Kmf&möUü, in het Verhuist jubileumjaar betekent uw volle klantenkaart f25r contant op uw h fi Vérhulst ANWB f mobiel kantoor S werkt mee aan het slagen van uw vakantie! X» 2475 Adverteert in het Leidsch Dagblad 25 JAAR VERHULST is een feest waarin iedereen kan delen. Kleding kiezen bij Verhulst was altijd reeds een meervoudig genoegen. Om de rijke keuze. Om de hoffelijke, nooit opdringerige bediening. Om de zekerheid van kwaliteit in elke prijsklasse. EN om deklantenkaart! Waarop U nü - tijdens het jubileumjaar - een extra bonus ontvangt. Stap binnen bij Verhulst, zie er de nieuwe rijke collecties... en onthoud: nü krijgt U voor Uw volle klantenkaart 25 GULDEN! Breedfront biedt meer ruimte Modellen met speciale diepvries opbergruimte (-12 tot -18°C) Siemens breedfront 150 liter kompressor koelkastf498. Siemens breedfront 180 liter kompressor koelkastf 598.— Siemens breedfront 220 liter kompressor koelkastf 698. Modellen met normale diepvriesopbergruimte (circa -8' C.) Siemens luxe kompressor koef- kast 122 literf 328.-J Siemens breedfront 150 liter kompressor koelkastf 478.— Vraag Uw handelaar onze brochure of bezoek de Siemens toonzalen: Den Haag, Huygenspark, 38-39, Tel. 183850 Amsterdam, N.Z. Voorburgwal 312, Tel. 220545 Deventer, Keizerstraat 35, Tel. 16772. Uw vakantie nadert - u begint al plannen te makenDaarom komt de ANWB juist nü naar u toe met een rijdend inlichtingenkantoor. Om u te helpen met de voorbereiding van uw vakantie in binnen- of buitenland. Met kaarten en gidsen, met documenten, met de verlenging van uw kampkaart, kortom met alle service, die de ANWB u kan bieden. Komt u eens langs; u bent van harte welkom! Waar en wanneer vindt u het ANWB mobiel kantoor? Op de vrijdagen 8 en 22 mei van 12 tot half zes overdag en van 7 tot 9 uur 's avonds, Beestenmarkt in Leiden. Charmante pyamavan ragfijne batist met ingeweven streep- effect en zonnig bloemdessin. Broderie langs de hals. Drie kwart pantalon met elastiek in de geruchde pijpen Snoezige dustervan prachtige nylonkant over een nylon voile voering. Dit elegante model heeft een ronde halspas en driekwart mouwen met grap pige uitstaande manchetten 1690 Met of zonder naad. Zowel kristalnylons als wandelnylons 195 Jovanda nylons, kousen om veel en lang plezier van te hebben, vanaf 250 Leiden, Bi eestraat 99101, telefoon 21770 London sty le Het kostuum van typisch Engelse snit. Slank van revers, slank van pantalon. In zuiver wol en Terlenka met wol in de nieuwe kleuren blauw-grijs en antraciet. 215.- 179.- 129.- Voorjaarsrainwear Free and Easyregenjassen in katoen en Terlenka. Flink ruim gesneden. In de modernste lichte tinten en meer gedekte kleuren. Ook klassieke gabardines en foamback. iVan 45.- tot 129.- j Twen-Department Eigen domein voor de jongeman met eigen kledingslijl. Zijn speciale pakken met slanke pantalon 129.- 98.- 85.- Zijn speciale raincoat met staande kraag en contrastvocring (Cardin style) 59.50. Schaar U ook bij de terreden klanten ran Verhulst. Profiteer nu ran de Verhuist klantenkaart! U krijgt hem reeds bij Uw eerste aankoop. En hel sparen gaat snel. Bij Verhulst vindt U namelijk ook alle herenmode-artikelen. Be denk: voor Uw volle klanten kaart 250.- besteed) krijgt U nu tijdens het jubileumjaar maar liefst 25 gulden contant uitbetaald! Al kopend bij Ver hulst verdient U thans nog sneller. Uniek in Uw stad: èn sublieme kleding èn klinkende l munt terug! HEREN-EN JONGENSKLEDING Den Haag: Grote Markt 19. Leiden: Breestraat t/o Stadhuis.

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 16