EVVIVA L ITALIA Het Andere Parijs Tan de mode ligt in het andere Italië. En voor vele elegante vrouwen, overal ter wereld, is et eigenlijk nog maar één Parijs... en dat is Rome. Verbazend? Welnee: Italië beschikt immers over de mooiste zijden en katoenen stoffen, over de Meesters van de Imprimé's, over vrouwen die nog 18e-eeuws precies kunnen stikken en vooral - over couturiers die elk jaar méér originaliteit laten zien dan Parijs in tien. De Bijenkorf toont u in etalages, modeshows en vijf afdelingen wat de 'donne eleganti' van het andere Italië wensen als zij zeggen: E leganm Van links naar rtchts: Uit de Via Riva di Trento te Milaan kwam deze kraagloze mantel van los-gebreide mohair met raglanmouwen. In turkoois, beige en wit. 36 t/m 42 198.- Pucetti liet zich bij het maken van dit originele 'après sport complet' inspireren door een nieuwe materiaal-combinatie: stro en katoen met wolgarnering. In lila en groen 149.- Bij dit deux-pièces gebruikte Pucetti een handweef jacquardstof van zuiver linnen met wol. Hals vóór vierkant, achter V-uitsnijding. In brons en bleu. Geheel gevoerd, 38 t/xn 42 169.- Vittoria's zomerse cocktailjapon van zuiver zijden imprimé heeft een iets gerende rok en is geheel gevoerd. In groen, bleu, beige-roze en geel 69.75 Het andere Italië in de Bijenkorf tleganza-shows: wat creatieve Italianen onder Eleganza in o, zo vrouwelijke kleding verstaan, tonen wij u in ons restaurant-café La Ruche, woensdagavond 15 april om 8.15 uur en donderdagmorgen 16 april om 10.30 uur. Eerstkomenden hebben eerste zetelkeu» (thee- of koffiecomplet 2.75 inel.).

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 4