Ziekenfonds wordt steeds DUURDER Semp re Avanti in het zilver Goed spel van de Timdelerclub in tliriller „Zwakke Schakels*" Leidato laat Leidse glippertjerijden In Jong en Joligvond S. A. een nieuwe stijl L.O.Z. - leden voorgelicht KASTEN Vreemde regen With a song in my heart H. J. A nbeek i n LEIDEN Opgericht 1 maart 1860 Woensdag 22 april 1964 Tweede blad no. 31243 ADVERTENTIE Veroverend trit shave lotion Met de grote muzikale show "With a song in my heart" gaat het Chr. Muziek- en Toneelgezelschap Sempre Avanti volgen de week zijn zilveren jubileum vieren met twëe avonden in de Stadsgehoorzaal. Het zilveren Sempre Avanti, dat in ons land en vooral in Leiden en omgeving populair is geworden door ..Jong en Jolig", kan dit jubileum inderdaad vieren ,,met een lied in het hart". Voor 25 jaar als Chr. Mandoline-vereniging opgericht, is het vooral aan de huidige voorzitter/directeur. Koos Kukler te danken, dat deze vereniging een nieuwe stijl vond. Sempre Avanti was reeds tien jaar oud toen „Koos", hij loopt nu al 23 jaar in verenigingsverband mee, op het idee kwam om het met de man- doline-muziek over een andere boeg te gooien. Er moest een vocaal ensemble bij en het moest meer in de show worden gezocht. J. en J. trekt door heel het land „Koos" heeft gelijk gekregen. Hij vond een vorm en heeft deze meer gecultiveerd. Resultaat: de leden waren enthousiast en het door hem gébrachte programma sloeg bij velen aan. Sindsdien verzorgde „Jong en Jolig" avon den in de Philips Schouwburg te Eindhoven, de Rivièra-hal te Rotterdam, in het Haagse K. en W., Tivoli te Utrecht, het Kur- haus te Scheveningen, Musis Sa crum in Arnhem en Krasnapols- ky :i de hoofdstad. Maar ook in wie-stadjes was zijn gezelschap een graag geziene en gehoorde gast. In de komende week speelt en zingt Jong en Jolig in de Stadsge hoorzaal voor „eigen publiek". Het keert terug naar de kring van Leidse „supporters" die aan de wieg van Jong en Jolig's „nieuwe stijl" hebben gestaan en daarvoor zo veel enthou siasme wisten op te brengen, dat daaruit de moed is geput om verder te gaan. En met succes. De man, die daarover mee kan spreken is de hui dige secretaris, de heer H. Chaudron voor 25 jaar één der oprichters van Sempre Avanti en thans de „impres- Open Deurdienst in Bevrijdingskerk Zondagmorgen wordt in de Bevrij dingskerk (Leiden Z.W.), een Open Deurdienst gehouden. Deze dienst staat o.l.v. dr. P. L. Schoonheim. De titel van de dienst is: „Hoe kunnen wij God in deze wereld lo ven?. sario" van de vereniging. Per jaar moet hij zo veertig tot vijf-en-veertig contracten afsluiten voor het optre den van dit jubilerende gezelschap. Aanvragen, welke niet alleen afkom stig zijn uit de kring, waaruit het ge zelschap is geboren (prot. chris telijks) ook r.k. verenigingen en het N.V.V. hebben meerdere malen een beroep op Sempre Avanti gedaan om een avond te vullen. Nog steeds jong en jolig Dat dit gezelschap na zoveel jaren nog jong en jolig is, Is mede te dan ken aan de frisse geest, welke ieder programma steeds weer ademt en het enthousiasme der ruim zeventig leden, die allen hun partijtje in Sempre Avanti .meeblazen', en daar onder vooral Wim Brugman, Lyda Spaans, Nel de Vries en Gerard Kool haas. Een hecht kwartet, dat menige uitvoering tot een hoogtepunt bracht. Zij zullen dat, daarvan zijn wij overtuigd, ook in „With a song in my heart" weer doen, een show, welke ontsproten is in het brein van Hans van Oosterom en Wim van Ark ter wijl Koos Kukler en Han van der Laan voor de arrangementen zorg den. Een show, die zich afspeelt tussen door Hans van Oosterom ontworpen decors en waarvoor o.a. ca. 350 me ter hout, 100 vierkante meter karton, 70 meter katoen en kilo's verf moe ten worden verwerkt. Nu reeds twee maanden werkt men in vrijetijdsbe steding in wijkgebouw Rehoboth aan Advertentie Zoekt een gouden armband of collier voor f70.- en f 100.- Of f300.- en f800.-. Juwelier'v. d. WATER Haarlemmerstr. 207, heeft ze. Grote keuze in alle prijzen. BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN GEBOREN Hermanus Fredertkus Mattheus, zn van H. M J. A. Snijders en C. A. M. A, Hesseling; Mlnoes Monique, dr van H. J. M. Zweekhorst en E. M. E. Saat; Hylkia. dr van J. P. Steggerda en I. van den Berge; Alelda Wllhelmina Lin da dr van S P. Dubbeldeman en C. M. Baiming: Monique Blrgltta, dr van W. Hartevelt en M. van Daalen; Cornells, zn van F. F. Brussee en M. C. Plomp: Teuna Jacoba, dr van N. J. Korpers- hoek en W. A. Haasnoot; Catharlna Geertrui, dr van J. A. A. Straver en M. Ruwaard; Yvonne Martha Maria, dr van A. Geerllngs en J. A. van Dril; Henrlcus Januarlus Maria, zn van C. A. Visser en M. J. van Velsen; Jan Paul, zn van J. Seller en L. J. Geuke; Jacqueline Agatha, dr van L Mooten en H. Vlasveld; Hans Peter, zn van H P. van der Grient en J. G. Does; Sas- kla Helena, dr van C. F van der WeU- den en C. P. M. Ragas. OVERLEDEN P. Vlaar, 78 Jr, man. de decorbouw, waaronder er één van pl.m. 20 vierkante meters, waartus sen slechts twee minuten wordt ge speeld Aandacht vragen ook e vele lichteffecten cn het kiezen van de circa 120 kostuums .zoals die voor de aankleding van een gala-avond in het ryk der lichte muze. Werken met verlies Hoewel Sempre Avanti in de rij der Leidse amateurverenigingen een uitzonderings positie inneemt tot twee maal toe trekt men een volle Stadsgehoorzaal komt het bestuur er met een toegangsprijs van f. 2,25 nog niet uit. Twee maal een uitver kocht huis levert altijd nog een ver lies van circa f. 800— op, maar daarvoor heeft men dan ook een ju- bileumkas. Een uitvoering geven, en vooral een jubileumuitvoering, vraagt nu eenmaal grote investering. Voor Sempre Avanti komt dat 28 en 29 april te staan op plm f. 5.000 (zaal- Nu al weken wordt aan de decorbouw voor "With a song in my heart" gewerkt. (Foto L-D./Holvast) huur en vermakelijkheidsbelasting inbegrepen). Ondanks deze verlies post blijft het voor „Jong en Jolig" in de komende week: „With a song in my heart". Het bestuur van het Leids Onder- in de achterliggende jaren steeds ling Ziekenfonds heeft ook dit jaar weer een automatische verhoging twee film- en voorlichtingsavonden van de ziekenfondspremie voor vrij- voor de bij dit fonds aangesloten le- j willig verzekerden ten gevolge had, den georganiseerd. In de stampvolle waardoor de gemiddelde premie van grote zaal van „den Burcht" had f 1.91 in 1957 per persoon van 16 gisteren de eerste van deze twee jaar en ouder steeg tot f 3.42 in 1964. ledenbijeenkomsten plaats (li)den;s j Ook de premies van de verplicht ver- welke de heer H. J. Anbeek, be- zekerden ondergingen de nodige stij stuurder van de Centrale Bond van Onderling Beheerde Ziekenfondsen een inleiding hield over „Zal het Ziekenfonds steeds duurder worden. Alvorens de vraag of het zieken fonds steeds duurder zal worden, met een duidelijk „ja" te beantwoorden, gaf de .heer Anbeek een overzicht van de redenen, die tot een verho ging van de ziekenfondspremies lei den. Hij wees hierbij allereerst op het feit, dat de stijging van de lonen Feestavond Leidse Chr. Oranjevereniging gingen, al merkte men dit minder, omdat de helft van de premie door de werkgever wordt betaald en in het premiepercentage slechts gerin ge wijzigingen kwamen. Gemiddeld stegen de lonen, aldus de heer Anbeek, van 1957 tot 1963 met bijna 40 7r en kwam voor de verplicht verzekerde, die in 1957 f 90 verdiende destijds f 3.78 premie per week binnennu verdient dezelfde verzekerde gemiddeld f 125 per week en komt daarvan f 6.25 in het zie kenfonds terecht. Aan de hand van enkele cijfers toonde de heer Anbeek aan, dat elke loonsverhoging met een verhoging van ae ziekenfondsuit- Aan de vooravond van de verjaar- «SSeSf woTdeï ffi Hogewoerd 99 - Leiden Telefoon 22536 dag van Koningin Juliana belegt de Leidse Chr. Oranjevereniging een feestelijke bijeenkomst in de foyer van de Stadsgehoorzaal. De Chr. Toneelvereniging „Mobiel" uit Al phen a. d. Rijn zal deze avond het blijspel „Valstrik voor een man al leen" opvoeren. Hoogheemraadschap van Rijnland In de vergadering van vertegen woordigers der betreffende Colleges van B. en W. ter benoeming van een hoofdingeland voor het gebouwd eigendom in de gemeenten Amster dam, Bloemendaal en Heemstede is benoemd mr. Th. C. M. A. Elsenburg te Amsterdam; zul'ks ter voorziening in de vacature, ontstaan door de ontslagneming als zodanig van mr. H. W. Vliegen te Bloemendaal. Met de opvoering van „Zwakke Schakels", gisteravond in de Stads schouwburg, heeft de chr. toneelver eniging Timdelerclub stellig haar beste prestatie geleverd sinds zU en kele jaren geleden met het niet zo indrukwekkende „Ik huurde deze kamer" de eerste stap zette op het wat grillige pad van de thrillers. „Zwakk eschakels" is een thriller van behoorlek formaat, al wil dat niet zeggen dat de logica van de auteurs, Cary en Butler, overal glas helder is. Het stuk speelt zich af in een klein hotel in een Engelse pro vincie. Daar logeert de statisticus van het ministerie van Oorlog, Mau rice Spencer, die steeds verder weg zinkt in financiële moeilijkheden als gevolg van ongelukkige specula ties op de beurs. Hij heeft al geld geleend van zijn hotelhoudster en van zijn nichtje. De laatste is lid van een schimmige vereniging, „Vrienden van de Vrede", een vrien delijke naam, waarachter zich uiterst onvriendelijke lieden verbergen. In ruil voor het geld heeft hij haar enkele atoomgeheimen doorgegeven. Maar Spencer is niet blind en weet wat er mee is gebeurd. Als zij hem De week van 29 augustus tot en met 5 september (met uitzonde ring van zondag 30 augustus) belooft voor de Leidenaars een heel gezellige week te worden. Als alles volgens plan verloopt, en daar is alle kans toe, dan zal het bij vele inwoners nog in de herinnering levende „glippertje" weer door de straten tuffen. Het Leidato- bestuur wil in die week namelijk de inwoners uit de verschillende stadsdelen met het „glippertje" naar de Leidato-show in de Stads gehoorzaal vervoeren. opnieuw geld aanbiedt, weigert hij. Spencer besluit de veiligheidsdienst te schrijven, hetgeen het einde van zijn carrière zal betekenen. Nog voor hij de brief heeft geschreven, wordt hij dood aangetroffen. Zelfmoord of moord? Inspecteur Needham begint, bij gestaan door een luitenant van de veiligheidsdienst, zijn onderzoek De auteurs zijn er in geslaagd de spanning langzaam aan op te voeren, maar met enkele figuren we ten zij kennelijk geen raad. Hoe de veiligheidsdienst werkt is hun ken nelijk onbekend. Zo'n functionaris zal namelijk nooit mededelingen gaan doen aan betrokkenen als het beeld van de zaak hem nog niet dui delijk is. En telefoneren zal hU be slist ook anders doen. Nico van Leeu wen speelde de rol van de luitenant. Hij deed het nogal stijfjes, waar door de man veel op een typetje ging lijken. En ook dat is een veiligheids officier nu juist zelden of nooit Over de gehele linie genomen was het spel van de Timdelers zeer aan vaardbaar. Hun degelijke rustige in terpretatie aan het begin voedde de spanning zeker: het was alleen jam mer dat de Timdelers het laatste ta fereel niet wat pakkender brachten. Dat had wat dynamischer gekund en gemoeten. Zeer goed waren Nel van Hoorn- Geel als de ongevoelige, berekenende nicht en Bep v. d. Wijngaard-De Vries als de secretaresse van een der hotelgasten. Wim van Hoorn was een goede, onverstoorbare, soms wat te flegmatieke inspecteur. Een com pliment verdient ook Henny Olivier voor de sprankelende wijze, waarop zij het dienstmeisje neerzette ove rigens wellicht iets te levenslustig in deze trieste situatie De overige rollen: Riet Krispijn- De Wolf een menselijk-onmogelijk schrijfster). Wim Ouwerkerk 'de statisticus), Agnes Ouwerkerk—v. d. Blij (de wanhopige hotelhoudster) en Kees Schutte (de handelsreiziger» werden naar behoren gebracht. De regie was in handen van Kees Schutte. gepast. Zo gaven de ziekenfondsen in 1957 in totaal 552 miljoen gulden uit. welk bedrag in 1964 tot 825 mil joen was gestegen. Met nadruk wees de heer Anbeek er in dit verband nog op. dat de ziekenfondsen geen winst mogen maken en daar de administratie- en incasso-kosten ongeveer 5 bedra gen. dus 95 van deze 825 miljoen gulden geheel aan de medische zorg wordt besteed. Naast de loonsverho gingen. waardoor de ziekenfondsen zelf ook hogere honoraria, vergoe dingen e.d. moesten gaan geven, wa ren ook de geregelde uitbreidingen van de door de ziekenfondsen geda ne verstrekkingen er debet aan. dat de uitgaven stegen en de premies moesten worden opgetrokken. Tot deze verstrekking behoorden in de laatste Jaren onder meer de bijdra gen in de kosten van hoorapparaten, gedeeltelijke vergoeding van verple ging in verpleegtehuizen, en de uit breiding van de ziekenhuisverpleglng van 70 tot 365 dagen per geval, ook voor psychiatrische patiënten. De huidige medische ontwikkeling gaat in snel tempo verder en de re sultaten hiervan moeten ook voor de ziekenfondsverzekerden binnen het bereik blijven. Nieuwe apparatuur in ziekenhui zen. nieuwe mogelijkheden in de tandtechniek, verbetering van prak tijkvoering, nieuwe geneesmiddelen, zijn alle factoren, die veel geld vra gen. Zo zullen b.v. behoorlijke voor zieningen in verpleegtehuizen een investering van 6 a 700 miljoen gul den vragen en moet ruim 100 mil joen aan explotatiekosten per jaar voor deze tehuizen worden uitgetrok ken d.w.z. bijna 1/8 deel van de hui dige ziekenfondspremie-opbrengst. De vraag of het ziekenfonds steeds duurder zal worden, kon de heer An beek daarom zonder enig voorbehoud met een „ja" beantwoorden. „Wjj zullen moeten wennen aan de gedachte, dat onze medische voor zieningen veel geld kosten en steeds meer gaan kosten en dat onze ge zondheid duur betaald moet wor den". kwam hij tot de slotsom. Of de premie voor sommigen dan niet onbetaalbaar gaat worden, is, aldus de heer Anbeek, nu nog moeilijk te overzien. Hier ligt voor de overheid I nog een grote taak in het verschiet: enerzijds door middel van een plan- matig beleid ervoor te waken, dat er geen gelden Worden verspild, ander zijds door via subsidies de minder draagkrachtigen in staat te stellen tegen een voor hen betaalbare pre mie óók de volledige medische zorg te genieten. Ook de ziekenfondsbe- sturen en de verzekerden dienen er voor te waken, dat er geen geld wordt verspild en onnodige uitgaven worden gedaan. „Welke stijgingen de premie ook mogen ondergaan, houdt steeds voor ogen, dat deze uw ge zondheid meer dan waard zijn", al dus de heer Anbeek. Na een leerzaam voorfilmpje over het leven der bijen konden de zie kenfondsleden genieten van de kleu renfilm „Santa Lucia", opgenomen ln het Italiaanse landschap en waarin een romantisch verhaal is ge weven rond de bekende Italiaanse zanger en hoofdrolspeler Vlco Tor- rianl. Vanavond wordt eveneens ln de grote zaal van „Den Burcht" de tweede LOZ-ledenbijeenkomst ge houden. Maar in de Leidato-week gebeurt veel meer. Acht muziekkorpsen zul len dagelijks voor melodieën tam tam zorgen en al vóór de tentoon stelling, zal een Leidato-man door de straten wandelen en „en passant" aan inwoners die een Leidato-speldje dragen (te verkrijgen bU winkeliers die aan de expositie deelnemen) vragen stellen. Bij goede antwoorden zijn flinke waardebonnen te behalen. En natuurlijk komen er de arties ten, elke avond andere, en ook op enkele middagen. De contracten zijn getekend. Op de eerste Leidato-dag worden bijvoorbeeld het Cocktail Trio, Rita Corita en Willeke Albert! feestelijk van het station ingehaald. Op de sluitingsavond zorgt de Dutch Swing College Band voor een pitig muziekje bij de middenstands-stands. Ook aan de tieners is gedacht. Zo komen er in de buitenlucht of in een grote tent achter de Stadsgehoorzaal speciale tieneravonden, waar over wegend Leidse combo's worden ge presenteerd. Voorts is er een kleur- wedstrijd voor de Jeugd. Show •Het moet geen gewone tentoon stelling worden", zegt het Leidato- best,uur, .maar een show, een voor lichtingsexpositie". Daarom komen in de Stadsgehoorzaal, naast de „etala ges" van de Leidse winkeliers, ook een volledig ingerichte (droom) keuken, een expositie van exotische vogels en één met het allernieuwste op foto- gebied. Het Leidato-bestuur (voorzitter J Wolfslag, vice-voorzitter G. Lange- zaal, amusement G. Hof Ink, opbouw en reclame W. Ziegelaar en J. Visser, penningmeester P. Versteeg) be spreekt. nu nog bepaalde plannen met het gemeentebestuur. Het bestuur is zeer tevreden over het enthousiasme van de Leidse middenstand. Hoewel de kosten niet gering zijn, is alles volgeboekt. Kerkelijk Leven NED. HERV. KERK Beroepen te Usselmulden (vac. J. G. Abbringh) J. Jongerden te Bruchem en Kerkwijk te Kamerlk C. den Boer te Slledrecht te Ooltgensplaat P. Alblas te Scherpenlsse te Ouderkerk a/d IJssel J. F. Doornebal te Oene (Gld.). Bedankt voor Haarlo Y. G. Olt- lammers te Wlnsum (Fr.). GEREF. KERKEN (VRIJGEMAAKT) Beroepen te Enschede-Z. (vac. J. Kok) L. Douw te Stadskanaal. Bedankt voor Ni)kerk F. F. Pels te Hulzum (Fr-). CHR. GEREF. KERKEN Aangenomen naar Ede J. Kampman te Rijnsburg. Bedankt voor Eindhoven H. w. Eer land te Amersfoort voor Dokkum M. VUetstra te IJmuiden voor Chatham (Ont. Can.) J. Over- duln te Aldergrove B. C. (voorheen te Almelo) Kerkontwerpen voor Kerk en Wereld Vrijdag wordt ln het Stedelijk Mu seum te Amsterdam een tentoonstel ling over kerkbouw geopend, georga niseerd door de prof. dr. G. van der Leeuw-Stichting. Het vorige jaar werd aan een zes tal architecten opgedragen een ont werp te maken voor een kerk op het terrein van Kerk en Wereld te Drie bergen. Deze ontwerpen maquettes rnet bijbehorende tekeningen, foto's zullen nu in Amsterdam worden tentoongesteld. De architecten, die uitgenodigd zijn een ontwerp in te dienen zijn: P. Blom te Drienerloo (Enschede) ir. G. Boon (Amsterdam) ii\ A. E. van Eijck (Amsterdam), ir H. Hertzberger (Amsterdam), ir. E. J. Jelles (Amsterdam), J. van Stigt (Amsterdam) en J, Verhoeven I (Amersfoort). Academische examens Aan de Leidse Universiteit zijn geslaagd voor het doctoraalexamen natuurkunde de heer W. S. Hulscher Leiden); geologie de heren C. J. T. Bas (Leiden), en N. Sjerp (Oegst- geest); scheikunde de heer P. W. J. Jansen (Leiden)wiskunde de heren L. J. M. Waaijers (Den Haag) en W. A. A. Nuij Leiden) cum laude; kandidaatsexamen A' wisk. en nat. de heer H. L. van Noort (Leiden); A wisk. en nat. de heer B. Nooteboom (Leiden»E wisk. en nat. de heer N. H. Reddingius (Den Haag); F wisk. en nat. de heer G. P. de Gunst (Lei derdorp); H wisk. en nat. de heer W. J. van den Bosch (Leiden); I wisk. en nat. de heer B. van Hoorn (Lei den»; K' wisk. en nat. mej. C. C. Bakels (Leiden). Prof. dr. J. Wille teraardebesteld In het familiegraf op de algemene begraafplaats te Apeldoorn is giste ren in alle stilte het stoffelijk over schot bijgezet van de donderdag te Oosterbeek op 83-Jarige leeftijd over leden prof. dr. J. Wille, oud-hoog leraar in de Nederlandse taal en letterkunde, oud-germaans en alge mene taalwetenschap aan de vrije Universieteit te Amsterdam. Prof dr. Wille werd in Koudekerk a/d Rijn geboren. Hij studeerde aan de Leidse universiteit In 1934 promo veerde hij cum laude tot doctor in de Nederlandse letteren op het proef schrift „De literator R. M. van Co- cus en zijn kring". Na sinds 1903 leraar te zijn ge weest aan iddelbare scholen te Rotterdam en Den Haag werd hij ln 1918 lector ln 1925 hoogleraar aan de Vrije Universiteit. In 1952 ging prof. dr. Wille met emeritaat. Kroon op het werk Eindles Lagere Land en Tuinbouwschool Na vier jaar studeren en het actief bezig zijn in de land- en tuinbouw ls vandaag voor twaalf leerlingen van de Lagere Land- en Tuinbouwschool de kroon op het werk gezet. Allen ontvingen het einddiploma van de school. Alvorens het echter zover was. werd ln tegenwoordigheid van de Commissie van Toezicht, directeur en leraren nog een laatste les ge houden. Daarna was de spanning spoedig gebroken en kon het landbouwdlplo- ma werden uitgereikt aan A. Boste laar (Den Haag) J. C. de Graaf, (Leiderdorp). T. C. de Graaf (Rijp- weterlng). D. Nell (Wassenaar), H. van Rijn (Hoogmade), J. F. R. Hase- kamp (Wassenaar), J. G. Dorrepaal (Zoeterwoude), G. C. de Winkel (Amsterdam), J. C. van Egmond (Oegstgeest)het tuinbouwdiploma ontvingen: A. Heemskerk (Katwijk a. d. Rijn, H. W. Sliggers (Leiden), J. J. Verhoeven (Leiden). (Van onze Haagse correspondent) BU een korte, hevige regenbul die zich gistermiddag boven Delft los barstte kwamen de bezitters van auto's in d,e omgeving van de Ezels- veldlaan en de Nieuwe Laan tot de ontdekking dat hun auto's hier en daar bedekt waren met lichte paars- kleurige vlekken, die heel moellUk te verwUderen waren. De politie stelde vast dat het aniline betrof, die blUk. baar met de regen naar beneden Is gekomen. Maar hoe dat is gekomen is een raadsel. Een treffend tafereeltje na de brand in Voorschoten: een ge blakerde bromfiets. (Foto L.D./Holvaat) Leids bureau zet ziekenhuis voor Aruba op papier I Het Leidse architectenbureau Van I Oerle en Schrama heeft van het be stuurscollege van Aruba opdracht gekregen een ontwerp te maken voor de bouw van een nieuw ziekenhuis. Ook zal het bureau, wanneer de bouw sal zijn begonnen, met het toe zicht daarop worden belast. Familieberichten (Overgenomen uit andere bladen). Geboren: René Charles, zoon van DrapersBraam. Streefkerk: Ma- riella Yvonne, dochter van De Jong- Schenk, Rotterdam; Anke Willemlen, dochter van De VriesBruins. Ha- niersveld; Caroline Monique, doch ter van La ChapelleMercx, Am sterdam. Overleden: W. Joh. L. Beeren, m. 67 jaar, Weert; C. van Vlijmen, m., 64 jaar. Krimpen a. d. Lek; W. Buur man. m„ 70 jaar, Scheveningen; D. Scheuerman, m., 69 jaar. Delft; K. Holzenspies, m., 57 jaar, Arnhem; S. J. de Nes. m„ 61 jaar, Leidschen- öam; prof. dr. J. Wille, m., 83 jaar, Driebergen: Drs. W. T. Menalda, m., 44 jaar. Utrecht.

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 3