Henk Peters schaart zich onder „dertien dapperen" Sensationele triomf Okker - Groenman Seis wint etappe door snikhete Provence.... TOUR IN CIJFERS CVV BLIJFT AMATEUR Aan warmte gewend Groot coureur Warme ovatie KRANTENBEZORGERS WERK VOOR BRANDWEER SAO PAULO? Opgericht 1 maart 1860 Vrijdag 3 juli 1964 Vierde blad no. 31302 Tydens ©en gisteravond gehouden buitengewone algemene ledenverga dering van de Rotterdamse voetbal vereniging CVV, welke afgelopen za terdag amateurkampioen van Neder land werd, is met algemene stemmen besloten de amateurstatus te behou den. CVV zal dus geen gebruik maken van het recht, als landskampioen der amateurs, een verzoek in te dienen bij de KNVB teneinde tot het betaalde voetbal te worden toegelaten. V oetbalprogramma Districtsbeker, halve finales DONKRoodenburg (zat. 6 uur)Al- blasserdamLFC (zondag, 2.30 uur). Cricketprogramma Eerste klasse A: ACCQuick HG; Haarlem VRA; HCC—HBS; VOC— Rood en Wit. Eerste klasse B: Hermes/DVS HCC 2; Rood en Wit 2—PW; Sparta —Quick N. 2e-klasse B: HBS 2Ajax L. 2e-klasse E: LCCGroen Geel. 3e-klasse F; Ajax 3Excelsior 4. De nieuwe eredivisieclub Telstar heeft een contract gesloten voor twee jaar met de Engelse trainer Jack Mansel, als opvolger van oefenmees- ter Toon van de Enden, die aan het eind yan het afgelopen ZWARE KLAPPEN IN RONDE VAN TOEKOMST (Van een speciale verslaggever) Het wachtwoord was water. Ontelbare malen weerklonk dit woord in vele talen tijdens de alles vergende tweede etappe van de Ronde van de Toekomst, in de broeikas van de Pro vence, waar de temperatuur tot 35 graden steeg en de karavaan kilometers lang geen enkele bescherming vond tegen de onbarmhartige zon, brak de dorst de weerstand van zeer velen. Aan warmte gewend geraakt tijdens de Ronde van Marokko, bleef Peters kanshebber voor de ritzege tot in de straten van het stadje Montpellier. Maar toen moest hij de rapsten van zijn metgezellen laten gaan, waardoor de kans op een Nederlands succes meteen verkeken was. De overige leden van de oranjeploeg verging het minder goed. Henk Cornelisse, Gerben Karaten en Jan Pieterse handhaafden zich in het eer ste peloton met favorieten als de Fransman Christian Raymond, de Spanjaard José Sagarduy en een aantal andere prominenten. Bart Zoet raakte nog wat verder achter, terwijl Cor Schuuring en Coen Visser zelfs het laatste peloton niet meer konden volgen. Nico Lute slaagde daarin aanvankelijk wel, maar in de laatste W km kreeg hij zinking, zodat hij tenslotte eveneei Dertien dapperen, die zelfs onder deze omstan digheden niet van ophouden wilden horen, be zorgden op het 233,5 km lange traject van Bandolle naar Montpellier de anderen een ach terstand van vele, vele minuten. Slechts één Nederlander behoorde tot de leidende forma tie: Henk Peters. i de achterhoede eindigde. De triomf in deze rit, die de ster ken duidelijk van de zwakkeren scheidde, was voor een groot de lange Luxemburger, die zich dit jaar onder meer onderscheidde door een tweede plaats in de Ronde van Oostenrijk, na ruim 135 km teza men met de Pools Koslowski de hele keten van dramatische gebeurtenis sen in. Schleck en Koslowski bereik ten met hun actie een scheiding, die twee cols van de derde categorie kort de start niet hadden kunnen bewerkstelligen. Slechts elf coureurs konden dit tweemaal inhalen, maar Velsense semiprofclüb j de overigen raakten- per km. secon- I den achter. De steun was Schleck in het begin niet onwelkom. De Lu xemburger liet het zwaardere werk over aan de Spanjaarden Mendibu- ru en Garcia, die erop gebrand wa ren de Spaanse positie in het ploege klassement te verbeteren en stond zijn plaats aan het hoofd van de groep eveneens met genoegen af helpen aan de winst van Span jaarden en Italianen, zodat hij zijn krachten tenminste nog enigszins kon sparen. Toch stond ook hij machteloos, toen Jonnie Schleck in de straten van Montpellier zijn mak kers bedankte voor de geleverde diensten en onweerstaanbaar uit het groepje wegtrok. Slechts de sterke Spanjaard Gines Garcia kon de Lu xemburger volgen, maar op de laat ste meters moest ook hij buigen voor de kracht van de coureur uit het Groot Hertogdom. „Het viel ei genlijk nog wel mee", zei Schleck na afloop tot ieders verbazing. Dubbel Hewitt/Maria Bueno verslagen! Het Nederlandse tennis beleefde donderdag een bijna sensatio nele triomf. De Haarlemmer Tom Okker en het Groningse meisje Trudy Groenman drongen met twee nieuwe, prachtige overwin ningen door tot de halve finales van het gemengd-dubbelspel. Vroeg in de middag versloegen zij het Zuidafrikaanse paar Phil lipsMary Fourie met 7-5, 3-6, 6-2, in de avond, toen de zon al lange schaduwen over ^Wimbledon legde, wonnen zij in precies een half uur van de volkomen ontredderde sterren Bob Hewitt en Maria Bueno met 6-2, 6-4. Het stomverbaasde publiek be reidde het lachende Nederlandse paar een warme ovatie, toen het dolgelukkig en zelf ok uitermate verrast de baan verliet. Het mag wel waar zijn, dat Hewitt een voor TOM OKKER hem belangrijkere heren-dubbélfi- nale voor de boeg heeft en dat Ma ria- Bueno na haar moeilijke halve eindstrijd tegen Lesley Turner zich geheel op de finale tegen Margaret Smith wenste te .concentreren, het neemt allemaal toch niet weg, dat Hewitt zowel als Bueno dolgraag ook de partij tegen het aan de we reldtop nog onbekende Nederlandse paar had willen winnen. Tegen een minder sterke combi natie als deze Nederlandse dubbel zou het ook met een geringere con centratie wel zijn gelukt. Het duo OkkerGroenman gaf echter te goed partij. In de strijd tegen Phillips— Fourie was nagenoeg alles op de schouders van Okker neergekomen. Trudy speelde minder sterk en gaf geringere steun aan Toms aanval dan in de partijen daarvoor. Toen de Zuidafrikanen de tweede set met 6—3 wonnen, zag het er ook even donker uit, maar de service van mej. Fourie werd weer doorbroken en toen ook Trudy Groenman weer vat op de volley kreeg, was de Nederlandse overwinning snel een feit: 75, 3—6, 6—2. had de Australisch-Braziliaanse com binatie geen antwoord meer op Ok- kers machtige werk aan het net, waarmee hij afmaakte wat door bet blonde meisje achter hem werd op gebouwd 6—2. Het ging daarna wat moeilijker, al werd weer in de derde game een voorsprong genomen op de service van Bueno. Met hetzelfde overtuigen de spel ging het Nederlandse paar door, afmakend wat afgemaakt kon worden, natuurlijk ook wel kansen missend, maar op de kritieke mo menten steeds zeker van zichzelf. Het werd 52 op de tweede service van Maria Bueno en toen mocht Trudy Groenman, die ook heel wat punten op haar naam bracht, haar servicegame verliezen en Hewitt de zijne op love winnen. Tom Okker was immers weer aan de beurt! Hij zag het eerste punt verloren gaan, maar sloeg de eerste serviceballen daama zo scherp in de vakken, dat noch He witt, noch Bueno er verder een ant woord op had: 64. Historisch De kwart-finales waren bereikt. Zo ver waren Nederlandse spelers nog nooit gekomen in dit grootste toer nooi ter wereld, maar daarbij zou het dan ook wel blijven. Het leek een logische verwachting. Maar toen kwam daar aan het slot van Wimble- dons tiende dag die triomf tussen de goed bezette tribunes van baan twee, een prestatie, die zonder twijfel his torisch zal worden. Tom Okker was met zijn in alle onderdelen zeer ster ke spel, met zijn goed geplaatste top- spin-drives. zijn prachtig betrouw- het spel dirigeerde. Maar nu stond ook Trudy Groenman pal naast hem met goed netspel en sterke steun afge slagen en vooral de Braziliaanse zag zich herhaaldelijk gepasseerd. Machtig Haar beide servicegames in de eer ste set gingen verloren en toen Trudy met haar ingehouden slagen en Tom met zijn gecamoufleerde onbereik bare volley's ook de service van He witt doorstonden, was het niet meer van belang, dat het Groningse meisje haar eerste servicegame moest prijs geven, In haar tweede servicebeurt Knap ,Knap gedaan", zei Hewitt later onder de douche tegen onze landge noot. „Jullie hebben goed gebruik ge- maak van alles wat er bij ons niet klopte. Ik begrijp er nu nog niets Tom Okker en Trudy Groenman zullen nu in de halve finales uitko tegen het Australische paar Fred Stolle en Lesley Turner, die in drie sets (64. 57, 60) van het Amerikaanse echtpaar Susman won- In het heren-dubbelspel werden de titelhouders Osuna en Palafox uit Mexico door Hewitt en Stolle kans loos verslagen. De finale wordt een volledig Australische aangelegenheid, aangezien ook Emerson en Fletcher hun partij tegen de dapper Nieuw- zeelanders Crookenden en Gerhard De mening van Schleck stond in lijnrechte tegenstelling tot die van de Nederlanders. Gerben Karstens, die na 170 km. toen het eerste pelo ton al meer dan twee km achter was, reeds om water had zitten schreeu wen, stortte zich vlak na de eind- op enkele medeconcurrenten nog wat meer achterstand te bezorgen, maar al te graag wilde benutten. Rustig Henk Peters deed intussen niets anders dan rustig tussen de wielen blijven. De Heemstedenaar mocht als enige Nederlander uiteraard niet streep onstuimig temidden van een groep renners, die elkaar verdrongen om toch maar zo snel mogelijk wat te drinken te krijgen. „Gek he, giste ren vond ik ze nog net een stel wil den en nu doe ik er zelf aan mee", zei de „gamin" van de ploeg wat be schaamd, toen hij weer wat bij was gekomen. „Maar ik heb onderweg bijna alles aan Jan Pieterse gegeven want die had het erg moeilijk van daag". Jan Pieterse ontwaakte bij deze woorden eindelijk uit zijn apathie. „Ja, ik had het erg zwaar. Maar tien km voor het einde ben ik in een teil met water gaan zitten en toen ging het ineens weer zo goed, dat ik in mijn eentje het peloton bijna heb achterhaald". Het eerste peloton bleek aan de finish bijna zes minuten op de koplopers te hebben verloren, waar Karstens, Pieterse en Cornelisse. van wie de laatste driemaal bij een valpartij betrokken was geweest, hun ploeg genoot Peters volkomen uitgeteld de finish terug vonden. „Tsjon- ge, wat heb ik afgezien", verzuchtte de 22-jarige Heemstedenaar, maar !ONCCvdToeterrE^3grt-174tw-3fLIII Meevaller hij toch wel tevreden. Een meevaller was, dat Cor Schuur- ring en Coen Visser toch nog ruim op tijd binnen kwamen. Toen wij het tweetal ruim 20 km voor de fi nish zagen rijden, gaven we nog weinig voor hun kansen. zy hadden het laatste peloton moeten laten en Schuuring, die voor zyn makker het tempo bepaalde, wees alleen maar veelzeggend naar zijn mond, toen we wat aan hem vroe gen. Maar de sterke Amsterdammer zette toch door en sleepte ook Vis- r op tijd mee naar Montpellier. Toen eenmaal bleek, dat ze alle maal heelhuids waren gearriveerd, kreeg de vrolijkheid by het groepje Nederlanders toch weer de overhand. Alleen leider Gerrit Schulte was dui- deiyk ontevreden. ,Wat praten jullie over hitte, het s toch voor iedereen heet? En kijk is naar de Engelsen. Die hadden toch ook twee man voorin?." Ger ben Karstens was als altijd het snelst met een antwoord klaar. „De tweede dag rüd ik nou eenmaal al- tyd slecht, maar morgen zal ik het wel beter doen", beloofde de Leide- naar. En dat stemde ook Schulte wat milder. Advertentie gevraagd. Leeftijd 1550 jaar. Aanmelden Bureau Leidsch Dagblad Witte Singel 1, Leiden. De uitslag van de elfde etappe, Toulon-Montpellier <250 km) luidt: I. Seis (Belg, Naeye), 7 uur 49 min. 28 sec. (met "bonificatie 7.48,28); 2. Wright (GB. De Kimpe), 7,49,28 (met bonificatie 7,48,58); 3. Jan Janssen (Ned. De Muer», z.t. Graczyk (Fr. Remy), z.t.; 5. Cabooter (Belg. Naeye), z.t.; 6. Haan (Ned. Pellenaars)7. Beheyt (Belg. De Kimpe); 8. Rudi Al tig (Did. Geniniani)9. Barrutia <Sp Langarica); 10. Adorni (It. Pezzi); II. Gilbert Desmet 1 «België De Kimpe); 12. Brandts (Belg. Dries- sens); 13. Novak «Fr. Geminiani); 14. Epaud (Fr. Muer); 15. Simpson G.B. Plaud)16. Gainche (Fr. Magne); 17. Schil (Belg. Magne); 18. Van Est (Ned. Pellenaars)19. "egu (Sp. Remy); 20. Van Aerde Belg. Naye)21. Darrigade (Fr. Remy), allen dezelfde tyd als Seis: 7.49.28; 32. Haast (Ned. Pellenaars) ,3335. Piet Damen (Ned. Pel lenaars) 47. Geldermans (Ned. Geminiani); 53. Nydam «Ned. Pel lenaars); 66. Zilverberg (Ned. Dries- sens)82. De Roo (Ned. Geminiani); Wouters (Ned. Pellenaars) 7,50,45. Klassementen Het algemeen klassement luidt nu 1. Groussard (Fr. De Muer» 67,20,18; 2. Anquetil (Fr. Geminianiop 1,11; 3. Poulidor (Fr. Magne) op 1.42; 4. Bahamontes (Sp. Remy) op 3,04; 5. Anglade «Fr. De Muer) op 3,05; 6. Altig (Did. Geminiani) op 4,12; 7. Foucher (Fr. De Muer) op 4,16; 8. Junkermann (Did. De Kimpe) op 5,16; 9. Simpson (G.B. Plaudj op 5.29; 10, Gilbert Desmet 1 (Belg De Kimpe) op 6,03; 24. De Roo (Ned. Geminiani) op 17,14; 27. Gelder- 67,39,59; 50. Damen 68.04,56; 53. Janssen 68.09,40 55. Zilverberg 68.10.03 65. Nijdam 68,19,41; 67. Haast 68.20,24 73. Wouters 68.27.45: 76. De Haan 68,29.31; 89. Van Est '1,46,21. Het puntenklassement luidt nu: 1. Janssen 131 pnt; 2. Altig 109 pnt;- 3. Seis 99 pnt; 4. Wright 70 pnt; 5. Gilbert Desmet 1 68 pnt; 6. Nydam 58 pnt- Het algemeen ploegenklassement: 1. De Muer 202,01,41; 2. Geminiani 202,08,43 3. Remy 202,19.33; 12. Pel lenaars 204,15,31. Toekomst-ronde De uitslag van de tweede etappe luidt: 1. Schleck (Lux./Nw Zeeland) 6.22,41 (met bon 6,22,11); 2. Garcia (Sp.) 6,22,42 (met bon. 02227); 3. Beker Polen) 6,22,50; 4. Mendiburu (Sp.) 6,23,12; 5. Gimondi (It); 6. Tous (Sp.); 7. Aimar (Fr.); 8 Kudra «Polen) allen in 623,12; 9. Kozlowski (Polen) 6,23,16; 10 Spruyt (Belg.) 6.23 29; 1. HennyPeters (Ned.) 623,37; 12. Chappe (Fr.) 6,23,41; 13. Perkins (G.B., 6,23.47; 14. Ccsta (Port.) 6,27.51; 15. Sagar duy (Sp.) 629,06; 16. Lemeteyer (Fr.), z.t.; 17. Cornelisse (Ned.) z.t.; 18. Albonetti (It.) z.t.; 19. Dalla- Bona (It.) z.t.; 20. Sambi (It.) z.t.: 42. Karstens «Ned.» z.t.; 53 Pieterse (Ned.) 6,29.18; 66. Zoet «Ned.) 6,33,44 80. Lute (Ned.) 6,40,46 81. Schuuring (Ned.) 6,41,04; 82 Visser (Ned.) z.t. Na de tweede etappe luidt de al gemene rangschikking: l. Garcia «Sp.) 10,29,22; 2. Gimondi (It.) 1029,28 op 6 sec; 3. Mendiburu (Sp.» 1029,43 op 21 sec; 4. Tous (Sp.» 1029,58 op 36 sec; 5. Chappe (Fr.) 10,3027 op 1,05; 6. Bekeer (Polen) 10.3029 op 1,37; 7. Spruyt (Belg 10.32,38, cp 3,16; 8. Oerkins (G.B.) 10,32,40, op 3,18; 9. Aimar «Fr.), 10,32,48, op 326; 10. Schleck (Lux - Nw Zeeland»10.32.55 op 3,33; 11. Kozlowski «Polen), 10.33,23 op 4,01; 12. Kudra (Polen), 10.33.56 op 4,34; 13. Peters (Ned.), 10.3421, op 4.59; 14. Valada (Port.), 10.35,52 op 6.30; 15. Martinazzo (It.) 10.35.52 op 6,30; 16. Pieterse (Ned.) 10.36.04, op 6,42; 30. ex aequo een groep renners, waarbij Karstens (Ned.) en Corne- lisse (Ned.) allen 10.39.50, op 10.28: 64. Zoet (Ned.». 10,44.28, op 15 06; 76. ex aequo: Schuuring <Ned.) en Lute (Ned.), beiden 10,51.30. op 22,08; 78. Vissers (Ned.), 10,51,48, op 2226. Ploegenklassement: 1 Spanje 31.28,3; 2. Polen 31.3627; 3 Frank rijk 31.41,30; 4. Italië 1.41,42; 5. België 31.48,36; 6. Nederland 31.50,03. In de derde ronde van het troost- toernooi werd Tom Okker in het he- -enkelspel met 46, 36 uitge schakeld door de Australiër Bow- rey. In het junioren toernooi verloor bij de dames in de tweede ronde Lidy Venneboer van de Engelse Swam met 36, 46. Eindstrijd Smith-Bueno De brandweerlieden van Sao Palo zullen er rekening mee moeten houden, dat zij zaterdag een bij zondere opdracht krijgen. In span ning zullen zü, met alle Brazilia nen, de uitslag afwachten van de Wimbledon-finale der dames tus sen titelhoudster Margaret Smith uit het Australische Albury en hun populaire landgenote Maria Esther Bueno. Wanneer Maria deze strijd wint, zal de opdracht van 1959 en 1960, toen Bueno de titel aller titels op haar naam kreeg, worden herhaald en zal het mooiste exem plaar uit het wagenpark van de brandweer van Sao Paulo worden gepoetst en opgetuigd om Maria by haar thuiskomst in triomf door de straten te ryden. Eerlijk gezegd achten de meeste ex perts in het Londense tennispara- dijs de kans niet zo erg groot, dat de spuitgasten van deze Brazili aanse stad de versiering te voor schijn zullen moeten halen. Maria Bueno heeft haar halve finale tegen Lesley Turner namelijk met grote moeite in een gevecht dat van de eerste tot de honderdste en laatste minuut in volle hevigheid woedde, gewonnen: 3-6, 6-4, 6-4. Margaret Smith -was in haar strijd tegen de vrolijke Californische Billy Jean Moffitt met overtuigen der tennis sneller klaar: 6-3, 6-4. Margaret Smith stapt de finale als duideiyke favoriete binnen, maar Wimbledons centre-court heeft in zijn lange bestaan al zoveel out siders zien winnen, dat elke voor spelling een slag in de lucht lükt te zyn. Dat geldt vooral nu hiev zulke volledig in stijl en persoon lijkheid verschillende speelsters tegenover elkaar komen te staan. De atletische sportvrouw Margaret Smith met haar wankele mentali teit tegenover de gracieuze, zeer vrouwelyke Maria Bueno. die mo reel beter gewapend is om tegen slagen te verwerken. Janssen iveelt ditmaal op verkeerde paard TRUDY GROENMAN (Van een speciale verslaggever) De Belg Ward Seis, elf dagen geleden winnaar van de eerste etappe van de Tour de France, heeft in de studentenstad Mont pellier zijn tweede spurtzege geboekt. In een zeer onregelmatige eindsprint van vrijwel het gehele peloton zegevierde de Vlaming met miniem verschil vóór de Brit Michael Wright en Jan Janssen, die door deze derde plaats weer vaster in de groene trui kwam. Kivade eindsprint Als een zwerm spoetniks stoof de hoofdmacht op de Esplanade in Montpellier op de eindstreep af. Het was een gedrang van je welste, er werd met ellebogen ge werkt en het mocht een wonder genoemd worden, dat er geen al- gemene valpartij ontstond. Mid den op de brede boulevard kwam Seis naar voren met rechts naast zich Wright en geheel links Jan Janssen, die ditmaal op het ver keerde paard had gewed. De Ossendrechter, die evenals Ab Geldermans grote bewondering heeft voor de snelheid van Jo de Haan, had in de laatste spannende ogen blikken diens wiel gepakt. Gedachtig had geleerd, kwam de Nederlander tenslotte buitenom langs de ballu- strade naar voren, om te ervaren, dat Seis en Wright hem te vlug af Versterkt Toch had Janssen zyn positie ln het puntenklassement weer versterkt. Want zyn grote rivaal Rudi Altig. bevreesd voor een valparty in die laatste tientallen meters, had in gehouden en eindigde als achtste zo dat de Nederlander zyn voorsprong op Altig tot 131- 109 punten ver grootte. Van de overige Nederlanders bezette Jo de Haan, van wie ieder een zegt dat hij beslist een etappe gaat winnen, de zesde plaats achter Graczyk en De Cabooter en eindig de Piet van Est, Cees Haast, Piet Damen, Ab Geldermans, Henk Ny dam, Huub Zilverberg en Jo de Roo allen in dezelfde tyd als winnaar. Alleen Rik Wouters raakte 1,12 ach ter door een lekke band in de laat ste tien km. Waterlialers Mej. Van Lanschot is donderdag in Roosendaal golfkampioen Nederland strokeplay geworden, uitslag luidt: 1. mej. A. M. A. E. Lanschot (Sint-Michielsgestel) (83.78); 2. mej. L. Meertens «Den Haag) 169 (83—86) 3. mevr. N. de Jong Schouwenburg 170 (83—87), Ward Seis [litst in Montpel lier als winnaar over de eind streep vaan. Onbarmhartig teisterden de stekende zonnestralen, de onbeschut te renners. Niemand waagde het dan ook de bescherming van de grote groep te ontvluchten, vooral niet toen na Miramas (131 km.) de karavaan de ruige woesteny van de Camar- que indook. Begeleid door het mo notone gezang van miljarden kre kels trok de dorstige meute door dit deel van de Provence, waar water byna kostbaarder is dan goud. En de gregario's zwoegden dan ook van het begin tot het eind van de ze woesteny. Meer tempo Bovendien is deze streek dichter bevolkt en al spoedig verschenen als reddende engelen de burgers met waterslangen. Na de tweede ravitail lering in Arles vloog het tempo van de rennerskaravaan plotseling om hoog. Maar Georges Groussard, tot elke prys bereid om zyn gele trui te verdedigen, reed voorop om zo no dig by een vlucht direct te kunnen ingrypen. elkaar heen duikelde. Onder hen waren Jo de Roo, Rik Wouters, Anglade en Taccone. De meesten, onder wie ook de Neder landers, konden snel hun positie in het peloton weer innemen, zy het soms met veel pyn. Jo de Roo by- voorbeeld hield aan deze valparty een opgezette linkerknieschyf over, Henri Anglade zakte na de eindstreep van uitputting in elkaar. Na een poging van Jacques An quetil en Federico Bahamontes om uit het peloton te ontsnappen na twee km. jagen werd dit tweetal on der leiding van Seis teruggehaald het de beurt aan Piet van Est, die tot nog toe nog niet veel heeft laten zien. Toen er nog 23 km. voor de boeg aren demarreerde de Brabander in zyn eentje en nam ruim 100 meter voorsprong. Acht km. lang reed Van Est voor de meute uit, toen moest hy zich gewonnen geven. Ook Sta- bhnsky, Milesi en Elorza slaagden er niet in weg te komen en zo liep de- kwade etappe uit op een kwade eindsprint. MfütffTtysèkee&Kt RONtév.FRANKR.iyeM^km-SJuH-

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 7