RENTE TOT 47. N.A.M. kan meer kwijt dan 15 miljard m3 aardgas Corstiaan de Vries: smaakvol en charmant Bij de NiwiB is het goed sparen Over de aardgas-export hangt een dichte sluier van stilzwijgen Onverwachte hulp voor REM van EEG? MET EEN ENKEL WOORD ets?' F LEIDSCH DAGBLAD WOENSDAG 12 AUGUSTUS 1964 L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. Kop en staart van het televisieprogramma van gisteravond waren ongetwijfeld het meest bezienswaard. Grotere uitersten waren overigens nauwelijks denkbaar. Het krappe halfuurtje met de Larense schilder-zanger Corstiaan de Vries was even preten tieloos als smaakvol en charmant. Het was cabaret als kamer muziek gepresenteerd. Het leek ons op de juiste toonhoogte afgestemd. Een goed geluid, een ferme streek, een flinke dosis persoonlijkheid, ver schillende prima teksten, ach, wy zouden er geen kwaad woord over durven zeggen, ook als we het zou den willen, maar we willen het he lemaal niet. Nog een enkel woord over het decortje van meneer zelf: een intiem wonder van lichtvoetige vindingrijkheid. Hiermee is dan de kop van deze besprekingen afgebe ten. Maar alvorens ons naar de staart toe te werken, dient toch nog iets over de tussengerechten te worden gUvdR.O.'s Televizier had mr. Hil- terman weer eens ingeschakeld, en wel voor de topactualiteit van de ^mdelJjkT'es van de kwade genius, riskeren wil de wereld in een ramp te storten, daarmee demonstrerend, zoals Hilterman terecht aanstipte, een vertekend beeld te hebben zowel van de nietigheid van zijn eiland als van de grootheid van de wereld, die het omzoomt. De Pinksterbewegingsinvloeden op de zigeunerwereld werden duidelijk in een levendige reportage van Fran se makelij. Daarop vroegen twee ver volgen de aandacht. Met haar bescheiden trefzekerheid presenteerde Ilse Wessel wederom de Swingle Singers, best bij zou willen aansluiten, niet hinderen. De kostelijke dwaas Monty Landis had ditmaal wel andere noten op zijn zang. Men moet hem weliswaar niet alle avonden zien, maar een hernieuwd optreden leek ons in dit geval volkomen gemotiveerd. Hij had kennelijk een eveneens voor zichzelf nieuw nummer op het repertoire, want hij spiekte hinderlijk. Zijn vraatzucht deed echter alle kritiek verstommen. Genie (geen titel, maar een voor- naam) Pace werd door regisseur Bob Rooyns boeiend ingeleid door gebruik te maken van prachtige foto's. De reeds eerder gesignaleerde staart gevormd door een dagje uit met heren, waarmee het slecht ker sen eten is voor een dwaas, die een atoomaanval in zijn schild voert. Kerkelijk Leven Hulst G. Bedankt t steege, kand. te Oosterwljtwerd t Vrouwenparochie E. J. N. Kronenburg te Hellendoorn voor Zaandam (vac. A. J. Engels) K. v. Otteren te Lathum. GEREF. KEKREN Beroepen te Balk W. E. M. Honig, kand. te Amsterdam. GEREF. KERKEN (VRIJGEMAAKT) Beroepen te Valthermond-Tweede Exloërmond H. J. Venhuizen, kand. te Harderwijk. CHR. GEREF. KERKEN Beroepen te Nieuwe Pekela I. d8 Bruyne te Rotterdam-C. GEREF. GEMEENTEN Tweetal te Lisse P. Blok te Dirks- land en A. Hofman te Zeist. Dr. Visser 't Hooft over de encycliek Dr. W. A. Visser 't Hooft, de (Ne derlandse) secretaris-generaal van de Wereldraad van Kerken (protes tanten, Anglicanen en Orthodoxen), heeft in Genève verklaard, dat de houding die Paus Paulus in zijn en cycliek tegenover de andere kerken heeft aangenomen „bemoedigend" is, maar dat die houding tevens aan toont, dat „wij nog ver verwijderd zyn van de dag waarop de volledige eenheid der kerken een feit zal zijn". Het is bemoedigend, aldus dr. Vis ser 't Hooft in een verklaring voor de pers, dat Paus Paulus zo sterk de nadruk heeft gelegd op de nood zaak van de dialoog met de chris tenen, die niet tot de R.-.K Kerk be horen. Dr. Visser 't Hooft merkte voorts op, dat de opvatting van de dialoog tussen de r.-k. kerk en de andere christelijke kerken, zoals die in de encycliek uiteengezet wordt, niet die van de Wereldraad is. Volgens de encycliek van Paus Paulus, aldus dr. Visser 't Hooft, is de dialoog een ma nier om de waarheid uit te 'dragen die de R.-K. Kerk leert. De kerken, aangesloten by de Wereldraad, zien in de dialoog in de eerste plaats iets, waarbij „allen geven maar ook ont vangen en waardoor allen verrijkt en omgevormd worden". Dr. Visser 't Hooft meent verder, dat het accent, dat in de encycliek wordt gelegd op het primaatschap van de Paus, aantoont, dat .het nu veeleer mogelijk is om een betere verhouding te scheppen tussen de R.-K. Kerk en de andere christelijke kerken dan „met grote passen" voort te gaan op de weg naar de eenheid van de R.-K. Kerk en de andere kerken. „De mogelijkheid van een dialoog tussen de R.-K. Kerk en de ongelo vigen is zeer problematisch", zo zegt hét Russische persbureau Tass in een commentaar op de nieuwe ency cliek. „Hierin wordt nJ. het atheïs me en met name het communisme, waarvan de ideologie bijzonder atheïstisch is, het voornaamste ge vaar van onze tijd genoemd", aldus Tass. Het persbureau stelt dat deze en cycliek, in tegenstelling tot de en cycliek „Pacem in terris" van Paus Johannes, in hoofdzaak de interne aangelegenheden van de R.-K. Kerk betreft. „Indirect raakt het stuk ech ter ook de vraagstukken van vrede en oorlog, waarbij de Paus zich uit spreekt voor een vrije en fatsoenlijke wereld, zonder wedijver, bedrog en verraad en veroveringsoorlogen als misdadig afwijst". Niet des generaals schampere op merkingen over de inspanningen om een oorlog bij vergissing te voorko men, noch de snorkende slottekst konden ons bekoren, maar het tan ken in de lucht, dat tisch en filmkundig vakwerk bovenste plank. Bij de kritiek op het rijon- derricht en de rijexamens laat ook de radio zich niet onbetuigd. Vanavond om ongeveer 20.40 uur zendt de NCRV Rijdenrijden in een wagentje" uit in de pauze van een concert uit Salzburg over de „perikelen die aan de pret vooraf gaan". Radio Noordzee zal met in gang van 15 augustus beginnen met een verzoekplatenprogram- ma. Men is van plan deze pro gramma's dagelijks van 9 tot 10 uur 's ochtends uit te zenden behalve op zaterdag en zondag. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK De bank waar u zich thuis voelt! Op 1 nov. 1964 treedt Bas Roodnat in dienst van de VARA. Van die datum af gaat hij als re dacteur-verslaggever deel uitma ken van de échter het nieuws"- staf. Bas Roodnat, die op 19 mei 1930 in Rotterdam werd geboren, is van 1949 af werkzaam geweest bij Het Parool. Hij publiceerde te vens in weekbladen en van zijn hand verschenen enige boeken. Zaterdag 22 augustus presen teert de KRO-televisie de eerste aflevering van de avonturen van Sir Lancelot, de ridder van de Ronde Tafel. Lancelot wordt de opvolger van ridder Ivanhoe, die gedurende lange tijd de populaire héld van de Nederlandse jeugd (en ouderen) is geweest. Geen uitbreiding van vrachtvervoer naar Schiphol beroep gekomen tegen de beschik king van de Commissie Vervoerver- gunningen, waarbij deze aan de firma geweigerd heeft in haar vrachtauto diensten de luchthaven Schiphol aan te doen en daar goederen te laden en te lossen. De Kroon heeft dien aangaande thans beslist, dat niet i reële behoefte dienst Amsterdam). Wel heeft de Kroon, in afwijking van besluiten van voor noemde commissie, het tonnage voor de dienst der firma op Amsterdam en op Den Haag aanmerkelijk ver hoogd. i •fiw: RADIO EN TV VANAVOND In de derde aflevering van de filmische zomerwedstrijd van de KRO worden opnamen vertoond, die gemaakt zijn op vier toeristische routes van de A.N.W.B. De namen van de vier provincies vormen dan de puzzel voor de kijkers. Daarna om 20.55 volgt een nieuwe afle vering van de „Rommelpot", een serie familie-anekdotes van Jack van Merode. De titel van deze derde aflevering is „Aan de deur wordt niet gekocht." Om 21.15 uur begint „Skaal", een programma rond de in Denemarken geboren cabaretier Georges Ulmer, die een zestal nieuwe liedjes zal brengen. Deze artiest heeft een avontuurlijk leven achter de rug. Hij was in Majorca, Amerika en zwierf door heel Europa. Pas de laatste tijd heeft hij een grote naam gekregen in de showwereld, onder andere door zijn one-man-shows in het buitenland. Op het tweede net wordt van avond om 20.20 uur een film ver toond met de titel „Heidi en Peter". Deze titel zegt voldoende over de inhoud van deze Duitse film over Zwitserland. De VARA zendt over Hilversum 1 om 20.05 uur een hoorspel uit met de titel „De zeis in het zonlicht". Dit hoorspel, dat handelt over de eerste Wereldoorlog is geschreven in de vorm van een terugblik. De auteur Dick Dreux heeft een bewogen stuk geschreven, dat een uitgebalan ceerd beeld geeft van mens en poli tiek In die Jaren. Opnamen, die gemaakt werden in de Leidse Marekerk van het Végh- kwartet worden om 21.45 uur uitge zonden. De avond wordt besloten met de rubriek „Jazzmagazine" van Michiel de Ruyter, Aad Bosch en Kees Schoonenberg. 20.10 De NCRV brengt opnamen ten gehore eert dat door het Berlijns Filharmo nisch Orkest in het grote Festspiel- haus in Salzburg werd gegeven. Uit gevoerd zullen worden de z.g. Praag se symfonie van Mozart en de sym fonie nr. 7 van Bruckner. Om 23.25 uur speelt de befaamde gitarist Car los Montaya en de avond wordt hoe toepasselijk besloten met muziek voor het slapen gaan. VOOR DONDERDAG 13 AUGUSTUS Hilversum I. 402 m. AVRO7.00 Nws. 7.10 Ochtendgym. 7.20 Lichte gram. VPRO: 7.50 Dagope ning. AVRO: 8.00 Nieuws. 8.15 Lichte gram. 9.00 Ochtendgym. 9.10 De groen teman. 9.15 Klass. gram. 9.35 Water- Omroeiporkest: kla; reeks programma's cul-* iba Marokko. AVRO: 18.00 Nws. 18.15 Event, act. 18.20 Lichte gram. 18.30 Licht ork. en zangsollste. 19.00 Sportparade. 19.30 Henry Wood Promenade Concert: Lon- symfonie-ork. en solist: klassieke In de pauze: plm. 20.10 Nieuws. Plm. 20.15 Bondig Bulletin, wekelijkse kunstnotities. 22.00 V. d. jeugd. 22.30 Nws. 22.40 Act. 23.00 Sportact. 23.10 Discotaria: nwe gram. 23.55-24.00 Nws. Hilversum II, 298 Treinrover ontsn; uit gevangenis' De 32-jarige Charles Wili tot dertig jaar gevangenisstad veroordeeld voor zijn aandee! beroving van een posttrein, nacht uit de gevangenis by B{ ham ontsnapt. Volgens het| ministerie van Binnenlandse! zou iemand de gevangenis zjj, nengekomen en een bewaker r teloos hebben geslagen. Wilso met behulp van een touwladd i progr. v. d. kind. 10.00 Lichtt _.i praatje v. d. vr zieken. VPRO: 11.45 1 id.a|d róeze Week. 13.00 »ws. I e-orkest en solist. 13. NCRV: 14.15 Lichte 16.00 Ned. herv. Trombonekwartet: klass Klass. gram. 17.00 V. d, gram. v. d. jeugd. KRO: 18.15 Sportagenda. 18^ te ensembles. 19.00 1 Geestelijke liederen Radiokrant. 19.50 Eurolight: 20.35 De weg. de waarheid| leven, een tweede impressie Europese Baptistenconferentie Klass. gram. 21.45 Kom, Geest, nabeschouwing herh. SOS-ber. literair progr. 23.55-24.00 NwsJ 16.00-16.15 V. d. kleuterl at, TV-film. NTS: 20.00 20.20 Televizier. 20.35 (Van onze Haagse correspondent) Het ziet er naar uit, dat de N.V. N.A.M.~Export, die het Nederlandse aardgas naar het buitenland verkoopt, goede mogelijkheden zal vinden voor de afzet van een veel grotere hoe veelheid dan de jaarlijkse 15 miljard kubieke meter die minister Andriessen van Economische Zaken meermalen heeft genoemd. N.A.M-Export, die eigenlijk aan drie buitenlandse klanten genoeg zou hebben, ontwikkelt een grote activiteit om in bijna geheel West-Europa aardgas te kunnen afzetten. Ten dele komt dit natuurlijk onderaeesc^pijp uit^ Netoland^en voort uit een verkooptaktiek, die inhoudt dat men uit bespre kingen met een grote groep as pirantkopers over een beperkte voorraad de beste leveringscon dities haalt. Maar het is ook duidelijk dat N.A.M.-Export er op rekent, dat er voor de uit voer van aardgas méér aan de Nederlandse gasputten onttrok ken kan worden, dan die 15 miljard kubieke meter van mi nister Andriessen. Heel wat meer ook, want N.A.M.- Export vindt besprekingen met een buitenlandse klant, die niet dicht aan onze grenzen zit, pas interes sant als het om een afneming van circa 5 miljard kubieke meter per gaat. En er worden contract- ityden genoemd van 20 jaar. De m voor deze „en gros"-handel is duidelyk: er moet tezijnertijd een duur buizennet worden aangelegd om het gas by de klant te brengen. En de kosten daarvan zyn alleen maar op grote hoeveelheden redeiyk af te schrijven. Helft voor ons styds de 30 miljard kubieke meter aard- die tot omstreeks het jaar 2000 de Nederlandse bodem kan wor den onttrokken, de helft voor bin nenlands verbruik nodig is. De an dere helft kan worden geëxporteerd. Dat was in oktober, resp. november, vorig jaar. Maar nu: N.A.M.-gasexport rekent eind van dit jaar met een Duitse gasdistributiemaatschappy een con tract te tekenen voor de levering van aardgas, die geleidelijk zal op lopen tot 4 miljard kubieke meter per jaar tegei Belgische kleinverbruikers. Men re kent op een extra-afzet van nog miljard voor de industrie. Met Frankrijk worden vergevorder de besprekingen gevoerd voor de af zet van 5 miljard kubieke meter aardgas per jaar anno 1970. Geharrewar Er is nog wat geharrewar het transportbuizen- komt de klandizie van deze drie lan den neer op ae befaamde 15 mil jard kubieke meter. De exportmaatschappy werkt ech- ;r onverdroten voort op de Euro- ese energiemarkt, zy is bezig de ïogeiykheden te onderzoeken in Iwitserland en Oostenrijk landen -aaraan men inderdaad flinke hoe veelheden moet verkopen, om het leidingtransport lonend te maken. Voorts bestaat nog altyd de kans op export naar Engeland via een niet via België, zoals wel geopperd). Zwijgen En er zijn ongetwijfeld nog andere marktverenigingen en oriënterende besprekingen gaande, maar daarover zwügen de betrokkenen in alle talen. Er hangt een dichte sluier van stil zwijgen over de hele zaak van de aardgas-export Als men N.A.M.-Export er vragen- derwys op attendeert, dat met por ties van 5 miljard kubieke meter tegeiyk, de 15 miljard snel en niet onaanzienlijk kan worden overschre den, is het antwoord: „Ja, dat wel". En op de vraag of de exporteurs volmacht hebben leveringsverplich tingen aan te gaan voor meer dan die 15 miljard: „Nee, daar moeten de Gasunie en de minister van Eco nomische Zaken in worden gekend". En by de Gasunie: „Ja, dat kan kloppen, want in de statuten staat dat N.A.M.-Gasexport, gas naar het buitenland verkoopt „rekening hou dend met het door de Gasunie be paalde beleid". En wat mag dat beleid dan voor wat betreft de export-hoeveelheid inhouden? Dooddoener: „Dat de Nederlandse verbruiker niet zonder aardgas komt te zitten, terwille van de export?" Op het departement van Econo mische Zaken, zegt men dat de uit- - kwestie nog geen onderwerp van bespreking is geweest. Maar men wil in elk geval niet de moge- ïykheid uitsluiten, dat zich „een kleine verschuiving" kan voordoen tussen de hoeveelheden die bestemd zyn voor binnenlands verbruik en voor export. Geen twijfel Overigens biykt men én bij de N.A.M., én bü de Gasunie, én bü Economische Zaken niet te twijfelen aan belangrijke groeimogeiykheden de Nederlandse aardgasvoor raad. Men wüst op de recente kleine exploiteerbare vondsten in Noord- Holland. Op het feit dat de N.A.M. in de loop der jaren nog wel heel wat boringen in Nederland zal ver richten. En op de traditionele voor zichtigheid van de N.A.M., als het gaat om het opgeven van de waarde van aangeboorde bronnen. Inderdaad: als de N.A.M. zich maar tien procent aan de voorzich tige kant heeft gehouden, betekent dat twintig jaar lang levering van „onder de toonbank" aan een bui tenlandse klant van 5 miljard per jaar. De enige vraag is eigeniyk nog maar welk getal het eerst officieel zal worden gerectificeerd. De 15 mil jard van de minister, de 1100 mil jard van Slochteren, of de enkele miljarden van de vondsten elders ir het land. (Van onze parlementaire redactie) Er valt op korte termijn een uitspraak van de Europese Com missie van de E.E.G. te verwachten, die de Nederlandse regering wel zeer ongelegen moet komen, in verband met haar voorge nomen optreden tegen de R.E.M. De uitspraak namelijk, dat de kuststaten het gedeelte van het Noordzee-plateau, waarover zij (beperkte) soevereine rechten kunnen doen gelden, niet tot hun grondgebied mogen rekenen in de gebruikelijke zin van het inter nationale recht. Onderscheidingen De ambassadeur 7an Oostenrijk ln Den Haag, dr. Claus Vlntersteln, heeft aan vier Nederlan- lers het zilveren ereteken van verdien- ite van de republiek Oostenrijk uitge mikt. Deze onderscheiding werd toege rekend aan mevrouw C. C. H. P. van iersel uit Den Bosch, mejuffrouw P. H. J. H. Hoogveld uit Arnhem, me juffrouw A. P. Stierman uit Kerkwyk Tegen spoorwegovergang In volle vaart is gisteren een auto tegen een afsluitboom van de spoorwegovergang ln Rijssen gereden. De spoorboom drong ln de auto. De vier inzittenden werden gewond, van wie de bestuur der D. Eskes uit Deventer zeer ernstig. Het ongeluk was het gevolg van het feit dat de bestuurder door de rem- kabel trapte. De auto werd geheel ver nield. Ambassadeur ln nenkort ls de ben ten van drs. H. - - consul-generaal der Nederlanden Montreal, tot buitengewoon en gevol machtigd ambassadeur in Monrovia, en tevens tot buitengewoon en gevol machtigd ambassadeur ln de republiek Guinea. Projectiel gevonden Arbeiders, die in het ruilverkavelingsgebied Corten- oever ln de gemeente Brummen bezig waren met een machine gleuven te graven, hebben gisteren de schrik van hun leven gekregen, toen plotseling een vrij groot projectiel te voorschyn kwam ,dat onmiddellijk begon U ro ken. Zij vluchtten direct uit de om- BINNENLAND geving van de graafmachine en waa schuwden de mynoprulmingsdienst Den Haag, die tot taak krijgt het vaariyke ding veilig Verdronken De 59-Jarlge gemeen tewerkman J. A. Steentjes uit Den Haag is gisteren in het wat^r lange de Kleine Veenkade geraakt en verdron ken. De heer Steentjes was alleen op een zolderschuit aan het werk. By het verwyderen van vuil voor een rooster ls hij in het water gevallen. Een man die het zag gebeuren, maar die zelf niet kon zwemmen, waarschuwde de 35-Jarige opzichter van het Haagse gemeentelijke energlebedryf, A. Ha- ïd ln het water gemeentewerkma: .it, was i overleden, ljke energie verland, die gekleed sprong. Toen hy de w op het droge bracht. BUITENLAND Segnl aan de beterhand Volgens een gistermorgen uitgegeven medisch bulletin is de algemene toestand president Segnl srkbaar verbeterd". Immigratie Op de Australische begroting voor 1964/'65 die gisteren ls Ingediend, ls ruim 880.000 Australisch pond (ongeveer zevenmiljoen gulden) meer uitgetrokken voor het gesubsi dieerde Immigratieprogramma dan vo rig Jaar. De minister van Financiën deelde bij de Indiening van zijn be groting mede dat de immigratie krach tig verloopt en gehandhaafd zal wor den. Op de begroting worden de ord van ponden: Het vaartuig ls goed bewaard gebleven. om het schip aan de oppervlakte brengen. Doodvonnis Een militaire recht bank ln Saigon heeft een 24-Jarlge imeei >1 J.l. Amerikaanse minister Jaar dwangarbeid Rekening Denemarken gaat voort aan badgasten die zich op ln zee wagen worden, de rekening presenteren. Kort geleden kostte de redding van een bad gast de Deense staat ruim 13.000 gul- VrUgelaten Vierenzestig personen die tydens de Griekse burgerkrijg na de tweede wereldoorlog naar Albanië weggevoerd zijn gisteren bij de »t Ki Iten Raket Gisterei fusten' de Griekse lakavia^H overgegevei de basis Californië een inter continentale raket van het type Tl- tan-2 afgevuurd op een doel ln de Stille Oceaan. ifenls Op de Powonski-be- ln Warschau ls gistermid- offeiyk overschot van de Poolse president Aleksander Zawadskl i*net militaire eer ter aarde besteld. Begrafei i de het i adden tevoren olen de begrafenisstoet gadegeslagen, 'oor de begrafenis waren meer dan wintig delegaties uit het buitenland laar de Poolse hoofdstad gekomen. Aan het hoofd van de Russische af- Grieks schip ontdekt met sarcofagen, vaardiging stond president Mikojan. Sarcofagen In de Golf van Ta ranto ls op twintig meter diepte eei dekt Op de nieuwe Zuiderzeestraat weg tussen Harderwijk en Zwolle zijn gisteren drie [onkel- nieuwe auto's in enkele secon den vernietigd. Een trekker, die de wagens vervoerde, raakte het De uitspraak is de Europese Com missie ingegeven door de Nederland se klacht, dat de Westduitse regering de winning van aardgas door Duitse oliemaatschappyen in de zogenaam de „natte driehoek" subsidieert, hoe wel het E.E.G.-verdrag elke vorm van staatssubsidie voor de nationale industrie verbiedt. De „natte drie hoek" vormt het deel van het con tinentaal plateau dat de Bonds republiek by de Geneefse conventie van 1958 is toegewezen. De regering in Bonn beschouwt haar deel van het continentaal plateau echter niet als Duits grond gebied en acht zich daarom vry de aardgasboring buiten de territoriale zone by Emden financieel te steu nen. De Juristen van de E.E.G., die de Europese Commissie adviseren, delen deze opvatting. Hoewel de conventie van Genève de kuststaten op het terrein van de oliewinning soevereine rechten geeft over hun deel van het plateau, mag daaruit niet worden afgeleid dat dit deel nu ook tot hun grondgebied mag war den gerekend, zo menen zy. Toegepast op het R.E.M.-plateau in de zee voor NoordwUk, betekent een dergelijke uitspraak dat Neder land volgens de Europese Commissie aan de Geneefse conventie geen bevoegdheid kan ontlenen om tegen de R.E.M. op te treden. Hoewel de Nederlandse regering zich daaraan niet direct behoeft te storen, vormt de opvatting in Brussel toch lelijke spaak in het wiel, die de R.E.M. by een eventueel kort geding tegen de staat zeker zal aangrypen om een optreden van de regering veroordeeld te krijgen. viaduct ter plaatse, waari doorrijhoogte driemeter is. Van twee auto's we dak afgerukt, terwijl de ondersteboven op het v smakte. Kind bekneld bakkerij De een jarige Antje van 1 Aphen raakte gistermiddag bakkery van de heer Zonnev de Oudshoornseweg bekneld uitrolmachine. Het meisje .lie; by een diepe snijwond op WEERRAPPORTE (Van hedenmorgen 7 ut Amsterdam regen Den Helder geh. bew. Ypenburg regen Vli6Singen zwaar bew. Eelde regen De Bilt regen rwenthe regen Eindhoven regen Aberdeen geh. bew. Londen geh. bew. Brussel geh. bew. Luxemburg geh. bew. Parys half bew. Bordeaux onbewolkt Grenoble regen Nice onbewolkt Berlhn regen Frankfort geh bew. Munchen mist Zurich regen Genève zwaar bew. Wenen Innsbruck Belgrado

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 2