Leidse tennistitel voor Willem Maris C ALKESTIS VAN E DERBY-WINNAAR Bontekoe (onwel) zwom MATIGE 1500 meter Waterpoloteam vervalt in OUDE FOUTEN LEIDSCH DAGBLAD - MAANDAG S AUGUSTUS 1M4 Ria Hage triomfeert bij dames Prachtig succes van De Graaff Willem Maris is Open Leids Tenniskampioen 1964 gewor den. Met 6—2, 6—0 versloeg hij op de hoofdbaan van het tennispark Roomburg onder de ogen van goed driehonderd toe schouwers Henk Goris. Bij de dames verraste Ria v. d. Hage het Haagse tweehandig speel- stertje Marijke Janssen, die we liswaar één set won, maar het over het algemeen in vastheid moest afleggen tegen haar links handige tegenstandster. Maris had in de halve finale Ntfe- boer in 2 sets gedecideerd teruggewe zen (6-3, 6-4), terwijl Karamoy tegen Goris in de zware dwars wind., nog minder verweer had (6-3, 6-0). De finale bracht evenmin de spanning waar de toeschouwers op gehoopt hadden. Goris was geblesseerd en na 2-2 brak Maris door de service van zyn concurrent heen. Op 4-2 zette Goris nog eens alles op alles, maar ondanks zes gamepunten moest hij het zevende spel laten lopen 5-2. Snel serveerde Maris naar 6-2 en van dat moment af was zijn zege niet meer in gevaar. Zonder gameverlies besloot hij de wedstrijd, 6-2, 6-0. Sensatie Iets meer sensatie brachtde strijd om de derde en vierde plaats. On rustig spelend verloor Karamoy de eerste set aan Nijeboer die aan het net op volley en smash ongenaak baar was (6-2). Karamoy zette toen die dropshot in en wist Nijeboer ook iets verder van het net af te hou den door de passeer-slagen met libs af te wisselen. Met 2-6, 6-1, 6-0 wist de Roomburgspeler de 3de plaats te Zoals gezegd legde mej. V. d. Hage beslag op de eerste plaats. Be treurenswaardig was het wegblijven van mevrouw Baars waardoor de revanchepartij BaarsJanssen uit bleef. De herendubbels, gespeeld in een halve competitie, trokken sterk de aandacht. Karamoy/Goris, drievou dig Nederlands kampioen op dit nummer, bleken het best te combi neren, hetgeen in hun partij tegen Maris/Van Dalsum wel bleek. Via 5-1 en 5-4 bachten zij de set met 6-4 op him naam via een love game op de service van Maris. De tweede set werd via 3-0 met 6-1 gewonnen. Verdiend Mevrouw Kieboom en Goris ein digden in het gemengddubbel ver diend bovenaan. Mej. Marinkelle en Karamoy kwamen reeds in de eer ste ronde in moeilijkheden toen zij tegen mej. Janssen/Haks pas na een verloren eerste set de party konden winnen. In de finale wisten zij Weurman en Goris een setverdeling af te dwingen, maar met 6-1 werden zij in de beslissende fase terugge slagen (6-3, 5-7, 6-1). Bij de dames in „B" zijn w schijnlijk de meeste uren van hele toernooi besteed. Partijen 2Vs uur waren normaal te De finale vormden geen uitzondering. Mej. Noordhoek Hegt die via mej. Moolenbroek (6-4, 3-6, 6-3) in de eindstrijd was gekomen nam het op tegen mej. Overdijkink die daarin 4-6, 6-0, 8-6 was beland ten koste van mej. V. d. Koogh. Beide finalis- tes kenmen eikaars spel door en door. De wedstrijd was er dan ook een van afwachten. Mej. Overdijkimc won ditmaal (5-7, 7-5, 6-2). Laatstge noemde zegevierde voorts in het damesdubbel met mej. Pino over clubgenotes mevrouw Kasten en mej. E. Heymans. Overtuigend Keizer is de overtuigende win naar in „B" geworden. Tevoren had hij Van Galen Last verslagen (7-5, 6-1). Engelenburg was Koggink met 6-8, 12-10, 6-1 de baas gebleven. In de finale zegevierden de ground- strokes van Keizer, want Engelen burg wist de zwakke service van zijn tegenstander niet voldoende uit te buiten (1-6, 6-4, 6-2) waarna hij in de slijtageslag het onderspit dolf. Winnaar in „C" werd Van Nes, die stug aanvallend Stof kopers verdedi ging snel doorbrak. Mej. De Vos strandde na de eerste set op mej. De Groots tactische spreiding (7-9, 6-2, 6-1). Finale: Mej. Bos/Urlus-Mej. Noord- hoek Hegt/Duson 6-3, 6-1. Damesdubbel B: IVIej. Pino/lVfej. Overdijkink-Mevr. Kasten/Mej. Hey- ans 6-2, 8-6. Herenenkelspel C: Van Nes-Stof - koper 6-2, 6-2, 3e en 4e prijs: Doo- renbos-Bakker 6-2, 6-2. Damesenkelspel C: Mej. De Groot- Mej. De Vos 7-9, 6-2, 6-1. 3e en 4e prijs: Mej. Heymans-Mevr. De Ruy- ter 6-1, 4-6, 6-1. Willem Maris in zijn finale- partij op Roomburg. (Foto L.D./Holvast) Herendubbel C: Rodermond/ Vroegop-Van Werkum/Van Werkum 10-8, 6-4. Gemengddubbel C: Mevr. De Ruv- ter/De Ruyter—Mej. Karens/Drok 9-7, 7-5. I.B M.-meestertoemooi voor een fraai succes gezorgd. Met een score van 7% uit 9 partijen werd hij onbedreigd winnaar van de reserve-meestergroep, een vol punt vóór zijn grootste con current, de Amsterdammer Van der Weide. Door dit resultaat is De Graaff gerechtigd volgend jaar in de mees- tergroep uit te komen. Met Joop Piket in de Hoogoven- meestergroep, De Graaff in het IBM- toernooi, Kort waarschijnlijk in het nationale kampioenschap en Westra in het open kampioenschap, gaat de Leidse schaakwereld, die ook voor het eerst sinds jaren weer een reëel uit zicht op een eersteklasseteam heeft, ongetwijfeld een zeer interessant jaar tegemoet. Schaakolympiade voor studenten Ad van den Berg en Joop Piket, de twee Leidse deelnemers aan de stu denten-schaakolympiade, die in de Poolse stad Krakow wordt gehouden, hebben zich goed hersteld van hun zwakke start, al konden zij niet ver hinderen dat het Nederlandse team nog steeds een teleurstellende rol speelt. De wedstrijd Nederland—Roe menië (met landskampioen Georghiu aan het eerste bord) eindigde in een 3—1 zege voor de Oosteuropeanen. Voor de enige overwinning zorgde Ad van den Berg, die in krachtige styi de sterke Georgesce versloeg; Piket had een rustdag. De wedstrijd tegen België was voor Van den Berg een goede kans om als enige Nederlan der de 50%-grens te bereiken. De Philidorspeler benutte hem dankbaar. Ook Piket en de twee andere Neder landse vertegenwoordigers Jongsma en Ree wonnen hun partijen, zodat een maximale 40 zegewerd geboekt. Met nog één ronde te spelen is het Russische schaakteam al zeker van de eerste plaats. De Russen behaal den 29 punten en kunnen niet meer worden achterhaald. De Philidorkampioen Roelof Westra is geplaatst in de hoofdgroep van de Bondswedstrijden van de KNSB, die dit jaar te Heerenveen gehouden zul len worden. In deze groep zal ge speeld worden om de titel Open Schaakkampioen van Nederland. De Leidenaars Berg, De Graaff, Etmans en Van den Berg (allen Phi- lidor) zijn ingedeeld in de twee reser- vegroepen. De winnaars hiervan heb ben het recht het volgend jaar in de kampioensgroep uit te komen. Oefenwedstrijden Duisburg: Meidericher SVADO 20; Gelsenkirchen: Schalke '04 ADO 1—1; Go Ahead—Bayern Hof 1—2; De Graafschap—Feijenoord Uitslagen Heren enkelspel A: Maris-Nyeboer 6-3, 6-4, Goris-Karamoy 6-3, 6-0 Finale: Maris-Goris 6-2, 6-0. 3-4e prijs: Karamoy-Nijeboer 2-6, 6-1, 6-0. Damesenkelspel A: Mej. M. Jans- sen-mevr. Kieboom-Weurman 6-4 2-6, 6-3. Mej. V. d. Hage-mej. Over dijkink 6-2, 6-1. Finale: mej. V. d. Hage-mej. Jans sen 6-2, 2-6, 6-2. Herendubbel: 1. Goris/Karamoy 6 punten. 2. Van Dalsum/Maris 4 p 3. Nijeboer/V. d. Weg 2 p., 4. Sitsen Herok 0 punten. Gemengddubbel: Mevr. Kieboom Goris—Mej. V. d. Hage-Nijeboer 6-1, 6-3. Mej. Marinkelle/Karamoy—mej. Janssen/Hals 2-6, 12-10, 6-3. Finale: Mevr. Kieboom/Goris— mej. Marinkelle/Karamoy 6-3, 5-7, 6-1. Herenenkelspel B: Keizer-Van Oalec »sst 7-5, 6-1, Engelenburg— Koggink 6-8, 12-10, 6-1. Finale: Keizer-Engelenouvg 1-6, 6-4, 6-2. Damesenkelspel B: Mej. Overdij- kink-mej. Noordhoek Hegt 5-7, 7-5, 6-2. Herendubbel B: Bonte/Koggink- Temminck-Meyer 6-2, 6-2, Bróring/ Pasma-Cornelissen/Dusen 6-2, 6-4. Finale: Bonte/Koggink-BrÖring/ Pasma 6-4, 6-2. Gemengdubbel: Mej. Pino/Kluivers- mej. Noordhoek Hegt/Duson 6-8, 6-3, 6-3. Mej. Bos/Urlus-Mej. Nije- boer/Bouman 7-5, 6-4. Gebrek aan frisse lucht Johan Bontekoe is er zater dagavond in het Sportfondsen- bad Zuid te Rotterdam niet in geslaagd zich alleen al wat de 1500 meter betreft in de Olym pische ploeg te zwemmen. Hij j werd weliswaar zonder veel j moeite en nauwelijks bedreigd door Chris van Lint (18.46.6) en Harry Ranzijn (18.50.3). Nederlands kampioen, maar zijn 18.36.4 was enkele we ken na zijn Groningse record race in 17.47.1 ronduit te leurstellend en onvoldoende voor een plaats bij de top. De blonde Heemstedenaar zei na afloop onderweg van plan te zijn geweest het water uit te stappen omdat hij zich onwel voelde wor den. Hij weet dit aan het sterke chloorwater, maar eerder geloven wij dat het een gebrek aan frisse lucht is geweest. Het is ook onbe grijpelijk, dat de wedstrijdleiding alles by gesloten ramen heeft laten Uitslagen Dames: 1. Ineke Tigelaar (Rob ben) 20.13.-; 2. Carry Janssen (NJord) 20.31.7; 3. Marianne Heemskerk (Robben) 21.00.3; 4. Ineke Heemskerk (Robben) 21.53.8; 5. J. Zwart (GZPC) 22.20.4; 6. H. Hoetmer <DVZ) 22.51.6. Heren: 1. Johan Bontekoe (HPC) 18.36.4; 2. Chris van Lint (PSV) 18.46.6; 3. Harry Ranzyn (IJ) 18.50.3; 4. J. Schans (Vechtstreek) 19.10.9; 5. Jan Jiskoot (IJ) 19.27.8. Va Iet chf Fraaie zege voor J. v. Leeuwen (Van onze medewerker) De met veel spanning tegemoet geziene Derby 1964, de grote krachtproef voor driejarigen, eindigde in een welverdiende zege voor C. Alkestis van E. Het werd een grootse triomf voor de in het vak vergrijsde 59-jarige pikeur Jan van Leeuwen, die voor de eerste maal in zijn lange koerscarrière de Derby won en gisteren de meest gelukkige mens op Duindigt was. De „oude jonge Jan" had zeer veel vertrouwen in de door zijn zoons J. S. en M. van Leeuwen getrainde C. Alkestis van E en hij heeft dit vertrouwen niet beschaamd. De negen deelnemers waren ten leste zwichten voor de slotaanval achter de auto vlot weg en Cap tain Double K nam de leiding Chantiago. Even voor de eerste bocht trachtte Wagenaar jr. Caracara S op kop te brengen, doch zijn paard viel in galop en voordat deze jout was gecorri geerd, was het veld al weg en lag Caracara S kansloos achterin. Captain Double K bleef leiden, Chantiago maakte na een halve ronde- een fout en Carlos Pluto volgde toen als tweede. Dit duur de niet lang want C Alkestis van E verdreef Carlos Pluto en ging achter Captain Double de rechte lijn in. Toen viel Jan van Leeu wen aan en de leider, die alles gegeven had, moest capituleren, niet alleen voor C Alkestis van E, luid toegejuichte zege boekte, doch ook nog voor de door Wagenaar sr. gestuurde Canard S. die verrassend tweede werd. Corinna Hollandia eindigde als vierde vóór Con Brio. In de opneingsdravery wisselden Claudy Williams en Carla elkaar op koo enige keren af met Chambon Hollandia als derde. Carla en Cochin- zanger S werden uitgeséhakeld ,n Bella Marieza (A. Groenewegen) die haar verrichting van zaterdag herhaalde en in 1.27.7 zegevierde. Bento werd derde. In de Indiapolisprijs reed leerling A. Brouwer Amigo van kop af naar een keurige 1.25.5 zege. Yackic Moore, die 20 meter extra belasting had, werd vierde achter Zahir B Zella. Byzonder fraai was de achtste koers. Reeds kort na de start Ham met Barry Williams het mando van Benny Parisien Bento Kitty was snel op de tweede plaats gekomen. Axkit Hollandia, die 40 meter aan de koppaarden had Titelstrijd van tennisleraren in Leiderdorp Van 6 tot en met 9 augustus a.s. worden op het tennispark „De Mun- nik" in Leiderdorp de nationale kam pioenschappen voor tennisleraren o„ ogehouden. Onder de deelnemers be toen stuurde Schoonhoven jr. Claudy vinden zich M. C. A. Buytelaar (kam- Williams naar een 1.29.8 zege, ge- pioen 1963), Th. Dekkers, J. v. d. Tor. volgd door Chambon Hollandia Barones Julia H. De van kop vertrokken favoriet Charles H fouteerde enige malen en werd in de Zandvoortprys uitgescha- ked. Asilvemo ging als leider het laatste rechte doch moest d. Torre, A, A. Bunt, M. C, Smit, A. Blom, A. T. van Leeuwen, H. W. Mulder, G. H. Bunt. By de da mes wordt gespeeld om de „Krone" wisselbeker. Tot de deelneemsters be- Johan begon met een meter (1.02.4), byna e( sneller dan zyn begin in Groningen, Daarna viel hij echter onmiddellijk terug tot onregelmatige tussentij den, die schommelden tussen de 1.13 de 1.18 met 4.37.5 voor de 400 m 9 38.9 voor de 800 meter, respec tieveiyk 5.5 en 21.7 sec. langzamer dan de tussentijden die hy tydens ziin record 1500 m. had gemaakt. Zijn slottyd was yyna 6 sec. lang- ïer dan het dames-wereldrecord i Patty Careto Tol door een fel gebarende Jan 'stender langs het bassin en passant het 800 meter record te ver beteren en moest met die (misluk te) poging de pry's betalen van een ook al weinig indrukwekkend eind resultaat. Zij miste het 800 meter- Nieuwe zege voor Herman Willemse Herman Willemse is zonder twij fel de sterkste lange afstandzwem mer van de wereld. Nog geen twee weken, na de marathonrace in Atlantic City die hij in recordtijd won, zegevierde de Utrechtse onder wijzer zaterdag in het Canadese Borden. Hy won de Grote Prys van Northumberland, een wedstryd van Kaap Tormentine naar Borden over negen myi (ongeveer 14,5 km) in 6 uur en 47 minuten. Hy verdiende in die tyd 1200 dollar, ongeveer 4000 gulden. JOHAN BONTEKOE onwel record (10.20.2), ment nog altijd duidelijk onder de tussentyden van Corrie Schimmels nationaal 1500 meter-record, inspanning van de eerste 16 banen was voor Ineke echter net iets te groot geweest om dit tempo te kun nen doorzetten. Zij viel van een gemiddelde van 1.20 terug naar 1.25 en eindigde in 20.13.0 voor Carry Janssen (20.31.7) en Marian Heemskerk (21.00.3). TENNIS Nederlandse dames oppermachtig tegen Zwitserland: 9—0 De Nederlandse tenmisploeg (da mes) heeft zich in Olten (Zwits.) op permachtig getoond. Na zaterdag al een 6—0 voorsprong op het Zwitserse team te hebben veroverd, wonnen onze landgenoten ook zondag alle partijen, waarmee de eindstand op 9—0 werd bepaald. De overige par tijen moesten n.l. wegens de voort durende regenval worden afgelast. De Nederlandse dames stonden in alle negen party en geen enkele set af. De uitslagen luidenAnmemarie Studer—Elly Krocke 4—6, 3—6, Jani- ne BourgnonAnja Lepoutre 26, 36, Ruth KaufmaranTrudy Groen man 0—6. 3—6, Alice Wavre—Betty Stoeve 2—6, 12—14. Studer/Bubler— Ridderhof/Groenman 06, 16; Wa. vre/KaufmannKrocke/Stoeve 26, 36. Anja Lepoutre—Annemarie Studer 7—5, 6—3; Elly Krooke—Ja- nine Bourgnon 63, 119. Jenny Ridderhof—Silvia Gubler 6—4, 6—1. MOEIZAME ZEGE OP BELGEN De Nederlandse waterpoloploeg is zondagmiddag met de hak ken over de Gentse „zwemkom" gekomen. In een moeilijke, weinig aantrekkelijke wedstrijd werden de Belgen verslagen met 5—6 (1—1, 3—2, 1 1, 0—2). Voortdu rend hadden zij de leiding, met 3—1, 4—2 en 5—3 zelfs, en pas in de laatste speeltijd slaagden de mannen van coach Rudi van Feggelen er in hun superioriteit in techniek en zwemsnelheid op beslissende wijze tot uitdrukking te brengen, al kwam het nende doelpunt tot stand dank zij een door Wim van Spingelen geforceerde strafworp. punten volledig kunnen overdonde ren, maar weer demonstreerde zich 't beruchte gebrek aan zelfvertrouwen, weer werden aanvallen niet doorge zet of hadden zy te weinig rugge steun doordat de angst voor het uit- Bedenkelijk Het Nederlandse waterpoloteam reeds zeker van uitzending m Tokio en van dit magere resultaat tegen Beldië behoeft de ploeg zich dus niet zo erg veel aan te trekken. Maar wel is bedenkeiyk dat een paar oude gebreken de kop opsta ken tydens de door de Fransman Dewasche nogal onzeker geleide par ty. De Belgen nog altyd met Van den Steen en Laurent in hun geledere, beschikten over een langzame ploeg, die byna bang was r de vrije ruimte en die het irnamelyk moest hebben van ge hang en getrek, intussen loerend op elke fout van de tegenstander. Fouten Niet alleen werden die fouten, in het byzonder wat de dekking be treft, veelvuldig gemaakt, maar bo vendien lieten de Nederlanders zich het immobiele spel opdringen. Dit Nederlandse team weet dat het veel en veel sneller is en dat het tech nisch en wat fysieke conditie betreft belangrijk meer in zyn mars heeft. Deze ploeg had de Belgen op die breken de stootkracht verlamde. Het was extra triest, dat aanvoerder Fred van Dorp zyn spelers hierin Slordig Bekykt men het spelverloop, dan valt het op dat vier van de vyf Belgische treffers rechtstreekse ge volgen waren van slordige dekkings- fouten. Al na enkele minuten kreeg Dumont teveel vrijheid, maar de ac tieve Harry Vriend kon snel geiyk maken by een goede uitval, nadat de Belgen een mooie kans op een 2—0 voorsprong hadden gekregen. De eerste speeltyd eindigde met een hard schot van Fred van Dorp, dat door de voortreffeiyke doelman Van Reybroeck goed werd gestopt. Toen Harry Vriend de Belg Chaufrier even positie liet zoeken, hernamen de Bel gen de leiding en zy vergrootten hun voorsprong door d'Oosterlinck op de zelfde manier, waarby doelman Hermsen by de niet geheel onhoud bare schoten werd gehinderd door daarna numerieke meerderheid toen Stap pers naar de kant was gestuurd, maar met Van Dorp buiten het veld kon Laurent er weer 4—2 van ma ken. Opnieuw moest Stappers het water verlaten en het werd 4—3 door een formidabel schot van Van Dorp. Zwak zwak, het tempo te laag. Dumont strafte een fout van Leenards af en het was 53 voor de Belgen. 54 werd het door Harry Vriend na goed aangeven van Nic van der Voet en toen kwam de grote kans, die ten slotte zou worden benut. Wéér moest een Belg het water verlaten. Eerst schoot Bram Leenards uit vrye po sitie naast, maar in het begin van het laatste speelkwart scoorde van der Voet met een goed vertraagt schot: 55. De laatste fase van de strijd met de winnende goal ging in. Van Spingelen brak door de Belgische defensie heen. Hy behield een fraaie schietkans maar hy liet zich op de twee meter-iyn zakken en zowaar „trapte" de Franse arbiter erin. Van Spingelen mocht zyn ge raffineerde strafwo) en hy De Belgen kregen nog een kans weer gelyk te komen toen Van Dorp de kant moest opzoeken, maar de tyd ontbrak hun. De ontmoeting tussen de jeugd- ploegen van beide landen eindigde eveneens in een Nederlandse over winning: 8—2. De standen in de vier periodes waren 2—0, 0—0, 2—1 4—1. Voor Jan van Leeuwen bestaat ider er geen twijfel meer. Juichend Ijjj steekt hij zijn arm omhoog... 'lee moeten geven, ontwikkelde snelheid, viel Barry Williams aan en 6es toen deze zich verweerde, raakte Barry in galop en sprong als tweede achter de in 1.22.1 triomferende P Axkit Hollandia door het stek. Bento is t Kitty werd tweede voor Benny Pa- ken risien. eur In de Silverstoneprys over 1600 me- ri) ter toonde Quicksilver S (Wagenaar i g( jr.) zich weer geheel de oude. Spoe- prai dig nam hy de leiding, zette snel door en nam een veilige voorsprong. YYV volgde goed, doch moest de tweede plaats toch prysgeven aan de Iet zeer sterk eindigende Jour de Java. j in Quicksilver toonde de fenomenale n b km.-tyd van 1.18.8. tere Het sluitstuk van de dag, werd trt weer een succes voor Jan van Leeu- wen, die met de door hem getrainde tiel Bravour S in de laatste fase van de fcan strijd Youki Axkit in 1.24.- km.-tyd ilurb het nakyken gaf. A Reine Kinley e bi werd dichtby derde. [6i r De door slechts vier volbloeds be- bei twiste Veefondsprys werd een ver- rassende zege voor Marijke (Vandeu- mei- die de favoriet Aquilian (Van Dyk) klopte. Ook in de tweede ren moest Van Dyk het hoofd buigen. Hy werd met Traumfahrt tweede achter de door „e Scheikl gemonteerde Ulysses. u- In de Grote Prijs van Den Haag nam Van Dyk achter revanche. In een tactisch gereden koers bedwong hy met Lovely Surprise S de slot- aanval van Miss Willy. De tweede V. plaats was voor Miss Willy echter zeer eervol, daar zy meer stayer is en een langere afstand prefereert, teiwyl zy bovendien 10 kilo meer droeg dan de winnaar. u Uitslagen Le Mans prijs: 1. Claudy Williams (L. Schoonhoven Jr.) (1.29.8); 2. Chambon Hollandia; 3. Barones Julia H. Tot.: wl. f4.30, pl. 1.60, 1.30, 1.60, koppel 7.70, cov. 5.10. Zand voor tprijs: 1. Bella Marieza (A. C. Groenewegen) (1.27.7); 2. Asilvemo; lento. Tot.: wt. f 10.60, pl. 3.60, 1.90, koppel 20.80, cov. 16, trio Indlanapollsprys1. Amigo (A. Brou- Grote Prys van Randstad Holland: Axkit Hollandia (M. Vergay) 1.22.1); 2. Bento Kltty; 3. Benny Pa- Qulcksilver S (J. Pl- S (J. Leeuwen) (1.24.-); 2. Youkl Axkit; 3. A Reine Kinley. Tot.; wl, f5.70, pl. Chocoladeprys Traumfahrt^ - -?ac, 1. f5.30, pl. 2.60, 1.70, 1.80, koppel he 40, cov. 4.10. L.,< Grote Prys van Den Haag: 1. Lovely ,r Surprise S (A. W. v. Dyk); 2. Miss v Will; 3. Fair Umber. Tot.: wl. f3.10 1 r< (stal), pl. 1.80, 1.50. 3.70, koppel 14.20, OV( cov. 5.40, trio 762.20. I n Totalisator-omzet f 273.052. jrde 'gel Koersen Duindigi th zaterdag gehou- de: Hollandia; 3. Captain Kinley. f5, pl. 2.50, 1.90, koppel 5 5.70. landla semarijn (buiten d< Prijs van Assen: 1. Bella Marieza (A. J. Groenewegen) (1.28.4); 2. Charles Hollandia: 3. Boogie Hollandia. Tot.: wl. f7.60, pl. 2.20, 2.20, 11.20, koppel l 12.30, cov. 6.60. Prys van Zwolle: 1. Buick Magowan (A. Th. Knijnenburg) (1.28.2); 2. Zoon Erebus: 3. Benno Signal. Tot.: wl. "3.80, pl. 1.40, 1.40, 1.50, koppel 4, Amatrice kampioenschap 3: 1. Taky France) (1.23); 2. Zip- Smit) (1.24.3); 2. Wilfleld; 3. Y Zella. Tot.: wl. f2.30, pl. 1.50, 1.20, 1.60, koppel 4, cov. 2.90. Plalslr de Franceprijs: 1. Lucky Legs (E. Scheikl); 2. Susie Darlin'; 3. Peeler. Tot.: wl. f4.30, pl. 4, 2.70, kop pel 14.90, cov. 5.60. Brltolyprijs Kraats); 2. R< wl. fl.S koppel 7.20, Isolator (H. J. v. d. al Flash; 3. Ariadne, pl. 1.30, 1.50, 1.70, Totalisator-omzet f 113.969.

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 6