SAMSON Vermoeide Bueno boog voor Margaret Smith De koning van de shag Rob Kouwenberg beste ruiter in Leidse Hout DRYSDALE KAMPIOEN BIJ HEREN DRIE TITELS VOOR M. SMITH Grote Fokkersprijzen voor Axkit Hollandia en Barry Williams Hommels tweemaal één in jubileumwedstrijd LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 27 JULI 1964 (Van onze tennismedewerker, mr. F. Bonte) Margaret Smith kan weer wat rustiger gaan slapen. Zij heeft gisteren bij de internationale kampioenschappen van Nederland in Hilversum haar revanche voor de nederlaag op Wimbledon gekregen. In een duel, dat een wonderlijk verloop had, moest de gracieuze, temperamentvolle Maria Bueno het onderspit delven voor haar grote rivale: 6-0, 1-6, 6-3 voor de Australische. Mar garet Smith was zeer gelukkig met de zege, al liet zij dat niet blijken door een overvloed aan woorden. „Een tweede nederlaag tegen miss Bueno zou ik slecht hebben verwerkt. Deze overwin ning verzacht de bittere pil van Wimbledon enigszins. Daar lukte het miss Bueno op de kritieke momenten net wel en mij niet. Nu lukte het mij en haar niet", aldus Smith. Met veel pijn en moeite handhaaf de Maria zich op de eigen service. 11, de eerste game, waarvoor zij een applausje in ontvangst mocht nemen. Of dat applausje het nu deed of de enkele goede volleys die langs Mar garet gingen, men wist het niet, maar na de 11 kwam zij opzetten, terwijl de Australische hetzij haar passings uit sloeg hetzij daarmee binnen be reik van Maria kwam en die wist er raad mee. Met 61, als besluit to verde de Braziliaanse een stop-vol ley tje over het net, die binnen de meter dood lag, werd het set-gelijk! Op 21 kwam Bueno in de derde set o.a. met een netbal. waarop Margaret Smith telaat reageerde, omdat zij zich met de passing eigenlijk al ge slagen achtte. Het werd nog 33, maar toen ging de vermoeidheidsfac tor een beslissend woord meespreken. Het tekende zich af met een hoge backhand van Smith op de service van Bueno. waar deze gemakkelijk bij had gekund als zij een paar snelle passen had gedaan. Dat deed zij niet in de hoop dat de bal uit zou gaan. Die kwam echter in en via 43, on danks een dubbele fout 53, haalde Smith met een ace als besluit de re vanche binnen: 63. Dood-op Misschien was dat de reden van haar zege en Bueno's nederlaag. Misschien. Maar het kan ook iets an ders zijn geweest. Bueno wafe dood-op na de partij. Zij wilde het niet er kennen, maar verbeigen kon zij het evenmin. Na een zeer zware ziekte heeft zij zich veel tijd en moeite ge geven om na twee Wimbledon-titels (1959'60) opnieuw de top van het wereldtennis te bereiken. Daarin is zij geslaagd, maar hoeveel kracht heeft het haar gekost. Het ontbreekt haar niet aan talent, aan kunde om haar tenniskroon te verdedigen, de vraag is slechts of zij op de duur de kracht zal kunnen blijven opbrengen om het zware leven van tennistoeriste vol te houden. Vicki Berner, haar metgezellin te Wimbledon en in Hilversum, zei dit: „Het toernooi-spelen mat haar steeds zij kan er gewoon niet Haarzuiver Nergens was Maria in de eerste set legen een al direct in de eerste spel len haarzuiver en hard slaande Mar garet Smith. Zo goed joeg deze de passings uit de backhand- en de forehand langs de Braziliaanse dat deze vaak meters van de bal af bleef en dat zegt wat bij een speelster als Bueno met haar fenomenale netdek- king. Met een bewonderenswaardig zelfvertrouwen bleef de Wimbledon- kampioene doorgaan met op elke kans die zich voordeed het net te zoeken. Het leek zelfmoord, want Smith daverde na 60 in de eerste set door in de tweede. Hoogtepunt DRYSDALE Het was sterk tennis dat de twee rivales hadden laten zien, maar toch menen we dat de heren, Koch en Drysdale op de finale-dag van Hil versum voor het hoogtepunt zorgden. De Braziliaan had de eindstrijd be reikt door een zwaar bevochten-zege op de Australiër Bob Hewitt, 64. 75, 97, en Drysdale had Kochs landgenoot Barnes in 4 sets terugge wezen, 4—6, 2—6, 6—0, 2—6. Al in de eerste game was het voor de insiders duidelijk dat de Brazi liaan een hele kluif zou zijn voor Drysdale. Zonder enig ontzag of was dat een onderdeel van Kochs speelplan? begon de Braziliaan de fameuze backhand van de Zuid-Afri kaan te bestoken. Drysdale, verrast, produceerde eerst enkele missers, maar sloeg toch de nodige punten bijeen om tenminste zijn service te houden. Luttele minuten later stond het 30, omdat de 19-jarige Brazi liaan zijn sterke start niet kon door zetten. Maar niet voor niets heeft Fred Perry hem getipt als een toe komstig Wimbledon-winnaar. Met fraai allround-spel, waarbij zowaar Drysdale op zijn sterke wapen her haaldelijk tot capitulatie werd ge bracht., maakte Koch 33 en vervol gens 54! Met de set op de eigen service in handen faalde Koch omdat hij nu op de kritieke momenten te veel de Zuidafnkaanse backhand zocht. Uiteraard liet Drysdale zich de geboden kansen niet ontgaan, 5—5 en 7—5. Maar in de tweede set was Koch vasthoudender, 33, 43, 54 en 64 met een service-ace en een pracht van een backhand-volley. Een serie kogelende backhands van Drys dale beslisten de derde set in record tempo, 6—2. Op 5—2 en matchpunt kwam hij in de vierde om zich door een koel vechtende Koch nog bijna te laten verrassen, 55. Op tijd zette de geroutineerde Zuid-Afrikaan ech ter de tegenaanval in en die gaf hem door forehand en volley, 7—5 set en wedstrijd. Overige uitslagen: herendubbelspel: Hewitt-Tobin (Austr.) versl. Barnes —Koch (Braz.) 6—4, 9—7, 6—4; da mesdubbelspel: Marg. Smith-Lesley Turner (Austr.) versl. Norma Baylon en Annette van Zijl (Arg./Zuid-Afr.) 6—2, 6—2; gemengd dubbelspel: Marg. Smith—Tobin versl. Maria Bueno—Koch 6—1, 6—3. Eindelijk een glimlach rond de mond van Margaret Smith. Zij heeft er reden toe. want bij de kampioenschappen in Hilversum versloeg zij haar aartsvijandin. Maria Bueno. Leidse Hout der goed gedaan. Zij had ingeschre ven voor twee nummers, het dames enkel en het gemengd dubbel. In bei de nummers bereikte zij niet alleen de finale maar zij won dit ook. Ge makkelijk is dat overigens niet ge gaan, Zowel in het damesenkel als in het gemengddubbel moest zij 3 sets spelen voordat zij als winnares van de baan kon stappen. Mevr. van Ber- ge-Henegouwen bood haar zo hevige tegenstand dat zij de eerste set moest afgeven, 68. Het was in feite de be tere conditie die in dit treffen de doorslag gaf, want terwijl mevr. van Berge-Henegouwen verder en verder van de bal af bleef en daardoor haar toch geduchte drives ging missen, be gon mej. O verdij kink steeds beter op temperatuur te komen, hetgeen resul teerde in 62, 63. Het G.D. sleep ten mej. Overdijkink/Koole met 64, 16, 64 in de wacht na sterke te genstand van mej. Van der Koogh/ Kruyt. Het herenenkel leverde een zege op voor Madera, na harde strijd met Jaap Temminck, 63, 8—10, 61. Temminck was in de finale gekomen via Tiele, 8—6, 0—6, 7—5 en Madera via Engelenburg, 36, 61, 97! Wel een bewijs hoe weinig de krachten elkaar in het laatste stadium ontlie pen! Het herendubbel leverde een zege op voor het duo Engelenburg/Blom- mendal, die het Roomburg-koppel Tiele/Koole met 63, 61 de baas bleef. Overige uitslagen: Heren-enkelspel C: B. Doorenbos L. Kallenberg 75, 64. Heren-en kelspel D: L. Kallenberg—J. v. d. Nat 63, 75. Dames-enkelspel C: mej. Hotboommevr. De Ruiter 8—6, 26 (mevr. De Ruiter geeft op). He ren-dubbelspel C. Bröring/Van Nes Doorenbos/Stofloper 75, 46, 6—3. Gemengd-dubbelspel C: Doorenbos/ Van der MeyVos/Springer 60, 6—8. 6—3. MOTORSPORT Triomf voor Kostwinder De Nederlandse Honda-rijder Kost winder jr. heeft gisteren in Beveren (Belg) een internationale wedstrijd in de 150 cc-klasse gewonnen. Kost winder legde de 20 ronden af in 24 min. 40.8 sec. De Venezolaan Rich- man werd tweede en de Nederlander Van den Berg eindigde als derde. De snelste ronde kwam met een gemid delde van 92.570 km/u op naam van Kostwinder. In de kwart liter klasse werd de Honda-rijder vierde. De zege ging MOTORSPORT Titaueiuluel van Redman en Read Ook in de Oostduitse motor-Grand Prix is de 250 cc-klasse het „hoofd nummer" geworden. Opnieuw stre den Jim Redman en Phil Read, de renners die in de Asser TT met am per een meter verschil werden af- gevlagd, een rondenlang gevecht. Steeds weer wisselden de posities. Pas in de laatste ronde slaagde Read erin gebruik te maken van de om standigheid dat zijn Yamaha iets sneller is dan de Honda van Red man. Twee-tiende seconde na elkaar gingen de kemphanen over de eind streep. Ditmaal bedroeg het verschil tussen de winnende Yamaha en de Honda een kleine twee meter. Mike Hailwood, eerder op de dag zonder moeite winnaar in de 500 cc- klasse voegde zich aanvankelijk met zijn MZ bij de leiders. Zelfs stelde hij in deze voor hem toch altijd nog vreemde klasse het ronde-record scherper. In de derde ronde kwam de wereldkampioen der halve liters helaas ten val. Hij werd naar een ziekenhuis vervoerd. De Britse mil- jonairszoon bleek een lichte hersen schudding en enkele verwondingen aan het hoofd te hebben opgelopen. Geen enkel risico ontwijkend, hoekig, weinig soepel en allerminst vloeiend, zo was de stijl van de meest succesvolle ruiter in het vijf de concours hippique. dat gistermiddag op het hoofdterrein van de Leidse Hout werd. gehouden. Allerminst fraai, maar effectief en snel stoof Rob Kouwenberg over het parcours. Tweemaal kwam de jeugdige in het rood gehulde ruiter als eerste uit de strijd. De eerste maal met Son ja in het handicap springconcours Ma-Mb. De twee de keer met Buster in het „Parijs" springconcours. Weer te lang De overwinningen van Rob Kou wenberg waren de onverwachte hoogtepunten uit het traditioneel te lang durende hippische festijn. Op nieuw was er van de ongeveer dui zend toeschouwers, die omstreeks Koersen te Mereveld (Van onze medewerker) „Vooruit Joop! Houd hem zo!" Deze uitroep de Voorschotense eige- G. A. Koning gold de pikeur Joop Ham, die zijn paard Barry Williams in de tweede afdeling van de Grote Fokkersprijs, na een startfout Benny Parisien, direct op kop had gebracht. Zuinig aan de reling rijdend, I genomem Vajn^Tl^bëëindigde kreeg hij in het laatste rechte eind een hevige slotaanval van Z the Saint het parcours vrijwillig, nadat zijn twee uur de zonovergoten tribunes bevolkten, bij het laatste onderdeel slechts een handjevol over. Ook alle genodigden hadden er reeds lang de brui aan gegeven Een ding hadden de organisatoren dit keer doorgehad. Het grote Ma- Mb handicap springconcours moest niet de sluiting van de wedstrijden, maar het hoogtepunt zijn. Reeds om kwart voor drie kwam de eerste Ma- ruiter de ring in. Zes maal kon mej. Van der Lin den afroepen: foutloos. Zes combi naties hadden de dertien hindernis sen met een totaal van vijftien sprongen met een hoogte van 1.30 meter feilloos afgelegd. Iets dat de A-klasse (Mb) bij lange na niet zou kunnen benaderen. Het werd zelfs een droevige vertoning. De A- paarden, bereden door de top van de vaderlandse ruiterij, konden met veel pijn en moeite nog wel over de eerste twee hindernissen komen, maar strandden daarna onherroepe lijk op de tot 1.40 meter verhoogde obstakels. Uit de strijd Pia Arts, één van de veelbelovende de hippische we reld, werd met haar paard Wein- brandt na drie weigeringen uit de 12-Voetsjol bestaat vijftig jaar (Van zeilm edewerker) Twee dagen lang zijn de Kager- plassen het domein geweest van de 12-voetsjollen, die nu al vijftig jaar een der meest geliefkoosde scheepjes van de Nederlandse zellerij zijn. Bootjes die voor honderden en mis schien duizenden zeilers de eerste leerschool zijn geweest op de weg naar de geheimen van de stuurmans kunst in de zeilerjj. Het bestuur van de 12 Voetsjollen klasse-organisatie heeft het vijftig jarig bestaan van de 12 Voetsjol aan gegrepen om de oudzeilers in deze klasse op de Kagerplassen bijeen te brengen. Daarbij probeerde men ook de oud kampioenen weer aan de start te krijgen, hetgeen aardig gelukte, want van de achttien „oudjes", die door het bestuur waren aangeschreven, verschenen er twaalf aan de start. Van 't Hoogerhuys, die zich heel wat moeite had gegeven om dit gou den feest luisterrijk te herdenken, nam op het Zweiland de leiding, maar Borgerhoff Mulder met Ritman als zijn oude vertrouwde bemanning, maakte handig een slag tussen zijn voorganger en de boel. Hierdoor slaagde hij erin de leiding over te nemen, doch het kruisrak Norremeer bracht weer heel wat beroering. Hom mels en Plantenga werkten zich naar voren en eerstgenoemde veroverde de kop. Hij werd gevolgd door Planten ga, Van der Stadt, Kagchelland, Reyers en Borgerhoff Mulder, die na zijn goede begin wat was afgezakt. i het laatste rechte eind i te verduren. Joop Ham hield het en triomfeerde met klein verschil in 1.24.- km. tijd. Benny Parisien werd derde. De eerste afdeling van de Grote Fok kersprijs werd een fraaie zege voor Axkit Hollandia (Vergay). Aanvankelijk zat de hengst, die 60 meter aan de kop moest geven, geheel ingesloten. In de laatste ronde kreeg Vergay iets ruimte en toen ging Axkit in het rechte i uitstekende 1.22.3 triomf. Zom- De openingsdraverij besliste Wage naar jr. met Cheri Spencer na een langdurig duel met Calumet d'Aster D in 1.27.9 in zijn voordeel. Cou rage, die aan de start had gefou- teerd, werd derde. De tweede koers werd een verras sende zege voor de noorderling J. Bolt, die Bento van Eiberhof, on danks 20 meter extra belasting, in 1.28.8 als eerste voorbij de rechter stoel bracht (w. f 24.80). Bonnie Mars werd na de koers alsnog uitge schakeld. zodat Allouez II het tweede geld incasseerde vóór Arturo. De succesvolle Yackie Moore (Pools) bevestigde in de Zuidhorn- prijs zijn goede vorm door de slot aanval van Zeno in 1.23.1 km tijd af te slaan. Zita Belwin werd goede derde. Toen bij de tweejarigen de leiden de Discovery in duel met Deter d' Aster van de benen ging, trtiom- feerde De Boer met Deter in een uit stekende 1.24.4 km tijd, zij het met zeer gering verschil op zijn entraine- ment-genoot Delphine W (Wagenaar Tenslotte won Hommels zelfs nog vrij onbedreigd voor Kagchelland en Plantenga. In de twee open wedstrijden ver schenen meer dan zestig deelnemers aan de start. De eerste race leverde een overwinning op voor L. Hommels de tweede voor mevr. Plantenga- Tims. Ook de wedstrijd voor oud-jolïen- zeilers trok veel belangstelling. Er kwamen ongeveer vijfenveertig deel nemers aan de start, o.w. de voorzit ter van de KNRZV De Kaag, L. v. d. Steur en echtgenote. Uitslagen Open wedstrijden 1ste wedstrijd: L. Hommels, 2. J. Bier, 3. U. C. Duursma, 4. P. L. v. d. Elshout, 5. P. J. M. Bulters; 2de wedstrijd: 1. mevr. M. E. Plantenga-Tims, 2. M. C. van der Spek, 3. L. Hommels. 4. W. Stou- tenbeek, 5. J. J. van 't Hoogerhuys. Wedstrijd voor oud-kampioenen 1. L. Hommels, 2. D. M. J. Kagchel land, 3. F. L. Plantenga, 4. A. W. Reyers, 5. J. J. van 't Hoogerhuys, 6. Th. van Helvert, 7. E. G. v. d. Stadt, 8. P. H. R. Borgerhof Mulder, 9. E. J. Holtrop, 10. mevr. M. E. Plantenga— Tims, 11. L. R. Koopman, 12. K. G. Idema. Wedstrijd voor oud jollenzellers: 1. H. J. de Ruyter, 2. E. G. v. d. Stadt. 3. Th. van Helvert, 4. P. H. R. Borgerhoff Mulder, 5. mevr. H. Wes- sels-Hageman, 6. L. van der Steur, 7. mevr. G. C. H. v. d. Steur-Oudshoorn 8. J. Bier, 9. L. P. Herfst, 10. W. Stou- tenbeek. jr). Het sprintnummer over 1600 meter kwam door de grote deelname van 15 paarden jammer genoeg niet geheel tot zijn recht. Uit de kluwen paar den, die op de eindpaal afstormde, maakte X Hanover (Wagenaar jr) zich op tijd los en in 1.21.7 km tijd zegevierde deze voor de goede Zefa en de Amereikaanse import Marrie Belle. Voor de favorieten Jour de Java en Midas G bleek de handicap van resp. 60 en 40 meter in de Grote Benelux- prljs om de Zilveren Dom te groot. De snelle Young Six (Smit), die nu eens niet uitgeschakeld werd, bleef steeds op de ereplaats en noteerde een fraaie 1.22.9 km tijd. Mitchouka, die uitstekend volgde, kon met haar eindspurt geen indruk maken. Xirene Hollandia werd verrassend derde vóór Jour de Java. De amateurskoers bracht een sur prise in de vorm van een zege van Antoinette van Rehobot (w f 20.70), gevolgd door een even verrassende Amor Hollandia (cov. f 14.80) en Boyke Dear. De slotdraverlj was voor Athos the Saint (De Visser), die na de laatste paard Glenngarriff hem tot twee maal toe op de tweede hindernis van de drie-sprong had geworpen. Ook C. Schmal staakte de strijd nadat Feldblume hem op hindernis drie (hek) had geworpen. Tineke Zwols- man was met Misty E eenzelfde lot beschoren. Tot twee maal toe wei gerde haar paard bij de tweede hin dernis van de drie-sprong. Ook Paul Kouwenberg haalde met Szu Csong de eindstreep niet. De combinaties, die het wel volbrachten, hadden in middels een groot aantal strafpunten en een slechte tijd opgelopen. Er was slechts één uitzondering. Toon Ebbe loodste Karouan foutloos over alle hindernissen in 70.5 seconden. Een uitstekende prestatie, die echter niet voldoende was voor de eerste plaats. Daarvoor was Rob Kouwenberg met bocht uitbrak, doch toch nog geheel aan de buitenzijde Bento en Bold Mac achter zich hield. De uitslagen lulden: Mldwolde-prijs: 1. Cherie Spencer (J Wagenaar Jr.) (1.27.9); 2. Calumet d'Aster; 3. Courage. Tot.: wl. f3, pl. 1.10. 1.10, 1.10, koppel 3.80, cov. 3.70. Ulthuizermeeden-prljs: 1. Bento van Eiberhof (J. L. Bolt) (1.28.8); 2. Al louez II; 3. Arturo. Tot.: wl. 24.80, pl. 4.80, 2.20, 2, koppel 9.70, cov. 6.50. Zuidhornprij8: 1. Yackie Moore (H. J Pools) (1.23.1); 2. Zeno; 3. Zlta Bel win. Tot.: wl. f3.80, pl. 1.70, 1.60, 2, koppel 3.70, cov. 5.40, trio 67.60. Grote Pokkers-prljs, lea fd.: 1. Axkit Hollandia (M. Vergay) (1.22.3); 2. Acrobaat; 3. Zombro Pluto. Tot.: wl. f3.70, pl. 1.80, 3.50, 2.90, koppel 9.80, cov. 9.70. Haren-prijs: 1. Deter l'Aster (J. de Boer) (1.24.4); 2. Delphine W; 3. Dwergvalk S. Tot.: wl. f 6, pl. 2.60, 2.30, koppel 10.40, cov. 4.40. Grote Fokkers-prijs, 2e afd.: 1. Barry Williams (J. Ham) (1.24.-); 2. Z the Saint; 3. Benny Parisien. Tot.:wl. f7, pl. 1.70, 1.40, 1.50, koppel 13.40, cov 4.20. Gronlngen-prljs: 1. X Hanover (J. Wagenaar Jr.) (1.21.7); 2. Zefa; 3. Merrie Belle. Tot.: wl. 8.10, pl. 2.40, 1.80, 2.60, koppel 10.90, cov. 4.20, trio f 1.118.30. Grote Benelux-prljs: 1. Young Six (P. M. Smit) (1.22.9); 2. Mitchouka; 3. Xirene Hollandia. Tot.: wl. f5.50, pl. 2.70, 1.90, 5.30, koppel 15.60, cov. 4.60. Wlnsum-prljs: 1. Antoinette van Re- hoboth (Q. Joosen) (1.27.3); 2. Amor Hollandia; 3. Boyke Dear. Tot.: wl. f20.70. pl. 4.40, 4.30, 2.30, koppel 11.90, cov. 14.80. 't Lend-prljs: 1. Athos the Saint (E. de Visser) (1.27.2); 2. Bento; 3. Bold Mac. Tot.: wl. f2.50, pl. 1.40, 2, 1.50, koppel 5.30, cov. 5.90. Totallsator-omzet f262.489. Rob Kouwenberg leidt zijn paard Buster over een der hin dernissen. (Foto LD/Holvast) Snelste tijd Bij het „Parijs"-springconcours herstelden de A-klasse paarden zich, maar ook hier kwamen de overige categorieën goed mee. Rob Kouwen berg kwam met Buster twee maal foutloos rond en maakte in de twee de omloop (barrage) de snelste tijd: 35.2 seconden. Kouwenberg was ech ter niet de snelste geweest, wanneer Toon Ebbe met zijn Kairouan niet even last had gekregen bij de vierde hindernis. Ebbe verspeelde hier nu veel kostbare seconden en kwam daardoor niet verder dan de derde plaats met 37.9 seconden. De overige wedstrijden leverden overwinningen op voor Dini Boeters met Monodie (jeugdspringconcours B), terwijl mevrouw C. Brouwer - Siem met Firts Trial kampioene van Nederland werd in het concours kwa liteitsbeoordeling van rijpaarden. Firts Trial was volgens de jury het best gebouwde, mooiste type, best galopperende, dravende en stappen de aard, dat tevens het meeste tem perament bezat en weinig fouten had Voor de toeschouwers was het ove rigens een bijzonder onduidelijke vertoning Uitslagen Handicap-springconcours Ma-Mb: 1. R. Kouwenberg met Sonja 0 ftn 66.8 sec. 2. J. Wouters v. d. Ouden- weyer met Erbach 0-70, 3. A. Eo- ben met Kairouan 0-70.5, 4. J. den Haan jr met Sanny 0-71.9. 5. Mary Koster met Océan 0-76.3. Parijs springconcours: 1. R. Kou» wen berg met Buster 15 pnt-35.2 sec. 2. Josje Ernst met Blacky 15-36.2. 3. A. Ebben met Kairouan 15-37.9. 4. Ebben met Prins Ayax 15-39.2, 5. Mary Koster met Océan 14-54,7. Jeugdspringconcours B: 1. Dini Boeters met Monodie 0 fouten-67 p. 2 Marian van der Wetering met Luz-Mala 0-66. 3. Pia Arts met Melo die 0-65. 4. Paul Kouwenberg met Aristbcratio 0.64. 5. Eddy Stibbe met Autumn Breeze 0-60. Concours kwaliteitsbeoordeling van rijpaarden om het kampioenschap van Nederland: 1. Mevr. C. Brouwer - Siem met Firts Trial, 2. Mary Kos ter met Océan. 3. H. Heener met Balian Aspick. 4. Putske Arts met Ural. 5. Mej. M. v. d. Heyden met Robijn. Koersen Duincligt (A. Th. Knijnenburg) (13.4.6); 2. trio 1225,50. VHP Spencer M. Tot.: wl. f2.50, pl. 1.70, 16.50, 2.30, koppel Roma: 1. Bento Klttv (J. Jr.) (1.23.2); 2. Wllfleld; 3. B. Tot.: wl. f 1.60, pl. 1.30, De rennen: Fellx-prlj8: 1. Delaware (A. Kammer- zelt); 2. Khrlslova; 3. Annie Rose. Tot.: wl. f 1.40 (stal), pl. 1.20, 1.90, koppel 5.70, cov. 3.90. Rosjanara-prijs: 1. Cambronne (H. J. v. d. Kraats); 2. Marina; 3. Lovely Sur prise S. Tot.: wl. f6.20, pl. 2. 1.60, koppel 4.20, i Prijs i Duindlgt: 1. Rex (F. Van- 1.70. koppel 7.4 4.20, trio 39.40.

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 4