Zeer sterk turnen Roemeense dames Geen steun voor de pluimveehouders AVONDZESDAAGSE LZC HAD GEEN KIND AAN HVGB Kodak ALTIJD RAAK BIJ ELK LICHT f 5695,- Opgericht 1 maart 1860 Vrijdag S juli 1964 Vijfde blad no. 31302 Derde testmatcli Wicketkeeper Jim Parks heeft En geland met 'n score van 78 geholpen aan 'n totaal van 268 op de 1ste dag van de derde testmatch tegen Austra lië te Leeds. Australië kwam op deze eerste dag niet aan bat. Een van de batsmen appelleerde tegen het slech te licht. Het appèl werd door de um pire toegestaan en tien minuten voor de officiële tijd werd het spel ge staakt. Engeland, dat voor de derde achtereenvolgende keer de toss won, was in een agressieve bui. Bij de lunch stond Engeland op 112 voor 2, door toedoen van Tex Dexter (66) en Geoff Boycott (38). Binnen een uur vielen na de lunch drie wickets voor 34 runs. Australië nam het initiatief over en Engeland verloor vijf man voor 163. Praks (52) en Peter Parfitt (32) bouwden in twee uur en 15 mi nuten een stand op van 268 voor het zesde wicket. KRACHTSPORT Geen nieuw record voor Jan Nolten De Leidse Krachtsport Vereniging LKV organiseerde gisteravond in haar clubgebouw aan de Oude Vest ter afsluiting van het seizoen wed strijden. Hieraan werd ook door een ploeg van „De Spartaan" deelgeno- Jan Nol ten, die zou proberen enkele Nederlandse records scherper te stel len, was niet op dreef en kwam slechte tot een totaal van 315 kg. Wil lemse met 212,5 kg, Segaar 230 kg, De Bruin 262,5 kg, allen leden van ,.D( Spartaan", vestigden een nieuv persoonlijk record. De stijlprijs ging naar Jan Nolten. Magnifieke show in Stadsgehoorzaal Willy Gielen was beste Nederlandse De Nederlandse dames-gym- nastiekploeg heeft het tumsei- zoen met een grote nederlaag afgesloten. Gisteravond verloren onze landgenoten in de Stads gehoorzaal te Leiden met 190,65 tegen 184,30 punten van Roe menië. De Nederlandse dames hebben van deze nederlaag ech ter veel kunnen leren e- voor het inzicht van 't K.N.G.V, dat het heeft aangedurld om zo n sterke tegenstander naar Neder land te halen. De ruim 500 toe schouwers hebben niet alleen aan het magnifieke turnen van de Roemeense ploeg veel plezier beleefd, maar ook aan de felle tegenstand van de Nederlandse meisjes. Al direct bij het. eerste onderdeel (de paardsprong) bleek, dat de Ne derlandse ploeg niet tegen deze in hoog tempo en met natuurlijke sou plesse turnende Roemeense ploeg op zou kunnen. Dat hoefde ook niet en het pleit voor de mentaliteit van de Nederlandse meisjes, dat zij zich niet lieten overdonderen en zich volledig inzetten. Dat dit tot verrassende re sultaten leidde, bleek uit de klasse ringen van Maaike Kroes en Willy Gielen, die beiden nog slechte kort deel uitmaken van de Nederlandse ploeg. Vooral de blonde Maaike Kroes trok zich niet veel aan van het Roemeense geweld en met een „wat kan-mij-gebeuren"-mentaliteit zette de Friezin zich volledig in. Zij kwam op alle onderdelen ruim boven de ne gen en zij zal in de toekomst met Willy Gielen, die ook nu weer haar onmiskenbare aanleg demonstreer de. nog wel meer van zich laten ho- Thea Belmer, de Nederlandse kam pioene en Europees titelhoudster op de brug met ongelijke leggers, liet op haar favoriete onderdeel een fraaie oefening zien, waarin zij énkele nieu- Op de rol ziet Scotch Magic Tape er uit als matglas, maar eenmaal opgeplakt is het volmaakt onzichtbaar. Bovendien, en dat zijn grote voordelen: het is beschrijfbaar, de kleeflaag loopt niet uit en het verkleurt nooit. Uw leverancier heeft voor u ter kennismaking: 1 rolletje Scotch Magic Tape van 1438 voor f0.60 1 rolletje Scotch Cellulose Tape f0.60 samen f1.20 EEN NIEUW PRODUCT VAN sm Minnesota (Nederland) N.V Slotwedstrijd in Leiden een parcours in de Rooseveltstraat wordt gereden. Alle overige wedstrij den zijn 80 kilometer lang en begin- Maandagavond om zeven uur valt ln de Haagse Betje Wolfstraat het startschot voor de eerste nationale avond-wielerzesdaagse voor ama teurs. Tot en met zaterdag 11 juli zal een deelnemersveld van 103 renners, onder wie een groot aantal promi nente renners als Wim en Rinus Paul (na de zesdaagse stapt Rinus Paul naar de rijen van de professio nals over), Evert Dolman, Henny Schouten, Co Zomer. Jan Fransen. Frans Ouwerkerk. Nol Kloosterman en Henk Stakenburg, elke avond strijd leveren. Na de openingsavond in Den Haag trekt deze wielerkaravaan achtereen volgens naar Rotterdam (Rozen burg), Halfweg, Rijswijk, Beverwijk en Leiden, waar tenslotte op zater dagmiddag (aanvang 2.30 uur) de slotwedstrijd over 120 kilometer op (Advertentie) KENNERS KOPEN FILMS Ruim tien maanden lang hebben de verenigingen De Spartaan met Ce heer Kouwenhoven aan het hoofd, Swift, Sparta, de Pedaalridders, de Bataaf en Kennemerland zich met de organisatie van dit wielerevene- ment bezig gehouden en wanneer de 'oortekenen niet bedriegen, wordt deze wedstrijd de komende jaren op veel grotere schaal gehouden en net beperkt tot het westen van het land, zoals dit jaar het geval is. Vijft:en verenigingen hebben dit jaar inge schreven. Er zal dagelijks een volwaarcige wedstrijd gereden worden (met zól- ledig prijzenschema), terwijl na iede re wedstrijd ook een individueel en ploegenklassement. wordt opgemaakt, waarvoor eindprijzen ter waarde van ruim f 1000,- beschikbaar zijn. De „gewone" dagprijzen bedragen oige- veer f550,- (alles in waardebonnen). Voor deze bedragen heeft een spon sor (Felia Barzo) zich garant gesteld. Tot de vijftien ploegen, die aan deze wedstrijd deelnemen, behoien ook de Leidse Swift-combinatie en de Bollenstreek uit Lisse. Voor Swift to men behalve Nol Kloosterman tok Jan en Cees van Amsterdam, Ctck van der Hulst, Piet Bregman, Fnns Zoobs en Gé Rijkelijkhuizen aan de start terwijl de Bollenstreek-kleu-en door Stroombergen, Oele, Aarts, Tan Dijk, Van der Berg en Van Lie-op verdedigd zullen worden. De populaires op de Wassenaase wielerbaan Duinhorst hebben voorde Voorschotense nieuweling Arie la- vensbergen een nieuw succesje op;e- leverd. Tijdens de gecombinee:de grote wedstrijd voor amateurs en nieuwelingen over een afstand van bijna 20 kilometer, bereikte Raveis- bergen de derde plaats achter Rims Paul en Edwart Kroon, welke laakte lange tijd de beste kansen op le overwinning had. Heemskerk speelt simultaan-seance De Leider»aar Heemskerk heeft gis teravond in Belle vu e tegen enkele bekende spelers van de Leidse Dis tricts Dam Bond een simultaan seance gespeeld. Onder de 18 deelne mers, die aan deze strijd deelnamen bevonden zich o.m. Varkevisser, win- Heemskerk heeft het niet gemak kelijk gehad. Vooral vader en zoon Verloon hebben in dit afmattend ge vecht het de Leidse kampioen bij zonder lastig gemaakt. Uiteindelijk moesten beiden toch het onderspit delven. Ook Van der Hooft en Kannerant hebben Heemskerk sterke tegenstand geboden. Zo sterk zelfs, dat zij erin slaagden de volle winst in de wacht te slepen. Van der Zwan, Banks. Fase. Teleng. Huisman en Van der Hoope wisten hun partijen ln remise om te zetten. Na afloop van de seance wer den de prijzen uitgereikt aan de kam pioenen van het afgelopen seizoen. In de hoofdklasse werd dit Heems kerk, met Varkevisser op de tweede plaats. Van der Hooft legde in de eer ste klasse beslag op de eerste plaats. Huisman werd tweed». Bij de jeugd was het de Rijnsburger Kromhout, die als winnaar uit de strijd te voor schijn was gekomen. Hier eindigde Fase op de tweede plaats. i Josephine Bakers kasteel ..Les Ml- landes" ln zuidwest-Frankrijk, waar een Internationale kolonie van elf wezen wordt grootgebracht, ls tot 4 de- schulden belopen l/3 miljoen Advertentie VOOR HET ZELFDE GELD DE BESTE FILM FP3 's Zomers FP3, de fameuze fijnkorrelfilm, die zich aanpast bij het felste zonlicht... maar ook gevoel heeft voor een mysterieuze stemmingsfoto. Nu ook in PPP, 10 rolfilms pak, elke film in wa» terdicht heat-sealed staniol, handig op reiSi dankbaar als geschenk. ILFORO we onderdelen had verwerkt. Jam mer genoeg kwam de Amsterdamse kort voor afsprong even in moeillijk- heden en hoewel zij zich goed redde, kostte dit haar toch bijna een vol punt. Dit overkwam ook Janny Vier- Hoogtepunt Het hoogtepunt van deze voortref felijk door de Leidse Turnkring ge organiseerde avond was de vrije oefe ning van de Roemeense dames. Het moet voor de Nederlandse meisjes bepaald ontmoedigend geweest zijn om tegen deze superklasse te moeten strijden. In een enorm hoog tempo op bijzonder suggestieve muziek ovationeel toegejuicht door het ver raste publiek lieten de Oost-Euro- pese turnsters een enorm arsenaal aan salto's en sprongen zien, waarbij de oefening van de 29-jarige kam pioene Sonia Iovan bepaald indruk wekkend was. De Roemeense kreeg hiervoor 9.80 punt van de jury, de hoogste waardering van de avond. Hoe hoog het peil van deze oefe ning was blijkt uit het feit. dat de waardering 9.50 en 9.60 als laagste moesten afvallen. De beste Neder landse was Willy Gielen, die zich met Grietje van Essen in de totaaluitslag tussen de Roemeense turnsters wist te klasseren. Haar zesde plaats zegt nog meer, wanneer men in aanmer king neemt, dat de Amersfoortse bij het tweede onderdeel, de brug, haar hand ernstig blesseerde. Uitslag De uitslag luidt (resp. paard, brug, balk, vrije oefening, totaal) 1. Sonia Iovan (Roem.) 9.50 9.55 9.70 9.80 38.55: 2. Atanasia Ionescu (Roem.) 9.45 9.70 9.60 9.65 38.40: 3. Emilia Lita (Roem.) 9.45 9.40 9.60 9.65 38.10: 4. Christina Dobosan (Roem.) 9.45 9.20 9.55 9.50 37.50; 5. Elena Po- pescu (Roem.) 9.35 9.45 8.75 9.75 37.30 6. Willy Gielen <Ned.) 9.20 9.25 9.25 9.30 37.—; 7. Grietje van Essen (Ned) 9.20 9.30 9.25 9.20 36.95; 8. Elena Ciampelea (Roem.) 9.30 9.15 8.65 9.75 36.85: 9. Maaike Kroes (Ned.) 9.30 9.25 9.15 9.05 36.75; 10. Nel van Bek- kum (Ned.) 9.30 9— 9.05 9.35 36.70: 11. Thea Belmer (Ned.) 9.40 8.55 9.25 Advertentie DKWF11 Ge in defrosters. Tochtruit|es lep en vele andere snufjes :hroniseerde 4-versnel lingsbak. Stuurschakelln me wegligging.' MAAK 'N ONTOEKKfNGSRIT BW: Automobielbedrijf GEBR. HUISMAN Levendaal 80, Tel. 22962—34000. LEIDEN. De Roemeense kampioene So nia Iovan in actie bij de paard sprong. (Foto L.D./Holvast) 9.20 36.40; 12. Janny Vierstra (Ned.) 9.20 7.85 9.15 9.30 35.50; 13. Tiny de Jong (Ned.) 9.— 8.70 8.40 8.80 34.90; 14. Rosalia Baizat (Roem.) 9.05 9.30 9.60 27.95. Zowel Elena Popescu als Elena Ciampela viel van de evenwiohts- balk, waardoor de jury een vol punt van de (hoge) waardering moest af trekken. Rundvlees-productie moet omhoog (Van onze parlementaire redactie) Minister Biesheuvel (Landbouw), ziet geen kans de pluimvee houders financieel bij te springen. Het pluimveereglement van de E.E.G. verbiedt financiële steun aan in moeilijkheden verkerende pluimveebedrijven, zo deelde de bewindsman gisteren mee tijdens de openbare vergadering van de Tweede Kamercommissie voor de landbouw. Waterpolo-competi tie Het eerste herenteam van de LZC en de dames van De Sleutelstad gaan ook na de wedstrijd van gisteravond nog ongeslagen en zonder punten verlies aan het hoofd van hun afde ling. LZC versloeg in Overveen HVGB met 1-6 en De Sleutelst/d bleef in Den Haag met 1-9 de meer dere van SNA. Het Leiderdorpse DKD kon het in de thuiswedstrijd tegen het Rotterdamse RZPC niet tot een overwinning brengen en moest met een gelijkspel (2-2) ge noegen nemen. LZC heeft het in het Stoopsbad niet moeilijk gehad tegen een pover voor de dag kömend Haarlems HVGB. De Leidenaars speelden rus tig en werden hierin gesterkt door de spoedig door Siemon Ouwerkerk verkregen 0-1-voorsprong. Toen Cees Schoof er nog in het eerste ge deelte 0-2 van maakt, was de strijd reeds gestreden. Immers, dit HVGB was geen schijn meer van het team J da|t enige jaren geleden nog een vooraanstaande rol speelde. Ook in het tweede gedeelte kwam HVGB er nog niet aan te pas en Roland Koedoder en Siemon Ouwer kerk (strafworp) vergrootten de voorsprong: 0-4. HVGB liet ondanks alles de moed nog niet zakken en toen Ron Boon profiteerde van een fout van Hans Parrel werkten de Haarlemmers de hatelijke 0 weg. In deze derde periode gebeurden verder geen schokkende dingen. Wel in het vierde gedeelte. Sportsplinters De drievoudige Olympische boks- i kampioen Laszlo Papp iHongarije» j heeft donderdag in Kopenhagen zijn Europese middengewichttitel opnieuw I met succes verdedigd. In de vierdf ronde van de titelstrijd tegen zijn voorganger, de 38-jarige Deen Chris Christensen, sloeg Papp zijn tegen stander knock out. Van Tuyll-beker voor KNSB Tijdens de jaarlijkse ledenvergade ring van het Nederlands Olympisch Comité, gisteravond in Soheveningen gehouden, heeft voorzitter jhr. H. A. van Karnebeek de Van Tuyllbeker uitgereikt aan de heer Roos, verte genwoordiger van de Koninklijke Ne derlandse Schaatsenrijdersbond. De KNSB kreeg deze eeuwige wisselprijs, die in 1922 voor het eerst werd uit gereikt, voor de voortreffelijke pres taties bij de Europese kampioen schappen, de Olympische Winterspe len en de wereldkampioenschappen bij het kunstrijden bereikt. Voorts werd tijdens deze matig bezochte ver gadering de Nederlandse Jiu Jitsu en Judobond (NJJB) aanvaard als lid van het NOC. De heer C. E. Kerdel, NOC-be- ituurslid, maakte verder bekend dat iet Olympische uniform voor de Ne- 'erlandse ploeg, die zal worden af- evaardigd naar Tokio, voor de da- j mes zal bestaan uit een donkerblauw mantelpak en voor de heren uit een j blauwe blazer en een grijze pantalon. I De Haarlemmer Hogendom kreeg een meningsverschil met arbiter Era- dus, die een goede wedstrijd floot, en werd voor de verdere duur van de strjjd uit het water gestuurd. Met één speler meer was het voor LZC, zonder Slooter, toen een kleine moei te de eindstand tot 1-6 op te voeren door doelpunten van Schoof en Koe- doder. De dames van De Sleutelstad zijn slechts één puntje van de titel ver wijderdMet nog twee wedstrij den voor de boeg ziet het er voor de Leidse dames dus bijzonder gun stig uit. De 1-9-overwinning van gisteravond in Den Haag wijst overi gens duidelijk op de kampioensaspi raties van de Leidse dames. De Sleutelstad was op alle onder delen de betere ploeg en de snelle combinaties waren voor de SNA- dames vaak te veel. Met de rust stonden de Leidse dames reeds met 0-6 voorHet merendeel van de doelpunten werd gescoord door Jopie slaagd, zich ten koste van het Rot terdamse RZPC uit de bedreigde hoek te werken. Na een spannend duel kwam een 2-2 resultaat uit de bus door de tussenstanden 1-1, 1-0, 0-1 en 0-0. De Leiderdorpse doelpun ten kwamen op naam van Robert Heck (strafworp) en Chris Colpa. Duiyennieuws LPV „De Vriendenclub" Wed vlucht vanaf Tergnier, 153 duiven, gelost 9 uur met. noordwestelijke wind. Aankomst eerste duif 13 51.16 uur. Uitslag: 1, 7 H Mooten; 2. C. van Dijk; 3 J. Beekman; 4. 8 C. P. Gijsman; 5 J. Gijsman6 W. Vijl- brief; 9 S. Pracht; 10. T. Gijsman Wedvlucht vanaf Chateauroux, 113 duiven, gelost om 6 uur met kalme la Rie; 2, 5, 9 C. P. Gijsman; 3 Van Klaveren; 4 J. Gijsman; 6 H. Wan- sink; 7 W. Mark; 8 L. Gjjsman; 10 H. Holtrop. PV „Bonte Duif" Chateauroux, lste duif 17.40.59 uur. 1, 6 F. J. de Haas; 2. 4, 9 WoltersMevs; 3 P. de Haas; 5, 7, 8 K. v. d. Berg. Tergnier. lste duif 13.45.7 uur. 1, 5 D. v. Mosseveld; 2, 7 W Siera; 3, 4 Wolters—Meys; 6 J. Roest; 8 P. de Haas. „L.P.C." Wedvlucht Chateau roux, gelast 6 uur. Afst. plm. 629 km. 1, 4 D. v. d. Nieuwendijk; 2, 3. 5 H. v. Riet; 6 L. v. d. Nieuwendijk; 7 H. Fasel; 8. 10 W. Teske: 9 H Sterk. Tergnier (291 km), gelost om 9 u. I. D. v. d. Nieuwendijk; 2. 10 J. C. Knijnenburg; 3A H Sladek: 3 Ver- lint-Teske: 4 T. v. As: 5 L. v. d. Nieuwendijk; 6. 8 W. Stouten: 7A Weber; 7 J. v. Alphen; 9 W. Beü De moeilijkheden in de pluimvee houderij zijn het gevolg van de ster ke uitbreiding van de kippenstapel in de landen van de gemeenschap. Bovendien zijn er in Duitsland discriminerende maatregelen geno men die weliswaar formeel juridisch niet in strijd zijn met het E.E.G.-re- glement, maar wel strijdig zijn met de economische filosofie van dit re glement. Minister Biesheuvel noemde als voorbeelden van deze discriminatie de stempelplicht voor Nederlandse eieren op de Duitse markt en de omzetvereveningsheff ing, waardoor Duitse pluimveehouders restitutie krijgen van de belasting op grond en hulpstoffen. In Oslo tegen Neren Benelux lijdt zeer zware nederlaag De Benelux is op de tweede dag van de atletiekinterland tegen Noor wegen naar een verpletterende ne derlaag geleid. Met 121,5 tegen eerste dag hoogtepunten als het prachtige wereldrecord van de Noor Terje Pedersen, die 87,12 wierp, de fantastische race van Gaston Roe- lants op de 3000 meter hindernis en keiharde knokpartijen op de woonden, was het slechte een flauw aftreksel. Aan Beneluxzijde hebben slechte drie prestaties indruk ge maakt. In de eerste plaats de 10,5 van Frans Luitjes, die een sterke wed strijd liep en al zijn concurrenten su perieur met meters versloeg. De Belg Wil Geeroms evenaarde in een gave race met een tijd van 51,5 het Belgi sche record op de 400 meter horden, dat hij zondag j.l. in Opladen vestig- Uitslagen De belangrijkste uitslagen luiden: 400 meter horden: 1. Geeroms (Belg) 51.5 sec; 2. Skjelvaag <N> 52.6; 4. Bas (Ned) 54,8; 100 meter: 1. Luitjes (Ned) 10,5 sec; 2. Simonsen (N) 10,6; 3. Smit (Ned) 10,7; Kogelslingeren1. Krogh (N) 61,90 m; 2. Lothe (N) 58,63; 3. Ro- mani (Ned) 57,02; 1500 meter: 1. Hei land (N) 3 min 47,4 sec; 2. Ballieux (Belg) 3.48.2; Kogelstoten: 1. Ander sen (N) 17.94 m; 2. Lorentzen (N) 17.55; 3. Van Wees (Ned) 14.94; 4. Van der Kruk (Ned) 13.80; 10.000 meter: 1. Clerckx (Belg) 29 min 25 sec; 2. Lien (N) 30.08.6; Polsstokhrog- springen: 1. Foerde (N) 4.50 m; 2 Hovik (N) 4.30 m; 4. Wijsen (Ned) 4,— meter; Verspringen: 1. Bergh (N) 7.20 m: 2. De Winter (Ned) 7.11 m; 4 x 100 meter estafette: 1. Noor wegen 41.1 sec; 2. Benelux (Luitjes, De Winter, SmA. Noordenbos) 41.7, Minister Biesheuvel acht het on waarschijnlijk, dat deze laatste maatregel in Nederland ten voorde le van de Nederlandse pluimveehou derijen kan worden ingevoerd. ,Ons fiscale stelsel maakt dat vrij- met zijn vollega van Financiën leg te plegen. Mr. Biesheuvel ontkende, dat de malaise op de eiermarkt het gevolg is van de E.E.G. „Zonder de E.E.G. zouden we er nog slechter aan toe zijn", zo meende hij. De enige overheidssteun, die aan noodlijdende pluimveehouders ver leend kan worden, bestaat uit ren teloze kredieten op grond van de zogenoemde regeling zelfstandigen Slachtvee De minister liet gisteren een waar schuwing horen aan de slachtvee houders. „De rundvleesproduktie zal omhoog moeten, vooral vanwege de consumentenbelangen", aldus mr. BiesheuveL De minister vond het weliswaar verheugend voor de boe ren, dat door de importbeperking van rundvlees de prijzen nu dertig l veertig procent boven het noodzake lijke minimum liggen, maar de kans is groot, dat de consument het dure rundvlees gaat verruilen voor de goedkopere kip. Het kon wel eens heel moeilijk zijn de consument weer aan het rund vlees te krijgen als hij eenmaal aan kip gewend is, meende de bewinds- Ook het moeilijke probleem van parlementaire controle op de Euro pese fondsen kwam gisteren weer uit voerig ter sprake. Maar de discussie was ditmaal heel wat feller dan bij vorige gelegenheden. De K.V.P.-er Westerterp, de socia listen Vredeling en Vondeling en de C.H.-woordvoerder Mellema wilden minister Biesheuvel met zoveel woor den de verklaring ontlokken, dat hij vatten, de parlementaire controle door het Europese parlement als ab solute voorwaarde zou stellen. Niet zo ver Minister Biesheuvel wilde niet zo ver gaan. Hij zette uiteen, dat het vraagstuk van de parlementaire con trole niet alleen de minister van Landbouw aangaat, maar een veel wijdere strekking heeft. Het is in de eerste plaats de verantwoordelijk heid van de minister van Buiten landse Zaken. Bovendien achtte hij de onbevredigende situatie, die thans bestaat in de eerste plaats het ge volg van het E.E.G.-verdrag, dat ook door ons land is aanvaard. Hij deelde de bezorgdheid van de commissie, maar vond ook dat de manier en het tijdstip waarop Ne derland deze zaak üi de minister raad zal moeten aanspannen nog eens goed overwogen moet worden. „Men kan mij onmogelijk op "n be paald punt vastprikken" aldus mr. Biesheuvel. „Dat kunt u Van de mi nister van Landbouw niet vergen". Dr. Vondeling vond kennelijk wel. Hij liet doorschemeren, dat zijn frac tie komende herst haar goedkeuring van de begroting van hetLandbouw- egaliatiefonds waaruit een aan zienlijk bedrag in het Europese fonds zal vloeien zal laten afhangen van de houding van de minister. bevolking - april lf 8.438.936 zielen, aldus het Japanse r

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 9