Leidse markt blijft huidige plaats op „Het is plicht om eerbied te getuigen in Hillegommer ontkent schuld aan ongeluk Proclamatie uit 1945 op een Leidse muur HALF ZWAAR - HEEL LEKKER 1 Sobere herdenking en stille tocht Wethouder Van Hoek: wat is definitief? Kaasmarkt straks ook in marktterrein opgenomen? Leids Catena viert dies met Institute of Social Studies Trouw blijven aan idealen Voor de Leidse kantonrechter Br"' HERKOZEN! Opgericht 1 maart 1860 Dinsdag 5 mei 1964 Tweede blad no. 31253 Nu het belangrijke schouwburgdebat:: bijna 19 miljoen gulden voor een nieuwe schouwburg, in verband met het vroegtijdig beëindigen van de ritting van de Leidse raad gistermiddag wegviel, kwamen in deze zitting belangrijke onderwerpen niet ter sprake. Een uitzondering daarop maakte het voorstel van B. en W. om de zaterdagse markt op haar huidige plaats, doch thans definitief, te blijven houden. B. en BU de indiening van dit voorstel, waarvan B. en W. zelf toegeven, dat dit nog niet definitief behoeft te zyn: wethouder Van Hoek in zijn antwoord tot de raad „wat is definitief?", heeft het College zich op het standpunt geplaatst, dat de zaterdagse markt niet verontrustend te lijden heeft ge had van de verplaatsing. Hoewel de raad gistermiddag op het treffen van meer dan één voorzie ning aandrong, konden alle fracties met het voorstel van B. en W. akkoord gaan, hetgeen inhoudt, dat aan de huidige situatie weinig, zo niets, ver andert. Slechts zal nu de mogelijkheid worden onderzocht om ook de Kaas markt in de toekomst, na afbraak van panden langs de Koppenhinksteeg, als marktterrein te bestemmen. oordeel, dat de teruggang in markt bezoek en omzet niet zo groot is ge weest, dan aanvankelijk werd voor speld. Voorzover dit wel het geval is, dan hebben de koopgewoonten (wel stand) vermoedelijk wijziging in het verkooppatroon gebracht. Waar mogelijk zullen zeer zeker voorzieningen worden getroffen. Zo zal ter hoogte van de Koornbeurs spoedig een bescherming van de wal kant worden aangebracht. Voort-s zullen alle overige door de raad naar vorengebrachte voozieningen op hun doelmatigheid worden onderzocht. Met nadruk wees spreker er even wel op, dat B. en W. zich met dit be sluit niet zonder meer hebben uitge sproken ten gunste van een markt op de Kaasmarkt. Definitief is toch al tijd nog betrekkelijk! Hoewel de demping van Nieuwe en Oude Rijn nu niet aan de orde is, zal W. beschouwen de proefperiode thans afgeslo ten. Wel zal nog worden onderzocht om door afbraak van de bestaande bebouwing (panden van de voormalige drukkerij van Eduard IJdo, Red.) ook de Kaasmarkt 's zaterdags als markt plaats te bestemmen. Indien dit het geval mocht zijn, dan zal althans op zaterdag, de markt van de Nieuwe Rijn verdwijnen. Niet tot sterven gedoemd De heer Van der Vliet (Prot Chr.), die de discussie over dit voorstel opende, kon zich in grote lijnen met de gedachtengang van B. en W. wel verenigen, al zullen enkele voorzieningen moeten wor den getroffen. Zo zal o.a. een meer intensief gébruik moeten worden gemaakt vna de Nieuw- straat als marktterrein, dient het rijwielprobleem (stalling) te wor den opgelost en verdient het z.i. aanbeveling om op de Karne- melksbrug eenrichtingverkeer in te voeren en de Korenbeurs en Burgsteeg op zaterdag af te slui ten voor rijverkeer. De aanvankelijk door velen ge maakte opmerking, dat do huidige marktplaats tot sterven gedoemd was, is z.i. gelogenstraft. Na één proefjaar is de omzet, is hij goed in gericht, al weer voor het meren deel der kooplieden op 80% van voorheen gekomen. De omgeving van de Garenmarkt is volgens spreker niet geschikt als marktterrein. De markt heeft dan geen binding meer met de middenstand en dit is in strijd met de historische groei van de markt. Tegen het dempen van de Oude Rijn t.b.v. uitbreiding van de markt, moest de heer Van der Vliet zich verzetten. Het is ook al weer de historische groei van Leiden, die zich hiertegen verzet. Voor als nog en dit was zijn conclusie zijn Leiden en de markt bij handhaving van de huidige situatie gebaat. Niet dempen De heer Portheime (WD) kon het in grote lijnen met de heer Van der Vliet eens zijn. Ook hij zag een gro te binding tussen marktwezen en de tailhandel. hetgeen zi. moet worden bestendigd. De markt in de toekomst van Nieuwe Rijn en Hoogstraat te verwijderen, zou onjuist zijn. Een verbetering van de bestrating van het huidige marktterrein, de plaatsing van toiletten en een rijwielstalling komt spreker aanbevelenswaardig voor. Voor demping van de Oude Rijn had de heer Portheine geen goed woord over. Zijn fractie wenst dit - niet eens in overweging te nemen. De Men heeft ervaren, dat deze beide Rijnarmen zijn In Leiden evenals de buitenlandse Schouwburgdebat eerst woensdag Het schouwburgdebat over het voorstel van B. en W. om i voor de bouw en inrichting van een nieuwe schouwburg, met café-restaurant, een be- t drag van bijna f 19.000.000 be- f schikbaar te stellen, zal eerst 1 woensdagavond in de Leidse 1 raad plaats vinden. In ver- band met de „Dodenherden- king" werd de zitting van de 1 raad gistermiddag om kwart over vijf geschorst tot woens- 1 dagavond. Aan deze schor- sing was een geheime zitting 1 van vijf kwartier voorafge- 1 J gaan. Wij nemen aan. dat. f deze langdurige zitting ge- J wijd was aan de financiële consequenties van deze J schouwburgbouw. ook dit door het College in studie worden genomen. Een toezegging, waarvoor de heer Roorda in tweede instantie de wethouder dankbaar was. Na deze verdediging werd het voorstel van B. en W. z.h.s. aangeno men. Ook met alle overige door ons reeds gepubliceerde voorstellen was dit deze middag het geval. Woens dagavond gaat de raad verder, met de behandeling van het voorstel tot bouw van een Schouwburg. DRUM Leidse burgemeester in Marekerk Leiden heeft zijn doden geëerd. Hadden de schoolkinderen gistermorgen al bloemen gelegd bij het bevrijdingsmonument, 's avonds was er een herdenking in de Marekerk met na afloop een stille tocht naar hetzelfde monument. De vlaggen hingen halfstok en er werden, evenals elders in het land, twee minuten stilte in acht genomen. 6 en 8 mei De Leidse studentenvereni ging Catena pleegt haar dies natalis nadrukkelijker te vieren dan andere gezelligheidsver enigingen", en dit jaar wordt deze (twaalfde) diesviering extra onderstreept doordat het grootste deel der festiviteiten te zamen met de studenten van het Institute of Social Studies te Den Haag wordt gevierd. Dit zal geschieden op 6 en 8 mei. De term „gezelligheidsvereniging" is nu eenmaal van toepassing ge worden op LSC, VVSL .ook confes sionele groeperingen en Catena, hoe wel de daadwerkelijke invloed van deze verenigingen een geheel ande re is dan een stimulans voor de ge zelligheid In de diesviering van Catena komt die andere invloed in sterke mate tot uitdrukking door het bwust gezoch te contact met de buitenlandse stu denten van het instituut te Den historisch gegroeid. De heer Kuyt (PvdA), die niet af kerig stond van het voorstel van B. en W., wenste echter de huidige si tuatie niet te zien als een eindsitua tie. Van belang is: dat niet alleen de middenstand, doch vooral ook grote groepen van de bevolking profiteren van een goede markt. Voetje voor voetje De heer Lambermont, KVP spe cialist in markt, en middenstands- aangelegeniheden kon eveneens con tent gaan met het prolongeren van de huidige situatie, met de daarbij in het vooruitzicht gestelde verbeterin gen. Spreker had zo de indruk, dat ver moedelijk over een jaar .niemand meer spreekt van een marktprobleem. Ook de versnippering valt mee. Tus sen Nieuwe Rtfn, Nieuwstraat en Hooglandse Kerkgracht is 's zater dag# een druk verkeer. Voetje-voor voetje schuifelt men langs deze stra ten. De heer Roorde (PvdA) tenslotte vroeg of uit verkeerstechnisch oog punt in de toekomst niet tot demping van Oude en Nieuwe Rijn moet wor den overgegaan. Toen de heer Roorda daarbij de opmerking maakte, „dat dit er zi. uiteindelijk toch van zal moeten komen", interrumpeerde de heer Portheine: „wie zegt dat", waar op de heer Roorda ontwoordde: „dat hoort U toch!" Teruggang niet groot Wethouder Van Hoek, die na een langdurige ongesteldheid deze mid dag „zjjn zaken" weer zelf kon ver dedigen, had daarmede, gezien de Mjval uit de raad weinig moeite. Met enkele raadsleden was ook hy van Zoekt O een schoorateenklok, wandklok of wekker. v. d. WATER, Haarlstr. 207 heeft het. De beste merken Junghans - Kienzle - Mauthe. studenten aan de universiteiten .vrij wel geen contact met hun Neder landse collegae hebben, en daarom heeft men naar een nauwer contact gestreefd ook in deze vorm van sa menwerking bij de diesviering. Deze dies-viering omvat dispuut manifestaties en wedstrijden op het terrein aan het Piet Paaltjens Pad (achter het Academisch Ziekenhuis) cn een „Hollandse" binnenhuisker- mis in sociëteit Horus aan het Ra penburg op woensdagmiddag, bene vens een „social evening* in de avonduren van die dag. Vrijdag wordt om 11 uur de dies-oratie uit- gésproken in het Groot Auditorium, waarna een receptie in de voornoem de sociëteit plaats vindt. Om 14 urn- start die dag een auto-rallye naar Den Haag) hetgeen ons een perti nente fout lykt, want autorallyes' zijn een gevaar voor de veiligheid in het westen des lands op grond waarvan de LD-Hutspotrit ook eni ge Jaren geleden voor het laatst ge reden werd. Red. LD). Om kwart over acht die avond beginnen de feestelijkheden in Ami- citia in Den Haag. dit om de ver bondenheid met het Institute of So cial Studies te onderstrepen. Daar wordt gemusiceerd door Catena Mu- Al 40.000 voor huwelijksgeschenk aan prinses Irene Het comité, dat zich onder lei ding van dr. J. Gribling in Nijme gen beijvert om Prinses Irene ter gelegenheid van haar huwelijk een geschenk aan te bieden heeft tot dus ver ongeveer 40.000 gulden ontvan gen. Er komen op het ogenblik per dag gemiddeld 800 giro-overschrij vingen binnen, aldus dr. Griblin. Over de aard van het geschenk zal nog contact worden opgenomen met Prinses Irene. Tijdens de re ceptie in Rome heeft het comité-lid dr. Schulte uit Maastricht een tele gram en een brief aan de Prinses overhandigd, waarin zij op de hoogte werd gesteld van het werk van het comité. Inmiddels is de samenstelling van het comité uitgebreid. Er is samen werking tot stand gekomen met de Actie Jongeren', die tot uitdrukking is gekomen in het toetreden van de heer J. E. M. Akkermans uit Hat- tum tot het „Comité huwelijksge schenk". sica, waarna de „Mosselschreeuw" de eenacter van het Catenalid Joop Valstar onder regie van Anne Marie Prins opvoert. Voorts brengt het internationale instituut een Thailandse dansgroep ten to nele, terwijl een groots bal in vijf zalen van het voormalige Paleis Noordeinde (zetel van het Social In stitute) het festijn besluit. Catena, dat bezig is een belang rijke plaats in het Leidse studen tenleven te verwerven (400 leden) is op het ogenblik druk doende met verbouwingen van de sociëteit, waar door deze letterlijk gezelligheidsleven op basis van café-contact doeltref fend kan combineren met dispuut activiteit, sport, spel en ontspanning op een iets hoger niveau dan ..proost". Deze verbouwingen, die een uitgave van ruim tienduizend gul den vergen hen te gedenken, hen te danken voor hun moed en voor hun offer ,dat zij hebben gebracht ter verkrijging van een wereld, waard om in te le ven". Na deze toespraak droeg Freek Sachs enkele anonieme ged.chten voor helmus werd om acht uur onderbro ken door de twee minuten stilte. Krans De dodenherdenking werd in deze stad besloten met een stille tocht naar het bevrijdingsbeeld tegen over de molen „De Valk". Namens het Leidse gemeentebestuur legde burgemeester Van Kinschot, die voorop liep, een grote krans aan de voet van het monument. Voorop lie pen ook de nagelaten betrekkingen van de oorlogs- en verzetsslachtof- fers en de groepen van Vereniging Expogé" en de Bond van Militaire Oorlogsslachtoffers en de Bond van oud-strijders. Er werden tijdens deze stille tocht veel bloemen gelegd en in de verte klonk „The last post". Aan beide zijden van het bevrijdingsbeeld ston- De herdenking in de Marekerk be- en zong Mea Naberman liederen van d_n ,eden van d. voormaiir. n S on- in met een tnesnraak van de bur- r>..n.fis ,pi0 n,™d,aen led®n van ae voormauge ö.s. op- gon met een toespraak van de bur gemeester, jhr. 'mr. F. H. van Kin schot. „Wij vergeten, moeten vergeten, maar wij hebben de plicht, aan de vooravond van de viering van de bevrijding, in vrome stilte te getui gen van onze eerbied en dankbaar heid voor de offers in de jaren '40-'45 gebracht", aldus de burge meester. Hij zei, dat het onze plicht is om bewust te trachten én indivi dueel, als mens, én volk, als natie, zo te leven, te handelen en te reage ren, dat een herhaling van oorlogsel lende aan de komende geslachtoh bespaard zal blijven. De burgemees ter noemde het een eis om trouw te blijven aan de idealen, waarvoor zij hun leven gaven. „Slechts in het volbrengen van die taak zullen wij waar kunnen maken, dat wij hen hebben begrepen, dat wij waardig zijn hen te herdenken. Dat ons her denken niet slechts een holle frase is, maar dat wij hebben begrepen, waarvoor zij hebben gestreden". De burgemeester zei verder, dat naast het gevoel van droefheid ons een besef van diepe verantwoordelijk heid zal moeten doorstromen. Ver antwoordelijkheid ten opzichte van onszelf, van onze gedragingen, ons doen en laten. Verantwoordelijkheid ook ten opzichte van onze naaste, van de gemeenschap waarin wij le ven en werken. „Laten wij daarom, ieder op zijn eigen wijze, er toe bijdragen de idealen te verwezen lijken. waarvoor zij, die wij nu ge denken, hun leven gaven", zo ver volgde jhr. mr. Van Kinschot. „Wij leven alleen in één wereld, een we- Puruflé (Pie Jezu) en Purcell (Aria). Behalve organist J. de Groot zette het Leids Jeugd Kamer Orkest or. der leiding van Henk Briër luist aan deze stijlvolle herdenking b. Het gezamenlijk zingen van het W.: gesteld en by de twee vlaggemasten -nden enkele zeeverkenners. Het een sobere, maar indrukwekken- rdenking. EXPOSITIE BIZONJAGER EN BLEEKGEZICHT Van 15 mei tot 10 oktober zal in het museum voor Volkenkunde een expo sitie worden gehouden onder de titel „Bizonjager en bleekgezicht". Zij zal een beeld geven van het ontstaan en karakter der Indiaanse samenleving in het prairiegebied van Noord-Ame- rika alsmede van de tegenwoordige situatie van deze minderheidsgroep. Colonnegebouw Ned. Roode Kruis Het nieuwe aan de Hoge Morsweg (naast Beatrixschoolgelegen colon negebouw van de afdeling Leiden van het Ned. Roode Kruis zal donderdag 21 mei worden geopend. Advertentie (afgezien van het op knappen van de bestaande ruimten) hoopt men in september a.s. voltooid j reld, die recht heeft op vrede. Zonder te hebben. Daarna komt de vraag vrede is er geen hoop en zonder hoop aan de orde. of de vereniging niet geen toekomst. Slechts als wij bezield enigszins zou kunnen bijdragen tot zijn met de volledige wil om gevolg een meer gemengd karakter van het te geven aan die oproep, als wij be- vrouweUJke en mannelijke studenten- seffen waarvoor en waarom zij hun contact. 1 leven hebben gegeven, past het ons hebben. Toen een 30-jarige schuurknecht uit Hillegom op een avond in juni van het vorige jaar met zijn auto op het voorrangskruispunt Lan- gelaanGooweg onder Noordwijk geen voorrang verleende aan een bovendien nog van rechts komende trekker met oplegger ontstond er een fatale botsing. Door de enorme klap vloog de vriend van verdachte uit de auto en kwam onder een der achterwielen van de trekker. Hy werd op slag gedood. Verdachte zelf kwam er vrij goed vanaf. Zijn auto werd totaal vernield en moest naar de sloper worden gesleept. Ter zitting oogstte verdachte bij de kantonrechter, mr. W. de Koning, noch bij de officier, mr. N. J. Oud enige waardering voor de wijze waar op hij dwars tegen de feiten en de getulgen-verklaringen in. volhield geen schuld aan de overtreding te MA* Sda£% igVhÜïiy ne -.(OTEN tot U. onze liep* ontroering jrmpn >:»v«n «Mr wrlJhoM en recht.^- - Sur," zetten wjj voort. Veel leeMh ih de oleuwédalf vindt ons niefvW" erlandse legering tijheid voor ons land ons is grote ytaugde gedenken wij hen. die t*! rtó-cKt. V Zii W PSPnuJairej Kindervict ZWAAI t windermtKW tell versterkt door het lijden en striji—i */'v iron steen *>tj. bevrijd van aagsCWbiPi! ■ju;few3jrtte drempel van een nieuwe tijd, Nl' N NU ALLEN™ 4 NAV.LEN OP TOT OEAftfeEIIO VOOR OPBOUW IE ONSVAPER- Van dit aanplakbiljet het is te zien op een muur in de Vrouwensteeg. vlak om de hoek van de Haarlemmerstraat is niet veel meer overgebleven. Geen wonder want het is al negentien jaar oud. Uit de en kele woorden, die nog duidelijk leesbaar zijn valt op te maken, dat het hier een officiële procla matie betreft, waarin de bevrij ding van ons land bekend wordt gemaakt. De bevolking wordt in dezelfde proclamatie opgeroepen „Het bord, dat de nadering van een voorrangskruispunt aangeeft was moeilijk te zien. Toen ik het zag remde ik krachtig af maar toen was het al te laat", zei verdachte. „De trekker reed met groot licht op en dat had u toch in ieder geval moe ten zien", repliceerde de kantonrech ter. „Ik heb geen licht gezien", luid- de het antwoord. „Toen de chauf feur van de trekker u met onver minderde snelheid op het kruispunt zag komen afrijden heeft hy boven dien nog aanhoudend hoornsignalen gegeven doch ook hierop reageerde u in het geheel niet" ging de kan tonrechter verder. Van die hoorn signalen had verdachte evenmin iets opgevangen. „U had nogal wat alco hol gebruikt voor u op huis aanging" zei de kantonrechter nog. „Slechts één biertje" verzekerde verdachte. „U bent anders die avond van het ene café naar het andere gereden". Daar heb ik alleen maar wat gegeten", antwoordde verdachte. „Volgens een objectieve getuige toevallig de chauffeur van H.M. de Koningin die geruime tyd achter u reed vestigde u de indruk „onder invloed" te zyn en deze getuige merkte na het ongeval ook op, dat u naar alcohol riekte", las de kan tonrechter verder nog in het proces verbaal. „Van één biertje word ik niet dronken en zeker niet als ik daarna flink wat heb gegeten", wees verdachte de verklaring van de hof- chauffeur van de hand. De officier releveerde ln zyn re quisitoir nog eens met nadruk, dat het uitzicht ter plaatse bijna 200 meter bedraagt en verdachte dus on geacht welk verkeersbord ook wel degelijk de trekker heeft kunnen zien naderen. Gezien het gevolg achtte hy ver- dachtes grove onoplettendheid der mate afkeurenswaardig, dat hy naast een geldboete van f 150 subs. 1 maand de onvoorwaardelijke intrek king van verdachtes rijbevoegdheid voor de tijd van 1 Jaar eiste. „Het zicht is daar absoluut niet ruim en Je verwacht daar ook geen kruispunt", bleef verdachte ook tij dens zyn laatste woord alle schuld categorisch ontkennen. Nadat de kantonrechter de overtuigende bewij zen van verdachtes schuld nog eens punt voor punt was nagegaan luidde zyn conclusie: „Ook al blijft de in vloed van alcohol buiten beschou wing, verdachte was die avond blijk baar dermate onhelder van geest, dat hy niets heeft gehoord of gezien al vorens het te laat was". Daar ook hy van mening was dat verdachte niet achter het stuur van een auto op de weg thuis hoorde, vonniste hy conform. „Moet ik m'n rijbewys hier inle veren of krijg lk eerst nog bericht thuis", was verdachtes enige reactie. „U krijgt hierover nog wel nader bericht", antwoordde de rechter op scherpe toon. „Mislukte poging" In de nacht van 15 december jl. vloog een 25-jarige hovenier uit Ha- zerswoude met zyn bestelauto op de Warmonderweg tegen een geparkeer de auto. „Mijn achterband was vermoede lijk wat slap want myn auto ging ineens slippen en myn pogingen om dit tegen te gaan mislukten helaas", probeerde verdachte de botsing te verklaren. „Uw passagiere verklaar- i i*6!1 u Pa.rdoes tegen die auto op- PBi4ÜPPonoln. T. Jasper en C. Visser. J W. A. Aal- bers en T. M. A. van Barneveld. B. Hesper en I Vennekohl. H. W. Egter van Wlssekerke en M. E. B. Scholte C. W. M. Schmidt en E. A. C. Boot. OVERLEDEN C. M. Hoogeveen, 68 Jaar vrouw. M. E. Koevoet. 73 Jaar, wed. v A N Eradus. J. Rietveld. 46 jaar. echtgen! van K. van Leeuwen J J. Houps. 79 i gebruik vooraf vanalcohol ~vraïïr- Khtge™"" d v'mSTp 7p l?™' (Foto LD/Holvaat) schUnJUk de reden van uw vreemde 77 Jaar man. i. HeUmans." 83 Jr.' mai om hen te gedenken, die stier ven voor vrijheid en recht. Het zijn niet meer dan flarden papier, maar op een dag als j "c, uai u p&i deze opmerkelijk genoeg om ze reed. hoewel hy heel goed te zién in de krant af te drukken. i volgens de politie was het wijze van rijden", ontdekte de kan tonrechter in het proces-verbaal. Ook hier sprak de officier in zijn requisitoir van een grove onoplet tendheid, waarby het voor de hand lag, dat alcohol de oorzaak was. „Verdachtes auto vertoonde volgens de politie geen enkele afwijking en de verklaring van zijn passagiere laat aan duideiykheid niets te wen sen over", merkte hij nog op. Ook in deze zaak luidde zyn eis naast een geldboete van f 125 subs 25 da gen de onvoorwaardeUjke ontzegging van de rijbevoegdheid voor de tijd. van 1 jaar. ,Ik was echt niet dronken" ver zekerde verdachte de rechter. Hy gebruikte zyn laatste woord om uit sluitend een geldboete te bepleiten. „Ik ben pas voor mezelf begonnen en kan m'n rijbewijs niet missen", zette hy uiteen. „Met een ontzeg ging van de rijbevoegdheid wordt hier het algemeen belang gediend en dat gaat voor uw privé-belang", was de kantonrechter van oordeel. Zijn vennis werd f 100 boete subs. 20 da gen en een onvoorwaardelijke ont zegging van de rijbevoegdheid voor de tyd van 6 maanden. BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN GEBOREN Gerardine Adrlane, d. v. G. A. Janssen en C. Vermeer. Henricus Al- bertus Johannes, z. v. J. H. Hagen en J. P. van Dam. Irene Maria, d. v. N. J. Kooter en J. G. M. Drlessens. Mi- chellne, d. v. C. J. M. de RooiJ en S. Gerrltsma. Ilonka Theresla. d. v. A. Levarht en H. P. Devilee. Dirk Hendrik Johan. z. v. J. Göbel en J. Godthelp. Hendrlkus Johannes, z. v. W. F. van der Kaay en E. J. van RIJ^. Maria Paula, d. v. A. M. Boln en A. J. B. de Kievit. Pieter, z. v. J. Qulst en J. A. van Duljvenbode. Roderick Jan, z. v. R. Zagt en B. J. Veldwachter. Frank Marco, z. v. P. Holle en W. D. Guilo- nard. Pieter Freddie, z. v. F. T. Ben- nlnk en W. F. H. Kramer. Willem Frederlk, z. v. W. F. Nleuwenburg en P. Straathof. Gerardus, z. v. J. van der Weijden en E. van Egmond. Jacobus, z. v. K. Varkevlsser en B. Sloos. Guldo Philip, z. v. D. J. ter Horst en S. H. Schut.. Johanna Wllhelmlna Maria, d. v. J. T. van Ruiten en W. M. Bee- rendonk. Christina Maria, d. v. A. Kle- wlet en T. C. M. Uiterdijk. Alberdlna Gemma, d. v. A. Kiewlet en T. C. M. Uiterdijk. Henderlk Johannes, z. v. J. A. van der Voort en M. C. Bee- rendonk. Jozlena Nicollen Johanna, d. v. H. P. M. Ober en C. M. van Riet. eWndellen, d. v. J. Voogd en E. Olde- man. Gerardus, z. v. G. van Rijn en C. S. M. van der Boog. Peter Leon, z. v. P. Vooljs en T. KrUgsman. Carla d. v. J. J. van Atten en H. B. W. van Goor. Petrus Gerardus. z v. P. Hoo- gervorst en C. M. van den Berg. Mir jam Sara Arlke. d. v. J. C. Brouwer en S. M. Delfos. IJsbrand, z. v. C. van Rijn en G. Kuyt. Patrick Silvester, z. v. J. M. Kleljn en A. T. M. ter Horst. Mourlk Jan. z. v. G. Schoemaker en M. J. van Gullk. Jacoba Klazlna Mar tina. d. v. G. Grimbergen en M. A. Buremeyer. Jacoba Gerarda. d. v. muizen C. Dijkn en T. Hoek. GETROUWD A. M. VerklelJ en M. C. Vla

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 3