2 croquetlen voor 25cf j wil plan-Fouchet nieuw leven inblazen Chinese steun voor Indonesië Alleen krachtige natie kan vrede verdedigen j AUTOMATIEK „FRITURE" LERAREN uaips BIJ DE VRIES ZELFBEDIENING SAMSOM Alphen a. d. Rijn enkele bekwame krachten NACHTZUSTER EETHOEKEN NET PERSOON rj M Europese politieke unie op proef LEIDSCH DAGBtAD DONDERDAG x SEPTEMBER 1964 =E3 Reacties De reacties op het voorstel waren gisteren nogal verschillend, waarbij natuurlijk wel moet worden aange tekend dat Spaak niet tegenover col lega-ministers stond, maar zich tot parlementariërs richtte, al waren de diverse regeringsmeerderheden door hen dan ook wel vertegenwoordigd. Het gelukkigst schenen de Duitsers met het nieuwe project, terwijl de Ne derlanders samen met de Engelse La- bour-afgevaardigden zicb. het minst (Van onze correspondent in Parijs) De Belgische minister van Buitenlandse Zaken, Paul-Henri Ipaak. wil het plan van de vroegere Franse ambassadeur in Ko fi icnhagen en huidige minister van Onderwijs, Christian Fouchet - dat in april 1962 in het bijzonder door de oppositie van Neder- tnd verworpen werd nieuw leven inblazen. Het plan-fouchet was indertijd be- jtemd om van het geïntegreerde der Zes over te schakelen n Europa der vaderlanden rolgens de richtlijnen van generaal je Gaulle. Om deze Franse operatie imnogelijk te maken hebben Neder- and en ook België twee jaar geleden least. dat Engeland bij verdere on- jerharidelingen zou worden inge- chakeld, onderhandelingen die toen werden afgebroken. Van deze eis is Spaak nu blijkbaar afge- «m zo zijn Benelux-partner wel wat in de tocht te zetten. De inventieve Spaak, wie het da- lenloze afwachten altijd moeilijk is evallen, deed gisteren zijn voorstel het politieke comité van de West- uropese Unie, waarin de voorzitters h de meeste leden der commissies oor de buitenlandse politiek der ze em landen (klein Europa plus Enge- bid) zijn verenigd. Spaaks voorstel houdt in dat gedu- tjjd van drie tot vyf jaar ;&n proef zal worden genomen met jskere elementen uit het plan-Fou- iet, dat hy niettemin op slinkse jjze enigszins in de geïntegreerde chting schijnt om te willen buigen. I'et secretariaat dat De Gaulle altijd jënste om de verbindingen tussen de ijs regeringen te onderhouden en de Ijmeenschappen zo uit te schakelen, by Spaak door drie ledenlanden, ||n soort „wijzen", worden gevormd, dit nieuwe orgaan zou op den lees: wanneer De Gaulle van tapyt zal zUn verdwenen ech zeker geïntegreerd karakter linnen worden verleend. De stap waartoe België de vijf lan- (eventueel zes landen, Groot- ittannië meegerekend) nu uitno- echter nog niet definitief bomen, maar, om zo te zeggen, schts geschuifeld hoeven te worden, laak vraagt geen officieel verdrag, lar stelt een gezamenlijk experi- er.i or. Na drie of vijf jaar zouden Spaak lijkt inderdaad tegemoet te komen aan de vage voornemens die enkele maanden geleden kanselier Erhard werden toegedicht, die na zijn voorlaatste ontmoeting met generaal De Gaulle een voorstel voor een Eu ropese „relance" zou doen.. Een voor stel dat nu dus uit de bus van Spaak lijkt te komen. Men fluisterde in de gangen van het Palais Iena waar de conferentie plaats heeft, gisteren trouwens, dat Spaak tevoren zowel in Bonn als in Parijs „het groene licht" voor zijn initiatief zou hebben gekregen. Niet temin ziet men nog niet zo goed, hoe het Elysée alle gedachten en vooral „Hintergedanken" van Spaak zou kunnen slikken. De Engelse Labour - vertegenwoordigers vreesden, dat het plan-Spaak de Oost-West-toenade- ring zou doorkruisen en uit die hoek kan dus geen medewerking worden verwacht. Stukken „nieuwe stijl" van Robeeo Hr. E. A. Brouwer, directeur var Rotterdamsch Beleggingsconsor- m N.V. (Robeeo), heeft een uitvoe- uiteenzetting gegeven van di »r Robeeo binnen afzienbare tyd te geven stukken „nieuwe styi". Nederlandse organisatie van het ëcten bedrijf en de Nederlandse nkiersvereniging, die samen vrij- alle effectenkantoren en hande- n als lid tellen, hebben ten be- 'e van hun leden opgericht een ïtrum voor Fondsenadministratie, te beschouwen is als een eerste naar afschaffing van dividend- Ijzen en obligatiecoupons. stukken „nieuwe styi" zijn aan ider. zy bevatten geen dividend- len. Voor het uitbetalen van in- m-dividenden gewone dividenden, 0B«ïck-dividenden en claims wordt in- Schakeld het Centrum voor Fond- ladministratie. De bedoeling van nieuwe systeem is hoofdzakelijk dcht op kostenbesparing. Tot dus- moeten de commissionairs en nken zich veel kosten en werk ge- osten om het uitbetalen van divi- Iden enz. te doen plaatsvinden, or het tydrovende werk, daaraan toonden, is bijna geer personeel Br te vinden. De kosten, die uitein- 1)k door de aandeelhouders moeten rden betaald, zullen door het nieu- 1 systeem, naar raming, met 40 tot I worden verlaagd. Rijwielhandelaar erd burgemeester van onze Zwolse correspondent) )e Apeldoornse zakenman J. H. G. 1 Wijhe, die in de hoofdstraat in pldoorn een winkel in rijwielen en toren heeft gehad, is met ingang 116 september benoemd tot burge- pster van de Friese gemeente longeradeel. De heer Van Wijhe Jaar, lid van de Gereformeerde fk en Anti-Revolutionair, ffen kan de heer van Wijhe een icesvol zakenman noemen. Hij iwde een groot bedryf op, bekleed- diverse commissariaten en voorts iele andere functies in de commer- le sector, zyn smaak, zoals hy het imt, was echter anders. ?ien Jaar geleden ging hy economie deren. In 1962 deed hy met goed dig kandidaats-examen aan de ttiomlsche Hogeschool in Rotter- Op het ogenblik is hy bezig zich r te bereiden op zyn doctoraal pien. Intussen oriënteerde hy zich (ter ook op het gebied van het peenterecht. Hierby werd hy weg- gemaakt door onder andere bur- peester, mr. A. L. des Tombe van Wdoorn. In mei solliciteerde hy (r de burgemeesterspost in Oost- Igeradeel. Het was zyn eerste sjhot dat was meteen in de roos. Het zal geestelijk meer voldoening schen- 1 dan het zakenleven, dat in ma le denkt", zegt de heer van Wyhe. vind het by zonder aantrekkelyk een agrarische gemeente te want ik houd van het xieren- Morgen wordt hij in Leeuw- I vi Het cimmunistisch-Chinese Volks dagblad schryft, dat China Indonesië zal steunen als Amerika dat land zou aanvallen. De strijd tegen Malei' sië noemt het blad „onze gemeen schappelyke taak". Plet blad spreekt niet Qver Indo nesische landingen op Malakka, noch over het dreigement van Soekarno om Maleisië te zullen verpletteren. Het stelt het daarentegen voor alsof Indonesië onmiddellijk gevaar loopt door Amerika te worden aangevallen, Maleisië is volgens het blad ook een bedreiging voor China. „Engeland zet in Maleisië Chinezen en Maieiers tegen elkaar op om beiden te kur onderdrukken en zijn overheersing te bestendigen". Dit is voor het eerst dat Peking zinspeelt op de r assenonlusten Singapore. Waarnemers herinneren eraan, dat China wel Qnmiddellyk fel reageerde op de anti-Chinese relle tjes van vorig jaar in Indonesië. De Veiligheidsraad is gisteren in New York voor de eerste maal bij eengekomen om de klacht van Ma leisië, dat Indonesië van agressie be schuldigt, te bespreken. De afgevaardigde van Maleisië ver zocht de Veiligheidsraad Indonesië schuldig te verklaren aan zeer ern stige agressie. De raad diende vol gens hem Indonesië te gelasten zijn vijandige activiteiten tegen Maleisië MARKTBERICHTEN AALSMEER, 9 sept. Chrysanten Fresia wit 200- __j, Snijgroen 80- 150* per bos. Anjers: gemengd 17-23, 395, Cyclamen 100-1' rood 12-19, chid Beauty Rozen: Geh. Duisberg 18-27. Baccarat 20-33, Carol 7-10, Pink "j 16, Super Star 20-27, stuk. GOUDA, 10 sept. Kaasmarkt: aan voer 127 partijen. Ie kwal. f 2.86-2.96, 2e kwal. f 2.75-2.85, extra kwal. f2.97- 3.46. Handel lui. BARNEVELD, 10 sept. Coöp. Ve- luwse Elerveiling Ede: aanvoer 310.074 stuks, handel redelijk. Prijzen (in gids per 100 st.)eieren tn 35-43 gr f 4.10-6.30. van 44-54 gr 3.58-10.51, van 55-60 gr f 10.72-11.28, m 61-73 gr f 11.80-13.29. Elerveiling SJ.E.: aanv. 492.030 st., handel rustig. Prijzen (ln gids per 100 st.)eieren ,n 35-43 gr f 4.52-6.32, van 43-60 gr 5.40-11.25, van 60-65 gr f 11.20-11.86, ,n 66-72 gr f 11.81-13.49, eendeëieren 3530 st., van 62-75 gr f8.90- stuks, handel redelijk. Prijzen (ln gids per 100 eieren '60-65' gr f 1 L65-12.30, alg. prijs f 12, kiloprijs f 1.94 op basis 62 gram, 45-59 gr f 7-11.60, kiloprijs fl.56- 22-23, Evelyn Bush 2325, Bornholm \2Delightful 9-10, Anjers: Harvest Moon, Tangerlna, Bella, Deslrée 18' Groenteveiling: tomaten 16, rodekool 13-14 per 100 kg, bloem- 11e 6.40-10.40, bospeen 31-38 per Newyorker 480-400-190, Duisburg 240- Troschrysanten brons ld. brons 160, Sedum sleboldl Valeta 170-150, Sweetheart 220-150, 78-31, Sneeuwbes 120, Cydonla dexorakef 11-10, Statlce 39-40. KATWIJK AAN DEN RIJN, 9 sept. Groenteveiling: waspeen per kist 40-3.60, A2 2.4 extra 3.40, Al 2.40-3. B-extra 4.20, BI 2.40-4.20, B2 1.80-2.30, bospeen per 100 bos 22-40, bloemkool per 100 st., 6 st. per bak A-extra 56- 71, Al 48-74, A2 18-6! ipinazie 14-43, prei 11-17, groenekool 1-11, rodekool 8-19, prlnsessenbonen 38-76, snijbonen 56-92, pronkbonen 61- 30, uien per kist 1.70-3.30, kroten per kist 1.60, komkommers per 100 stuks 1, tomaten per bakje van 6 kg 1.20-2.30, peterselie per 100 bos 6-8, krulpeterselle per 100 bos 5. Aanvoe- waspeen 90.000 kg; bloemkool to staken en de verzekering te geven dat deze daden niet meer zullen voorkomen. Volgens hem was de lan ding op 17 augustus door zwaar ge wapende infiltranten een zorgvuldig berekende Indonesische actie. De later afgeworpen parachutisten be hoorden allen tot de Indonesische strijdkrachten. Zij waren speciaal op geleid voor het plegen van sabotage, aldus de Maleisiër. De afgevaardigde van Indonesië antwoordde met een tegenbeschuldi- ging. Hy zei dat Maleisië onlangs meer dan dertig geoefende saboteurs naar de Riouw-eilanden had ge stuurd. „Wy losten dit echter zonder veel ophef op", aldus de Indonesiër, die ontkende dat zijn land niet be reid zou zijn het geschil met Maleisië vreedzaam te regelen. Indonesië heeft volgens hem geen agressie ge pleegd. Nadat de Brit Sir Patrick Dean een krachtige veroordeling van de Indonesische agressie had voorge steld, verdaagde de voorzitter het debat dat vanavond zou worden voortgezet. ARABISCHE WAPENS TEGEN ISRAËLIËRS De Arabische staatshoofden heb ben besloten 420 miljoen dollar uit te trekken voor de aankoop van wapens, die gebruikt zullen worden als het tot een gewapend conflict met Israël mocht komen. Het besluit werd ge nomen op de Arabische topconferen tie in Alexandrië na drie dagen van overleg aan de hand van een rapport, uitgebracht door de Egyptische gene raal Aly Amer. In dit rapport worden de militaire aspecten behandeld van de plannen der Arabische landen om de zytak- ken van de Jordaan om te leiden, op dat Israël geen gebruik van het Jor- daanwater kan maken voor zyn be- vloeiingsproject. In het rapport zou den ojïi. uitgewerkte plannen zyn opgenomen voor de vorming van een doeltreffende Arabische strijdmacht die zou moeten optreden by een Is raëlische aanval als gevolg van de Arabische pogingen om de zytakken van de Jordaan om te leiden. Of men het op de topconferentie nu werkelijk zo „volkomen eens" is geworden valt te betwyfelen. Sommi ge Arabische landen, in de eerste plaats de drie die aan Israël grenzen, namelijk Jordanië, Syrië en Libanon, zouden ernstig voorbehoud hebben gema.akt ten aanzien van enkele voor stellen van Amer. Waarnemers in Alexandrië laten zich dan ook zeer voorzichtig uót over de officiële be kendmaking, waarin gezegd wordt dat men het op de topconferentie „met algemene stemmen" eens is ge worden over de militaire van het plan' om de zytakken Jordaan om te leiden. België-Nederland vrijwel zeker op tv (Van onze correspondent) Het is vrywel zeker dat de voetbal- wedstryd BelgiëNederland, die op woensdagavond 30 september in Deurne wordt gespeeld, in ons land op de televisie te zien zal zyn. De KNVB heeft toestemming gegeven de wedstryd uit te zenden. De NTS heeft Bob Spaak als commentator aangewezen. Het wachten is op een aanbieding van de Belgische televisieorganisatie, de B.R.T. „Deze aanbieding is nog niet bin nen". aldus de woordvoerder van de NTS", maar het is te verwachten dat deze binnen enkele dagen binnen komt". Het bezwaar van de Belgische Voetbalbond interlands in België aan de NTS aan te bieden is, omdat de wedstryd op woensdagavond wordt gespeeld, vervallen. Op deze dag wor den n.l. in België geen competitie- wedstryden gespeeld, zodat de clubs geen concurrentie van de tv hebben. KERNREACTOR BINNEN 15 JAAR GOEDKOOPSTE ENERGIEBRON De derde internationale conferen tie inzake het vreedzame gebruik van kernenergie is gisteravond geëindigd in de zekerheid, dat kernenergie het enige antwoord is op de energie vraagstukken in de wereld. De Russische voorzitter, prof. Eme- lianov, de „vader van de Spoetnik" gaf in zyn slottoespraak een samen vatting van de verwachting van vele afgevaardigden, dat de kernreactor binnen 10 tot 15 jaar de goedkoopste energiebron zal worden en voor vele landen het enige middel om hun be hoeften te dekken. Hij merkte op, dat in vele landen het stadium van onderzoek voorbij is en dat kern energie even goedkoop als of goed koper dan de conventionele metho den van energieproduktie Is gewor den. De conferentie, die tien dagen heeft geduurd en werd bijgewoond door ongeveer 3500 afgevaardigden en uit 75 landen, werd over algemeen minder spectaculair veel openhartiger dan de eer ste twee bijeenkomsten geacht. Een van de belangrijkste onderwer pen die werden behandeld was het gebruik van kernenergie voor de ontzilting van zeewater, een \itale zaak voor landen, waar zoet water de sleutel tot ontwikkeling is. Goldwater over de buitenlandse politiek Voor het eerst tydens zyn verkie zingscampagne heeft de Republikein se kandidaat voor het Amerikaanse presidentschap, Barry Goldwater, een redevoering aan de buitenlandse po litiek gewyd. Goldwater sprak op een byeenkomst in Seattle, de grootste stad van de staat Washington, als onderdeel van zijn tocht langs de Amerikaanse westkust. De Republikeinse senator vroeg het Amerikaanse volk „diegenen die van vrede spreken doch wie het aan kracht ontbreekt deze te handhaven, af te wijzen en te stemmen op een regering die begrypt, dat slechts een krachtige natie de vrede kan verdedi gen". Alle grote internationale vraag stukken liet Goldwater de revue pas- i teneinde zijn gehoor aan te tonen, dat de Democratische rege ring biyk had gegeven van weekheid ten aanzien van het communisme. Antwoordend op de beschuldigingen, hij door zijn standvastig heid tegenover het communisme een kernoorlog riskeert, verklaarde hy „Zwakheid en besluiteloosheid trek ken de oorlog aan en hebben al tyd tot oorlog geleid". Inzake Cuba merkte Goldwater op dat de dwingelandy blijft be staan terwijl de regering elke ver ontschuldiging om deze toe te staan schynt te steunen. De Verenig de Staten hebben nooit de inspecties ter plaatse verkregen, die zy gedu rende de crisis in 1962 wensten en hebben niet het formele bewijs, dat de Russische raketten uit Cuba zyn teruggetrokken. Wel hebben de Amerikanen hun raketten uit de NAVO teruggetrokken om Chroesjt- sjow te kalmeren, aldus Goldwater. Vietnam: dagelijks sterven er Amerikanen in Vietnam, maar de regering wil niet toegeven dat de Verenigde Staten daar in oorlog zijn met het j zei verder dat de regering- Kennedy het tijdstip van de crisis om Cuba in 1962 zodanig had geko- dat zy een maximale politieke uitwerking zou hebben in de VS zelf. Goldwater waarschuwde de Ameri kanen op hun hoede te zyn voor een dergehjke crisis voor de verkiezin gen in november a.s. (de crisis om Cuba vond plaats kort voor de con gres- en statenverkiezingen in 1962). tos: de regering heeft Laos overgelaten aan een coalitie waarin de pro-communistische machten de boventoon voeren en het land stort op het ogenblik ineen op de puin hopen van deze coalitie. B e r 1 y nde Berlijnse muur tart elke dag de vrijheid en mensen ster ven by hun pogingen de vrijheid te bereiken, aldus Goldwater. De rege ring spreekt echter van een nieuwe plooibaarheid tegenover het commu nisme. De Verenigde Staten zouden moeten eisen dat de muur wordt ge slecht alvorens te onderhandelen over de „cynische" verkoop van graan aan de Sowjet-Unie. Navo: de Republikeinse kandi daat wil het Atlantisch bondgenoot schap hei-zien, rekening houdend met het feit dat twee van de NAVO-deel genoten bezig zijn onafhankelijke kernmogendheden te worden terwijl de bondgenoten eerlijk, op basis van wederzijds vertrouwen, moeten wor den behandeld. De Amerikaanse vertegenwoordiger by het internationale bureau voor kernenergie, dr. Smyth, deed in een van de laatste toespraken een beroep op zyn medegeleerden, alles te doen wat in hun vermogen ligt om te voorkomen, dat kernreactors worden gebruikt voor het maken van atoom bommen. Hij waarschuwde dat vele landen zonder hulp eenvoudige atoombommen kunnen maken en dat de verspreiding van kernreactors over de wereld de verspreiding bete kent van de materialen, die dit mo gelijk maken. „Massa - produktie" In Amerika wordt gebouwd aan een kernreactor, die men gaat gebruiken voor de massa- produktie van kunstmatige ele menten. In de natuur komen 92 elementen voor, waarvan ura nium het zwaarste is. Door be straling met kerndeeltjes kan men hiervan nog zwaardere ele menten vervaardigen. Aan der gelijke deeltjes zal de nieuwe reactor geen gebrek hebben: in de kern van de reactor zullen door elke vierkante centimeter oppervlakte per seconde 5000 bil joen neutronen gaan. Vandaar dat men hoopt op „massapro- duktie" van stoffen als califor nium, berkelium, einsteinium en fermium. Van californium hoopt men, door de reactor doorlopend te laten werken, per jaar een produktie van1 gram te be reiken. Dat vinden de natuui kun- digen werkeiyk massaproduktie En dat is het ook, als men denkt aan wat de Russen hebben bekend gemaakt: zy hebben boven het zwaarste tot nu toe gemaakte element 103 onlangs voor het eerst element 104 ver vaardigd. In een stofje, dat haast onzichtbaar in het zon licht danst, zitten miljarden atomen. Van element 104 hebben de Russen150 atomen ver- Voor het Amsterdamse Ha~ vengebouw wordt de laatste hand gelegd aan een tableau waarop men door op een knop te drukken onmiddellijk kan zien waar een bepaald schip in het hoofdstedelijke havengebied ligt Blanke soldaten actief in Kongo De Kongolese centrale regering zou vandaag 35 blanke soldaten naar Coquilhatstad overvliegen. De bevol king aldaar is in paniek geraakt nu de stad door opstandelingen wordt bedreigd. Volgens betrouwbare zegs lieden hebben vele van de 500 Euro peanen, die daar nog zyn, om on- middellyk evacuatie verzocht. Van daag zouden daartoe vier vliegtuigen uit Leopoldstad vertrekken. Boende, een sleutelpositie, is nog in handen van de regeringstroepen waardoor de opmars van de rebellen naar Coquil hatstad wordt geblokkeerd. Dinsdag zyn 35 blanke soldaten naar Gemene in de provincie Oebangi, in het uiter ste noordwesten van Kongo, vertrok ken. Een Kongo-resolutie, door de mi nisterraad van de Organisatie van Afrikaanse eenheid goedgekeurd, be helst zes punten. Allereerst wordt de Kongolese regering uitgenodigd on middellijk de aanwerving van blanke soldaten stop te zetten en de reeds in Kongo aanwezige blanke soldaten zo spoedig mogelijk weg te zenden teneinde een Afrikaanse oplos sing voor het Kongolese vraagstuk mogelijk te maken. Voorts wordt een beroep op alle politieke leiders in Kongo gedaan alle middelen te zoe ken die kunnen leiden tot een natio nale verzoening en de bestendiging daarvan. Het belangrijkste punt is wel de vorming van een commissie die moet helpen deze verzoening tot stand te brengen en die moet trachten de be trekkingen tussen Kongo en de buur landen Kongo-Brazzaville (voormalig Frans Kongo) en Boeroendi te nor maliseren. De commissie zal onder leiding staan van de eerste-minister van Kenia, Jomo Kenjatta. Leden van de commissie zullen zyn: Ethio pië, Ghana, Nigeria, Somalië, Guinee, Kameroen, Opper-Volta, de Verenigde Arabische Republiek en Tunesië. De commissie zal onmiddel lijk naar Leopoldstad, Boeroendi en Kongo-Brazzavile worden gezonden. Tevens wordt o.m. in de resolutie een beroep gedaan op alle strijden den de vijandelijkheden te staken. DRUIVESAP. (rood of wit) NU Roodmerk KOFFIE, niet 1.94, NU 1.29 1.39 1.29 100 gram LEVER 0.59 150 gram ham ROLLADE 0.69 150 gram Geld. WORST 0.59 150 gr. LEVERKAAS 0.59 150 gr. Gelderse HAM Nu ook voor 0.79 500 gr. honingzoete DRUIVEN Kilo export TOMATEN MOESAPPELS. 2 kilo BANAANAPPELS, IVi kilo WIJNPEREN, 1U kg. JAMES GRIEVE, 2 kilo Kilo BANANEN, dolle prys Waar kwaliteit voordelig is. HAARLEMMERSTR. 164 LEIDEN. 0.69 0.49 0.45 0.49 0.59 0.75 0.89 ADVERTEER regelmatig in het LEIDSCH DAGBLAD zoekt voor de afdelingen EXPEDITIE voor inpakwerkzaamheden goede gezondheid leeftijd 2550 jaar VERPLEEGINRICHTING ZONNEWENDE, Boerhaavelaan 2, tel. 52821 vraagt 30 soorten van 140.— tot 850.—. TOONKAMERS DREEF MAGAZIJN VAN nauwkeurig HET GRAFISCH BEDRIJF gS5~tdfn ORDERUITVOERING ontvangt tevens J een opleiding tot Jongste bediende expedltlebediende leeftyd 15—17 jaar Goede verbinding Leiden—Alphen aan den Rijn Reiskosten worden vergoed Goede sociale voorzieningen. Mondelinge of schriftelijke aanmelding by de afdeling Personeelszaken van N. SAMSOM N.V. - Wilhelminalaan - Alphen aan den Ryn BU sollicltatiebezoek worden de reiskosten vergoed. BURGSTEEG 3 - 5 - 12 NIEUWSTRAAT 1 Gevraagd een flinke werkster met goede referenties. Liefst voor maandag. Hoog loon. Poortlaan 5 - Wassenaar Telefoon 017515230. Techn. Avondschool Haagweg 4 - Leiden Gevraagd per 1 oktober a.s, Lassen, elektrotechniek en autotechniek. Sollicitaties aan de directeur. Morgenmiddag 12 uur OPENING van Stationsweg 31a - Leiden - Telefoon 25346 f f OPENINGSRECLAME (alléén vrijdag 1 1 september) j! PROEFT ENOVERTUIGT Uwant kwaliteit is onze reclame. J met veel vrye tijd, wil die produktlef maken. Alg. ontw. In bezit van tel. en schrijf machine. Brieven aan het bur. van dit blad onder no. 43709,

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 11