Hajer ziet Schneider als favoriet voor tennistitel Zoet en Dolman blinken uit in ploegentijdrit VERREGENDE DERDE DAG OP DE METS Ipd-Afrika gaat «„.ft naar Tokio I •JILUÏE LENINGEN raom nsBEiEER EN Beetje goochelen KARSTENS IN GROOTSE VORM Hollandia was „met te weerstaan ONDANKS WIND EN RECEN HOOG TEMPO KRANTENBEZORGERS Regen spelbreker BONDSSCHAAKSTRIJD IN HEERENVEEN Uitstekende vooruitzichten voor De Graaff en van den Berg Nol Kloosterman geblesseerd KNWU schrijft ook Peter Post in TWEEDE PLAATS VOOR OUDKERK Km ff KNVB ongerust over interland Oefenwedstrijden De Zijl -reserves géén kampioen LEIDSCH DAGBLAD DONDERDAG 13 AUGUSTUS 1964 lelne i ^internationaal Olympisch Co- 'eeft van Zuid-Afrika bericht han.fen niet te kunnen voldoen ,rkt: dat Zuid-Afrika, tenzij het _2*[ augustus van mening ver- *idei'n'e*' aan Spelen zal deel- (OC had de eis gesteld dat *|rika zou afzien van de apart- litiek, die ook in de sport loorgevoerd. Advertentie "^en van 100 2.000, lossen in maximaal twee per week, maand of »al, voor aanschaffing luurzame gebruiksgoede- yorden desgewenst van [ïtewege verstrekt, m telefonisch, mondeling, lelijk. Vertrouwelijke be- &EENTELIJKE DIETWEZEN IEL 20270 Op de voor driekwart verregende derde dag van de nationale tennistitelstrijd hebben de acht geplaatste spelers elke aanslag op hun gevestigde posities in de kiem gesmoord. Zeven van hen knapten tussen de buien door het karwei op als mannen, die de afwas doen. Zo snel mogelijk, zonder enige om haal, hetgeen in tennistermen wil zeggen: in straight sets. Alleen Lex Karamoy plakte er tegen Henk de Zoete uit Driebergen een setje extra aanvast: 46, 8—6, 60, 6—3. Dat laatste wekte geen verwonde ring. De Indonesiër met de Neder landse tennisnation&liteit moet het nu eenmaal altijd een beetje mooier maken dan strikt noodzakelijk is. Eerst wat goochelen met dropshots en lobs, totdat de tegenstander niet meer weet of hij naar voren of naar achteren moet hollen; is zijn recept, dat het na al die jaren nog steeds doet en hem ditmaal als 39-jarige weer een plaatsje bij de laatste acht heeft bezorgd. Daarbij zal het wel blijven, want in de kwartfinales stuit Karamoy op Tom Okker, die hijzèlf nog niet zo lang geleden de grondbeginselen van de dropshot heeft bijgebracht. De tijd lijkt ge komen dat de leerling de leraar gaat overtroeven. Tom Okker nam het gisteren nauwelijks serieus, evenmin als zijn grote tegenstrever Jan Hajer. Okker hield het tempo vrij laag en kon zich daardoor uitleven in allerlei fantasietjes, die de Bre- danaar Wittekamp soms sprakeloos van verbazing deden staan (63 6—1 6—1). Jan Hajer is er nog steeds van overtuigd, dat Okker, „Okki", zoals hU zegt, de nationale titel niet zal veroveren. „Kijk naar Evert Schnei der", zegt hij tegen iedereen die het horen wil. Zowel Hajer als Schnei der maakt een sterk geconcentreerde indruk. Hajer stond tegen de Amsterdam mer Just Barth duchtig zijn back hand te oefenen: 61 62 63 en Evert Schneider was tegen de Hil versummer Peter Scholtz zo op winst gebrand, dat hü doorspeelde, ook t.oen de motregen allang was over gegaan in een fikse bui. Scholtz in weerwil van een half ontwrichte linkerschouder en een gekramd been kon het ook weinig schelen, zodat beide spelers nog op de baan stonden, toen de verregende toe schouwers de Metskantine allang en masse bestormd hadden. Bij de stand 8—6 6—1 en 3—4 in het voordeel van Schneider zette echter een hoosbui de banen onder water, zodat ook dit „watervaste" tweetal voor een paar uur naar binnen moest. Na de hei*vatting won Schneider de derde set met 86. In de kwartfinales komen nu volgens verwachting van het plaat singscomité uit: HajerEddy Knol, Van GelderVan Eysden, Okker- Karamoy en SchneiderMaris. Voor de regen Bij de dames drong Trudy Groen man als eerste door tot de laatste acht. Zij had geluk dat haar partij tegen jeugdkampioene Ada Bakker omstreeks het middaguur was vast gesteld zodat zij nog voor de regen kwam de buit kon binnenhalen: 6—1 63. Ook de twee achterstallige partijen uit de achtste finales kwa men aan bod. Elly Krocké deed wat zjj aan haar stand verplicht was en doorbrak de nog altüd taaie tegen stand van mevr. Pufkus 64 7—5. Els Spruyt en Astrid Suurbeek hin gen de gehele middag op het Mets complex rond, wachtend tot het droog zou worden. Helemaal droog werd het niet, maar wel net genoeg om te spelen. Voor de gebrilde Els Spruyt was dat een geduchte han dicap maar zij liet zich er niet door uit het veld slaan en won met 63 62, zodat zes van de acht ge plaatste speelsters inderdaad de kwartfinales haalden. Mevr. Ridder hof en Koosje de Jongh lieten zich ook nog even op het centrecourt zien. Verder dan inslaan kwamen ze niet. De regen begon te vallen en de partij werd verdaagd. Drie kwart finales staan dus open: mevrouw Ridderhof—Koos .ie de Jongh. Anja LepoutreEllv Krocké en Marijke JansenEls Spruyt. Het lijken duels Uitslagen Heren enkelspel, achtste finales: Jan Hajer—Just Barth 6—1, 6—2, 63; Eddy KnolFrans de Kort 61. 61. 60; Ron van Gelder Niek Fleury 6—3, 6—2, 6—3; Piet van EysdenHenk Herok 64. 61, 63; Tom OkkerJan Wittekamp 63. 61, 61; Lex Karamoy— Henk de Zoete 46, 86, 60. 63: Evert SchneiderPeter Scholtz 8—6, 6—1. 8—6; Willem Maris— Piet Veentjer 60, 63. 61. Dames enkelspel, achtste finales: Els SpruytAstrid Suurbeek 63 62; Elly Krockémevr. Pufkus 6—4, 7—5. Kwartfinales: Trudy Groenman Ada Bakker 61, 63. Heren dubbelspel, kwartfinales: Van Eysden/Mar i*- Stradmeyer' Weyermnn 63. 62; Van Gelder/ Okker—JHerok/Lidt de Jeude 63, 6—2. Gerben Karstens, één lands grootste troeven wereldkampioenschappen Neder- de a.s. Olym pische Spelen, heeft dinsdag in de Belgische plaats Lommei voor een fraaie overwinning gezorgd. Hij won de klassieke amateurwed strijd „De Omloop van Lommer (172 km i. waaraan door een sterk inter nationaal veld (met o.a. de Belgische toprüders Roger Swerts en Jos Spruyt) van bijna 100 man werd deelgenomen. Karstens zegevierde in de spurt van een kopgroep van vier man, bij wie zich ook de rappe Belg Renee Vrancken bevond. De prestatie van Karstens krijgt des te meer reliëf, wanneer men bedenkt, dat hij de spurt tegen de Belgische coalitie op een leeglopende tube won. Karstens had trouwens de meeste aanspraak op de zege. Al in de beginfase demar reerde hy met Roger Swerts, Jos Spruyt en Roger Blockx aan zyn wiel. Op het moment dat dit kwartet door de hoofdgroep werd ingesloten, sprong de Leidenaar, die zich in de stromende regen onbetwist de sterk ste toonde, opnieuw weg. nu Ray- mund Put met zich meevoerend. In de laatste 40 km. sloten zich bij dit tweetal nog Renee Vrancken en Ro ger Blockx aan. waarna Karstens zijn prachtige koers met een succes volle sprint, afrondde. De uitslag luidt: Gerben Karstens (Nederland) de 172 km. in 4 uur 5 min. en 17 sec.; 2 Renee Vrancken (Bel.); 3. Ray- mund Put (België); 4. Jloger_Blockx (België), allen z.t. mans (België). Rene Heuvel- IK 1 (Van onze medewerker) i Hollandia liet gisteren te Duindigt geen twijfel aan zijn topvorm Aanvankelijk streden Merrie Belle en Upper Ten om de voorrang, volgde echter met Axkit attent. Bij het ingaan van de rechte lijn Vergay de hengst op volle snelheid. Tegen dit geweld was geen van jut tegenstanders opgewassen en met groeiende voorsprong ging Axkit 1.23.8 zege. De Franse import Mont Secret werd i Dooyeweerd een uitstekende tweede vóór Upper Ten. s lang geleden dat Jo v. d. jen zege behaalde, doch gis- maakte de 72-jarige pikeur i Qrote vreugde weer eens bei der overwinning. Hij I in een fraaie eindstrijd de I, doch veelal onwisse Vain- I' naar een verrassende, luid tuichte triomf (w. f 15). Het yl met de tweede aankomen- IIkestis van E gaf f 42.80. eerste koers had Wagenaar de favoriet Cherie Spencer minste moeite om met grote mg op Chic Spencer M te ze- Captain Kinley werd derde, had Wagenaar jr. ook de draverij voor zijn rekening n. Een lange startfout kostte :11e echter zoveel terrein dat pndanks een felle eindspurt wel kM, doch niet over de in 1.28.8 lerende Charles Hollandia (Ver- Ion komen. los the Saint (De Visser), die jnnindigt goed uit de weg kan, itfe in de Gerstprijs overtuigend hk S. Arion Athel, die aan' de zeker 40 meter had verloren, l zeer sterk terug en klopte An de derde plaats. met Zinia B de Rog- r in 1.26.9 km tijd. Baronesse 31f ys, die langzaam op de benen ':omen, werd een zekere twee- Hollandia, die lang l verrassing bracht de amateurs door een zege van De Bruin lip Bird van .Permit, die met lembenemende eindsprint de it Bento Hollandia plaats verwees. Xandover derde. Islotkoers was voor Wagenaar jr. Zsa Zsa du Commerce, die in de Je fase van de strijd Alkestis Tklopte. De Amerikaanse import p Hanover maakte een uitste- je indruk. Hoewel de merrie bij »rt door een galoppade veel ter. had verloren-, werd zij toch nog «klein verschil derde. Wagenaar Jr.) (1.30.5); eer M; 3. Captain f 1.60 pl. 1.10. 1.20, cov. 32.0. Tarweprijs: 1. Charles Hollandia (M. Vergay) (1.28.8); 2. Caravelle; 3. Benny Hollandia. Tot.: wl. f3.80. pl. 2.60. 1.70, 2.10. koppel 8.50, cov. 5.40. Gerstprijs: 1. Athos the Saint (E. de Visser) (1.27.3); 2. Bosvlnk S; 3. Arion Athel. Tot.: wi. f3.30, pl. 1.50, 1.60, 2.30. koppel 4.20. cov. 9.80. trio 110.20. Roggeprijs: 1. Zlnla B (P. Slerdsma) (1.26.9); 2. Baronesse Hollo VS; 3. Zcggers Hollandia. Tot.: wl. f2.80, pl. Bento Hol landia; 3. Xandover. Tot.: wl. f 13.20, pl. 1.90, 1.20, 1.50, koppel 16.50, cov. 5.40. Axkit Hollandia (M. Upper Ten. Tot.: Vergay) t T 1.70. koppel Perzlkprljs, le afd.: 1. Valni aueur (J. Zalkestls wl. f 15. pl. lie be. Tot.: wl. fl.30, pl. 1.10, 1.30. koppel 3.20. cov. Majestoprljs1. Totalisator-oi Leidse damtitel In de eerste klasse van de strijd om de Leidse damtitels heeft De Vink de leiding. De Vink won van Dubbeldeman. die daardoor wat ter rein verloor. Van der Putten won zijn achterstallige partü van de nog steeds puntloos op de laatste plaats vertoevende Vredeveldt. Veel belang voor de strtjd om de eerste plaats had dit resultaat niet. '"melden iden. gevraagd. Leeftijd 1550 jaar. Bureau Leidsch Dagblad Witte Singel 1, MAR1]KE JANSEN, die voor een sensatie zorgde door Bettg Stöve te verslaan en nu de kans heeft bij de laatste acht komen. „Wie de beste renner was? Bart Zoet!" Zonder zich ook maar een ogenblik te bedenken kwam de naam van de sterke en de laatste weken succesvolle Sassenheimse wegrenner over de lippen van Joop Middelink, de coach van het Nederlandse wegteam, dat uitkomt op de wereldkampioenschappen en de' Olympische Spelen in Tokio. „Het was prachtig werk wat die jongen verzette, vooral in de laatste ronde Het was de mooiste beloning, die Bart Zoet zich gistermiddag maar kon indenken na de 100 kilometer lange ploegentijdrit. Joop Middelink had de gehele wedstrijd het als grote kanshebbers getipte kwartet Bart Zoet, Jan Pieterse, Jan Tummers en Adrie Middelkoop vanuit de auto gevolgd. En, wat de eveneens reeds voor Tokio aangewezen Jan Pieterse niet kon waarmaken, lukte Zoet wel. De Sassenheimer is zijn plaats in de Olympische équipe ten volle waard! De nationale ploegentijdrit, die het Halfwegse De Bataaf gistermid dag hield in de Haarlemmermeer, was tevens de laatste selectie voor de wereldkampioenschappen. Hon derd lange, door de striemende regen en soms hard aanwakkerende wind. bijzonder zware kilometers moesten beslissen over de keuze van de ploeg, die Nederland op het zware num mer. de 100 kilometer ploegentijdrit op de weg. zal vertegenwoordigen. Lange vergadering Deze wedstrijd moet Middelink „wijzer" hebben gemaakt. Achter alle ploegen reed een „waarnemer" mee en hoewel de vergadering na afloop van de wedstrijd bijzonder lang duurde, was het toch wel dui delijk, dat enige renners zich bij zonder hebben onderscheiden. Eén van hen was Bart Zoet, de grote man bij de wereldkampioenschap pen in Herentals (1963), waar Nederland overigens met een zeer bescheiden prestatie uit de bus kwam. De tweede is de nationale wegkampioen Evert Dolman. Ver rassend was het voortreffelijke rijden van het trio Evert Dolman. Piet Barendrecht en Bouke Minnekes. Hun vierde man, Bert van Dorth kan na één ronde <25 kilometer) het tempo niet meer bijbenen. On danks deze numerieke minderheid legde dit trio onder aanvoering van Dolman zo'n verbluffend tempo aan de dag. dat de overige ploegen er bij in het niet verdwenen In een recordtijd, 2.09.06,2, joegen zij de 100 kilometer onder zich door. Een gemiddelde snelheid ontwikke lend van ruim 46,5 kilometer per uur. Verleden jaar, toen de omstan digheden In één woord uitstekend waren lag het tempo op 45,9 kilo meter per uur. Bedreiging De enigen, die Dolman, Baren drecht en Minnekes enigszins kon den bedreigen, waren niet Zoet Middelkoop. Pieterse en Tummers. maar Schuuring, Schouten en Lachterop. Jan van Amsterdam, die ruim negentig kilometer van deze ploeg deel had uitgemaakt, moest in de laatste kilometers wegens materiaalpech lossen. Op ruim twee minuten achter het Rotterdams- Alblasserdamse trio eindigde de ploeg van Schuuring, waarin Freddy Lachterop de eerste viool bespeelde, als tweede. De ploeg van Zoet werd ondanks het harde werk van de Sassenheimer teleurstellende vierde Van de zeven ploegen, die omstreeks twee uur in de stromende regen aan de start verschenen, bereikten er slechts vijf de eindstreep. Het kwar tet Wim Breeuwer, Wim Schepers, Daan Holst en Henny Peters gaf. door pech achtervolgd reeds in de Regen heeft de eerste dag van de tweedaagse cricketwedstrijd te Haar lem tussen de Flamingo's en de En gelse Free Foresters geheel bedorven. De Nederlandse aanvoerder Wijkhui zen sloot tegen vijf uur op 107 voor zes, maar de Engelsen begrepen deze declaratie kennelijk niet en na 75 minuten was het totaal aan het ein de van de eerste dag 66 voor een. De scores: Flamingo's: Kooistra 10, Van Baasbank 14, Kloppenburg 43. On- stein 19 (107 voor zes), bowling: Free Foresters: Perrett 2/14, Ainsworth 1/16, Woodhouse 2/19 en Thackara 1/14, batting Free Foresters: Thac kara 35 not out, Sherman 22. In de derde en vierde ronde van het schaaktoernooi van de Konink lijke Nederlandse Schaakbond in Heerenveen hebben de Leidse deelne mers zich in het algemeen goed ge weerd. In de hoofdgroep kan R. D. Westra (Philidor) zich tot nu toe redelijk handhaven. Hij won met zwart op keurig positionele wijze van de Hagenaar Mostertman, die tot dusver weinig goeds heeft laten zien. In de vierde ronde moest de vroe gere Leidse kampioen aantreden te gen de sterke Zwollenaar Bredewout. Het is geen schande dat Westra te gen het geraffineerde spel van deze orack geen verweer kon vinden. De Leidenaar heeft inmiddels ook zijn hangpartij tegen te Velde opgegeven komt vermoedelijk op Wh punt. De favorieten. Bredewout. v. Oosterom en te Velde, en de Dordrechtspelers Hoogendoom en Van Donk blijven kanshebbers voor een hoge klasse ring. In de reservegroep A van het kam pioenschap kan A. v. d. Berg (Phili dor) alleen aan de leiding komen als hij zijn afgebroken partij tegen v. d. Weyden inderdaad wint. In de derde ronde versloeg hü in nauwelijks vijf tien zetten de Stichtse jeugdkam pioen Schootcn, die een dubieuze opening had gekozen. Tegen clubgenoot Etmans koos v. d. Berg een voorzichtige opstelling en al vrij spoedig kon tot een vreedzame -emise besloten worden. Ook Etmans blijft goede kansen houden. Met zijn gedegen overwinning op de Utrechter van Kooten heeft hü 2'.2 punt. Sterk aanvalsspel In reservegroep B blüft de zoveelste Philidorspeler, R. A. G. de Graaff, imponeren. Na ingenieus spel be reikte hy tegen de taaie Fries Zon dervan remise maar in de volgende ronlde kon de Rotterdammer Dries het fraaie gepointeerde aanivalsspel van de Leidenaar niet meer beteu gelen. De Graaff heeft thans als eni ge 3' 2 pnt, een halfje meer dan zün grootste concurrent, F. A. van San ten (Den Haag). De positie van zijn clubgenoot C. C. Berg is nog niet dui delijk. De Leidenaar kreeg wederom een hangpartü, (ditmaal tegen de Zeeuw Verspoor) die slechter staat maar wellicht niet verloren. Tegen W. Knol uit Assen speelde Berg een solide remisepartü. Hij heeft thans 1*2 punt 2 afgebroken partijen die samen misschien neg een (half) punt opleveren. In de eerste achtkamp vermoede lijk geen eerste plaats voor een Lei denaar. Hans Verberg (Philidor) le verde een goede prestatie door de Groningse jeugdspeler van Enk te verslaan. Tegen het spel van stad genoot A. v. Oosten (LSG) kon hü het echter niet. bolwerken. Van Oos ten brak bovendien zün partij met T. Olthof (Emmen) af. in een stel ling die allesbehalve duidelük was. In de achtkamp B ook een hang partij van W. de Haas (Phil.) en wel tegen Sanders uit Middelburg die wellicht winstkansen heeft. In de vierde ronde verloor de Leidenaar. maar tegen de sterke Hagenaar Stork is dit bepaald geen schande. Ver liespartij In achtkamp H. winst en verlies voor A. J. Bokern (Philidor) tegen reap, pater Kuypers (Nümegen) en Nüborg (Waalwijk). In tienkamp A blüft Wiebes (LSG) teleurstellen. Na zün faaire resultaten van het vorige jaar zal hü meer verwacht hebben. Zün resultaten tegen de Am. sterdammer v. Herik en ds. Over- beeke uit Gemert waren in overeen stemming met zün slechte spel. slechts remise met eerstgenoemde. In tienkamp C blüft drs. Gerritsen (Philidor) alles winnen. Ditmaal wa ren W. v. d. Veen (A'dam) en J. Bal. kenende de slachtoffers. eerste ronde op, terwijl de ploeg van „Wieierport", die verleden jaar (met een andere formatie) de strijd won, nu na één ronde uit de strijd werd geworpen, omdat eerst Jan Fransen en even later ook Nico Lute lek reden. De uitslag luidt: 1. E. Dolman. P. Barendrecht en B. Minnekes, 100 km in 2.09.06,2 (gem. 46.512 km u.); 2. C. Schuu ring. F. van Lachterop en H. Schou ten 2.11.15,- (gem. 45.802 km/u); 3. P. v. Dük, G. Bruin en P. Deenen 2.12.18.4 (gem. 45.54,50 km/u.): 4. B. Zoet. A. v. Middelkoop. J. Pieter se en J. Tummers 2.12.44- (gem. 45.282 km/u.): 5. H. Cornelisse. C. Brugel en H. Steevens 2.13.52,6 (gem. 44.776 km/u.). Met Zoet is ook Karstens ernstig kandidaat voor de ploeg, die op 3 september in Albertville in de ploe gentijdrit uitkomt. De laatste voor bereiding heeft zondag plaats in Zürich. waar een internationale teamtifdrit op de weg wordt gehou den. Na de stryd in Hoofddorp is hiervoor de volgende nloeg samen gesteld: Bart Zoet, Evert Dolman (Rotterdam). Jan Pieterse (Oude Tongei en Gerben Karstens (Bom). Als ploegleider treedt op Wim van Beek. komen. De Leidenaar. die deze week uit Polen is teruggekeerd, heeft in de Ronde van Polen een lelüke knie blessure opgelopen tüdens een valpartü, die hem noopte de strijd op medisch advies te staken. De ster ke Leidse renner was op dat ogen- De K.N.W.U. heeft de Amstelve- ner Peter Post alsnog ingeschreven voor de strüd om het wereldkampi oenschap achtervolging professio nals, zodat Nederland op dit num mer met twee renners zal uitkomen. Post blüft in tegenstelling tot Henk Nüdam, die zich louter op de ach tervolging wi» concentreren, tevens beschikbaar voor de strüd op de weg. De kersverse stayers-kampioen van Nederland, de Amsterdamse amateur Jaap Oudkerk, is woens dag tüdens internationale wedstrij den in Frankfurt tweede geworden. Weliswaar won hü de eerste man che over 25 kilometer, met een me ter voorsprong op de Duitser Karl Heinz Matthes, maar in de tweede (30 km) moest hü de eer aan deze tegenstander laten. Oudkerk werd toen zelfs op een volle ronde gere den. Belgische wielerploeg voor Sallanches De Belgische ploeg voor de we reldkampioenschappen wielrennen, die begin september in Sallanches zullen worden gehouden, is op de profs voor de weg na, compleet. Voor de wegwedstrijd zün voorlopig 12 profs aangewezen: van wie er 4 naar de reserves worden verwezen: we reldkampioen Benoni Beheyt, Bel gisch kampioen Ward Seis en voorts: Rik van Looy, Martin Vandenbos- sche, Georges van Coningsloo, Ed- gard Sorgeloos, Joseph Planckaert en Willy Bocklandt. Voor de weg zün de volgende amateurs geselec teerd: Walter Godefroot, Eddy Merckx, Willy Planckaert. Joseph SPrULooR°ger Swerts en Herman De tüdrit van 100 km: Roland an de Rüse, Albert van Vlierberghe, reo Heuvelmans en Paul van de Advertentie QC! t-A voor koud vier dubbeltjes per echte liter (en nog elke dag thuisbezorgd ook) Er is bü de KNVB enige ongerust heid ontstaan naar aanleiding van het uit België afkomstige bericht dat Anderlecht in verband met de wed strijd voor de Europa-beker tegen Bologna (óp 7 oktober) geen spelers zou willen afstaan voor het Belgisch elftal, dat op zaterdag 3 oktober in Deurne tegen Nederland uitkomt. De KNVB voelt er uiteraard niets voor om met de Oranjeploeg tegen een dergelük verzwakt Belgisch team te spelen. De secretaris van de Koninklüke Belgische Voetbal Bond, de heer Crahay, heeft in antwoord op een desbetreffende vraag de KNVB me degedeeld van Anderlecht geen be richt of verzoek te hebben ontvan gen aangaande het vrüstellen van spelers voor de nationale ploeg. DOS—Sheffield United 1—3; ADO West Bromwich Albion 12; BW Vitese 32; EindhovenPatro Eysden 31. WATERPOLO Het reserve-zevental van De Zül Is. ondanks de gewonnen beslissings wedstrijd, geen kampioen van de re serve derde klasse F. De Leidenaars zün dezer dagen alsnog bestraft voor het onrechtmatige uitkomen van gelopen dagen. W» laat, maar voor HPC niet te laat. De Leidenaars worden nu alsnog vier winstpunten in mindering gebracht. De beslis- singswedstrüd tegen HPC 2 werd daarvoor overbodig en wordt nu als niet gespeeld beschouwd. Voor De Zül-reserves is dit de tweede achtereenvolgende teleurstel ling. Verleden jaar degradeerden de Leidenaars uit de reserve tweede klasse omdat men een ongerech tigde speler had opgesteld. DUIVENSPORT LPV „De Vriendenclub" Wed vlucht St. Denis (395 km). Los 6.15 uur. Eerste duif 12.21.17 uur Uitslag: 1. W. v. Klink; 2. W. Vülbrief; 3, 8, 9 H. Holtrop; 4. J. Beelman; 5. Gebr Distelvelt; 6. H. Mooten; 7, 10 I. Klinkhamer. Voor de baan, waarop de Belgen vorig jaar voor opvallende succes- zorgden, zullen de volgende cou- s België vertegenwoordigen: profs sprint: Leo Sterckx en Jos de Bakker, achtervolging: Ferdi Bracke en Hugo Scrayen, stayers: Leo Proost, Romain Deloof en Paul De- paepe. amateurs: sprint: Patrick Sercu en Roger Vandenberghe, achtervolging: Her man van Loo en Jean Walschaerts stayers: Roger Declerc. Johnny Audiffreit en Jean Walschaerts. ploegachtervolging: Herman Stevens. Ron.-ain Robben, Hubert Criel en Jean Marie Lheureux.

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 7