orgen begint zwaarste loonstrijd sinds jaren spons erover! l,; Vakhonden kregen -reeds hun richtlijnen Alleen BOLS kan BOLS maken Bouwstop in Londen voor kantoorpanden Hen 3-bander? Pigh Life II toonde nu zijn overmacht BOLS -eiken dag een glaasje Sporttoto PERSOONLIJKE LENINGEN Opgericht 1 maart 1860 Donderdag 5 november 1964 Zesde blad no. 31303 Het wordt een latertje met de C.A.O. 's ~n» foot (Van onze Utrechtse correspondent) 2.70 3.— In tegenstelling tot voorgaande jaren zijn er nog in geen enkele 3 60 Pdri)fstak C.A.O.-onderhandelingen begonnen. Alles wacht op jbet resultaat van de onderhandelingen in de Stichting van de ^Arbeid, die morgen een aanvang nemen. De reden hiervoor is, dut er zelden zoveel onzekerheid heeft bestaan I* pier de loonstijgingen, die er voor het volgend jaar uit de bus zullen laymen. Krijgen regering en werkgevers hun zin, dan zal er slechts een Ui» of meer automatische loonstijging van een kleine vier procent plaats lebben. Verbeteringen van de C.A.O. kunnen er dan niet af. Deze vier procent gaan op aan "Incidentele loonsverbeteringen (pro- '(noties e.d.), de compensatie voor de terhoogde A.O.W.-premie, en de «verloop van C.A.O.'s die later dan 1 januari aflopen. Zowel in de Troon rede als via uitlatingen van de mi- histers Witteveen (Financiën) en Andriessen (Economische Zaken) heeft de regering laten weten, dat Lj deze vier procent genoeg vindt jn verband met haar streven de lo tende rekening van de betalingsba lans in evenwicht te brengen. -T Het tekort van deze rekening zal dit jaar de geraamde miljard gul den overschrijden. Herstel van het Brenwicht (tussen export en import) dringend nodig, aldus de regering, [ie zich evenals de werkgevers be- reesd toont voor de exportkansen fj verdergaande kostenstijgingen en oor het teruglopen van de nood- ^kelijke industriële investeringen. Ook de socialistische Franse vice- Hoorzütöer van de Europese Conv lissie Robert Marjolin heeft zich d deze geest uitgelaten. Hij wees rop, dat de onverwacht grote stij- an de export, die dit jaar in lederland heeft plaats gehad on- lanks de forse loonsprong, voorna- lelijk mogelijk werd door een even ts voortsluipende inflatie in de an- ere E.E.G.-landen, waarnaar Ne- lerland uitvoert. Hij drong aan op latiging van de loonstijgingen en erstel van het betalingsbalans- venwicht. AEG type 25 CENTRIFUGE U zult ervaren, dat Uw was in een wip winddroog is! De AEG centrifuge staat bekend om zijn enor me droogcapaciteit. Door de juiste verhoudingen tussen snelheid, breedte en vorm van de droog- trommel wordt een opti male droogwerking be reikt. Met veiligheidsdek sel, dus beschermd tegen grijpgrage kindervingers. AMSTERDAM met de producten AEG TELEFUNKEN OSRAM Inbrekers forceerden kerkdeur met crucifix De Utrechtse politie heeft twee Jongemannen uit Mierlo aangehou den, die hebben bekend een paar of ferbussen te hebben gelicht in de St. Augustiniuskerk in Utrecht. De jongelieden, 19 en 17 jaar wa ren de kerk binnengekomen door een kostbaar glas en lood raam in te slaan. Zy belandden daarna in een kelder, waarvan de deur was afge sloten. Zy zagen kans deze te for- i ooren met een crucifix. Zo wisten de kerk en pastorie binnen te komen. Spj aiming De vakcentrales daarentegen wy- zen op de voortdurende spanning op de arbeidsmarkt. Een „pas op de plaats" voor de C.A.O.-lonen zou betekenen, menen zy, dat de in middels behoorlyk teruggedrongen zwarte lonen weer zouden opmar cheren, met alle gevolgen van dien voor de mogelykheid een werkeiyk loonbeleid te voeren, zy staan op het standpunt, dat de lonen verder omhoog moeten tot dat zy meer het niveau van de omliggende landen hebben bereikt. handhaven. Herleving van de zwarte lonen zou betekenen, dat achter de rug van de vakbondsbestuurders om in een aantal ondernemingen of be drijfstakken wordt gegeven, wat hun aan de onderhandelingstafel wordt geweigerd. Met alle gevolgen voor hun aanzien en invloed. De werk nemersorganisaties menen, dat de zwakkere ondernemingen, die een nieuwe behoorlijke styging van de loonkosten niet kunnen dragen dan maar moeten afvallen. Zy stellen, dat het streven van de regering om in één jaar de belastingsbalans weer in evenwicht te brengen, fout is. Onmogelijk Ook in 1957 geschiedde dit door een loonstop en het gevolg is ge weest een doorslaan naar de andere kant. De loonsverhogingen waren te gering er bleef geld over voor inves teringen, die meer arbeidsplaatsen schiepen dan konden worden ge vuld. Gevolg: een enorme stijging van de zwarte lonen en de onmo- gelykheid nog een loonbeleid te voe ren. aldus de vakcentrales. zy zyn echter in de Sociaal-Eco nomische Raad met dit standpunt vorige week vrijwel geisoleerd biy- ven staan. Slechts.één onafhanke- lyk (kroon-)lid ging met hen mee. De anderen kozen voor het stand punt van de werkgevers, dat er geen loonruimte is. De werkgevers bewe ren, dat de beste manier om toch nog enige verruiming van de porte- te krijgen is, om de voorge- advertentie De Britse regering heeft het bou wen van nieuwe kantoren in Londen met ingang van gisteravond verbo den. Bovendien is een algehele re visie van het nationale transport systeem aangekondigd. De maatregelen werden in het La gerhuis bekendgemaakt door de Brit se minister van Economische Zaken, George Brown. Hy zei, dat er reeds te veel kantoorpanden waren ge bouwd in Londen en niet genoeg hui zen voor de mensen die in die kan toren moeten werken. De meeste deskundigen geven toe, dat Londen enorm overbevolkt is. De trein- en busverbindingen met de buitenwyken en plaatsen in de buurt van de Britse hoofdstad zyn over belast. De woningnood Is groot en Verkoop van erivtenpistool aan banden (Van onze Haagse correspondent) De gemeentelijke keuringsdienst voor waren in Den Haag wil probe ren de verkoop van een gevaarlijk plasticerwtenpistool van Japanr fa brikaat onmogelyk te maken. Directeur dr. T. Brouwer heeft op dracht gegeven de mogelykheid te onderzoeken het plastic speelgoedpis tool onder te brengen onder kinder speelgoed, dat gevaarlyk of schade- lyk is voor de gezondheid. Als de ambtenaren van zijn dienst daarin slagen, dan is er een mogelykheid om in te grijpen. De politie is van mening dat ook als het pistool een andere klem- mocht krijgen het byzonder ge vaarlijk kinderspeelgoed is. Spelen met dit pistool móét op ongelukken uitdraaien. Er worden namelijk niet alleen de harde aardewerk kogeltjes ee verschoten, maar ook de harde- en dus gevaarlyker groene erw- n en zelfs ander materiaal. De importeur van het speelgoed, de N.V. E. Koopman, in Amsterdam, heeft inmiddels een proefproces uit gelokt. Men is van mening dat het speelgoed onschadelyk is. Veiling failliete boedel van Haags garagebedrijf Op verzoek van de curator, mr. A. H. G. Blankenstein wordt maandag de Dierentuin in Den Haag by opbod de failliete boedel verkocht van de garagebedrijven van de fir ma Gebr. Kegge. Door veilinghouder J. Abas uit Arnhem worden aangeboden: de in stallaties en apparatuur van de vyf garagebedryven, die de firma in Scheveningen, Den Haag en Wasse naar had, gereedschappen en de voorraden accessoires, automobielen en onderdelen. Daarby zyn o.m. vier personenauto's en twintig vracht- en bestelauto's. door de bouw van zoveel nieuwe kan toorgebouwen in het centrum zyn bovendien voortdurend nieuwe werk krachten aangetrokken. De regering zal een wetsvoorstel indienen, waarby het bouwen van nieuwe kantoren in Londen wordt verboden en de maatregel zal met terugwerkende kracht ingaan. Bo vendien heeft minister Brown ver klaard dat de mogelykheden zullen worden bestudeerd voor het over brengen van kantoren vanuit Lon den naar dunner bevolkte gedeelten van Engeland. Kantoren die nu reeds in aanbouw zyn, mogen worden af- De minister van Transport, Fra- ser, heeft békendgemaakt, dat het opheffen van spoorwegtrajecten zal worden stopgezet totdat een nieuwe studie van het nationale transport systeem is uitgevoerd. Totnutoe wa ren een aantal spoorwegverbindingen met kleine plaatsen opgeheven vol gens de plannen van de directeur van de Britse spoorwegen, Richard Beeching. Fraser zei, dat deze opheffing van spoorwegverbindingen zou worden bestudeerd in het licht van de ont wikkeling van de bevolkingstoename en de industriële en economische be hoeften van de plaats. Koningin terug uit Engeland Koningin Juliana is gistermiddag tegen zes uur met prinses Christina op de vliegbasis Soesterberg aange komen, na een verbiyf van enkele dagen in Engeland. Voor de Koningin was echter geen rust weggelegd, want 's avonds woonde zy in Utrecht een bestuurs vergadering by van de „Stichting Ne derlandse federatie voor vrijwillige hulpverlening", die twaalf en een half jaar bestaat. Heffing van Landbouwschap is verhoogd (Van onze Haagse correspondent) Het bestuur van het Landbouw schap heeft gisteren het basis-hef- bedrag van het Schap verhoogd van f 4,- naar f 5,-. Dit om een begro tingstekort te dekken dat voor 1965 I byna 8 ton zou hebben bedragen, I en een hoogst noodzakelyke reserve ring te maken. Door deze heffingsverhoging ont vangt het Landbouwschap f 1.520.000 méér, waardoor de totale inkomsten op f 8.888.100,- komen. Dat houdt in dat de uitgaven nu met circa 4 ton nomen belastingverlaging al per 1 januari te laten ingaan. Hiervoor hebben zy de S.E.R.-kroonleden ech ter niet mee gekregen. Die vinden ook dit economisch ongewenst uit angst voor vergrote bestedingen. De vakcentrales zien de belasting verlaging in haar huidige vorm als onjuist. Die komt niet ten goede, ge loven zy, aan degenen, die haar het hardste nodig hebben. De gezinnen met kleine inkomens en veel kinde ren, profiteren er niet of nauweiyks van. Veel beter en rechtvaardiger zou het daarom zyn, zo stellen zy, om een deel van de voorgenomen belastingverlaging te laten vallen en hiervoor in de plaats een grotere by- drage uit de schatkist te geven voor de A.O.W.-uitkeringen. Dan zou er ook meer ruimte vry komen voor loonsty gingen. Eensgezind De vakcentrales, die sinds de zo mer van 1963 zeer eensgezind op treden (actieprogramma (N.V.V.- N.K.V.) hebben ook in de S.E.R. ge weigerd zich uit te spreken over de grootte van de wenselyk geachte loonsverhogingen. Wel achten zy 6 procent nog te gering, omdat zy de 3 procent reële verbetering, die daar van overbiyft, onvoldoende vinden. Daarom hangt het resultaat van het zware loongevecht nog volledig in de lucht. Het is waarschyniyk, dat de vakcentrales meer vryheid voor de bedrijfstakken zullen vragen, in vervolg op hun streven dat twee jaar geleden werd ingezet. BUjven de werkgevers op hun standpunt staan het zyn uiteindelyk dezelf den, die ook in de S.E.R. zitten dan komt er helemaal geen resul taat. In dat geval zal het loongevecht zich eveneens verplaatsen naar de bedrijfstakken en zal de mate van onderbezetting in een hedryf of be drijfstak bepalend zyn voor de grootte van de loonstygingen. Weini gen geloven namelyk, dat de „pas op de plaats" thans door te voeren is, tenzy de regering Ingrypt. Gezien de politieke consequenties zal zy dat echter niet gemakkeiyk doen. Niet de eerste In elk geval kon het met de nieuwe C.A.O.'s wel eens ben latertje worden. Nergens zyn nog loononderhande lingen begonnen, omdat in deze si tuatie geen enkele bedrijfstak de eer ste wil zyn. De vakbonden niet, om dat zij bang zyn met minder genoe gen te nemen dan er misschien acht eraf toch nog mogeiyk bhjkt. In die positie is het vorig jaar het (groot-)metaal geraakt, dat met zyn 10 procent nog 4,7 procent bleef on der het landelyk gemiddelde. De werkgevers voelen er evenmin voor. Mocht er tegen hun zin nog 'n loonstyging uit het stichtingsge vecht rollen dan willen zy beslist niet meer geven dan nodig is en willen zy zich dus niet nu al vast leggen. Anderzyds dreigt voor hen in enige grote bedryfstakken per 1 januari een contractloze periode met alle nare gevolgen. Zelfs als het College van Ryksbemiddelaars de C.A.O.'s Voorlopig verlengt, is het kruit voor een onrustsituatie aan wezig. Van dit standpunt uit bezien hebben werkgevers- en werknemers organisaties er belang by niet te lang te talmen. Derhalve zyn de vakbonden in diverse bedryfstakken al begonnen de verlangens van hun leden te polsen. Sommige hebben hun eisen zelfs al opgesteld. Zonder uiteraard een cijfer te noemen voor de ver hoging van de basisionen. Opval lend is daarby, dat een aantal wensen in onderling totaal ver schillende sectoren volkomen identiek zyn. Landbouw, vervoerspersoneel en textielbonden vragen allemaal een verhoging van de vakantietoeslag van 4 tot 8 procent en afschaffing van de gemeenteclassificatie. De ver onderstelling, dat de vakcentrales ge zamenlijk aan hun bonden richtiy- nen hebben gegeven, lykt niet ver gezocht. Dat onder deze richtlynen ook de vermogensaanwasdeling zal vallen, staat wel vast. Ook al dient zy alleen maar als stok achter de deur. Jawel, een hooggeplaatste sigaar, die eigenlijk 3 bandjes verdient. Eén voor zijn ferm formaat, één voor zijn fijn karakter en één voor zijn lage prijs. Jasneva Enorm! 27 cent. Nr. 1 van het nieuwe Jasneva- kwartet. De andere zijn: de kloeke Parfait22 cent, de senoritas Vedette 14 cent en de kleine Vivat 6 cent. Ze smaken allemaal: licht en lekker! JASNEVA SIGARENFABRIEKEN VALKENSWAARD Geldermans over naar Spaans merk De Nederlandse prof-wielrenner Ab Geldermans heeft voor het volgend seizoen een contract gesloten met het Franse extra-sportieve merk Margnat Paloma. De Beverwyker, die aanvan- kehjk van plan was tot de kleuren van Jan Janssens Pelforth toe te treden, komt onder de hoede van ploegleider Raoul Remy. Rudi Altig, die door vele merken voor een contract Is be naderd, was de man die Geldermans en met hem ook zyn landgenoten Hans Junkermann en Willy Altig aan dit contract hielp. De Duitser zei nameiyk dat hy alleen voor Margnat zou ryden als dit drietal met hem mee mocht komen. Remy beschikt voor het komende seizoen tóch over een sterk kader. Naast de grote Spanjaard Federico Bahamontes zyn ook diens landgenoten Gines Garcia (de sterke man uit de Tour de l'Ave- nir) en Esteban Martin, alsmede on der andere de Fransen Darrigade, Velly, Novales en Mastrotto beschik baar. Koersen te Duindigt (Van onze medewerker) Martin Vergay met Pigh Life II paste gisteren een andere (en betere) taktiek toe dan een dag tevoren in Hilversum, toen hij bijna werd ge klopt. Nu pakte Vergay van begin af aan de zaak energieker aan, zodat hij na anderhalve ronde de koploop- ster Yostra dicht was genaderd. In het laatste rechte eind toonde Pigh Life zyn overmacht, ging over de leidster heen, die geheel terugviel en triomfeerde in 1.22.9 km-tyd. Zyn tweede zege binnen 24 uur. Yackie Moore weerstond met klein verschil de aanval van Vlieger D op de tweede plaats, In de Prijs van Zwitserland werd de leidende Caroline Kennedy Advertentie WIELRENNEN Toestand Koblet uiterst precair De voormalige wielerkampioen van Zwitserland, Hugo Koblet, die met ernstige verwondingen ten gevolge van een auto-ongeluk in een zieken huis werd opgenomen, is gedurende de nacht weggezakt in een coma. Van de zyde van het ziekenhuis wordt meegedeeld, dat de toestand van de renner gedurende de nacht belangrijk slechter is geworden. Hy kreeg ademhalingsmoeilijkheden en raakte toen bewusteloos. Het ziekenhuis heeft een specialist laten komen die een incisie in de keel aanbracht en een kleine schedel operatie verrichtte om de nauwkeu rige diagnose van de belediging van de hersenen te kunnen vaststellen. Men wil zich er niet over uitspreken of Koblet er het leven af zal bren gen. Hy heeft beenwonden en ribfrac- turen, en verbryzelde voeten, een verbryzelde elleboog opgelopen by het ongeluk dat hem maandag overkwam toen hy in zyn Alfa Romeo van de weg (by Zürioh) gleed en tegen een boom botste. SCHAATSENRIJDEN Schorsing van Wester en Van der Berg door KNSB opgeheven Het bondsbestuur van de KNSB heeft de schorsing, die Jeen van der Berg (Heerenveen) en Jeen Wester Grouwj het begin van dit jaar wegens het overtreden van de ama teur-bepalingen was opgelegd, op advies van de onderzoekcommissie opgeheven. Overigens zal Van der Berg dit jaar niet meer in wedstryden uit komen. Hy wil trainer worden. (SS ER00KBOLS BOLS ISSERAUUD worden overtroffen, welk bedrag in hoofdzaak voor algemene reserve wordt bestemd. Los hiervan heeft het bestuur een voorstel aangenomen om een veror dening te ontwerpen, waarby de kwe- kersheffing wordt gebracht van f 1,25 op f2,-. De heffingsbedragen voor varkens, hennen en eenden, de minimum- heffingsgrens en de normen voor contributie-aftrek biyven geiyk. Er zyn voorts plannen in studie om te komen tot een meer eigen financie ring voor de gewestelyke raden door byv. heffing van procenten. Advertentlt Tralies voor ramen levensgevaarlijk Tralies voor de ramen, aangebracht met het doel diefstallen te voorko men. hebben in Chicago vier kinde ren en hun moeder het leven gekost, oen een brand het flatgebouw waar in zij woonden, in as legde. De brand eiste in totaal acht levens. Bovendien werden tenminste twaalf personen gewond en tiental len anderen gedwongen zich vla lad ders in veiligheid te brengen. Twee van de vier dode kinderen van het gezin hadden hun hoofdjes door de tralies gewrongen in een po ging om uit de brandende woning in het sousterrein van het gebouw te komen. De tralies waren in stryd me de brandweervoorschriften van Chicago zo is van officiële zyde verklaard. (Van i correspondent) Voor de hoofdprys van de sport toto van zondag j.l. hebben zich zes personen gemeld. Zy delen de eer ste prijs van f. 140.056, zodat zy ieder f. 23.342 bruto zullen ontvangen. Voor de tweede prys zyn 121 gegadigden, die 76.394 gulden delen, hetgeen neerkomt op 637 gulden bruto voor ieder. Voor de derde prijs van 38.197 gulden zijn ruim drieduizend juiste oplossingen binnen gekomen. Wat de goaltips betreft: er zyn 15 meldingen van zes, 415 van 5 en 6 a 7.000 van 4 goede voorspellingen. De juiste grootte van de prijzen kon de stichting sport to tallsator nog niet bekend maken. DUITS ELFTAL STELT TELEUR De eerste wedstryd tussen Duits land en Zweden in de voorrenden van het wereldkampioenschap voetbal is gisteren in een gelijkspel: 11 ge ëindigd. De Duitsers hadden by rust een 10 voorsprong door een kop bal van debutant Brunnenheier in de 24ste minuut. De Zweedse geiykmaker kwam vyf minuten voor tyd tot stand, even eens uit de kopbal, gescoord door Hamrin. De wedstryd, die gespeeld werd in het Olympisch Stadion van West- Berlyn, werd bygewoond door ruim 80.000 toeschouwers, onder wie een Zweeds legioen van rond 5000 man. Het Italiaanse elftal is in de voor ronden van het toernooi om het we reldkampioenschap goed begonnen. De Italianen zegevierden in Genua met 61 over Finland. Het Finse elftal heeft geen moment de illu sie van een positief resultaat gehad. Na nauweiyks een minuut ston den de gastheren met 10 voor door een schot van Fachetti. Toen Maz- zola (8ste min.) en Rivera (16e min.) er binnen een kwartier 30 van maakten, konden de Finnen de hoop op een eervol resultaat wel opgeven. Ook na de rust draalde de Itali aanse voorhoede op volle toeren. Eerst maakte Bulgarelli er vier mi nuten na rust 40 van, waarna Mazzola met doelpunten in de 54ste en 83ste minuut zyn hattrick vol tooide. Drie minuten voor tyd redde Pel- tonen de Finse eer. Schaak-olympiade Op de tweede dag van de schaak olympiade, die momenteel in Tel Aviv wordt gehouden had Nederland een vrije dag. De uitslagen in groep 2 waarin Nederland 4 punten heeft verzameld luiden: MongoliëIn dia 21 (1 afgebroken party; Joego slaviëOostenrijk 20 '2 afgebroken partyen); Mexico- Bolivia 1—1 (2 afgebroken partyen. wegens onregelmatig draven uitge schakeld. Curas (v. Overeem) had daarna weinig moeite het zeer ver spreide veld het nakyken te geven. Op afstand werd Caymax tweede vóór Cornelia Ellen. Allegonda's Juweel bevestigde in de IJsprys haar uitstekende vorm. Wel moest zy in de eindstrijd alles geven, maar de foto wees uit dat de merrie op de streep een miniem voordeel had op Yonker Aster. Y Y Hanover, die lang de kop had, werd derde. In de Schaatsprys streden oom en neef Knynenburg resp. met Zom- brewer en Coco S steeds om de voorrang en hoewel Zombrewer een forse fout maakte kwam de schim mel sterk terug en triomfeerde in 1.27.5 km-tyd voor Carla van IJmui- den en Angeline B. Coureur Frances (Slagter) nam de tweede afdeling van de Schaatsprijs verrassend voor zyn rekening. Het verschil met Albert P was echter byna niet waarneembaar. In de slotdravery liet Bella Marieza geen twyfel aan haar meer derheid bestaan. Hoewel zy als laatste vertrok verbeterde Groene- wegen gaandeweg de positie van zyn paard en met een hartverwarmende eindsprint overklaste Bella Marieza haar elf tegenstanders. Zeggers Hollandia, die een uitstekende kans op de tweede plaats had, fouteerde op het beslissende moment, zodat Zonnestraaltje verrassend tweede werd juist voor de aanstormende Anastasia Hanover. Vandeuren .won met de favoriet Khrislova de eerste ren voor Annie Rose en Miss Pixie. De Merry Minstrellprijs was voor Andries van Dijk met Flokarin, die Mowgli op de streep klopte. By de amateurs zegevierde Smit met Antonio Tatti. die Ex Gratia en Agram achter zich hield. De uitslagen lulden: Prys van Zwitserland: 1. Curas (W. B. van Overeem) (1.31.2); 2. Cymax; 3. Cornelia Ellen. Tot.: wi. 13.80, pl. 1.60, 1.80, 2, koppel 7, cov. 5.10. IJsprijs: 1. Allegonda's Juweel (A. Th. ixnynenburg) (1.24.4); 2. Yonker Aster; 3. Zoranus Axklt. Tot.: wl. 13.10, pl. 1.50, 1.60, 2.60, koppel 4.80, cov. 3.90, (Ph. Knynenburg) (1.27.5); 2. Carla van IJmuiden; 3. Angeline B. Tot.: wl. (4.10, pl. 1.60, 1.30, 1.60, koppel 4.30, cov. 4.20. 2e afd.: 1. Coureur Frances (H. Slag ter) (1.29.9); 2. Albert P; 3. Carla. I-prijs: 1. Pigh Life II (M. Ver- Groenewegen) (1.27.-); 2. Zonnestraal tje; 3. Anastasia Hanover. Tot.: wl. f2.30, pl. 1.50, 2.10, 2.70, koppel 4.70, cov. 9.20. des Aravlsprys: 1. Krlslova (F. Vandeuren); 2. Minstrelprys: 1. Dijk); 2. Mowgli; 3. Crusader. A. f2.30. pl. 1.40, 3.40, koppel Bedragen van 100 2.000, af te lossen in maximaal twee jaar; per week, maand of kwartaal, voor aanschaffing van duurzame gebruiksgoede ren, worden desgewenst van gemeentewege verstrekt. Aanvragen telefonisch, mondeling, of schriftelijk. Vertrouwelijke be handeling. GEMEENTEL iJKE DIENST VOOR KASBEHEER ER KREDIETWEZEN iö, IEL

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 19