r ■999 SPORTSMAN n K.V.P. gepleit voor en rooms-rode coalitie BEDDEN Huishoff Deel provinciehuis vanmiddag geopend In bezit van f 10.000.- Spaanse zwerver per schip teruggekeerd 1 TAPIJTEN Huishoff Schroder en Strauss begraven strijdbijl GORDIJNEN Huishoff Automatisering biedt N.S. nieuw perspectief Topprestaties? SPORTSMAN LEIDSCH DAGBLAD DONDERDAG 21 MEI 1964 vóór de eerste verjaardag van het kabinet-Marijnen zijn er fde achterban van de grootste regeringspartij, de KVP stemmen die zeggen dat het tijd is voor een verandering. Dat de \'P weer terug moet naar de samenwerking met de Partij van Arbeid van de na-oorlogse periode. katholieke dagblad „De Gel- ider" publiceerde onlangs een drage van kennelijk zeer goed ge- ormeerd geachte z\jde: waarin J kort samengevat de volgende l lenering stond te lezen: protestantse regeringspartners mirouwen de K.V.P. en zün te be- selvast en te traditioneel ~i j»le bewogenheid van de K.V.P. delen en mee tewerken aan het liile beleid, dat de K.V.P. zich voorgesteld. Als bewijs van het ntrouwen van de protestantse re- Ingspartners wordt de kwestie- ne nog eens te voorschijn ge- li Ook de enige niet-confessio- regeringspartner, de V.V.D. een veeg uit de pan: van de Salen is op sociaal gebied niets te vachten. slotsom is. dat de K.V.P. haar cieke doelstellingen beter kan ver enlijken met de socialisten. Van „geachte zijde" deze knuppel in politieke hoenderhok is gewor- is niet bekend. De invloed van onverwachte activiteit is dus op moment nog niet te overzien. DEMONSTRATIE VAN ONVREDE (Van parlementaire redactie) Comp romis kabinet-Marijnen heeft nog nauwelijks de kans gekregen m zien wat het waard is. Er een aantal moeilijke problemen, nnee het zich juist dezer dagen de opstelling van de begroting bezig houdt. Eén daarvan is de tkking van de A.O.W. een an- auw samenhangend met de is de belastingverlaging. De gsing immers van het ene vraag- die van het andere benade- het kabinet is dus op zoek m compromis, waarbij aan onderwerpen beide voorko- in de prioriteitenlijst van Was- zoveel mogelijk recht gedaan. Maar nu dat compro- zelfs nog niet eens bekend is, het wel rijkelijk vroeg voor opinie, zoals die door „geachte via „De Gelderlander" werd ntlleerd. Meer dan iets anders deze opinie dan ook worden houwd als een demonstratie van onvrede binnen de gelederen van K.V.P. zelf. Blijkbaar heeft een n de partij het nu tijd gevon- de vuile was goed zichtbaar de deur te hangen, grootste partij in de Neder- politiek heeft ons de laatste niet erg verwend met een dui- lijn. De traditionele gesple- sid tussen de linker- en de rech- sugel kwam vorig Jaar aan de wond van de verkiezingen dui- tot uiting door de publikatie het gemeenschappelijke actie- ramma van het N.V.V. en de waar door een deel van de als het ware reeds vóór de iaingen koos voor een hernieuw- unenwerking met de socialisten, de Partij van de Arbeid als de verliezer uit de verkiezingen toorschJjn kwam. heeft aan de iit van de linkervleugel van de natuurlijk geen goed gedaan, desondanks aarzelde de K.V.P. wekenlang tussen de socialisten liberalen als partners. En pas reel vijven en zessen kwam dr. iamp als representant van de (rvleugel in het kabinet Marij- te zitten om daar met kracht ean werken voor de verwezen de sociale paragraaf in Wassenaarse afsprakenRjstje. Schmelzer tweede probleem, te maken kreeg, was het lei- thap van de fractie. Drs. Schmel- die met voorbijgaan van erva- politici als mr. Cals en mej. dr. elgische moeder lescliuldigd van kindermoord unen is het proces begonnen e 34-jarige Marie-José Long- ervan wordt beschuldigd op Vrijdag 1963 haar zoontje van zeventien maanden te «n vermoord. t lijkje van de baby werd enkele later naakt in de rivier de r gevonden. De moeder heeft dagenlange ondervragingen touden, dat de baby werd ont- J Haar zoontje zou zijn wegge- uit de kinderwagen, die zij de deur van een winKel in ae Auvelais nad laten staan, zij inkopen deed. jury van twaalf leden zal moeten beslissen, of zij inder- schuldig is aan moord met Kdachte rade. Er zijn niet min- óan 200 getuigen opgeroepen, wie 125 a charge. Verwacht dat het proces tot de volgende tal voortduren. beschuldiging is voornamelijk sard op verklaringen van getui- dat de kinderwagen al leeg was mevrouw Longpré bij de win- dhkwam. Zij heeft thans nog zes Wn. Het jongste werd in IJri van dit jaar in de gevange- ifiboren. 'ussische wapens voor Indonesië Sowjet-Unie zal Indonesië dit «en aantal vliegtuigen en heli- voor de bestrijding van duik- 5 leveren. Dit is meegedeeld schout-bij-nacht Martadinata, ^mister van Marine. De vliegtui- wmén in de plaats van de Britse "fit-toestellen. Engeland heeft de totie van deze machines stop- wegens de Indonesische hou- kgenover Maleisië. socialistische kritiek. Van een duide lijk fractiebeleid was weinig te mer ken. Alsof de partijzorgen nog niet groot genoeg waren, kwam daar nog eens de kwestie-Irene bovenop. Rooms-calvinistische tegenstellin gen, die wij lang achter ons waan den, traden aan de dag of werden opgeblazen. Schmelzers C.D.U. is een illusie geworden voor vele lange ja ren. Dat de oppositie tegen de hui dige regeringsconstructie via de nog al behoudende „Gelderlander" tot uiting komt en niet via de linker kant van de partij is in zekere zin een verrassing. Blijkbaar is men aan de linkerkant van mening, dat de kansen voor dr. Veldkamps sociale beleid nog zo slecht niet zijn en dat deze resultaten eerst maar eens moeten worden afgewacht. De rech terkant schijnt zich nu te gaan be dienen van een argument, dat haar nature vreemd is.Het merk- dat de voorkeur voor de rooms-rode samenwerking tot uiting komt juist op een tijdstip, waarin de partijleiding gewikkeld is in een ve nijnige strijd met de socialisten over beweerd anti-papisme bij de oppo sitie. Als de brief van het K.V.P.-be- stuur aan zijn leden over de zaak- Irene een poging was om de gele deren te sluiten, dan is deze poging wel falikant mislukt. Geen behoefte Nederland heeft op dit moment allerminst behoefte aan de kabinets crisis, waar kennelijk een deel van de K.V.P. op aan stuurt. Het lands belang is er niet mee gediend als een nog geen jaar oude regering wordt gewipt. Het belang van ons democratische stelsel is er nog min der mee gediend. Een langdurige kabinetscrisis zal het aanzien van ons parlementaire stelsel verder doen dalen. Mr. Cals heeft met zijn kruistocht tegen het huidige stelsel gevoelens en menin gen geactiveerd, die alleen door een verstandig beleid tot iets goeds kun nen leiden. Nastreven van partijbe langen ten koste van een groter al gemeen belang kan deze gevoelens en meningen doen omslaan in een onvruchtbaar negativisme. Op Haagse Dierentuinterrein Project van 31 miljoen De minister van Binnenlandse Za ken, mr. E. H. Toxopeus, heeft van middag het nieuwe provinciehuis voor Zuid-Holland geopend dat naar een ontwerp van architect prof. ir. L. F. P. J. Leutz uit Heerlen ge bouwd is op het voormalige Dieren tuinterrein in Den Haag. Deze officiële opening betrof 2/3 deel van het gehele ontwerp: de vicugel van negen verdiepingen voor griffie, waterstaat en planologische dienst en de vleugel van drie ver diepingen voor de commissaris der Koningin, leden van Gedeputeerde Staten, het kabinet en enkele verga derzalen. De derde vleugel, het re presentatieve deel met de staenzaal moet nog gebouwd worden. Hiervoor wordt gewacht op de rijksgoedkeu ring, dan zal de resterende bouw ca, vier Jaar vergen. Tezamen Het nieuwe Zuidhollandse pro vinciehuis brengt 600 provinciale ambtenaren in één gebouw tezamen. Tot dusverre werkten zij in verschil lende panden, verspreid gelegen in Den Haag. Deze verstrooiing was het gevolg van de verwoesting van het provinciehuis in de oorlog. De voorbereidingen voor de bouw hebben lange tijd in beslag geno men. Reeds in 1948 beraadslaagden Provinciale Staten hierover. Na een prijsvraag, waaraan naast architect Peutz deelnamen de architecten Van der Erve, Oud, Pot en Klijnen. duur- ae het tot 1958 voordat met de bouw kon worden begonnen. Het gebouw is opgetrokken als betonskelet, de ge vels zijn bekleed met bazaltlava en Ettringer tufsteen, die de invloed van de heersende zeewinden goed kunnen doorstaan. De ingangen van het gebouw zijn verfraaid door beeld- vwerk van Titus Leeser. In de is een wandmozaiek aangebracht met abstracte composities geïn spireerd op de havens van Rotterdam en het Binnenhof, ontworpen door Richard Jan Draayer en vervaar dig door de Porceleyne Fles in Delft. Carillon De vlaggenmasten van het gebouw dienen mede tot het dragen van het carillon, een geschenk van het pro vinciaal personeel, dat vanochtend vroeg reeds officieel werd overhan digd. De bfj het carillon opgehan gen klokken, 18 in getal, dragen elk de naam van een rivier of boezem water in Zuid-Holland. Als het gehe le provinciehuis gereed is. zal een bedrag van 31 miljoen gulden nodig zün geweest voor de bouw en in- richtin tezamen. Het oude Dierentuingebouw, dat in Den Haag grote bekendheid ge niet vanwege de verschillende grote zalen, geschikt voor allerlei doelein den, is op het terrein blijven staan Staking in Asturië duurt voort In het Spaanse kolenbekken van Asturië, waar precies een maand ge leden een staking begon, blijft de toestand ongewijzigd. Het schijnt dat de 7.000 stakers hun actie zullen voortzetten, ondanks het feit dat po gingen om de staking tot industriële bedrijven uit te breiden, geen suc ces hebben opgeleverd. Elders in het land verlopen de stakingsacties. In Santander wordt in de fabriek „Nueva Montana Qui- jano" weer gewerkt. De hoogovens van dit bedrijf zullen binnenkort weer gaan werken. In Baskenland is de toestand, met name in Bilbao en San Sebastian, weer normaal. en grenst thans onmiddellijk aan het provinciehuis. Het zal pas wor den gesloopt als het nieuwe congres gebouw in Den Haag gereed is. Enorme vis Stavenisse J t Verschillende Inwoners van j Stavenisse op het Zeeuwse ei- f land Tholen hebben de afgelo- f pen dagen een enorme vis, ver- f Smoedelijk een dolfijn, waarge- f nomen. Volgens de veerman van Stavenisse heeft het dier een (f zwarte kop, maar is het verder t zilverig van kleur. De dolfijn f is een vlugge zwemmer, en t voedt zich met vis. Bü de stei- i ger van Stavenisse, waar de f enorme vis enkele malen werd f a gesignaleerd, zijn al honderden f mensen een kijkje komen ne- Vliegtuigongeluk op Philippijnen Bij de stad Zamboanga, ongeveer 800 km. ten zuiden van Manilla, is gisteren een vliegtuig van de Philip- pilnse luchtvaartmaatschappij neer gestort. Negen inzittenden kwamen om het leven. Het eenmotorige vliegtuig was met tien passagiers op weg van Siocon in het zuiden van de Philippijnen naar Liloy, een vlucht van een half uur. Het ongeluk gebeurde nadat de piloot had gemeld dat hij wegens slecht weer niet in Liloy kon lan den en naar Zamboanga zou terug keren. Van onze Rotterdamse correspondent) De 30-jarige Spanjaard Angel Sobrino Sanchezdie enkele we ken geleden door de Rotterdam se politie werd aangetroffen met f 10.000.- aan vreemde valuta en reischeques op zak, waarvan hij de herkomst niet kon verklaren, is gistermiddag op een schip naar Spanje gezet. Totaal verwaarloosd met lompen aan, had een agent Sanchez ontdekt toen deze op een parkeerterrein lag te slapen in een auto, welke hem niet toebehoorde. Uit zijn paspoort bleek, dat hij eerder in Duitsland en En geland was geweest. Hij zou er heb ben gewerkt, maar informaties in genoemde landen deden het ver moeden rijzen dat de Spanjaard met bedelen aan de kost was gekomen. In Rotterdam heeft hij enkele we ken op de loonlijst van een onder neming gestaan, zonder dat hij een werkvergunning had. De magere Sanchez werd ondergebracht bij de vreemdelingendienst te Rotterdam, waar hij pertinent weigerde de hem gegeven orders op te volgen. Vorige week bracht men hem naar Schiphol om hem op een vliegtuig naar Ma drid te zetten. Aanvankelijk ging hij er volkomen mee akkoord, doch een maal op het vliegveld begon hij verschrikkelijk te keer te gaan. Zo zeer zelfs dat de gezagvoerder van Groot succes voor Erhard Bondskanselier Erhard van West- Duitsland noemde gisteren de poli tieke besprekingen, welke hij de af gelopen twee dagen met vooraan staande figuren van de Christen democratische en de Christelijk- sociale Unie heeft gevoerd, een suc ces. Hij sprak in zijn buitenhuis aan het meer van Tegern in Beieren o.m. met zijn minister van Buitenlandse Zaken, Gerhard Schroder, de voor zitter van de bondsdagfractie van de CDU, Rainer Barzel, en de voorzitter van de CSU, Franz-Josef Strauss. Aanleiding tot het overleg was felle kritiek, vooral van de zijde der CSU, op de politiek van minister Schroder om tot een betere verstandhouding tot het Oostelijke blok te komen. Bondskanselier Erhard verklaarde dat de politiek ten aanzien van het Oosten niet zal worden gewijzigd. Hij kondigde aan. dat een dergelijk over. leg zal worden gevoerd met de Vrije Democraten, de liberale partij die met de CDU/CSU de regeringscoa litie vormt. Minister Schroder sprak van een .nuttige oriëntering van de West- Duitse buitenlandse politiek". Het resultaat van bet overleg aan het meer van Tegern wordt in Bonn beschouwd als een persoonlijk succes voor bondskanselier Erhard, omdat hij erin geslaagd is Schroder en Strauss die niet meer met elkaar spraken, tot een positieve zakelijke gedachten wisse ling te brengen, op een wijze dat geen van de twee zich als overwinnaar of verliezer kan be schouwen. het vliegtuig weigerde hem onder die omstandigheden mee te nemen. San- ges ging weer naar Rotterdam, waar men na overleg met de Spaanse con sul besloot de uitgewezene met de kustvaarder Joseline van de maat schappij Euromar te Madrid naar diens geboorteland terug te sturen. Hij mocht zijn cheques en geld hou den, want uit niets is gebleken dat hij er op onrechtmatige wijze is aan gekomen. De Joseline lag bij Rotter dam- Termintal in de IJsselhaven. Kalmer Eerst verzette Sanchez zich nog, maar na een gesprek met de kapiteitn en de eerste stuurman werd hij wat kal mer en kon hij worden ondergebracht in een hut Kort na half zes gingen den en daarna naar Santander. Vol gens de onsamenhangende verklarin gen van Sanchez bevond hij zich reeds vier jaar buiten Spanje. Inter pol die werd ingeschakeld heeft tot op heden geen inlichtingen over de Spanjaard kunnen geven. Men heeft het moeten doen met de gegevens uit Engeland en Duitsland, die echter zo vaag waren dat er geen duide lijk beeld van deze verwarde man kon worden opgebouwd. Hij toonde zich bü het aan boord gaan van de Joseline niet in het minst verheugd dat hü weer temid den van landgenoten was. In het Rotterdamse hoofdbureau van poli tie had hü geweigerd zich te wassen, waardoor een overigens niet ernstige uitslag was ontstaan. KRAAI VALT MENSEN AAN De politie in de Canadese stad Toronto maakt jacht op een grote zwarte kraai die enkele mensen heeft aangevallen. Een jongen die op een kerkhof door de vogel werd belaagd, liep ernstige verwondingen op. Advertentie Treinoverval in Br.-Guyana Opstandelingen hebben gisteren in het gebied „Klein Cyprus" in Brits-Guyana een trein tot stoppen gedwongen en de reizigers met mes sen aangevallen. Van officiële züde wordt meegedeeld dat meer dan twintig personen werden gewond. Vier kleurlingen zün in zorgwekken de toestand in een ziekenhuis opge- Gisteren werden in verscheidene delen van het land 29 woningen in brand gestoken en totaal vernield. Tussen 1929 en 1963 daalde de spoorweglengte in ons land voor wat de reizigerslijnen betreft met 33 procent. In 1930 waren er 901 stations voor reizigersvervoer en 678 voor goederentransport. Nu zijn deze aantallen resp. 298 en 517. In plaats van de 1300 stoom locomotieven van vroeger hebben de N.S. thans in totaal 675 die sel-elektrische en elektrische „trekpaarden". Hier staat tegenover, dat bij het reizigersvervoer het aantal reizigerskilometers per jaar van 4 miljard in 1938 steeg tot 8 miljard nu. Deze cüfers gaf ir. J. P. Koster, directeur van de Nederlandse Spoor wegen. gisteren in een voordracht voor het Nederlands Vervoersweten- schappelijke Instituut in Amsterdam, om aan te tonen dat de ontwikkeling van het vervoersapparaat van de spoorwegen gezien moet worden in kwalitatieve en niet in kwantitatieve zin. De spoorwegen leveren steeds groeiende vervoersprestaties met een in omvang inkrimpend apparaat. Beveiliging Thans is veertig procent van de baanvakken automatisch beveiligd en aan uitbreiding wordt gewerkt. Iets nieuws wordt de automatische trein-beinvloeding, waardoor men- selüke fouten (van de machinist) De Belgische tiener-zanger Adamo heeft gisteren in een Rotterdamse zaak grammofoon platen verkocht. Bovendien schreef hij zijn initialen op de arm van jeugdige bewonderaars. Sportsman camera's gaan altijd met „goud" naar huis, het zijn ware kampioencamera's, fel en altijd raak! Het sneltransport maakt hem met een draai weer startklaar. Hij is altijd in topvorm doorzijn onverwoest bare „all metal" constructie. Terwijl U door de grote lijnkaderzoeker het doel haar scherp op „de korrel"neemt, ligt de Sportsman rustig uitgebalanceerd in Uw hand. Het wisselen van de film gaat razend snel en is ongelooflijk simpel. De Sports man overtreft zijn rivalen in alles... behalve in de prijs, die ligt een klasse lager. SPORTSMAN Prontor 250 gecoate 2,8 lens, blokkeerinrichting 1 /30 - 1 /250 sek. en korte tijdopnamen 78.- met zelfontspanner, Prontor 250 S sluiter 95.- met zelfontspanner en gekoppelde afstandsmeter 115.- SPORTSMAN L met ingebouwde belichtingsmeter en Prontor 250 sluiter 1/30 1/250 sek. B 117.50 SPORTSMAN SL met ingebouwde Bertram belichtingsmeter en zelfontspanner, Prontor 250 S sluiter 135.— die zich aanpast bij het felste zonlicht maar ook gevoel heeft voor mysterieuze stemmingsfoto's. altijd raak ILFORD... natuurlijk! Albanezen Damtoernooi te Huissen gearriveerd Na een reis van twee dagen is het nationale voetbalelftal van Albanië, dat zondag in de voorronden van het toernooi om het wereldkampioen schap voetbal in het Feijenoord Sta dion tegen Nederland speelt, gister middag op Schiphol aangekomen. Het uit zeventien personen bestaande ge zelschap staat o.l.v. de secretaris van de Albanese Voetbalbond, de heer Alfred Kazanxhi. Op Schiphol maakte de trainer van de ploeg reeds zijn elftal bekend. Het ziet er als volgt uiit: doel: Topi; achter: Deliallisi en Ha- lili; midden: Frasheri, Mema en Shi- laku; voor: Papadhopoulli, Bukoviku, Bushati, Pano en Jashari. Reserves: Kas trad 1 Janku en Ishka. Liefst negen van de veertien spelers komen uit voor de kampioen van Al banië, Partizani Tirana. De returnwedstrijd wordt op 25 ok tober in het stadion van de hoofd stad Tiran gespeeld. Het stadion kan 28.000 toeschouwers herbergen en het heeft geen staanplaatsen. worden opgevangen en gecorrigeerd. Het beginselbesluit is genomen om het hele baannet hiermee uit te rus ten. Ook de volledige automatische treinbcheerslng behoort nu technisch tot de mogelükheden. Om het bedrijfsleven zoveel moge- hjk van dienst te zün, streeft men er i naar het aantal spooraansluitingen I van fabrieken, havens, Industrieter- reinen en dergelyke te vergroten. Reeds nu gaat 85van alle wagen- j ladingen rechtstreeks van raccorde- ment naar raccordement. In de sector van het reizigersver voer zag ir. Koster niet veel moge lijkheden om de reissnelheid nog veel verder te vergroten. Nog grotere rij- snelheden zün niet mogelijk, omdat in ons land de stations te dicht bij elkaar liggen. De uitslagen van de derde ronde van het woensdag voortgezette inter nationale j ubileum-dam toernooi in Huissen zijn: Bom (Ned.)Verpoest (Belg.) 1-1; Deslauriers (Canada» Van Aalten (Ned.) 1-1; Dionis (Fr.) Saint-Fort (Haiti) 0-2; Hi.sard (Fr.) Kouate (Senegal) 1-1; Holstvoogd (Ned.)—De Jong (Ned.) 1-1. De stand na de derde ronde luidt: 1/2. Holstvoogd en Saint-Fort 5 pnf; 3. Deslauriers 4 pnt: 4 5/6. Verpoest, Kouate en De Jong 3pnt; 7/8 9. Van Aalten, Bom en Hisard 2 pnt; 10. Dionis 1 pnt. WIELRENNEN Ronde van Italië In de vüfde etappe van de Ronde van Italië, een 50.4 km lange tüdrlt van Panna naar Bussetto. heeft de Fransman Jacque/. Anquetil, vier voudig winnaar van de Tour de Fran ce. door een fraaie overwinning de eerste plaats In het algemeen klas sement overgenomen van de Italiaan Aldo Moser. De Franse tüdritspecialist, die de ruim 50 km aflegde In 1 uur, 2 min. en 57 sec., had een voorsprong van 1 minuut en 23 seconden op nummer twee, de Italiaan Ercole Baldini. De uitslag was verder: 3. Vittorio Adorni (It.) op 1.48; 4. Franco Balmanion (It.) op 2.08; 5. Rolf Maurer (Zw.) op 2.13; 6. Diego Ronchini (It.) op 2.27; 7. Guido de Rosso (It.) op 2.28; 8. Colmenarejo (Sp.) op 2.32; 9. Mot- ta (It.) op 2.33; 10. Italo Zilioli (It.) op 3.01. Het algemeen klassement luidt na de vijfde rit: 1. Jacques Anquetil (Fr.) 18.54.57; 2. Guido de Rosso (It.) op 30 sec.; 3. Enzo Moser (It.) op 1 min. 13 sec.: 4. Guido Carlesi (It.) op 1 min. 19 sec.; 5. Pierre Everaert (Fr.) op 1 min. 42 sec.; 52. Ab Gel- dermams (Ned.) op 13 min. 54 sec. Sportsplinters I Het Russische voetbalelftal heeft woensdag de landenwedstrfjd tegen Uruguay met 1—0 gewonnen. Het be- I slissende doelpunt werd in de tweede helft gescoord door achterspeler I Eduard Mudrik. Ook in het damesdubbel van het internationae Glamorgan tennistoer nooi te Dinas Powis zün onze land- ge notes tot dusver zeer succesvol. Woensdag wonnen Trudy Groenman en Anja Lepoutre een partij voor de eerste ronde tegen mej. Martin en mevrouw Connies Lalng (Wales) met tweemaal 60. Elly Krocke en Betty Stoeve zege- ontmoeting voor dc vierden j tweede ronde met 6—3. 6^-T over mej. "i mej. Phillips (Austra. i Harris (GB) i lië). De Haagse sprinter Piet van der Touw, kampioen van Nederland 1963, is uitgenodigd om deel te nemen aan twee wedstrijden in Denemarken, Van der Touw, die de laatste weken bü- zonder veel ln het buitenland aan de start verschijnt, komt op 2 juli uit in een omnium te Marselisberg en vijf dagen later in de sprintwedstrijd om de Grote Prijs van Aarhus. Met Aad de Graaf is Van der Touw voorts ingeschreven voor de sprint- wedstrijd om de Grote Prijs van Pa- rüs, die op 21 juli plaatsvindt.

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 13