Arrogant Feijenoord gewipt Ajax overwint in broedervete Voor Japanners is Geesink amateur. !old Mac triomfeerde in de seriedraverij Rijnsburgse Boys op schot tegen DOSR Damesteam van K.V.C. verovert volleybaltitel Afdeling Leiden Sporttoto Er is 'n Plasticolor verf voor elk doel! ilor! Plasticolor! PI: Plasticolor! Prima! Plasticolor verf voor binnen en buitënTI Höfling weg bij Feijenoord Frankrijk - Verliezer Noordwijk wacht moeilijke strijd Bekersensatie in Rotterdam en Amsterdam OOK ONOKOEMA IS JUDOLERAAR Post: 'Ik voel me sterk voor de Tour' DUEL VAN EEN SET TEGEN ARGOS Opgericht 1 maart 1860 Donderdag 26 maart 1964 Zesde blad no. 31222 Noberto Höfling, de oefenmeester van de Rotterdamse ere-ölvisieclub Feijenoord, heeft het bestuur van de vereniging dezer dagen officieel mee gedeeld, dat hü het bestaande con tract, gesloten voor de duur van één jaar, niet zal hernieuwen. Dit houdt In, dat Höfling de stadionclub op 30 juni zal verlaten. Sportpark Nieuw-Zuid Katwijk Bezoekt ZATERDAG 28 MAART de UEFA-Jeugdwedstrijden. Aanvang: 4 uur. Tsjecho Slowakije-Bulgarije Prijzen der plaatsenoverdekt tribune f 1.50; onoverdekte tribune en staan plaatsen f 1—jongensplaatsen f0.50. Voorverkoop: Valutahuis, Voorstraat, Katwijk aan Zee. Quick Boys-leden en donateurs geen vrije toegang. Zaterdagvoetbal Noordwijk, dat verleden week in de uitwedstrijd tegen IJsselmeer Vo. gels een fraaie prestatie leverde, wordt zaterdag wederom voor een krachttoer geplaatst. GWV, in de strijd om de titel nog niet uitgescha. keld, zal in Veenendaal haar huid zo duur mogelijk verkopen. Gezien de goede vorm, waarin de Noordwijkers op het ogenblik verkeren, geloven wij, dat zij in staat zullen zijn belde punten mee naar huis te nemen. Ter Leede heeft na de overwinning van verleden week blijk gegeven haar telfvertrouwen terug te hebben. Toch geloven wij niet, dat de wedstrijd egen het sterke Rotterdamse Zwart Wit een winstpuntje voor de Sassen- heimers zal opleveren. In de derde klasse B zijn de kam- )ioenskandidaten Rijnsburgse Boys :n De Zwervers vrij. De misschien jeslissende strijd wordt volgende week in Rijnsburg gespeeld. Wel kan taterdag de beslissing vallen voor de onderste plaats. Als Jodan Boys de thuiswedstrijd tegen DOTO verliest, tal dit het einde van het derde klasserschap betekenen. In de vierde klasse C is Rouwkoop nog altijd in ernstig degradatie ge vaar. Misschien halen de Voorscho tenaren uit de thuiswedstrijd tegen ASHW twee puntjes. Koudekerk speelt in de vierde klasse D tegen IFC. Uit dit treffen moeten de Koudekerkers minstens één puntje kunnen halen. De kwartfinales van de wed strijden om de KNVB-beker hebben voor weinig publiek een maximum aan sensatie opgele verd. Bijna veertienduizend toe schouwers onder wie enige duizenden Vlaardingers za gen in Rotterdam het grote Feijenoord met 3-2 van het kleine Fortuna VI. verliezen. Zeventienduizend Amsterdam mers zagen Ajax met 2-1 win nen van DWS, maar vraag niet ten koste waarvan. Bij Cees Groot wordt gevreesd voor een beenbreuk en bij Piet Keizer voor een hersenschudding. PIET KEIZER verdwaasd Het was bij Feijenoord een geschie denis, die zich herhaalde. Vorig jaar werden de Rotterdammers gewipt door Alkmaar, ditmaal ondergingen zij hetzelfde lot tegen Fortuna Vlaardingen, dat op de nominatie staat uit de eerste divisie te degrade ren. Was dit de club, die zondag jl. zes spelers afstond aan het Neder lands elftal? Was dit de verdediging, die de Belgische balkunstenaars, met Pol van Himst aan het hoofd, geen doelpunt toestond? De enige verklaring hiervoor is, dat de sterren van Feijenoord. arrogant, gespeend van elke emotie, het sta dion zyn binnengestapt, in de waan „dat varkentje wel even te zullen wassen" Zo leek het ook, want reeds na vier minuten liet Henk Groot de Vlaardingse doelman Hooymans als aan de grond genageld staan voor een strakke schuiver in de hoek: 1-0. Men ging er eens goed voor zitten, want het zou wel druk worden deze avond. Met die drukte van doelpunten viel het wel mee. Het eerste doelpunt was echt kattegespin. De Vlaardingse verdediging stond wel eens vreemd te schutteren en gaf corners weg als Sinterklaas pepernoten. Maar een doelpunt kwam er niet. van. Dat maakte de Vlaardingse midvoor Bouman na twintig minuten, na eerst de lat en vervolgens Pieters Graaf land te hebben geraakt. 1-1. Door hard werken wisten de Vlaardingers op de been te blijven tot tien minuten voor de rust een kopbal van Henk Groot de Vlaardingse doel man opnieuw te machtig was: 2-1. Rug tegen muur Na rust zou Feijenoord het var kentje dan onder handen nemen. Het offensief duurde twintig minuten. De Vlaardingers stonden met de rug te gen de muur. Toen plotseling een uitval, uit de belegerde veste en ge juich by de Vlaardingse supporters. Verweel had de stand gelijk gemaakt: Koersen te Hilversum (Van onze medewerker) In de eerste afdeling van de seriedraverij kon geen van zijn achtervolgers 'lauwe Druif B, die 40 meter uit de kop was vertrokken, benaderen. Beach- imber werd tweede voor Alex Norton. In de tweede serie nam Bold Mac i een ronde de kop, doch kreeg kort voor de bovenbocht een fout, die hem 't de derde plaats deed terugvallen. Het werd nu een verrassende zege voor lelma Dear (De Visser), w. f 34.50, die Boogie Hollandia op de tweede plaats ileld. In de finale nam Bold Mac revanche. Wel kon Blauwe Druif het eld lang de weg wijzen, doch toen hU werd aangevallen raakte de Druif an de benen en W. Leeuwenkamp stuurde Bold Mac naar een feilloze ■27.8 zege. Beachcomber werd derde. Ondanks de 40 meter belasting iomfeerde de goede Bianca Scotch leeman), in de openingsdraverij, I 't na hevige strijd met Arminius Uegheny VS ontnam Amazone Dear e derde plaats. In de Sneeker Meerprijs nam Wa- maar jr. met X Hanover spoedig e kop met Young Six, die later werd itgeschakeld, in zijn kielzog. Yankee [aid (Moons) ontwikkelde veel snel- iid en in het rechte eind ging deze leider voorbij en zegevierde in .24.6 km tijd. Upper Ten werd der- e. «In de vijfde koers werd Zane Grey 6 kort voor de laatste bocht de lei dende X Hanover voorbij ging, we gens onregelmatig draven uitgescha keld. Wagenaar jr. kon het echter niet houden tegen de slotaanval van Jan van Dooyeweerd met Atie v. d. Lente, die een enigszins verrassende 1.26.6 zege boekte. Zigeunerkoning incasseerde het derde geld. In de leerlingenkoers kreeg de op kop liggende niet gemakkelijke Zion B een fout, die hem deed terugvallen Vreeswyk pakte de zaak echter daarna weer energiek aan en ging in de laatste fase van de strijd toch nog over Anna Scotch en Alkestis van E naar een 1.26.8 triomf. 2-2. Het Rotterdamse publiek keek of het water zag branden de Feijenoord-verdediging ook en zeker toen Eddy Pieters Graafland nog de hulp moest inroepen van haar aan wie de Vlaardingers hun naam ont lenen. De voetbalwereld stond op zfjn kop. De Vlaardingers roken hun kans, ver sterkten nog hun greep op de slappe Rotterdamse verdediging en tien mi nuten voor het einde deed Blanken- stein, waarvan geen Vlaardinger had durven dromen: hij schoot Fortuna naar de overwinning. Vergeefs heeft Feijenoord nog ge probeerd de schande ongedaan te maken. Moulyn weer last van een oude blessure nam toen al lang niet meer aan het spel deel, had eigenlijk niet mee mogen doen. Na afloop: hoeras temming in de Vlaar dingse kleedkamer, waar om cham pagne werd geroepen (het bleef bij limonade). In de Rotterdamse kleed kamer een begrafenisstemming en een lakonieke Höfling, die zei: „Ik heb hier al zoveel teleurstellingen meegemaakt, deze kan er ook nog wel bijVoor de kleedkamers een morrend publiek, dat riep: „Jullie moesten zo nodig Kruiver eruit laten Gevecht Voor zeventienduizend toeschouwers is in het Olympisch Stadion te Am sterdam een broedervete uitgevoch ten, tussen Ajax en DWS. Ajax kwam met 2-1 als overwinnaar uit de strijd. Geurtsen opende na een kwartier, uit een pass van Vonhoff, de score: 0-1. Twee minuten later reeds maak te Cees Groot gelijk en in de drie ëntwintigste minuut bracht Piet Kei zer met een snoexsprong uit een voorzet van Cees Groot, de stand op 2-1. In deze stand zou geen verandering meer komen, wel in de lichamelijke toestand van enkele Ajacieden. Voor al in de tweede helft werden er en- WIELRENNEN kele persoonlijke vetes uitgevochten. Al na vijf minuten verdween Cees Groot hinkend naar de lijn, waar hij i een kwartier lang zo goed en zo kwaad als het ging werd opgelapt. Toen sloegen Keizer en Pijlman met de koppen tegen elkaar. De DWS'er speelde door, de Ajacied ook, maar zo verdwaasd dat moet wor den gevreesd voor een hersenschud ding. Toen pakte De Jong van DWS Sjaak Swart, zodat de voorhoede van Ajax vrijwel buiten gevecht was ge steld. Daardoor kon DWS voortdu rend aanvallen, maar de Ajax-defen- sie, met Pronk en Hoogerman aan het hoofd, wist de club uit de Meer in de halve finale te loodsen. Beker voetbal Advertentie Leslie Nakasjima, een der meest vooraanstaande sportjour nalisten van Japan, is van me ning dat de eer van het Japanse judo op het spel staat bij de vraag of Anton Geesink mag uitkomen in de Olympische Spe len van Tokio. Toen Geesink in 1962 te Parijs het wereldkam pioenschap op een Japanner ver overde, is een schok door Japan gegaan. Japanse judomeesters die Geesink in de Tenri-universiteit aan het werk hebben gezien geloven dat de Hol landse reus verslagen kon worden door een Japanner die zich technisch superieur weet te maken. Dit is een zeer zware opgave maar er wordt aan gewerkt, want de eer van de judo-natie staat op het spel. De Ja panse judo-organisaties hebben, en dat is voor Nakasjima een belang rijke aanwijzing, nimmer ook maar met één woord iets gezegd over de grote strijdvraag van het amateu risme versus het professionalisme. Voor de Japanners is Geesink een amateur. Twijfelachtig Want de amateurstatus van vele Japanse judoka's is, als men die be ziet met de maatstaven welke kenne lijk in Nederland worden gehanteerd, twijfelachtig te noemen. Enkelen zijn bij de politie en kunnen zeer veel trainingstjjd van hun diensttijd af nemen zonder te hoeven vrezen dat hun betaling eronder lijden zal. An deren staan in dienst van grote be drijven die hun sterren zeer veel vrije tijd geven om zich in het judo verder te bekwamen. Als de kandidaten voor Tokio trainen, krij gen ze zonder meer vrij, zoals toen Geesink in de Tenri-universiteit de kandidaten ontmoette: die hadden een maand vrij gekregen. En hun trainers, die zich over amateurisme PAARDESPORT Aanwinsten voor de internationale draverijen In begin april zullen in ons land arriveren drie Amerikaanse dravers, die voor rekening van de heer W. Heymans uit Venlo in Amerika zijn aangekocht. Het zijn de 3-jarige bruine merrie Azalea Hanover, ree. 1.17.7, de drie jarige hengst Fritz Hanover, die als 2-jarige reeds een record vestigde van 1 min. 13 sec. Beide paarden zijn afkomstig van de wereldberoem de Hanover Shoe Farm in Pennsyl vania. De derde is de vierjarige mer rie Merrie Belle, die kan bogen op een record van 1 min. 16 sec., ge maakt als 3-jarige. De paarden zullen door de Neder landse maar in Amerika werkende pikeur H. Hylkema naar ons land worden gebracht. De grote Friese stal Oosting heeft in Italië de 7-jarige bruine hengst Urto, een zoon van de vermaarde Doctor Spencer, gekocht. Zijn record is 119. De uitslagen lulden: Flueesen-priJs: 1. Bianca Scotch (E. Leeman) (1.32.4): 2. Arminius; 3. Al legheny VS. Tot.: wl. f5.60, pl. 1.30, 1.20, 2.50, cov. 3.60, koppel 4.90. Slotermeer-prijs, le serie: 1. Blauwe Druif B (P J. Verhoeve) (1.28.8); 2. Beachcomber; 3. Alex Norton. Tot.: wl. f3.20, pl 1.40. 2.30. 2.40, oov. 6.50, koppel 4.70, trio 136.10. 2e serie: 1. Zelma Dear (E. de Vis ser» (1.28.7): 2. Boogie Hollandia; 3. Bold Mac. Tot.: wl. f34.50. pl. 3.70. 1.60. 1.80. cov. 6.70, koppel 14. Snekermeer-prys: 1. Yankee Maid (B. G. M. Moons) (1.24.6); 2. X Hanover; 3. Upper Ten. Tot.: wl. f3.90, pl. 1.50, 1.40, 2.20, cov. 3.90, koppel 8.50. TJeukermeer-priJs: 1. Atie van de Lente (E. van Dooyeweerd) (1.26.6); 2. Zatopeck; 3. Zigeunerkoning. Tot.: wl. f8.70, pl. 1.50, 1.20, 1.90. cov. 4.10, koppel 14.40. Heegermeer-prys: 1. Zlon B (J. H. Vreeswijk) (1.26.8); 2. Anna Scotch; 3. Alkestis van E. Tot wl. f3.10, pl. 1.40. 1.40, 1.30. cov. 4 10, koppel 4.30. Slotermeerprijs, finale: 1. Bold Mac (W. Leeuwenkamp) (1.27.8); 2. Blauwe Druif B; 3. Beachcomber. Tot.: wl. f6.60, pl 2. 1.30, 1.30, cov. 4.80, kop pel 14.20. Totalisator-omzet f 121.283. geen zorgen schijnen te maken, wa- hen is Geesink de enige buitenland- ren het erover eens dat Geesink naar se kandidaat van groot postuur. Met Tokio moest worden uitgezonden. andere buitenlanders zullen de Ja- j panners niet zoveel moeite hebben Open categorie als mtt d' lWhts' rtus- In 1960 is Geesink voor de Olym pische worstelwedstrijden afgewezen omdat hij prof. was: hij heeft een sportschool in Utrecht. Maar onder de in 1961 opgestelde regels, aldus Nakasjima, wordt een man nog geen prof. als hij sportlessen geeft. Alleen indien hij de opleiding van kandi daten voor de Olympische Spelen op zich zou nemen zou hy prof. wor den. Trouwens: Isao Onokoema, op wie Japan zijn hoop gevestigd heeft voor tenminste één gouden medaille, is een judo-leraar aan de Tenri-uni versiteit. En niemand heeft gezegd dat Inokoema niet aan de Olym pische Spelen mag deelnemen De Japanners menen dat Geesink in de open categorie moet uitkomen. Daar wordt hy hoogstwaarschijn lijk Olympisch kampioen. In de drie gewichtsklassen (licht, midden en zwaar) blijven er dan voor de Japan ners genoeg kansen over. Want voor Advertentie Zwartepoorte lid KNWU-commissie De 47-jarige Amsterdamse zaken man Adrie Zwartepoorte is tot lid van de sportcommissie van de KNWU benoemd. Zwartepoorte heeft vooral in de jaren voor de oorlog triomfen als wielrenner gevierd. Hij maakte bijvoorbeeld deel uit van de achtervolgingsploeg bij de Olympi sche Spelen in Berlijn in 1936, maar stond vooral zijn mannetje in ploeg- koersen. Samen met Piet Roest won hij er als amateur niet minder dan 68, Later, als prof, zegevierde hij met Ben van der Voort 27 maal. Zijn grootste succes behaalde Zwarte poorte echter in 1940, toen hij prof- kampioen van Nederland bij de stayers werd. Na de oorlog heeft Zwartepoorte deel uitgemaakt van de protestcommissie van de KNWU. RONDE VAN TUNESIE Nederland speelt figuranten-rol De Zweed Gosta Petterson heeft gisteren de derde etappe van de Ronde van Tunesië, welke leidde van La Marsa naar Beja over een af stand van 120 km, gewonnen in 2 uur 49 min. 25 sec. met 1 seconde voor sprong op de Joegoslavië»- Skerl. De Belg Godefroot werd in dezelfde tijd derde. Hij kwam gelijktijdig binnen met de Marokkaan El Gourch en de Roemeen Moiceanu, die respectievelijk 1 als vierde en vijfde eindigden. Onder de eerste twintig bevonde-i zich geen Nederlanders. De als 20ste aanko mende Tsjech Have had een achter stand van bijna vier minuten op de winnaar, Gosta Petterson, die de lei ding in het algemeen klassement heeft genomen. De Amstelveense koning van de winterbanen. Peter Post, die 'zich de laatste Jaren ook een groot coureur op de weg heeft getoond, zal dit jaar definitief in de Ronde van Frankrijk voor het Eelgische merk Flandria debuteren. Post verwacht veel van dit wegseizoen, waarin hy bijna alle grote internationale klassiekers gaat rijden als voorbereiding voor de Tour. Niet dat Post in de klassiekers op spectaculaire overwinningen rekent. Hij is een te nuchter man en reali seert zich heel goed dat de rivaliteit tussen hem en Rik van Looy enerzijds en die tussen de oud-wereldkampioen en de huidige titelhouder Benoni Beheyt anderzijds daarbij tal van moeilijkheden zal opwerpen. Dat is al gebleken in MilaanSan Remo toen Post samen met Van Looy weg was maar de een voor de ander geen kop wilde doen. Maar „ik voel me sterk voor de Tour, waarin ik niet alleen op de groene trui of een paar etappezeges maar ook op een goede plaats in het algemeen klassement wil rijden". Bij de start van het grote evene ment op 22 juni in Rennes zal Post aan zijn zijde de Brabander Huub Zilverberg en de sterke Belgen Planckaert en Vannitsen vinden, welk select kwartet niet in de ron den van Spanje en Italië zal uit komen maar zich geheel op de grote Tour gaat richten. Zilveren Molentoernooi begonnen De ontstoken verlichting en de feestelijke klanken van de jeugd drumband „Den Burcht" luidden gisteravond op het LFC-terrein aan de Boshuizerkade het jaarlijkse Zil veren Molentoernooi van de kanaries in. Televisie, koude en andere zaken hadden de (talrijke) toeschouwers er niet van weerhouden de eerste wed strijd in dit toernooi tussen Rijns burgse Boys en DOSR te komen aanschouwen. Dat de aanwezigen niet bedrogen zijn uitgekomen, blijkt wel uit de negen doelpunten, die in de Het damesteam van KVC uit Kat wijk heeft gisteravond in het Gym nasium beslag gelegd op het kam pioenschap van de Afdeling Leiden NeVoBo door de indertijd afgebroken wedstrijd tegen rivaal Argos met 3-1 te winnen. Aan het begin van de competitie waren KVC en Argos tegen elkaar In het strijdperk getreden in een duel, dat na drie sets wegens tijdgebrek moest worden gestopt. De stand was toen 12-15, 15-12, 13-15 in het voor deel van KVC. Door omstandigheden moest de resterende set aan het einde van de competitie worden gespeeld. En van deze set hing het kampioenschap van de Afdeling Leiden afImmers, als KVC die laatste set sou winnen dan was zij kampioen; by setwinst van Argos moest een beslissingswed strijd worden gespeeld. Beide ploegen waren in dit korte gevecht zeer nerveus in haar spel. De Katwijkse dames hadden hun nervositeit het eerst bedwongen. Zij toonden op behoorlijk peil staand volleybal en het was toen wel duide- Het team van KVCdat kam pioen van de Afdeling werd: zittend v.l.n.r. Krijna Ravens- bergenSchaap, Henny Schaap Adri v. d. Plas. Staand: Hannie de BestNel van Duyvenbode, Pieter Bas van Duivenbode (coach). Tineke van Duyven bode. Margreet van Elk. (Foto Leldsch Dagblad) lijk dat KVC deze wedstrijd zou win nen. Argos werd steeds zenuwach tiger en KVC steeds kalmer. Met 8-15 greep KVC de set en de zege tot dolle vreugde van speelsters en be stuursleden. Namens het Afdelingsbestuur bood de heer Van Winkel na afloop zijn gelukwensen aan die hij vergezeld liet gaan van een boeket bloemen. Hy sprak de wens uit dat KVC de Afd. Leiden op waardige wyzezal ver tegenwoordigen in de komende pro motiewedstrijden. (Van onze correspondent) Er z(jn ditmaal drie prijswinnaars in de sporttoto die de maximumprijs van f. 50,000 netto ontvangen. Het zijn mevr. H. J. Jans-Montagne uit Den Haag (lid van Zwart Blauw), de heer H. Smink uit Arnhem (lid van Ede), en de heer B. H. de Willigen uit Souburg (lid van VAW), die het tot 12 juist voorspelde wedstrijden hadden gebracht. Er was in deze sporttoto niemand die alle wedstrijden goed heeft voor speld. Voor de bijzondere prijs van f. 25.000 hebben zich 271 personen gemeld, die ieder 90 gulden ontvan gen. loop van het duel werden gescoord. Hiervan namen de Boys er zes van voor hun rekening en moesten de mannen van Roelofarendsveen met de resterende drie doelpunten genoe gen nemen. Ondanks het grote aantal doelpun- en en de 51 ruststand in het voor.» deel van Rijnsburgse Boys heeft het duel gedurende de gehele wedstrijd een boeiend karakter gehouden De beslissing, wie van beide vereni, gingen de strijd in dit toernooi zou mogen voortzetten, viel in de twin tigste minuut. De 10 voorsprong, die de Rijnsburgers in de tiende minuut door De Hoed hadden geno, men, groeide binnen de minuut uit tot 3—0. Rechtsbuiten Van der Kwaak strafte eerst een foutieve erugspeel. bal van linksachter Kennis af (2—0), NauweRjks was de bal weer van dé middenstip vertrokken, of de DOSR- defensie moest ten koste van een hoekschop redding brengen. Hieruit kopte De Mooy, na enig mistasten van doelman Hoogeboom, nummer drie in het net. Doelpunten honger De Veners, die kennelijk de tijd gekomen achtten er iets aan te gaan doen, ontworstelden zich aan de Rijnsburgse druk. Dit leidde tot suc ces. Bij een aanval over links liet midvoor van der Meer een harde schuiver los, die doelman Paauw kansloos liet (31). De geelzwarten sloegen echter ver pletterend terug. Het DOSR-doel werd onder zware druk gezet. Van der Kwaak vergrootte de voorsprong tot 4—1. Midvoor De Heyer kwam, na een verre trap door het midden. doelman Hoogeboom. Zijn boogballetje belandde echter net naast, in plaats van in het doel De doelpuntenhonger van Rijnsburgse Boys was nog niet gestild. Nog voor de rust kreeg De Heyer toch zUn zin, nadat reeds tweemaal een DOSR-been op de doellijn redding had gebracht, onder het motto, drie maal is scheepsrecht, de vijfde treffer in het doel deponeerde. Offensief DOSR nam in de tweede helft direct het initiatief in handen. On danks enige reële scoringskansen- gelukte het de Veners niet de bal in het doel te drukken. Na ongeveer een kwartier spelen was het echter wel raak. Een hard vleugelschot van rechtsbuiten Van der Klink werd door doelman Paauw verkeerd beoor deeld. De van de lat terugspringende bal kwam als een cadeautje op een presenteerblaadje voor de voeten van Van der Meer, die er wel raad mee wist (5—2). Doelman Paauw herstel de zijn fout echter voortreffelijk, door hierna enkele geweldige kogels te stoppen. Met het uitvallen van een gedeelte van de verlichting verdween ook het vuur uit de DOSR-ploeg. Rijnsburgse Boys ging, nadat het „euvel" was verholpen weer in de aanval. Links buiten De Best maakte er via het lichaam van rechtsachter Kennis 6—2 van. Vlak voor het einde kon Klink de stand voor DOSR een nog iets dragelijker aanzien geven, na goed doorzetten gaf hy doelman Paauw voor de derde maal het na kijken (6—3) Korfbalprogramma voor Pasen Op 2e paasdag speelt Vicus Oriëntis voor de competitie tegen Swift in Middelburg, een ontmoeting die de wltzwarten, gezien hun fraaie lei derspositie, dienen te winnen. Fluks neemt deel aan het inter nationale pa as toernooi van de Ko ninklijke AKC te Antwerpen: Zui derkwartier bezoekt de seriewedstrij den van Fortuna te Delft en Danaïden neemt deel aan de series, welke DSV te Bussum organiseert.

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 19