PONY - FOKKERIJ RONDOM LEIDEN Hostess Hanneke ziet iedere dag blijde gezichten GOLDEN FICTION Professoren- en Burgemeesterswijk zijn er mee gebaat OPRUIMING Duitser verdronk in een recreatiemeer LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 8 AUGUSTUS 1064 Acht bruiden per dag £r Representatie Nederlandse *ht bedrijfsleven was mijn eerste visite ,.te water" zegt hostess Hanneke ;al to (24) uit Leiderdorp. En ik zal dat bezoek niet licht vergeten. fers°m aan boord", zei de jonge bruid „gauw. Over een paar uur /akieten we varen en is er nog zoveel te doen". En haastig trok ze "^•enblauw geüniformeerde Hanneke over de loopplank naar in de gezellige woonkamer, waar de schippersdochter, die zou zijn, met haar familieleden wachtte op de komst van 28 hostess. nen allerlei informaties. Niet al- Ileen over huishoudelijke zaken, maar ook over de gang van zaken bij de huwelij kssluiting. Ik adviseer de bruidegom altijd bij het kopen van een bruidsboeket eerst met zijn echtgenote-in spé bezoek te brengen aan de bloemist. Of hem in ieder geval een monster te tonen van de bruidsjapon. Een ja pon van wat eenvoudiger stof vraagt i wat bonter boeket en kanten Japon bijvoorbeeld moet wat „rustiger" boeket hebben. Een bezoek aan de bloemist kan het gelijk maken dat de bruid het boeket krijgt, dat bij haar type past. Heus, dat is heel belangrijk, zegt Hanneke Otto. VEERTIG Heel plezierig vindt ze het natuur lijk bij haar dagtaak steeds blijde gezichten te zien. En het doet haar goed niet „met ;ge handen te komen" als ze komt gelukwensen. Haar ervaring is dan ook, dat heel veel bruidjes graag >r haar komst thuisblijven. Maar, dat betekent wel ee: zijn ook a.s. bruiden, die niet thuis zijn zonder kennisgeving. Dat gooit de planning van de route dan natuurlijk danig in de In totaal werken er in ons land rond 40 hostesses van de Felicitatie- dienst, die ook in België en Duits land activiteiten ontplooit. Sinds de oprichting van de dienst, ie een Nederlandse versie is Amerikaanse Welkomstdienst, zijn in Nederland al rond 200.000 bruiden bezocht. Twintig fabrikanten merkartikelen geven hun produkten het geschenkpakket, terwijl ook plaatselijke en regionale firma's mee kunnen doen. RUIM BAAN In haar tweekleurig autootje is Hanneke in Leiden en omgeving na tuurlijk een bekende verschij ning geworden. Ik had autorijden als hobby, zegt ze en vanzelfsprekend geen kwaad woord horen over vrouwen achter het stuur. Onder alle omstandigheden rijdt e; door Leidens binnenstadstraten n smalle landwegen van de bollen streek, of het nu regent, sneeuwt of dat de zon brandt op het dak van haar Dafje. Automobilisten kennen haar en politiemannen geven haar Haar schema is precies ingedeeld, weten ze. Want dat is haar dagtaak, op bezoek gaan bij jonge vrouwen Leiden en omgeving en, terwijl ze haar cadeaus overhandigt, met haar praten over het onderwerp, geen vrouw ooit uitgesproken huwelijksdag Kerkelijk Leven NED. HERV. KERK Aangenomen naar Kamperveen W. r Ooetburg W. Netjee 1 uenaam. Congres van (le Jehovagetuigen In Hilversum is de afgelopen dagen een landelijk congres van Jehova's Getuigen gehouden. Het congres be gon donderdag. Het hoogtepunt werd zondagmiddag gevormd, toen de heer Engelkamp voor enkele duizenden ge. tuigen sprak over het onderwerp „Vrede onder de mensen van goede wil of Armageddon, welke van de I twee?" De heer Engelkamp merkte onder meer op. dat in de achter ons liggende drieduizend jaar rond acht duizend internationale vredesverdra gen zijn geschonden. In 1965 wil men in Nederland een I internationaal congres van Jehova getuigen organiseren. Oud-Hillegommer in Brazilië tot bisschop benoemd die sinds 1931 als missionaris in Bra- j zilic werkt, benoemd tot bisschop van j Lins in de provincie Sao Paulo. De nieuwe bisschop werd in 1905 te Hil- J legom geboren en hjj is nu parochie- geestelijke van Saint Terez Inha in Bauru in de provincie Sao Paulo. U kunt 'n Amerikaan roken U kunt ook 'n Virginia roken... Maar u kunt ook een eigen stijl kiezen: de onvergelijkbare Golden Fiction melange Waarom onvergelijkbaar? De tabakken van Golden Fiction zijn meer uitgerijpt, warmer van kleur ai dus zachter van smaak. Ze worden niet gesausd.1 Geen extra aroma wordt toegevoegd. Alleen GF heeft deze aparte, pure melange. Voor rokers met een eigen smaak. Voor rokers met een eigen stijl N.Z.H. wijzigt route busnet ^EERSTE VISITE >ert TE WATER r 5 Natuurlijk, zegt Hanneke ene\gen maak je niet dagelijks Hanneke komt nooit met lege handen wat ik wel, bü al mijn be- ^asenT.![^ iodore rta^r w«U zie: eeluk- slingers. Jonge jken, iedere dag ;e gezichten van jonge vol zijn van de grote dag, waar- li ze het stralend middelpunt zullen rest£n dan is het de taak va enlanneke als representante 1 spederlandse bedrijfsleven de Felicitatiedienst geluk adviezen te verstrekken pakket met waardevolle Richenken te overhandigen. Jarenlang zat ik op kantoor, ver- t Hanneke Otto. Het beviel. Maar itseling wilde ik wat anders en in ik een advertentie in de krant waarin een hostess gevraagd rd voor Leiden en omgeving, ^de ik geen moment. cdr. od het mijn opleidingstijd rijd ik nu ^gelijks adressen af, waar jonge ouwen „in ondertrouw", rekenen BLOEMEN Dag aan dag doorkruist Hanneke haar rood-witte auto de stad, lar ook Oegstgeest, Voorschoten, iderdorp, Noordwijk, Katwijk, jnsburg en een stuk van de bol- AW kstreek. V^Daar werd ik onlangs in de bloe en gezet, vertelt ze. 31 Advertentie an h Tientallen werkelijke Koopjes gnoses. klokken, sieraden, cassettes erde JUWELIER - HORLOGER Slfficiële publikatie i {.Burgemeester en Wethouders van 3iden brengen ter openbare kennis, rtt zij. i.v.m proefnemingen met de TeP^rkeerslichten op de Utrechtsebrug ïdaca.. hebben besloten de volgende {(lelijke verkeersmaatregelen vast te e jo£llen geslotenverklaring van bet «Utrechtse Veer. gelegen tussen de iVeerstraat en de Slngelbrug. voor het m,et alle voertuigen, rij- en Ij 9 trekdieren en vee in de richting t to<Singelbrug: een geslotenverklaring van de Plantage, voor zover gelegen tussen 4acide Hogewoerd en het Utrechtse Veer, J„p.voor het verkeer met alle voertuigen. en trekdieren en vee In de rlch- lOrgratlng van de Hogewoerd; ctrp/ecn wacbtverbod voor de zuidelijke rijbaan van de Plantage. Mf In verband geslotenverklaring hele wagen_ versierd met bloemen- buurtbewonertjes •achtten met spanning op mijn reactie. Natuurlijk heb ik ze laten zitten, de bloemenslingers, het maak te mijn wagen alleen maar nog fees telijker. Hostess Hanneke Otto, slank in haar korenblauwe uniform met mo dieuze cap van Bangkok-stroo en rood-witte blouse, doet haar werk met plezier. Na haar sollicitatie kreeg ze een grondige opleiding, maakte daarna een proeftijd door en ging samen met 'n collega a.s. brui den bezoeken. Tenslotte kreeg ze haar eigen rayon, waar ze nu per week minsten 300 km „maakt". ACHT BRUIDEN Iedere dag acht bruiden, vertelt hostess Hanneke. Dat betekent dat ze in Leiden en omgeving dagelijks bij acht jonge vrouwen met trouw plannen aanbelt, haar geschenken pakket aan de arm. en daarmee een cadeau van 30 gulden. Van te voren zijn de bruidjes na tuurlijk aangeschreven. Dat gebeurt zodra ze in ondertrouw gaan. Dan ontvangen ze een brief van de Feli citatiedienst waarin de komst van de hostess wordt aangekondigd. Wie verhinderd is wordt verzocht dit te laten weten. Hoort Hanneke niets, dan staat ze op het afgespro ken tijdstip op de stoep. Ik begin natuurlijk met geluk te wensen, zegt ze, tenslotte kom ik namens een Felicitatiedienst. Dan komt het gesprek al gauw op de trouwdag. Natuurlijk informeer ik naar de toekomstige huisvesting en wij krijgen het ook al gauw over de bruidskleding. Soms is ook de bruide gom aanwezig en dikwijls worden familieleden, kennissen of buren uit genodigd door het bruidje. INFORMATIES Terwijl hostess Hanneke Otto haar geschenkenpakket uitpakt gaat ze in op de vragen, waarvoor de toekom stige jonge huisvrouw gesteld wordt. Ze overhandigt de cadeaus, levens middelen. huishoudelijke artikelen en vertelt over de samenstelling, het gebruik. toepassingsmogelijkheden en kwaliteiten van ieder artikel. Soms worden de mensen wel eens verlegen, vertelt Hanneke Otto, of ze willen geld aanbieden. Dat nemen we natuurlijk nooit aan, tenslotte is het een cadeau. In de bollenstreek krijg ik dikwijls bloemen, zo uit de tuin. Heerlijk, ik ben er dol op. In Katwijk moet hostess Hanneke, als ze op bezoek komt bij een a.s. bruidje, steevast vis eten. Natuurlijk vragen de mensen altijd of ik ook op de bruiloft kom. Maar dat gaat helaas niet, in het rayon Leiden zijn nu eenmaal zoveel bruidjes en die rekenen allemaal op een bezoek van de Felicitatiedienst. Hanneke Otto vers rekt de jonge bruid en de andere aanwezigen, die al even grote belangstelling to- Beroving bij het Maredijk-viaduct Een 18-jarige banketbakker uit Aarlanderveen is zaterdagavond laat bij het viaduct aan de Maredljk be roofd van f 37.50 en een polshorloge. De dader, wiens signalement bekend was, kon enkele uren na het misdrijf door de politie worden aangehouden. Het bleek een 19-jarige Leidse bouw vakarbeider te zijn, die op de avond van de beroving vriendschap met het slachtoffer had gesloten en na een gemeenschappelijk ritje op de brom fiets de „diefstal met geweldpleging" pleegde. Victoria Re«ia in bloei De Victoria Regia in de Hortus staat heden- en morgenavond weder om in fraaie bloei. Bovendien zijn ook bal van andere bloemen en plan. Route lijn 42 (Noordwijk) over Breestraat en De Sitterlaan De directie van de NZHVM heeft aan het college van B. en W. toestemming gevraagd om de stadsroute van enkele buslijnen, t.w. lijn 42 (Noordwijk) en lijn 40 (Rijnsburg) met ingang van september eenigszins te mogen wijzigen. Indien deze toestemming wordt verkregen hetgeen te verwachten is komt de Singel- route van lijn 42 te vervallen. en bet Station verstoken zijn. Zy zullen in de toekomst gebruik kun nen maken van lijn 40 (Rijnsburg). De route van deze lijn wordt als volgt: Station, Steensbraat, Kort Rapenburg, Noordeinde, Witte Sin gel, Herenstraat, Koninginnelaan, Zeemanlaan, Thorbeckestraat, dc Laat de Kanterstraat, eindpunt om geving Torenflat (v.v.). OOK WIJZIGING Z.W.-ROUTE Vanaf het Station wordt deze route dan als volgt: Steenstraat, Kort Rapenburg, Breestraat, Lam- menschansweg, (Station Lammen- schansweg), de De Sitterlaan, Burg- gravenlaan, eindpunt Wilhelmina- brug. In de richting Station wordt i.v.m. het eenrichtingverkeer In de Breestraat de marktroute gereden. Door deze wijziging krijgen de Pro- fessoren- en Burgemeesterswijk een rechtstreekse verbinding met het stadscentrum. LIJN 40 LANGS SINGELROUTE Het verdwijnen va cle singelroute, houdt bewoners langs de witte si kas te bewonderen. Beide I omliggende straten en van avonden is de Horbus van 9 tot 11 Rusthuis „Groenhoven" in het Archivaris N.H. Kerk trad af Mr. T. J. Naudin ten Cate, sinds 1947 archivaris van de Ned. Herv. Kerk, heeft in verband met het berei ken van de pensioengerechtigde leef tijd zijn functie neergelegd. Hoewel door familierelaties min of meer voorbestemd voor een carrière in de bankwereld, kreeg al vóór de oorlog zijn belangstelling voor de his torie de overhand en begon hij zich te bekwamen voor het archivariaat. Inmiddels deed hij reeds praktische ervaring op bij het Rijksarchief. Na de oorlog trad hij eerst op als secre taris van de waarnemend-archivaris van de Ned. Herv. Kerk. prof. dr. J. N. Bakhuizen van den Brink om met ingang van 1947 definitief tot archi varis te worden benoemd. Na de tweede wereldoorlog was er voor mr. Naudin ten Cate heel wat te doen met het opnemen van de oor logsschade aan de hervormde archie ven in Zeeland, later in de Betuwe en enkele andere plaatsen. Na de storm ramp 1953 was er eveneens weer extra werk in Zeeland, Zuid-Holland en Noord-Brabant. Tussen deze grote projecten door had de heer Naudin ten Cate bemoeienis met tal van an dere archieven, die van alle vroegere Provinciale Kerkbesturen en van vele classes der Ned. Herv. Kerk. In totaal zijn sinds 1947 ongeveer 700 archieven van Prov. Kerkbestu ren, classes, kerkeraden en andere hervormd-kerkelijke instellingen ge- - inspecteerd enz. Inventarisatie ge- publikatie, welke on- schiedde compleet van een 125 ar- het secretariaat chieven. waarbij ook veel steun werd ondervonden van de vroegere secre de Hervormde Commissie de archieven jhr. dr. B. M. de Ellemeet. Zij rijden dan verder door de Debussystraat, de Moaartstraat (langs de in aanbouw zijnde flats van het Bouwfonds Ned. Gemeen ten) en de César Franckstraat naar het Schubertplein en de Brahms- laan, waar de eindhalte is. Hiermee wordt in het bijzonder tegemoet ge komen aan de verlangens van de bewoners van de Valeriusstraat- Sweelincklaan en omgeving. DR. S.L.VERHEUS HAD EEN DROOM Dr, S. L. Verheus, tot voor kort predikant van de Leidse Doopsge zinde gemeente, had onlangs eei droom, waarvan hij mededeling deed volg i iet"in^dat"de bussen zu,,en met i Witt/ Sineel september a.s. op het kruispunt Vijf uJ Meilaan-Churehilllaan niet meer links afslaan, maar de Vijf Meilaan uitrijden. allereerst langs uitging van de by de Oecumenische Bewe ging aangesloten Kerken in Neder-1 taris land. In deze publicatie wordt mede-1 voor gedeeld, dat er tussen de by de We-1 Jonge reldraad der Kerken aangesloten1 Nederlandse Kerkgenootschappen in Deze I beSinsel overeenstemming is bereikt verbinding met de stad Wederom successen voor Stal Of Jein te Noordwijk (Van een deskundige medewerker» De twee laatste dagen van de vorige week stonden sterk in het teken van de Nederlandse ponyfokkerij: de Nederlandse Pony Club bedoeld als overkoepelend orgaan van de diverse pony-stamboeken hield haar natio nale ponydagen op Het Loo, welwillend beschikbaar gesteld, terwijl HKH Prinses Beatrix een medaille beschikbaar had gesteld voor die pony, die in de vier verrichtingen het hoogste aantal punten had behaald (welke medaille behaald werd door Noudje Versteynen te Tilburg met haar New Forest/Welsk pony Ivonne). Tegelijkertijd hield het Nederl. New Forest Pony Stamboek te Lage Vuurse zyn Centrale Show voor dieren uit heel Nederland, daartoe aangewezen op de voorafgaande gewestelijke keuringen. Op de keuring Midden- en West Nederland behaalde toen stal Offem van Gravin van Limburg Stirum te Noordwijk vele successen. Op de Centrale Show werden deze successen onderstreept: een achttal pryzen ging naar Noordwijkse fokdieren. Van de Stermerriën (er zijn voor het eerst 5 voorlopige kroonmerriën aangewezen, doch hierbij was geen uit Zuid-Holland) werd r.l. 2 A de bruine import Offem Ytene van Gra vin van Limburg Stirum en kreeg ook de bruine import Mill Lown Minty, van dezelfde, een tweede premie. De 512-jarige merriën met veu len telden vier eerste, die tevens stermerrie werden (8 tweeden en vier derden) en bij deze eersten waren de mooi harmonisch gebouwde schim mel Mudeford Stella van Gravin van Limburg Stirum en de bruine Leigh- close Sweetheart van J. P. v. d. Berg- De Monchy te Wassenaar. De 3- en 4-jarige merriën zonder veulen telden na één eerste twee tweeden: de grijze Offem Aurora, K Jasmijn Merry Minstreel, uit Mude ford Stella en de grijze Offem Arte- mis, van dezelfde vader, uit de ster Mill Lown Minty, f .e. Gravin van Lim burg Stirum te Noordwijk. Het kampioenschap der New Fo resters ging naar de bruine tweej. Oosterbroek Endorina, f.e. stal Rook- maker te Eelde (Gr.)reserve werd de 251 der sterren, de bruine import Mudeford Princess van Stal Key Alta te Oudemirdum (Fr.), terwijl als derde weer een bruine stond: de driej. import Prescott Sunshine van A. Heuff te Amersfoort. Drie heel goede bruinen, die elkaar weinig ontliepen, doch er zijn meer zeer goede! Van de fokmerriën onder het zadel bezette Offem Ytene, bereden door D. v. Loon. de zevende plaats. Op de nationale demonstratie op Het Loo werd kampioene der IJslandse pony's de bruin-bonte Skotta van L. Gerson te Leidschendam. Hier werd Vincent v. d. Berg te Reeuwijk met zijn New Forst pony Golden Lucky tweede in de dressuur - proef en tweede in het spring-con- cours; Aart v. d. Berg met zijn New Found Pansy of Beachwood werd als no. 10 (van een zeventigtal) eervol vermeld in de dressuur. Een opmerkelijk en zeer geappre cieerd demonstratienummer werd hier geboden door de ponyclub Hestar uit Leidschendam. Een achttal door polio gehandicapte jongelui liet zien hoe zij ondanks hun handicap uitstekend met hun pony's overweg konden: ze reden in step, draf en galop verschil lende figuren en ten slotte versche nen ze met diverse tandems in de ring op een bewonderenswaardige wijze. Het was maar wat mooi wat hier door deze jongelui gepresteerd werd. De waardering van de vele be langstellenden bleek uit het hartelijke en langdurige applaus. kader van de nauwe samenwerking die uit deze overeenkomst zal voort vloeien is met nadruk als uitgangs punt gekozen dat de verschillende participerende kerken ieder hun eigen zelfstandigheid en karakter bewaren. De fusie zal in eerste instantie betrekking hebben op die gebieden, waarop een praktische samenwer king een gebiedende eis van de mo derne tijd genoemd mag worden. De gedachten gaan daarbij uit naar een coördinering van het financiële be leid, naar een gemeenschappelijk beleid ten aanzien van de kerkbouw in Nederland, naar een vergaande coördinatie betreffende de opleiding en de salariëring van predikanten en ambtsdragers, en voorts naar de gebieden van overheidsoverleg, zen- ding, pers en publiciteit. Zodra de De bloemenexpositie, die het Runs- benodigde regelingen zijn getroffen burgse corso-comité in de Burgerzaal zaj nadere publikatie volgen, die van het Leidse stadhuis had Inge- j gezien mag worden als een eerste richt, is een groot succes geworden. 1 stap op weg naar een groeiende een- Vijfduizendste gehuldigd op expositie van bloemen Ruim 6100 betalende bezoekers (sters) hebben deze fraaie tentoon stelling, die zondagavond gesloten werd, bezocht. Het aantal bezoekers ligt namelijk veel hoger, want de be jaarden hadden onder meer vrije toe. gang. De voorzitter van de Kring winke liers van de Groep Nederlandse Bloe misterij en president van de wereld organisatie Fleurop, de heer A. de Zoete uit Amsterdam, heeft zaterdag avond half acht aan "de 5000ste be zoekster, mevrouw A. Pielanen, Ra penburg 15 in Leiden, een fraai boe ket overhandigd. Met fiets over de kop geslagen Een negentienjarige elektricien uit Benthuizen is vanmorgen omstreeks zes uur op de Hogewoerd met zijn racefiets over de kop geslagen, toen een tasje, dat aan het stuur hing. tussen de spaken van he tvoorwiel kwam. De fietser kreeg enkele hoofdwonden en een hersenschud ding. Hfj is door de EHD naar het Academisch Ziekenhuis vervoerd. Buit van f 300,- bij inbraak In de nacht van zaterdag op zon dag is ingebroken in een slagerij aan de Hoge Rijndijk, waarbij een be drag van bijna f 800 werd ont vreemd. De dader heeft zich toegang tot de winkel verschaft door aan de achter zijde een bovenlicht te forceren. Een greep in de kassa leverde f 25 op, terwijl er uit een sigarendoos, die in een kast in de achterkamer stond, een bedrag van f755 verdween. heid onder de Kerken in ons land. En nu de droom. Dr. Verheus schrijft daarover: het zal wel onder de indruk van de verschillende be richten over fusies op verschillend terrein geweest zijn, dat wij in de stond daar in alle nuchterheid en zakelijkheid waarmee dergelijke be richten in onze pers plegen te ver schijnen. Een nuchterheid en een zakelijkheid, die toch niet kunnen verbergen dat wij in een tijd leven zich grote verschuivingen Juwelendieven aangehouden Drie jongemannen zyn zaterdag in Den Haag aangehouden, die later hebben bekend in de nacht van 25 op 26 juli by een juwelier in de Spuistraat in Den Haag voor f 15000 aan goud en juwelen en f 6.400 con tant geld te hebben gestolen. Een patrouille van de Haagse re cherche trof het drietal zater dagmiddag in de Wagenstraat, waar zij bij een vrij nieuwe aut-o stonden. Bij ondervraging gaven zij alle drie een verschillende verklaring over de herkomst van de auto. Zij werden meegenomen naar het politiebureau, waar zij verder werden verhoord. Vast kwam te staan, dat zij de auto vorige week zondag hadden gekocht. Toen zij nader aan de tand wer den gevoeld over de manier, waarop zij aan het geld kwamen, bekenden zy de diefstal. gistreren. De vertrouwde naam van de bank, van de krant, nu ineens verbonden met andere namen. Voor velen moet dat toch ook een offer hebben betekent, achter noodzakelijk en daarom onvermijdelijk. En nu dat bericht in de droom. Visioen of nachtmerrie? Influisterin gen van de „wereld" of bevestiging van het oude schriftwoord dat de kinderen van de wereld met veel overleg te werk gaan dan de Nauwelijks zijn de werkzaamhe den voor de aanleg van het recrea tiemeer ln het uitbreidingsplan „De Bylen" in Alphen aan den Rijn be gonnen of reeds valt het eerste verdrinkingsongeval te betreuren. Het betrof de 53-jarige Duitser E. Kramer uit Emden, die het week einde bU een vriend, die werkzaam is bij de firma, die het graafwerk voor de zandwinning uit het in aan leg zijnde meer verzorgt. De Duitser die tegen één uur gistermiddag de terugreis wilde aanvaarden, ging tegen het middaguur even met een Ijzeren roeiboot het meer op. Mid den op de plas hees hij een zeiltje op de boot en toen bleek al spoedig, dat hy de zeilkunst allerminst machtig was. BU de eerste de beste wending sloeg de boot reeds om en verdween met de bestuurder onmid. (lelijk ln het ter plaatse ongeveer 30 meter diepe meer. De 18-jarige H. C. van der Valk, die langs het meer wandelde om wat foto's te maken sloeg direct alarm en met de roeiboot van een tweetal vissers ging men naar de plaats van het ongeluk. Nog toen men tot op 20 meter was genaderd zag men de drenkeling boven komen. Op dat moment ging Van der Valk te water, maar hy heeft de man niet te pak ken kunnen krygen. Pas om kwart over zes uur slaag de de politie er na urenlang dreggen ln het stoffelijk overschot boven te halen. Dokter Van Kooten kon toen nog slechts de dood constateren. Het slachtoffer was gehuwd en had twee kinderen.

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 9