TELEVIZIER lanceert ACTIE,OPEN BESTEL' AOW in Kamer „UNIVERSEEL NEDERLANDS PROGRAMMA" Lagere schooljeugd kijkt veel naar T.V. Stijlvol begin van N.C.R. V. - jubileum LANDAU UIT ZIEKENHUIS Zomaar zï OPEN BESTEL, TROS en AVRO TV - VANAVOND Hoofdbestuur NWB treedt geheel af met MET EEN ENKEL WOORD LEIDSCH DAGBLAD DINSDAG 10 NOVEMBER 1964 L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. (Van één onzer verslaggevers) ,,Open bestel '64-'65" dat is de actie die het weekblad Tele- Vizier gisteren is begonnen. Een actie die volgens de initiatief nemers moet uitmonden in een grotere openheid en evenwicht in de Nederlandse televisie. Dit dient te worden bereikt door volgens de huidige wetgeving rechten op t.v.-zendtijd te verwerven. Op legale wijze dus. Door deze actie, die uitvoerig in TeleVizler van 14 november wordt aangekondigd, hopen de initiatiefne mers tallen direct betrokken bij dit weekblad) een grote schare Neder landers achter zich te krijgen, die zich verenigen in de stichting Open Bestel. Deze stichting moet dan recht op zendtijd gaan verkrijgen. De doelstellingen van de actie le ren, dat er nu eindelijk maar eens „ruimte moet worden geschapen voor een universeel Nederlands to taalprogramma, dat openstaat voor alle initiatieven en stromingen van nationaal en regionaal karakter". Dit naast de bestaande omroepverenigin gen, waartegen wel bezwaren bestaan, maar die toch niet door de actie zul len worden ondermijnd. Reelame-t.v. Het doel van de actie Open Bestel is verder om reclametelevisie te gaan uitzenden, maar dit moet dan ge schieden door anderen dan de stich ting Open Bestel en onder de door de regering te stellen voorwaarden. Men wil tevens geregelde regionale televisieuitzendingen verwezenlijken, ook weer met (regionale) reclame. Er dient voorts een zo groot moge lijke keuze aan programma's te ko men door het bevorderen van het Centraal Antenne Systéem en door het gebruiken van alle zendmogelijk heden. Tot die mogelijkheden behoort ook de zeezender TV-Noordzee, die onder de Nederlandse jurisdictie zou kunnen worden gesteld. Verder zou er een derde (regionaal) programma kunnen komen. Radio Ook op het gebied van de radio wil de stichting Open Bestel zeggen schap. Het derde FM-net zou ter be schikking van de „universele Neder- men. Van radio Veronica zou voorts een regionale zender kunnen worden gemaakt. En ook in de radio reclame. De actie wordt gefinancierd uit een door de stichting Open Bestel te be heren fonds, dat op initiatief van TeleVizier is tot stand gekomen en waarin dit weekblad twee ton als schenking heeft gestort. Ofschoon de actie wordt geleid door een driemanschap van TeleVizier (de heren mr, S. C. H. Coebergh, com missaris N.V. TeleVizier, P. A. G. de Ruwe en R. F. J. H. van Rooij, resp. hoofdredacteur en waarnemend hoofdredacteur) wil TeleVizier zelf geen zendmachtiging noch de ex ploitatie van reclame-televisie verzor gen. Het bestuur van de stichting Open Bestel wordt eveneens gevormd door betrokkenen, maar het maakt plaats voor een ander bestuur zodra naar het oordeel van het bestuur ge noeg Nederlanders zich achter de ac tie hebben geschaard, door naar keuze een bedrag van één tot tien gulden of meer aan contributie voor 1964'65 in het „Nationaal fonds Open Bestel" te storten. (Advertentie) Geef uw lievelingsvogel het beste: 'Sluis verpakte vogelvoedera! De NCRV bood met ,,La belle Americaine" een afdoend tegen wicht tegen Vondels Koning David" van de avond tevoren. Op het tweede net had men intussen naar twee nieuwe program ma's kunnen kijken, te weten ,,Het gesprek van de dag" en het ,,T V-Magazine" van Ageeth Scherphuis. ..Het gesprek van de dag" draaide om de vraag in hoeverre de omroep verenigingen het „eigene" van de res pectievelijke bevolkingsgroepen uit dragen, en of deze „eigen" program ma's niet beperkt zouden kunnen blijven tot laat ons (dat wil zeggen de heer Vryling) zeggen 15% van de programma's, te weten dagsluitingen, politieke praatjes etc, waarna het restant dan zonder moeilijkheden tot een nationaal programma zou kun nen worden gerangschikt. Prof. Creighton bestreed deze opvatting. Ket was een levendige discussie, waaraan ook nog deelnamen de heer van Mastrigt en mevrouw mr. E. Veder-Smit. Dr. A. J. Vis leidde rus tig en bekwaam. Zeer geslaagd was ook het televisie-magazine van Ageeth Scherphuis. In het bijzonder de reportage over het kijken door kinderen naar televisie, was boeiend, oor sommigen misschien onthut- landse omroepstichting" moeten ko- send, voor vele onderwijzers echter Advertentie Geef uw lievelingavogel het beste: Sluis verpakte vogelvoeders! Met een stijlvolle samenkomst in de Grote of Eusebiuskerk in Arnhem is gisteravond de viering van het 40- jarig bestaan van de N.C.R. (adio)V. begonnen. Tjjdens de dienst, die via radio en televisie werd uitgezonden, werd het woord gevoerd door mr. A. B. Roosjen, voorzitter van de N.C.R.V., dr. W. A. Visser 't Hooft, secretaris van de Wereldraad van Kerken en ds. G. N. Lammens, pre dikant in Heemstede. Mr. Roosjen wees er in zijn toe spraak op, dat de N.C.R.V. als chris telijke omroep alle middelen te baat neemt en zich van deze media ook terdege bewust is om het evangelie uit te dragen. Hij wekte op de N.C.R.V. te blijven steunen in haar verkondigende arbeid. Dr. Visser 't Hooft merkte op, dat radio en televisie alleen gebruikt mogen worden om mensen de kans te geven hun ware menselijke roeping te vervullen. „Dat houdt in, dat we alles moeten vermijden, wat tot in doctrinatie, tot vorming van massa- En omgekeerd in ons hele bestel moeten we alles in het werk stellen om dat aan te bieden, wat tot onaf hankelijkheid, tot eigen keuze en eigen verantwoordelijkheid voert". De secretaris van de Wereldraad van Kerken noemde radio en tele visie middelen in Gods hand om de kerk te vernieuwen tot wat zij in wezen is: kerk voor de wereld. Dr. Visser 't Hooft gaf tenslotte als zijn wens te kennen, dat het jubileum van de N.C.R.V. wordt aangegrepen om krachtig steun te verlenen aan het radiowerk van de jonge kerken en de zending in Afrika, Azië en Zuid-Amerika. Aan de dienst verleenden mede werking de organist Johan van Dom- mele ,het N.C.R.V.-koperkwintet, het Christelijk Haags Knapenkoor onder leiding van Marius Borstlap met me dewerking van een blaaskwintet en hec N.C.R.V.-Vocaal Ensemble onder leiding van Marinus Voorberg. De lei ding van de samenzang berustte eveneens bij Marinus Voorberg. een bekend verschijnsel: er wordt veel gekeken door de lagere school jeugd, vaak tot het einde van het programma, ongeacht de inhoud en de aard van de programma's. Het zou misschien niet onverstandig zijn geweest als naast de op zichzelf heel aardige interviewtjes met de "kinde ren, de inmiddels talloze onderzoe kingen op het gebied van het tele visiekeken door kinderen, overal ter wereld en de invloed van de TV op de kinderen, in deze reportage wa ren verwerkt. Djakarta wacht vol ongeduld op Anneke en de Blue Diamonds Anneke Grönloh en de Blue Dia monds gaan triomfen vieren in Indonesië. Het succes van het op treden in Djakarta het eerste op treden van artiesten uit Nederland sedert de toernee van wijlen Cruys Voorbergh eind 1957 staat nu reeds vast. Het Hotel Indonesië, waar zij enkele dagen voor Kertmis zullen arriveren wordt dagelijks tientallen malen opgebeld door bewonderaars, die inlichtingen vragen over het pre cieze aankomstuur of die nu reeds plaatsen willen reserveren. De In donesische bladen brengen uitvoerige berichten over Anneke's populariteit in Nederland en over haar gouden platen en die van de Blue Diamonds. Journalisten in Djakarta voorspel len, dat drommen mensen naar het vliegveld Kemajoran zullen komen om het drietal af te halen, aldus voorspellen de journalisten in Dja karta. Volgens het voorlopige programma zullen deze in Indonesië geboren en gedeeltelijk getogen sterren van de lichte muze uitsluitend optreden in Djakarta tussen einde december en 9 januari, maar gezien de druk van bewonderaars in Bandoeng, Soera- ba ja en Makassar is een verdere tournee door Indonesië niet uitge sloten. Gisteravond is het 40-jarig be staan van de NCRV gevierd met een herdenkingsbijeenkomst in de Eusebiuskerk in Arnhem. Een overzicht van de kerk tijdens de herdenkingsrede van mr. A. B. Roosjenvoorzitter van de NCRV. De man die vier keer op de rand van de dood heeft gezweefd, de Russische geleerde en Nobelprijs winnaar Lev. Landau, heeft thans het ziekenhuis verlaten. In januari 1962 werd hij bij een auto-ongeluk ernstig gewond, bleef 50 uur buiten bewustzijn en onder ging voorts een langdurige slaap- kuur. Volgens een Moskouse krant is Landau nog niet vlug ter been. In zijn woning zijn gymnastiektoestel- len aangebracht waaraan hij de hem voorgeschreven oefeningen kan uit voeren. 99 99 IIIIIIIIIIIIIIIIIIP1IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII (Van onze Haagse correspondent) Een 23-jarige Haagse zeeman heeft zondagnacht vier auto's in brand ge stoken, een scooter en een bromfiets in het water gereden, van vijftien auto's de doppen van de benzine tanks afgedraaid en weggegooid en nog enkele auto's licht beschadigd. Toen hU met een gestolen dames fiets aan de hand werd aangehouden vertelde h\j het „zomaar" te hebben gedaan. Hü had wat gedronken maar verkeerde niet onder invloed. Vervolg van pag. 1 Maar het gecompliceerde verhaal Is nog niet uit. Minister Veldkamp dook nog eens in de premiepot, cij ferde, dat het een lieve lust was en toverde er een half procent teveel uit. Het gaf nogal verwarring, want wat kan je met zo'n meevallertje niet doen? Die 150 miljoen schatkistbij- drage laten vallen, maar dat is poli tiek niet haalbaar. Men kan de oude berekening als een vergissing be schouwen en het verder vergeten, maar men kan het ook als een speel ruimte aanpakken. Er zijn suggesties gekomen, maar minister Veldkamp heeft nergens ja op gezegd. Alleen heeft hij laten weten, dat er aan de premiehoogte zelf niet kan worden gedokterd, omdat deze al verwerkt zit in de loonbelastingtabellen van het ministerie van Financiën. Knoeien daaraan zou betekenen, dat de A.O.W.-verhoging uitstel zou krijgen. Al met al is wel duidelijk, dat de discussie vooral zal draaien om de premiedruk voor de kleine zelfstan digen. C.H.U.-fractieleider mr. Beer- nink heeft zich daar al druk over gemaakt. Maar een voorstel, dat hij deed bleek fiscaal niet te verwezen lijken. En eigenlijk had niemand aan de vooravond van het grote A.O.W.- debat een duidelijk beeld van de beste oplossing. Niemand misgunt de ge pensioneerden hun pensioen verho ging welke voor de Nederlandse bejaarden toch al heel wat later komt dan voor hun lotgenoten in België, Frankrijk en de Scandinavi sche landen maar om de vraag „Wie zal dat betalen" kan vandaag de grootste politieke ruzie van het jaar ontbranden. Komt dr. Veldkamp als overwin naar uit deze strijd te voorschijn dan kan men er een flinke gok op wagen, dat de Kamer over enkele weken bij de behandeling van de belastingver laging zijn uiterste best zal doen om de premieverzwaring goed te maken met een snelle belastingverlaging. Winst voor dr. Veldkamp zou dus een extra zwaretijd voor prof. Wit- teveen van Financiën betekenen. We willen maar zeggen: voor het kabi- net-Marijnen zijn de zorgeloze dagen van het eerste regeringsjaar nu toch wel onherroepelijk voorbij. Voorstellen Als de door minister Veldkamp in gediende voorstellen ongewijzigd wor den aangenomen, worden de uitke ringen als volgt: A.O.W. - gehuwden f 3540. (is nu f. 2958) ongehuwden f. 2478.(f. 1926. A.O.W.-pensioen voor weduwen met kinderen f3540.(f. 3126. A.O.W.-ultkering voor wezen tot 10 jaar f. 786.— (f. 672.—) Voor wezen van 10 tot 16 jaar f.1176.— (1014.—) Voor wezen van 16 tot 27 jaar f.1536.— (f.1326.—) A.O.W.-pensioen voor weduwen zon der kinderen f. 2478.(f. 2196. De premiegrens voor de A.O.W., de A.W.W. en de kinderbijslagverzeke ring wordt van f. 10.900.verhoogd tot f. 12.000.— per jaar. Het Rijk be taalt 150 miljoen gulden per jaar aan het ouderdomsfonds 0,5 procent premie). A.O.W. 8.7 pet. (6.8 pet.) A.W.W. 1.5 pet. (1.3 pet.) A.K.W. 1.8 pet. (2.0 pet.) 12.0 pet. (10.1 pet.) Zowel de werkgevers als de werk nemers zullen 0.95 pet. meer aan premie moeten betalen. De rest van de verzwaring wordt verrekend met het wegvallen van de premie voor de invaliditeitswet en de vermindering van de premie voor de werkloosheids- De ziekenfondsregeling voor be jaarden wordt aangepast aan de ver hoging van de A.O.W.-pensioenen. (Van één onzer redacteuren) In de rij van concessionarissen voor t.v.-zendtijd heeft zich nu dan ook de stichting Open Bestel ge schaard. Vorige week meldde zich reeds via advertenties „TROS" aan („als u voor de REM bent"). Tijdens een persconferentie zei de heer P. A. G. de Ruwe, voorzitter van de stichting Open Bestel, en hoofdredacteur van TeleVizier gis teren, dat tussen beide een duide lijk onderscheid moet worden ge maakt. Beide acties zijn wel gelijk soortig maar het doel is verschil lend. De „TROS" is uitgeworpen" om de uitzendingen van de REM, die po litiek in moeilijkheden zit, te kunnen voortzetten. De REM (en dus TROS), wil puur commerciële televisie. In de actie Open Bestel echter, is wel plaats voor reclame in de televisie, en dan nog te exploiteren door an deren dan de stichting maar niet voor commerciële t.v. De heer De Ruwe zei wel, dat er contact is geweest met de REM, maar het verschil in inzicht bleek principieel te groot om tot samen werking te komen. Toen de sugges tie werd gedaan, dat de stichting Open Bestel wel eens een tweede AVRO zou kunnen worden, weer sprak de heer De Ruwe dat krachtig. Open Bestel is geen nieuwe zuil: de leden zyn vrij in de keuze van een programmablad. Maar de ongerust heid bij de pers over de overeen komst, <Me de programma's van Open Bestel zouden kunnen gaan vertonen met die van de AVRO, kon hij toch niet geheel wegnemen. De heer De Ruwe, die het nieuwe initiatief reeds heeft voorgelegd aan minister Bot (Onderwas), deelde mee dat de nieuwe stichting „in zeer goede verhouding" staat ten opzichte van enkele kandidaat-concessionaris sen, te weten de T.N.V.-T.E.R. en de O.T.EM. Van de zijde van de nieuwe stichting achtte men het „zeer wel denkbaar", dat belde gegadigden voor de bezetting van het tweede televisienet zich, by realisering van de nieuwe plannen, zouden gaan be zig houden met de verzorging van de reclame in de uitzendingen van de nieuwe stichting. EERSTE NET NCRV 7.00 uur n.m. NTS-weekjournaal voor gehoorgestoorden 7.30 uur n.m. NTS: Engelse les 8.00 uur n.m. NTS-journaal 8.20 uur n.m. Politieke uitzending PSP 8.30 uur n.m. Attentie, actualiteiten 8.40 uur n.m. Stiefbeen en Zoon 9.15 uur n.m. 40 jaar NCRV: Christelijke omroep in de wereld 10.20 uur n.m. Een liedje met Caroline Kaart 10.45 uur n.m. NTS-journaal. TWEEDE NET VARA 8.00 uur n.m. Nieuws in het kort NTS 8.01 uur n.m. Verschuivende grenzen, wetensch. progT. 8.45 uur n.m. NTS: de schavuiten, speelfilm 9.15 uur n.m. Filmvenster 9.45 uur n.m. Achter het nieuws, actualiteiten 10.10 uur n.m. RKK: Gewoon heilig, film. TV NOORDZEE 6.30 uur n.m. Wilhelm Teil: „Het afgelegen dorp" 7.00 uur n.m. Mr. Magoo, tekenfilm 7.08 uur n.m. Club du piano 7.25 uur n.m. Bob Cummingsshow 10.00 uur n.m. Wagon train: "Harry Hannifystory". iiiiiiiiiiiiiiMM WOENSDAG 11 NOVEMBER HILVERSUM I. 402 m. NCRV: 7.00 Nws en herh. SOS-ber. 7.10 Dagopening. 7.20 Klass. gram. 7.45 Radiokrant. 8.00 Nws. 8.15 Gewijde muziek, (gr.). 8.30 Lichte gram. 8.50 Nederlandse volksliederenpotp. (gr.). 9.00 V. d. zieken. 9.35 Waterst. 9.40 V. d. vrouw. 10.10 Klass. grammuz. 10.30 Morgendienst. 11.00 Klass. gram. muz. 11.30 Licht ensemble: muz. uit de Twintiger Jaren. 11.50 Twaalf uur tje, cabaretprogr. 12.00 Lichte gram. 12.30 Mededed. t.b.v. land- en tulnb. 12.33 Koorz.: volksliedjes. 12.53 Gram. muz., event, act. 13.00 Nieuws. 13.15 Jubilleummeded. 13.20 Licht instrum. kwartet. 13.40 Lichte gram. 14.00 Boe ren en burgers ln Buitenveen, hoor spel. (herhaling van 5 nov. Jl.). 14.25 Klass. liederen (gr.). 14.50 Werken van Ned componisten (gr.). 15.45 Bij belvertelling v. d. Jeugd. 15.55 Ope ratie Bus, reportage aankomst bussen voor Jeugdland. 16.00 Jeugdland, pro gramma v. d. Jeugd. 17.16 Lichte grammofoonmuz. 17.30 Idem. 18.10 Knapenkoor (gr.)volksliedjes. 18.30 Het Spektrum, lezing en meded. 18.45 Nieuwe grammofoonplaten. 19.00 Nws en weerpraatje. 19.10 Radiokrant. 19.30 Leger aes Hellskwartler (gr.). 19.45 Op de man af. praatje. 19.50 Groot koor, koperkwartet en orgelgeesü. Het hoofdbestuur van de Neder landse wandelsportbond is geheel af getreden. De aanleiding tot deze stap is geweest een weigering van de af gevaardigden van verschillende re gionale bonden om een voorstel van het hoofdbestuur om te komen tot een wijziging in de organisatievorm te aanvaarden. Dit voorstel behelsde een terugkeer naar de vroegere orga nisatievorm met een hoofdbestuur en daaronder de afdelingen. Naar de mening van het hoofdbe stuur hebben de regionale bonden thans een te grote zelfstandigheid hetgeen de bestuurbaarheid van het gehele apparaat bemoeilijkt. Er zal binnenkort een bijzondere algemene vergadering worden belegd, waarop een nieuw hoofdbestuur zal worden gekozen. rtewe\m van t,iy fit. 'e<%e garantie. Vraag Uw winkelier FkJIyFlotd BINNENLAND Winkelcentrum Mariahoeve Met de bouw van het winkelcentrum in de Haagse woonwijk Mariahoeve (32.000 zielen) kan reeds volgend Jaar worden begonnen. De rijksgoedkeuring voor een deel van de bouw is nog steeds van kracht. Die voor het andere gedeelte is aangevraagd op basis van het oude plan, waarmee de Haagse gemeenteraad vorig Jaar niet akkoord ging. Deze aan vrage kan worden gehandhaafd, want gisteren verenigde de raad zich in principe met de verkoop van de no dige grond vöor het winkelcentrum de Grondbrief bank (R. Zwolsman) an het pensioenfonds voor de Gra fische Bedreven. Inbraak In een juwellersbedrijf ,n het Spui in Den Haag is zondag- icht ingebroken. Vla een brandgang een bovenlicht is men de winkel binnengedrongen. Er is voor ongeveer f 10 000 aan sieraden en horloges ge stolen. BUITENLAND Afschaffing bijzondere maatregelen De Griekse regering heeft een ont werp van wet Ingediend om tot af schaffing te komen van bijzondere maatregelen, die waren Ingesteld tij dens de communistische opstand ln 1947. Het wetsontwerp voorziet ln de vrijlating van bepaalde gevangenen en :1e verandering van doodstraffen in ge- angenisstraffen. Het verbod om de ommunistlsche partij weer op te rlch- 11 zou, bij aanneming van het ont werp, eveneens komen te vervallen. Oorlogsc-yfers ln Vietnam Het Noordvietnamese persbureau meldt dat de Vletcong ln de eerste negen maan den van dit Jaar „140.000 vijanden, onder wie 1625 Amerikanen, buiten ge vecht heeft gesteld." In dezelfde pe riode hadden de Vietcong-troepen 661 gemaakt en 1256 militaire posten nletlgd of veroverd. Verder hadden zy 753 militaire voertuigen vernietigd en 84 treinen ln de lucht laten vliegen. Geen kernbom voor India Het be stuur van de Indiase Congrespartydie de meerderheid heeft ln de regering, heeft besloten dat India geen atoom bommen zal fabriceren ondanks de nieuwe bedreiging die ls ontstaan na de explosie van de Chinese kernbom op 16 oktober Het besluit werd geno men na tussenkomst van premier Sjas- tri en minister van Buitenlandse Za ken, Swaran Singh, die zich tegen waren vóór kernbewapening om de nieuwe Chinese dreiging te kunnen af wenden. Vredesmacht voor V.N. Noorwegen zal een vredesmacht van 1.330 man, een fregat en vliegtuigen voor de V.N beschikbaar houden. De kern van het legercontlngent wordt gevormd door een lnfanterie-bataljon met onder steunende eenheden, waaronder een chirurgische afdeling. Het marinecon tingent telt 220 man en het lucht- machtcorvtingent ongeveer 150. Twist verboden De politie ln Djakarta heeft een feestje onderbroken en de organisator gearresteerd omdat er de twist werd gedanst. In Indo nesië zijn deze „gekke Westerse dan sen" verboden, aldus de dagbladen. jelverl ding door Hongkong en Singapore is voltooid. Het ls de eerste fase van het Zuld- oostaziatische gemenebest-telefoonnet voor Maleisië. Hongkong en Austra lië. Als het ln 1966 gereed ls, wordt het aangesloten op het grote gemene best-telefoonnet ln de Atlantische er Stille Oceaan. Contract met „Euratom" D( Britse Raad voor Kernenergie heeft een contract gekregen voor de levering van plutonium oxyde ter waarde ongeveer 7y2 miljoen gld aan „Eura tom". Het zal volgend jaar maart e april worden geleverd voor de exp€ rimentele Franse reactor „Rapsodie die in Cadarache wordt gebouwd. Overvallen door sneeuwstorm Twee Jongemannen en een meisje zyn om het leven gekomen toen zy by de beklimming van de „Mittagskogel ln Karinthië door een sneeuwstorm den overvallen. Zeven personen vermoord Noord-Transvaal heeft een Bantoe het afgelopen weekeinde zeven personen, van wie vier kinderen, vermoord. Eerst stak hij een vrouw dood en vermoord de twee slapende meisjes met een byi. Daarna vermoordde hli een man. die de kinderen wilde redden en nog twee kinderen en een vrouw. Proces SS-bewakers In Ttibingen ls het proces begonnen tegen drie voormalige SS-bewakers van het con- centratle-kamp Stutthoff bij Dantzlg. Zij worden beschuldigd van mede plichtigheid aan de moord op talloze gedetineerden. Moderne gram.muz. 23.10 Het Tm Vat. Concilie, comm. uit Rome. Lichte gram .muz. 23.55-24.00 Nle HILVERSUM II. VARA: 7.00 Nieuws. 7.10 Ochti e*mn. 7.20 Socialistisch strijdlied, chte gram.muz. (7.30 Van de t pagina, praatje). 8.00 Nieuws en strijdl. 8.15 Lichte gTam.muz. Gynm. v. d. vrouw. 9.00 Kookpr. Mod. gTam.muz. VPRO: 9.40 Sci radio. VARA: 10.00 Romant. gram 11.00 Nieuws. 11.02 V. d. vrouw. Stereofonisclie uit/..: Moderne ka: muz. 12.00 Stereofonisclie uitzeni Ritmisch strijkorkest. 12.25 Act. Mededed. t.b.v. land- en tulnb. V. h. platteland. 12.38 Orgelspel zangsollste. 13.00 Nws. 13.15 Kalei 13.20 Prom.-orkest: amusement» 13.45 Gespr. portret. 14.00 Kam# mod. muz. 14.15 Utrechte Stedeiyk 17.20 Wereldradioweek: 30 Jaar muziek. 17.50 Regeringsultz.Fll ln de Ned. Ant. - I. Spr. Raymt Debrot. 18.00 Nws. 18.15 Act. Ultz. v. d. P.S.P.: Meten met maten. 18.30 Stereofonlsche uitj Dansorkest en zangsollsten. 19.00 kinderen. 19.10 Ster. ultz. Rf met plano* 19.30 Artist, t 20.00 Nieuws. 20.05 Lichte gram» 20.35 De Storm, hoorspel. 22.30 22.40 Ster. ultz.: Dansmuz. 23. magazine. 23.55-24.00 Nieuws. Televisieprogramma's - Nederlai NTS: 17.00 De Verrekijker, int» 17.10-17.45 Vo AVRO: 19.30 Dick van Show. NTS: 20.00 Journaal en overz. AVRO: 20.20 Sportpanon 20.50 AVRO's Televizler. 21.05 De dedigers, TV-film. NTS: 21.55 Aart docum. 22.25-22.30 Journaal. Televisieprogramma's - Nederlai NTS: 20.00 Nws ln het kort-, K 20.01 Theater '64: lnterv. NTS: Yanco, Mexicaanse film. KRO: 22.10 Onze man ln Londen. Over de 4e lyn van 18 - 80 ui Swing low, sweet chariot (En Orkest Pee Wee Erwln; Just al 2 while to stay here (Erwln), ldi Lead me on (Erwln), idem; Drlnl me only with thine eyes-Vive 1'am Ensemble Mitch Miller; Drunk night, Idem; Oh dear, what can matter be- Oh where, oh where my little dog gone, idem; Marc! Into Glory Land (Erwin), Orkest Wee Erwin; Ev'rybody needs a hell hand (Robinson), Idem; Believe m all those endearing young charms- the gloaming. Ensemble Mitch Ml! When you and I were young M# (Johnson) idem; Just a closer with thee (Erwln), Orkest Pee Erwln; Lord, Lord, you sure been a to me (Erwln), Idem; Give good word (Robison), Idem; A girl Is like a melody (Berlin), «i» Kurt Edelhagen; Amour brés'. (Ferreira), Compagnons de la Ch son; Danke schön (Kaempfert), kest Bert Kaempfert; SI pudlera (I den), Alberto de Luque; Stewball xoni), Memphis Slim, Willie Dii Jump Jackson, Guapa (Menke), kest Roberto del Gado; Taa (Gletz), Bill Ramsey; Tu plus Id (Hadjidakis), Orkest Hell Zacharlas; Portrait of Jenny (Ro! son), Orkest Jacques Denjean; Bal (Lecuona), Sara Oollantes; With smile and a song (Churchill), Otto; Copacabana (Ribelro), 1 Kurt Edelb. A little kiss (Wu_ Gus Backus; Dancing In the rain I gol), Orkest Henri Logés; Balled n ley: Tenderly-I've got the world a string - What's new - I got it abd that ain't good - Don't blame - Imagination - Someone to wi over me - Body and soul - She's fi that way, Johnny Hodges, Ben 1 ster, Roy Eldridge, Flip Philips, zy Gillespie, Illinois Jacquet. L Hampton, Oscar Peterson, Ray Bro Buddy Rich; Jam blue3, idem. Advertentie Reumatiek TO GAL HEI Griep TOGAL HEI Migraine TOGAL HEI MenstruatiepijnTOGAL HEI Verkouden TOGAL HEI Hoofdpijn TOGAL HEI Spit TOGAL HEI WfcERRAPPORTEN (Van hedenmorgen uur) Amsterdam Den Helder Ypenburg Vlissingen Eelde De Bilt Twente Eindhoven Zuid-Limb. Helsinki Stockholm Oslo Kopenhager Aberdeen Londen Brussel Luxemburg Parijs Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Frankfort München Zllrlch Genève Locarno Wenen Innsbruck Athene Barcelona Madrid Mallorca Lissabon onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt geh. bew. geh. bew. onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt licht bew. geh. bew. onbewolkt motregen hall bew zwaar bew geh bew. onbewolkt licht. bew. onbewolkt

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 2