DHSC3B Jonge moeders wat staat uw kind beter? de Bijenkorf 21323 EN 31516 LEIDEN Morgen reeds kijken naar T.V. Noordzee en 2e net Profiteer nu van onze grootse t.v. inruil-campagne GROOTHANDEL verkade chocolade blokjes Een ding is zeker in de Bijenkorf hebt u de keus die maakt dat u goed kunt kiezen langesfraat marktiteeg 4 4oaé GARANT SERVICE Philips televisie met 2x Garantie door Garant Service Doezastraat 5, Leiden in lompen, papier en metalen N.V. INGENIEURS BUREAU VOOR BOUWNIJVERHEID aannemlngs-ml). voor bow»» on gewapend betonwwfo* vraagt voor spoedige indiensttreding a) electricien Bij onze service-dienst Is plaats voor electricians voor aanleg en onderhoud van de electrische installatie op onze bouwwerken. Ervaring met krachtstroom is gewenst. Na gebleken geschiktheid wordt een bestelauto tor beschikking gesteld. b) onderhoudsmonteur Op een van onze werken In de omgeving van Leiden te een monteur nodig voor eenvoudig laswerk, onderhoud en aanleg bouwverlichting en onderhoud diverse bouw- machines. Sollicitaties mondeling of schriftelijk IBB-OEGSTGEEST V.Vi'.V.V.V.WWMWWW m Tweedelige snowsuit, die de peuter tot 2 jaar beschermt tegen een echt-Hollandse winter. Stretch boorden en manchetter» sluiten wind buiten. Leuk contrasterende bies langs capuchon en jack. Pantalon met bretels en splitjes aan de pijpen. Heerlijk warm: synthetische voering, vanaf 67.50 Warme 'booties' 24.75 Afd. Baby, parterre "Blokje" een Verkade naam voor een dikke reep. Verkrijgbaar in 6 smaken. Prijs per blokje 35 cent. Verrukkelijk... het is Verkade Voor babies tot V/2 zijn er eendelige snowsuits met bontrand langs de capu chon - nylon wattine gevoerd. Met stretch nylon boordje aan mouwen en pijpen. Voor meisjes roze/wit pepitadessin, voor jongens bleu/wit pepitadessin. Maten 40 tot 45 35.- tot 37.50 Afd. Baby, parterre Maar voor die hele kleintjes zijn er ook anoraks. Bijv.: 100% nylon met capuchon. Stretch nylon manchetjes, steekzakjes. Leuk dessin, nylon wattine voering. Maten 40 tot 45 37.50 tot 39.75 Hierbij: Helanca pantalon, bandjes onder voet, vijf effen tinten, passend bij de ano» rakkleuren. 40 tot 50 13.75 tot 15.75 Zeehondschoentjes 21.75 Afd. Baby, parterre De anorak is er ook voor de kleuter tot en met 2 jaar. Deze is aan twee kanten te dragen: zwart/wit pepita of effen rode of blauwe gewatteerde nylon 35.- Bijpassende effen Helanca pantalon met bandjes onder de voet en elastiek rondom. Vijf fijne kleuren. 40 tot 50 13.75 tot 15.75 Leuke winterlaarsjes Afd. Baby, parterre Voor het sportieve meisje van 5 tot 7 jaar. Hoogst moderne caban in origineel ma rine. Ankerknopen, epauletten, contraste rende rood peau de pêche voering 34.75 tot 45.75 Bijpassende Helanca pantalon in pied de poule zwart/wit, blauw/groen, zwart/rood 16.75 tot 22.75 Afd. Meisjesconfectie, le etage En voor fiet IJdele leeftijdgenootje: gekleed manteltje, in een Sherlock Holmes ruitje, tinneroy gevoerd. Van tinneroy zijn ook het kraagje en de klepzakjes. Met stof- knoopjes en ceintuurtje in de rug. Zwart wit en grijs/rood 39.75 tot 52.75 Afd. Meisjesconfectie, le etage Voor de kordate mannen van twee tot zes: Trench coat, popeline met Orlon teddy voering, als winterregenjasje. Heel stoer. Afknoopbare capuchon, knopen en epau letten met koperen anker, ceintuur rond om, twee steekzakken 34.50 tot 40.50 Hierbij: verrassend-originele pantalon in Vier tartanruiten, leren kniestukken 11.75 tot 15.75 Afd. Jongensconfectie, le etage Voor de uitbundige heren van die leeftijd: jasje 'met bontonkraagje, gevoerd met. warme wattine, klepzakjes, rugceintuurtje.'- Licht- en middengrijs 29.75 tot 33.90 Helanca broek met bijpassende pet Broek met elastiek rondom 14.75 tot 18.75 Petje 9.75. Beide: marine, donkermarine, flessegroen of bruin. Afd. Jongensconfectie. le eta<*«

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 16