SAMSON Leiding Franse CP verjongd De koning van de shag ENKELE HOOGTEPUNTEN TIJDENS PINKSTERDAGEN beroepskeuze-bijlage SPD eist uitwijzing Amerikaan Hoggan BEROEPSKEUZEBIJLAGE LEIDSCH DAGBLAD DINSDAG 19 MEI 1964 L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. Lange klucht van Feydeau Glenn Gould fascinerend Drie dagen televisie leggen beperkingen op aan de criticus. Al leen de hoogtepunten en eventuele dieptepunten dus. Zaterdag avond verraste Willy van Hemert voor de tweede keer met een allersmakelijkste televisiemusical, aardig van intrige, met een paar leuke, werkzame vondsten (met name het spiegelbeeldeffect) kort om een plezierige uitsmijter in het ruimtevaardersmilieu. Mieke Bos vestigde nu ook op de televisie, dat zij groot talent heeft voor dit soort dingen. Van Jennie Areans wisten we dat al. evenals van Jaceo van Renesse, en Coen Flink bewees dat hij ook in dit genre zijn partijtje weet mee te blazen. Want daar komt het bij hem in grote trekken toch op neer. Trouwens niemand deed voor ie mand onder, oolc de muziekjes van Cor Lemaire mochten er zijn, al wa ren er zo te horen geen blijvertjes bij. Oolc „Hoe bestaat't" was weer al leszins de moeite waard (waarom wordt u duizelig als u een hoge C luchtbed blaast?) om nog tenrUkse, Beierse en Zwitserse tele visie metterdaad bewees dat ook bui ten ons land niet alles even ge smeerd verloopt op de televisie. Op eerste pinksterdag ging een fraai, zeg maar: edel muziekprogram ma uit de tUd van Lode wijk Xllde i het was een Franse produktle) voor af aan „hallo vliegveld, wij gaan landen! Een Rob de Nljs-Show, die geen Rob de NUs-show wilde heten. Het was een soort proefwerk. Slaag de de kandidaat, dan zou hij vol gend seizoen zijn eigen show mogen hebben. Welnu, hij heeft hem. Rob de Nijs toonde zich een zich gemak kelijk bewegende, televisiepersoon lijkheid. Een ontdekking van beteke nis was ook Marijke Merckens, leuk om te zien, aardige zangstem, en met grote onbevangenheid de nummers aar. elkaar pratend. Liebeth List ten slotte, bewees al evenzeer een meis je te zijn, waarvan we steeds meer zullen gaan horen. Een flinterdun blaadje hield de show bijelkaar, de teksten misten esprit, maar hadden het voordeel dat alles snel en vlot k:n worden afgewikkeld. De elfde af leveling van K-wartaal begon heel leuk met het hele gezin in de auto en eindigde met 'n Shakespeare-pa- rafrase, al voor de Hamlet ingestu deerd kennelijk, want we kregen twee scènes daaruit geparodieerd, die in de televisieversie van Hamlet achterwege waren gebleven. We zou- ,den, zo was gezegd, lange nummers van ongelijke kwaliteit te zien krij gen. De kwaliteit zat in genoemde nummers plus het parodietje van Else Ferdlnandusse op Caroline Kaart, het ongelijk school in het trouw-nummer. De krantenconferen ce van Ferdlnandusse bevatte weer vele voltreffers, al prefereerde ik hem dit keer als Polonius. De VARA besloot haar programma met „Sig nalement" gewijd aan de Canadese Bach-pianist Glenn Gould, een fas- maakt, met behulp did (verborgen (-camera, althans: de onopgemerkt blijvende camera. Het was een Canadese produktie van Roman Kroitor. Op de tweede Pinksterdag was Hotel het Paradijs", voor de ver andering een lange klucht van Fey deau, het klapstuk van het AVRO programma. Hebben we inderdaad Groene mug bedreigt IJsselmeer (Van c Haarlemse correspondent) Wanneer geen tegenmaatregelen worden genomen, kan het IJssel- meer, evenals in de laatste jaren voor de tweede wereldoorlog, weer een reusachtig broeinest van de gevreesde groene mug worden. ty ring van het biologisch evenwicht in net IJsselmeer. De natuurlijke vijanden van de groene mug, de aal tn de pos 'een baarssoort), zijn in aantal sterk terugelopen. Chemische bestrijdingsmiddelen kun nen tegen deze mogelijke muggen plaag weinig uitrichten. Alleen het opvoeren van de aal- en posstand in het IJsselmeer kan de muggen- larven vernietigen. Dit is de mening van dr. C. Deelder, bioloog van het Rijksinstituut voor Visserij-Onderzoek in IJmuiden. Volgens hem zijn er op het IJssel meer plaatsen aangetroffen met enige duizenden groene muggen- larven per vierkante meter. De zogenaamde muggenplaag-com missie is in 1937 tot de conclusie rekomen. dat enkele honderden larven per vierkante meter vol doende zijn om een muggenplaag teweeg te brengen. De beste tijd voor de groene mug om zich voort te planten, zijn de maanden mei en augustus. Vervolg van pag. 1 Strenge straf voor nozems in Engeland Vijftig agenten gingen er met de gummistok tegenin en arresteerden zeven nozems. Zoals men weet is de Engelse politie ongewapend. Een meisje schopte een agent toen deze haar vriend wilde arresteren. Op het strand kreeg een agent een slag in het gezicht met de leuning van een ligstoel. Een inspecteur, die door een fles in het gelaat werd getrof fen, stortte neer. Er deden zich ook wilde tonelen voor op het spoorweg station toen dit door 200 Mods, die een Rocker achterna zaten, werd bestormd. Reserve-militairen ston den hier en daar de politie bij. In Brighton en enkele andere badplaat sen was het ook onrustig, maar in Clacton-on Sea, dat met Pasen zijn portie heeft gehad, gebeurde er niets. Ook op tweede pinksterdag duurde in Margate de nozem-herrie voort. De groepen trokken gezamenlijk naar het gemeentehuis waar een speciale slaagde erin de bende te verspreiden. De gehele dag waren er incidenten. Twee nozems werden met steekwon den naar het ziekenhuis gebracht. Een jongen werd door een groep no zems gestenigd. In Brighton werden vUftig nozems gearresteerd. Zowel hier als in Mar gate kregen zU gevangenis- of hech- tenisstraffen van drie maanden en ook boeten. Typerend was toen de kantonrechter een 17-jarige nozem een boete oplegde van 75 pond (f750) en hem vroeg of hij het bedrag wilde afbetalen, de jongeman antwoordde: „Ik schrijf meteen een cheque uit!!" Mogelijk bestaat er verband tus sen het liederlijke optreden van de v ilde nozems op hun motoren en het hoge aantal verkeersongelukken tij dens de pinksterdagen. Tot zondag middernacht vielen er in Engeland 67 doden op de weg, tweemaal zoveel als in dezelfde periode van vorig jaar. Op deze warmste pinksteren se- lert vier jaar waren er naar schat ting 11 miljoen auto's in het ver keer. De ziekenwagens moesten zich vaak door kilometers lange files heenwerken om de slachtoffers te bereiken. geklapt? Och, het was een aardig stuk. minder sterk dan Feydeau's ..Mijnheer gaat op jacht" maar aan leiding genoeg voor enkele toneel kunstige typeringen. Niemand viel uit de toon, dat ten eerste (regis seur Walter van der Kamp heeft zijn ensemble altijd goed in de hand) maar het beste in de toon vielen Frit* Butzelaar, Pieter Lutz, Marijke Mor- ley en Rudy Falkenhagen, en vooral niet te vergeten Willy Ruys als de oberkelner. Een goede vondst, ook knap in beeld gebracht, was het om de terzijdes volgens alle moderne be ginselen van de „popart" in zo'n Langeveld liet bijzonder goed met zich sollen. Tenslotte: op veelvuldig verzoek herhaalde de AVRO nog eens het Joegoslavische filmpje over de trai ning van een keeper. Een goed idee maar waarom werd er weer niet bij gezegd dat 't Joego-Slavisch's na tionale doelman, Milutln Soskic, be trof? Zomin als er zondagmiddag bU de film „Zorica" werd gezegd dat we een half uur met een kleine meisje langs alle bezienswaardighe den van Belgrado zouden Len kwestie van service. Nico Scheepmaker. ■V - s,°' - en a >»c® Laar broeit niet- hvoi - .Vrf' - n. ygsP*eatalita-damasf, in N 9„ >fe<o^d'"e9arandee'd- geW>«S0\\lfN° h duiïi*4 Ac éék Maait tcatooA (Van onze correspondent in Parijs) Maurice Thorez, de 64-jarige oud-mijnwerker die meer dan de helft van zijn leven de commu nistische partij in Frankrijk heeft geleid, die hij indertijd ook zelf oprichtte, heeft zijn post van secretaris-generaal verlaten. Het partijcongres, dat gedurende vier dagen in Parijs werd gehouden, heeft TÏiorez, onder een donderende ovatie en met een schallende Inter nationale tot president van de partij benoemd, een functie met een wat „burgerlijke" klank die de Franse communisten tot dusver, dan ook nog niet kenden. Tot nieuwe se taris-generaal, de functie die in communistische partijen ter wereld als sleutelpositie wordt beschouwd, is de 59-jarige ex-schaapherder Waldeck Rochet benoemd, die gedu rende zijn hele carrière tot Thorez trouwste adjudanten heeft behoord. De aflossing van de communisti sche wacht in Frankrijk hoeft op zichzelf dan ook nog geen voorte ken te zijn van een nieuwe spec taculaire wending in de lijn van d< party. Niettemin zyn er verschillen de andere omstandigheden die doen verwachten dat de Franse com nisten de bakens toch wel wat po gen te verzetten. Met Thorez, die dus in zekere is weggepromoveerd, hebben vele andere leden van de oude garde, onder wie de fractieleider in de Se naat Jacques Duclos, het hoofdbe stuur en het secretariaat van de party eveneens verlaten. Onder de nieuwe gezichten bevindt zich eei opvallend groot aantal jongeren tus sen de 25 en de 35 jaar. Voor het eerst ook in de geschiedenis der Franse communistische party 1 den de leidende organen, die nu 30 procent van fris bloed zyn v De woordvoerder van het bestuur in de Westduitse Sociaal-Democra tische Party. Franz Barsig, heeft za terdag de ultwyzing van de Ameri kaanse geschiedkundige Hoggan uit West-Duitaland geëist. Hoggan heeft, Aan ons nummer van WOENSDAG 27 DEZER wordt een toegevoegd. Ook in 1962 en 1963 hebben wij in mei een beroepskeuzebijlage gegeven. In deze bijlage kunnen op de normale voor waarden advertenties worden geplaatst. Plaatsing van advertenties in deze bijlage bevelen wij in het bijzonder aan bij instel lingen voor voortgezet onderwijs, voor perso neelsadvertenties en voor z.g. institutionele advertenties. Tot zaterdag 23 dezer, worden advertenties voor deze bijlage aangenomen. Inlichtingen worden gaarne telefonisch verstrekt. (01710—25041. toestel 4). Advertentie Afdeling LEIDSCH DAGBLAD naar bekend, een boek geschreven, waarin hy zegt dat Duitsland niet voor de tweede wereldoorlog verant woordelijk was. Volgens Barsig hoeft men er niet op te rekenen, dat Hog gan voldoende tact bezit om zelf te begrypen, dat hy in de Bondsrepu bliek ongewenst Is. Intussen verklaarde dr. Herbert Eöhme, bestuurslid van de vereniging „Das Deutsche Kulturwerk" vrijdag avond op een by eenkomst ter ere van professor Hoggan in München, dat de openbare mening in de Duitse Bondsrepubliek nog altyd door de kwekelingen van de bezettende mo gendheden wordt bepaald". Men heeft „een scherm laten zakken voor elke ontdekking van de waarheid, op dat wU uiteindeiyk datgene wat ons voorgehouden wordt als enige waar heid zouden slikken, „wy danken professor Hoggan, dat hy dit scherm in brand heeft gestoken". Deze woor den van Böhme ontlokten de hon derden toehoorders grote bijval. „Hy (Hoggan) hielp het In een toespraak die Hoggan daar na hield, verklaarde deze. dat weinig goeds over de Britse buitenlandse politiek van de twintigste eeuw te zeggen valt. Met daverend applaus reageerden de toehoorders op zyn opmerking, dat Duitsland de oorlog in 1939 niet gewild had. „De ge schiedkundige van de toekomst zal dat bevestigen", zo zei hy. De na- tionaal-socialisten waren over het geheel genomen idealistische en fat- soeniyke staatsburgers, die het beste met hun land voor hadden. „Een meningsdictatuur in het Westen zul len wy nimmer dulden", zo riep de Amerikaanse professor uit. zien. by geheime stemming ver nieuwd. Die bloedtransfusie ïykt vooral wel ten doel te hebben de toenadering tot de socialisten te vergemakkeiy- ken. Op het congres zyn weer vele verraders geurige bloemen naar de socialis tische broeders geworpen en speciaal de secretaris-generaal der S.F.I.O., oud-premier Guy Mollet, die vroeger de bonte hond was der Franse com munisten. is het object geweest van etteiyke liefdesverklaringen. Daaren tegen hadden de communistische sprekers geen goed woord over voor de socialistische burgemeester van Marseille, Gaston Defferre, die, zo als men weet, zichzelf, tegen het ver langen van Guy Mollet in. kandi daat heeft laten stellen voor de pre sidentsverkiezingen van het volgende Jaar. Onder de gedeelteiyk vernieuwde CARLISTEN OPGEPAKT zy Carlistischc leuzen hadden ge schreeuwd terwijl een menigte prins Juan Carlos en zyn echtgenote, prin ses Sophia van Griekenland, toe juichte. De Carlisten betuigden büval voor prins Xavier van Bourbon Parma, de Carlistische pretendent naar de Spaanse troon en voor gene raal Franco, het Spaanse staats hoofd. Zy riepen ook: „Weg met de leid: ten ïyk ging ondernemen om Gaston Deffer re, die blijft, weigeren met hen over een gemeenschappeiyk programma te onderhandelen, politiek te isole ren. De communisten hopen Defferre nog tydig te doen vervangen door een kandidaat, die de beide grote arbeiderspartyen officieel zou kun nen en willen vertegenwoordigen. Defferre is echter van zyn kant nog altyd de overtuiging toegedaan dat hij elk officieel akkoord met de communisten met een minstens overeenkomstig verlies aan stemmen van het centrum zou moeten beko pen. Ook nu ze geen mes meer tus sen de tanden kunnen houden en al een eind weegs zyn verburgeriykt biykt een groot deel van het kie zersvolk in Frankrijk toch nog altyd byzonder huiverig voor enige sa menwerking of zelfs afspraak met de communisten. Omdat een com munistische kandidaat voor het pre sidentschap uiteraard geen schyn van kans kan maken, verwacht Def ferre dat de communisten uiteinde- lyk zich toch wel verplicht zullen zien by de keuze tussen hem en De Gaulle, hem hun stemmen te ge ven. Tegen deze berekening van Gas ton Defferre, waar theoretisch wei nig tegen in valt te brengen, ïykt de communistische party onder haar vernieuwde en verjongde leiding nu een verscherpt offensief te willen lanceren. 18 juli" Ide datum waarop in 1936 de nationalistische opstand onder generaal Franco be gon, die de Spaanse burgeroorlog inluidde). Na enige tyd werd het vyftal vrygelaten. Prins Juan Carlos en prinses Sophia bezoeken op het ogenblik plaatsen in Castilië. Prins Juan Carlos, een kleinzoon van de laatste koning van Spanje, zou door generaal Franco zyn uitverkoren om de vol gende koning van Spanje te worden wanneer de monarchie hersteld zou worden. Prins Charles Hugues van Bour bon-Parma en zyn echtgenote prin ses Irene, zyn zondag door Carlisten begroet met de kreet: „Lang leve de prins en de prinses van Asturië" by hun aankomst in Las Palmas. Prins van Asturië is de traditionele titel van de Spaanse troonopvolger, een titel die min of meer officieel door prins Juan Carlos wordt gevoerd. Oudste inwoonster werd 106 jaar De oudste Inwoonster van ons land, mevrouw J. A. de Bree-Meyer In Hoogkerk, vierde zaterdag haar 106e verjaardag. Uit heel het land 5 kwam op bezoek de echtgenote van de commissaris der Koningin, me vrouw J. M. Fock-Roest van Lim burg. Ook het voltallige college van B. en W. kwam haar gelukwensen. Burgemeester G. Nyman vertelde de Jarige, dat hy opdracht had van de Koningin om ook haar gelukwen sen over te brengen. Mevrouw De Bree-Meyer kreeg van het gemeentebestuur van Hoog kerk een grote taart aangeboden van een halve meter doorsnee, met daar op 106 kaarsjes. Het plaatselyk muziekkorps „Con cordia" kwam na afloop van de receptie, die 's middags in het vereni gingsgebouw van de Nederlands Her vormde Kerk plaats had, de jarige een muzikale hulde brengen. RADIO EN TV VANAVOND „Marietto en de danseres" heet dc film. die de N.T.S. om 8.30 uur draait. Het verhaal speelt in een weeshuis, waar ieder jongetje op een tweede lieve moeder hoopt. De kleine Marietto ziet in een weekblad een foto van de balletdanseres Camilla en besluit, dat zy zyn moeder moet worden. Dit brengt echter vele pro blemen met zich mee. Daarna kan men ldjken naar een film over de toeristeninvasie op Tahiti en de ge volgen hiervan voor de Polynesische bevolking. De A.V.R.O.-radio maakt om 8.05 uur weer een zwerftocht door opera- land. Om 9 uur wordt een program- sekten voor de mensen. Het BRT- Symphonie-Orkest speelt om 11 uur werken van de 80-jarige Arthur Meu- lemans. In Tivoli in Utrecht werd „Das Lied von der Erde", een symfonie met tenor- en altsolo van Gustav Mahler uitgevoerd. De K.R.O. maakte cr opnamen van en zendt deze om 8.50 uur uit. Solisten zyn Nan Mer- rlman, alt en Anton Dermota, tenor. Paul Hupperts dirigeert het Utrechts Stedeiyk Orkest. Tom Bouws maakte een programma over Arthur Meule- mans, die 80 Jaar is geworden (10.20 uur). WOENSDAG 20 MEI socialistisch strijdlied. 8.18 Lichte gr.- grammofoonmuzlek, 9.35 Waterstan den, VPRO: 9.40 Morgenwijding. VARA 10.00 Lichte gr.muz., 11.00 Voor de vrouw, 11.40 Pianorecital: moderne klassieke muziek. 12.00 Tango- Voor het platteland, 12.38 Mus kest, 13.00 Nieuws. 13.15 Licl muziek, 13.25 Lichte kwartet, 13.45 Geheimen onder lezing (1), 14.00 Grepen uit" de weggebruikers. tl Revolutionaire Partij. Tot u spreekt Volks-UnlveKit Formentor, Haan, 19.00 Voor de kinderen, 19.10 Artistieke staalkaart, 19.40 Chassi dische liederen, 20.00 Nieuws, 20.05 MO Jazzmagazine, 23.55-24.00 Nws. krant, 8.00 Nws., 8.15 Lichte gr.r 8.30 Elektronen Parade. 8.45 inte tionale volksliederen en -dansen, 9.00 Voor de zieken, 9.35 Gospel songs, 9.40 Voor de huisvrouw, 10.10 Oude kamer muziek. 10.30 Morgendienst, 11.0( Klassieke pianomuziek, 11.15 Lichte vakantieprogramma, 12.50 Grammo foonmuz., eventueel actualiteiten, 13.00 Nws., 13.15 Lichte ensemble. 13.45 Zi geunermelodleën, 14.00 Residentle- jeugd, 16.00 Voor de jeugd. 17.15 Jazz- jpektrum: nieuws Christelijke organisaties, 18.45 Lichte Leger des krant, 19.50 Pianospel: 20.10 Omroeporkest en i muziek. 20.55 Gesprek over ub hou het Lager Economlsch- 21.45 Kanttekeningen, 21.5 SOS-berichten, 22.40 Avondoverdenking 22.55 Lichte gr.muz., 23.55-24.00 Nws. GRAMMOFOONPLATENPROGRAMMA (Over de 4de Rjn van 18 tot 20 uur) Tango Roulette (Roulette), Orkest Ricardo Santos. Ce serait dommage Advertentie MET EEN ENKEL WOORD BINNENLAND Prinsessen terug De prinsessen Beatrix en Margriet zijn gistermiddag verbiyf van drie dagen hebben* in Kopenhagen het jaarlijkse hofbal van het Deense koningshuis bijgewoond. Vier gewonden zijn aterdagmlddag gewond, toen dij een brand in een bouwkeet in Rotterdam een fles met ontplofte. Zij werden ter ziekenhuis Denbrand ontstond vijf uur in een bouwkeet op het Jacob van Campenpleln in de nieuwe stads wijk Alexanderpolder. De brandweer bestreed het vuur met drie stralen, maar kon niet verhinderen dat het gebouwtje totaal verloren ging. TabaksveiUngen Bremen De In- oehandellng in Indonesische tabak in Bremen Nederland. Volgens het persbureau Antara heeft de minister dit verklaard naar aan leiding van berichten uit Amsterdam, Kustvaarder gezonken - het ruim 10.000 tien, onder wie t BUITENLAND Ongeluk niet raket. De Ameri kaanse luchtmacht heeft meegedeeld, dat gisteren op de luchtmachtbasis •- Florida by het ontploffen drie dagen lang ln Oost-Berlljn feest gevierd. Dit pinksterfeest werd beslo ten met een vuurwerk. In de loop van deze 3 dagen zijn er motorbootraces op de Spree, honderden concerten en danspartijen ln de openlucht gehou- ander ging politieke propaganda ten behoeve van een groep Westduitse Jongeren, die uitgenodigd waren om „zelf te komen zien hoe het in Oost-Dultsland Is". Op de fiets Een Oostduits meisle is er zondagavond ln geslaagd op de flets naar West-Dultsland te vluchten. Toen de Oostdultse grenswachten haar Noordkoreanen gevangen zijn zijn ln VTijheld gesteld, zo t Witte Huls mee. Het zijn tw teins van de luchtmacht, wier toestel door Noordkoreanen tot landen gedwongen. gerlngs- maatregelen tegen de hoge kosten van levensonderhoud en tegen de werk het Argentijnse algemene vakverbond ontworpen „actieplan". Toen de poll wapenfabriek zonder rortsten uit Egypte7', j iegedeeld. Acht wagen gelost, dlgd werd. Van slachtoffers ls geen melding gemaakt. In het betrokken gebied zyn strenge veiligheidsmaat regelen genomen. In deze tyd van hel Jaar is het verkeer er druk. Stygende kansen De Republikel- het president- de kandidatenlijst die gisteren door de Republikeinse partij werd uitgegeven, komen,, slechts hun walking in the rain - L' abeille paplllon - ABC boogie - Petticoat» Portugal. André de Raaf, Jocqu. Schutte. I love Jarls (Larv^ Glraud. Oul oui, oul, oul Orkest Franck Pourcel Au (Brei), Jacques Brei. Rlta de PanaiJ and. R _réco. c- peu (Pourcel), Orka Franck Pourcel. Mes Jeunes annfe (Trenet). Les Compagnons de j chanson. Un ange comme ga (Mag® ta). Bob Spider. La chanscon de Mv ty - La complainte de la Buttè Chanson pour 1 Auvergnat, ld. Jubilee rag (Atwell), Winifred Atwt Swanee rtver boogie (Foster/Atweij' ld. Caravan (Tirol/Ellington) ld. Dlr boogie (Atwell), ld. El Paso (Hermar Orkest Adalbert Lutter. La Sertt (Möckel), ld. Like someone in Ir (Burke), Johnny Ma this. Sweet Ls ralne (Parish), id. Here ln my arp (Rodgers), Orkest Richard Jones, kiss ln a shadow (Rodgers), Stormy weather (Arlen), Peggy I», Them there eyes (Pinkhard). Id. cover the waterfront (Oreen), Orb Alabaj by de film „L'Ascenseur pour l'é progr., 21.25 Wijlen mevroi moeder, eenakter, 21.55 Het la i onze kinderen, document (deel 5), 22.25 Epiloog. tweede net (kanaal 27) NTS: 20.15 12 x 5. eei gers uit 60 jaar. 21.15-22.15 led donderdagspeelfilm BUITENLANDSE PROGRAMMA'S Engeland, BBC Home 12.00 Schotse dans Voor de boeren. 12.55 I Nieuws, 13.10 Gev. progr., 13.40 Rad: kroniek. 14.00 Moderne muziek, 15 Hoorspel. 16.00 Vespers, 10.45 Vi oudere luisteraars, 17.25 Hoorn 17.55 Weerbericht, 18.00 Nieuws, l( Regionaal nieuws. 18.32 Beursberltl ten, 18.35 Gev. muz., 19.00 Klasali en moderne muziek, 19.34) Klassii en moderne muziek, 21.30 Hoorap 22.00 Nieuws. 22.30 Hoorspel, 2j 3.02 Voordracht. 23.15-23 12.00 Populaire gr.muziek. 13 Lichte muziek, 13.45 Voor de kindart 14.00 Voor de vrouw, 15.00 Lichte 15.31 Muziek bij het werk. 16.15 Dales, dagboek, 16.31 Uitslagen r 18.33 Sportoverzlcht, 18.45 Hoorsp .55-24.00 Nieuw Nordwestdeutscher Rundfunk 305 12.00 Nieuws, 12.15 Am. mt Persoverzicht, 13.00 Nieuws, Liederen. 17.00 Nieuws, 17.30 Film- dansmuziek, 19.00 Nieuws. 19.30 K ileke muziek, 20.00 Hoorspel, Frankrijk 3, 280 12.30 Nieuws, 12.42 Mod. 12.00 Nieuws. 12.03 Lichte 12.15 Lichte muziek, 12.25 Nieuws, 14.03 Schoolradio 15.00 Nieuws), 15.30 Actualiteit 15.45 Koorzang. 16.00 Nieuws, Beursberichten, 16.00 Engelse lei Lichte muziek, 17.00 Nieuws. Kamermuziek, 17.55 Pianospel. 1! strumentale muziek, 19.00 Nieuws 20.45 Lichte muziek, Jazzmuziek, 21.30 Licht 12.03 Gev. programma en actui __iten. 14.03 Gevarieerd muzikna gramma, 16.08 Klassieke muziek, Gr .muz.. 18.03 Vc 10 Muziek aan di 20.45 Lichte mui! Starket-vloere de meest ideale Tloerbedekld 10 JAAR GARANTIE! inclusief f »y FftPer legkosten'l OS.# "Cm eter HOGEWOERD 45—47, LEU» telefoon 30496; b.g.g. 3017! Geopend v. 2—6, zaterdag 10—1 f W E S R H A b' PO R TEN (Van hedenmorgen t our) li li Amsterdam onbewolkt 24 Den Helder onbewolkt 21 Ypenburg licht bew 23 VliBsingen onbewolkt 19 Eelde licht bew. 21 De Bilt onbewolkt 24 Twente licht bew 24 Eindhoven onbewolkt 26 Z.-Limburg half bew. 27 Helsinki onbewolkt 13 Stockholm onbewolkt 14 Oslo onbewolkt 17 ^openhagei zwaar bew 13 berdeen zwaar bew 9 Londen zwaar bew. 23 Brussel onbewolkt 24 Luxemburg zwaar bew 24 Parijs ?eh. bew. 22 Frankfort München ZUrlch olkt - Madrid Mallorca Lissabon onbewolkt onbewolkt licht bew.

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 2