In Franse rampbus zaten dertig personen teveel Wegpiraat gegrepen Goed personeelsbeleid P.T.T. een spro °kje MET EEN ENKEL WOORD Vermiste zoon keert na bijna 20 jaar terug Chefarine .4 LEIDSCH DAGBLAD DINSDAG 18 AUGUSTUS 1964 (Van onze correspondent in Parijs) Van de 58 gewonden van de ramp met de bus in de Franse Alpen, waarbij veertien school kinderen en drie jeugdleiders om het leven zijn gekomen, zijn er nog twee in levensgevaar. Drie uur na de ramp was van vrijwil ligers, die zich daarvoor be schikbaar hadden gesteld, dertig liter bloed afgetapt. Ook giste ren stonden voor het ziekenhuis nog mensen in de rij voor even tuele bloedtransfusies. De alles overheersende vraag is thans: wie is schuldig aan dit nieuwe drama? Dat valt voor lopig niet te zeggen. De geredde chauffeur houdt vol dat hij heeft moeten uitwijken voor een te genligger. Doch die tegenligger, alleen maar door de chauffeur van de bus gezien, is doorgere den, bewust of onbewust. De politie probeert hem op te spo- Was de berm van de weg op het rechte stuk van omstreeks 150 meter te broos? De een zegt van ja, de ander van niet. Een eerste onder zoek op de plaats van de ramp zou hebben uitgewezen, dat de chauf feur een te bruuske ruk aan zijn stuur heeft gegeven, waardoor het rechter voorwiel van de weg afraak te. De bus, die niet vier, maar wel tien keer over de kop is geslagen alvorens tachtig meter in de diepte op de rotsen te pletter te slaan, wordt door deskundigen onderzocht. De commissie van onderzoek heeft een paar meter verder de plaat ge vonden waar in rode letters op staat te lezen: „Zitplaatsen 37, staanplaat sen 8". De overbelasting van de bus is dus onmiskenbaar: in de bus za ten dertig personen te veel. Maar van haar kant verzekert de directie van de vakantiekolonie, dat er in derdaad overbelasting bestond wat het aantal personen betreft, maar niet wat betreft het gewicht, want de inzittenden waren kinderen van acht tot vijftien jaar. Nader zal moeten worden uitge zocht aan welke voorwaarden het transport van de 75 kinderen had moeten voldoen. Voor sommige bus sen is namelijk toegestaan dat op twee zitplaatsen voor volwassenen, drie kinderen mogen plaatsnemen. Als dat zo is, mochten op 37 zit plaatsen 55 kinderen worden ver voerd. Een jonge priester die aan de va kantiekolonie was toegevoegd en die op weg was naar de begrafenis van zijn moeder, heeft aan verslaggevers de volgende verklaring afgelegd: „Van alle kanten wordt beweerd dat óe chauffeur niet berekend was voor zijn taak en dat de bus niet in deugdelijke toestand verkeerde. Daar moet ik mij met alle kracht tegen verzetten. De bus was een week ge leden grondig nagezien alvorens naar Savoye te vertrekken. Ik kan de rekening laten zien van de re paraties. die 7.500 francs hebben ge kost. De banden waren splinter nieuw. Het enige gebrek was een te groot olieverbruik, maar overigens was alles in prima conditie. De chauffeur was van Atreclit overge komen om onze eerste chauffeur te vervangen, die naar Atrecht was te ruggekeerd. Alle voorzorgsmaatrege len waren genomen om eind augus tus met de kinderen naar Atrecht terug te keren". Rouw Nieuwe poging tot bevrijding van treinrover Opnieuw heeft een Britse gevangenis, waarin een der mannen zou zitten die wegens medeplichtigheid aan de grote treinroof van vorig jaar dertig Jaar gevangenisstraf Het betrof de Strangeways-gevange- nis te Manchester, waar volgens een Londens zondagsblad de 30- jarige Douglas Goody, een lid van de bende, zijn straf uitzit. Een woordvoerder van het ministerie van Binnenlandse Zaken heeft meegedeeld, dat het gevangenis personeel zondag de lucht had ge kregen van een plan van buitenaf om een gevangene te bevrijden en de zaak onmiddellijk in handen van de politie had gelegd. Op de vraag of inderdaad treinrovers zich in ways-gevangenis bev woordvoerder geen antwoord ge- Intussen werd gisteravond ter hoogte van Devon aan de Engelse zuid westkust een eerder als vermist op gegeven luxejacht drijvend aange troffen. Toen de eigenaar van het jacht, de „Fiducie", de politie had meegedeeld dat zijn schip in het weekeinde van zjjn ligplaats in de buurt van Southampton was ver- I dwenen, werd Intenx>l gewaar schuwd omdat rekening werd ge houden met de mogelijkheid, dat de verleden week uit een gevangenis in Birmingham ontsnapte trein rover Charles Frederick Wilson het jacht zou gebruiken om uit het land weg te komen. vlaggen van het gemeentehuis waaien halfstok. AUe feestelijkheden die aanstaande zondag zouden begin nen en een week zouden duren met carnaval, vuurwerk, bals en variété avonden zijn afgelast. AUeen de sportmanifestaties zullen doorgaan. De burgemeester van de stad, Guy Mollet, is uit zyn vakantieverblijf in zuid-Frankrijk teruggekeerd. De be grafenis van de slachtoffers zal aan staande vrijdag plaatshebben onder het gebeier van de klokken van de kathedraal. Van donderdag af zal het raadhuis ingericht zijn als rouw- Jean Marie Men zag gisteren in de gangen van het gemeentehuis een man rond lopen, landmeter van beroep, die ie dere voorbijganger, ieder lid van de gemeenteraad en zelfs doodgewo ne bezoekers aanklampte met de vraag: „Zeg dat het niet waar is en dat mijn jongen Jean Marie nog leeft, zeg dat het een vergissing is Maar alle anderen weten beter. De zestienjarige Jean Marie behoort tot de doden. Maar de vader houdt koppig vol: „Niemand heeft het recht ons kind te ontnemen. Dat is niet rechtvaar dig meer. Drie jaar lang heeft Jean Marie ziek te bed gelegen met een verkromming van de ruggegraat. Overdag zat zijn moeder bij zijn bed te waken en 's avonds loste ik haar af. Toen hij mocht opstaan, moest hij een korset dragen. Elke morgen liet ik hem zijn gymnasti sche oefeningen maken, maar het verveelde hem en telkens vroeg hij mij: „Vader, wanneer wordt ik nu eindelijk een Jongen net als alle andere jongens?" Eindelijk was het zover. Hij mocht mee naar de bergen en daar droomde hij alle nachten van. Drie maanden heeft hij ons er om gesmeekt. Toen hebben wij hem laten gaan. Nog de vorige week schreef hij ons een geestdriftige brief en vandaag Hond een blaffende hond tegen de voor deur: het lievelingsbeest van Domi nique. die volgens verklaringen van de buren veel liever thuis had wil len blijven om zijn beest te verzor gen. In een ander gezin overheerst de blijdschap de droefheid, want twee van de kinderen gingen met vakan tie naar Engeland inplaats van naar Savoye. In het dorp Habarcq bij Atrecht kent iedereen de witte boerderij van het gezin Délaby, dat rouwt om twee kinderen van elf en negen jaar. Twee Jongens met wie de onderwijzer en de pastoor het niet gemakkelijk had den. Nog nooit waren de kinderen van de boerderij weggeweest. Zij za gen de bergen voor de eerste maal in hun leven. Voor hun vertrek had den zij een rondgang door het dorp gemaakt om van iedereen afscheid te nemen. Een oude knecht loopt in de boerderij heen en weer en kan zich maar niet voorstellen dat hij Dominique en Nicolas nooit meer zal zien. „Ik heb ze allebei leren Shirley Zwerus zingt avond in het VARA-tv-pro- gramma "Swing and Sweet". Zij wordt bijgestaan door The Ex- ONGEWILDE OCEAANREIS De tot Amerikaan genaturaliseerde Nederlander Jan Pleune, die 43 jaar geleden zijn geboortedorp Brouwers haven verliet en naar Amerika emi greerde, heeft op een zeer onver wachte manier een bezoek aan zijn moederland gebracht. Vorige week bracht de nu 66-jarige Pleune zijn vriend, de Rotterdammer en globetrotter „Oom Jack" in New York aan boord van het schip, dat „Oom Jack" naar Rotterdam zou brengen. In diens hut werd uitvoerig een afscheidsborreltje gedronken. Na dit „afscheid" zocht Pleune de weg op naar boven om het schip te verlaten. Groot was zijn verbazing, toen hij merkte in volle zee te zijn. De kapitein, die uiteraard van het gebeurde op de hoogte werd gesteld, besliste, dat de man tot Rotterdam aan boord zou moeten blijven. Via de scheepsradio werd zijn echt genote, die niet beter wist of haar man was „even" een vriend wegbren gen, ingelicht. De vrouw zond wel zijn papieren op, maar geen cheque voor de overtocht. Inmiddels was de vreemdelingen politie in Rotterdam van een en an der op de hoogte gesteld, die zich bij aankomst va het schip over de „ver stekeling" ontfermde. De familieleden van „Oom Jack", een tandartsenfamilie uit Rotterdam, kreeg echter medelijden met de on vrijwillige passagier. Zij betaalden zijn overtocht en stelden zich ga rant, zodat hij de cel, waarin hij door de vreemdelingenpolitie na zijn aan komst was ondergebracht, kon ver laten. Van zijn vrijheid heeft hij uiter aard gebruik gemaakt door gisteren een bezoek te brengen aan Brouwers haven, het Zeeuwse stadje, dat hij bijna een halve eeuw geleden had verlaten. ploidians. trio Frans van Bergen en een combo onder leiding van Rinus van Galen. Schadeloosstelling Een neger - i Zuldafrlkaanse gevangenis door stlen-Jarlge bewaker neergeschoten, heeft een schadeloos stelling van ongeveer 135.000 gulden gekregen. Het slachtoffer, dat in geheel verlamd ls. Hij De Rotterdamse politie heeft een 31-jarige schilder uit de Maasstad aangehouden. De man, die in be schonken toestand aan het stuur van een personenauto zat, had ver scheidene aanrijdingen veroorzaakt. Bij zjjn aanhouding ontstond een grote oploop. De politie kon hem ternauwernood in bescherming ne men tegen de woedende omstanders, die hem met auto's en scooters had. den achtervolgd. De schilder is in het hoofdbureau in bewaring gesteld. Zijn rijbewijs is ingevorderd. De schilder is in 1955 in Den Haag, tijdens een „joy-riding" het trottoir opgevlogen en op bioscoopgangers ingereden. Bij dit ongeluk werden twee personen Hij werd hiervoor tot vier jaar ge vangenisstraf met aftrek en vijf jaar ontzegging van de rijbevoegd heid veroordeeld. In mei 1982 kwam hij weer in het bezit van zijn rijbe wijs. Arbeider overleeft val van 20 meter De 20-jarige elektricien K. Richter uit Rotterdam is gisteren van een 20 meter hoge trap, in een pijler van de in aanbouw zijnde van Briener- oordbrug, op een betonnen vloer gevallen. Met twee gebroken armen en pijn in de rug werd hij naar het Dijkzigtziekenhuis vervoerd. Zijn toestand is op het ogenblik goed. Het ongeluk gebeurde toen de elektricien op een metalen trap in de pijler naar het brugdek liep. Toen hij bijna boven was, is hij dooi- onbekende oorzaak gevallen. TELEFOONCHEF KRITISEERT (Van onze Haagse correspondent) i „Door een ongefundeerde beoorde ling, zonder juiste toetsing aa nde In een lijvig drukwerk 108 nuchtere feiten, is het P.T.T.-per- pag.) heeft de heer C. de Vries een scherpe aanval gelanceerd sust. is^er een achterstand ontstaan, op het beleid ten aanzien van promotiemogelijkheden en per- soneelsopbouw bij de P.T.T. De heer De Vries is chef van de af deling calculatie van de plaat selijke telefoondienst in Den Hij verwijt in zijn publikatie de overheid, dat zij zich niet houdt aan de regel dat er een bezoldigingsbe- leid moet gelden voor haar perso neel bij diverse diensten. En hij ver wijt (feller) de vakbonden, dat zij „in mooi uitgevoerde reclamefolders" weliswaar beloven dat met ieders belang op gelijke wijze rekening zal worden gehouden, maar dat daar van in de praktijk geen sprake is. Er is een bevoorrechte groep onder hst overheidspersoneel. aldus de heer De Vries. Dat zijn de ambtena ren van de belastingdienst. Er is ook een sterk achtergestelde groep. Dat zijn de P.T.T.'ers. Hij is van mening dat de vakbonden een „kasstuk" heb ben gemaakt van het streven naar verbetering voor de belastingambte naren. Het promotiebeleid werd werd daar indertijd een wanbeleid genoemd. Over het beleid bij de P.T.T. wa ren de bonden echter tevreden. Ten onrechte, aldus de heer De Vries: De P.T.T. werd van de rijksinstan ties de „werkgever met de beste be oordeling genoemd." Een kwalijke misvatting, consta teert de heer De Vries aan de hand vergelijkingen. Zeker voor de la- en middelbare functionarissen. BINNENLAND DC-8P „Jet Trader", die zowel als vrachtmachine als voor het vervoer van passagiers kan worden benut. De KLM. die daarmee een aantal van 16 DC-8 vliegtuigen heeft bereikt, be- 16 DC-8 machines. 11 Electra' 4 DC-7C machines (voor char ter ver voer)4 DC-7F vracht toestellen en 2 Dakota's (eveneens voor vrachtvervoer). Tenten op Ameland omgewaaid Een windhoos tijdens een onweersbul heeft op Ameland gisteravond tal rijke kampeerders ln verlegenheid bracht. Veel op het kamp zijn Enkele badgasten door de wind geld. rijbewijzen en an dere papleren kwijt. Echtpaar op zebrapad geschept Op het Koningsplein ln Amsterdam gisteravond een bejaard echtpaar. 68-Jarige Wezenberg kwam leven. Zij was vrijwel op Haar 70-Jarlge echtgenoot ernstige verwondingen helmlnagasthuls het Wil- voerd. Op hei de personenwagen bij ogenblik groen licht mocht doorrijden, stak het echtpaar onverwacht gemeentepoli- de PTT drie clandestiene" zenders ingerekend vas dat de zender aar proces-verbaal werd gen een 16-Jarlge scho- 17-jarige leerling-tekenaar grote 20-Ja- l£ Hardenberg de de zender „Ra ?s-verbaal wen 16-Jarlge scho- erling-tekenaar Eveneens werd" de" zender „De grot© onbekende' ontdekt, rige dpi. militair werd verballseerd Tenslotte werd I Advertentie der „Gloria" 16-Jarlge gemaakt. 16-Jarlge scholier proces-verbaal op- De 57-Jarlge J A. Dukker uit Delft ls gisteren bf) werkzaamheden op een bouwwerk aan de Occarlnostraat ln Rijswijk van een hoogte van vijftien meter gestort en om het leven gekomen. Hij was bezig met voorbereidende werkzaam heden voor het transport van beton nen bulzen en ls waarschijnlijk daar bij uitgegleden. De rijkspolitie en de arbeidsinspectie kwamen tot de con clusie dat er voldoende veiligheids maatregelen waren getroffen. Mevrouw Guépln overleden In het Diaconessenhuls ln Eindhoven ls overleden de 58-Jarlge echtgenote Guépln lllps, c Truyen België N.V. Philips, die donderdag het Diaconessenhuls i schop, de andere i SJava 28 augustus voor overlef BUITENLAND Moskou de Russische mill- zijn land. zo is giste- in beginsel al overeenstem ming ls bereikt. Busramp Een autobus met kin deren ls tengevolge van het springen band nabij San Clemente, ln botsing gekomen. Hierdoor ïeDDen zeven personen het leven ver oren, terwyi meer dan zestig ande en werden gewond. De meeste doden varen Inzittenden van de personen- uto's. Onder de gewonden bevinden ;ich minstens tien kinderen. Familie vermoord Een achttien arlge student in de theologie heeft >ekend, dat hij vrijdag jl. In Chula lista, ln Callfornlë. zijn vader, moe- Ier, een vijftienjarige zuster en een •roertje van acht Jaar met een ijzeren RADIO EN TV VANAVOND Het NCRV-televisieprogramma be gint vanavond met een nieuwe afle vering van Lassie. Ook de Beverly Hillbillies beleven weer nieuwe avon turen en wel om 20.35 uur. „Jed zit met de moeilijkheden" is de titel van deze aflevering. Die moeilijkheid is dan. dat het nog steeds niet botert tussen Granny en tante Pearl. Om 21.00 uur volgt Wegwijzer, een vakan tiequiz, gepresenteerd door Roland Wagter Jr. Een van die meest opval lende tv-documentaires uit de jaren omstreeks 1960 was „Het besluit" van Kees van Langeraad. Hierin worden de lotgevallen behandeld van een van de vele Nederlandse gezinnen die de Het AVRO-radioprogramma over Hilversum I begint vanavond met muziek van Divertimento, o.l.v. Ge rard van Krevelen. Bel Canto, met o.a. de sopraan Joan Subherland be gint om 20.40 uur. In het kader van het Holland Festival speelde het Amadeuskwartst een Strijkkwartet van Brahms. In een stereouitzending kan men opnamen hiervan om 21.50 uur beluisteren. De avond wordt be sloten met „What's in a game" een programma van moderne jazz, geïn spireerd op Shakespeare en Dickens. De KRO verzorgt de uitzending over Hilversum 2 en daarin begint om 20.00 uur een concert door het Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Willem van Otterloo. Heiman Kreb- bers is de viool) solist in de werken van Mozart die ten gehore zullen worden gebracht. Om 20.30 uur volgt een klankbeeld over Amsterdam met d'e titel „Amsterdammers over de tong". Daarna om 21.30 begint een programma van Russische or kestmuziek en die avond wordt be sloten met „De laatste ronde", een programma van lichte grammofoon- VOOR WOENSDA 7.20 Soc. strijdlied. 7.23 Lichte gram. 8.00 Nws. en soc. strijdlied. 8.18 Lichte gram. 8.50 Gym. :ertstukk«nj elf?, toespr.' .mgd. (16.0( Nws.). 16.30 V. d. zieken. 17.00 Wtg. wijzer: tips voor vakantie- en snlppo: dagen, afgewisseld met gram. 17.50_B«.| gerin Romantische .50 Wat doet U aa Verzoekprogr. v. d. Jeugd. 16.00 cultuur verschillens drs. M. 19.10 Ar1 ultzendinj i Stlcusa, don 19.00 V. pelijke ontwikkeling •nwerklng me Thijs. tieke staalkaart. 19.40 Instji sangsoliste: Jazzmuz. 20, Nws. 20.05 Schakels, hoorspel. 2lü Natafelen: licht progr .22.23 Sport hal/ kamermuz. 23.5} .00 Nws. 7.10 Dagopen] gram. 7.45 Radiokrant. i. Nws. 8.15 Gewijde muz, 8.30 Walsnuu! 8.45 Internationale dansen. 9.00 V. d. zieken. 9.30 Llch'j gram. 9 40 V. d. vrouw. 10.10 Kla« gram. 10.30 Morgendienst. 11.00 Oud muz. 11.15 Lichte gran instr. trio 12.30 Meded. tuinb. 12.33 Licht ork. 12.53 Gran event, act. 13.00 Nws. 13.15 Licht lnjti] kwartet 13.35 Transistor, licht prop 15.00 Klass. kamermuz. 15.30 Kla n strijktrio. 15.50 Bijbelvertelling va Jeugd. 16.00 V. d. Jeugd. 17.00 wailan en Western muz. 17.20 Llch muz. 17.50 Licht ork. en zangsollste NCRV: 18.10 Dameskoor. 18.30 r Spektrum, berichten en lezing. 18.(1 Nwe lichte gram. 19.00 Nws. Advertentie RADIO TELEVISIE GANGETJE TEL.23005 (Van onze Enschedese correspondent) In de Julianastraat nr 30 in Vriezenveen woont een geluk kige 75-jarige vader. De heer Jan Bosma, vroeger timmer man in vaste dienst bij de ge meente Vriezenveen, heeft namelijk plotseling bericht gekregen van zijn zoon. van wie hij dacht dat 'hij was over leden. Het was na de oorlog dat Jan B. Bosma (36 jaar) voor zijn nummer onder de wapenen werd geroepen. Na een opleiding van een half jaar werd hij ingedeeld by de troepen die naar Indonesië moesten. Toen deze troepen echter weer naar Ne derland terugkonden en voor de thuisreis werden ingescheept, was de jonge Bosma er niet by. Hy bleef ln Indonesië. De reden hiervan was, dat hy een meisje had gevonden in dit verre land en haar had beloofd by haar te blyven. In Nederland kwam hier van echter geen bericht en Jan werd als vermist opgegeven. Nog lang hoopten de ouders op zy'n terugkomst of op enig teken van leven, maar toen dit niet kwam. werd aangenomen dat Jan was overleden. Vyf jaar geleden stierf zyn moeder, doch hiervan kon aan hem geen bericht worden ge- Heimwee Intussen trouwde Jan Bosma ln In donesië en ging in Poenvokerto op Java wonen. Zijn Indonesische vrouw schonk hem zes kin deren. Jan Bosma maakte zijn terugkeer naar Nederland moeiiyk, omdat hy de Indonesische nationaliteit aan nam en Jan D. Lutyo ging heten. Bovendien werd hy ziek. Jan kreeg heimwee naai Nederland en in die omstandig heden zond hy een brief aan zyn zuster in Almelo. Natuurlijk biy verrast, deelde zy echter het gelukkige nieuws niet dadelyk haar vader in Vriezenveen mi Thans is dat gebeurd. Er zyn brie ven gekomen en zelfs foto's, brieven vertellen dat de dokter heeft gezegd, dat alleen het Hol landse klimaat Jan Bosma beter zal kunnen maken. Vader Bos ma die het aanvoelt alsof zyn zoor uit de hemel is terugkeerd, ziet ni reikhalzend uit naar de thuis komst van zyn zoon, zyn schoon dochter en de zes kleinkinderen. Hy heeft geld en kleren naar In donesië gestuurd om de overtocht te vergemakkelyken en hy is naar de burgemeester geweest, omdat er misschien ambtelijke moeilijkheden zijn die de spoedige thuisreis kun nen bemoeilijken. Prof. dr. H. J. Hardon overleden In zyn woonplaats Amstelveen is zondag op 61-jarige leeftyd na een langdurige ziekte overleden prof. dr. H. J. Hardon, directeur van de keu ringsdienst van waren voor het ge bied Amsterdam en hoogleraar aan middelenleer. Prof. Hardon is ln Indonesië hoog leraar geweest aan de universiteit van Bandoeng. Voorts was hy hoofd aan het laboratorium voor scheikun dig onderzoek in Bogor (het vroegere Buitenzorg). Prof. Hardon der Nassau. In 1950 vertrok prof. Har don naar Nederland wegens zyn. benoeming tot directeur van de keuringsdienst van waren te Am sterdam. Een functie die hy tot zyn dood vervulde. Dahliademonstratie in Sassenheim De Nederlandse Dahlia Vereniging zal vrydag 4 en zaterdag 5 septem ber een dahliademonstratie houden in het gebouw Paauw aan de War- monderdam te Sassenheim. Deze de monstratie draagt een landelyk ka rakter. Dahliakwekers en -liefhebbers uit het hele land nemen er aan deel. De liefhebbers zullen er hun kweek- produkten voor de verschillende prijs vragen tonen. Een groot aantal heeft ingeschreven voor de jaarlykse zaai- wedstryd, waarby men met zelf ge wonnen nieuwe dahlia's kan mee dingen naar een onderscheiding. Alle bekende dahliakwekers stel len hun nieuwste soorten van de laatste jaren op in een grote, fraai gearrangeerde groep. Hun beste ver scheidenheden zullen door de vaste keurings commissie van de Konink- ïyke Nederlandse Maatschappy voor Tuinbouw en Plantkunde voor een getuigschrift worden beoordeeld. Te vens heeft plaats de jaarlykse wed- 6tryd om de bekers en plaquette's voor de beste dalia's van het jaar ln elke groep. Deze unieke dahliademonstratie en -keuring zal voor het publiek toe- gankelyk zyn. In de pauze (pW literatuur?, |m uil). 23.23 Jjicnce gram. 23.55-24M TELEVISIEPROGRAMMA NTS: 17.00 De Verrekijker, lntenu tlonaal jeugdjournaal AVRO.: 17.10- 17.45 V. d. kind. 19.30 Dick van Djb Show. TV-fllm. NTS: 20.00 Journaal weeroverz. AVRO: 20.20 AVRO's TO vizier. NTS: 20.40 Oostenrijkse boere bruiloft, balietfantasle. AVR" Nieuwe oogst HI. TV-debuut "2.10 Rijkspolitie, Experimentele uitzendingen op u I tweede ne,t. (kanaal 27). NTS: 20.20 Indische droomstedal film. 20.40-22.00 Lente in Parijs, fl GRAMMOFOONPLATENPROGRAM DRAADOMROEP (Over de 4e HJn van 18-20 uur)j Ouv. Dichter und Bauer Supp[ Londens Phllharmonisch Orkest o.j Georg Solfi; Still wie die Nkj (Böhm), Rudolf Schock; Romantlstó Walzer (Heinecke), Orkest Opera Berlijn i de S Hansgeorg Ot Horst Kudrlti Hofmann, Astrld Brack, 1 Koor en Orkest o.l.v. Ho Geheimnisse der Etsch (Carena), C Hermann Hagestedt; Ja nur (Millöcker). Georg Hann; Schatsmeister (Zlehrer), Orkest mann Hagestedt; Mr. Greger's (Alsner), Orkest Max Greger; Esprei Café (Modugno), Peter Alexanq Wonderland at night (Neumann), Bert Kaempfert; Oh. wie schön (Ij Tlnn (Gletz), Peter Alexan< ;water Bay (Phillips). Orkest I Kaempfert: Kleine wartet auf dl wenn du fortgehst (Twardy), Marp Eskens; Autumn leaves (Kosma), Max Greger; Na Baby wie geht's (Hi letz), Dany Mann; Morgen (Moessc Ork. Ber 'Kaempfert; Mr. Wondert (Bock), Gene Harris, Andrew Simpklfl Bill Dowdy: Blue Genes (Harris), K' 's Wonderful - They cant' take thi away from me (Gershwin). Aalt O'Day, Oscar Peterson, Herb 1 groove (Jackson), Id. 4-voudige combinatie, etn wetenschappelijk succesl Vier werkelijk betrouwbare mldJebj helpen elkaar en... doen wondet*\ Een belangrijke ontdekking op g* neeskundiggebied is „synergismu^ Hiermede wordt bedoeld de wedef- lijdse versterking van verschillend! geneesmiddelen. De vier middelt! verenigd in Chefarine „4" elk il zonderlijk al beroemd - werken zamen nog beter. Ze helpen vaalj ook dan, wanneer andere middelen falen en doen werkelijk wonderenlj WEERRAPPORTEN (Van hedenmorgen nor) Amsterdam half bew. Den Helderlicht bew. Ypenburg half bew. Vllsslngen regenbul Eelde on bew De Bilt licht I Twenthe licht SB? lewolkt Helsinki Londen zwaar bew. Brussel half bew. Luxemburg regenbul Parijs zwaar bew. Bordeaux licht bew. Grenoble zwaar bew Nice onbewolkt Berlijn zwaar bew. Frankfort regen Munchen zwaar bew. Zurich regen Genéve regenbul Locarno regen Wenen onbewolkt Innsbruck licht bew. Belgrado onbewolkt Athene onbewolkt Rome onbewolkt Barcelona onbewolkt Madrid onbewolkt Mallorca licht bew. li ii it ti 16 2 16 10 18 - 17 0 15 0 16 9 17 - 16 19,

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 2