gevlogen 7000 Zuidvietnamese militairen zijn er maar weinig communisten tegenge komen. De operaties van uit de lucht zouden, volgens onbevestigde berich- teb, het leven hebben gekost aan 32 rebellen. Johnsons militaire raadgevers heb ben vijf mogelijkheden ontworpen voor een Amerikaans militair optre den in Zuid-Vietnam, dit voor het geval de predident het nodig zou achten meer militaire nadruk te ge ven aan de Amerikaanse aanwezig heid in dit land. De mogelijkheden lopen van het krachtiger bestrijden der guerrilla acties van de communistische Viet- cong tot het, door Amerikaanse oor- losschepen en militaire vliegtuigen, beschieten en bombarderen van in dustriële doelen in Noord-Vietnam. In welingelichte Washingtcnse kringen legt men er de nadruk op, dat het uitsluitend aan de president Vla-flip, pudding, koffie, cake, vruchten alles wordt nög lekkerder en nög gezelliger met slagroom. (Tomatensoep ook, met een wolkje ongeklopte slagroom.). Vraag morgen zo'n huiselijk." flesje slagroom aan uw melkman 1 voorbehouden om de Amerikaanse politiek ten aanzien van Zuid-Viet- te bepalen. (Van onze parlementaire redactie) In de Tweede Kamercommissie voor Onderwijs is gisteren gesproken over de toevloed van onderwijzers en over de positie van de hoofden bij het GETUIGE IN PROCES TE FRANKFORT: Joodse gevangenen, die drie dagen cesten reizen In afgesloten veetrei- en, die hen naar het dodenkamp Auschwitz brachten, trokken elkaar de gouden kiezen uit de mond deze te ruilen voor water, aldus heeft gisteren een getuige verklaard. „Wij waren bereid om alles te ge ven voor water", aldus mevr. Ella Salomon, een 44-jarige Roemeense, die gisteren getuigde in het proces te Frankfort tegen 20 voormalige bewakers van het kamp Auschwitz. Mevr. Salomon werd samen met haar moeder in mei 1944 naar Auschwitz overgebracht. Beiden ble- daar, totdat het kamp werd op geheven. Mevr. Salomon zei, dat zij de SS officieren in Ausch witz herkende als iemand, die een n" was in haar jeugd, dat de man dr. Victor Cape- sius was, hoofdapotheker van het kamp en nu een der beklaagden. Ca- pesius, ook een Roemeen, was voor de oorlog apotheker in haar geboor testad. „Eens vertelde een medegevangene mij, dat Capesius een groep gevan genen bevel had gegeven „strafgym nastiek" te doen, omdat een kluitje garine uit de keuken werd ver mist. Capesius had toen tegen de gevangenen gezegd: ,Ik ben dr. Capesius.» In my zul len jullie de duivel leren kennen", aldus mevrouw Salomon. Proces in Wenen Vijf solisten zijn gisteren aangewezen voor het nationale song festival: Trea Dobbs, Conny van den Bos, Shirley Zwerus, Gert Timmerman en Ronnie Tober. Zij werden uit 32 kandidaten ge kozen door een commissie, bestaande uit Ben Mettrop, Karei Prior, Dick van Bommel, Joop Simons, Warry van Kampen en Jos van der Valk van de N.T.S.-werkgroep amusement, en de heren W. Duys, directeur van de commissie collectieve grammo- foonplaitencampagne, en C. Smit jr. van het comité voor Nederlandse amusementsmuziek „Comamus". Zes avonden gende avonden voorronden uit te zenden, waarin steeds een vocalist (e) drie liedjes ten gehore zal brengen. Die liedjes zullen worden beoordeeld door drie jury's, namelijk een pu bliek jury, een persjury en een lichte- muziekjury. Deze jury's zullen van iedere vocalist (e) het naar hun in zicht beste liedje kiezen. Vervolgens komen de liedjes in de nationale finale, die ongeveer een week later zal worden uitgezonden. Dan zullen dezelfde jury's het liedjes kiezen, dat Nederland op het internationale Eurovisie Songfestival in Napels zal vertegenwoordigen op de beschuldiging van het organi seren van het vervoer van miljoenen joden naar concentratiekampen ver klaarde gisteren voor zijn rechters, dat hij tijdens het vooronderzoek „alleen maar in een ogenblik van zwakte" kon hebben bekend, dat hij van de vergassing van de joodse ge vangenen in het vernietigingskamp Auschwitz had afgeweten. Woensdag nog had Novak ontkend een derge lijke bekentenis te hebben afgelegd. Thans echter trachtte hij deze be kentenis af te schuiven op „de span ning bij zijn eerste verhoor". Hij hield vol nooit iets te hebben afge weten van het lot der joden, wier „evacuatie" hij moest organiseren. Overigens voegde hij hier aan toe hun deportatie" uit de grond van zyn hart" te hebben verfoeid. „Mijn hart was niet bU mijn werk, doch ik moest mijn plicht doen", aldus de beklaagde, die verder beweerde twee maal overplaatsing naar het front te hebben aangevraagd, hetgeen hem echter werd geweigerd. Voor het ove rige meende hij niets te hpbben ge daan, waarvoor hij zich 2ou moeten schamen. Amnestie Een Wetsduits liberaal parle mentslid heeft gepleit voor algeme nen amnestie voor oorlogsmisdadi gers. Aan de „dubbele moraal voor volgens hem maar eens een eind ko- Generaal Anders had hartaanval Generaal Wladyslaw Anders, die tijdens de tweede wereldoorlog plaatsverv. commandant was van de Poolse strijdkrachten, heeft gister- ond tijdens een diner in New York n hartaanval gehad en is naar een ziekenhuis overgebracht. Tijdens het diner zou hem een onderscheiding zyn uitgereikt wegens „zijn grote Er was volgens hem in Duitsland genoeg aan zelfbeschuldigingen en zelf vervolging gedaan. Alle andere landen hadden na de oorlog alge mene amnesties afgekondigd en „per slot van rekening is Duitsland niet de enige aanstichter van de tweede wereldoorlog", aldus beweer de de weinig boetvaardige Eisen- lager onderwijs. Staatssecretaris Grosheide zei, dat per jaar thans ongeveer 1500 onderwijzers van de kweekscholen komen, dat is meer dan nodig voor vervanging alleen. Wanneer de groei op deze wijze door gaat, zullen over enkele jaren genoeg onderwijzers beschikbaar zyn om over te gaan tot verdere verlaging van de leerlingenschaal bij het lager onderwijs. Sprekend over de positie van de schoolhoofden, zei staatssecretaris Grosheide, dat het de moeilijkheid is dat iedere onderwijzer geschikt wordt geacht voor schoolhoofd. Hij vroeg zich af of geen soort aanvul lingscursus voor schoolhoofden nodig is. Hiertoe is een studiecommissie in het leven geroepen. De staatssecreta ris vindt namelijk, dat er juist via de schoolhoofden de onderwijsver nieuwing in het lager onderwijs moet worden ingevoerd. Verder dient naar zijn mening het schoolhoofd speciaal te zorgen voor de kinderen, die met aanpassingsmoeilijkheden hebben te kampen. Deze taken vergen een an dere toerusting van het schoolhoofd dan hij nu ontvangt. (Van correspondent) De grootste particuliere busonderneming ter wereld, de Ameri kaanse Greyhound, waarvan de lijnen de gehele Verenigde Staten bestrijken, heeft vaste voet op Europese bodem gekregen. Het con cern heeft belangen verworven in de touringcar- en busonder neming V.A.V.O. in Schoonhoven. Na de Amerikaanse financiële injectie zal dit Nederlandse bedrijf voortaan de naam VAVO- Greyhound gaan voeren. waarvan de laatste begin april vol gend jaar wordt afgeleverd" zo zei men. Deze aluminimum bussen be schikken over veel Amerikaans con>- fort, zoals bijv. airconditioning. Het is de bedoeling dat de wagens niet alleen voor grote tochten bui tenslands worden gébruikt. Ook op de Nederlandse wegen zal de Grey hound een bekende verschijning wor den. Of de reizigers dan ook zoals in de Verenigde Staten door ste wardessen zullen worden verzorgd, wilde men nog in het midden laten. Het Amerikaanse concern wil vla V.A.V.O.-Greyhound in de toekomst grote Europese buslynen gaan exploi teren, waarbij de passagiers dagen onderweg zyn. Het Sohoonhovense bedrijf, dat be schikt over 75 bussen en een hon derdtal personeelsleden, onderhoudt o.a. buslynen naar Utrecht via plaat sen in de omgeving van Gouda, t de stadsdienst wordt verzorgd. Deze lijnen zullen geheel worden voortge zet. De grootste belangen heeft V.A. V.O. echter in het toerisme: grote Nederlandse en Amerikaanse reisbu reaus werken geregeld met dit bedrijf samen. Door de deelneming van d« Amerikanen in V.A.V.O. zal het toe' ristische vervoer enorm worden uit gebreid. „Er zijn in totaal dertien grijze Greyhound-touringcars besteld, leiderschap in de strijd tegen het communisme". Tijdens hetzelfde diner werd deze onderscheiding voor dezelfde redenen uitgereikt aan de voormalige president Dwight Eisenhower en ge neraal Mark Clark. Toeneming 22 pet, in Leiden 12 Uit cyfers, welke het Centraal Bu- au voor de Statistiek heeft gepu bliceerd, blykt, dat zich omstreeks 25 oktober 1964 by de gezamenlijke uni versiteiten en hogescholen 11.200 eer stejaarsstudenten hadden laten in schrijven: dit is 2000 studenten meer dan in het jaar daarvoor of v el een stijging van 22%. In de loop van het studiejaar zal, naar de ervaring leert, een beperkt aantal inschrijvin gen volgen. De stijging is het grootst in Rotter dam (52%), Wageningen (49), Vrije Universiteit te Amsterdam (29), Nij megen (27), Groningen (25) en Ge meentelijke Universiteit te Amster dam (23). In Delft is de stijging 15%, in Leiden 12> in Utrecht 9 en in Til burg 8%. Alieen in Eindhoven bleef het aantal eerstejaars vrijwel gelijk. Wat de studierichtingen betreft ge ven vooral landbouwkunde (49%), godgeleerdheid (47), sociale weten schappen (45), psychologie (42), en opvoedkunde (40) een belangrijke stijging te zien. De toeneming bij de technische wetenschappen met 25% is mede een gevolg van de opening van de Technische Hogeschool „Twente" in Enschede, welke instel ling met 238 eerstejaars begon. SCHERP DUEL KING-HOOVER In Amerika is een fel woordduel aan de gang tussen de bekende ne gerleider ds. Martin Luther King en de directeur van het FBI, Edgar J. Hoover. Eerstgenoemde had Hoover ervan beschuldigd, dat agenten van het FBI in Albany (Georgia) niet optraden by klachten tijdens de ras- senongeregeldheden, omdat deze agenten uit het zuiden van de Ver enigde Staten afkomstig waren. Hoo ver had hierop geantwoord, dat King „de grootste leugenaar van het land" was: vier van de vijf agenten kwa men uit het noorden van het land en ds. King was voortgegaan met het uiten van „wilde en overdreven beweringen", zelfs nadat dit hem door hei FBI was duidelijk gemaakt. Ds King repliceerde met de op merking, dat „Hoover schijnt te be zwijken onder de zware last en ver antwoordelijkheden van zijn ambt". Hij noemde de verklaring van Hoo ver „schrikbarend en verrassend" en handhaafde zijn beweringen, dat in Albany geen arrestaties zijn ver richt niettegenstaande wreedheden tegen negers. Volgens King zou het FBI de weg van de minste weer stand bewandelen. Van zijn kant heeft Hoover het „een schandaal" ge noemd dat een rechter in Mississippi de vonnissen van negen mannen, die veroordeeld werden wegen bomaan slag op een kerk, heeft opgeschort Het waren geen jongelingen maar nen van 30 tot 44 jaar. Rond Philadelphia in Mississippi is de po litie waardeloos en herhaaldelijk zijn sheriffs en hun plaatsvervangers me deplichtigen bij misdaden. Hoover beweerde ook, dat in ver schillende steden van het middenwes ten de politie medeplichtige is. Ook had hij kritiek op de zachtaardige techters, die jeugdige personen die ernstige misdaden hebben gepleegd in bescherming nemen. Je kan niet eens overdag veilig in de straten van Was hington lopen, beweerde Hoover. En New York's Central Park is het n erg. Tussen half tien en tien 's avonds komen er zelfs over vallen voor op Fifth Avenue. Spaans proces tegen stakers In Madrid is gisteren een proces tegen 38 mannen en een vrouw be gonnen, dife in staat van beschuldi ging zijn gesteld in verband met stakingen, die zich verleden jaar Ln de steenkoolmijnen van Asturie, in noord-Spanje, hebben voorgedaan. Zesendertig van de beklaagden zijn mijnwerkers. De 39 worden beschuldigd van lid maatschap van een ondergrondse communistische organisatie. Zij zou den voorts communistische pamflet ten hebben verspreid. De verdediging is van plan zes -k. priesters uit Asturië als getuigen décharge op te roepen. (Van onze Hilversumse correspondent) De Wereldomroep (,.Een goodwill en geen regeringsstation mijne heren, aldus drs. L. F, Tijmstra, directeur van de Wereld omroep), heeft tot nu toe van Lopik uit met een korte golfzendertje van 100 kw de hele aardbol moeten bestrijken. Dat deed men zo goed en kwaad als het kon en met veel succes. Van augustus af echter heeft men r echter een krachtige zender bijge- kregen. In Bonaire is zendtijd ge huurd om op de korte golf en de middengolf programma's te relayeren en in één klap heeft men door dat station op Bonaire Noord- en Zuid- Amerika onder kristalhelder bereik gekregen. En men kan nu aan de westkust van Afrika „stralen". De Wereldomroep zendt dus de gehele dag van Lopik uit de gehele aardbol rond. actualiteiten, muziek, een .spiegel" van Holland. De Algerijnse -president Ben Bella heeft kortgeleden via de Nederlandse ambassadeur in Al gerije een compliment gemaakt aan het adres van de We reldomroep. Hij onthulde dat hij met bijzonder veel interesse de Arabische uitzendin gen van de Wereldomroep heeft gevolgd, toen hij wagens FLN- activiteiten in een Franse cel zat opgesloten. Hij had van de Ne derlandse uitzendingen toen een uiterst objectief beeld gekreegn. „U kunt mijn waardering rus tig publiek maken", had de heer Bella onze ambassadeur toever trouwd.

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 17