N.T.S. technisch gereed voor tweede net Keerpunt in televisie: officieel tweede net MOEILIJKE KEUZE VOOR CRITICUS ETHER TIPS MET EEN ENKEL WOORL LEIDSCH DAGBLAD DONDERDAG 1 OKTOBER 1964 L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. Een tamme voetbalwedstrijd en een causerie van Wim Kan (die bewees dat hij, eenmaal bereikt hebbend wat hij heeft be reikt de lachers .altijd op zijn hand heeft) besloten 13 jaar Ne derlandse televisie zonder keuze op een tweede net. Van vandaag af is althans voor een deel van de kijkers het eenzijdig kijken voorgoed afgelopen, terwijl het andere deel, al thans het grootste deel daarvan (het begint nu ingewikkeld te worden) al jarenlang verwend was met een of meer buitenlandse keuzemogelijkheden. Misschien is het goed op dit keer punt van de Nederlandse televisie geschiedenis de plaats van de tele visiekritiek nader te bepalen. Zoals de voorzitter van het gezelschap van critici in zijn openingswoord bij de uitreiking van de zilveren Nipkow- schijven al opmerkte, zal bij de in trede van het tweede net (officieel Nederland II geheten) de „rappor terende en recapitulerende televisie kritiek" tot verdwijnen zijn gedoemd. Een andere t.v.-criticus heeft deze wijze van T.V.-kritiek eens smalend „een terugblik op het programma blad" genoemd. Het is zowel voor de criticus als voor de kijker, ook al hebben zij alle bei twee ogen en zelfs al zouden zij over twee toestellen bezitten, on mogelijk alle twee de programma's te zien. Er zal dus, zowel door de kijker als door de criticus, een keuze moeten worden gemaakt, waardoor meteen het opsommend karakter van de televisiekritiek, zoals die 13 jaren beoefend is, zinloos zal zijn gewor- Wellce onderwerpen allemaal aan gesneden in „Brandpunt" is van geen belang meer. Belangrijk is al leen gebleven, wat in het totaal wer kelijk belangrijk kan worden ge noemd, of omdat het programma „op zichzelf" belangrijk is (door vorm of inhoud), of omdat het een Nederlandse produktie is, of omdat verwacht mag worden het grotere kijkdichtheid heeft, of omdat het als mislukking het signaleren waard is. „Alles draait om moeder", het wei nigzeggende muziekprogrammaatje, de reportage over vlaggetjesdag, zij zullen, tenzij er iets bijzonders gebeurt niet meer voor vennel- ding, laat staan bespreking in aan merking komen. Af en toe zal het wel voorkomen dat op beide netten programma's vertoond worden die allebei niet buiten een bespreking kunnen. Zo mogeljjk zal uw criticus zich van een van beide produkties in Bussum of Hilversum op de hoogte gaan stellen, om de service van dt zaak te kunnen handhaven. Giste ren heeft de V.A.R.A. voor een groep je T.V.-critici en televisiejournalis ten al een vijftal interessante pro dukties gedraaid, en de NTS heeft zich bereid verklaard te onderzoeken of 't mogelijk Is datgene wat de om roepverenigingen graag willen laten voorbezichtigen of wat de televisie critici graag tevoren willen zien, te coördineren, zodat men produkties van N.C.R.V., K.R.O., V.A.R.A., A.V.R.O. en V.P.R.O. bij elkaar te zien krijgt, zonder dat men steeds per stuk de boer op moet U ziet er staat heel wat te ge beuren! Het is te hopen dat nie mand zijn ogen letterlijk zal uitkij ken. Vanavond opening Morgen zal de AVRO in haar televisieprogramma op het eerste net om 20.40 de eerste van een reeks Danny Kaye- Shows presenteren, waardoor in een minimum van tijd in de Verenigde Staten miljoenen enthousiaste kijkers werden gewonnen. (Van onze Hilversumse correspondent) Minister Bot van O.. K. en W. is wel uitgenodigd om vanavond als het tweede net officieel bezet wordt, op de beide netten tege lijkertijd een toespraak te houden ter gelegenheid daarvan. De bewindsman heeft de invitatie moeten afwijzen, omdat hij al een toespraak had gehouden bij het ingebruiknemen van net 2 bij de experimentele periode. Bovendien betreft het hier slechts een tij delijke bezetting van het net. Zoals bekend moet de regering nog beslissen aan wie het verzorgen die programma's op het tweede net definitief ten deel zal vallen. De pa cificatiecommissie is verzocht hem hierover voor 1 januari a.s. advies uit te brengen. Minister Bot wil ken nelijk voorkomen dat hij, door de uit nodiging van de omroepen te vaarden, de schijn zou wekken op zijn beslissing vooruit te lopen. In zijn plaats zal nu NTS-voorzitter mr. E. A. Schüttemheim het 2de net openen, Rest nog de vraag zullen de om roepen bot vangen? In ambachtsschool Intussen is de N.T.S. technisch tot het laatste draadje, lampje en gesol deerd lasje klaar voor het tweede net. In een oude ambachtschool in Bus sum met wat nieuwbouw-puisten er tegenaan, staat de apparatuur van de modernste montagetafels tot de wondermachines van nasynchronisa- tie, met eigen snufjes, gereed. In de oude Vitus-studio in Bussum is klein hoekje met een podium met wat lampen en een tafeltje kan de omroepster het programma 2 presen teren totdat volgend jaar een echte presentatiestudio is gebouwd in een oude bakkerij naast de Vitus-studio. De NTS beschikt nu over 24 mon tagetafels. Vogels van diverse plui mage, waaraan in een uur tijd een minuut uitzenden (van film) wordt klaargestoomd. „Gelukkig hebben we aan personeel geen gebrek en kunnen we hier van 's morgens vroeg tot David Daniël Kaminsky, zo heet Danny Kaye bij de bur gerlijke stand v. Brooklyn, die op 18 januari 1913 is geboren, heeft in de wereld van de showbusiness een grote naam. Als zanger, acteur, humorist en hoe men hem verder noemen wil, staat hij op een eenzame hoogte op de ladder van het succes. In de reeks shows, die tweemaal per maand worden uitgezonden, namelijk eenmaal op het eerste net, en veertien dagen later een programma via het tweede net, zal hij tal van beroemde gasten ontvan gen, zoals, Mary Tylor Moore, Jack Cooper, Dick van Dyke, Gene Kelly, José Ferrer, Andy Williams en Tony Bennett. Jack Cooper en de cabaretière Lovelady Powell zijn de eerste gasten van Danny, die zelf zijn publiek begroet met een praat je, daarna een gezellig verhaal vertelt over zijn reis als good will ambassadeur van UNICEF, het Kinderfonds van de Ver enigde Naties, en vervolgens enkele komische nummers, liedjes en dansen zal vertol ken. Het orkest staat onder leiding van Paul Weston Vanavond zendt de AVRO in haar radioprogramma tussen 20.40 en 23.00 uur met een onderbreking van 21.45 tot 22.15 uur voor de wekelijkse kunstnotities door Johan van der Woude en het Nieuwsbul letin rechtstreeks vanuit „Musis Sacrum" te Arnhem, het jubileumconcert uit, dat wordt gegeven door het vijfen zeventigjarige Gelders Orkest. Onder leiding van Carl Cara- guly en met solistische mede werking van de violist Herman Krebbers zullen voor de pauze achtereenvolgens de opdracht- compositie „Paraklesis" va? Hans Kox en het Concert voor viool en orkest in D gr. t. opus 77 van Johannes Brahms wor den uitgevoerd. Na de onder breking volgt dan de Negende symfonie in c kl. t. opus 95 „Uit de nieuwe wereld" van Antonin Dvorak. In AVRO's televisieprogramma voor de rijpere jeugd, „Roos ter", dat morgen om 19.30 zijn eerste uitzending beleeft van dit seizoen, zal iveer aandacht worden geschonken aan een aantal onderwerpen, die in het bijzonder de tieners en de twens interesseren. „Rooster", waarvan de redactie en regie bij Gerrit den Braber berust, zal voortaan niet meer worden gepresenteerd door het sinds 13 september 1960 als gastvromo en gastheer optre dende duo Lonneke Hoogland en Wilco Meijer, want beiden zullen hun taak aan een nieuw presentatieteam overdragen. 's avonds tegen middernacht werken". Er staat voor een kapitaal aan tafels in deze studio. Een kwart miljoen gulden is reeds geïnvesteerd. Er is met de ruimte gewoekerd in de school. De hoge lokalen zijn ver ticaal gehalveerd, zodat er verdie pingen bij werden gewonnen. Maar soms kon het niet anders dan dat er lokalen waren waar geen daglicht binnenvalt. Daar is een ingenieuze kunstlichtval toegepast. Er zijn drie synchrondsatiecentra met ingewikkel de apparatuur- en vele secondenklok- ken want men werkt op tijd en niet op beeld. Hier worden commentaar en muziek gemengd. Men heeft er een methode toegepast, die voorna melijk op snelheid is afgesteld. Bij filmmaatschappijen bijv. treft men zulke systemen niet eeris aan. Behal ve dan het ontwikkelen van de films doet de NTS technisch alles zelf. In de Vitus-studio is dus dat afge schermd hoekje voor omroepster II. zy heeft alleen een klok en een bu reautje. Dat is heel magertjes verge leken bij haar collega op net I. Die heeft een gezellig studiootje, ook met klok natuurlijk, maar bovendien met een fijne belichting. Aan de voorkant van haar bureaublad staat voor de kijkers onzichtbaar een heel klein lichtspotje. Insiders zeggen hiervan: „om zware onderkinnen van de om- roepsters te vermijden". Weerman Daar staat ook de weermanappara- tuur. Als u het soms nog niet wist: op die landkaart is het land geel en de zee bruin en men gebruikt lipstick, omdat die niet zoals krijt kan piepen en krassen. In de Vitus-studio staat dan nog bovendien een tweede film cabine en er is een tweede hoofdcon trolekamer voor de inkomende en uit gaande beelden, met zes kabels die nu al blijken het werk niet meer af te kunnen. Men is bezig met een ka belverbinding van Vitus naar de stu dio Concordia in Bussum en straks aparte Ook is er een studio voor onderti teling. Sinds een paar maanden, wel licht hebt u het al gemerkt, past men de eigen vinding toe van contour-ti- teling. Als dan een witte letter op een wit vlak, een jurk bjjv., staat neemt deze automatisch donkere con touren aan, zodat men de woorden nu heel goed kan lezen. Opnieuw Duitse taxichauffeur vermoord De 28-jarige taxichauffeur Karl Koch is vannacht in Bonn door een onbekende om het leven gebracht. Hij overleed aan de gevolgen van een aantal messteken in de kliniek van de universiteit van Bonn. Omstreeks half vier vannacht werd in de taxicentrale een noodkreet van Koch opgevangen. Hij leefde nog, toen hij door collega's werd gevon den. Het enige aanknopingspunt dat de politie heeft is de overtuiging, dat de kleding van de dader met bloed be smeurd moet zijn. Het moordwapen, ïn dolk, werd in de taxi gevonden. Het slachtoffer was gehuwd en va- er van drie kinderen. SCHEVENINGS AUTOBEDRIJF GAAT FAILLIET De Haagse rechtbank heeft van morgen de firma garagebedrijf gebr. A. en G. Kegge, alsmede de heer C. I. Kegge, failliet verklaard. Tot cu rator in het faillissement is benoemd mr. A. H. G. Blankenstein. Als rech- ter-commissaris heeft de rechtbank aangewezen mr. J. van Oldenborgh. Het overzicht, dat deskundigen en economische adviseurs hebben gekre gen, heeft geleid tot de conclusie, dat het niet gerechtvaardigd is geld in de onderneming te steken. Het be drijf is volgens economische experts op ondeskundige wijze opgezet. Advertentie Geef uw Uevelingavogel het beste: ■Sluis verpakte vogelvoeders! Een scène uit het spel „O hé, de lucht valt naar benee" van Leonard Spiegelglass, dat van avond onder regie van Ferd. Sterneberg door de NRCV tele visie zal worden uitgezonden. Links regisseur Ferd. Sterne berg, die tevens een rol vervult, rechts Elly Ruimschotel. EERSTE NET NCRV 19.30 uur Televisie 19511964, documentaire 19.55 uur Opening tweede net 20.00 uur NTS-joumaal 20.20 uur Pa Pinkelman en tante Pollewop, tekenfilm 20.25 uur Attentie, actualiteiten 20.45 uur „Oh hé, de lucht valt naar benee", büjspel 22.35 uur Dagsluiting. TWEEDE NET VARA 20.00 uur NTS-journaal 20.01 uur Rondkeken, openingsprogramma uit verschillende 21.45 uur TV-NOORDZEE 18.30 uur Mr. Ed en de olifant, voor de jeugd 19.00 uur Gevarieerd programma met o.a. Wist U dat? 19.23 uur De kansen keren, oorlogsdocumentaire Victory 22.00 i The Swift Gold story, speelfilm (Wagon Train). i;Pllllllll!llll!IIIIIIIIIIIIM !l!!lllllllllllllill!lllil!!lll[l!lllllll!ll!llllllll!IK VOOR VRIJDAG 2 OKTOBER 1.00 I zilver: progr. kamermuz. 11.15 luis- In 12.00"Licht lnstr. trio. 12.30 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.33 Koorzang. 12.53 Gram., event, act. 13.00 Nws. 13.15 Accordeon-ork. gram. 14.05 Schoolradio. 14.25 Lichte zang. 15. lezing, bel: mi gedichten. 17.20 Vocaal ens.: Franse volksliederen. 17.40 Lichte orkmuzlek, Advertentie Geef uw lievelingsvogel het beste: ■Sluis verpakte vogelvoedera! Buitenlandse studenten in contact met Nederlandse gezinnen Via Stichting Kompas (Van onze correspondent) Naar schatting een kleine 4.000 buitenlanders volgen in Nederland een ot andere vorm van studie, rond 2.000 op academisch niveau, de rest via cursussen, middelbare scholen, aan semi-wetenschappelijke institu ten etc. Welke studie ze ook volgen, het gros van deze jongelui leeft ver van eigen land en haard en staat in de Nederlandse samenleving vrijwel ge ïsoleerd. Met het doel de in Nederland stu derende, meest jongere, buitenlan ders een menselijke omgeving te schaffen en in contact te brengen met gezinnen uit de Nederlandse menleving, is opgericht de stichting „Kompas". Officieel bestaat de stichting al sinds vorig jaar juni, maar thans meent zij zover te zijn dat zij, gunstig uitgevallen proeven, in de openbaarheid kan treden. Naast de voorzitter de Leidse hoogleraar prof. mr. J. F. Glastra van Loon hebben daarin o.a. zitting prof. dr. J. Tinbergen, de Rotterdam se econoom, de Amsterdamse hoogle raar mevr. J. E.van Lohuizen- de Leeuw, dr. Ferrier namens het Mi nisterie van O. K. en W., de bekende psycholoog dr Trimbos uit Utrecht en Schipper zes weken bevoegdheid kwijt De Raad voor de Scheepvaart heeft de IJmuidense schipper van de motortreiler „Egmont" IJM 99 gestraft door hem de bevoegdheid als schipper te varen op zeevisvaartui- gen te ontnemen voor de tijd van zes weken. Volgens het oordeel van de raad heeft de schipper schuld aan de aanvaring van de „Egmont" met het Duitse MS „Wilhelmine Oltmann" op 21 januari jl. op de Noordzee na bij IJmuiden. Hij heeft onvoorzich tig genavigeerd door met gebrekkige radarobservatie genoegen te nemen en te hard te varen. De regels van de mistnavigatie heeft hij niet vol doende in acht genomen. Hom uit Tilburg, die, z meldden, tijdens werkzaamheden aan een spoorrails door een trein werd ge grepen en daarbij zwaar gewond werd, ls kort na aankomst in het zieken- J.O.V.D. deed niet mee Het dage lijks bestuur van de liberale Jongeren- 1 en Democratie ilgerd de brlei ontwikkelings- de ijlings uitgerukte ngelukt De 4-jarlge Paul tekenen, „aangezien het be- brief slecht voórberei onvolledig en daarom ongeschikt publikatle acht". De brief, die doo groot aantal Jongerenorganisaties ondertekend, leden van de Staten-Generaal en de regering. knipperlicht De vijfhon derdste knipperlichtinstallatie N.S. ls gisteren in Meppel in dienst ge steld. De Installatie staat bij de ge vaarlijke overweg ln de Blankenstein- weg ln de spoorlijn Meppel-Gronlngen. Chauffeur voorkwam brand De bestuurder van een met 8000 liter ben zine gevulde tankwagen, de hei Hamen uit Helmond, bemerkte gist Venray dat zijn wagen door wrijving Hij reed snel naa t afstand! De exploi- het benzine-pompstation de Rijksweg „Proostwetering' Utrecht naar Amsterdam hoopt' een geel zwaailicht en een krachtige station 1 Een hele systeem donker gelegen vijf km knoppen, erking tt aangebracht. Pompbedienden vijf km af zichtbaar knoppen, om het alarm werking te stellen, zijn vinden. Nlet-ingewljden Middenstandswarenhuis Veertien zelfstandige winkeliers uit Noord-Hol land hebben gezamenlijk een waren- eigen afdeling zij allen hun zij hebben Met Ingang ij Cool, vlag-offlcler materieel vlam had ge aannemerswerkplaats, waar een blus poederapparaat aanwezig bleek. Het I Koninklijke Marine bevorderd tot vlce^ vuur lekte reeds rond de benzinetank, admiraal. Ook schout bij nacht L. E. H. toen de heer Hamer begon te blussen. Reeser (de nieuwe Commandant Zee- Het lukte hem de vlammen tijdig te I macht) ls vice-admiraal geworden. Zeelui stelen sigaretten Zeven Ne derlandse zeelui zijn door de Rotter damse rivierpolitie gearresteerd, omdat Zuid-Amerika 150.000 sigaretten lading te hebben gestolen. De politie greep zes van hen toen het schip de Rotterdamse haven binnenliep. De gepakt. Ze roken r thuis (in Rotterdam) BUITENLAND de overblijfselen gevonden dom hebben de Jongste wereldoor log bleef zitten, zijn tot dusver 53,5 miljoen opgeruimd. Op de begrorlng voor het volgend Jaar is voor de ver dere opruiming tienmiljoen marken uitgetrokken. Bovendien ls nog ander half miljoen marken nodig voor het onschadelijk maken van niet ontplofte granaten e.d. Rib gebroken Oud-Bondskanselier Adenauer heeft bij een val ln zijn bui tenverblijf aan het Comomeer een rib gebroken en een aantal ribben ge kneusd. Naar gisteren ln Bonn bekend dateert de val van de 88-jarige de directeur-secretaris van Kompas de heer S. Baracs uit Amsterdam. De stichting Kompas wil trachten zoveel mogeiyk buitenlandse jon gens en meisjes min of meer regel matig in contact te brengen met de Nederlandse gezinnen die zich daarvoor beschikbaar stellen. Mén kan zich opgeven aan het bureau Nieuwedoelenstraat 18 in Amsterdam telefoon 230445. De wijze van contact wordt daar na heel zorgvuldig geregeld. De stichting heeft twee maatsch&ppeljj- lte werksters in dienst, die de belang stellende gezinnen persoonlijk bezoe ken en jn overleg de contacten tot stand brengen. Het bestuur van de stichting schat dat 2/3 van de buitenlanders hier voor belangstelling heeft, vooral tij dens de weekeinden. Mr. Glastra- van Loon wees erop dat het beslist niet de bedoeling is dat de buitenlandse studenten wor den bevoogdi. Het contact moet tot stand komen op verzoek van hen zelf. De ervaringen totnutoe zijn bij zonder verheugend en zijn ook de ontvangende gezinnen veelal zeer goed bevallen. De stichting drijft financieel voor ongeveer de helft op rijkssubsidie en is voor het overige afhankelijk van particuliere giften. De begroting voor Maatschappelijk Werk heeft een be paald bedrag uitgetrokken voor steun aan de buitenlandse studerende. HAAGSE AGENDA MAANDAG Schouwburg: Haagsche Comedle, „Clé- rambard". 8 uur nm. DINSDAG Schouwburg: Haagsche Comedle. „Clé- rambard. 8 uur n.m. (Van dond. 1 okt. t/m woe. 7 okt.) DONDERDAG 1 OKTOBER Theater ln de Steeg. 20.15 uur. Muzikale rondvaart. VRIJDAG 2 OKTOBER Theater ln de Steeg. 20.15 uur. Muzikale rondvaart. ZATERDAG 3 OKTOBER Kon. Schouwburg. 20.15 uur. Haag sche Comedle. „Kinderen van de zon" Kurzaal. 20.15 uur. Residentieorkest] ZONDAG 4 OKTOBER Kon. Schouwburg. 14 uur. Haagsche Comedle „Kinderen van de zon"; 20.15 uur idem. planogentla' 14-30 UUr' Wlllem Ibes- MAANDAG 5 OKTOBER Dlligentla. 20.15 u. Nieuwe Komedie. „Eindspel" en „De aap". Maurltshuls. 20.16 uur.' Werken van Bach. DINSDAG 6 OKTOBER Kon. Schouwburg. 20.15 uur. Toneel groep Centrum, „Nathan de wijze". Toneelgroep Het I WOENSDAG 7 OKTOBER Kon. Schouwburg. 20.15 uur. Komedie, Theater in de Steeg. 20.15 "uur! r. „In de spie- Toneelgroep Het Maski BIOSCOPEN Apollo. Mondo Cane 2. 18 Jr. Asta. Het huwelijksleven. 18 Jr. Cineac. Actualiteiten uit binnen- buitenland. City. De vikingen komen. 14 Jr. Hollywood. De heerseres dat de geneeskundige behandeling Kri 1 goede vorderingen maakt. i NCRV: 18.00 Amateursork. 18.20 V d. jeugd. 18.50 Regerlngsultz.Mens ei samenleving. Mr. M. H. M. Hemmei hoofd voorlichting ministerie vai Maatschappelijk Werk en A. J. M Schakel, voorlichtingsambtenaar, be spreken de begroting 1965 van het De partement. 19.00 Nws. en weerpraatje 19.10 Van horen zeggen en zingen 19.15 Licht instr. trio. 19.30 Radio krant. 19.50 Lichte ork-muz. 20.00 Ra dio kamerork. en solisten: klass. muz .45 Geestelijke liederen. 21.20 Com- 22.30 Nws. 22.40 Wijd als Internationale oriëntatie VARA: 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgym. 7.20 Soc. strijdlied. 7.23 Lichte gram Van de voorpag., praatje). 8XK 7.18 Lichte gr AVRO: 13.00 Nws. 13.15 Meded., t act. of gram. 13.25 Beursber. 13.31 Licht lnstr. ens.: Intermezzo: gram 14.15 Voordr. 14.35 Oude kamermuz. 15.05 Lachen bij stukjes en beetjes s.progr. VPRO: kalender. 17.30 V. d. Jeugd. VARA: 18.00 Nws. 18.15 Amus.muz. 18.30 Sportsplegel. 18.40 Jozzrondo. 19.00 Kiosk: bespreking Eerste kolom, dagelijkse dingen vrij zinnig bekeken. 20.00 Nws. 20 os Rei den gaan stuk, wat blijft i Olympische Spelen XII, klankb. 22.05 Ballroomork. 22.30 Nws. 22.40 Elektro nisch orgelspel. 23.00 Balans: act. kro niek. 23.15 Lichte gram. 23.45 Soc. nws. in Esperanto. 23.55-24.00 Nws. GRAMMOFOONPLATENPROGRAMMA DRAADOMROEP (Over de 4e l(Jn van 18-20 uur) I. Gloacchlno Rosslnl uit „II Bar- blere dl Siviglia". a. Una voce poco Ik. Maria Callas, sopraan; Phllharmonia Philharmonlsch Orkest Artur Rother. Vlncenzo Bellini uit „Norma". Se- se voel. Casta diva. Joan Suther- sopraan. Koor en Orkest van het Royal Opera House Covent Garden o.l.v. Francesco Molinaxi Pradelll. III. Gaetano Donizetti uit „l'Ellsir d'Amore". Una furtiva lagrlma. Nlco- lal Gedda, tenor; Phllharmonia Orkest Destino" (3e en 4e bedrijf). Opera ln 4 bedrijven op tekst van Francesco Maria Plave. Maria Callas; Elena NI- colai; Richard Tucker; Glno des Sig- Carlo Tagliabue; Renato Ca- pecchi; Nicola Rossi-Lemen 1; Dario Caselll. Koor en Orkest van de Scala te Milaan. Dirigent: Tulllo Seraf ln. d. tieners. NTS: 20.00 Jour- weerover zicht. AVRO: 20.20 AVRO's Televizler. 20.40 Danny Kaye Show. 21.30 Voor de vuist weg. NTS: 22.40-22.45 Journaal. Nederland II: NTS: 20.00 Journaal. KRO 20.01 Paul Anka. 20.50 Engeland 22.10 Einde. WE-ERRAPPORTBN (Van hedenmorgen 7 uur) a I |b Iajl Bs 3s a IS® Amsterdam onbewolkt 16 8 0 Den Heidei Ypenburg Vliselngen Eelde De Bilt Twenthe Eindhoven Suld-Llmb Helsinki Stockholm Oslo Kopenhagen onbewolkt 14 3 0 onbewolkt Iff lissingen onbewolkt 16 onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt Aberdeen Londen Brussel Luxemburg Parijs Bordeaux Grenoble Niet Berlijn Frankfort onbewolkt 19 8 0 onbewolkt 16 7 0 onbewolkt 16 7 0 onbewolkt 21 10 0 zwaar bew. 20 13 2 licht bew. onbewolkt half bew. geh. bew. 21 13 1 uuwii. j.e tijk. urn los Olympia. Phaedra. 18 jr. Passage. Veel liefs uit Moskou. 18 Jr. Rembrandt. Freddy und das Lied der Südsee. 14 jr. s lopen. 14 Jr. Rex. Gisteren, vandaag 18 Jaar. Roxy. Spartacus. 14 1r ■""'"""ït, De man met 18 jr. Studio. Contrabande uit Cairo. 14 Jr. Thalia. Degens, dolken en doodsgevaar. 14 Jaar. de

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 2