Hogere opvangprijs voor de rondvis Hervormde gemeente wil noodkerk bouwen BOLSKftytt In bruikleen aan gemeente voor het kleuteronderwijs X" Karstens haalt zege binnen in eindsprint Conservenindustrie heeft bezwaren Irene was gewoon op bezoek bij familie De vodka met de vele vrienden „TOKIO" TELT AF HOORNESPOLDER IN KATWIJK AAN ZEE LEIDSCH DAGBLAD DONDERDAG 24 SEPTEMBER 1964 ie gemeenteraad van Katwijk, vanavond om half acht bij- ;omt, krijgt een agenda van •ntwintig punten te behan- len. Uit een van de voorstellen jkt, dat de kerkvoogdij der 'ormde gemeente van Kat- jk aan Zee het plan heeft in de :uwe woonwijk, de Hoornes- >lder, een noodkerk te stichten, overleg met de kerkvoogdij is gelukt dit gebouw een zoda- ie vorm te geven, dat dit ook het geven van kleuter- Ierwijs kan worden gebruikt. noodkerk kan door de gemeen- I worden gehuurd en vervolgens het als tijdelijke voorziening aan bestuur van de hervormde scho- te Katwijk aan Zee ten behoeve het kleuteronderwijs in bruik- geven. Voorts zal t.z.t., wanneer kerkvoogdij de noodkerk niet nodig heeft, het gemeentebe- Katwjjk dit gebouw kopen de dan resterende boekwaarde, :kend met inachtneming van een [■jarige afschrijvingstermijn. Ver- zal het gebouw definitief als iterschool aan het bestuur van de rormde scholen worden o verge- apen. IDe grond, waarop het gebouw zal men, is eigendom van de gemeen - Daarom is het nodig dat, tot het foment, dat het gebouw aan de ge- eente zal worden overgedragen, n de kerkvoogdij een recht van op- al wordt verleend, waarvoor aan de meente f 1303.05 dient te worden taald. B. en W. stellen de raad »r dienovereenkomstig te besluiten. Kredieten Reeds eerder zijn kredieten ver- nd voor de bouw van een tweetal uten noodschoten in de Hoornes- 3 Ider. Voor enkele nog resterende orzieningen zijn thans nogmaals 3 edicten nodig, namelijk f 11.275 *ilnr de 3-klassige school en f14.454 de vierklassige schooL Voor verdere uitbreiding van het s- en het waterleidingnet in de lornespolder zijn, voor werkzaam- uit te voeren tot 1 januari 65, eveneens kredieten nodig. Het snet vraagt f 190.000 en het wa- leidingnet f155.000. kenis van de Jan Evertsenlaan als verbinding van de Industrieweg met de Zeeweg komen te vervallen. Deze laan is dus van zeer lokale betekenis geworden. Voor een juiste leiding van de verkeersstroom en tevens ter bevordering van de verkeersveiligheid komt het nu B. en W. gewenst voor de aansluiting van de Jan Evertsen laan op de Zeeweg te doen verval len. In tact zal blijven, zij het dan als doodlopende weg, het gedeelte dat vanaf de Piet Heinlaan toegang geeft tot de nieuwe Triumfatorkerk, ter- verhogen tot 16% miljoen. veertig seconden voorsprong Opnieuw heeft Gerben Karstens I ruim n triomf aan zijn toch reeds grote I name zegelijst toegevoegd. In de heden-jUitslag: 1. G. Karstens (Leiden); 2. morgen gehouden Ronde van Lisse,W. Breeuwer (Utrecht); 3. B. Zoet deelnamen, j (Sassenheim)4. H. Koopmans (Am- Pv» 4° Geldlening )p 20 augustus jl. besloot de raad 7jt het aangaan van een geldlening f 1 miljoen. Dit besluit werd door [deputeerde Staten niet goedge- urd, omdat hun inziens het le- ngplafond tot 1 november a.s. hier- r geen ruimte liet. B. en W. stel de raad voor genoemd besluit in trekken. [Verder wordt nog voorgesteld een lening aan te gaan ran f 1 lioen met de NV Bank voor Ne- nandsche Gemeenten. Verwacht :do, dat de datum van opneming, november 1964, wel de goedkeu- l van Gedeputeerde Staten zal men verkrijgen. De looptijd be- aagt 25 jaar en de rente 57/s% laars. Het op 23 januari 1964 onbewoon- verklaarde pand Rijnstraat 64 enjende op 4 september jl. te zijn itruimd. Daar het echter nog niet ogelijk is gebleken de bewoners woonruimte te verschaffen irdt voorgesteld de termijn van truiming met één jaar te verlen- a tot 4 september 1965. Voorts irden nog ter onbewoonbaar (aring voorgedragen de panden erkstraat 21a en 21b, beide eigen- m van de NV Zuivelfabriek „De Benoemingen m. De leden van de commissie vai iWvies voor de vordering van woon jWmte moeten jaarlijks worden be- lemd. Daarom moet thans opnieuw rkiezing plaats hebben. Momenteel bben zitting de heren H. a. Djjks in, H. J. Grimbergen, J. C. de %er, j. n. Ouwehand en a. De 'commissie treedt tevens op ommissie van advies voor d( isvestingsaangelegenheden. Krachtens artikel 6 van de veror- ning tot uitvoering van art. 16 var algemene bijstandswet betreffen de behandeling van aanvragen bijstand en de behandeling van zwaarschriften wordt de comm e bezwaarschriften samenge- c!d uit een voorzitter en drie le- Als voorzitter treedt op de wet- mder voor sociale zaken. De drie Sen benoemt de raad uit zijn mid- n. Voorgesteld wordt tot de benoe- over te gaan, waarbij nog ordt aangetekend dat de commissie sociale zaken prijs stelt op de toeming van haar leden A. frkheij, D. van Duyn en L reft. Jan Evertsenlaan Met het gereedkomen van de ver- ngde Koningin Julianalaan en d» Mengde Industrieweg is de bete- wijl voor de voetgangers en wielrij ders een tweetal paden van de kerk tot aan de Zeeweg behouden dienen te blijven. B. en W. stellen de raad voor. met inachtneming van deze be perkingen, een deel van de Jan Eventsenlaan aan het openbare ver keer te onttrekken. Subsidies Voorgesteld wordt verder om aan de plaatselijke kruisverenigingen over 1963 de volgende subsidies te verstrekken: Het Groene Kruis f 8294.20, de Christelijke Wijkverple ging f 10.009.04 en het Wit-Gele Kruis f2595.74. Met Leiden en omliggende ge meenten neemt Katwijk deel in de garantie van de geldleningen, door de Chr. Vereniging voor Ziekenver pleging „Het Diaconessenhuis" ge sloten geldleningen voor de bouw van het nieuwe diaconessenhuis. Tot dus ver bedroeg het totaal van het gega randeerde bedrag f 12 miljoen. Dit blijkt niet voldoende te zijn, waarom thans wordt voorgesteld het totaal te RONDE VAN LISSE toonde de Leidenaar zich in de eind sprint verreweg de sterkste. Bart Zoet, die na zijn valjartjj in Rond het IJsselmeer weer aan de start verscheen, reed een uitstekende wedstrijd, maar kon het in de sprint juist niet tegen Karstens redden. De derde plaats was echter de verdien de beloning voor de Sassenheimer. Vijfendertig kilometer voor het einde van deze levendige ronde viel beslissende slag. Bart Zoet sprong in gezelschap van Schouten, Pieterse en Van der Bom weg. Het peloton, moegestreden onder het niet aflatende geweld van de vele vroege ontsnappingen, moest dit kwartet laten gaan. In één ronde (van 4700 meter) liepen de vluchters al 25 seconden uit. Toen kort daar- ;en groepje onder aanvoering Gerben Karstens, Henk Corne- en Nol Kloosterman ook de sprong waagde, was de slag een feit. Het peloton nog tien man sterk stortte als een kaartenhuis ineen en gat werd steeds groter. Toen de achtervolgers de koplopers met nog dertien kilometer te rijden hadden ingelopen, bedroeg het verschil reeds minuut. Toch zouden de tien koplopers niet gesloten glederen de streep be reiken. In de laatste ronde spron gen Karstens, Kloosterman, Zoet, Breeuwer en Koopmans weg, die sterdam)5. A. Kloosterman (Lei den); 6. op 42 sec. H. Cornelisse (Amsterdam)7. H. van Pierre (Uit hoorn). Nieuwvennepse jongen gedood bij aanrijding De 14.-jarige Arjen Verhoeff uit Nieuw-Vennep kwam woensdag om het leven bij een verkeersongeval op de Venneperweg tussen de IJ weg Beinsdorp. De jongen reed met een oudere broer op de fiets, toen zij werden gegrepen door de voorkant van een aanhangwagen van een juist passe rende vrachtauto. De vrachtwagen, bestuurd door een chauffeur uit Ze venhoven, moest uitwijken voor tegenligger. De achterwielen van de aanhangwagen reden over het hoofd van het slachtoffer, dat op slag dood Twee jaar geleden, op bevrijdings dag, kwam het toen 9-jarige zusji van het slachtoffer eveneens bij eer ongeval om het leven. Dat gebeurde in Melissant toen zij naar een tooht stond te kijken. (Advertentie) wie jam koopt wil fruit^proeveti NEEMT VAKER ZWAARDEMAKER huishoudjam 85 ct, tot 1.10; extra jam 1.40 Advertentie PRODUKTSCHAP NEEMT VANDAAG BESLISSING (Van onze visserij-redacteur) In de openbare bestuursver gadering van het Produktschap voor Vis- en Visprodukten wordt vandaag beslist over een Intieme vriend houdt vol: Ook R.V.D. ontkent andere beriehtn (Van onze Parijse correspondent). Het reisje, dat prinses Irene en prins Charles Hugo het afgelopen weekeinde naar Soestdijk hebben gemaakt, had geen ander doel dan daar de koninklijke familie weer eens op te zoeken. Althans, wanneer wij de markies De Valours mogen geloven, die be kend staat als een intieme vriend van het prinselijke paar. Prinses Irene en haar echtgenoot lunchten gisteren met de markies, alvorens zij per auto naar Hugo's ouders in het kasteel Advertentie Waarom wordt Bolskaya Vodka zo bemind Waar om leeft hij met zoveel dranken in „vreedzame coëxistentie" Omdat hij door Bols volgens een bijzonder procédé twéé keer gedistilleerd wordt - tot de smaak absoluut neutraal is. Zó zuiver, reukloos en discreet dat vermouth en tomaat, tonic en sinaasappel, graag een pact met hem sluiten. En iedereen pakt hem dan graag. BOLSKftytt VODKA de vrien Lignières in midden-Frankrijk reis den. Dat er sprake zou zUn van een voornemen van prinses Irene zich met haar man in Nederland te ko men vestigen, meende de markies ernstig te mogen betwijfelen. „Zij hebben er tegen mjj in elk geval met geen woord over gerept", zo merkte hy op. Volgens markies De Valours moest men achter het reisje niets anders zoeken dan het menselijke verlangen van de prinses haar ouders i zusters weer eens terug te zien. De markies wist ons bovendien nog mee te delen, dat de prins indertijd door de Koningin nadrukkelijk was verzocht, zodra de gelegenheid zich voordeed haar in Nederland te ko- :n opzoeken. Die gelegenheid was zaterdag blijkbaar, nu Irene's ge maal iets minder in geslag genomen lijkt door zijn politieke ambities en Spaanse opvolgingsplannen. De directeur van de Rijksvoorlich tingsdienst, dr. G. J. Lammers gaf als zijn commentaar op het bericht ou de prinses zich in ons land willen vestigen: „Het lijkt mij zeer onaannemelijk Het bezoek dat Kroonprinses zondag aan minis ter-president Marijnen bracht hield daar volgens de R.V.D. beslist geen verband mee. „Gewoon een thee visite Vraag uw slijter de Franse schepen onttrokken aan NAVO-oefening Een woordvoerder van het Franse ministerie van Defensie heeft giste ren verklaard, dat Framse opper vlakte-oorlogsschepen zijn onttrok ken aan de NAVO-vlootoefening Teamwork, die thans In de noorde lijke gedeelte van de Atlantische Oceaan wordt gehouden. „Het des betreffende besluit werd op tamelijk hoog plan genomen", aldus de woordvoerder. De woordvoerder wilde niets zeg gen over de redenen voor het terug trekken van de Franse oorlogs bodems. Hij bepaalde zich tot de opmerking dat iets dergelijks her haaldelijk in NAVO-verband ge- sohiedt en dat hieraan „niet veel waarde moet worden gehecht". Er doen thans nog slechts drie Franse duikboten aan de oefening mee. De woordvoerder van het ministerie zei nog, dat re ?ds direct .slechts enkele Franse oppervlakte schepen" waren aangewezen voor deelneming aan de NAVO-vloot oefening. Het (onafhankelijke) Franse dag blad Le Monde schreef dinsdag dat de oppervlakte-oorlogsbodems dien teruggetrokken om aan te tonen, dat er „iets in de betrekkingen tus sen de Franse marine en de NAVO is veranderd. Dit geschiedde nadat de opperbevelhebber van de NAVO- marine-eenheden in de Atlantische Oceaan, de Amerikaanse admiraal Page Smith, had verklaard dat er in feite niets was veranderd in de betrekkingen tussen Frankrijk en zijn commando, nadat de Franse regering in april j.l. had bekendge maakt dat de Franse marine-officie ren bij de NAVO-marineleiding zou den worden teruggetrokken", aldus Le Monde. Vergoeding" van f 1.80 voor dienstplichtigen Het bedrag, dat Nederlandse dienstplichtigen uitgekeerd krijgen zij niet in de kazerne eten is ■hoogd tot f 1.80 per dag. Tot nu toe kregen dienstplichtigen, die met bewegingsvrijheid of ziek thuis of om andere redenen niet in de kazerne aten, per dag een bedrag f 1.15 als „vergoeding gemis le vensmiddelen". Met ingang van september is dit bedrag nu opge trokken. „Monopolistisch staatsbedrijf brengt ons in dlvangpositiè>, De plotselinge en exorbitante ver hogingen van de drukwerktarieven van de laatste tijd vormen een stige bedreiging voor het goed func tioneren van het informatie-appa raat. Dit is het oordeel van de directeur van de uitgeverij Het Spectrum N.V. dat hij gaf ter gelegenheid van d< feestelijke lancering van het duizend ste Prisma-smaldeeltje (ook pocketboek genoemd). „Terwijl wij aan de ene kant uit hoofde van ons erkend gemeen schapsbelang door de Staat worden gedwongen de prijs van onze pockets laag te houden, brengt aan de andere kant een monopolistisch staatsbedrijf, dat blijkbaar uit is op inflatie, in een dwangpositie, waardoor de ploitatie (de prijs) aanzienlijk wordt beïnvloed", aldus de heer P. Bogaart. Hij vreest dat „nu wij door een vooruitstrevende sociale politiek van de armenzorg zijn bevrijd, wij door een kortzichtig, oneconomisch depar tementaal beleid naar de lectuurzorg worden gedreven". Sinds de uitgave van het eerste smaldeeltje in de Prismareeks (1951), is de prijs hetzelfde gebleven, terwijl toch de drukwerktarieven wel enkele malen zijn verhoogd. verhoging van de minimum- afslagprijzen voor rondvis. De stichting van de Nederlandse visserij heeft hierom gevraagd. Aanvankelijk gold het verzoek alle rondvis, maar later is dit ge wijzigd in schelvis, kabeljauw, koolvis, wijting en leng, waar voor men een minimumprijs wil zien vastgesteld van f 0.35 per kg gestripte vis en f 0.20 per kg ongestripte vis. Daarnaast is voor roodbaars, zowel gestript als ongestript, een opvangprijs van f 0.35 per kg voorgesteld. Voor wijting en kleine schelvis be staan reeds minimum prijzen. Het kan daardoor voorkomen, dat an dere rondvissoorten tegen een nog lagere prijs worden verkocht dan voor wijting en kleine schelvis zijn vastgesteld. Naar het oordeel van alle aanvoer ders geeft dit onnodige spanningen. Bovendien zijn de exploitatiekosten voor de schepen zodanig gestegen, dat de oude minimumprijzen te laag worden geacht. Daarnaast noemt men het noodzakelijk, dat voor rondvis in het algemeen een minumumprijs wordt bepaald. Het visserijschap heeft inmiddels laten weten met de voorgstelde re geling te kunnen instemmen. Het visserijschap merkt po, dat is gebleken, dat het ontbreken van mi nimumprijzen voor sommige grote soorten (wijting of schelvis) bij rui me aanvoer tót een ongewenste druk op de opvangregeling voor de kleinere soorten kan leiden. Afwijzend Het bedrijfschap voor de Viscon- servcnindustrie staat er, met de Vereniging van Nederlandse viscon- servenfabrieken, afwijzend tegenover. In tijden, waarop de markt onvol doende wordt voorzien van haring en makreel, wordt in deze sector re gelmatig kleine rondvis, bij voorkeur wijting en schelvis, verwerkt. Nog 16 dagen voor de Spelen Op de avond voor de dag dat de Australische ploeg naar Tokio ver trekt, toonde wereldrecordhouder Ron Clarke op de 10 km nog eens zijn kracht door onder slechte weers omstandigheden de 10.000 meter in 28 min 36.4 sec te lopen. Het is de snelste tijd van het jaar. Een pijnlijke vergissing was er in het Olympische Dorp in Tokio. In elk blok waar de deelnemers zijn ondergebracht hangt een schild, waarop in de taal van het land een welkomstgroet is aangebracht. In de flat van de Noordkoreanen had het schild van de Zuidkoreanen aangebracht. De Noordkoreaanse schutters waren boos, maar het or- Tass hekelt Chinese berichtgeving over het jeugdforum Als men het verslag van de cor respondent van het persbureau Nieuw-China leest over de debatten op het internationale jeugdforum in Moskou, kan men slechts verbijsterd zijn over zoveel stommiteit of zoveel bewuste leugens", zo deelde het Rus sisclie persbureau Tass gisteren mee „Nieuw-China schijnt als devies te hebben gekozen: „Als de feiten te gen u zijn, dan des te erger feiten". Het Russische gaf voorts enkele antwoorden op een aantal in het gewraakte slag vervatte beschuldigingen: De tjjd die is uitgetrokken voor redevoeringen van Chinese afge vaardigden is ingekrompen. „Ir werkelijkheid", aldus Tass, „heb ben de Chinese afgevaardigden bij meer dan tachtig gelegenheden het woord genomen, dus veel vaker dan de vertegenwoordigers welk ander land dan ook". Op het forum zijn anti-Chinese documenten verspreid. „Dat is niet waar", zegt Tass. „Het gaat hier om kranten van volksdemocratieën die inderdaad het anti-leninistische optreden van de Chinese leiders afkeuren. Maar men kan in de kiosken ook Chinese kranten aan treffen zoals het „Volksdagblad". De afgevaardigden op het forum zijn ontevreden. „Inderdaad", zegt Tass, „maar dan toch over de activiteiten van de Chinese de legatie". Volgens het Russische persbureau hebben de Chinese leiders hun afge vaardigden naar het forum kenne lijk opdracht gegeven de bijeenkomst te saboteren. Het regent in Tokio, maar wat er ger is een tyfoon, nu boven For- i nadert de Japanse hoofdstad met een snelheid van 20 km per uur. Atleten, wielrenners en roeiers hebben hun heil binnen moeten zoe ken, alleen de zwemmers en zwem sters dartelen heerlijk in het water van het Yoygi zwembad. Deze produkten gaan in het bijzon der naar de ontwikkelingsgebieden, die prijs stellen op een goedkoop eiwitrijk voedsel. De voorgestelde re geling zal deze afzet afsnijden, daar de verkoopprijzen dan te hoog voor bedoelde gebieden komen te liggen. De commissie detailhandel in via in het Hoofdbedrijfschap Detail handel vindt het voorstel onvoldoen de gemotiveerd. Men ls in deze kring mening, dat met een eenvoudige technische wijziging van de bestaan de regeling het euvel zou kunnen worden verholpen dat grotere soor ten wijting en schelvis worden ge veild beneden de opvangprijzen voor kleine maten. Kwaliteitsverschil Een ander bezwaar is, dat de voor gestelde regeling een zeer ongenuan ceerd karakter heeft. Een hoogwaar dige vissoort, zoals b.v. leng, wordt onder één noemer gebracht met wij ting en koolvis. Bovendien wordt on voldoende rekening gehouden met kwaliteitsverschillen. De commissie, die nog meer be zwaren ontwikkelt, wil niet zo ver gaan om zich principiëel tegen alle opvangprijzen te verklaren. Zij kan zich voorstellen, dat de belangen van de aanvoer een bodem in de markt noodzakelijk maken. Zjj is er even wel van overtuigd, dat men dan zal moeten komen tot een beter afge wogen regeling, die het evenwicht naar alle kanten handhaaft. De com missie is daarbij voorstandster van een regeling, waarbij een belangrijk verschil bestaat tussen gestripte en ongestripte vis. Zij verwacht daarvan het toene men van de aanvoer van gestripte vis en dus in het algemeen een ver betering van de verzorging van de vangst aan boord. Slooppremies voor drijfnetloggers In een nota aan het Visserijschap heeft het ministerie van Landbouw en Visserij voorgesteld de twee mil joen gulden, die in de begroting van Landbouw en Visserij zijn uit getrokken voor structuurverbeterin gen, te gebruiken voor slooppre mies voor een veertigtal drijfnetlog gers, bevordering van de treilervisse- rij op haring en makreel in januari, februari en maart, structuurverbete ringen in de conservenindustrie, sa nering van de beroepsbinnenvisserij in Friesland en stimulering van kwa liteitsverbetering van de aangevoerde Met financiële steun van de rege ring zal, zo heeft het bestuur van het Visserijschap gistermiddag be- slcten, een arbeidsfysiologisch en sociologisch onderzoek in de visserij worden ingesteld. De verhoging van de minimum prijs voor verse haring, van 22 tot 25 cent per kilo, zal op korte ter mijn door de minister worden goed gekeurd, zo werd ter vergadering meegedeeld. De ruiters, die met hun paarden naar Karuizawa gaan, doen er goed aan middelen om paardevliegen te verdrijven mee te brengen. Door de aanhoudende regen van de laatste tijd is het in de omgeving een ware plaag geworden. De Mexicaanse en Zuidkoreaanse ruiters, die zondag in Karuizawa aankwamen, hebben alle moeite gehad om de stallen van de vliegen vrij te houden. Voor de eerste maal in de geschie denis van het Olympische basketbal- toernooi zullen vier broers in een team spelen. Het team van Peru is rond de gebroeders Rlcardo, Enrique Raul en Luis opgebouwd, en is wat lichaamslengte betreft een ploeg van wereldklasse. Enrique (26) is 1.90 meter lang, Ricardo (24) meet van schedel tot voetzolen 2.05 meter, Luis (23) 1.96 en Raul (19) 2.07 meter. Men zal met zo'n stel in één huis wonen. Na de afschrijving van Noord-Ko- rea zijn er nog vijf teams, namelijk Rusland, Polen, Roemenië, de Vere nigde Staten en Japan, die zullen deelnemen aan het volleybaltoernooi voor dames. De reglementen schrij ven voor dat tenminste zes landen moeten deelnemen. De Japanners willen het toernooi toch door laten gaan en dat is begrijpelijk met het onverslaanbare team dat zij bezitten. Het scheelt tenslotte een gouden me daille. In het kader van het aan staande jubileum van de NCRV hebben de samenstellers van ,jHalte", het teenager programma, een prijsvraag uitgeschreven in het schrijven van korte verhalen en gedich ten. In de „Halte"-uitzending van 13 november zullen de beste verhalen en gedichten voor de microfoon worden ge bracht. Kinderbijslag voor kinderen uit polygaam huwelijk De gezamenlijke steenkolenmijnen in Limburg hebben de Raad van Arbeid om een uitspraak gevraagd over het uitbetalen van kinder bijslag aan Marokkaanse arbeiders. Er zijn tot dusver geen moeilijk heden, maar deze kunnen ontstaan als gevolg van polygame huwelij ken. De steenkolenmijnen hebben zich tot nu toe kunnen houden aan de kinderbijslagwet, die bepaalt dat kinderbijslag alleen uitbetaald mag worden aan een kind, dlat tot het huishouden behoort. Het aantal polygame huwelijken van Marokkaanse arbeiders is vrij ge ring. De hier werkende Marok kaanse arbeiders zijn te arm om er meer dan één vrouw op na te houden. Willen zij voor kinder bijslag in aanmerking komen, dan dienen zij te zorgen voor een bewijsstuk van de Marokkaanse autoriteiten, dat melding maakt van het aantal kindieren. Er is slechts één Marokkaan in dienst bij de Staatsmijnen die voor vier kinderen bijslag ontvangt. Bij de Oranje Nassau mijnen is er één die acht kinderen heeft. In België heeft de Raad van Arbeid een Salomonsoordeel moeten vel len. Daar wordt alleen kinderbij slag uitgekeerd aan de kinderen van de laatste vrouw van de werk nemer. Het ging toen niet om Marokkanen, maar om Turken. Onze stadgenoot, de heer Th. F. The, is aan de Rijksuniversiteit te Groningen geslaagd voor het kandidaatsexamen Sociale Weten schappen.

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 11