r errassend concert van et orkest „De Burcht" Stimulerende Wim Mark als dirigent Garantie voor lening bouw G.K.-centrum BEURS VAN AMSTERDAM LEIDSCH DAGBLAD VRIJDAG 25 SEPTEMBER 1964 Bij tienjarig jubileum WARMOND bestaat „De Burcht" tien de Burcht die van de Romei- maar wel van Wim Mark. dirigent van het Jeugdorkest, naam „De Burcht" draagt, en lebben we een jeugdharmonie te verstaan. Eerder dan dit was er al een drumband van im en deze band is dan ook de oorzaak van het lustrum, iering daarvan was de Stads- zaal gehuurd. £ing hier om een eerste groot zaalconcert en dit is ons een jing geworden! Fraaie klank alles valt de klank van het te prijzen: levendig, soepel en sprekend, glanzend, edel en ichtig. De melodische lijnen voortdurend onbezwaard - 'naar voren, doordat harmo- d melodiek in een juiste ver- k tot elkaar worden gebracht. Istheid, ritmisch gevoel en missen bovendien niets, zodat I hoofdvoorwaarden voor een lie overbrenging veilig staan. Muzikaliteit wordt in het vat door Wim Mark op een zo rende wijze, dat men in hem En dan wordt het haast van- lt goed in alle orkestgroe- raar werd dit laatste niet, want Strauss' Kaiser- be tekende een regel bevesti- litzondering. ledisclie diensten rdorp dokter Hennink. 1 166, Leiderdorp, tel. d. Leer, B. G. Cortslaan lerdorp, tel. 23109. geeest dokter J. B. Hugen- 51390. lond dokter Bots, Voor- 025327393. Zr. Muhlhaus, Ijperlaan 3, Voorhout, tel. 1122. laar dokter Plonk, Raad- 15A, tel. 2075. Dokter Jaars- lttenburgerweg 106, tel. 9676. Apotheek, Schouwweg choten dokter Abarbanel, 32, tel. 3875. Tandarts Voorstraat 36, 9.30 uur. Apo- Voorschoten, L.weg 66, tel. Deze moet men maar eens in studie houden, want in. het bijzonder heb ben de klarinetten het hier moeilijk, r als de violen van het oorspron kelijke strijkorkest moeten figureren. Voor de totaal-indruk van heel het programma (12 nummers) echter niets dan warme hulde! Hulde voor program Hieronder bevonden zich o.m. het onderdeel „Nimrod" van de Enigma- Variaties van Elgar, de Fantasie Pastorale van Boedijn, marsen van Alford en Anka, Song of India van Dorsey (een plagiaat dat in feite, zij het boeiend, de Hymne aan de Zon uit de „Gouden Haan" van Rimski- Korsakew verjazzde), „Summertime" uit de neger-opera „Porgy and Bess" Gershwin (waarin Koos Mark in trompetsolo een fantastisch in de ruimte „staande" toon teweeg bracht). >os Mark is ee Wim Mark, al Residentie Orkest opgenomen, dat hy eerstdaags echter verruilt voor de KMK. Met deze Koos zijn we niet maar klaar! Hij arrangeerde voor zoveel vereist het te spelen reper toire, dirigeerde in plaats van zijn vader Strauss en Elgar en had het progTamma voorzien van twee eigen composities, Lustrummars en September Rapsodie uitstekende gebruiksmuziek, die geen enkele weerstand oproept, goed vloeit en klinkt en van heldere constructie is. De drumband had ook zijn bijzon derheid: Wil Middelkoop, een zeer jonge vrouwelijke tambourmaitre, die haar vendeltamboers en trom petters wilszeker aanvoerde en alles bijdroeg niet alleen tot een correct slaan en klaroenen, maar ook tot voortreffelijke houding. iRKTBERICHTEIN N, 25 sept. Coöp. Groente- ïveiling: appelen 28-29, peren adijvie 9-18. pronkbonen 20- Snen 75-158, stambonen 56- iwïn, gekookt 40, rodekool 11- elein 28-48, prei 12-24, rabar- spinazie 25-43, spruiten A 15- ikommers 10-42, tomaten 25- n picklers 11-2, waspeen 12- I erpeen 15-19, witlof 70-150 per meloenen 50-117, bloemkool A omkommers A 10-44, sla A 4- bospeen 16-35 per 100 koelen 30, pinken 6, veulens 3, geiten 7, totaal koelen f 650-1300 p. stuk. biggen f 90-110 id. den mt koeien r schapen goed, fok- kalm, vette lammeren g i zeugen redelijk, biggen le fufct f2.98. Leidse kaas le kwal. I. Handel traag, y! (EER, 24 sept. Anjers: Tan- sr Star 24-45, Garnette 7-12 20-jarige Majorettes Promotie Aan de Universiteit van Amsterdam s gepromoveerd tot doctor in de ge neeskunde de heer J. van der Noor- daa uit Leiden, op een proefschrift, getiteld: „Primary vaccination of adulis with an attenuated strain of vaccinia virus". Zijn promotor was mevrouw prof. dr. A. Ch. Ruys. Academische examens Aan de Leidse Universiteit zyn ge slaagd voor de examens kandidaats sociologie mej. E. Schoemaker (Delft) en kandidaats sociologie de heer J. de Jonge (Den Haag); doctoraal geschiedenis de heer G. F. de Lange (Noordwijk-Binnen). Koperen kerkkoor In februari 1952 werd opgericht het zangkoor de „Ryza" bestaande uit ongeveer 16 leden. Vandaag, 25 september, zal het precies 12 jaar geleden zijn, dat het koor werd op gericht. Onmiddellijk na de oprich ting breidde het koor zich uit. Toen enkele jaren geleden de naam van het koor werd veranderd (wegens verhuzing) in 't Centrumkoor be droeg het aantal leden reeds 40. Zo als bekend werd de wyk het Cen trum opgeheven en moest het koor een andere huisvesting zoeken, het geen wederom een naamsverandering met zich meer bracht. In de wijk van ds. v. d. Berg werd deze huis vesting gevonden en van toen af, tot op heden heet het zangkoor „De Molenwijk". Het koor kreeg bekendheid door gerelde medewerking aan kerk diensten in Leiden en omstreken. Onder leiding van de dirigent, de heer A. Zaalberg jr., die tevens één van de drie oprichters is werden ook radio-opnamen gemaakt. Het koor treedt ook op in ziekenhuizen, terwijl er avonden worden verzorgd met medewerking van de heer R. De nink. Ook voorzitter G. Sierat heeft van het begin af zyn medewerking aan het koor verleend. Hierboven het jubilerende orkest „De Burcht" (Foto L.D./Holvast) te gunnen, neerkomend op een han dig spel met de drumstokken. Echt charme hadden daarby de kleinste meisjes, die haar stokken onbeweeg lijk rechtstandig voor de schouder hielden als gepresenteerde sabels: met de berenmutsjes op net operet- te-schildwachtjes uit een speelgoed doos. Wel misstond in een laatste num mertje het laten showen op geme chaniseerde muziek, liefst een croo nende vrouwestem van muzikaal be twijfelbare waarde. Laten we de jeugd, die zich vrijwillig onder pedagogische leiding begeeft, nu eens buiten marktsc.hreeuwerige banali teiten houden Applaus en bloemen Het Lustrum op zichzelf had even zijn „apartje": na de pauze verscheen de complete „Burcht" 'die 96 muzikanten telt plus een reserve, die op de komst van geld voor mate riaal is aangewezen) in nieuwe uit dossing. Dit is rode tunica met shako geworden, fris en kleurig voor de kijkende ogen tijdens marsen en taptoe. O.a. hebben de penningmees ter en mevrouw N. van Hooven daarmee fee maken gehad. Zij wer den dan ook onthaald op toespraak, applaus en bloemen. De avond was Ingeleid door voor zitter Gerrit Sierat met welkom aan •ethouder Harmsen, bestuur 3 Oct. Vereenieing, beschermheren, de aan vankelijke dirigent Jan Scheffens en overige genodieden, en met dank aan de velen die door hun geldelijke steun de organisatie van alles mee hebben opgebouwd. BUA neemt dienst van B0VAC over Engelands grootste particuliere luchtvaartmaatschappij, British Uni ted Airways, zal de Zuidamerikaanse dienst van de genationaliseerde Britse Overzeese luchtvaartmaat schappij BOAC overnemen. BOAC, die op deze dienst een verlies lydt van 1/4 miljoen pond per jaar, zal deze a.s. donderdag eindigen, omdat de regering een subsidie heeft gewei gerd om de dienst in stand te hou den British United Airways zal de dienst uitvoeren met Vickers VC-10 straaltoestellen die plaats bieden aan 109 passagiers. De Braziliaanse rege ring had echter BOAC geweigerd deze machines te gebruiken. BOAC is onthutst over deze beslis sing van de aftredende conservatieve regering, en Labour zegt dat het een schandaal is. Dit betekent dat deze kwestie voor de socialisten nieu we ammunitie betekent welke zij in de verkiezingstijd tegen de Tories zullen gebruiken. Indien Labour de verkiezingen wint, zal hei; wellicht deze beslissing ongedaan maken. BOAC had de regering niet alleen om een subsidie, maar ook om een contract voor vjjf jaar gevraagd. GARAGEBEDRIJF OPENDE WEER TWEE ZAKEN (Van Haagse correspondent) Het scheveningse garagebe drijf Kegge, dat dezer dagen finan cieel vastliep, waardoor het 70 man tellende personeel zich zelfs de kans op een laatste weekloon zag ont gaan, werkte vandaag weer in twee van de vyf garages. Men wil proberen het bedrijf deze garages voort te zetten, wa door men mogelijk nog 45 a 50 man weer in dienst zou kunnen nei Het is met name aan de Scheve ningse gemeenschapszin en aar daaruit voortgevloeide materiele hulp te danken, dat de gebr. Kegge hun bedrijf weer gedeeltelijk hebben kunnen openen. Feestverlichting met Sinterklaas Onder voorzitterschap van de heer J. Mentink kwam de winkeliersver eniging in hotel de Stad Rome in vergadering byeen. Na een wel komstwoord door de voorzitter kon de secretaris, de heer G. van Ton geren, mededelen dat het aantal le den nog steeds stijgende is en dat de laatste tijd weer zeven nieuwe leden tot de vereniging zijn toegetre den. De laatst gehouden eieren-aktie is een groot succes geworden en ook de andere ondernomen aktiviteiten mo gen geslaagd genoemd worden. De financiële positie van de vereniging is gezond hetgeen mede een waar borg is voor de verdere groei en bloei van de vereniging. Hierna deelde de voorzitter mede dat het in de be doeling ligt ter gelegenheid van het sinterklaasfeest over te gaan tot een grote nieuwe zegelaktie. De leden baar moest worden gesteld, terwijl ook de andere prijzen meer aantrek kelijk moesten worden gemaakt. aartoe zonder enige discussie werd besloten. Aan de orde kwam hierna de feest verlichting van het dorp gedurende de sinterklaasweek. Een model van dergelijke verlichting werd aan de leden voorgelegd. Het bestuur had reeds tijdens de afgelopen Kaag- week een feestverlichting willen aan brengen. doch de leden konden zich hiermede toen niet verenigen. Thans echter een andere mening toegedaan en met overgrote meer derheid van stemmen werd het door het bestuur ingediende voorstel aan genomen. Duiken in ondiep water kan gevaarlijk zijn Aan het duiken in het water zjjn gevaren verbonden. Vooral een koe- duik in ondiep water kan fatale gevolgen hebben. In het ergste ge val verdrinkt een behoorlijk aantal duikers, of het komt voor dat men gedeeltelijk verlamd raakt. „Laat vooral nooit in troebel water duiken. De gevolgen zijn te vaak Deze waarschuwing liet de direc teur-geneesheer van het revalisa- tiecentrum „De Hoogstraat" in Leer- dr. A. Verkuyl horen. Bijna dagelijks komen daar patiënten bin- die ernstig zyn verlamd door ongelukkige duik. In „De Hoog straat" leren zij met behulp van de modernste technische middelen weer aide ledematen te gebruiken. Men slaagt er vaak in de patient weer te leren lopen, maar desond is hij gedwongen gehandicapt door het leventegaan. Het gebeurt nog wel eens, dat pa- tienten pas na een of twee jaar in „De Hoogstraat" aankomen, na in ziekenhuizen te zijn verpleegd, waar zij niet met die gespecialiseerde zor gen omrings konden worden, zoals in Leersum mogelijk Is. Dr. Verkuyl zou graag zien dat slachtoffers van dergelijke noodlottige duiken zo snel mogelijk naar Leersum worden ge bracht. De duik-slachtoffers worden geheel of gedeeltelijk verlamd en kunnen onmogelijk op eigen kracht boven water komen. Alle patiënten die in de loop der jaren in „De Hoogstraat" zijn verpleegd, moesten worden opge doken. Niet alleen duiken in ondiep water, maar ook het verkeerd dui ken of het door een onverwachte val verkeerd in het water terecht komen, kan fatale gevolgen hebben. Er kan bijv. totale verlamming optreden van been-, buik-, rug- en borstspieren, waar dan ook nog vaak gedeeltelijke verlamming van de ha den bijkomt. De oorzaak hiervan het breken of ontwrichten van nekwervel. Raad van Leiderdorp komt bijeen Het Groene Kruis zal zoals wjj uitvoerig berichtten aan de Ber kenkade een 9emi-permanent gebouw stichten. De stlchtingskosten zijn ge raamd op f 52.000, waarbij inbegrepen de kosten van inrichting. De inrichtingskosten, ongeveer een bedrag van f 17.000, zullen uit eigen middelen kunnen worden gefinan cierd. Voor de overige kosten (een bedrag van f 35.000) is het bestuur voornemens een lening aan te gaan bij de Coöperatieve Ralffeisenbank „Leiderdorp". Gevraagd wordt de be taling van rente van 6% per jaar van de hoofdsom van f 35.000 en aflossing jaarlijkse termijnen van f 2300 te willen garanderen. Het college stelt de raad die maandagavond verga dert, voor op het verzoek welwillend te beschikken. Woningbouw Naar rato van de gemeentelijke •oningenbehoeften zijn Leiderdorp 40 woningwetwoningen toegewezen. Hiervan zijn er 20 bestemd voor het Personeel van het Departement Van Defensie. De gemeente heeft momenteel bouwrijpe grond beschikbaar voor de bouw van 22 woningwetwoningen. Deze woningen zijn bestemd voor huisvesting van Leiderdorpse wo ningzoekenden. Het ontworpen bouw plan geeft bestekken aan voor 10 Sempre Avanti bewees haar veelzijdigheid Dat „Sempre Avanti" een muziek gezelschap is, dat vele pijlen op haar (muzikale) boog heeft hebben onge- r 200 gepensioneerden ervaren. In grote zaal van het Leidse Volks huis heeft dit gezelschap namelijk avond verzorgd voor de gepensio neerden van diverse Leidse bedrij- Op initiatief van de Groefsme- derij, Krantz. Rotogravure, Royal McBee, Van Wijk, Zaalberg en niet te vergeten het Leidse Volkshuis wa de „oud-gedienden" voor het eerst in dit seizoen bijeengekomen een gezellige avond te hebben. De belangstelling, die de gepensio- den het vorige seizoen voor deze avond getoond hebben, is voor de personeelsverenigingen van voor noemde bedrijven aanleiding geweest ook dit seizoen weer een aantal dergelijke avonden te organise- Mejuffrouw J. H. Leemans, di rectrice van het Leidse Volkshuis sprak er in haar welkomstwoord haar vreugde over uit, dat juist „Sempre Avanti" bereid was deze eer ste avond te verzorgen, omdat dit gezdschap zo'n goede naam heeft by de Leidse bevolking. Die vreugde was overigens wederzijds, want ook „Sem pre Avanti" toonde zich verheugd om de eerste avond van haar seizoen Leids publiek te mogen optre den. Dat optreden viel bij de gepen sioneerden bijzonder in de smaak. Door de vlotte afwerking van het programma en de rijke variatie in de gebrachte nummers was het ge heel beslist het aankijken (en aan horen) waard. „Sempre Avanti" blijkt te beschikken over een aantal prima jonge solisten zowel instru mentaal en vocaal. Vooral „Jong en jolig" oogstte na de pauze veel suc ces met hun muzikale show „Met muziek door het leven". Binnenbrandjes In een pand aan het Levendaal heeft gisteravond omstreeks acht uur binnenbrandje gewoed. De brand ontstond, toen een student bezig zijn brandende petroleumkachel bfj te vullen. De Jongeman trachtte vuur met een deken te doven, r deze vatte ook vlam. De brand- heeft de brand tenslotte ge blust. De kachel werd geheel ver nield, terwyi deken en vloerbedek king schade opliepen. Het doorgaans zo rustige „Hofke in Anna van Sevenhove" in de Doelensteeg werd vanmorgen opge schrikt door een met loeiende sirenes uitrukkende brandweer. Omwonen den waren verontrust door een dich te rookontwikkeling uit de schoor steen van een der huisjes in het hofje. Pogingen om het huisje bin- te gaan waren tevergeefs: er werd niet opengedaan. Men vreesde, dat de oude dame, die het huisje bewoont iets overkomen was. Maar de brandweer, die door een zolderraam binnen klom. constateerde al leen maar een slecht trekkende schoorsteen en de bewoonster bleek afwezig. Familieberichten (Overgenomen uit andere bladen). Geboren: Adrianus Johannes, z. v, v Altenav. Lare, Bergen op Zoom. Overleden: F. Breys—De Lang, Rotterdam. E. de Leur, 83 jr, Schoon hoven. S. Sarfaty, 49 jr, Den Haag. DR. G. TH. ROTHUIZEN aanvaardde professoraat te KAMPEN Aan de Theologische Hogeschool van de Geref. Kerken in Kampen is vanmiddag de nieuwe hoogleraar in de ethiek, dr. G. Th. Rothuizen ge ïnstalleerd. Hy is de opvolger van wijlen prof dr. G. BriUenburg Worth. De nieuwe hoogleraar was tot voor kort gereformeerd studen tenpredikant in Leiden. Christelijke ethiek In zyn oratie ging dr. Rothuizen in op de vraag of er sprake is van tweeërlei ethiek by Calvyn. Deze vraag is door wylen prof. dr J. Rid derbos gesteld in een artikel in het gereformeerd theologisch tydschrift in 1940. Dr. Rothuizen beantwoordde deze vraag bevestigend. Calvyn heeft volgens hem een ethiek gekend, die minder werelds is uitgevallen dan die van Luther en minder kerkeiyk dan de ethiek van Bucer. Men kan het ook zo zeggen: Calvyns ethiek verhoudt zich meer agressief tot de wereld dan die van Luther, maar is toch meer solidair van die van Bu cer. Een en ander hangt samen met het feit, dat hy van het ethos der klassieken veel moest laten vallen, zy het ook dat hy van hen zeer veel in dank wilde afnemen, aldus prof. Rothuizen. De consequenties van het gevon dene voor een christelyke ethiek vandaag zyn, volgens de hoogleraar, dat deze zich zowel kritiserend als stimulerend als honorerend verhoudt tot de met zoveel woc-rden niet-chris- teiyke ethiek. Aan het eind van zyn betoog sprak prof. Rothuizen zyn vreugde uit over het feit, dat dit onderscheid tussen Prof. dr. G. Th. Rothuizen christelyk en profaans in de eschata eenmaal zal worden teniet gedaan. Ethiek immers betreft de leer van goed en kwaad. Deze onderscheiding is produkt van de zonde en wordt eenmaal met deze opgeheven. Wat van overbiyft is een profanum, dat het verzet, de correctie en de by val van het christianum niet langer nodig heeft om te kunnen bestaan, zo zei hij tenslotte. Aan Heemraadlaan De 10 eengezinswoningen zullen worden gebouwd aan de Heemraad laan nrs 47 tot en met 65. de 12 meer gezinswoningen, in twee woonlagen de Molenaarstraat nrs 1 tot en 23. De eerste categorie woningen zal worden bestemd voor huisvesting van ten hoogste 10 personen, de tweede categorie zal maximaal huisvesting kunnen bieden aan 6 personen. Gelet op de huidige marktsituatie op de by vorige aanbestedingen opgedane ervaring, komt het B en W wenseiyk voor de aanbesteding van de bouw van de 22 woningenwetwo- ningen onderhands te doen plaats vinden en zy stellen de raad voor hiertoe te besluiten. De gemiddelde huurprys per week ls, voorlopig bere kend op f 26.25 per woning. Het laatste agendopunt, dat de raad maandag te behandelen krijgt is het voorstel de door de Oranjevereniging ens de borgery aangeboden dub- belzydige elektrische klok in dank te aanvaarden. JORDANIË LEIDT WATER OM De Jordaanse autoriteiten hebben gisteren enkele aannemers opgedra gen direct te beginnen met de werk zaamheden voor omleiding van het water van de Jordaan, dat Israël voor bevloedïng van de Negeb-woestyn ge bruikt. BEURSOVERZICHT Verdeelde stemming! Fokker flauw AMSTERDAM, 25 september De beurs heeft vanmiddag de week afgesloten met een licht verdeelde stemming voor de internationale waarden. Kon Olie lag hierby het bert in de markt, gesteund door de 1/4 dollar hogere slotkoers in Wall Street van gisteren. De stukken deden op het Damrak vandaag f. 159,80. tegen gisteren als gemid delde slotprils van de laatste tape f. 159.20. Ook Philips trok wat kopers, waardoor de prijs zich licht verbeterde tot f. 161 (f. 160,70). Unilever stelde teleur met een koers val van 60 cent tot f. 148.40. Aku kwam op het laagste punt van deze week met een notering op 475% (477 1/4). Voor Hoogovens werd 613 (014) geadviseerd. De handel was gering. Wall Street is donderdag overgegaan tot het consolideren van de eerder in de week behaalde koers winsten, zodat er van die zyde voor het Damrak vandaag geen enkele stimulans uit ging, behalve voor Kon. Olie, welk fonds er, hoger sloot. Aandelen Centrale Suiker Maat schappij werden op 414 (416) ver handeld. Certificaten Deli ontmoetten enige belangstelling met als gevolg dat de koers op liep van f 128.20 tot f 128,90 (f 127,50). Amsterdam Rubber verbe terde een punt tot 111De scheep vaartsector was fractioneel lager. De Staatsfondsenmarkt gaf geen ver schillen van enige betekenis te zien. Tot en met woensdag 7 oktober staat de inschrijving met claimrecht open op 9968 aandelen van het vliegtuig- concern Fokker tot de koers van 225%. Prompt hierop werden de aan delen van deze maatschappij vanmid dag gevoelig lager geadviseerd uit vrees voor aanbod van claims. Met de handel in claims ThomseWs Ver. Be drijven werd een aanvang gemaakt. Zy werden geadviseerd op f350, te gen een theoretische waarde van f366. Claims Duiker kregen een iets hogere advieskoers. Die van Van Om meren bleven praktisch onveranderd. Uit de advieskoers voor claims Amro- bank ad. f44 bhjkt, dat de claim- prijs gisteren veel te laag is geweest op f41.50. Vrijdag, 25 september 1964 ACTIEVE OBLIGATIES Staatsleningen ad f 1.000.- Premieleningen Ned. '64 5U Ned. *64 5 Ned. *58 4!* Ned. *59 4% Ned. *60-1 4% Ned. *60-11 4% Ned. *59 4% Ned. '60 4% Ned. '61 4'/i Ned. '63 4% Ned. '47 3% Ned. '53 3% Ned. '48 3% Ned. '50 I-LT 3% Ned. '54 I-II 314 Ned. '55 I 314 Ned. '55 n 314 Ned. *37 3 Ned. Gb. obi 314 Ned. dol In. '47 3 Ned. Inv. cert. 3 Indie '37 A 3 Ned. wonbl. '57 6 N. wonbl. '58-'59 Ned. wonbl. '60 414 96 95% 95iV 95% 94% 92fi 82% 82% 87y4 87% 95% 95% 94A 103% 93% 94% ACTIEVE AANDELEN Amst. Rubber 110% 111 Ver. HVA-my. 145% 145% A.K.U 477% 467% Deli My cert 127.50* 128.60 Hoogovens cert. 614 614 Philips gem. bez. 160.70 160.95 Unilever cert 149 148.30 Dordtse petr. 734% 737 Kon. P (50 a 120) 159.25 159.75 Holl. Amer. Lyn 105% 105% Java China Pak. 150 KiJd 67.90 66.10 Kon. Ned. St.boot 143% 143% Kon. Paket My. 148 Stoomv. My Ned. 132 131% Niev Goudr eert 102% 102% v. Ommeren eert 238 245 Kon. Rott. Loyd 140 139% N. Scheepv. Unie 131% 131% NIET-ACTIEVE OBLIGATIES Prov. en GemJeningen A'dam '47 3% 90% 90% A'dam '48 3% 91% R'dam *52-1 4% 93 92% Idem *37 I-ILI 3% 91% - Bankwezen Bank N.G.85' 5% 100% 100% Idem *58 6 98% 98% Idem '64 5 99% 99% d. N.WJ. 52 4% 92% 92% BVG Rspbr '52 163% 164% 3VG Rspbr f500 141% 141% Industr. Obligaties Philips Dol '51 88% 88 VERKLARING DER TEKENS Gedaan en laten I Gedaan en bieden Premieleningen 80% 111% 88 ft 77% Alkmaar *56 2% A'dam '53 3 A'dam *51 I 2% A'dam '56 J 2% A'dam '56 H 2% A'dam '56 III 2% A'dam '59 2% Breda '54 2% Drodrecht '56 2% Eindhoven '54 2% Enschede '54 2% Den Haag '52 12% Idem H 2% R'dam '52 I 2% Idem n 2% Idem *57 2% Utrecht "52 2% Z.-Holl. 1957 2% Zuid-Holl. '59 2% NIET-ACTIEVE AANDELIN Bank- en Kredietinstellingen Inter unie f£0 207 207 Nefo f50,- 112 111. Robeco 235 235 Dnitas f50,- 500 502 Ver. Bez. v 94 f50 131 131 Europa I 10 pb 545 544 Amro 345 Cultuurbank 23% 22 Holl Bank O eert 244% 244 Ned. Handelmy 85% 87% 89% 119% 106 R.V.S. eert. 743 Industrie Ondernemingen Albert Heyn 620% Berkel's Pat. 218 Borsumy-Wehry 686 Bronsw. 168 Calvé Delft eert. 997 K Pap. v. Gelder 143 K Ned. Grofsm. De Gruyter pref b HolL Constructie 143 Ing. bur. v Bjiyv 169% Intematio 290 v. Kemp en Beg 137 Kon. Zout Ketjen 910 Leidse Wolspxlj 444 MUller en Co. NB 284 Ned. Kabel fabr. 355 Philips pret 67.30 Rott Droogd My 274% Ver. Mach fabr..188% Ver. Touwfabr. 415 Vihamy Walvisvaart Wernink's Betmy 208 Wilton Fyenoord 196 v. Wyk - Heringa 128 V Zaalberg 119% Myn bouw en petroleum Blllton 2de r 442 Kon. Petr. (120) 159 Amer. fondsen Canad Pacific R. 53 Intern Nickei 88 Anaconda Bethlehem Steel Cities Service General Motors Kennecott Republic Steel Shell Oil OnloD Pacific Qn. States Steel 65% 55 Fè 41% 72A 50% 48% 43 fi 62% Bieden b Ex dividend d Exclaim e Laten

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 11