Pa Carriere in een invalidenwagen PETRA KRA USE, WEST-DUITSLANDS POPULAIRSTE TELEVISIE-OMROEPSTER METAAL ZWIJGT LUNS luncht zondag bij Soekarno in Bogor Kodak „Waterproef': zomers pretentieloos vermaak Sjoukje onmiddellijk lieveling van de show MET EEN ENKEL WOORD Bijna bloedbad in Singapore I SCHUDEL's CITROEN LEIDSCH DAGBLAD VRIJDAG 24 JULI 1964 L.D. OVER RADIO EN T.V. L D. OVER RADIO EN T.V. LD. OVER RADIO EN T.V. Petra Krauses betoverende glimlach straalt tot ver over de landsgrenzen, fascineert behalve 30 miljoen betalende televisie kijkers van de Bondsrepubliek enige miljoenen niet betalende medekijkers uit de buurlanden en zorgt ervoor, dat zij iedere maand enige honderden brieven van vereerders moet beantwoor den. Dat zij door haar glimlach de populairste televisieomroep- ster van West-Duitsland ge worden is, wil Petra Krause nog niet geloven. Maar de journalis ten, die haar als een Hollywood- ster belagen, weten wel beter. Helaas werden verschillende re porters niet alleen gedreven door de honger naar een verhaal over een roemrijke carrière. Het feit namelijk, dat de charmante 24-jarige blondi ne in een invalidewagen voor de ca mera moet zitten, werd door een aantal boulevard-bladen benut, om artikelen te schrijven, die speciaal op het sentiment van de lezers moes woorden en medelijdende blikken en nu kwamen natuurlijk uit de rijen kijkers, die al twee jaar lang haar gezicht gezien hadden zonder haar lot te kennen, eindeloze blijken van medeleven, die zij net zo lief niet ontvangen had. Waarom Petra heeft nooit verzwegen, waar om zij in een invalidenwagen moet zitten, dat haar benen tengevolge van een zelfmoordpoging sedert bij na drieëneenhalf jaar verlamd zijn. Zij sprong in een toestand van diepe depressie uit de vierde verdieping van een flat in München. Dat men bij gebrek aan nauwkeurige gege vens maar verzon, dat zij dit gedaan had uit liefdesverdriet, maakte haar zoals begrijpelijk woedend. Temeer daar zij zich nu tot de gelukkigste mensen ter wereld rekent. Sinds kort is zij namelijk ge trouwd. Echtgenoot Uwe Nettelbeck, 24 jaar oud, is journalist, film-criticus bij een groot duitse film „Der Damm" in de bio scopen gaat lopen, de zware taak hebben, zijn eigen vrouw te becriti- seren. Petra's eerste speelfilm, tevens het eerste avondvullende werk van PETRA voor de camera PETRA op haar trouwdag de onderscheiden Joegoslavische re gisseur van korte films Vlado Kristl, is niet de geschiedenis van haar le ven. Zij heeft al twee filmproducen ten de deur gewezen, die trachtten haar haar intieme leven te ontfutse len. „Der Damm" toont haar alleen als een vrolijk-speels meisje, dat minnaar nummer één met behulp van minnaar nummer twee in ver twijfeling brengt. Geen moed Toneelspelen was overigens al al tijd Petra's grote wens. Maar na een lange vervelende schooltijd zonder veel resultaten, voornamelijk in strenge internaten, ontbrak haar daartoe de moed. Daar zij van boe ken hield werd zij, zonder dat dit echter van harte ging, verkoopster in een boekhandel. In kringen van haar vrienden zag men in haar een gelukkig meisje, tenminste scheen zij altijd opgeruimd en vol levensvreug de. Misschien was zij gelukkig en ongelukkig tegelijk, ook toen zij op die morgen van de 17de februari 1961 vast besloten was een einde aan haar leven te maken. Het liep echter anders en derhalve besloot zij, toen zij na langdurige behandeling in ziekenhuizen en sa natoria in een invalidenwagen in de wereld terugkeerde, net zo vastbe sloten haar leven een ander doel te geven. Een jaar na de sprong uit de woning in München kondigde zij in Hamburg voor de eerste maal het kinderuurtje van de televisie aan. Als men haar tegenwoordig gade slaat bij haar zenuwslopend omroep- werk, dan merkt men op, dat zij er steeds weer plezier in heeft. Dat zij geen „steriel televisielachje" laat zien, maar ook voor en na het tele visiewerk zo is, als de kijkers in West-Duitsland en in de grensgebie den van Denemarken, Nederland, België, Luxemburg, Frankrijk, Zwit serland, Oostenrijk, Tsjecho-Slowa kije en ook ondanks een verbod van de staat in het Oostelijke deel van Duitsland haar altijd weer vol vreugde zien. Vakraad voor de Metaalindustrie is gistermiddag bijna vier uur in Den Haag in vergadering bijeen ge weest. Na afloop kon de voorzitter ir. K. van der Pols geen enkele me dedeling doen over hetgeen onder werp van dit zeer langdurige be raad is geweest. De volgende vak- raadsvergadering is vastgesteld op woensdag 26 augustus, des middags. Ir. Van der Pols deelde wel mee, dat de vergadering van gistermiddag in een prettige sfeer is verlopen. Ondanks herhaald aandringen was de heer Van der Pols niet genegen te zeggen waarover deze middag is gesproken. „Er is over dingen ge sproken, waarvan het op het ogen blik zo gevaarlijk zou zijn als er naar buiten toe iets over bekend zou worden. Het is allemaal zo in gewikkeld en zo delicaat", zo voeg de hij er nog aan toe. De heer I. Baart, werknemersvoorzit ter in de Vakraad, die met de heer Van der Pols uit de vergaderzaal kwam zei: „Ik heb helemaal niets te zeggen, als de werkgevers niets hebben te zeggen". De lange tijdsruimte tussen de ver gadering van vandaag en die van 26 augustus heeft, zo werd nog ge zegd, geen verband met de vakan tieperiode. De heer Baart zal op 26 augustus niet aanwezig zijn wegens vakantie. Indonesië heeft voor het officiële bezoek van minister mr. Luns een programma vastgesteld, dat bijna doet denken aan dat voor een staats hoofd. De hoogtepunten van dit be zoek op uitnodiging van de vice-pre mier en minister van Buitenlandse Zaken, dr. Soebandrio, zijn een lunch met president Soekarno Bogor, zondag aanstaande, zullen hebben. De onderwerpen gesprek zijn vrijwel dezelfde als die, welke in april aan de orde zijn ge komen tijdens minister Soebandno's bezoek aan Den Haag. Verwacht wordt, dat over het toen getekende akkoord voor technische samenwer king nadere afspraken zullen wor den gemaakt, waardoor er duidelijk tekening zal komen in de vorm, aard en omvang van de samenwerking. De bedoelde overeenkomst is nog in geen van beide landen bekrachtigd. Ook financiële problemen zullen weer aan de orde komen en zoals gemeld in het bijzonder de kwes tie van de schulden. Bij deze besprekingen zal van In donesische zijde weer worden gewe zen op de moeilijke financieel-eco- nomische positie van het land. De regering heeft bovendien te kampen met een hevige actie van de commu nistische partij en het vakverbond Sobsi tegen betaling of erkenning van schulden aan Nederland. Op Bali zal ook worden gesproken over Nederlandse hulp bij de verlenging van een startbaan op het vliegveld Kemajoran, die thans eigenlijk te kort is voor de DC-8, waarmee de KLM haar tweewekelijkse dienst op Djakarta onderhoudt. De minister van Luchtvaart, Iskander, neemt deel aan de besprekingen op Bali. Dodelijk spelletje (Van onze Venlose correspondent) De 9-jarige Herman Jansbeken heeft gisteren in het Noordlimburg se plaatsje Venray een gevaarlijk spelletje met de dood moeten beko pen. De jongen reed mee op een tractor, die twee aanhangwagens meetrok. Op een gegeven moment wilde de knaap van de ene wagen naar de andere klauteren. Hij wiel tussen beide wagens in en kreeg toen de wielen over zich heen. Hy was onmiddellijk dood. KENNERS KOPEN FILMS Financiële steun slachtoffertjes in Volkhoven De gemeente Keulen zal alle slachtoffers van de aanslag, die een geestelijk gestoorde man op 11 juni op een lagere school in het voor stadje Volkhoven pleegde, financiële steun verlenen en ook de kosten van toepassing van plastische chirurgie voor haar rekening nemen, zo be sloot het gemeentebestuur gisteren. De psychopaat, de 40-jarige Wal ter Seifert, overviel de school met een zelfgemaakte vlammenwerper, doodde twee onderwijzeressen met een soort lans en richtte de vuur straal op de kinderen. Van de 28 ernstig verbrande kinderen zijn er acht aan hun verwoningen bezweken Keulen zal niet alleen de kosten van verpleging en doktersbehandeling van de overlevenden dragen maar ook, wanneer dat nodig blijkt, een levenslange invaliditeitsrente uitke- Zomeravond accent: het buitenlandse televisie-produkt kwam gisteravond weer rijkelijk aan bod. De Spits werd afgebeten door de goedmoedige Lassie, wiens baas een half miljoen gulden per jaar aan de dressuur verdient. Waarvoor het lieve diertje telkens weer moet voordansen in enigszins onbenullige vertelsels. Maar de sentimentele gevalletjes doen het toch. maar aardig. Waarbij gezegd moet worden dat gisteren bepaald niet de sterkste afleve ring aan de beurt van vertoning was. De tweede Amerikaanse import draaide weer om moeder op een enigszins overtrokken manier. Ergens raakt dit toch, omdat het familie van de werkelijkheid is. Tenslotte kwam uit Engeland een wat vreemde atten tie geadresseerd aan onze eigen ju bilerende Ned. Spoorwegen. Een do cumentaire over het Britse spoorweg wezen, waarbij vooral de begintijd veel accent kreeg. Vanwege het avon tuurlijke element waarschijnlijk, hoe wel de tegenwoordige perfectionering technisch stellig veel interessanter aspecten vertoont. De gezwollen tekst ontsierde het degelijk vervaardigde en voor geïnteresseerde kijkers boei ende werkstuk, waarvoor kosten nog moeite gespaard leken. de muzikale komedie, die stofvrjj door Bennie Vreden weer tevoorschijn was gehaald. Maar juist die nogal hoge leeftijd garandeert vele hon derdduizenden nieuwe kijkers. Bo vendien was het geheel in een fris Atletiekwedstrijd Amerika-Rusland dinsdag op t.v. Zaterdag en zondag hebben in Los Angeles atletiekwedstrijden plaats tussen Amerika en Rusland. Met de Olympische Spelen dit najaar in To kio in het vooruitzicht kan deze sportontmoeting een van de belang wekkendste van dit seizoen worden genoemd. Door een VARA-initiatief zullen ook de Nederlandse kijkers getuige kunnen zijn van de hoogtepunten in deze wedstrijden. Doordat het drie uur durende filmverslag zo snel mo gelijk per vliegtuig naar Nederland zal worden gebracht, is de VARA in staat in haar programma van dins dagavond 28 juli een door Bob Spaak en Jan Leyendekker uit dit materiaal samengestelde reportage van 55 mi nuten te tonen. Het commentaar bij het beeldverslag zal worden gegeven door Bob Spaak. Het verslag van de atletiekwed strijd Amerika-Rusland zal worden uitgezonden van 20.45 tot 21.40 uur. De oorspronkelijk voor deze tijd aan gekondigde Amerikaanse documen taire over de filmindustrie in Holly wood. zal daardoor komen te verval len en op een nader te bepalen tijd stip worden uitgezonden. jasje gestoken en van een kersverse make-up voorzien. Waterproef bracht ook ditmaal pretentieloos amusement met een zomers accent. Vakkundig en vlot ge bracht, een tikkeltje sentimenteel, maar juist van het gehalte dat moei teloos kijken en luisteren mogelijk maakt. „Memo" bracht voor tweederde nieuws uit eigen kring. En een ver ouderde De Gaulle met een nogal moeizaam essayistisch commentaar van Hoefnagels. Over het vrouwen programma werd ons van deskundige zijde kernachtig te verstaan gegeven dat het bestond uit „kletspraat tus- RADIO EN TV VANAVOND De bekende Franse zangeres Fran- Goise Hardy treedt vanavond om 21.10 op in een programma van de N.T.S. In dezelfde uitzending gaan drie jonge Nederlandse artiesten het eens anders proberen dan vele an deren. Zij trachten zich met een nieuw geluid een plaatsje te ver overen in de amusementswereld. Om 21.45 uur volgt „Signalement", een V.A.R.A.-programma rond figuren en verschijnselen uit de wereld van muziek, literatuur en beeldende kunst. Vanavond wordt aandacht be steed aan de schrijver J. H. F. Grön- loh, die onder het speudoniem Nescio in het begin van deze eeuw enige novellen schreef, die nog steeds tot de meesterwerken van onze litera tuur behoren. Medewerkenden aan dit programma zijn onder meer Remco Campert, Gerard K. van 't Reve en prof. dr. N. Donkersloot. In het V.A.R.A.-radioprogramma over Hilversum 1 speelt om 21.00 uur het Metropole-orkest o.l.v. Dolf van der Linden. Wiener Bonbons is de titel van een programma van Ween- se muziek, dat om 21.50 begint. In een serie uitzendingen over vroegere Zuiderzeesteden onder de titel „Rond de oude Zuiderzee" is vanavond de beurt aan Kampen (Hilversum 2, 20.10 uur) Medewerking verleent het N.C.R.V-vocaal Ensemble o.l.v. Mari- nus Voorberg. Om 23.00 uur kan men luisteren naar opnamen van het ka mermuziek concert dat op 12 maart j.l. in de aula van de Technische Ho geschool in Delft gegeven werd door het Gaudeamuskwartet. Op het pro gramma staan onder meer werken van Strawinsky. AG 25 JULI VOOR Hilversum I 402 i mofoonmuziek, 9.35 Waterstanden. boerin, praatje. VARA: 10.00 Buiten- 13.00 Nieuws, 13.15 VARA-Varla, 13.20 Radio Jazzclub, 13.50 Voor de twin tigers, 14.25 Lichte gr.muz., 14.45 In het zuid-Limburgse Val kenburg, waar de jaarlijkse va- kantiekermis weer in alle hevig heid is losgebarsten, hebben drie duizend toeschouwers gezien, dat de zenuwen Sjoukje Dijkstra even parten hebben gespeeld tij dens haar prof.-debuut: ze viel. Zij ging onderuit op de ijsvlakte, die door de technici van de Ameri kaanse ijsrevue .Holiday on ice" in de Eurohal in dit zuidelijke vakantie centrum is gelegd om de Europese groep van deze gigantische onder neming gelegenheid te geven er tot en met 31 augustus haar nieuwste show te presenteren. Er ging een kreet van schrik bij het publiek op. Maar Sjoukje was direct weer op de been. Haar sportieve doorzettingsvermogen en de routine van jaren legden onmiddellijk weer die onverwoestbare glimlach op haar gezicht. Want dat publiek had van het eerste moment al laten blijken, dat het zijn eigen kampioene Sjoukje als de lieveling van de show wenste te zien. Het had een ovatie door de hal laten klinken toen de naam van zijn favoriete alleen nog maar ge noemd was en het had iedere sprong met een enthousiast applaus beloond. Ook wanneer die sprongen van de gespannen Sjoukje misschien op deze voor haar zo veel kleinere ijsvlakte niet zo zeker leken als we d onze Olympische-, wereld- Europese kampioene gewend zijn. Zacht ijs het niet alleen de afmeting van de ijspiste, die het Sjoukje deze eerste avond extra moeilijk maakte. Het ijs was tijdens deze première door een technische moeilijkheid ta melijk zacht en dat speelde ook de andere sterren duidelijk parten: er waren er meer die tijdens hun op treden onderuit gingen. Sjoukje kwam tijdens haar optre den steeds beter los en haar natuur lijke charme overheerste al gauw iedere door de ongewone sfeer ver oorzaakte spanning. Daarbij liet zij (natuurlijk) zien dat zij het moei lijkste werk op het gladde ijs beter beheerste dan wie ook. Tien minuten nadat zij de bloemen bij armen vol van het ijs had gedra gen en de drieduizend bezoekers vol daan weer naar rumoerig Valkenburg waren teruggekeerd, was ze alweer aan het repeteren met het ballet. BINNENLAND Opening T.H. - Twente K< Juliana en Prins Bernhard zu maandag 14 september 1964 schede aanwezig zijn bij de c van de Technische Hogeschool r Italië Morgen prinsessen Margriet i bij hun ouders voe- i het Italiaan- De prinsessen vertrekken Fokker Friendship van chtbasis Soesterberg naar per Fokker Friendship isis Soesterbe de omgeving gaan de pr de koninklijke villa, s middags de lucht- een vlleg- Ercole. Vandaar gaan de prinsessen per i tieverblljf blijven. :n worden gebruikt voor de g van de apartheid, heelt vormt een antwoord op een de secretaris-generaal aan van de volkerenorganisatie Parachutespringen Nederland zal dit Jaar voor het eerst met een volle dig team deelnemen aan de zevende wereldkampioenschappen parachute- springei tain), Tom Verschoor, John Verhori en Bonno Wenkenbach. Het team wordt uitgezonden door de Koninklijke Nederlandse Vereniging voor Lucht- derlanders zijn 15 kilometer ten stig uit Amsterdam, liepen meer ernstige, verwondingen op. zijn opgenomen ziekenhuis in BUITENLAND Stad ontdekt Een Amerikaanse archeologische expeditie heeft ten noorden van Jeruzalem de overblijf selen van een ommuurde Kanaaniti- Controle-net De Verenigde en die geheime kernproeven worden geplaatst, die nucleaire explo- Zes mensen werden gisteren in Singapore doodgestoken of -geslagen, waarmee het dodencijfer van de bot singen tussen Maleiers en Chinezen, die zich nu al vier dagen voordoen, tot achttien steeg. Honderden men sen zijn tot dusver gewond. Een mi litaire zegsman verklaarde, dat „het een bloedbad zou zijn geworden" wanneer gisteren politie en militai ren niet snel tussenbeide zouden zijn gekomen. De nieuwe onlusten braken uit toen het uitgaansverbod dat voor onbepaalde tijd is afgekondigd voor drieëneenhalf uur werd opge heven om de inwoners van Singa re in de gelegenheid te stellen, kopen te doen. Er zijn ongeveer 1200 mensen gearresteerd, van wie het merendeel voor het overtreden het uitgaansverbod. Een speciale rechtbank veroordeel- j de gisteren allen die zich schuldig hebben gemaakt aan oproer en het in het bezit hebben van wapens tot een jaar gevangenisstraf, zo meldde Radio-Singapore. Het aantal veroor deelden werd niet bekendgemaakt, maar wel werd meegedeeld dat veer tig mensen terechtstonden op be schuldiging van onwettig wapenbe zit en 39 wegens deelneming aan oproer. Meisjeskoor, 15.05 Friese streekuits. ding, 15.20 Fries orkest, 16.35 Boeki wijshei uitzending), 17.25 Lichte orkéstmuj 17.35 Lichte ensemble met zangsol. VARA: 18.00 Nieuws en coi 18.20 Lichte gr.muz., 19.00 Voor i teenagers, 20.00 Nieuws, 20.05 Festival, 21.00 Socialistisch commetj taar, 21.15 Tango-Rumba-orkest zangsollsten (stereof. uitz.), Voor een zacht prijsje, hoorspel, 22,i| Muzikale commentaartjes 22.30 Nv« 22.40 Balans: actuele kroniek, 22.J ZIJ die v£ tieprogr. 23.55-24.00 Nieuws. Hilversum II 298 KRO: 7.00 Nws., 7.15 Oude- en klassieke kamërmu 7.45 Geestelijke liederen, 7.55 Ov< ging, 8.00 Nieuws. 8.15 Djlnn: 7.10 Morgei progr., 12.00 Angelus, 12.0 2.10 Kat hi 13.18 Musicerende di' Dwars door de groene hel, reisverhi' len, 14.00 Voor de jeugd, 15.00 Klaj sieke en moderne muziek (opn), a!j gewisseld door declamatie, 16.M Grensland, uitzending voor Jonjl mensen, 16.15 Springplank successes' 17.00 Operamuziek, 17.30 Boekbespn king, 17.40 Lichte gr.muzlek. KRO: 18.00 Lichte gr.muzlek, 18Jt Zwitserse volksmuziek. 18.50 Licht baken, lezing. 19.00 Nieuws, 19.10 Aa tuallteiten, 19.22 Sportperlscoop, 19.3) Populaire klass. zending). 20.30 Raaien quiz. 21.30 Onze (stereof) zlkai kinderen en het Mli) delbaar Onderwijs, lezing, 21.45 LIchi 22.15 Wereldoorlog, doei inentarre over de Eerste Wereldoorlo 22.30 Nieuws. 22.40 Tekenen des tijd gesprek, 23.00 Brabants orkest soliste: Klassieke muziek, 23.45 Gra mofoonmuziek, 23.55-24.00 Nieuws. plm. 15.10 De avonturen bal, tv-film, plm. 15.35 Lhasf hoofd, film, plm. Zandvoort, 16,15 Huis, thuis, 17.00 We gaan naar Zandvoort, 17.Ó 17.45 Voor de kinderen, 20.20 Brandpunt, 21.00 Zomei progr. Co-produktle i NTS: 20.00 Comedy Ca] „TSS warenhuis, oud filmpji BUITENLANDSE PROGRAMMA'S Engeland, BBC Home Service 330 9 12.00 Kroniek voor de automobllls ten, 12.30 Intervies, 12.55 Weerberlcö en programmanleuws, 13.00 Nieu' 13.10 Am.programma, 13.40 In en gr.muzlek, 14.10 Hoorspel, Hoogtepunten uit de programir de afgelopen week, 16.00 Gev. muzii 16.30 Klassieke en moderne muz 17.25 Reportage, 17.55 Weerbericht programmanleuws. 18.00 Nieuws, Regionaal nws, 18.15 Ber. vo< verkeer, 18.17 Sportprogr. 18.45 Parit mentsoverz., 19.00 Amusementsmuzie) 19.30 Klankbeeld. 20.00 Am.muziel rvle 15" s va| 2.59 Weerbericht, 23.00 Nieuws, 23.01 3.45 Pianorecital Engeland, BBC Light Programme w .15 Lichte muzlej 17.00 Gev. programma. 18.30 Harmt nle- en fanfare-orkesten, 19.00 Nvï en journaal, 19.20 Sport en uitslagej races. Klassieke en moderne muzle om 19.31 (Van 20.55 tot 21.15 Nieuv en grammofoonplaten uit het verl) den), 22.05 Ouderwetse dansmuzlei 22.31 Uitslagen races, 22.45 Orkestmii 23.15 Jazzmuziek, 23.55-24.00 Nieuv) Nordwestdeutscher Rundfunk 309 12.00 Nieuws, 12.15 Am.muz., 13.j Nws., 13.15 Lichte muz„ 14.00 Ge 16.00 Nieuws. 16.05 Dansmuziek, Lichte muziek. 17.15 Schlagers ej i chansons. 17 45 Dansmuziek, 19,( Nws, 19.20 Koorzang, 19.45 Cabaret j programma, 21.30 Nieuws. 22.10 Kla! 2.00 Weerbericht 4 j Nieuws. 20.07 Gevarieerde Nieuws, 12.03 Gr.n Voor de jeugd, berichten). 18.00 Nieuws, 18. )lda 18.30 Orgelrecital, Voor de soldaten, 18.28 Paardespoi Amerlt 19.40 Lichte muziek, 20.00 Caslnomu 21.00 Jazzmuziek, 23.00 Nieuws berichten, 22.15 Jazzmuz. (Om 23J 12.18 Gev. muz. en actualiteit! 14.45 Gev. muz.. 16.03 Bel Canto, 17' Nieuws, 18.02 Voor de soldaten. 19J Lichte muziek, 19.30 Nws., 20.00 Sp 22 00 Wereldnieuws, 22.15 Jazzmuzii 22.55 Nieuws, 23.00 Gev. muz Nieuws. l enkele duizenden kilometers kun- Schipbreukelingen Het 8.566 Legen dagen op Landingsrechten. De Japanse re gering is op het ogenblik in een strijd met de Verenigde Staten gewikkeld landingsrechten voor de Japan Japan maakt >raak op nee reent, daar uit ook an dere steden in de VS aan te doen. De Verenigde Staten hebben dit tot dusver geweigerd. Premier Ikeda van Japan heeft nu een onderzoek gelast van de vraag of landingsrechten in Japan Advertentie vlot hadden rondgedreven nadat het op onaer water was gestoten. D> dan" pikte hen op, nadat eei tuig van de Amerikaanse mar vlot op 450 mijl ten ooste Portsmouth in Virginia had dienst, Namenjl, daan op de Westduitse ■weede wereldoorlog". Hij zegt dat Europa an Hongarije vergelding" der WIËERRAPPQRTEN (Van hedenmorgen v nar) Vlissingen licht Zuid-Limb. ?eh. bew Kopenhagen regen Aberdeen geh. bew. Londen zwaar bew. Brussel onbewolkt Luxemburg onbewolkt Parijs licht bew. Bordeaux onbewolkt Grenoble onbewolkt Nice licht bew. Berlijn geh. bew. 1

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 2