Noordwijk overrompelt Rijnsburgse Boys: 3-1 Seizoenprijs voor Rolf v. Eindelijk weer voor Vicus bij bij Valken d. Baumen winst Deto „VERANDER NOOIT IETS AAN EEN WINNEND TEAM Goede middenlinie Reybroeck won Parijs-Tours De Russen Legion q Garem overheerste) NA-KAAC BESLUIT ZEILSEIZOEN RONDOM DE KORF Frontale botsing in Westnederland-rit Korfbaluitslagen CKB-competitie SCYLLA verslai ook AMYJ2: 3 Swift-Combinal klopt Excelsior LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 12 OKTOBER 1964 (Van één onzer redacteuren) .Verander nooit iets aan een winnend team" is een stelling, die door de jaren heen in de voetbalwereld opgang heeft gedaan. Ook de elftalcommissie van Rijnsburgse Boys moet dat weten, maar waarom dan toch met een groot aantal wijzigingen aangebracht in een ploeg, die vorige week met grote overmacht zege vierde? Waarom van der Kwaak (althans bij het begin) van de rechtervleugel gehaald, waarom Den Heijer niet als midvoor gehand haafd, waarom de produktieve Den Hoed in eens op de halfplaats en Starkenburg als rechts back? Allemaal vragen, waarop het antwoord in nevelen is gehuld. Het was aan die omzet tingen te wijten, dat de Rijnsburgers een uiter mate rommelige partij speelden. De schitterende serie van zes klinkende zeges werd zaterdag bij Noordwijk onderbroken door een dubbel en dwars verdiende 3—1 nederlaag. Men zou Noordeijk echter tekort doen, wanneer men de zege alleen verklaarde aan de hand van het zwakke Rijnsburgse spel. De rood- wltten hebben zeer goed gespeeld. Hun middenlinie, met de stoere wer kers Barnhoorn en v.d. Meulen en de uitblinkende spil v.d. Werf, bleek voor de gasten een niet te overwin nen obstakel te zijn. In de voorhoede verrasten Haasnoot en vooral Heemskerk met snel, breed opgezet spel, waarop de Rijnsburgse achter hoede geen enkele maal een ant woord vond. Eens te meer kwam aan het licht dat Van Klaveren en v.d. Kwaak de pijlers zijn, die het team van de Rijnsburgers kracht en stevigheid moeten geven. Dat kwam In deze strijd op wat pijnlijke wijze voor de geelzwarten tot uiting, omdat dit tweetal nu eens niet in vorm was. De voor- en achterhoede leden daar ten zeerste onder. Van Van der Kwaak km men dan nog zeggen dat hij beneden zijn kunnen speel de meer niet. Maar van Klaveren viel niet anders te concluderen dan dat hij grondig faalde, van de eerste tot de laatste minuut. Links en rechts werd deze spil die vaak redder voor de Rijmburgers was, voorbijgelopen door Cees Marijt. Starkenburg voelde zich op de rechtsbackplaats evenmin prettig en Krattt mocht dan de beste Rijnfiburgse verdediger zijn, sterk speelde ook hij niet. Ziedaar het beeld van de Rijns burgse ploeg, die in de voorhoede niet kon los komen, omdat de weer van de party zijnde Wolters niet meer of nog niet in het aan- valsrltme past. Na rust verdween hij naar de halflinie, terwijl Den Hoed in de aanval optrad. Dat was wel een versterking, maar op die manier bleef men aan Rijnsburgse zijde aan het rommelen. Gelukstreffer Al in de eerste minuut stootten de Noordwijkers een niet te helen wond in het Rijnsburgse zelfvertrouwen. Dat gebeurde door een doelpunt, waaraan Vrouwe Fortune minstens zoveel bijdroeg ails maker Cees Ma- rijt. Het daarop volgende Rijnsburg se overwicht was wel van langdurige aard, maar had in feite weinig in houd. Er zat geen fantasie, geen zwier in het aanvalspatroon van de geelzwarten en v.d. Werf en zijn condanten hielden de deur potdicht. Toen na een half uur de Rijnsburgse meerderheid wegebde, kwamen de Noordwijkers terug en nu regende het kansen. Marijt, die bij de t zelende Van Klaveren kon doen en De voorhoede van Noordwijk heeft enkele fraaie kansen onbe- nüt gelaten. Hier is het de beurt aan Haasnoot. (Foto LD./Holvast) laten wat hij wilde, verknoeide en kele voortreffelijke schietposities; V. Kesteren (zwak op de rechtsbuiten- plaats) en Van der Lippe slaagden er zelfs niet in te doelpunten bij een doel-zonder-doelman. Goede kansen Ook na rust kreeg Noordwijk ver uit de beste kansen. Haasnoot schoot Van vier meter hard tegen de onder kant van de lat, ook Marijt trof het Rijnsburgse houtwerk. In de 21ste minuut werd het dan toch eindelijk 2—0 door Haasnoot, die een prach tige voorzet van Heemskerk beheerst inschoot. Uit een misser van Starken burg produceerde v.d. Lippe het der de NoordwiJkse doelpunt. In de laat ste minuten scoorde v.d. Kwaak met een magnifieke kogel van veraf een tegenpunt: 3—1. WIELRENNEN Jo de Roo, de Nederlandse wieler- prof, die de laatete.jaren naam maakte door zijn overwinningen in het na-seizoen, is er zondag niet ln geslaagd de klassieker Parijs-Tours voor het derde achtereenvolgende jaar op zijn naam te brengen. Hoe wel de donkere Nederlander wel in de kopgroep zat, moest hij vijf Bel gen voor laten gaan. De zege ging naar de jonge Reybroeck, die oud wereldkampioen Rik van Looy in de eindsprint met een kwart wiel klop te. Door de slechte weersomstandig heden, het regende gedurende de hele rit (248) lang het tempo be trekkelijk laag (gem 36,5 km/u). De uitslag luidt: 1. Reybroeck (Belg) 6.48.03, 2. v. Looy (Belg), 3. Staf Desmet (Belg), 4. Beheyt (Belg), 6 Melckenbeeck (Belg), 6. Jo de Roo (Ned), 7. Van Meenen (Belg), 8. Jan Janssen (Ned), 9. Bocklandt (Belg) 10. Prezlosi (It.), 17. Dick Groene- weg (Ned1)20. Arie den, Hartog (Ned.), 21. Peter Post (Ned.) allen dezelfde tijd als de winnaar, Koersen te Duindigt (Van onze medewerker) De Russen lieten gisteren op Duin digt geen twijfel aan hun meerder heid bestaan. Zeer spoedig nam Pro- kaznik de leiding, aanvankelijk ge volgd door Walter Hollandla, Z the Saint en Young Six. Na een baan- ronde waren de Russen Garem Legion naast de leider gekomen dit trio gaf de Hollanders geen k hen te passeren. Prokaznik viel terug en de twee stalgenoten Garem Legion vochten een fel duel uit de zege. Even fouteerde Garem hoewel deze direct werd gezet, moest hij toch met miniem verschil capitu leren voor de in 1.22.9 triomferende Legion. Walter Hollandia werd derde voor Zanto en Lazoetjlk, die prima indruk maakte, doch door enige fouten kort voor de laatste bocht zijn kansen verspeelde. De eerste triokoers bracht enorme verrassing niet alleen door de zege van Axel Hollandla (Vergay) Op de Na-Kaag, het besluit van het zeilseizoen, is de seizoen- prijs in de Valkenklasse opnieuw in handen gekomen van E. Rolf van de Baumen. Bij het ingaan van de laatste wedstrijden v deze trofee had hij al een bijna onaantastbare voorsprong ver overd door zijn vele overwinningen in de oefenwedstrijden van De Kaag, waaraan niet alleen Valkenzeilers hadden kunnen deel nemen. De zege op de Na-KaKag was echter niet voor Rolf v. d. Baumen, maar voor E. J. Hoppe, die zaterdag niet was gestart, doch zondag twee keer eerste werd. De slechtste van de drie races mocht voor het klassement worden afgetrokken. Defintief winnaar De seizoenprijs, waarvan Rolf v. d. Baumen nu definitief winnaar was geworden, stelde hij wederom ter be schikking om deze in de toekomst op nieuw te laten verzeilen. De derde plaats in het eindklassement was voor ir. A. R. Kolff van Oosterwijk, vierde werd M. J. M. du Prie en vijfde D. C. Groot. In de B-klasse zegevierde ir. L. P. Herfst voor J. van Asselt. Door een 7—3 zege op Deto heeft Vic. Oriëntis zich wat veiliger ge steld. Tegen het tamelijk onbesuis de spel van enkele Elndhovense he ren, die bovendien langer waren, stelde V.O. een taktisch spelletje, wat hen de overwinning heeft be zorgd. Het eerste succes was voor Vicus diait door Kluts op 0—1 kwam, Snel maalkte voor Deto gelijk (1—1), maar Sjardinhad spoedig tweemaal succes. Door een doelpunt va/n Wim Méyer Werd het voor die rust nog Mej. v. d. Bos scoorde na de her vatting voor Deto (2—4). Kluts ant woordde voor Vicus (2—5). Deto kwam door Snel nogmaals terug (3—5), maar die slotfase was geheel voor Vicus. Sjardin en Cees Somme- ling bepaalden de eindstand op 3—7. Tegenvaller De 65 nederlaag, die Zuider kwartier tegen het puntloze Deetos 2 leed, is beslist een tegenvaller. De In Noordwijkerhout weersomstandigheden, slachtoffer werd. De wagen van het tweetal kwam frontaal in botsing met een tegenligger. De beide deelne mers aan de Westnederland-rit wer den met ernstige, doch niet levensge vaarlijke verwondingen in een Leids ziekenhuis opgenomen. De uitslag luidt: A-klasse: 1. J. W. Tebra (Amster dam) en W. Tebra (Amsterdam), 2. G. Bleijenberg (Arnhem) en L. H. C. Blankers (Arnhem)3. M. K. Pepping (Velp) en H. J. Burema (Wagenin- gen). B-klasse: 1. J. S. Sanders (Rijs wijk) en Th. van Heivoort (Rotter dam), 2. H. K. Wanders (Amsterdam) en F.' van Unen (Amsterdam), 3. J. A. de GruiJl (Gouda) en ir. K. Pos- thuma (Heemstede). C-klasse: 1. C. Boosma (Emmel- loord) en J. F. R. Andreae (Den Haag), 2. G. van 't Wout (Alphen) en W. Zijlstra (Alphen, 3. H. H. van Wijk (Alkmaar) en W. de Kreek (Alkmaar), De barre harde wind en veel regen hebben de 128 equipes, die in de nacht van vrij dag op zaterdag deelnamen aan de Westnederland-rit danig parten ge speeld. Het parcours, dat voor de drie klassen over verschillende afstanden rondom Alphen aan den Rijn was uitgezet, leverde de deelnemers ook nogal wat moeilijkheden op, zodat tal van ploegen tijdstrafpunten opliepen. Vooral in de A-klasse, waarin de rijders 450 km moesten afleggen is er fel gevochten. Bij de rust in Alphen niemand was toen meer zonder ebratfpunten leidden Jetten en Hor- bach met 42 punten. In het tweede gedeelte kwamen de gebroeders Te bra uit Amsterdam echter zo sterk terug dat zij de eerste plaats verover den. Tegen het einde van de wedstrijd bij de laatste tijdcontrole in Noord wijkerhout, deed zich op een smalle weg een ongeluk voor, waarvan de •quipe De Vries—Van der Marei het nederlaag is te wijten aan de eerste 25 minuten waarin het helemaal niet lukte in de geelblauwe gelede ren. Dit werd door de thuisclub goed uitgebuit. Door 3 doelpunten, alle door da mes gescoord en een goed benutte straf worp kwam Deetos op 40. Daarna kwamen die Leidenaars op dreef en door doelpunten van Cor Nieboer en mevrouw v. d. Kaay werd de ruststand. 4—®. Na rust had de thuisclub weer succes (5—2). Zuiderkwartier gaf zich nog niet gewonnen en door doelpunten van Nico v. Leeuwen en Rimtts Mooten kwam de spanning terug. Acht mi nuten voor tijd scoorde de thuisclub andermaal (6—4) en hoewel Cor Nieboer er nog 65 van maakte, bleef de gelijkmaker uit. Herstel van Fluks De roodwitten hadden een enigs zins gewijzigde opstelling. In het be gin was DKC aanvallend beslist ge vaarlijker en door doelpunten van de dames Den Uyl en Engel nam de Delftse club een 02 voorsprong. Geleidelijk nam Fluks het offen sief over en door 2 doelpunten van Karei Betcke was de stand bij rust weer gelijk (2—2). Na de wisseling bleef dte thuisclub doorgaan. Wim Selier en Frans de Haas drukten dit in doelpunten uilt (4—2). Nog even keerde die spanning terug, toen 8 mdmuiten voor tijd DKC door mej. Engels tot 4—3 inliep. In de laatste minuut bracht Rudi Niesing met een straf worp Fluks in veilige haven (5—3). Winst voor Algemene Ook de vierde wedstrijd heeft De Algemene gewonnen en dit opent voor de wltblauwen goede perspec tieven om binnen een Jaar het ver loren terrein te herwinnen. Trekvo gels gaf echter een uitstekende par tij en vooral voor rust was er van enig krachtsverschil geen sprake. Starink opende na 5 minuten de soore voor de gasten (0—1). Uit een verdiedigingsfout kon Bart Lamlbooy de gelijkmaker scoren (11). Wim van Vliet en een ver schot van Hans V. Zonnevelde brachten De Algeme ne op 31. Drie minuten voor rust had J. Schoenmaker voor de gasten succes en door dezelfde speler werd het direct na de wisseling ook gelijk (3—3). De Algemene werd nu ster ker en doelounten van Bart Lam- booy, Hans Filemom en mevr. Ans Lamtoooy (2) werd een 7—3 voor sprong veroverd. N. Schoenmaker bepaalde da eindstand op 7—4, Danaiclen verliest Bij de Danaïden vlotte het giste ren niet zo goed als gewoonlijk. Voornamelijk in de tweede opstel ling haperde het aanvallend. De schoolclub leed hierdoor tegen Ro zenburg een kleine, niet geheel on verdiende nederlaag: 2—3. Na goed aangeven van F. Pasman kon G. Nap de score openen. Het werd' gelijk toen Rozenburg indirect uilt een strafworp scoorde (1—.1). Rozenburg kwam voor rust nog op 1—2. Ondanks groot overwicht slaagde de thuisclub er niet in deze achterstand weg te werken. Het werd zelfs een beslissende 1—3 voor sprong van de gasten. Alleen uit een strafworp van Dik Beekman kon de thuisclub nog scoren: 23. KNS-zege op Ahoy Terwijl de heren bU KNS, met uitzondering van Bram Zirkzee, wat onder de maat bleven, waren de dames gisteren juist bijzonder op dreef en scoorden 5 van de 7 doel punten. Ahoy, dat beslist meeviel, gaf vooral voor de rust goed partij. Janmy Wittenaar opende de score voor KNS, die door ©en verdedi- gingsfout weer verloren .ging (1—1). Met een doorloopbal van Bram Zirkzee werd het 21, maar ook deze voorsprong werd door Ahoy te niet gedaan (2—2). Een kleine kans van Willy v. d. Linden bezorgde de thuisclub met die rust een 3—2 voor sprong. Na de hervatting was KNS sterker en door doelpunten van Bram Zirk zee en Truus Hamerllng werd het 5—2. Ahoy kwam nog tot 5—3 terug, maar de Leidenaars bleven sterker en wonnen met 7—3 diocr doelpun ten van Truus Hamerling en Sari v. d. Linden. Crescendo wint Crescendo heeft opnieuw gewon nen. Unicum gaf tot de rust goed party. Daarna was Crescendo be slist de betere ploeg. Door doelpunten van Aad Schou ten en Truus Noordermeer nam de thuisclub een 2—0 voorsprong, die echter direct tot 2d werd terug gebracht. Kees Corneüssen maakte er 5 minuten voor rust 3—1 van. Vlak voor de rust werd het nog 32. In de tweede helft een oppermach tig Crescendo, Binnen 10 minuten hadden Ton Ouwerkerk en Aad Ijsvogels Schouten de score tot 5—2 opge- I Excelsior 2 voerd. Door Aad Schouten 10 minu-1 Ons Eiland ten vocar tijd nog 6—2. Velocitas Ir. G. A. Bakker legde zaterdag de grondslag voor zijn overwinning in de Regenboogklasse. Na heftige strijd werd hij eerste met J. Hofland op de tweede en A. Bakker op de derde plaats. Cor Kist, die zesde was geworden doordat hy sukkelde met een oude genua en bovendien aan de grond was gelopen, nam zondagoch tend prachtig revanche door de eer ste plaats voor zich op te eisen, ter wijl ir. Bakker slechts vyfde werd. In de derde race evenwel boekte de laatste zyn tweede zege en dat be zorgde hem de eerste plaats in de eindklassering. Hofland, die twee maal tweede was geworden, eindigde achter hem, derde wetrd A. Bakker en op de vierde plaats eindigde Kist. Opschudding De Pampusklasse zorgde ditmaal voor enige opschudding. E. A. La- bouchère, die onder hevig protest als laatste over de startlijn ging in de zaterdagwedstryd, verklaarde later, dat hy misleid was omtrent het aan- vangssein van de wedstryd doordat het klassebord veel te laat op de starttoren was gezet. Dat was inderdaad juist, maar het was met opzet gedaan om de talryke deelnemers in de Sternklasse eerst de startiyn te laten passeren. De wedstryd werd ongeldig verklaard. Hoofdklasse: Spamgen-Rohdia 37; Deetos—ZKC 3—6; Ons Eibernest- Archipel 9—5; Westerkwartier— HKV 6—5; Blauw Wit-Samos 6—3; Lutet Zuiden 7—j2. Overgangsklasse B: Regenboog Groen Geel 4—5; PSV—HKV 2, 5—7; Deto—Vicus Oriëntis 3—7. Z/west I: Deetos 2Zuiderkwartier 6—5; Fluks DKC 5—3. IIA: GymnasiastenHoogvliet 4-2; De Algemene—Trekvogels 7—4; Eu reka—ODO 2—6. II B: Danaïden—Rozenburg 2—3; Ons Huis—Ons Eibernest 3, 4—7. IIAKNS—Ahoy 7—8; III B: HPVTOV 0—5. Ill C: BI. Wit '51—Phoenix 6—7; Crescendo—Unicum 6—2; Fortuna— Raven 3—2. Res. Ie kl.: Regenboog 2—Zuider kwartier 2, 5—6, Res. 2 A: Sperwers 3—Danaïden 2, 26, Res. 2 B: Trekvogels 2—Fluks 3, 5—3; Deetos 4—ODO 2, 7—4; DKC 2—Ons Eibernest 4, 5—4. Res. 3 A: Regenboog 3—Merwede 2, 0—11. Res. 3 B: Swift 2—TOV 2, 4—5. L.K.B.: le kl.: Crescendo 3—Fluks 4, 2—9; V. Oriëntis 4—KNS 3, 4—2. 2e kl.: Zuiderkwartier 4—Crescen do 4. 0—2, Jun. A: Danaiden A—Olympiaan 5, 6—3. Jun. B: Zuiderkwartier BKNS A 0—5. In de CKB-competitie ztyn zater dagmiddag slechts twee wedstryden doorgegaan. Beide ontmoetingen werden in de eerste klasse A gespeeld. Het gepromoveerde Ijsvogels blijft sterk de aandacht trekken. Nu werd het sterke Excelsior 2 met 6—7 ver slagen. De tweede wedstryd, die tus sen het nog puntloze Perndx 2 en het gedegradeerde VEO levende een gro te verrassing op. De Pernlx-reserves wonnen met 6—5. De stand in de eerste klasse A luidt: 4-8 VEO 5-8 VES 2 5-6 Pernix 2 3-4 Fluks 4-4 Tonego Zondag werden daarom drie races gezeild. Winnaar werd tenslotte G. K. Paull met Labouchère als tweede, P. J. Zwaayer derde, R. van Asten vierde en J. W. Lemson als vyfde. Aan twee overwinningen in de So loklasse had Ph. v.'d. Zanden genoeg voor de eerste plaats, waarmee hy de baas bleef over F. H. A. Beek, die de laatste wedstryd won en daar vóór tweede was geworden. A. Hof kamp werd derde met twee derde plaatsen. Weinig deelnemers In de Finnjollenklasse was de deelneming matig mede door de ge lijktijdig gehouden Finale op het Braassemermeer. J. Btfl zegevierde met twee overwinningen vóór G. van R|j, O. R. Boers en G. C. de Jager. Cas Visser toonde in de Olympia- jollenklasse weer zyn goede vorm door drie overwinningen, waarvan hy ïaar twee nodig had voor de eer ste plaats in het eindklassement, P. Loogman werd tweede, A. P. Blok derde. In de Vrijheidsklasse profiteerde F. Weller van het zich terugtrekken van A. H. Visser in de laatste race, waarin hy tweede was gewor den. Weller, die derde was gewor den, kreeg nu vier punten meer en dat bezorgde hem de eerste plaats vóór Th. H. Stas, A. Bon en Wes- dorp. Hoe fel de strijd hier overi gens geweest is, biykt uit het feit, dat deze vier zeilers onderling slechte één punt verschilden. In de 16 M2 Streepklasse won J. W. Bauer, 2. P. J. Kempeneers, 3. J. van Bergen, 4. A. G. Goosen, 5. D. F. Pieroen, terwyi G. B. M. Lamsvelt eerste werd in de FJ-klasse met ach ter zich R. van Leeuwen, V. van Asma, B. Meitz en F. van Praag. Kampioen der Schakelklasse Q. F. M. Tetteroo toonde zyn goede vorm door drie overwinningen waardoor hy twaalf punten voorsprong kreeg op M. B. G. M. de Ruyter, die 3-2-2 had genoteerd. In de Sternklasse zegevierde A. A. J. Tonino vóór mej. P. Fontein, R. M. Steensma, J. W. F. Hoekstra en W. Eigeman, terwyl de Vauriën- klasse werd gewonnen door F. W. Lodders, de 12-Voetsjollen door G. J. v. d. Elshout en de Jeugdklasse door J. Krediet, die driemaal als overwin- over de eindstreep kwam met A. Santman telkens als tweede. „Pinnate'' Ongeveer dertig Fiimjollenzeilers namen deel aan de „Finnale", die door Hollandia voor de leden van de Finn Club Holland op het Braasse- lermeer werden georganiseerd. Van tevoren stond vast dat Wim Maarse, die enkele weken geleden op zo'n overtuigende wijze het kam pioenschap won, weer een rol van be tekenis zou gaan spelen. Dat Maarse het gehele veld van zeilers volledig .overklassen, was echter niet ver wacht. Maarse werd nameiyk win- in alle vier wedstryden en in elke race kwam hy met ruime voor sprong door de finish. De start op zaterdagochtend was niet te best. Door het gedrang van zoveel boten, die er allemaal op uit de beste positie te veroveren, draaide het uit op een valse start. Deze bracht met zich mee, dat de vyf-minutenregel van kracht werd. Daarin is bepaald dat het de deel- verboden is zich na een al gemene terugroep te bévinden aan die kant van de startiyn of het ver lengde daarvan welke ligt aan de zy- het merkteken A. Daar hiel den vele deelnemers geen rekening mee. Het gevolg was, dat een twaalf tal zeilers moest worden uitgesloten. De wedstryden boden over het al gemeen vrijwel hetzelfde beeld. Maarse liet zich door niets van zyn stut brengen. Zelfs als hy een niet al te gunstige start had, slaagde hy toch in al by de eerste boei de leiding te nemen. Aan de finish had hy in één race byna vier minuten voorsprongDe eindstand van de eerste tien werd: 1. Wim Maarse p., 2. F. G. van der Want 4934 p., 3. A. du Pon 4495 p., 4. H. F. v. d. 5-4 j Rest 3879 p., 5. B. N Akkerman 4-213870 p, 6. G. J. Leverland, 7. M. 4-2 Meyer, 8. A. Been, 9. J. Swart, 10. 5-2 A. J. M. Otto. w. f 14.80, doch ook door de plA van Bertha P en Arion Athej trio bracht de recordbetaling] niet minder dan f 18.478.80. Quicksilver S, die in de M tionale dravery 80 meter aanj van Kievit moest geven, moes[ zeer klein verschil de meerdi van de Zoon erkennen. Wel pi teerde Wagenaar jr. wegens [I ren, doch na langdurig beraad] de uitslag gehandhaafd en konl gay zyn ereronde rijden, zit werd dichtby derde. bley Hai 2, 1.40, 1.70, Wolgaprljs: 1. Axel Hollandlil Vergay) (1.25.8); 2. Bertha P; al Athel. Tot.wi. f 14.80, pl. 4.901 6.60, koppel 20.80, cov. 16.801 f 18.478,80. Roebelprijs: 1. Barones Spencer! Disselkoen) (1.25.6); 2, Adlo6 Yoétra. Tot.; wi. f2.80, pl. 1.30» 1.40, 6.30, cov, 5.20. f NederlandRusland; 1. Legloj A. Lytkln) (1,22.9); 2. Garem; 3,1 ter Hollandia. Tot.: wi. f2.80, p| 2.30, 2.30, koppel 12.20, COV. 7. j Kremlinprijs: 1. Zoon van Klera Vergay) (1,24.9); 2. Quicksilver! Zlppora. Tot,: wi. f4, pl, 1.30, ljj 4.50. ;gelina B. Tot.: lozakkenprijs1. Champion Hi ter (J. Hof) (1.29.6); 2. Bella MA lm- - f 0,90. IS <ei IU.ïu, COV. 6.101 Attila (J. Wagenaü (1.25.3); 2. Barry Williams; 8.H Tot. konnel De Het criterium: 4.20, 3.60. De Hoefslag Wisselbeker: 1. (mej, M._0. E. Coebergh); 2. S Grote Prijs der 3-Ja..0_.. foot S (A. W. van Dijk); 2. Ma 3. Poitou. Tot.: wi. f2.40, pl, 1.80, koppel 7.10, cov. 12.20. Totalisator-omzet f 247.998. Tafeltenniscompetitiii volle winst veroverd. Met AM hadden de Leidenaars dit week» weinig moeite. De Amsterdi ploeg met Eric Goudsmit, Aukjel nia en Knaak kon Scylla zelfs} bedreigen. De eerste zes partyen waren] Gerard Bakker, Bert van der Dick Springer. Bakker waal nieuw de meest solide speler Scylla. Zonder game-verlles woil zyn enkelspelen en samen metj der Helm het dubbel. Bert van Helm bleef niet ongeslagen. HM zich, ondanks een gamewlnst, I Eric Goudsmit verrassen. I Springer heeft nog steeds moeit» ven de 70% te komen. Hy won] Knaak, maar verloor van Aukjel nia en Goudsmit. De uitslagen van de" wedstr» die dit weekeinde zyn gespeeld de tafeltenniscompetitie van NTTB luiden: Ereklasse AMVJ 2-VGA 6-4, AI 2—Scylla 3-7, Maasbree—Nedi 3-7 Smash-Wibo 5—5 de Tw» SVE 1—9 WGA-AVJ 1 37. F Hoofdklasse B: Eendracht-DOl 6-4; JC-Germinal 6-5; Olymj Vriendenschaar 8-2; Victory I Smash 2 4-6; Wibo 2—Never Da 7-3. WIELRENNEN De clubontmoeting tussen del} se Swift-Combinatie en Excelsioj Haarlem is in een overwinning de Leidse wielrenners geëindigd, I Amsterdam ging by de amil als eerste over de streep, terwijl f ter de Jong by de nieuwelingeij bloemen voor zich opeiste. De w lemmer Neskes doorbrak by del spiranten de Swift-zegereeks. zat by de amateurs, die! rondjes van ruim acht kiloiÉI moesten afleggen wel by zonder f nig leven in de koers. Het was tel te de Leiderdorper Jan van Affif' dam, die, ondanks een lekke band eerste zyn wiel over de streep dn vóór de Haarlemmer Wagner. E Zoons eindigde als derde. De uitslagen waren: AmateuR km)1. J. van Amsterdam (S) J. Wagner (E); 3. F. Zoons T. van den Berg (S); 5. J. van# en (S). Nieuwelingen (25 km): 1. Pf Jong (S); 2. J. Zoetemelk (S)| P. Akerboom (S)4. A. Berk (fil L. van Velsen (S). Adspiranten (17 km): 1. P. Ni (E); 2. B. van der Hulst (S);V Moerkerk (E).. De eindstanden van de zomert# petitie luiden: Amateurs: 1. W. van den BeiJ punten; 2. K. van Velzen 40 pul F. Zoons 34 pnt. Nieuwelingen: R. A. Ravensb(§| 67 punten; 2. J. Zoetemelk 48# P. Akerboom 42 pnt. Adspiranten: 1. P. van iefflöf punten; 2. E. van Tongeren 65# 3. J. Witteman 41 pnt. De eindstanden van de zomera# competitie zyn als volgt: 1 Amateurs: 1. C. v. d. Hulst] punten; 2. W. van der Berg 1121 F. Zoons 80 pnt. Nieuwelingen: 1 J. Zoetemelk® punten; 2. K. Dorrepaal 110 pij de Jong 107 pnt. Adspiranten: 1. L. van VelzesJ punten; 2. P. van Deimen 155# 3. L. Wassenburgh 148 pnt. I

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 8