Veertig jaar Paardesport ilgeiide week FEEST IN WARMOND Acht automaten in Leiden geforceerd Sterrit Zoeterwoude in stromende regen BELONING VAN 100.000 IN DIAMANTENDIEFSTAL Janssen derde in Versailles Karstens wint laatste etappe BEllRS VAN AMSTERDAM LEIDSCH DAGBLAD DINSDAG 14 JULI 1964 Jubileum in Voorschoten 1924 werd Voorschoten verrijkt een comité paardesport. Dat boerenpaarden. Trouwe vrienden op zichzelf genomen geen bijzon gebeurtenis. Het paard vervulde I ■"U paard zorgde voor het ophalen V het huisvuil, het vervoeren van wjhjost, als trekkracht voor de ge- 'fi itewagen en natuurlijk stond 7 de wagen van de groenteboeren fl nelkboeren. Daarnaast waren er (boeren paarden. Trouwe vriend de agrariër en onmisbaar voor Itoefening van zijn bedrijf. Het vanzelf dat deze paarden, huis- len van vele dorpsbewoners, hadden op een ereplaats in de gemeenschap. dens de jaarvergadering van de ngin Wilhelminavereniging in '.wam het idee naar voren, dat .ardesport moest komen. De J. Waaijer en G. Schrama wer- met deorganisatie belast. Het iur van de paardesportvereni- werd als volgt samengesteld: J. -Tijjer, voorzitter, G. Schrama, se- *s ris en A. Verboon, penningmees- De leden bestonden veelal uit ouders. De eerste activiteiten het comité bestonden uit het van harddraverijen metboe- =7 aarden en daarna kwam de dres- kunst. Wat met boerenpaarden greiken valt is dadelijk te con- ren indien men de verrichtingen van de landelijke rijvereniging ingin Emma te Wasse na ar-Voor den s de regering van Koningin M elmina werden dc harddrave- en ringsteekwedstrijden steeds iden op 31 augustus. Sedert de ig van Koningin Juliana zijn ddraverijen verplaatst naar de van de Voorschotense Paar- •kt op 28 juli. De belangrijkste an het jubilerende comité zyn |de na-oorlogse jaren. Nadat de de paarden geroofd had iten. jchoten uitgeroeid zouden De activiteiten van onder meer comité Paardesport hebben er 1 dat voor het paard een jheiden) plaats in de dorpsge- hschap bewaard bleef. Dagelijks nog steeds een paard van een pte boer en twee paarden voor de fienboer op de weg. Het gemeen- hrd voor de paardenbus ten be- fe van de schoolkinderen, werd jaar geleden slachtoffer van de ie van de NZHVM. slyt zyn laatste levensjaren boerderij aan de Leidseweg jlpt mee met het binnenhalen [de „hooioogst", grootste verdienste van het Paardesport is wel. dat het iond trekt betekent dat, dat de ïjkse kinder- en volksfeesten in ïorp weer begonnen zijn. Achter muziekkorps en de commissiele- rullen de deelnemers speciaal fagdigen vanaf het politiebu- I met lampions een tocht door florp maken. Diezelfde avond om h uur de ouderen in „De Stad S", dammen, schaken, sjoelen, i- en klaverjassen, psdag beginnen de kinderspelen, mi twaalf uur 's middags voor de fens en meisjes van 6 tot 12 besloten worden met de prijs- Bking door burgemeester drs. F. Ungemeijer. Dinsdagmiddag ko- de wat oudere kinderen aan en zij ook krijgen hun prijzen de burgemeester. Zelfs de dames [niet vergeten, want dit mogen I uur dinsdagavond kwartels van- I volksspelen, die in de Dorps- ft worden gehouden, beginnen hsdag 22 juli om 2 uur. Men kan hemen aan ringsteken op de fiets, pen, tobbetje steken en dergelijke p meer. Op het feestterrein van paan" zullen verschillende ver- felykheden aanwezig zyn. In „De I Rome" is ook gelegenheid tot |n vermaak dus geen gebrek en Ie weergoden hun medewerking willen verlenen, zullen de fees- Iongetwijfeld voor jong en oud froot succes worden. van het paard in Voorschoten geen museumstuk gemaakt heeft, maar het een nieuwe plaats gegeven heeft in het jachtige leven. Kortebaandroverij op Paardenmarktdag. Dit Jaar he laas één dag voor de Voorschotense Paardenmarkt op maandag 27 juli. De Nederlandse Draf- en Rensport heeft namelijk een bepaling opge nomen dat kortebaandraverijen slechts verreden mogen worden op maandag, donderdag of vrijdag, de overige dagen zijn gereserveerd voor langebaandraverijen. Zo zullen op maandag 27 juli op de Prins Bern- hardlaan kortebaandraverijen ge houden worden met als inzet het kampioenschap van Zuid-Holland. Eén lid van het comité heeft de gehele geschiedenis van de Voor schotense paardesport meegemaakt. Dat is de heer G. Schrama, sedert 1924 bestuurslid, secretaris tot 1963 en thans voorzitter. Het Voorscho tense paard vindt een goed be schermheer in wethouder G. Schra ma, die dus ook een jubileum viert. Alle kinderen beneden de 12 jaar mogen gratis komen kijken naar het paardesportevenement en al is de totalisator voor hen taboe, zij kun nen de spanning mee beleven, want er zijn maar liefst vijftig Edammer kaasjes voor hen te verdienen, mits ze maar het juiste paard raden. Bovendien zijn er od paarden- marktdag pony-demonstraties voor jong en oud en als het een beetje mee zit, staan er op die dag op de Voorstraat misschien wel een hon derd paarden! „Kleine marathon" EEG - landbouw in Brussel De ministers van Landbouw van de zes landen van de Europese Eco nomische Gemeenschap zyn vanoch tend in Brussel bijeengekomen voor een „kleine marathon", die volgens de agenda tot en met vrijdag zal duren. Het voornaamste agendapunt is de inwerkintreding van de drie nieuwe marktorganisaties voor zui vel, rijst en rundvlees van het ge meenschappelijke landbouwbeleid. De drie nieuwe verordeningen hadden reeds op 1 juli moeten wor den toegepast, maar vooral de uit werking van de gemeenschappelijke markt voor zuivel bleek meer tijd te kosten dan werd verwacht. Aange zien in december van het vorige jaar op de „grote marathon" over landbouwvraagstukken was beslo ten, dat de drie verordeningen ge lijktijdig in werking zouden treden, verzette Nederland zich aanvankelijk tegen een „ontkoppeling" daarvan, omdat voor ons land het zuivelregele- ment van veruit het grootste be lang is. Twee weken geleden stemde Neder land er in de EEG-ministerraad in toe de rystverordeningen eerder in werking te laten treden, op voorwaar de dat absolute prioriteit zou worden gegeven aan het afmaken van het zuivelregelement. Bij de technische voorbesprekin gen sindsdien is er grote vooruitgang gemaakt en in Brussel was men van ochtend optimistisch over de moge lijkheden, dat de ministers van Landbouw de nodige besluiten zul len kunnen nemen om de gemeen schappelijke markt voor zuivel op 1 november van kracht te laten wor den. Behalve de drie nieuwe reglemen ten staan een aantal technische waagstukken op de agenda, die be trekking hebben op de reeds bestaan de landbouwverordeningen. Stemming primo Her weer was de dertiende sterrit in Zoeterwoude, die zondag is gehou den, niet gunstig gezond. De regen stroomde rykelyk uit de hemel. Het weer van even slecht als de stem ming goed. Er waren 10 inschrij vingen minder dan vorig jaar. Er waren ook dit jaar vier mo gelijkheden sterritten (op de fiets) van 71 en 43 kilometer, een toer tocht en een sterrit voor verafwo- nende deelnemers naar Zoeterwoude toe, waaraan 28 personen deelnamen. Het totaal aantal deelnemers was 398. De rit bestond weer uit twee ge deelten met een onderbreking van een uur. De tocht ging vanuit Zoe terwoude via Voorschoten en Wasse naar naar Den Haag. over het nieuwe fietspad naar Leidschendam en vandaar naar Voorschoten, waar- men in De Grote Vink kon rusten. Het tweede gedeelte voerde langs Valkenburg, Noordwijk, Rijnsburg, Oegstgeest, Leiden en Leiderdorp. Start en finish hadden plaats in het Don Boscohuis in Zoeterwoude. De prijsuitreiking werd gehouden in „Ons Huis". Alle deelnemers ontvin gen een herinneringsvaantje. De enige deelnemer, die alle 13 Er zijn in de afgelopen dagen in Leiden niet minder dan acht auto maten ontvreemd of opengebroken. In de nacht van zondag op maan dag is een kauwgumballenautomaat aan de Hoge Rijndijk ontvreemd. In deze automaat bevond zich ongeveer f. 55.aan kleingeld. Een gedeelte van de kauwgumballen is terugge vonden aan de slootkant van de Aarstraat. Gisteravond is de geldlade van een versnaperingsautomaat in de Jan Vossensteeg opengebroken. Het geld- bakje, waarvan de inhoud niet be kend is, werd ontvreemd. In de afgelopen nacht moest een snoepautomaat aan het Levendaal het ontgelden. Het geldbakje, even eens met onbekende inhoud, werd meegenomen. Voorts zRn vannacht vier snoep automaten in de Kraaierstraat er één automaat aan de Oude Varkens markt opengebroken. Hierover kon varieert de politie vanmorgen echter nog geen j tig jaar. Het schip is de „Rivaal' nadere mededelingen verstrekken. van een Rotterdamse rederij. Rijnreis voor verpleegden De patiënten van de verpleegin richting „Solglytt" gaan in het ko mende najaar voor de vijfde maal een boottocht maken. Het spreekt bijna vanzelf, dat deze lustrumreis een extra feestelijk karakter krijgt. Het wordt een Rynreis, die langs de mooiste plekjes van West-Duits- land naar Rudesheim voert. Het ver trek is gesteld op zaterdag 10 ok tober nabij de Wilhelminaburg. De inscheping zal geschieden met hulp van de B.B. Op de avond van de eerste dag wordt aangelegd in Arn hem, waar ook de zondag wordt doorgebracht, maandagavond is het overnachten in Keulen, dinsdag avond in Koningswinter, woensdag avond in Boppard of Braubach en donderdagavond in Rudesheim. Op de terugplaats worden weer andere plaatsen aangedaan. De verpleegden in totaal ongeveer tachtig zijn allen hulpbehoevend en hun leeftijd vijftig tot vijfennegen- Opgravingen Huis Abtspoel stop gezet De Rijksdienst voor het oudheid kundig bodemonerzoek heeft in Oegstgeest een onderzoek ingesteld naar de overblijfselen van het huis Abtspoel. Dit omgrachte gebouw was een uithoof van de abdij Egmond, opgetrokken in de eerste helft van de 15de eeuw onder abt Willem van Mathenesse. Door de veranderde terreinom standigheden viel het moeilijk om de juiste plaats van het huis vast te stellen. Na enige vergeefse pogingen werd tenslotte toch een muur van ongeveer 1 meter breedte terugge vonden. De hoge waterstand in de zandgrond beïete echter ielk nader onderzoek. Daar bovendien bleek dat de buitenmuur maar gedeeltelyk in de grond bewaard was gebleven en geheel dwenen, werd de opgraving afgebro- De te verwachten resultaten wettigen de hoge kosten van een op graving en bemaling niet. Van een geparkeerde auto in de nanlaan is in de afgelopen nacht actherruit stuk geslagen. Een autoradio werd uit deze wagen ont vreemd. >t, de heer Th. J. heeft een derde prijs ge- de landelijke metselwed- (van onze A'damse correspondent) Een bedrag van 10.000 Engelse Sonden (f 100.000) is uitgeloofd voor egenen, die opheldering verschaf fen in de opzienbarende diefstal van 80 diamanten, die op 5 juli door de K.L.M. van Schiphol naar Shannon zijn gevlogen en daarna in onbevoeg de handen zijn gekomen. Blijkens een advertentie in de Ierse krant Cork Examiner heeft de verzekerings maatschappij Danger Field and company, in Londen, beloning uitge loofd. Ongeluk op de weg Op de wegkruising Levendaal-Ko- revaarstraat had gistermorgen om streeks half acht een botsing plaats tussen een scooter en een fietser. De ze fierser, een 23-jarige Leidse fa brieksarbeider, die van het Leven daal kwam en links a fde Korevaar- straat opreed, zou geen voorrang hebben verleend aan de scooter- rijder. De fabrieksarbeider kreeg een hersenschudding en een wond aan het achterhoofd. De scooterryder, een 25-jarige boekhouder, bezeerde zijn rechterdij been. Beiden zyn door de E.H.D. naar het Academisch Zie kenhuis Het eerste huwelijk tussen een Duitse militair en een Budels meisje zal morgen burgerlijk worden voltrokken. Het kerke lijk huwelijk tussen Petra Anto- nis en Werner Haumer uit Fie- ren zal volgende week plaats vinden in de Sint Vituskerk in Fieren (West-Duitsland). Pe tra Antonis en Werner Haumer bij de huwelijksaankondiging aan het Stadhuis te Budel. De diamanten vertegenwoordigen een waarde van ruim 1 miljoen gul den. De K.L.M. heeft het doosje met de stenen in Shannon overgedragen aan de Ierse luchtvaarmaatschappy Aer Lingus, die de stenen in een kluis sloot. Het pakje is later afge haald door een man die zich ten onrechte uitgaf als vertegenwoordi ger van de geadresseerde. keren van de partij is geweest, de heer K. Vreeswijk. De organisa tie was in handen van de heer K. v. d. Geest en zijn medewerkers. Hij reikte de prijzen uit. De uitslag luidt: 43 kilometer-rit 1. H. Bousie en Dorrepaal <42 pt.), 2. Cor Bosman en Nelis v. d. Krogt. (92 p.) 3. Anny en Thea v. Rooyen (137 pt.). In de „Grote nt van Zoe terwoude" waren de prijzen als volgt (Achter de namen is het aantal straf punten vermeld) 1. Piet v. Noord en Wil v. Steen (17>; 2. J. v.d. Helm en mevr. Smid- V.d. Drift (23); 3. Cees v. Klink ei Cees Slingerland <27); 4. Mevr. Wol vers en Nika Wolfers (30); 5 J. er T. v. d. Krogt <30); 6. Jan Ham T. v. d. Krogt (30); 7. Gerard Klink en Fia Hooyman (31); 8. Tiny Oostdam en Garry Mooiekind (31) 9. Bert v.d. Helm en Wim de Jong <33); 10 Huub en Gerard v.d. Krogt (34); 11. Harry v.d. Akker en John Ammerlaan <34); 12. Wim Vroom: en Piet Moons (35)13. Wim v. Wiel en Leen v. d. Hoeven (36) Tony v. Veen en Truus Berg 37 15. Piet v. Leeuwen en Wim v. Rijn (37); 16. Bert Belt en Loes Slinger land (37,. BEURSOVERZICHT BELANGSTELLING VOOR CENTRALE SUIKER AMSTERDAM, 14 juli. In aandelen Centrale Suiker Maatschappij is vandaag heel wat te doen geweest. Zoals bekend is de koers van deze aandelen de laatste weken zeer sterk opgelopen cp veler lei geruchten ter beurze dat CB.M. zou worden overgenomen. De stuk ken werden door vele huizen uit de markt genomen tegen oplopende koersen. Gisteren werd gedaan 400. Vanmorgen, gedurende de niet offi ciële handel, gingen de stukken in andere handen over van 400 tot 425, Toen echter kwam een bericht van de maatschappij waarin de directie De koers daalde snel tot 385. Op verzoek van het beursbestuur werd vanmiddag officieel geen notering in C.S.M. opgemaakt in verband met de verschenen mededeling. Toch werd de handel voortgezet, zij het in de sociëteit. Daar werd gedaan rond de 385. De beurs is van me ning dat het bestuur van de C.SJM. in de gedane mededeling de koers van het bod had moeten vermelden. Nu dit achterwege is gebleven weet men niet waar men aan toe is en viert de gedurfde speculatie hoogtij, aldus de beurs. ONDERWIJS- CONFERENTIE MISLUKT De Verenigde Staten, alle Weste lijke landen en de Latyns-Ameri- j kaanse landen zijn gisteren geza- I menlyk de wereld-onderwijsconfe- I rentie van negentig landen uitge- i lopen nadat de Afrikaanse en j Aziatische landen aangedrongen hadden op stemming over hun resolutie, waarin uitstoting van Portugal wordt geëist. Terwijl de Westelijke en Latijns- Amerikaanse afgevaardigden de conferentiezaal uitstroomden, bleven 35 Afrikaanse en Aziatische landen en die van het communistische blok zitten om over de resolutie te stem- De vertegenwoordiger van de Unesco, die de conferentie had be legd. zei voor de stemming dat de resolutie „onwettig" is. Daarna stemden 43 landen voor. Afwezig waren 40 landen, zeven onthielden zich van stemming. Na de stemming verklaarde de vertegenwoordiger van de Unesco, Gabriel Bétancour. dat zijn organisatie niet langer zou optreden als secretariaat van de conferentie en zich onmiddellijk terugtrok. Onder gegil en stamp voeten van de Afrikaanse afgevaar digden zei hij dat een aanblijven van het secretariaat „zou kunnen worden opgevat dat de directeur- generaal iets te maken gehad heeft" met wat er op de bijeenkomst ge beurd is. De Portugese afgevaardigde, mevr. Maria Irene Leite da Costa. ver klaarde hierna schriftelijk, dat haar delegatie niet langer aan het werk van de conferentie zal deelnemen en zich onmiddellijk terugtrekt. De resolutie is „volledig onwettig", aldus de verklaring, die door de voorzitter werd voorgelezen. Bueno en Smith naai- Hilversum Spelers en speelsters uit zestien landen zullen van maandag 20 tot en met zondag 26 juli deelnemen aan de wedstrijden om tionale tenniskampioenschappen de By de heren komen onder meer Bob Hewitt en Fred Stolle, win naars van het dubbelspel op Wim bledon, uit. Bij de dames Wimbledon- kampioene Maria Esther Bueno, haar tegenstandster in de eindstrijd Mar garet Smith, alsmede Lesley Turner, die samen met Margaret Smith het dames dubbelspel won. De bekendste buitenlandse spelers die naar Hilversum komen zijn: Bob Hewitt, Fred Stolle (beiden Austra lië), Francois Jauffret <Fr.) Thorvald Moe (Nöorw.) en Willy Hernandez (Phil.). Voor de dameswedstrijden hebben o.m. ingeschreven Robyn Eb- bern. Jan Lehane, Margaret Smith, Lesley Turner (allen Australië) Ma De uitslag van het eerste gedeelte ui de laatste etappe, dat over 118.5 n. van Orléans naar Versailles voerde, luidt: 1. Beheyt (Belg.-de Kimpe) 3.25.4 met bon. 3.24.44 2. Seis (Belg-Naeye) 3.25.31 met boh. 3.25.11; 3. Jan Jans sen (Ned.-De Muer) 3.25.31; 4. Altig (Dld.-Gemlniani)5. Jo de Roo (Ned.-Geminiani)6. Darrigade (Fr. Remy)7. Henk Nijdam (Ned.-Pelle naars) allen dezelfde tijd als Seis 3.25.31. De Ronde van de Toekomst is toch nog met een Nederlands succes eindigd Onze stadgenoot Gerben Karstens zegevierde in de laatste etappe, die de renners over 129.5 km. van Orléans naar Parijs voerde. De Sassenheimer Bart Zoet ein digde op de vierde plaats. De Italiaan Gimondi werd winnaar van de Tour de l'Avenir. MARKTBERICHTEN LEIDEN, 14 Juli. Vette varkensmarkt Aanvoer 19 vette varkens. Prijzen: geen notering. Handel: traag. ROTTERDAM, 14 Juli. Veemarkt. varkens 17, lopers 48, biggen 53. paarden 38. veulens 15, schapen of lammeren 461. bokken of gelten Prijzen: vette koeien p~ kwal. 4.00 4.25, 2de kwal. kg 3.10-3.35. 2.95-3.10. - vette fcg ak 650, per stuk 22< ISO; lopers per stuk 135, 115, 95; big gen pe rstuk 75, 65. 60; slachtpaarden per kg. 350. 320, 290; schapen per stuk 150, 120, 100; lammeren per stuk 130. 10. 95: kalf- en melkkoeien p. stuk 975. 850: pinken p. stuk 875, 750, 650. prima's bov. not.; graskalve lopers l~ "irt I n, prijshoudend: scha pen en lammeren als vorige week. Iets gemakkelijker, onveranderd; kalf- en vorige week, stil, wat lat pinken Iets ruimer, rustig, iets ge drukt. AALSMEER, 11 juli Chrysanten gr. Anjers: rood 18-23, 19, Towny Gold 13-17, Baccarat 23-39, BODEGRAVEN. 14 Juli. Kaasmarkt. Esther Bueno (Brazilië), Anette prijzen per jg van Zyl (Zuid Afrika» en Donna 2de kwal. 2.70-2.8 I Fales-Floyd (Verenigde Staten). Handel kalm. De stemming voor de internationale waarden was licht verdeeld met wei nig zaken. Alleen aandelen Kon. Olie brachten wat leven in de brouwerij. De stukken werden oplopend verhan deld van f165 tot f 165.60. Zwitser land met daarnaast het publiek had- f 164.20. Ook Unilver noteerde boven het voorgaande slotniveau by een no tering op f 146.60 (f146). Hoogovens en Philips moesten geringe koers verliezen incasseren op resp. 620 en f 151.70. Aku lag bij de opening goed prijshoudend op 46514 om daarna verder op te lopen tot 457. De auto mobielfondsen zetten maandag in Wall Street de opmars verder voort. Dit in tegenstelling tot de overige fondsen die er, na hoger te zijn ge noteerd, iets lager sloten. Van de Ne derlandse hoofdfondsen lagen aan delen Kon. Olie en Unilever op de Helmenaffaire" op het Am sterdamse Waterlooplein Sinds kort kunt U voor 25 cent een helm op het hoofd hebben. Vooral bij regen zijn deze bol letjes onontbeerlijk. Newyorkse beurs gevraagd. Dit kwam Amsterdam vandaag ten goede. De actieve scheepvaartwaarden ga ven weinig verandering te zien. Het zelfde geldt voor de leidende cul tures. De handel in de Staatsfond- senhoek was kalm, de stemming goed prijshoudend. Aandelen Demka werden op 200 geadviseerd, tegen dane notering op 190. Premieleningen Dinsdag, 14 juli 1964 ACTIFVE OBLIGATIES Staatsleningen ad 1000.^- Ned. '58 4% Ned '59 4% Ned '60-1 4% Ned '60-H 4% Ned '59 414 Ned '60 4% Ned '61 4% Ned '63 4% Ned '53 3% Ned Gb obi 3% Ned '47 3 Ned '51 3% Ned '53 I-n Ned '56 3 Ned '48 3** Ned bel cert 3% Ned '50 I-n 3*4 Ned '54 I-n 3% Ned '55 I 3% Ned '55 n 3% Ned '37 3 Ned Gb ob '46 3 Ned dol in '47 3 Ned Inv cert 3 Indie *37 3 Indie *37 A 3 Ned wnnbl '57 6 N. won.b.l. '58-'59 Ned wonbl '60 4% 94% 93% 94% 93 92% 85% 74% 81% 87% 81% 81% ACTIEVE AANDELEN Amst. Rubber 112% 112% Ver HVA-mlj 146% 149% AK U 464% 466% Dell Mij eert. 127 126.30 Hoogovens eert. 623 619 Phllip„ gem bez 152.20 151.65 Unilever cert 146.05 146.50 Dordtse oetr 767 770% Kon P (50 f 20) 164.20 165.40 Holl Amer Liln 107% 107% Java China Pak 136', 139 K.L.M 67.50 65.50 Kon Ned St.boot 143 142% Kon Paket Mil 140% 140 Stoomv Mil Ned 133% 134 Nlev Goudr eert 106 106 v Ommeren eert 248 250 Kon Rott Llovd 134 133% N Scheepv Un1* 125% 126 NIET-ACTIEVE OBLIGATIES Prov en Gem.leningen A'dam '47 3% 87b 88% A'dam '48 3% 87b 88 R'dam '52-1 4% 89% Idem *37 l-ni3% 88 89% Bankwezen Bank N G 85' 6% 97% 971-a 96% Idem '58 5 96 Idem '64 5 97 97% ld N WB-52 4% 91 91% BVG Rspbr '52 158 159 BVG Rspbr f500 140% 140 irdnstr Obligaties Philips Dol '51 87% 88 Alkmaar '56 2% A'dam '53 3 A'dam '51 I 2% A'dam '50 I 2% A'dam '56 2% A'dam '56 m 2% A'dam '59 2% Breda '54 2% Dordrecht '56 2% Eindhoven '54 Enschede '54 2% Den Haag *52 I 2% Idem n 2% R'dam '52 12% Idem II 2% Idem '57 2% Utrecht '52 2% Z.-Holl 1957 2% ot- Zuid-Holl '59 2% 85 84 NIET-ACTIEVE AANDELEN Kredietinstellingen 80% 80% 90% 88% 91% 100% 81% 91% 100% Bank Interunie f50 Nefo f 50— Robeco Unltas f50 Ver Bez v 94 f 50 Amst Bank Cultuurbank Holl Bank O eert Ned Handelmy Ned Mid bank 213 Rott Bank 342 Twentschr Bank 310 Industrie Onderneming* Albert Hetfn 597 Berkei's Patent BorsnmU -Wehry Bronsw 146% Calvé Delft eert 1008% K Pap v Gelder 159% K Ned Grofsm 122 De Oruyter pref b 140 x Holl Constructie 475 b 72% Bnllv 150 305% Beg 134 Ing bu Tnternatlo v Kemp Kon Zout KeM Leidse Wolsprjj MOiler en Co N Ned Kabelfabr Philips pref 51.70 ■toft Drnogd Mfj 271 Ver Mach fa br 180% Ver "Tniiwfabr 390 Vlhamv 158% 45% Walvisvaart Wernlnk's Bet.mll Wilton PUenoord v WUk Heringa Zaalberg Wijnbouw en petrol Rlllton 2de r Kon Petr (f20) \mer fondsen Canad Pacific R Intern Nickel Anaconda Bethlehem Steel Cities Service General Motors 216 91% 46% 48% VERKLARING DER TEKENS

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 9