camera inruil actie J eugdpar lementar ier s wantrouwen minister Eén toehoorder op publieke tribune m. SANDALEN Gemeentelijk beleid moet getuigen van VISIE en DURF Telefoonverbinding met Engeland Boskoops „Florida wordt uitgebreid Tachtig Ambonese gezinnen in Alpheuse woonwijk J. C. Drinhuysen krijgt zilveren medaille mee LEIDSCH DAGBLAD DONDERDAG 28 MEI 1964 Bijeenkomst in Leidse stadhuis Inter MilaanReal Madrid (3-1) op de televisie schijnt meer aantrekkingskracht op de jeugd te hebben uitgeoefend, dan het lonen- en prijzendebat gisteravond in het Leids jeugdparlement: op de publieke bank zat één toehoorder, die zich overigens best heeft vermaakt. Als zich in het Leidse stadhuis de harde werkelijkheid zou hebben afge speeld, zou de (WD) minister van Economische Zaken zijn portefeuille op tafel hebben gesmeten, want tegen zijn loon -en prijsbeleid neergelegd in fracties, behalve de WD, werd gesteund. De WD-fraotievoor- zitter prees zijn minister „buitenge woon" en sprak van een „buitenge woon" sterk programma. Hij zorgde nog voor een lacher, door plechtig te verklaren dat gepensioneerde A.O.W. .genieten". In vorm De Jeugdige parlementsleden schij nen naar een zekere vorm te groeien: se hadden zich op de loon- en prijs- strijd terdege voorbereid en bij het redeneren in de parlementariërs ruimte van het stadhuis was geen spoor van schroom te bekennen. Het heeft er echter wel de schijn van, dat sommigen hun grote broers-in-het- vak, in lange onbegrijpelijke „volzin nen" trachten te imiteren. De gewraakte ministeriële nota be helsde o.m. bestrijding van een nieu we loongolf, belastingverlaging spe ciaal voor de middengroepen, pro- duktiviteitsverhoging door bevorde- Advertentle maten 27 t/m 48 vanaf f 15.95 ring van de mechanisatie en vrije concurrentie door kartel- en trust vorming tegen te gaan, waardoor eco. nomisoh zwakke bedrijven zullen ver dwijnen. De fractieleider van de KVP meen de dat de minister „enige beleid niet heeft ontwikkeld". Hij vond. evenals zijn socialistische collega, dat een so ciaal minimum gegarandeerd moest worden. Hoe De AR-fractievoorzitter was hele maal „in". Hij wilde een minimum loon van honderd gulden netto per week. Produktieverhoging? Akkoord. Maar hoe? vroeg hy zich af. Ophef fing van economisch zwakke bedrij ven? „Hoe moeten wfj dat aanpak ken?" vroeg hjj de minister. De CHU-voorman kwam na het be toog en de nota van de liberale mi nister tot de onthutsende conclusie, dat als de bewindsman zijn zin zou krijgen, de arbeiders nog harder zou den moeten werken voor de midden groepen, terwijl die groepen boven dien nog belastingverlaging zouden krijgen De CPN en de PSP kwamen met belastend cijfermateriaal aandragen van de winsten van grote bedrijven. Ondanks de loongolf van dit jaar en het daaruit voortgevloeide geweeklaag van ondernemers, was hun gebleken dat vele concerns toch weer formida bele winsten hebben gemaakt en divi denden hebben uitgekeerd. De PSP- voorman vergeleek de loon- en prijs stijgingen met een vicieuze cirkel, die net zo lang blijft ronddraaien, tot de vermolmde maatschappij in elkaar klapt. Bloedgroepkaarten voor buschauffeurs In samenwerking met het Neder landse Rode Kruis heeft dc Autobus- dienstondememing Cltosa N.V. in Waddinxveen haar personeel voorzien van kaarten, waarop de bloedgroep staat vermeld. Deze kaarten zijn by de chauffeurs aan htm rijbewijs ge hecht. Deze regeling is een primeur in de Nederlandse vervoerswereld. Jaarrede C.H.U.-voorzitter in Leiden Het gemeentelijk beleid moet ge tuigen van visie en van durf, opdat Leiden steeds meer boven het pro vinciale niveau uitgroeit Dit zei de voorzitter van de afdeling Leiden van dc C.H.U., de heer G. v. d. Vliet, in zyn jaarrede, die hij gisteravond in restaurant Van der Heyden uitsprak. De heer v. d. Vliet wijdde in deze rede niet alleen uitvoerige aandacht aan de gebeurtenissen in de wereld van vandaag, maar tevens aan de plaats van Leiden in deze wereld. In de loop der jaren zijn in Leiden et telijke industrieën gevestigd, die in ternationale bekend genieten. Boven dien heeft Leiden de grootste scha- penmarkt van Europa en wereldver maarde universiteit. De C.H.U.-voor- zitter sprak de hoop uit, dat het wetsontwerp betreffende de Leidse School moet zich aanpassen aan vijf daagse schoolweek (Van Haagse correspondent) Peulen en stambonen aangevoerd in Ter Aar De eerste peulen van de koud© pond werden woensdag aan de Ter larae veiling aangevoerd door d© iwekers J. H. Hölscher en C. M. Ze ienhoven, beiden uit Ter Aar. Kopers ►aren de heren J. Koeleman en Jac. Faas voor de prijs van f 4,10f 4.20 Wr kg. De eerste stambonen van dit sei- oen werden aangevoerd door Gebr. v. L Ster uit Ter Aar. De groentehande- »ar A. J. v. d. Jagt te Aalsmeer druk- dit artikel af voor f 2,50 per kg. Scooter en geen rijbewijs •Dat ls me ook wat moois, een cooter gaan kopen zonder dat je &n rijbewijs hebt en om te betalen laan stelen", zo verweet de politie- whter een 21-jarige winkelbediende lit Hazerswoude die terecht stond. ™dat hy van zijn werkgever f. 140 ad verduisterd. Dat geld had hy an klanten ontvangen en niet afge- fagen. De scooter moest worden af. etaald en daar had verdachte het Md voor nodig. De officier van Justitie vond het an lelijk misbruik van vertrouwen to eiste een maand gevangenisstraf betalen. De rechter wilde verdachte nog een ans geven en legde een maand ge- angenisstraf voorwaardelijk op met an proeftijd van 3 jaar met de eis et verduisterd® bedrag terug to be llen. Als de vijfdaagse schoolweek in de komende jaren algemeen wordt, zal de school zich moeten aanpas sen. Ouders en leerkrachten zullen dan met zorg de voordelen ervan moeten kiezen en de nadelen zo klein mogelijk houden. Deze regels vormen het slot van een rapport van één van de afdelingen van de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen, die zich in het afgelopen seizoen dit veel besproken onderwerp als studie-on derwerp heeft gesteld. Het rapport bespreekt de vijfdaag se schoolweek uit de gezichtshoek van het kind. het gezin en het onder wijzend personeel. Omdat een bepaal de, alles omvattende conclusie uit dit rapport niet is te trekken, noemen wij enkele van de positieve suggesties voor de toekomst. De huisvrouwen stellen zich op het standpunt, dat de klassen kleiner moeten worden, dat er meer leer krachten moeten komen die tegen een beter salaris een betere metho diek moeten toepassen. Voorts die nen 's morgens en 's middags flinke pauzen de lessen te onderbreken, moet het weekeinde huiswerkvrij zijn en dienen opvangcentra in de vorm van clubs de jeugd zaterdags bezig te houden. Wat de huisvrouw zelf betreft kan zij haar bijdrage aan het vrije weekeinde voor het gezin leveren, door haar werkzaam heden zo in te delen dat zij zater dag niet meer dan het hoogstnood zakelijke hoeft te doen. Stokvis koopt grond in Alphen a. d. Rijn De n.v. R. S. Stokvis en zonen te Rotterdam, wenst een perceel indus trieterrein, ter grootte van 14.950 m2, gelegen ten westen van de Industrie weg, van de gemeente Alphen aan den Rjjn te kopen. Dit perceel grenst aan twee zijden aan de reeds enige jaren geleden door deze vennootschap in Alphen gekochte terreinen, ter grootte van circa 11.000 ni2. Toen lag het in het voornemen van de directie een deel van het Rot terdams bedrijf, alsmede enkele el ders gevestigde kantoor- en bedrijfs ruimten naar Alphen aan den Rijn over te plaatsen. De plannen zullen nu wel drastisch gewijzigd zijn in ver ruimde zin, nu de n.v. haar bouw terrein zo fors wil uitbreiden. De gemeente heeft met de n .v. met f 25.000,— in totaal wegens de omstandigheid, dat een gedeelte straat niet behoeft to worden aange legd. grenzen zo spoedig mogelijk de Ka mers passeert en tot wet wordt ver heven, zodat de stad Leiden als cen trumgemeente van nog grotere be tekenis voor de streek zal zjjn dan zy i i al i Na deze jaarrede was het woord aan de secretaris, de heer H. J. Mat- theus, die meedeelde, dat door over lijden en vertrek het ledental van de Leidse afdeling enigszins is terug gelopen. Daar staat echter tegenover dat onder de jongeren een groeien de belangstelling voor de C.H.U. be staat. De secretaris herinnende in dit verband aan de oprichting van de jongerengroep op 19 mei jl. Het ledental van de vrouwengroepen kon zich goed handhaven. De penning- mees ter esse, mevrouw Nap-van Ve_ netiën, maakte wat het financiële jaarverslag betreft melding van een voordelig saldo van f 147,22 Mevrouw Nap, die evenals de he ren D. Marck en J. Kooij aan de beurt van aftreden maar herkies baar was, werd bij acclamatie her benoemd. Na de pauze werden twee films vertoond: „Vrijheid van die ren in Zuid-Afrika" en „De Lage Landen". GOELZARILAL NAN DA, de Indiase minister van Binnen landse Zaken, die gisteren als opvolger van Nehroe is beëdigd als premier. Vrachtauto uit Alphen botst tegen trein Op een niet beveiligde overweg tussen Brommen en Zntfen is een vrachtauto gisteravond om zeven uur in botsing gekomen met de trein van Arnhem naar Zutfen. De wagen kwam op het andere spoor terecht en de twee inzittenden werden ern stig gewond. De trein kon niet op eigen kracht verder ryden. Er werden bussen ingelegd voor het vervoer van de reizigers. Tegen aeht uur vertrok uit Zutfen een reserveloco motief om de trein op te halen. i de auto zfjn opgenomen in een het r.k. zieken huis in Zutphen. De chauffeur is de heer Koot uit Rjjnsburg. De naam van de tweede inzittende is nog niet bekend. De met veevoeder geladen vrachtauto en aanhanger werden vrijwel geheel vernield. De vracht autocombinatie weer afkomstig uit Alphen. De toestand van chauffeur en bij rijder van de vrachtauto biykt ern stiger te zijn dan men aanvankelijk dacht. De vrachtwagen, die naast de spoorbaan ligt, werd vanmorgen met behulp van een kraan gelicht. De rijkspolitie worden gehoord. „Factotum" naar Alphen De n.v. Ned. Bouwplaten Industrie „Factotum" in Leiden wenst ten be hoeve van de vestiging te Alphen aan den Ryn van een houtwolce- mentplatenindustrie een perceel in dustrieterrein van de gemeente te kopen, ter grootte van ongeveer 8450 m2, gelegen tussen de Kalkkovenweg en de Woubrugseweg, nabij de Hey- manswetering. Met de koopster is overeenstemming bereikt over een prijs van f 30,per m2. Kiel gelegd voor eerste van drie kustvaarders Bjj de scheepsbouwwerf „De Vooruit gang" van D. en Joh. Boot ls men gistermiddag met de bouw van de eerste van een serie van drie grote kustvaarders begonnen. Voor dit schip, bouwnummer 1320, is daarvoor de kiel gelegd. Dit vrachtschip, dat voor rekening van de rederij P. A. van Es en Co N.V. te Rotterdam wordt gebouwd, is van het open half-shelterdektype en wordt ingericht voor net vervoer van stukgoed of gestorte lading. Daar voor wordt het uitgerust met drie drietons laadbomen. De laadlieren, ce ankerlier en de kaapstand worden hydraulisch ge dreven; de beide pompen hiervoor worden in de motorkamer opgesteld. De voortstuwing zal geschieden door een 1000 pk Industrie motor, die het schip een snelheid van 12 knopen zal geven. Er zullen voorts nog 2 hulp motoren van elk 210 pk worden ge plaatst. Het schip wordt voorzien van een elektrisch-hydraulische stuurmachi- ne, de verblijven en ruimen worden mechanisch geventileerd. De nau tische uitrusting omvat naast radio apparatuur ook richtingzoeker, echo lood en radar. De afmetingen zijn: lengte 66 meter, breedte 10 meter en holte 6 meter. In september hoopt men het schip te water te laten. Scheepswerken zoeken andere mogelijkheden Er is geen scheepsbouwende natie ter wereld, waar de achteruitgang in deze tak van industrie zo dui delijk ls als ln Nederland. Daarom zoeken op een enkele uitzon dering na de Nederlandse wer ven naar ander emplooi. Het scheepsreparatiebedrjjf is daar bij, mede dankzij de gunstige lig ging van Nederland hiervoor, de meest voor de hand liggende uit wijkmogelijkheid. Machinebouw, te- telbouw, de bouw van zware con structies en de algemene werktuig bouw zijn enkele van de andere mogelijkheden. Eén van de grote Nederlandse wer ven, die zich op deze neventaken heeft geworpen, is de dok- en werf maatschappij YVilton-Feijcnoord N.V. in Schiedam, waar als gevolg van het prijspeil in omliggende landen en Japan, en omdat men de investeringen die de efficiency verhoging eisen, niet aandurft, de nieuwbouw van schepen vrijwel tot stilstand is gekomen. Vanuit centrale in Oegstgeest Eerste deel van kabel hij Katwijk in zee gelegd Het kabelschip van de PTT, de „Poolster", heeft gisteren in samenwerking met de Engelse maatschappij Standard Electric Company in zee ten noorden van het Uitwateringskanaal in Kat wijk aan Zee het eerste gedeelte gelegd van de kabel voor de nieuwe telefoonverbinding met Engeland. Het is een nieuw 99 soort kabel, waarmee 1000 ge sprekken tegelijk gevoerd kun nen worden. De kabel was reeds gelegd van het telefoonkantoor aan de Admiraal de Ruyterlaan in Oegstgeest, waar deze op het telefoonnet is aange sloten, naar Katwijk aan Zee. Gis teren heeft men vijf kilometer ka- b 1 in zee laten zinken. land te leggen. De zeekabel is voor zien van een extra ommanteling ter bescherming tegen zeewater Deze nieuwe verbinding met Enge land is een uitbreiding van het be staande net. Zeer velen volgden Toen in 1958 het hotel-café-res taurant Florida gereed kwam bete kende dit voor Boskoop een aan zienlijke verbetering in de beschik bare zaalroimte en een belangrijke vergroting van het aantal hotelbed den. De grote Beurshal is vooral ge schikt voor grote bijeenkomsten met 1000 a 1200 personen. De restau rant-gelegenheid blijkt echter niet aan alle eisen te voldoen. Dientengevolge worden thans plannen gerealiseerd, waardoor een nieuwe vleugel aan de oostzijde wordt bijgebouwd. Verder wordt de keukenruimte verdubbeld. De nieu we diner-zaal met een oppervlakte van 90 vierkante meter zal gelegen heid bieden voor het ontvangen van ongeveer 60 gasten. Een speciale doorgang zal het bestaande restau- Omstreeks de kerstdagen 1964 zal de nieuwe ruimte gereed zijn, waar door in totaal ongeveer 150 gasten zullen kunnen worden ontvangen. Verder heeft men het voornemen om op het bestaande hoofdgebouw een tweede verdieping aan te bren gen, waardoor een grotere hotelca paciteit zal worden verkregen. Zodra de vereiste goedkeuring zal zijn verkregen, kan met dit project een begin worden gemaakt. De totale logeergeiegenheid zal dan 26 bedden omvatten. Noodzakelijk onderling contact kunnen zij niet ontberen Alphen aan den Rijn heeft in zijn gemeenschap, in het weste lijk deel ter hoogte ongeveer van het havencomplex, een zelfstan dige woonwijk in voorbereiding ten behoeve van Ambonezen. Naar men verwacht zal de eerste van de reeks eengezins huizen in juli a.s. voor bewoning gereedkomen. Successievelijk zullen daarna de ongeveer 80 gezinnen, die ongeveer 500 zie len tellen, bezit nemen van de overige woningen. Afscheid van Endegeest Na 47 jaar by de Psychiatrische Inrichtingen „Endegeest" in Oegst geest werkzaam te zyn geweest heeft de heer J. C. Drinhuysen afscheid genomen van de gemeentedienst. De scheidende administratief ambtenaar viel een hartelijke huldiging ten deel. Burgemeester jhr. mr. F. H. van Kinschot deelde aan de heer Drin huysen mede, dat het H. M. de Ko ningin behaagd heeft hem de ere medaille ln zilver verbonden aan de Orde van Oranje Nassau toe te ken- Naast familieleden woonden vele personeelsleden van de Inrichting deze afscheidsbijeenkomst by. Burge meester Van Kinschot wees in een harteiyke toespraak op het belang rijke werk, dak de heer Drinhuysen voor de gemeente verricht heeft en schetste zyn loopbaan by ..Ende geest". Hy wenste hem toe. dat hU nog vele jaren van zyn pensioen zal mogen genieten. Daarna speldde hy de jubilaris de koninkiyke onder scheiding op de revers. Onder aan bieding van geschenken spraken ver volgens waarderende woorden dr. C. J. Cal jé, waarnemend-geneesheer- directeur, de administrateur, de heer J. Beekman en de chef de bureau, de heer A. Bogaards. Broeder Barkema was de tolk van het personeel. Hy overhandigde een geschenk onder couvert. Nadat de heer Drinhuysen bedankt had voor de tot hem gesproken har telijke woorden en voor de aangebo den cadeaus bleef men nog enige tÜd gezellig bijeen. De hoofden van deze gezinnen zijn voornamelijk oud-KNIL-militairen, die ongeveer 13 jaar geleden, na het bekende conflict tussen Indonesië en de Zuid-Molukken, door het in grypen van de Nederlandse regering naar het moederland zjjn gekomen. Sindsdien verblijven ze in woonoor den. De groep, die naar Alphen aan den Ryn komt, beiydt de Pro testants-christelijke godsdienst. Zij krjjgen in hun woonwijk een kerk en verenigingscentrom. Een groot deel van de gezinshoofden en ook oudere kinderen zyn reeds in Alphen werkzaam: voor de overigen hoopt men hier een passende dagtaak te vinden. De regeling van een en ander is in handen van het Commissariaat voor Ambonezenzorg, ressorterende onder het departement van Maat- schappeiyk werk. Deze instantie heeft Alphens gemeentebestuur be reid gevonden deze Ambonezen in zyn gemeenschap op te nemen. Ten einde aan deze vestiging bre dere bekendheid te geven, heeft het Commissariaat in samenwerking met de plaatseiyke dienst van sociale za ken en het gemeentebestuur woens dagavond in de trouwzaal een by- eenkomst belegd voor personen en vertegenwoordigers van instanties, die naar verwacht wordt by dit pro bleem ten nauwste betrokken zullen zjjn. Eigen gemeenschap Burgemeester Z. Bruins Slot be groette het gezelschap en verklaarde, dat de tyd is gekomen dat de be trokkenen en over hun hoofden de burgerij, kennis krjjgen van het feit, dat men binnenkort geconfronteerd gaat worden met de realiteit, dat ca. 80 Ambonese gezinnen, met onge veer 500 zielen in de eigen gemeen schap zullen worden opgenomen. Na ryp beraad heeft men het raadzaam geoordeeld deze gezinnen in een eigen woonwyk onder te bren gen, dan ze verspreid over de ge meente onderdak te verschaffen. Een noodzakelyk gedurig onderling con tact kunnen deze mensen nog niet zal geven van de nodige tact om de Ambonezen tegemoet te treden en dat zy blyk zal geven van de gewenste goedwillendheid jegens deze mensen, die al meer dan 13 jaar veel hebben moeten ontberen. Veel facetten _j. H. de Boer hoofd van het Commissariaat, noemde in zyn uit voerige toespraak de Ambonezen- kwestie een boeiend en tegelijk schokkend vraagstuk met heel veel facetten, waarmee de regering is geconfronteerd en waarmee wel licht 6traks ook in kleiner verband de Alphenaren te maken zullen kry- gen. Een contact met deze mensen tot stand te brengen zal zeker niet moeiiyker vallen dan met menige landgenoot. De Nederlanders, in het byzonder straks ook de Alphenaren zullen er goed aan doen, aldus ds. De Boer, het nodige begrip op te bren gen. dat een helpende geest, hart en hand, ze een welkome steun zal zijn tot opbouw ln hun zelfstandigheid van een eigen sociale en maatschap- peiyke gemeenschap, die niettemin geïsoleerde mag worden en biy op den duur. Veerkrachtig Ds. De Boer noemde de Ambone zen een veerkrachtig volk, dat gedu rende de 13 jaar van zyn verblyf ln woonoorden onder vaak alles be halve benijdenswaardige omstandig heden heeft bewezen in staat te zijn een totale omwenteling ln hun leven tot stand te kunnen brengen, zich te kunnen aanpassen aan vele gewyzig- de omstandigheden en aan zware be proevingen het hoofd te kunnen bie den. Ongeveer 13 jaar geleden werden er circa 12^ duizend in Nederland opgenomen; dit aantal benadert nu ongeveer het dubbele, dat, naar men verwacht in 1972 ongeveer 40.000 zal bedragen. Deze sterke groei plaatst Van de bevolking wordt thans v wacht, aldus ds. De Boer, dat zij voor zorgt, dat er op den duur samengaan tot stand komt tussen de Ambonezen en de Nederlanders. Aan ónze levenshouding zal het liggen als deze mensen sich onder ons gewen- Zat verdachte achter het stuur De Haagse politierechter vond het maar een vreemde zaak met een 51- jarlge kweker uit Ter Aar die terecht stond, omdat hy in Nieuwveen op de Oude- en Nieuweveenseweg een auto zou hebben bestuurd, terwijl hy on der invloed van drank verkeerde. Nu stond wel vast dat verdachte in een café was geweest, doch hij ont kende onder invloed van drank te hebben verkeerd, voorts dat hy de auto had bestuurd en als gevolg daarvan ook niet was dooigereden na tegen een paal der elektrische gelei, ding te zyn gebotst. Volgens verdachte had hy achter. In de auto gezeten en een ander, die de auto wilde kopen, stuurde. Doch de naam van die bestuurder wenste verdachte niet te noemen. Een getuige deelde mee, dat hy wel iemand naar de auto had zien gaan vanuit het café, doch hy herkende daarin niet de verdachte. Evenwel was er een andere getuige die by de politie had verklaard met verdachte nog te hebben gesproken, terwyi deze reeds achter het stuur van de auto zat en hem te hebben gewaarschuwd niet te gaan ryden, hetgeen hy toch zou hebben gedaan. Verdachte hield echter vol niet te hebben gereden. Teneinde de getuige alsnog te horen, besloot de rechter de zaak aan te houden. Advertentie Laatste week! t/m 6 juni Uw oud0 camera is 75<>,10-of15 - waard I Informeer ernaar bij uwfotobandelaar! DOEZASTRAAT 22 - TEL. 20719 Dronken chauffeur botste tegen vrachtauto „Laat dit U een les zyn" zo waar schuwde de Haagse politierechter een 30-jarige vrachtautochauffeur uit Nieuwerbrug, die terecht moest staan omdat hy onder Invloed van drank verkerend, zyn vrachtauto had be stuurd. De gevolgen bleven niet uit; op het Zuideinde in Bodegraven botste hy tegen een geparkeerde vracht auto. „Die kon ik niet zo goed zien, want de auto stond net voorby een lan taarnpaal en dus keek ik in het licht zo verweerde verdachte. Maar twee politiemannen uit Bo degraven hadden een andere opvat ting omtrent de oorzaak. zy waren van mening, dat ver dachte beslist niet in staat kon wor den geacht een auto te besturen. Trouwens, het alcoholpromiiage in het bloed van verdachte, 1,80, wees ook wel in die richting. Niet dat de politiemannen ver dachte echt „in kenneiyke staat" vonden, doch de conclusie luidde: „Ik zou niet graag naast hem zitten in een auto". Verdachte gaf wel toe dat hy in Bodegraven een café had bezocht en daar een en ander gedronken, nadat hy een rit naar de Belgische grens had gemaakt. De officier vond dat ook in dit ge val streng moest worden opgetreden en eiste twee weken gevangenisstraf benevens ontzegging der ry bevoegd heid gedurende een Jaar. De rechter veroordeelde tot een week gevangenisstraf en ontzegging der rybevoegdheid gedurende een jaar, waarvan zes maanden voor- waardeiyk met een proeftijd van 3 jaar en aftrek van de tyd waarin het rybevrUs reads is ingetrokken,

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 11