.TOKIO' TELT AF LZC-combinatie had handen vol aan Canadees team (2-1) KRANTENBEZORGERS Sportsplinters Zeilwedstrijden op Noordense Plas ouw van Wijk leed ijn eerste nederlaag HET LEIDSCH DAGBLAD gaat mee op vakantie LEIDSCH DAGBLAD DINSDAG 1» AUGUSTUS 19«4 int met uel tegen TSC ens het competitie-overzicht, in de Sportkroniek, zal UVS jtree maken in de eersteklasse Irs met een thuiswedstrijd te- t Brabantse TSC (13 septem- 0e week daarop treedt de fitte ploeg in Den Haag in het <rk tegen VUC. tweedeklasse A komt LFC op (embèr aan de Boshuizerkade gen Westlandia, Roodenburg aar Velo en Lugdunum maakt buut in deze klasse in Wasse- »gen Blauw Zwart. Op 20 sep al kunnen de Leidse voetbal- bers hun hart ophalen aan de RoodenburgLFC, die zo goed er nog niet op het nieuwe veld blauwzwarten kan worden ge il speelt Alphia de eerste wed- jhuis tegen DHL, terwijl Fore- -n 3B in Den Haag uitkomt te- i tpas gedegradeerde HBS. Jl opent het seizoen met een trijd tegen Excelsior '20. begint het seizoen met de jneting Bodegraven—Alphen. lerste competitie-dag in 4A WarmundaZLC, Boskoop JC—VVSB, Altior—VEP, Lisse or dia H. B speelt DOCOS de eerste yd uit tegen Rijswijk en LDWS ns uit tegen Scheveningen. en Oranje Groen spelen bei- 13 september thuis tegen resp. >rp SV en De Ooievaars, jenaar start met een uitwed- tegen Te Werve. ZEILEN oite verdringt [ula v. Roessel Ouitser Woite, reeds winnaar tweede race, boekte gisteren w twee overwinningen in de om het Europees kampioen- in de Olympiajollenklasse op steinderplassen. Hij zegevierde in de derde als in de vierde n nam daardoor tevens de lei- Ti het klassement over van onze fnote Paula van Roessel, die In slechts eenmaal tot de eerste inkomenden behoorde. De uit waren: le race: 1. Woite (Did.)2. Jan- led.); 3. Lensing (Did.); 4. Vis- fed.); 5. Vaass (Did.), de race: 1. Woite; 2. Deuss 3. Jansen; 4. Van Vliet (Nd.) jul na vier races: 1. Woite; 6754 2. Jansen 5816 pnt.; 3. Vaass j>nt.; 4. Paula van Roessel 4505 5. Benschop (Ned.) 4203 pnt. WATERP0L0-T0ERN00I IN „DE VLIET" LZC heeft het internationale waterpolotoernooi, dat gisteravond in het zwembad De Vliet werd gehouden, gewonnen. De Leidse combinatie bleef zowel tegen de Canadese Winnipeg Water Polo Club als tegen de Leidse Watervrienden ongeslagen, al ging het in de wedstrijd tegen de gasten uit Manitoba niet van een leien dakje. Evenals in Den Haag, waar een zevental van de LZC vorige week won, boden de Canadezen opnieuw sterke tegen stand en moest LZC zich bijzonder inspannen om de bij de rust opgelopen 0-1 achterstand in een 2-1 zege om te buigen. Vreemd spelletje ^ll0ten'Dit -tol wo,1dt eehOT- De Winnipeg ploeg speelde ook gisteravond weer een „vreemd" par tijtje. De Canadezen klampten zich aan de Leidenaars vast om zoveel mogelijk aanvalsactdes tegen te gaan. In de eerste helft lukte dit uitste kend. Na de hervatting, toen de Leid se combinatie het meer in het snel zwemmen zocht, kwamen de LZC- treffers eindelijk tot stand. Dick Timmermans nam ze beide voor zijn rekening (21). Met de Watervrienden had LZC weinig moeite. Met 60 (ruststand 30) werd gewonnen en ook in deze zege had Dick Timmermans een groot aandeel. Drie maal schoot hij raak. Cees Schoof (2) en Flip Meyer scoorden de overige treffers. De Leidse Watervrienden bleven puntloos. Wlnnepeg had de LWV daarvoor reeds met 14 teruggewe zen. Alleen in de eerste helft konden de Watervrienden de Canadezen bij houden (11). Leen den Hoed zorg de voor de enige LWV-treffer. Eind stand: 1. LZC 4 punten; 2. Winnipeg Water Polo Club 2 pnt; 3. LWV 0 pnt. Eerste stap Het reserve zevental van de Al pheuse Zwemclub heeft gisteravond in het Woerdense zwembad de eerste stap op de weg naar de reserve twee de klasse gezet. De AZC'ers versloe gen in het eerste promotieduel het Haagse Vitesse 2 met 94. Er rest AZC nu nog slechts één promotie- duel, dat winnend moet worden af ge- Horn leidt strijd om Wereldbeker De Argentijnse club Independiente heeft woord gehouden en de Neder landse arbiter Leo Horn inderdaad, zoals mondeling was toegezegd, uit genodigd om de eerste van de twee wedstrijden om de Wereldbeker tegen Internazionale Milaan te leiden. De ontmoeting wordt op 9 september in Buenos Aires gespeeld. Voor de returnmatch, twee weken later in Milaan te spelen, is nog geen scheidsrechter aangewezen. Zoals be kend heeft Leo Horn onlangs in plaats van beide wedstrijden om het Zuidamerikaans kampioenschap tus sen Nacional en Independiente slechts een wedstrijd geleid. Nacional bleek achteraf ontevreden over de leiding en accepteerde de Bentvelder niet voor het tweede duel. „Een vreemde zaak", meent Leo Hom, „tij dens de wedstrijd heb ik geen klach ten gehad en zelfs na afloop werd er niet gemopperd, ook niet over de af gekeurde doelpunten. De volgende morgen las ik echter in de krant dat zij mij niet meer wilden hebben". In tegenstelling tot Nacional was Inde pendiente zeer tevreden over de lei ding. Onmiddellijk beloofde het be stuur van de Argentijnse club, dat Hom een wedstrijd om de Wereld beker zou mogen leiden, als Indepen diente Zuidamerikaans kampioen werd. gevraagd. Leeftijd 1550 jaar. Aanmelden Bur. Leidsch Dagblad Witte Singel 1 - Leiden Hart (2), Jim Coster (3) en Wim Verhagen (4) scoorden de negen AZC- doelpunten. Toernooi In De Zijl wordt zondag het door die Sleutelstad, georganiseerde water polotoernooi om de Zilveren Sleutels gehouden, waarvoor dit jaar acht tweede klasse zeventallen hebben in geschreven. Van 's morgens elf urn- af wordt er op twee velden gespeeld door de zeventallen van AZ '70 (Am- den met als tegenstander het derde sterdam)HVGB (Haarlem), HZC zevental van het Amsterdamse Het (Hilversum), De Gouwe Waddinx- veen), De Dolfijn (Amsterdam), Mer- de rust was de stand tegen 1 wede (Dordrecht), De Zijl en De Vitesse nog gelijk (33). Hans 't1 Sleutelstad (beid'e Leiden). Advertentie (iggen,motten,vliegen? f- J j Lj spuit«n^| f 3.65 - f 4.95 Crjjanon product Tennisteam voor duel tegen België De Nederlandse tenndsploeg, die zaterdag 22 en zondag 23 augustus in Breda tegen België uitkomt, bestaat uit de volgende spelers en speelsters: herenenkelspel: 1. Tom Okker, 2. Jan Hajer, 3. Evert Schneider, 4. Ron van Gelder, 5. Piet van Eysden, 6. Eddy Knol, 7. Peter SdhoUtz, 8. Nic Fleury. r* Henk Goris. 1. Trudy Groen man, 2. Jenny Ridderhof, 3. Anija Le- poutre, 4. Els Krocké. Reserve: Betty Stöve. Herendubbelspel: 1. OkkerVan Eysden, 2. Hajer—Schneider, 3. Goris Scholtz, 4. KnolVan Gelder. Gemengd dubbelspel: 1. Trudy GroenmanOkker, 2. Betty Stove Van Eysden, 3. Jenny Ridderhof— Goris, 4. Anja LepoutreScholtz. 1. Trudy Groen manAnja Lepoutre, 2. Els Krocké Betty Stöve. Hengelcompetitie De stand in de Leidse hengelcom petitie luidt na de derde serie wed strijden in de Ringvaart (Nieuwe Wetering) gev. pnt aantal st. Sportvrienden 9 15 133 S. en G. 8 13 75 De Bliek 8 10 108 D.V.S. 8 10 87 De Brasem 9 10 83 D.V.V. 8 7 72 Onder Ons 8 7 64 Hengelsport 8 6 77 De Ruisvoorn 8 6 69 Zaalberg 8 6 69 De Forel 8 3 39 De hoogste persoonlijke vang. werd gedaan door J. Schouten (Sportvr.), G. v. d. Meer (S. en G.), C. Jongeleen (S. en G.) allen met 7 stuks. C. Schouten (Sportvrienden) heeft met 35 stuks de leiding voor het persoonlijk kampioenschap. De laatste wedstrijden zullen op 30 augustus worden gevist. Visclubs 't Hof hield een prijzen- wedstrijd in de Geelpoel. Uitslag: 1. J. v. Went sr.; 2. K. Sierat; 3. J. v. d. Steen; 4. A. Monteba; 5. D. Sie rat; 6. I. Monteba; 7. B. Ouwerkerk; 8. W. v. Huis; 7. J. Goudkuil; 10. J. v. Went- jr. WIELRENNEN Dolman gaat ook naar Tokio De Nederlandse wielerkampioen Evert Dolman (Rotterdam) Is door het Nederlands Olympisch Comité, overeenkomstig de voordracht van de Kon. Ned. Wlclren Unie, aange wezen voor de olympische wieler ploeg. Duivenberichten 8/9 St.-Denis 390 km. 1, 4. P. die Haas; 2,6 J. Roest; 3, 5 K. v. dl. Berg; 7 W. Siera. 16/8. Tergmier 290 km. 1, 6 P. de Haas, 2, 4 J. Roest; 3 D. v. Mosse- veld, 5 K. v. di. Berg. Kampioen jonge duiven: 1 J. Roest 189,53 punten; 2 P. de Haas 163,56 punten; 3. D. v. Mosseveld 121,52 punten. Thea Duif toch nog naar Tokio? Het bestuur van de Nederlandse Kano Bond heeft er schriftelijk bij het Nederlandsch Olympisch Comité op aangedrongen Thea Duif, in 1963 jeugd-wereldkampioene k 1-klasse 500 meter, alsnog op te nemen in de Nederlandse ploeg die zal deel nemen aan de Olympische zomer spelen in Tokio. Eind juli droeg de Kanobond vijf heren en Thea Duif voor bü het NOC voor uitzending naar Tokio. Het NOC-bestuur aanvaardde de kandidatuur van de vijf heren, doch wees die van Thea Duif af. In een brief aan het Nederlands Olympisch Comité stelt de heer Ver- willegen, voorzitter van de Neder landse Kanobond, vast dat het prin cipe van de bond altijd geweest is en nog is alleen kandidaten voor te dragen van werkelijk Olympisch ni veau. De heer Verwillegen consta teert verder dat Thea Duif aanslui ting heeft met de internationale top, jeugdkampioene 1963 is en tot een tijd is gekomen in de strijd om de Europese jeugdtitel die haar met minder tegenstand dan bij de se nioren-wedstrijden een vierde plaats op de wereldranglijst van 1963 bracht. De voorzitter van de Kanobond voert verder aan dat Thea Duif zowel in 1963 als in 1964 altijd een finaleplaats bij interna tionale ontmoetingen heeft bereikt, dat haar conditie en prestaties steeds beter worden en dat zij met. de Westduitse vertegenwoordigsters tot de sterkste kanovaarders van West-Europa behoort. Leidse atleten naar Brussel De Holland-atleten Jan van Heek en Wim Thissen alsmede dc Bata ven-atlete Wil Hulshof maken deel uit van de Benehixploeg, die op 29 en 30 augustus in Brussel zal uit komen tegen Frankrijk. Van Heek Thissen zijn geselecteerd voor het Timer tienkamp, terwijl Wil Huls hof op het speerwerpen uitkomt. Zijn gevreesd© edixischot leverde Jan Janssen in de Grote Prijs va-n Gaiillan weer eens een overwinning op. De Ossendrechter liet na 108 km Pelfortih-ploegmaat Georges Grous- sard duidelijk achter zich. De tijd van het duo bedroeg 2 uur, 40 minu ten en 30 seconden. De „Buster Kea- fcon" onder de wielrenners, zoals de Belgische veteraan. Eddy Pauwels wel wordt genoemd, finishte met een ach- van twintig seconden als De Spanjaarti Manuel heeft het herenebkelispei van het temationale tennistoernooi in Mlin- ohen gewonnen door de Australiër Bob Hewitt in de eindstrijd met 6—2, 63, 119 te verslaan. De Tsjechi sche Vlaska Kodesova bracht het dia na esenkelspel op haar naam door een zege met 6—3, 6—0 op de Britse Eli zabeth Starkie. Naast België, dat wegens finan ciële moeilijkheden van deelneming afzag, zal ook West-Duitsland niet uitkomen in het Europese kampioen, schap honkbal, dat van 28 augustus tot 6 september in Milaan wordt ge houden. Afspraakje? DROSTE pastilles, altijd welkom! De nationale zeilwedstrijden geor ganiseerd door de watersportvereni ging „Noord-Zuid" zijn weer ten einde. Gisteren op de derde dag was het weer ideaal te noemen. Zon en wind maakten deze,laatste wedstrij den tot een festyn. De uitslagen waren: Valkenklasse: 1. A. de Prie; 2. N. Both. Hoofdprijs J. M. de Prie. 16 M2 A-klasse: 1. J. de Ruyter (tevens winnaar van hoofdprijs); 2. J. N. Bodegraven; 3. J. Blok. Sharpieklasse: 1. E. Bakema; 2. A. T. Stensier. Hoofdprijs: K. v. d. Mufjden. Finnjollen: 1. A. J. M. Otto; 2. Th. v. Weel. Hoofdprijs J. H. H. de Jong. 16 M2 B-klasse: 1. P. J. Kempe naars (tevens hoofdprijs); 2. J. Kra nenburg. Vrijheidsklasse: 1. G. A. Paulich (hoofdprijs); 2. M. Molenaar. Pampusklasse: 1. L. J. A. de Wit; 2. J. Lemson; 4. G. A. Sieverts (hoofdprijs) Sternklasse: 1. R. E. Vrolijk; 2. M. Blietz. Hoofdprijs R. E. Vrolijk. 12 Voetsjollen: 1. G. F. Kroon (hoofdprijs); 2. P. G. Kok. Fl. Jr.: 1. E. Gerbrands; 2. F. Groe- neveld. Hoofdprijs F. Groeneveld. Spankerklasse: 1. W. F. van Altena (hoofdprijs)2. R. v. d. Woude. Schakelklasse: 1. B. Elzenaar; 2. Th. Elzenaar; 4. Th. v.Noort (hoofd prijs). DERDE DAG SNEEKWEEK ider ideale omstandigheden is ren de 29ste Sneekweek voort- t. Op deze derde wedstrijddag is l vele klassen al tekening in de 1 gekomen. Zeilers, die op beide •e dagen in de voorste gelederen nten, bereikten ook nu weer de plaatsen en verstevigden hun lies in het algemeen klassement, j de Regenboogklasse, waarvoor in !k veertien schepen aan de start en, leed Bouw van Wijk zijn eer- lederlaag. Jacques de Wilde ging (aal als eerste over de lijn en liet i Wijk achter zich. Toch leverde Jtgenoemde ook nu weer een uit ende prestatie. In tegenstelling [De Wilde was hij bij de start per goed weg. Door één van zijn -urrenten werd de Woubrugse ir over de boei gedrukt en hij be- tpas in twaalfde positie aan de 1 20 kilometer lange baan. Een t aantal tegenstanders ging hij fcij, maar De Wilde bleef bulten Sk, ondanks heftige aanvallen van k van der Velden, de nestor van I klasse, en Bouw van Wijk. Door [resultaat bezet De Wilde de ïde plaats in het algemeen klas ent, achter de nog steeds lei- de Van Wijk, die de hoofdprijs f het grijpen heeft, f de Flying-Dutchman klasse f bleek zondag al overduidelijk dat in Sneek slechts twee zeilers de dienst uitmaken: Bellinga en De Vries. Beiden finishten op de tweede dag met grote voorsprong. Gisteren was het al niet anders. Op deze prach tige zeildag de deelnemers hadden de beschikking over een ideale zeil- wind waren het opnieuw Bellinga en De Vries die de strijd beheersten. Hun voorsprong op nummer drie, de Amsterdammer Jurre de Jong, be droeg honderden meters. De grootste concurrent, Kouwen, kwam pas als vierde binnen. Ulbe de Vries, die de eerste plaats veroverde, bezet tevens de eerste plaats in het algemeen klas sement, op de voet gevolgd door Bel linga. In de Vrijheidsklasse is de hoofdprijs een duidelijke zaak. De Haas uit Breukelen behaalde zijn derde overwinning en staat ver in punten voor op al zijn concurrenten. Hetzelfde resultaat behaalde Meijer in de soloklasse. Ook hij toonde zich in alle tot nu gezeilde wedstrijden niet te kloppen. Veel strijd was er traditiegetrouw in de Valken, waar in De Wilde een uitstekende presta tie leverde, door in de tweede ronde van de vijfde naar de tweede plaats op te rukken, achter de winnaar van de bekende Valkenzeiler Mulder uit Langweer. NOG 54 DAGEN VOOR DE SPELEN Gisteravond laat was het aantal meldingen voor de Olympische Spe len opgelopen tot 93. Libanon, Grie kenland en Trinidad waren de „laat komers". Het Olympisch organisatie comité in Tokio deelde mee, dat deze lijst als definitief moet worden be schouwd. Maar, voegde het OOCT eraan toe, de inschrijvingen in de eerstkomende dagen zullen, hoewel de officiële termijn verstreken is, nog worden geaccepteerd. Het aantal binnengekomen mel dingen 93 overtreft het totaal van Rome met negen. Voor de Olympische Spelen in Italië waren 84 naties ingeschreven. Ook Indonesië zal aan de Olym pische Spelen in Tokio deelnemen. Een woordvoerder van het Indone sisch Comité verklaarde gisteren dat het plan, zijn land in dertien takken te doen vertegenwoordigen moeilijk uitvoerbaar zou zijn. „De kwalificatiewedstrijden voor water polo en hockey hebben reeds plaats gehad. Wat het zwemmen betreft, onze deelneming zal afhangen van de internationale federatie (FINA) Wij zijn door deze organisatie ge schorst naar aanleiding van de Ga- nefospelen, waar zwemmers en zwem sters uit communistisch China zyn uitgekomen". Een woordvoerder van de FINA verklaarde dat Indonesië eerst opnieuw in de FINA zou moe ten worden opgenomen, alvorens in deze kwestie een uitspraak zou kun nen worden gedaan. Goede indruk vreemdelingen-intocht in alle op zichten een nette indruk te laten maken. Door het stadsbestuur zijn diverse maatregelen afgekondigd en in de oosterse metropole spreekt men nu al van de „ijzeren Olympische bezem". Een van de stappen van het stadsbestuur is met grote tegenzin ontvangen. In de 8000 bars, 18000 restaurant en meer dan 3000 andere openbare gelegenheden mag na 12 uur 's nachts geen alcohol meer wor den geschonken. Slechts voor enkele, als zeer gunstig bekend staande za ken, geldt dit verbod niet, Zelfs de vrijwel uitsluitend van „nachtklan- dizie" draaiende „Turko's", Turkse baden met massage bediening, moe ten de deuren voor middernacht sluiten. Niet naar Japan Het is nu zeker dat drie prominen te Amerikaanse atleten niet in To kio aan de start zullen verschijnen. Het zijn Adolph Plummer, die het vorig jaar met een tfjd van 44.9 wereldrecords op de 400 meter en 440 yards vestigde, Willy May, bron zen medaille op de 110 meter horden in Rome en Roy Hicks, die dit jaar met 13.4 de beste wereldtijd op de 110 meter horden heeft gemaakt. Deze atleten zullen geen gebruik ma ken van de mogelijkheid zich voor Tokio te kwalificeren. De Ameri kaanse atleten, die zich, door welke omstandigheid ook, niet in de selec tie-wedstrijden konden kwalificeren kunnen zich „wreken" op speciale Bij de thee? DROSTE pastilles altijd welkom! wedstrijden die eind september zul len worden gehouden. De drie ge noemde atleten hebben geen gebruik van deze mogelijkheid gemaakt. Wel dienden o.a. Jim Beatty, Clifton Cushman en Jim Dupree een ver zoek in. Bovendien gaf Amerika's jonge lange af stand-wonder. Gerry Lindgren, te kennen dat hij zich liever op de 10 kilometer wilde kwa lificeren, hoewel hij weet, dat zijn beste prestaties op de 5 kilometer liggen. Zwarte handelaars Liefst 107.000 toegangskaarten zijn deze dagen alleen in Tokio verkocht. Het is de tweede serie kaarten, die in Tokio wordt uitgebracht. De be langstelling voor dc toegangsbewij zen is zo groot, dat zich reeds uren te voren grote rijen belangstellenden vormden voor de winkels en agent schappen aangezien de eerste serie voor 80 procent door bureaus en zwarte handelaars was opgekocht, had men nu andere maatregelen ge troffen. Niemand mocht meer dan twee kaarten voor een evenement kopen. Slechts voor voetbalwedstrij den had men de limiet tot vijf kaarten verhoogd. Medaille-loopsters In de Hanayagi dansschool lopen dag-in dag-uit 21 lieftallige Japanse meisjes met een boek op het hoofd. De oosterse schonen, die allemaal rond de 20 jaar zijn, moeten leren zich zo gracieus mogelijk voort te bewegen. De alom erkende meester van de Japanse danskunst, Katsura Hanayagi, is voortdurend bezig zijn aantrekkelijke leerlingen te onderwij zen. Deze meisjes zullen namelijk tijdens de Spelen voor de ogen van vele honderdduizenden, in plaats van boeken, de Olympische medailles naar de ceremonie-plaatsen moeten Solo-klasse: 1. Ph. v. d. Zanden; 2. Th. Benschop. Hoofdprijs Th. Ben schop) Vaurien-klasse: 1. J. M. Segaar (hoofdprijs); 2. A. Borra. Jeugdklasse: 1. P. Dekker (hoofd prijs) 2. M. C. v. Heuvelen. Flying Dutchmanklasse1. G. H. Alers (hoofdprijs); 2. J. M. Visser. Tevens werd nog een zeilwedstrijd gehouden voor dames in de 16 M2 klasse, welke door mevr. R. Blonk De Rooij werd gewonnen. In de stampvolle zaal van Jacht haven „Plaszicht" werd gisteravond de prijsuitreiking gehouden. Voorzit ter L. van Dam dankte allen, die aan deze wedstrijden hadden deelgeno men en degenen die tot het welsla gen van het geheel hadden meege werkt. In Noorwegen gaan geruch ten over een diepe vriendschap tussen kroonprins Harald en tnej. Son ja Haraldsen, een meis je uit niet-adellijke kringen. Hier ziet men de kroonprins op een recente foto, toen hij zijn diplo ma van de Militaire Academie in Oslo aan Son ja liet zien. Twaalf volleyballers voor de O.S. Het bestuur van de Nederlandse Volleybalband heeft twaalf speler» voorgedragen aan het Nederlandsch Olympisoh Comité om te worden uit- gezonden naar Tokio. Aangezien reeds was overeengekomen twaalf man te sturen is de goedkeuring van het NOC in dit geval louter formeel. De twaalf Tokiogangers zijn: Jaap Kortsloot, Jurrie Kooien, Joop Tink- hof, Jan Oosterbaan, Rob Groenhui zen, Piet Swieter, Hans van Wijnen, Jacques de Vink Dinko van der Stoep, Jacques Ewalds, Jan van der Hoek en Frank Constanse. ZONDER EXTRA KOSTEN, maar alleen, als U «me voorschriften goed opvolgt. •Ar U maakt gebruik van de wekelijks In ons blad afgedrukte vakantiebon. Volledig invullen en als brief (gefrankeerd met 15 cents po6tzegel) Inzenden, of aan ons bureau bezorgen. •A- U zorgt, dat Uw opdracht tenminste 7 dagen voor de eerste opzendings dag in ons bezit is. ■Ar Niet opbellen, want telefonische opdrachten worden niet in behandeling genomen. Weekabonnees moeten niet vooruit betalen; voor de weken waarin zij met vakantie gaan. Na thuiskomst bieden wij voor die weken een kwitantie aan. Wij werken gaarne mee aan een prettige vakantie, maar U moet ons Uw volle medewerking schenken. Als brief te verzenden: Het LEIDSCH DAGBLAD gaat met U mee - wanneer U deze bom ingevuld aan ons toezendt Woonplaats:. Kwartaal abonnee doorhalen wat niet van toepassing is. VAKANTIEADRES: Eerste dag van toezending: Laatste dag van toezending: \LLE gegevens invullen.

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 7