SAMSON Lugdunum slaat in kwartier toe De koning van de shag krijgt teveel op Celeritas: 2-1 Roodenburg verliest de draad tegen Quick Gianni Motta wint Ronde v. Lombardije Walter Hollandia klopte Quicksilver S Tekort aan conditie kost VVS de zege EMAKKELIJKE 3-1 ZEGE OP WESTLANDIA LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 19 OKTOBER 1964 Nog even ging Lugdunum door. Bekkering en Collé misten, door nonchalance op het beslissende ogen blik, juweeltjes van kansen en daar mee was het goede voetbal in deze wedstrijd voorbij. Hard spel Om het Leidse overwicht in te dammen, voerde Westlandia enig lichaamsgeweld de strijd binnen (Van één onzer redacteuren) De nederlaag die Lugdunum vorige week in de derby tegen loodenburg leed, blijkt geen slopende uitwerking te hebben ge- ad op moreel en zelfvertrouwen van de nieuwe Leidse tweede asser. De vrij harde strijd tegen het potige Westlandia leverde in oranje gestoken Lugdunum een onbedreigde 3—-1 zege op. drie Leidse doelpunten kwamen tot stand in een kwartier, dat uld was met zeer voortvarend en produktief spel. Na de rust jbben de vele honderden toeschouwers vergeefs naar een her zag van dat knappe voetbal uitgezien. Hoge versnelling bewuste kwartiertje registreer- _;n van de 20ste tot de 35ste jnuut in de eerste helft. Daarvóór Westlandia voornamelijk aan woord geweest met spel van «le, zij het geen verblindende kwa- sit. Ineens schakelde Lugdunum van r laagste in zijn hoogste versnel- over. De niet van IJzersterke tón voorziene defensie van West- adia zakte terstond krakend ineen, de 20ste minuut maakte Collé bal met enkele snelle bewegingen jj, een flinke misser van een der stlandiaverdedigers gaf Leget ver- Igens de kans om tot een schot te a en daar dook doelman v. d. wel heel erg onnauwkeurig 1-0. Harde kogel Nog diezelfde minuut snelde Leget heel op rechts door de verdediging de gasten om opnieuw met grote ertuiging een kogel af te vuren trof: 2—0. Op dat moment score bepaald in tegenstel- ig met het spelbeeld. Maar het zou g erger worden. De snelle manoeu- s van de Leidenaars, die dit keer iLeget hun beste man hadden, hiel- aan en hadden een uitzonder- mooi derde doelpunt tot gevolg, n Collé op 'n gegeven ogenblik de kreeg toegespeeld, rende rechts- iten De Cler in vliegende vaart centrum binnen, kreeg de bal reet on prachtig op maat op de hoen gespeeld en knalde in één ihte lijn raak. De Cler, veel beter Uitslagen en standen Zaterdagvoetbal TWEEDE KLASSE A akenburgHCSC 4—0 irt Wit—CSCA4—3 FC—Hoogvliet 4—0 SMZuidvogels 4—1 akenb. 8 8 4 2 |nsb. B. 7 nrtWit 6 ordwijk 7 eakk. B. 7 ögvliet 8 3 14 16 29— 9 12 21—10 10 21— 6 10 21—11 8 17—10 8 18—17 7 10—18 6 17—16 6 21—30 5 10—12 5 12—16 4 15—27 2 8—22 1 8—25 TWEEDE KLASSE B iienSSS 2—1 CP-DOSK rLeedeGenemuiden OG—Quick Boys eldoorn's- Gravenz. sv 5—1 O-Pelikaan 2—2 IVO—IJsselmeervogels 13 lek B. 8 6 2 0 14 24—12 sm.vog. 7 5 1 1 11 16— 6 eldoorn 8 5 0 3 10 17—18 V 6 4 0 2 8 14—12 1 >SK 6 4 0 2 8 17—15 I iikaan 7 3 2 2 8 17— 9 0 7 3 2 2 8 15— 9 )V0 7 3 2 2 8 15—11 ton 7 3 1 3 7 11—11 I rLeede 8 1 3 4 5 9—17 'OG 7 2 0 5 4 12-17 CP 8 2 0 6 4 822 nemuid. 8 1 1 6 3 &-16 8 6 1 0 5 2 9—17 DERDE KLASSE A note Lindt—HBSS 3—1 «lslor M—Die Haehe 1—5 4—1 Mte L. 6—10 Zuidland 6—5 Kis. M 7—10 CSVD 6—5 iHaghe 6— 9 Barendr. 6—4 88 7—7 ARC 6—3 OW 7- 7 MFB 5—2 DERDE KLASSE B SVV-RCL 5—0 nster-HVO 4—3 Zwerver RWH 2—1 7—12 Monster 5—4 Zwerv. 7— 8 RCL 5-3 frV 4-6 HVO 6—3 erjansd. 4— 6 Ameide 6—3 IN0 4- 6 Spykenisse 4—1 IR) 6- 6 VIERDE KLASSE A gravenScheveningen Uer—Oegstgeest 1—5 5—2 5—8 Schevening. 6—5 6—8 Hazersw. B. 5—4 5—7 Rouwkoop 4—3 4—6 Oegstgeest 4—2 «ravenz. 5—6 Bodegraven 6—1 daaronder leed het spel ten zeerste. Men kan niet zeggen dat Westlandia met dit middel buiten de perken ging, maar het was nu eenmaal vaak te fel en te onbesuisd. Het werd zo hier en daar door Lugdunum met dezelfde munt terug betaald. Even voor rust scheen Westlandia tegen te scoren, toen Kerkvliet een charge ver buiten zijn doelgebied ver richtte, maar de onverzettelijke Cra- ma verijdelde de kans ten koste van vijf minuten mank lopen. Na de hervatting viel er weinig te genieten: brokkelig, onsamenhan gend spel en vele botsinkjes. Redel moest zich al vlug door Ver mont laten vervangen. In de 15de minuut zag de deze middag niet zo op dreef zijnde Bekkering een prachtige kopbal net over de lat vlie gen en na een half uur verraste rechtsbuiten De Gier de Leidse ver- düginig: 3—1. Dat waren de voor naamste wapenfeiten van de tweede helft, waarin de Lugdumrm-zege geen ogenblik in gevaar is gekomen. Gewichtheffen Selectiewedstrijd LKV LKV houdt donderdagavond in de VGLO-school aan de Oude Vest selectiewedstrijden voor de samen stelling van haar team, dat aan de competitie zal deelnemen. Gegadig den voor een plaatsje in de ploeg zijn o.a. Jan Nolten, Veraar en Urgert, terwijl ook Dik Faas (kampioen van Oost-Nederland1) zal deelnemen. Deze wedstrijden beginnen om acht uur. Na onfortuinlijke mistrap van Hensen (Van onze sportredacteur) Vooral dit laatste doelpunt kwam Roodenburg-stopper Hennlc Hen- hard aan- Wanl het viel in een !n heeft tegen Quick een wel Perlode.' waarm Roodenburg met bijzonder onfortuinlijke wedstrijd ge speeld. By beide Haagse doelpunten vertolkte hy een niet begeerde hoofd rol. Voor rust in de 23ste minuut ramboleerde een inswinger-uit-een hoekschop van Quick-linksbuiten Kramer via zijn achterhoofd in de Leidse touwen (dat was vanzelfspre kend domme pech), en na de hervat ting in de achttiende minuut, was mistrap van het bolwerk in de blauwzwarte defensie er de oorzaak dat Quick-midvoor Palstra de stand op 12 kon brengen. ROUTINE ZEGEVIERT OVER JEUGD (Van één onzer redacteuren) De routine heeft in het duel tussen LFC en Celeritas gezege vierd. De Kanaries slaagden erin het drastisch verjongde team van Celeritas te bedwingen. Maar de wijze waarop dit gebeurde was niet overtuigend. Verre van dat zelfs. Want eerst toen de uitste kende Haagse doelman Lattman geblesseerd het veld had mokten ruimen, kon LFC doorstoten. Met de 2-1 overwinning kregen de in roodzwart operende Leidenaars beslist teveel 43ste minuut de bal bij Aad Hey- mans, die van dichtbij via de han den van doelman Lattman raak schoot. VERRE TRAPPEN Goed voetbal hebben de ruim dui zend toeschouwers bijna niet gezien. Alleen in het prille begin van de strijd kwam er nog wel eens een vlotte combinatie op de weliswaar gladde, maar goed bespeelbare gras mat. Het waren echter alleen goede Haagse aanvallen. Want al hebben negen van de elf Celeritas-spelers de 'twintig jaar nog niet bereikt, hun spel was aanmerkelijk beter ver zorgd dan dat van de Leidenaars. LFC stelde tegen het technisch zeer behoorlijke Haagse spel haar wel haast traditionele „afbraakvoetbal". Met verre trappen werd dan ge poogd de eigen voorhoede aan het werk te zetten. Celeritas trok zich aanvankelijk niets van dit Leidse speltype aan. En met succes. In de zesde minuut nam rechtsbuiten Jerry Theunissen een hoekschop en langs de als verstijfd toekijkende doelman De Hoed kopte vervolgens de kleine Vonhof de bal in het doel: 0—1. Nog even mochten de Haagse buitenspelers Theunissen en Van Herf hun sprankelende acties tonen. Toen was het afgelopen. Sterke troef LFC gooide haar sterkste troef in de strijd, het persoonlijk duel. Langzaam maar zeker kreeg LFC vat op het spel van Celeritas. Harde trappen, waarbij het met het plaat sen niet zo nauw werd genomen, diri geerden de bal naar de helft van de Hagenaars. Van goed voetbal was echter geen sprake. Er zat geen en kele lijn in het spel. De LFC-ploeg bereikte bij lange na niet haar vorm, waarin zij voor iedere tegenstander een geducht struikelblok is. In de verdediging bleef alleen spil Leo de Jong fier overeind, terwijl in de voorhoede Jan Brouwer en Henk Heymans naar hun vorm liepen te zoeken. Toch zou nog voor de wisseling de gelijkmaker komen. Een fout Spoedcursus Het zag er na de wisseling nog niet naar uit, dat LFC met de overwin ning zou gaan strijken. Het spel was er niet beter op geworden en de Haagse defensie had een spoedcursus „hardheid" gevolgd. De weinige ke ren, dat een LFC'er tot het Celeritas doel doordrong, stond daar altijd nog Lattman. Brouwer scoort de tweede en winnende LFC-treffer in de wedstrijd tegen Celeritas. (Foto L.D./Holvaat) Deze kleine, maar bijzonder ta lentrijke doelman riep iedere Leidse aanvaller èen halt toe. Jan Brouwer ondervond dit en ook Aad Heymans kreeg geen kans. Tot tweemaal toe griste Lattman de bal voor zijn voeten weg. Het koste de Celeritas- doelman echter een verrekte spier en een neusblessure. Toen een kwartier voor het einde Heymans opnieuw met Lattman in botsing kwam, moest de Haagse doelman het veld ruimen. De weg voor de LFC-zege lag open. Invaller-doelman De Graaf had nog geen bal angeraakt, toen hij het leer uit het net moest halen. Een vrije trap van Henk Heymans werd door Jan Brouwer ingekopt: 21. In de rumoerige slotfase, waarbij ver schillende spelers zich in een boks- ring waanden, hield LFC de twee punten stevig vast. Nieuwe „campionissimo" De 23-jarige Italiaan Gianni Motta heeft zich in de laatste wielerklas sieker van dit seizoen als een groot talent aangediend, waarmee het vol gend jaar geducht rekening zal moe ten worden gehouden. De lange en tanige Motta won de zware, 58ste Ronde van Lombardije met een der gelijke overmacht, dat de wielerfans uit Italië, na zaterdag ervan over tuigd zijn dat zij een nieuwe „cam pionissimo" hebben. Motta finishte in Como na 266 kilometer met een voorsprong van ruim twee minuten op een groepje van drie: De Belgen Carmen Preciozi en Jos Hoevenaers en de Italiaan Adriano Durante. Weer een halve minuut daarna volgde een tweede jonge Italiaanse troef, Italo Zilioli en, op ruim zes minuten, sprintte wereldkampioen Jan Janssen naar de zevende plaats, gevolgd door de Ita liaan Marcarini en de Zeeuw Jó de Roo. De Rooi is er dus niet 5—2'de Haagse spU Spoel bracht in deslaagd deze klassieker, die h« In de afgelopen twee jaar won voor de derde keer op zijn naam te brengen. Maar de man uit Kruiningen ein digde in ieder geval evenals in Parus—Tours opnieuw onder de eerste tien. Favorieten als Poulidor en Van Looy deden het heel wat min der. zy stapten tijdens de ontkno ping ontmoedigd van hun fiets Uitslag 1. Gianni Motta (It.) de 266 km. in 6.54.0; 2. Carmen Preziosi (It.) op 2.06; 3. Jos Hoevenaers (België); 4. Adriano Durante beiden z.t.; 5. Italo Zilioli (It.) op 2.31; 6. Dancal- lel (It.) op 5.35; 7. Jan Janssen (Ned.) op 6.28; 8. Marcarini (It.); 9. Jo de Roo (Ned.); 10. Vribiori (It.); 11. De Rosso (It.); 12. Adorni (It.); 14. Bitossi (It.) alien z.t.; 25. Arie den Hartog (Ned.) op 11.39 Door dit resultaat is het eindklas sement van de „Super Prestige Per nod" er als volgt komen uit te zien: rassende, snelle aanvallen de Haagse verdediging in een uiterst precaire situatie had gemanoeuvreerd en tref fers van de Kooiclub slechts een kwestie van tijd leken. Hensens mistrap overigens een zeldzaamheid bij deze „vaste" speler veranderde het beeld van de strijd op slag. Roodenburg, ineens ;r nerveus, raakte de draad kwijt het opgeluchte Quick kon tenslotte winnend de eindstreep passeren Wellicht zou het nog niet zo'n vaart hebben gelopen als Sam den Os, die na een kwartier spelen in de tweede helft oog in-oog kwam met doelman De Mooy, de formidabele kans niet had gemist. Waarmee voor de zoveelste maal kwam vast te staan dat het niet alleen de verdedigers zijn die steken laten vallen Overwegend Quick, dat voor rust van de ste vige wind in de rug profiteerde en daardoor overwegend in de aanval was, schoot wel veel, maar verborg te weinig surprises in haar aanvalspo- gingen, waardoor de in' prima vorm stekende doelman Mat Keereweer de situatie voortdurend onder de knie kon houden. Gevaarlijk waren de Haagse aanvallers in feite alleen bij de voortreffelijk door Kramer geno men hoekschoppen, waaruit dan ook hun reeds gememoreerde eerste doelpunt ontstond. Vijf minuten vóór deze „achterhoofd"-treffer had Sam den Os na een rust van Cees van Leeuwen de Kooiclub de leiding ge geven. In deze eerste speelhelft wa ren de aanvallen van Roodenburg, hoewel minder in aantal, dankzij de snelheid van uitvoering, gevaarlijker dan die van de Hagenaars. Dat de blauwzwarten na de tegen slag van het onverwachte tweede Quick-doelpunt de kluts kwijt raak ten en daardoor de wedstrijd onno dig verloren, moet dan ook in hoofd zaak op het mentale vlak worden bezocht. Voor linksback Wiggers was het helemaal een pechdag. Hij kreeg een officiële waarschuwing. Het van deze arbitale berisping niet geheel duidelijk. Golfkampioenschap Zondag zijn op de banen van de Hilversumse Golfclub de kwartfina les van het Nederlands clubkam pioenschap gehouden. De winnaars van deze wedstrijden plaatsten zich voor de halve finales, die zaterdag in Hilversum worden gehouden. Sallandse GCRotterdam 54; De Pan Den Haag 54; Noordwij kse GC Toxandria 7—2; Kennemer GC— GC 5—4. Turnploeg heren Het Nederlandse heren turnteam, dat zaterdag in Wenen in de eerste interland van dit seizoen tegen Oos tenrijk uitkomt, is als volgt samen gesteld: Willy Jaegors, Joost Blits, Gerrit ten Bos, Gerrie Pr aamstra, Cee6 Pruys, Theo Bos en Jan Snellenberg. Koersen te Mereveld (Van onze medewerker) Bijzonder spannend was gisteren op Mereveld de strijd om de Jaar beurs Wisselbeker. Yankee Maid was direct op kop en deze legde haar te genstanders een hoog tempo voor. Walter Hollandia deed het rustig aan, doch Quicksilver S, die 25 me ter moest geven, verbeterde gaande weg zyn positie. In het rechte eind viel Quicksilver de leidster aar kreeg een gering voordeel. Marten Vergay bracht toen echter Walter Hollandia op volle snelheid en deze klopte in een enerverende strijd Quicksilver in 1.22.2 met gering schil. In de Twee Mijl van Mereveld bracht Smit Young Six direct op de eerste plaats. Azalea Hanover werd door Hylkema met sprintsnelheid gestart, waardoor een lange fout volgde, die de Amerikaanse import kansloos maakte. In het rechte eind viel Midas G de leider aan, doch kwam op de streep een neusje te kort om Smit de zege te ontnemen, Bij de vierjarige stayers zegevierde Brian Hanover, die zijn 60 meter handicap op Barry Williams goed uitbuitte en de slotaanval van deze met gering verschil afsloeg. Twee Mijl van Mereveld: 1. Young Six (P. M. Smit) (1.24.1); 2. Midas G; 3. Zombro. Tot.: wl. f5.50, pl. 3.60, 2.20, 4. ijs: 1. Dominica (ir. J, Ing) (IJ*- Hlddum. 1.90, 2.70, koppel 6.90, Kampenprys: 1. Captain Double K (P. M. Smit) (1.25.6); 2. Aureola; 3, Zmon van Calumet. Tot.: wl. f2.30, pl, 1.20, 1.40, 1.20, koppel 8.60, cov. 4.70, trio 21.90. VOORSPRONG (0-2) NIET VOLDOENDE (Van één verslaggevers) Een 2—0 voorsprong bij rust is voor UVS niet voldoende ge bleken om aan de uitwedstrijd tegen DCV ook maar één punt je over te houden. De conditie van de blauwwitten schoot in de tweede helft dusdanig tekort, dat de ijverige Krimpenaren nog met een kleine zege (3—2) kon den gaan strijken. De 0—2 rustend verdiende UVS ten volle. De voorsprong was verkre gen door goed open spel, ruim van opzet en uitvoering, waarbij inks- buiten Van Schoten door zijn grote snelheid een opvallende rol speelde. Al in de vijfde minuut was het raak. Van der Starp glipte langs een paar tegenstanders, voorzag Teske een gave pass en deze wist daar v/el raad mee: 0—1. De Leidenaars kregen nu een gro te veldmeerderheid. De rappe Van Schoten snelde keer op- keer langs zijn tegenstanders, bracht zijn me de -voorwaartsen in de fraaiste sco- ringsposities, maar de UVS-aanval zag geen kans door te drukken. De schitterendste kansen gingen teloor omdat er geen afmaker aanwezig Een vijftal minuten voor rust konden de blauwwitten de schame le voorsprong dan toch iets forser gestalte geven. Een weer magnifieke voorzet van Van Schoten werd door Van der Starp met een sublieme kop stoot afgerond:0—2. In feite had UVS dit duel al bij de thee in zijn voordeel kunnen en moeten beslis- Triest vervolg Het trieste voor UVS was, dat de 0—2 voorsprong niet voldoende bleek. DCV begon na rust met grote ijver die Leidse veste te bestormen. Men had .slechts korte tijd nodig om te concluderen dat het kruit bij de Lei denaars tot op de laatste korrel ver bruikt was. De UVS-defensie kreeg het heel zwaar te verduren, want 1. Poulidor (Fr.) 230 pnt., 2. Jans- n (Ned.) 197, 3. Anquetil (Fr.) 165, 4. Van Looy (België) 149, 5. Beheyt (België) 135, 6. Gilbert Desmet (Bel gië) 116, 7. Post (Ned.) 95. de DCV-ers waren eenvoudig niet weg te slaan. Bij een gevaarlijke aanval ver zuimde UVS-defensie op te ruimen, waarna rechtsbuiten Van Herk ge makkelijk kon inkoppen: 12. DCV voelde dat er bij dit uitgespeelde team nog wel het een en ander te verdienen viel en kwam terug met een stortvloed van aanvallen. Een fout van Vermeer was nodig om de gastheren aan de gelijkmaker te helpen. Een door midvoor De Graaf van dichtbij ingeschoten bal liet de UVS-doelman door de handen glip pen. UVS was toen in feite al een ge slagen ploeg. De spelers hadden geen lucht meer. De enkele tegenstoten van de Leidse aanvalslinie waren van elke kracht gespeend en DCV kon ze vrij eenvoudig ontzenuwen. Drama Het UVS-drama werd voltooid toen i een verre uittrap van de DCV- doelman in de Leidse verdediging een verwarde situatie ontstond. Van der Kaay knalde hard weg, doch de bal trof daarby het hoofd van zijn collega v. d. Berg, die voor een vol maakte knockout tegen de grasmat sloeg. Het leer sprong voor de voe ten van midvoor De Graaf, die niet veel tUd nodig had om in te schie ten: 3—2. Moegestreden boog UVS het hoofd. Een binnen het bereik liggende ze ge was de Leidenaars ontgaan om dat de tegenstander een grotere werklust opbracht, maar bovenal: omdat de tegenstander zich twee maal 45 minuten op volle kracht had kunnen inzetten. UURWEDSTRIJD Het Rotterdamse Pro Patria heeft zondagmiddag in de omgeving van het Kralingsebos en de Kralingse Plas de jaarlijkse uurwedstrijd hard lopen en snelwandelen gehouden. De uitslagen lulden: hardlopen: 1. Rudi Mol (Altls. Amersfoort) 18581,24 m.; 2. Mulders (AAV, *36, Alphen) 18256,24 m.; 3. De Bruin (Minerva .Rotterdam) 18207,16 4. S. Kraan (Bataven, Leiden) 18079,99 m.; 5. De Hartog (AAC, Am sterdam) 18076,36 m.; snelwandelen: 1. De Elzen (AV 40, Delft) 12020,50 m.; 2. Van Soest (RWV, Rotterdam) 11980.15 m. Quicksilver f4.40. pl 6.50. Hengeloprijs: 1 J. Pools) (1.24.: nover: 3. Y Duns 1.90, 1.40, 3.10, koppel 18.80, Xanthos Narclso (H. (1.24.2); 2. Abdullah Ha- Hanover (W. C. Barry Williams; Tot.: wl. f4.20, stayers1. Brian ■ooper) (1.26.6); 2. ;a Khan (H. Pol) Y van Hollandia. 1.60, 1.30, 1.50, kop- Koersen Duindigt de zaterdag te Iraverljen lulden: 'rijs van Frankrijk: 1. Blanchefloor i«; Vergay) (1.31.5); 2. Curas; 3. Ca roline. Tot.: wl. f5.10. pl. 1.50. 1.40. 1.70, koDDel 12. Prys C. Groenewegen(1.25.8); 2. Bertha I 3. Bernadlne. Tot.: wl. f3.90, pl 110 2620 1 10, k°Ppel 8-00, COV' 4 80'' Prijs van Italië: 1. Carla van IJmul- den (A. G. Heskes) (1.28.4); 2. Caesar Eerenberg) (1.23.3):' 2. Zlppora (F. J. Sir Frisco; 3, f 1.80, pl. 1.20, cov. 4.20, trio Denemarken Je VI; gonda's Juweel; 1. J>1. 3 17.70. Prys van Noorwegen: 1. Allstar Boy (S. v d. Oord Jr.) (1.29.8); 2. Comte du Commerce: 3. Angellne B. Tot.: wl. 4 30 Pl' 1,8°' 2■a°' koppel 8-®°» coy' De rennen: Marlottaprys. Ie afd.: 1. Mlllerole (A. Kammerzelt); 2. Flokarln; 3. Mltzvah. f 10.60, pl. 5.50, 1.80. 3.80. Totalisatoromzet f 109.996.50. Hoekeyoverzieht Het eerste herenteam van de LMHC speelde in Hilversum een oefenwedstryd tegen de club van die naam. Hoewel de Leidse heren met zeven invallers (uit het tweede) in het veld kwamen, verloren zy van het op Van't Hooft na volledige Hilversum met slechts 1—2. Over het algemeen waren de Hil- ;rsummers iets sterker, maar de Leidse achterhoede, met spil Ykema aan het hoofd, gaf geen krimp, ter- wyi bovendien doelman Kerkckhoff voortreffeiyk op dreef was. Pas vyf minuten voor rust slaagde linksbin- Van Rooyen erin te scoren: 0—1. Een kort offensief van Leiden rust resulteerde ln enige corners een strafpush, welke feilloos door Van Hees werd benut: 1—1. Hierna werd Hilversum weer sterker, maar doelman Kerckhoff hield tot vyf mi nuten voor het einde zyn kooi schoon. Eerst toen moest hy zich gewonnen geven voor een onhoud baar ingekogelde bal: 1—2. Het leeggeplunderde tweede elftal speelde in Delft tegen Ring Pass 1 naar omstandigheden goede wedstryd en won verrassend met 0—2. De treffers kwamen op naam Ledeboer en Schweers, welke laatste bovendien nog een formida bele kogel zag afgekeurd wegens ge- vaariyk spel. In deze wedstryd kwam duideiyk tot uiting dat het voor Ring ^ass een moeihjk seizoen zal worden. Hockeyuitslagen HEREN, promotieklasse B: Ring Pass—Leiden 2 0—2, HGC 2 —Aeolus 2—0, HDS—Victoria 2 5—2, Hillegersberg—Leonidas afg. Tweede klasse C: DSHC 4—Lelden 3 afg., HLC Groen Geel 2 afg., HDS 3—Victoria 4 0—3, TOGO 4—Tempo '34 2—3. Tweede klasse D: Rood WitLelden 4 2—1, Te Werve— RUswyk 3—6, HHIJC 3—Kieviten 2 0—1, HBS 2BMHC 3 2—0. DAMES, eerste klasse west: Alliance—RBC 0—2, Gooi—Amster dam 3—1, Be Fair—Kieviten 1—2, HDM—BDHC 1—5. Tweede klasse B: Rood Wit 2—HBS 2 1—2, Hudito— Groen Geel 2 2—0, Leiden—Ever Swift afg., HDM 2—BDHC 3 3—1.

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 9