WAT ZEGT U KRANTEN BEZORGER radiaalboorders coördinatenboorders/kotteraa frezers centerdraaiers revolverdraaiers CINCINNATI - NEDERLAND voor bet boren, kótfceren enz. van gecompliceerde we stukken. r voor het bewerken van grote of kleinere gietstukkei het vervaardigen van onderdelen, veelal in enkelfabric^ voor klein seriewerk en enkelfabricage. zowel voor klauwplaat- als voor stangenbanken; 1 series. Aan al onze mechanische bewerkingen worden in het algemeen ij eisen van nauwkeurigheid gesteld. Woningen komen op korte termijn beschikbaar. Voor een persoonlijk gesprek willen wij U gaarne ontvangen vrijdag 8 mei a.s. tussen 7en 8 uur 's avonds in: Restaurant Zomerzorg Stationsweg 35a te Leiden Als U schriftelijk wilt solliciteren richt dan Uw brieven aan de afdel Personeelszaken, Postbus 98 te VI aar dingen. LEIDEN ALPHEN Welkom, kleurrijk en practisch I Tafelkleed, mooie stevige kwali teit en goed wasbaar. U kunt kiezen uit 5 briljante kleuren. 135x165. 17.90 2e etage ben ik verbonden met Vroom en Dreesmann, Neerlands grootste cadeau centrum met persoonlijke en allerverrassendste attenties voor moeder? Dan kom ik vlug met mijn spaarpot om een heleboel te kopen voor Mammies feest. verrukkelijke tractatie, n.l. diverse soorten bonbons in fraai porceleinen kop eft schotel. Smaakvol gegarneerd. 2.25 4e etage 2 Onze bijdrage om van moeder dag een „verwarmend" feest te maken. Theebeurs van geplastifi ceerd coton, kapokgevuld en voorzien van handige, sierlijke beugel, 14.90 2e etage 3 Toon Uw genegenheid voor moeder in goud. 17 Steens Zwitsers Ancre horloge „Velona" Incabloc schokbeveiliging en voor zien van onbreekbare veer. Diverse verfijnde modellen. In etui. 1 Jaar schriftelijke garantie en 2 jaar verzekerd tegen verlies. Parterre 1 1 0.— 4 Voor de allerliefste moeder is deze nylon duster een welkom geschenk. Mooie bloemdessins in diverse kleuren. Met kant- garnering. 19.75 1e etage 5 Sierlijk en elegant lederen cosy pantoffels. Verkrijgbaar in rood en blauw met roomkleurig voor blad. 36 - 42. 9.50 Parterre een verrassing zo'n prachti ge stola met exclusieve verwerking van nylon en lurex. Eénvoorbeeld uit de rijke warenhuiscollectie. Parterre 7*50 7 Zweedse wandschaarlamp In moderne uitvoering. De schaar is gemaakt van het warme fraaie teakhout. De verstelbare kap in pastelkleurig linnen. (5 kleuren). Tot 80 cm van de wand uittrek- baar. Compleet met drukschake- laar. 10.90 1e etage 8 Een geschenk waar moeder da gelijks genoegen aan beleeft. Toillettafel met grote spiegel. Het ruime kastje heeft een hard- plastic bovenblad in crème, zacht groen of blauw. 69.— Bijpassende tabouret met nylon dekje, leverbaar in 6 verschillende tinten. Slanke messing poten. 1e etage 16 90 9 Geknipt voor moederdag. 3/4 lange housecoat van sterke katoen. Asymetrisch gesloten. Practisch en charmant model met 3/4 mou wen, schuine steekzak. Alle maten op de schortenafdeling. Eén van de vele modieuze modellen. Partarre Braastraat 7.90 Om op moederdag meteen te gebruiken. Cakecchaal met in gewerkt kantmotief. In geschenk verpakking. 3.95 3a etaga Pencil-parapluie met taft zijden doek en foudraal, in fantasiedessins. 18.75 Parterre Met zorg gekozen, met liefde gegeven. fabriek van gereedschapswerktuigen VLAARDINGEN Voor mannen, die graag een werkkring hebben waarbij het aanfei op gedegen vakmanschap, hebben wij plaatsingsmogelijkheden tjln enige hoog geklasseerde functies. Wij vragen: gevraagd. Aanmelden Bureau Leidsch Dagblad, Witte Singel 1, Leiden.

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 10