'mini-cadeaus' van formaat: de Bijenkorf Ongerestaureerde antieke Spaanse stoel van 90 cm hoog. Donker eikehout met biezen zitting. Pastin.veel 1964-interieurs 125.- Afd. Cadorama Een elegant cadeau, de beroemde parfum 'Madame Rochas'. Vanaf 26.- De eau de cologne van dit merk vanaf 14.- Afd. Parfumerie 'Kosmetika'-sets voor meisjes. O.a. 'Gezicht en handen' 4.95 en 'Mooi Haar' 1.95 Afd. Speelgoed Goldplated 2 rij-collier, klassiek ontwerp, modern om te dragen 29.75 Afd. Bijouterie Ronson Lady lighter met regelbare vlamhoogte. Sierlijk van vorm 54.50 Afd. Rookart. Kroonkurk-wipper met magneet die doppen opvangt - compleet met muur bevestiging. Introductie prijs 1.95 Afd. Huishoud, art Metalen wegenbouwset op schaal met bouwkraan, dragline, kiptruck en cementwagen 15.75 Afd. Speelgoed klein van stuk maar stuk voor stuk gróót in het verrassen! Zaklantaarn, oplaadbaar op het lichtnet. Brandt dan 1V2 uur 13.75 Afd. Huishoud, art. Metalen schaalmodel Jaguar E-type. Motorkap, portieren en kofferdeksel kunnen open. Verend bestuurbaar. Compleet met reservewiel 7.50 Afd. Speelgoed Pillendoosje met porseleinen 'Limogesroos' 5.90 Bijpassend spiegeltje 7.50 Afd. Parfumerie Kennedy-sleutelring, tevens geldige halve dollar. In afneembare ring 12.50 Afd. Autoshop Aardewerk labels voor flessen. Diverse spirituele opschriften 2.95 Afd. Huishoud, art Ooievaarschaar van sterk - goed te slijpen - Solinger- handgesmeed staal. Voor grootmoeder en... kleindochter 14.75 Afd. Fournituren Miniatuurtrein uit metaal - met fijne details 4.95 Afd. Speelgoed Delfts wit aardewerk potje met bloemschikrooster 5.90 Afd. Cadorama Handbewerkte verzilverde kemphanen als tafeldecoratie. Per koppel 45.- Afd. Huishoud, art. Kopieën van Etruskische vaasjes - glas met iriserenda gloed in diverse halftinten 21.50,19.75 en 16.75 Afd. Cadorama Koperen 'amuletten' voor ponies - zeer decoratief. Twee stuks 3.95 Afd. Cadorama Sierlijke pepermolen geeft cachet aan tafel en maaltijd. Bekleed met leer, in groen 34.- Afd. Huishoud, art. Loupe met ingebouwde lamp Kinder-bontonmuts met jersey oorwarmers en klitbandsluiting. voor filatelisten. Werkt op Wit, blauw of geel 9.75 gewone batterij 2.95 Afd. Hoeden Afd. Schrijfwaren De nieuwste spaarpot is een kluis met cijfer-combinatieslot. De cijfervolgorde kan voor geheimhouding naar wens worden gewijzigd. Er zijn 1000 instel-mogelijkheden 3.95 Afd. Speelgoed Set van vier drinkbekers voor cognac of jenever. In zwart, bruin of naturelkleurig leren étui. Verpakt in houten doos met glazen deksel 11.90 Afd. Reisartikelen Panorama-spiegel past op elke auto-binnenspiegel. Door panoramisch effect ziet u het totale achteropkomende verkeer. Speciaal anti verblindend glas 7.90 Afd. Autoshop Kokette nylon boudoirmuts, kant met rozet, kant met inzet of geheel kant 5.90 Afd. Parfumerie Kindernaaimachine- moderne vormgevfhg en Engelse soliditeit Echt te gébruiken. 14.50 en 26.50 Afd. Speelgoed Barend de Beer, Klaasje en Pimpernel, dè TV-sterren van de kleuter als pieppoppen. Van veilig, zacht materiaal. Per stuk 3.25 Afd. Speelgoed Babycarillon met speeldoos- wijsje - in vorm van hartje, klokje of rondje 12.50 - 13.50 Afd. Babyartikelen Helemaal-echte Thimble- Drome brandstofmotor met tank.Voor stunt- en sport- model vliegtuigen, 0.8 cc 17.50 Afd. Speelgoed Hèt mes voor sportvissers - blijft drijven op het water. Snijdt, zaagt en wipt kroon- kurken. In bruinhouten foudraal 2.95 Afd. Cadorama Fascinerende stoommachine van Fleischmann. Oerdegelijk. Met stoomschuif en regulator 47— Afd. Speelgoed

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 4