Humor, ernst en spot in Aimé 's ..Clérambard' Abstract werk van Myob te Rijnsburg Ook de Oostduitsers jagen op gasbellen all. een assistent HEKSRIKS hoekvilla's WERKSTER LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 24 AUGUSTUS 1964 Inzet nieuiv toneelseizoen Het toneelseizoen begint weer op gang te komen en ,,De Haagse Comedie" is er als eerste bij. Er ging zaterdagavond in de Kon. Schouwburg te Den Haag Marcel Aimé's „Clérambard" (van 1950). Aimé is de man, die het vorig seizoen met zijn ,,De Maxibulen" triomfen wist te be halen! Welnu: zijn wrang-humoristisch blijspel „Clérambard", onder de fantasierijke regie van Bob de Lange ten tonele ge bracht, behaalt dit niveau naar ons gevoel bij lange na niet. Daarvoor is het veelal te cynisch: het bevat veel ernst, verpakt in schrijnende humor en daarbij wordt als in ,,De Maxibulen" de geestelijkheid en in het algemeen de godsdienst wel erg op de hak genomen. Men behoeft waarachtig niet zwaartillend te zijn, om er zich soms aan te stoten Het gaat hier om een totaal ver armde graaf de Clérambard, wiens vrouw, schoonmoeder en zoon, als slaven verenigd aan breimachines, pullovers moeten breien dat hun le ven ervan afhangt, om met de op brengst nog iets van de talloze gra felijke schulden te kunnen betalen. De graaf is zelf een meedogen loos man, een sadistische katten- hondenmepper bovendien. Maar wanneer hij, als door een „wonder" de heilige Franciscus van Assisi meent gezien te hebben, verandert hij volkomen en wordt een humaan mens, precies het tegenovergestelde van wat hy tot dan toe was. wordt een verwoed verkondiger het „geloof" op de meest extreem denkbare wijze, hij wil zijn karakter loze zoon zelfs met een gerenommeer de prostituée laten trouwen en niet overleveren aan het schatrijke, foei lelijke burgermeisje, waardoor hij zijn financiële positie zou kunnen redden. Nee: hy drijft alles zover, dat hij zijn familie tenslotte in een woon wagen van aalmoezen moeten gaan leven: de volkomen nederigheid en de onbaatzuchtige liefde worden ten top gevoerd, om zo in alle mensen het „goede" wakker te roepen. Wanneer dan blijkt, dat wat de graaf overkomen is, helemaal geen „wonder" is geweest, blijft hij toch zijn geloof behouden. Hij weet zijn familie en alle andere betrokkenen in zijn bezeten vervoering zelfs zo ver brengen, dat ook zij Fransiscus den ken te zien. Alleen de pastoor wil er aanvankelijk niet aan, maar de ze zwicht tenslotte ook, zij het uit geheel andere motieven. Aimé is ook in dit stuk geestig en intelligent te werk gegaan, maar het blijkt toch meer een voorstudie voor „De Maxibulen" te zyn geworden. De spotternij is daarbij meermalen te cru en te grimmig om er waar dering voor te hebben en we kunnen ons indenken, dat hier „heilige huis jes" sterk worden aangetast. Wat niet wegneemt dat er veel te genieten valt, vooral als men denkt aan het kernachtige spel van Frans van der Lingen als Graaf de Clé rambard, die van een wrede duivel in een soort van heilige verandert, aan dat van Myra Ward, die in alle nunanceringen een 100 procent pro stituée uitbeeldt met alle denkbare verleidingskunsten, die de mannen het hoofd op hol brengen, aan Geor gette Hagedoorn, wier ironische en Concours 1965 voor jonge muziekvertolkers aan Manfred de Graaf, als het slap pe gravenzoontje, dat alles accep teert als hij maar van het „slaven- breiwerk" bevrijd kan worden. Carl van der Plas, de burgerman- mil jonair, die alles op alles zet om een van zijn giechelende dochter- dere Tenslotte en zeker niet in de laatste plaats: de jubilerende Jan van Ees, een goedmoedige, zich ver wonderende en soms danig in de knel komende pastoor, met wiens geloofsovertuiging hier toch wel vreemd wordt omgesprongen. Dank zij mede de vlotte regiebe denksels van Bob de Lange brachten allen een avond van vlot toneel, hoe wel bij ons in menig opzicht een wat bittere nasmaak achterbleef. Het zal dan ook de vraag zijn, of het succes van „Clérambard" dat van „De Maxibulen" zal evenaren. Wij persoonlijk hebben daar wel een hard hoofd in. De ontvangst is vrjj lauw geweest: we hadden zo het gevoel dat velen met dit stuk niet goed raad wisten. In de grote zaal van Vliethof te Rijnsburg wordt door de abstracte Leidse schilder Myob een geslaagde tentoonstelling gehouden. De schilderijen van Myob hebben een volkomen eigen karakter, deze schilder staat dan ook los va#i enige groep of invloed van anderen. Myob's werken vallen op door hun originele opzet, ze zijn de ontlading van een bruisende vitaliteit, die in het schilderen afreageert. Hij be schikt over een bont palet van flonkerende kleuren, een krachtig blauw, sterke en toch zachte groenen en een lichtend rood. tijd wordt van 1 tot en met 11 maart 1965 in Utrecht gehouden. De organisatoren zijn de stichting Gau- deamus en het Utrechts Conservato rium. Subsidies en prijzen zijn toege zegd door de gemeente en de provin cie Utrecht, de Stichting Cultuur fonds Buma, het ministerie van O. K. en W., de „Fondation Europeene de la culture" en door particuliei*en. Aan het concours kunnen solisten en ensembles deelnemen. Wij hebben Myob zien werken; het was een ervaring te zien, hoe dyna misch en geladen hij het doek met penseel en vooral met schildermes- het schilderij existeert. Bijzonder opvallend is het feit, dat elk schilderij in vier standen kan worden opgehangen, ze zijn immers abstract, en hoe men het ook hangt, steeds kan men er zelf iets anders uit halen. Een der werken van Myob Myobs werken dragen geen naam, maar slechts een nummer op de achterzijde: eigenlijk een galant ge baar naar het publiek, dat dus zelf de eventuele voorstelling mag ont dekken en een titel vinden. Al met al een tentoonstelling, die waard is om bezocht te worden door iedereen, die begrip heeft voor mo dern abstract werk. De tentoonstel ling is iedere dag en avond geopend. UITWISSELING SCALA-BOLSJOI De Oostenrijkse dirigent Herbert von Karajan, de Zweedse sopraan Birgit Niilson en de Amerikaanse so praan Leontyne Price zullen deelne men aan het langverwachte uitwisse lingsprogramma tussen de Scala in Milaan en het Bolsjoitheater ballet in Moskou. Het programma omvat de opvoe ring van. vijf opera'sTurandot en La Bohème van Puooinl, de Barbier van Sevilla van Rossini, Lucia dl Lam- mermoor van Donizetti en II Trova- tore van Verdi plus zijn requiem-mis. Het programma, dat zal duren van 5 tot en met 28 september, telt 21 op voeringen, waarvan 16 in het Bolsjoi theater en vijf in het grote congres gebouw van het Kremlin met een ca paciteit van 6000 personen. Het Scala-gezelschap zal uit 400 personen bestaan. Televisiebewerking verhaal Oscar Wilde De componist Heinrich Sutermeis- ter heeft de partituur geschreven voor een televisiebewerking van een verhaal van Oscar Wilde, „The ghost of Canterville". Het televisiedrama, dat „Speel met muziek" heet, werd in opdracht van het Westduitse tweede televisieka naal geschreven, aldus een te Wies- baden verschijnende krant. De pre mière zal op 6 september plaats heb ben. De acteurs zullen worden geregis seerd door de bekende filmregisseur Helmut Kautner. De hoofdrol zal worden gezongen door Barry Mcda- niel van de Duitse Opera in Berlijn. Het drama wordt ingezonden naai de volgende maand in Genua te hou- Rob Geraerds gast bij Ned. Comedie De acteur Rob Geraerds zal het komend seizoen geen deel uitmaken van de toneelgroep Ensemble. On uit- lodiging van de Nederlandse Come- in e zal hij een gastrol vervullen in Maria Stuart. „Waanzin", spektakel voor „Massai" Bijna 400 artiesten zullen op 11 september in de Houtrusthallen in Den Haag een „spektakel" opvoeren. Verwacht wordt, dat het programma tot middernacht zal duren, als om half acht wordt begonnen. Peter Vink, die de avond organiseert, heeft voor dit slotstuk van de artiesten - actie voor de Massai een titel be dacht: „De waanzin". Peter Vink noemt „De waanzin" een erkentelijkheidsbetuiging van de artiesten aan het publiek. Hij kon vele vooraanstaande artiesten enga geren, o.w. Dolf van der Linden met zijn Metropole-Orkest, The Hurri canes, een tamboerpij per korps, de zanger Fred Jasper, imitator Jan Oradi, het kwartet Hans Linnartz, Willy Alberti, Shirley Zwerus, het trio Thorn Kelling, Cap Klinkenberg en Dick Kohier, Ilonka Biluska, Johnny Lion en The Jumping Jewels, het Zuidhollands operakoor, Swieber- tje, Bromsnor en Saartje die een speciaal voor deze gelegenheid voor Russen vonden rijke voorraad bij Mecklenburg en Ponuneren Vluchtelingenjacht was bijverschijnsel anderen. Hella Faassen en Willem Duys zullen het programma presen teren. Van onze correspondent in Bonn) De rijkdommen van het continen taal plateau hebben de Duitsers van de bondsrepubliek aanleiding gege ven tot besprekingen met Nederland over de juiste grenzen van deze ',Festlandsockel,\ zoals ze in 't Duits wordt genoemd. Sinds kort heeft men in de bondsrepubliek moeilijk heden met een andere Festlandsockel namelijk de bodem van de Oostzee, en wel door het begerig oog, dat Walter Ulbricht en zijn onderda nen, die hier op hun beurt op gas bellen en oliebronnen onder de zee spiegel aan het jagen zijn, daarop hebben geworpen. Sinds begin augustus signaleert de waterpolitie van Sleeswijk-Holstein in de Liibecker Bocht patrouilleboten van de Duitse Democratische kust wacht. De zonegrens komt even ten oosten van de havenstad Lübeck bij de bocht van deze naam uit. De schepen zijn inmiddels ook waarge- ■n in het gebied ten noordoos- ran het eiland Fehmarn ter hoogte van het haventje Puttgarden Nog geen koper derland wonende Russische echtpaar Hotinow sedert mei tijdelijk ter plaatsing in het Frans Hals-museum had aangeboden, heeft zich geen Ne derlandse koper gemeld. De directeur van het museum, de heer H. P. Baard, blijft echter even als andere deskundigen van mening, dat het portret van Hals afkomstig Er wordt echter zo'n hoge prijs gevraagd, dat er bij het Haarlemse noch bij de andere musea in van „Frans Hals" Nederland belangstelling voor l Er zijn in ons land voldoende re presentatieve werken van Frans Hals aanwezig. Het is niet uitgesloten d'at het portret door een buitenlands mu seum of particulier zal worden ge kocht. Er hebben zich reeds gegadig den gemeld. Het portret blijft tot het einde van de maand op de zaterdagavondopen stellingen in september voor het pu bliek te bezichtigen. van waaruit de treinveren naar het Deense eiland Lolland afvaren. Eerst ging men van de veronder stelling uit, dat de kustwacht zo ver westelijk vooruit geschoven was om de vluchtelingen uit de DDR beter te kunnen opvangen, maar nu is het duidelijk geworden dat de vluchte lingenjacht maar een bijverschijn sel voor de patrouillerende schepen is. Nadat ook nog tussen het Deense eiland Moen en het eiland Rügen (dat tot het territoir van de DDR be hoort) en midden op de Oostzee tussen Rügen en het Deense Born- hom Oostduitse patrouilleboten wa ren waargenomen kwam men tot de conclusie, dat de DDR metterdaad rechten claimt op grote stukken van de Oostzee. En op 26 mei gaf de „regering van Pankow" een procla matie uit. waarin zij zegt dat „De onderzoekingen naar het gebruik van de natuurlijke rijkdommen van de zeebodem en het gebied onder de zeebodem van de aan de Oostzee kust van de DDR grenzende onder waterzone buiten het kustgebied een onbeperkt „hoogheidsrecht" van de Duitse Democratische Republiek zijn, dat berust op de algemeen erkende volkenrechtelijke grondregel van de souvereine rechten van de staten op de natuurlijke rijkdommen van de voor hun kusten gelegen Festland sockeL Gewoonterechten In deze zelfde proclamatie wordt herhaaldelijk over de patrouillebo ten gesproken, die een gebied van 20.000 vierkante kilometer controle ren. De oostduitse regering behoudt zich het recht voor, zegt de procla matie, passende maatregelen te ne men tegen zonder haar toestemming op de zeebodem uitgevoerde hande lingen. Onlangs verscheen in de DDR een officiële publikatie van de hand van dr. Haalck uit Rostok, een expert op het gebied van het zeerecht, waarin deze de stelling verkondigde, dat Oost- Duitsland zijn territoir op de zeebodem volgens het „middel lijnprincipe" kon uitbreiden, zonder daartoe een verklaring van inbezit neming af te geven. Hij doet een be roep op het volkenrechtelijk gewoon terecht, omdat de DDR als niet al gemeen erkend land niet op de In ternationale Zeerechtconferentie in Geneve in 1958 was uitgenodigd. Op deze conferentie werden afspraken gemaakt over gedeelten van de zee bodem tot 200 meter onder de opper- I MET KOE AAN DE WANDEL In het bureau aan de War- f moesstraat in het hartje van r oud-Amsterdam is zaterdag- f nacht hartelijk gelachen om het f vreemde bezoek, dat de politie- mensen kregen in de „persoon" i van een welgeschapen koebeest, 1 dat een twintig kilometer lange i wandeltocht uit Uitgeest naar J de hoofdstad had gemaakt, i Een 59-jarige Amsterdammer, die het dier in Uitgeest in de f wei zag staan, was van mening, r dat het te weinig voedsel kreeg, r Hij besloot de koe mee naar huis te nemen om haar daar f beter te kunnen verzorgen. Onderweg liet hij het dier en- kele malen naar hartelust gra- 1 Maar thuisgekomen kreeg de 1 Amsterdammer de koe niet de trap op. Bovendien kreeg het beest langzamerhand pün, want k het was de hoogste tgd om ge- molken te worden. Een van de omstanders knapte dit karweitje op. Maar de koe kreeg men niet naar boven. Zo belandde het beest tenslotte in het politie- 1 bureau. De Amsterdammer 1 kreeg een proces-verbaal, maar bleef op vrije voeten. De koe werd enkele uren later door een transportbedrijf uit I Uitgeest afgehaald en naar zyn l eigenaar teruggebracht. Deze i meende, dat de koe door de lange wandeling was afgeval- Ien. Het dier was voor de slacht bestemd. vlakte van de zee. In het gebied dat nu door de Oostduitse patrouillebo- j; ten wordt doorkruist is de zee in derdaad niet dieper dan 200 meter. Omdat de conventie van Geneve in- middels door 21 staten is garatifi- ceerd, valt ze nu onder de praktijk van het volkenrecht, meent de West duitse Frankfurter Rundschau. En 't blad gaat voort: „De volkenrecht deskundige uit Rostock kan zich daar door inderdaad op het gewoonterecht I beroepen. Geen van de 21 landen, lie aan de conferentietafel in Ge- ïeve vertegenwoordigd was, heeft er ;ot nu toe overigens over gedacht ,zijn" zeebodem te bewaken". De zoutwater-activiteiten van het egime Ulbricht zijn te verklaren uit de omstandigheid, dat de Rus sische experts na uitvoerige proef boringen (opverzoek van de DDR) tot de ontdekking kwamen dat zich waarschijnlijk ryke gas- en oliebel len tot ver buiten de kusten van Meckelenburg en Pommeren bevin den. Volgens de ramingen zal de DDR al in 1965 ongeveer een mil joen ton aardolie kunnen winnen in het zeegebied voor Rostock. 'n Horloge??? Koop by er- Lende vakmensen! Reeds voor 18.75 een 17-steens ancre hor- oge. Ruime keuze Roamer, 'risma, Lincoln, Tim-watch en ncre horloges. „Uurwerkkli- iapkamer aangeb.. uitbetaling elk gewenst merk SLEUTELTJES GEVRAAGD Krantenbezorgers gevraagd, "tijd 15-50 jaar. Aanmel- Bureau Leidsch Dagblad oeken voor H.T.S., elektro nlek Ilde klas. nterlaan 134, Leiderdorp. Ier. lich. opv. zoeken ka studerend. Tel, hoek De Goeje- VANGEBODEN Gebr. bromfietsen In a V. d. Mey, Middelweg lorlogebanden! De mooiste Tootste keuze: perion, le- krokodil, Fixoflex horloge- „Uurwerkkliniek Gort- alléén Lage Rijndijk 8. 1) geven nog steeds f 25,- Uw oude stofzuiger bij tanden. Inlichtingen bur. blad onder no. 17259 k. Wy hebben steeds voo ige aanbiedingen leel. Zeer goede modellen en tleuren nylon onderjurken, yanaf 3.15. Ruime sortering einder-, dames- en herenon dergoed. 't Blijft een feit, v. d. 3osch brengt kwaliteit. Aangeboden wandelwagen met kap. Te bevragen: Hoge Rijndijk 27, Zoeterwoude (Rijn dijk). Te koop B.M.W. auto, 600, bouwj. '58. Dlepenbrocklaan 22, Leiden Z.-W. Babycommode f 40. (renderend kamer- f 51.000. 17260 k. Fa. R. van den Berg, Lel den, Zijlsingel 91, verkoop en reparatie van bromfietsen, g 4 stoelen, 2 armstoelen, ma honiehout, nieuwe bekleding. Tevens 2-persoons opklapbed met plank en rails, z.g.a.n., 3 ledikanten sleemodel, 1 rook- straat 24, Zuid-West. Aangeboden V.W., in prln staat. Prijs t schoonheid. Import Per flesje 90 cent. Bij Drog. Boerhaave. Haarl .straat 68 g Dr. Scholl's voetsandalen, gezond voor uw voeten, pret tig in dragen. Prima pasvorm Alle maten voorradig. Drog. Boerhaave, Haarlemmerstr. 68. Leiden. B Brommers? De nieuwste Eysink met nieuwe patenten. Typhoon vanaf f 695.-. Burgen f750.-. Simple? Turfmarkt 2-3. Leiden. Geen filialen. Tel. 24409. B Rijbewys. Ryschool Hen driks, erkend gediplomeerd lia, V.W.-busjes met" radio. All-risV verz. Werkhoven's Garagebedrijf. Maredijk 34 a Haarlemmerstraat 293, Lelden 500 merkfletsen in vele kleuren en uitvoeringen voor radig. Prijzen v.a. f 132.50 com pleet. Van Zijp, Haarlr Grammofocnpla' Leiden. Gebruikte bromfietsen vooi radig. Door inruil verkregen. Door vakmei Zijp, H Leiden. Een nieuwe woning? Vooral lampen naar De Lichthal. Van Zijp, Haarlem- school, Frans Goddijn, Leede straat 8, lest in Opel Rekord en Kadett. Tel. 34430, b.g.g. blust het wel. 5U gebruikte snel brommers, Vlietweg 16, Zoeterwou de, tel. 01715 - 381 geeft 10 lessen f 60.— in de Simca 1000. Snelle opleiding geheel aangepast e exameneisen. Alle motoronderdelen heeft motorsloperij Cor Bolman, Hekkelaan 223, Den Haag. Rotan sehelpstoel Etna, Atag, Küppersbusch, Dor drecht. Van Zijp, Haarlemmer- Vraagt prijs. Voordijk' Telef. 22107, prijs. Leider Elektr. zlg-zag s vanaf f295. Vrijblij- steeg. Telef. 26574. Wij halen ook af. 10 uur autorijles by erken de Bondsautorijschool Madi, (V.A.M.O.R.) voor f75.-. In Taunus 17M 1964. P/a. Tel. 24066, Leiden. Nieuwe auto huren, o.a. i, Opel, Taunus, V.W. scooter 30256. Aangeboden lept. Centrum Kampioensafst. f85.- 293, t/o de Over- 1 Goudbn f85.-. Tel. aan bij Meerpoel's naaimachl- nebedrijf, Breestraat 171. Tel. anker, schokvrij, onbr. waterproof, koopt u bij c 1 29.75. De vakzaak v. d. Water 207. Con- verkoop. Uw voordeel. merswaal lest met Opel Kadett Lelden, Utr. Jaagpad 16 a, tel. 21966, Voorschoten. Essenlaan 5, tel. 3924. H Gaat U trouwen of heeft U een nieuwe woning? Kredie ten voor iedereen tot f5000.— voor aanschaf meubilair, wo ningtextiel. Vraagt gratis fol der, dan krijgt U algehele in lichtingen: Postbus 1371, Rot terdam. R.E.M. antenne f6.95. Radio M.E.B.U. Haarscherp beeld. Waldeck Pyrmontkade 8 geeft iedere dins- namlddag verkeers- keersinst., Zo:e markt 3, tel. 23300. Verbon- met diverse Geldige wel 23300. Jongedame, 17 jaar, zich gaarne geplaatst op kantoor. Brieven bur. van onder no. 9645 k. imperiaal. Aangeboden Hoge Morsweg 104, Lelden. VAROSSIEAU EN (IE N.V. LAKFABRIEKEN Alphen aan den Rijn op het bedrijfsbureau. Mulo-opleiding vereist. Leeftijd tussen 2025 jaar. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Perso neelszaken Emmalaan 46„ Postbus 8 te Alphen aan den Rijn. doorsmeren, V.W. 1200 te koop, 1954-'55. Vraagprijs f 1000. v. Maanen, Kerkstraat 12—14, Katwijk a. Rijn. Tel. 2459. DIVERSEN herexamen en taken: Bijles Bureau n van gymna- mulo. Oude Vest 31. Tel. 20369 en 34394. Verhuur van eerste klas 1 en 2-kamerbungalowtenten. Dub- R. Breedeveld, Tel. 31340. Wy verhuren klapstoelen ei klaptafels, stoelen, licht in ge ht en gemakkei yk opsta pelbaar. R. Breedeveld, Havei "1. Tel. 31340. J Afgemat? Moe? Sclileffer's bloedwljn helpt bijzonder snel Bevat aktief-leciltrine vita kers en drogisten. Balletschool Hendrlchs. Aanvang nieuwe dinsdag 1 september schryving van n" gen, zowel begli vorderd, begint Billijke condities. reizen naar groot succes Vanaf f 3"l9; 8 dg. vliegreis Blanes (Spanje) f310. 15 dg. f399. Reisbureau Wolters, Vismarkt 1. Lelden. gens afspraak Station brieven bus, halfnegen, ik ben ge- geest of Leiderdorp, grote ka mer, 3 slaapkamers, keuken, badcel, tuin, schuur en ach terom. Brieven bur. van dit blad onder no. 9693 k. Middenstandsdiploma. LnllchtingenbrlefHandelsop leiding Akkerman, Witte Sin gel 57 a, Lelden. Tel. 34057. GEVRAAGD nette tuinman-chauffeur Ie of 2e banket- bakkersbediende or gebak en marsepeinwei Banketbakkerij Lunchlro""-1 DONKERSTEEG 7, TELEFOON 20977 Na 6 uur Stille Mare 2, telefoon 31792. GEVRAAGD hulp i.d. huishouding Gehuwd geen bezwaar, voor 4 ochtenden per week. Loon f 2.per uur. HOGE RIJNDIJK 70. Leeg fe koop enkele vrye L-vormige suite met parket Bruynzeel keuken, 5 slaap kamers, betegelde badkamer, 2 w.c.'s. grote voor-, zij- en achtertuin. Schuur, grote ga rage. Inlichtingen: TELEFOON 01717—2949, Loon f 17.per Jocgo-Slavië, Dubrovnlk per 11/9 f: Iters, V: Tel. 24862. 10 dg. Italië, Nova Levante, Dubrovnlk f439. Crikveni- er 11/9 f299. Reisbureau Wolters, Vismarkt 1, Leiden. Reisbureau Wolters, Vismarkt Leiden, tel. 24862. Bij vonnis van de Arroi sements-rechtbank te venhage van 6 aug. 1964 wezen in de zaak van: Petrus Martinus Maria der Weyden, burgemef van de gemeente Noori kerhout, wonende te Nt wijkerhout, op het onteigeningsgeding gens de wet wordt gei ten behoeve van de gemi Noordwij kerhout, EISER, tegen 1. Wilhelmus Johanne Meeuwenoord, wonende tj Noordwijkern 2. Nicolaas Wilhelmus Meeuwenoord, wonende I Noordwijkerhout 3. Wilhelmina Meeuwenoord, wonende Noordwijkerhout, is uitgesproken de ning ten nam meente Noordwijkerhout| bet perceel kadastraal 1 ^emeente Noordwijkerh tie B nummer 1904 i| ectie B, nummer 1348)[ vel voor een gedeelte 15 centiare; bepaalt de door de gem Noordwijkerhout te de;i aan gedaagden te betal schadeloosstelling op f lJ verstaat, dat eiser zal 5 men de navolgende aal ding: dat eiser een afl ding zal maken, besta) uit gecreosoteerde palen) draad en hek, te ondeiji den door gedaagden. De officier van Ju) Va te 's-Graven) d® VAN DOESBUI tietr'

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 4