Adri van Polanen uit Leiden NJJB-kampioen bij junioren Service van SYL faalt in de beslissende set Volleybalteam wint fel, nerveus duel van Italië LGB mag drie volle minuten verspelen Scylla gaf PSV geen enkele illusie: 10-0.... Outsider wint Prix JlÏBILEUMKAMPIOENSCHA PPEN JUDO I OLLE\ BALCOMPETITIE Joop de Wolff verslagen KANGOEROESj mist Karamov Uitzending naar Tokio nog onzeker Ir. Pauleu weg. vlug Vlasow heeft nu alles Ta fel ten n isroinjiel ilie Triomf voor Duitse pikeurs LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 27 JANUARI 1964 WIELRENNEN Zege van Oudkerk Onze landgenoot Jaap Oudkerk heeft zondagmiddag tijdens wedstrij den in het Antwerpse sportpaleis een fraaie zege behaald in de finale van het achtervolgingstoemooi voor ama teurs. Oudkerk versloeg de Belg Maenhout met een tijd van 4 min 56.6 sec. over de 4 km. hetgeen een nieuw baanrecord betekent. Maenhout had een achterstand van 15 meter. Vóór de start van de zes daagse van Antwerpen zal Oudkerk nu uitkomen tegen wereldkampioen Jean Walschaerts België» Ook Piet van der Lans behaalde een overwinning Hij werd eerste in een afvalwedstrijd voor Jan Rasch en de Belg De Roo. Chris Kipping werd vierde. Tijdens een wedstrijd achter demy- motoren voor professionals kwam on ze landgenoot Jo dg Haan vrij ernstig te vallen. Bij een onderzoek in het ziekenhuis bleek dat De Haan een barst in zijn sleutelbeen had opgelo pen. De wedstrijd werd gewonnen door de Belg Fran« Aerenhouts met een tijd van 14 min 48.6 sec over de 15 km Henk Nijdam werd zesde met twee ronden achterstand. In de finale van het achtervol gingstoemooi voor professionals liep de Belg Hugo Scraven zijn Zwitserse tegenstander Roland Zoeffel na 3 minuten en 45 sec in. Scraven ging door en kwam uit op een tijd van f min 21.6 sec over de 5 km. De tweede testmatch tussen In dia en Engeland, die Bombay werd gehouden, is evenals de eerste in een draw geëindigd. De score was: India 300 en 249 voor acht gesloten. Engeland 233 en 206 voor drie. Het gaat er zo langzamerhand weer naar uit zien. dat de zwem- ploeg van de Leidse Golfbrekers ook dit jaar met de officieuze NKS- I titel gaat striken. Na twee van de I drie seriewedstrijden leidt de Leidse 1 ploeg met niet minder dan 180 pun ten, hetgeen neerkomt op drie volle minuten. Een verschil dat de niet al te sterke tegenstanders van de Golf brekers zeker niet kunnen overbrug gen in de laatste ontmoeting. Dat de LGB gistermiddag in Alk maar ruim 100 punten uit zou lo pen op de naaste concurrenten lag eigenlek niet in de lijn der verwach ting. maar door het tegenvallende re sultaat van het Utrechtse Wilskracht, dat. van de tweede naar de derde plaats duikelde. Is de LGB op fluweel gekomen. De Leiose zwemmers en zwemsters behaalden in het Alkmaarse Sport- fondsenbad overigens negen van de twaalf overwinningen. Overwin ningen die zonder al te veel tegen stand werden overoverd. De tijden waren dan ook niet bijster snel. Een uitzondering dient te worden ge maakt voor Hans Geertsma en Toon Timp, die elkaar op de 50 meter sch~ 'slag opzwiepten naar behoorlij ke tijden, t.w. 37.5 en 37.6. Daarente gen vel de tweede plaats van Jopie d? Heijde op dit zelfde num mer bij de meisjes (44.7) wat uit de toon. De Leidse Golfbrekers lelden na twee wedstrijden met een totaal van 4198.7 punten, op grote afstand ge volgd door het Haarlemse DWT dat tot 4378.5 punten ls gekomen. Wils kracht uit Utrecht is derde, terwijl het Amersfoort» Sedna de vierde plaats bezet. De belangrijkste uitslagen luiden: 100 meter rugslcg dames: 1. T. Paar- öekoper (LGB) 1.22.2; 3. E. van Brussel (LGB) 1.26.8. idem heren: 1. M. van Beukering (LGB) 1.11.1; 3. F. de Hosson (LOB' 1.14.1 50 m. vlinderslag dames en meisjes: 1. en 2. C. Blom (LGB) en N. Leeu wenkamp (Sedna) 40.5; idem heren en jongens: 1. C. Prins (LGB) 30.3: 50 m. schoolslag meisjts: 1. E. Mul der Wilsk» 44.1; 2. J. de Heijde 'LGB' 44.7; idem jongens: H. Geertsma (LGB» 37.5; 2. T. Timp (LGB) 37.6; 50 m. vrijeslag meisjes: 1. C. Blom LGB' 33.4: idem jongens: 1. M. Beminck (DWT» 28.2; 2. T. Timp (LGB> 29.8; 4 x 100 m. vrijesl. est. dames: 1. Wils kracht 5.22.7; 3. LGB 5 41.6. idem heren: 1. LGB 4.22.4; 4 x 50 m. wisselslag est. dames: 1. LOB 2.35.7; Idem heren: 1. LGB 2.10.9; Uitslag 2e ontmoeting: 1. LGB 2069.7; 2 DWT 2170.4. 3. Sedna 2216.4. Twee Leidse judoka's hebben van zich doen spreken tijdens de in Am sterdam gehouden nationale judo- kampioenschappen, die dit keer In het teken stonden van het 25-jarig bestaan van de NJJB. Adri van Po- Selectie Met het oog op de komende Judo- interland Nederland-Verenigde Sta ten. die op 5 februari in de Beatrix - hal in Utrecht zal worden gehouden, heeft het bestuur van de Federatie van Nederlandse Judo en Jiu JltSU- bonden gemeend aangezien deze wedstrijd niet in het wedstrijdpro- gramma was opgenomen om dins dag in de dojo van de heer Nauwe- laerts d'Age te Overveen een selec tiewedstrijd te organiseren voor de sterkste Judoka's uit Nederland. Uit de vier bonden, de NJJB, de Judo kwal Nederland, de Naja de Neder landse Katholieke Judobond, die te- s~uii... ...au? vorm..;, zullen de zes sterkste judoka's worden ge kozen om tegen de Amerikanen aan te treden. Zes deelnemers per bond zijn hiervoor aangewezen en voor de NJJB zal oa. de Utrechtse wereld kampioen Anton Geesink in het zwaargewicht deelnemen. Zeker is het dat voor de Naja, de 23-jarige Amsterdammer Willem Ruska, die een maand geleden enkele mooie successen boekte tegen gere nommeerde Franse en Duitse tegen standers. eveneens in het zwaarge wicht zal uitkomen Aangezien het hier gaat om de Een spectaculair moment uit de strijd tussen Jan Snijders (r.) en Warmerdam. man die jarenlang in de Kodokan Dojo in Tokio heeft getraind, tegen Anton Geesink zou uitkoman. een gevecht waarbij alle judoliefhebbers in Nederland zich de vingers zouden aflikken. Bij nadere informatie bleek echter dat John Bluming, die enige tijd geleden geelzucht heeft gehad, zichzelf niet capabel achtte om tegen een man als Geesink uit te komen. De wedstrijden die dinsdag in Over- Versterking sterkste judoka's bestond de moge- veen zullen plaats hebben, zijn niet lljkheid dat ook John Bluming. de I toegankelijk voor het publiek. ADRI VAN POLANEN lanen (Sportschool Luiten) werd Nederlands kampioen In het midden- gewicht Junioren en Joop d eWolff werd bij de zwaargewichten senioren 1 In een uitputtende finale, waarin moest worden verlengd, verslagen 1 door de oud-Europese kampioen Van Ierland. BU de junioren gingen alle natio nale titels naar de districtskampioe nen van Zuid-Holland. Naast Van Polanen wormen T. Hoogendljk lichtgewicht) en L. Matla (zwaarge wicht) het kampioenschap. Van Po- lanen versloeg in de voorronden Coolen (Z. Ned.) en. Van Dam (O. Ned.» en won de eindstrijd verdiend op beslissing scheidsrechter van Lok horst (M. Ned). De grootste verrassing bij de se nioren was de nederlaag van mid dengewicht Joop Mackay nog niet geheel hersteld van een blessure tegen Wiss ink in de halve finale. Lichtgewicht „veteraan" Coo6 Bon te (Delft) zegevierde over Van der Steen door een goede overname. Na enerverende strijd tussen twee leden van de kernploeg, Jan Snijders en Henk Warmerdam, zegevierde eerst genoemde in het middengewicht op beslissing scheidsrechter. Een bijzonder spannend gevecht was de finale in het zwaargewicht tussen Joop de Wolff en een terug gekeerde Jan van Ierland, die na vijf minuten verlenging een 4e arm- worp plaatste en een vol punt scoorde. Advertentie BETERE PRESTATIES IN DE SPORT Op grond van langdurige proef nemingen bij sportbeoefenaren van Internationaal formaat is vast gesteld, welke samenstelling een vitaminen-preparaat voor de sportman moet hebben. Dit is in de MEDIAC-dragee verwerkt. Een regelmatig gebruik van MED1AC leidt tot een verbeterde algemene lichaamsconditie,waar bij het lichaam, geheel langs natuurlijke weg. In staat wordt gesteld de vereiste prestaties te ieveren. Ook bij langdurig ge bruik heeft MEDIAC. Indien men zich aan de op de verpakking aangegeven dosering houdt, geen schadelijke gevolgen voor liet lichaam. SPORTVITAMINEN set en dan nog verliezen met 1215. daarna tweemaal setwinst met 1510 en 15—13, waardoor wij op rozen schenen te zitten en de volkomen ineenstorting in de zo belangrijke vierde set. Een dieptepunt veroor zaakt door het prachtige verdedi- Hct Nederlands volleybal- gingsspel van de Italianen en de team, letterlijk en figuurlijk tot I™?* smashkracht "tm aanvoerder EEN VAN DE ZEVEN MEDICA-SPORT PRODUKTEN in de toppen van de vingers ge laden, heeft zich zaterdag in Brussel door een 3-2 zege op Italië geplaatst voor de Olym pische Spelen. De setstanden waren: 12-15, 15-10, 15-13, 6-15 en 15-10. Door deze zege bevochten in een heroïsch en tumultueus gevecht, staan onze landgenoten met één been in het vliegtuig dat hen van Scliiphol naar de Japanse hoofdstad zal brengen. Met één been, want het andere kan pas worden bijgetrokken, wanneer het Nederlandsch Olym pisch Comité van mening is, dat uitzending verantwoord ls. „Tokio". Dit woord is zaterdag ln Brussel zowel bij de Italianen als bij de Nederlanders niet van de lip pen geweest. Want enkele uren voor de zo belangrijke kwalificatie-wed strijd kreeg de Italiaanse ploeg van het nationale Olympisch comité een telegram waarin kort maar duidelijk werd gesteld, dat wanneer ztf de strijd tegen Nederland zouden win nen, het reisbiljet naar Tokio gereed lag. Met deze psychologische steun ln de rug, vochten de Azzuri, die zich intensief op dit treffen hadden voor bereid en een week lang ondeT lei ding van de Joegoslavische trainer Trinajstic bijeen waren geweest, als leeuwen tegen een Oranjeteam dat in deze zenuwenoorlog wel wankelde, maar en dat ls ongetwijfeld de belangrijkste winst geweest zich in de eindfase ondanks enige vreem de scheidsrechterlijke beslissingen en ondanks een slecht gespeelde vierde set. zegevierend uit de strijd kwam Een belangrijke winst., omdat het zo vaak ln de Nederlandse sport voor komt, dat een ploeg net dat kleine beetje mist om de winst tot zich te trekken. In Brüssel werd door de Nederlandse volleyballers, ook dank zij coach Henk Blok, die op tactische wijze onze landgenoten leidde, een prachtige mentale overwinning ge boekt. Niet ln de laatste plaats werd de zege behaald door de steun van de supporters op de tribune, die met de yell „Tokio.Tokio. Tokio. ln de beslissende set onze moegestre den landgenoten naar de overwin ning sleepten om daarna als uitge laten figuren het strijdperk ln bezit te nemen. Geen schoonheidsprijs Ofschool de wedstrijd echter niet de schoonheidsprijs veroverde daarvoor stond er te veel op het spel en vierde de nervositeit te vaak hoogtij vergoedde de spanninc zoveel, dat allen die deze ontmoetine hebben gezien als vastgenageld op hun zitplaats waren. Wat te zeggen van een 104 voor sprong voor Nederland Ln de eerste van Bellagambi en Bondi. Zij knalden langs de verblufte Nederlandse verdedigers van 0—1 naar 07 om vla een korte opleving van de onzen: 610. met ruim ver schil (6—15) de stand in evenwicht Nederlandse jeugd tegen Duitsland Het voorlopig Nederlands jeugdelf- tal (1618 Jaar) zal woensdag 29 januari a.s. ln Duisburg een oefen wedstrijd spelen tegen een West- duitse jeugdploeg. Het Nederlandse team is als volgt samengesteld: Doel: Van Straaten (NOAD>; achter: Duinhouwer (FeUenoord» en Kerkhof (Veendam;: midden: Van Dulleman (ADO), Van Ierssel (De Baronie) en Van der Vall (Feljen- oord); voor: Koens, Van Dijk (bei den SW), Brokamp (Chevremont), Ch. Hartjes (De Graafschap) en Graauwmans (NAC». Reserves zijn: Van der Roer fSW). Franken (Sparta). Veenstra (Go Ahead I. Drost «Wageningen» en Van der Kuylen (Helmond». VOETBAL Katwijk en Die Haghe hebben za terdagmiddag op het redelijk bespeel bare terrein aan de Piet Heinlaan in Katwijk een vriendschappelijke wed strijd gespeeld die door de Haagse derdeklasser verdiend met 36 werd gewonnen. Bij de rust bedroeg de Haagse voorsprong reed. 03. De Katwykse doelpunten kwamen op naam van midvoor J. Hasenoot (2» en linksbinnen De Ridder. Voor Die Haghe scoorden Rietkerk (4) en Breeman (2). GEWICHTHEFFEN Yuri Vlasow heeft gisteren bij ge- wichthefwedstrijden in Moskou het wereldrecord tweehandig trekken op zijn naam gebracht door 168 kg. om hoog te brengen. Het was het enige wereldrecord in de zwaargewicht klasse, dat niet ln het bezit was van de Russische Olympische kampioen. Het stond sinds 13 september 1963 op naam van zijn landgenoot Leonia Zhabotinsky met 167.5 kg. Vlasow. die 131 kg. weegt, heeft nu de volgende wereldrecords op zijn naam staan: drie olympische oefenin gen: 557.5 kg. (187.5 - 160 - 210»; drukken 192',2 kg.; trekken 168 kg.; stoten 212 kg. te brengen (22». Toen gebeurde waar iedere Nederlander op hoopte, maar wat hij niet meer verwachtte. Aangemoedigd door coach Blok trok de Nederlandse ploeg in de vijfde set fel van leer. Jacques de Vink voordien niet in zijn beste vorm stekend kwam eindelijk goed op slag. Rob Groenhuyzen. de beste Nederlander, miste geen smash en ondervond uitstekende steun van de bijkans foutloos spelende Jan v. d. Hoek. Van der Stoep viel niet zo erg op. maar hij was overal waar hij moest zijn en dat was vooral ln de kritieke ogenblikken van veel belang. Via 2—2. 4—4. 6—6. 8—8. 9—9. 13—10. waarbij soms de haren te berge rezen over de grove fouten van de Belgische arbiter Fabbre, werd het tenslotte 1510. Nederland had zich naast j Rusland, Tsjecho-Slowakije. H011- garije. Roemenie. Japan. Brazilië. I Verenigde Staten, Korea en Marokko I bij de Olympische tien geschaard. Ir. A. Paulen, vice-voorzitter van het NOC en „waarnemer" bij deze wedstrijd gaf als blijk van waarde ring coach Henk Blok een daverende slag op de schouder en zei „Kom na Innsbrück maar met ons praten" waarna hij zich weghaastte om toch maar vooral niet tot een duidelijke uitspraak hoeven te komen! SVL-nicuwe-stijl heeft het Concordia in de Rotterdamse Energie Hal verre van gemak kelijk gemaakt. De gastheren waren na afloop dan ook zicht baar verheugd (en opgelucht) met hun 3-2 zege. Kangoeroes, zonder Lex Karamoy, verloor met 3-1 van de Libanon-reser- ves. Libanon 2 begon met rustig en ge plaatst serveren en Kangoeroes was zonder dat nu meteen kon worden gesproken van misverstanden en fou ten bij het stoppen van de Libanon- services toch duidelijk niet ..happy' in het veld. De centrale figuur. Lex Karamoy. was er niet bij en zal er, naar ons is meegedeeld,', voorlopig niet bij zijn. Zijn afwezigheid drukte een stempel op het spel van Kangoe roes. Lex Karamoy kon. zoals vroeger Dick Bonnet bij HVL. van een flod der-pass toch vaak nóg een redelijke set-up maken. Zijn teamgenoten heb- men nu wel gemerkt hoezeer zU bij de aanval door Karamoy. die met zijn nog steeds heel snel reageren ook onder onbespeelbaar lijkende lage passes kon komen, verwend zijn ge worden. Af en toe Af en toe wanneer de onderhandse stop goed lukte waren er behoorlijke set-ups technisch heeft het Kan goeroes-team zeker kwaliteiten en dan lukten ook de smashes. Libanon 2 won echter de eerste set. zonder be dreigd te zijn geworden, via 65. 97 en 13—8 met, 15—9. Met 14—9 leek ook de tweede set voor de Rotterdam mers te zijn. Ineens echter lukten de onderhanadse stops en set-ups bij onze stadgenoten en toen de gast heren wilden proberen het getij te doen keren door een hoger tempo te gaan spelen, ging Kangoeroes daarin mee om via 1414 met 1614 winst te boeken. 1—1. Kangoeroes bleef be hoorlijke tegenstand bieden in de derde set maar op de kritieke mo menten waren de gastheren gelukki ger met hun smashes 1513 en 21 voor Libanon 2. De laatste set werd voor Kangoeroes een debacle. Wat er ook maar verkeerd kon gaan ging verkeerd. 151 en 31 voor Libanon 2. dat de zege verdiende maar met deze cijfers toch wel wat teveel van het goede kreeg. De opname in het eerste team van SVL van Dick Passchier en Kees de Rooy blijkt inderdaad een versterking van de roodwitte formatie te zijn. la ten we het meteen zeggen, niet alleen de Concordia-spelers en hun coach, maar ook de toeschouwers waren van mening dat het een gelukkige zege was voor de Rotterdammers. Tot 8—8 ging ln de eerste set de strijd vrijwel gelijk op. Toen drukte Concordia via 139 door naar 15—10. De service lukte bij de gastheren in deze spel fase beter dan bij onze stad genoten. Met 12—11 na 83 en 12—9 kwam Concordia in moeilijkheden. Het zou misschien de inzet voor set- winst van SVL hebben kunnen ziln als toen een plaatsbal op de achter lijn niet door de arbiter ..uit" zou zijn gegeven. Van een eigen waarneming was hier geen sprake en datzelfde kan ook worden gezegd van de tweede scheidsrechter. Een dubbel fout. zou hier de beste oplossing zijn geweest. Nu kwam de service bij de Rotterdammers, die die gelegenheid om de set te pakken niet voorbij lie ten gaan 1511 en 20. Niet bereid SVL was echter nog lang niet be reid het hoofd in de schoot te leggen. Goede aanvallen en ook goed blokke ren van de beste Rotterdamse aan valler. Van Evk. door het duo Frans Sieval en Dick Passchier. vormden de basis voor de setwinst van SVL. Via 6—5 en 13—7 werd het 1510 en 2—1. Concordia kon weliswaar een 118 voorsprong nemen maar SVL bleef zijn spelritme behouden en voor het goede aanvalswerk moest Concordia terug. 13—12 en 1512 voor Paul Stikkelorum c.s. Jammer dat ln de beslissende set bij SVL de service faalde. 159 en 31 voor Libanon 2. Overeenkomstig de verwach tingen heeft Scylla zaterdag avond in Eindhoven geen steek laten vallen tegen P.S.V. Niemand kan vooraf getwij feld hebben aan een Leidse overwinning, doch dat het zo gemakkelijk zou gaan als nu het geval was, is toch verrassend. Het toont niet alleen de grote vorm van het Leidse team aan, maar bewijst tevens dat de ster ke positie op de ranglijst niet zo maar toevallig is. Eerlijkheidshalve moet ter verdedi ging van de gastheren aangevoerd worden dat zij de steun van hun sterkste man, Suiskens. deze avond moesten ontberen, omdat hij daags 1 ^jet a] lastig kunnen maken. Wel onderstreepte zijn goede vorm door tegen Biemans de eerste game te winnen met 621 en de tweede met 16—21. Springer had tegen Coumans wat meer moeite, vooral in de eerste game die hij pas in de verlenging won en wel met 2022. De stand was op dat moment echter al 08, zodat de zege niet meer in gevaar kon komen Deze geruststellende gedachte gaf hem de kracht de volgende game met 1721 binnen te halen. Door dit resultaat handhaafde Scylla zijn positie ln de kopgroep van de ereklasse, zoals uit onderstaande ranglijst blijkt: AMVJ 12—21; Nedlloyd 10—19 SVE 12—18: Scylla 11—17; Smash 11—12; Wibo 12—9; Povac 11—6; Batswingers 114; PSV 12—4; Tref fers 124. Geen lammeren DOCOS heeft het de lijstaanvoer der van de hoofdklasse A. AMVJ 2. tevoren een verkeersongeluk gehad. Met uitzondeiing van het dubbel spel en de partij CoumansVan der Helm. werden alle partijen in twee games beslist. De tafels konden zo doende al na tweeeneenhalf uur weer worden opgeborgen. Gerard Bakker Nike Hanover, een complete out sider, heeft zondag ln Vincennes de Grand Prix d'Amerlque gewonnen. De zware draverij over 2600 meter had een zeer verrassend verloop. De grote favorieten OZO (verleden jaar winnaar) en Patara kwamen er in het geheel niet aan te pas. Nike Han over, een paard van Amerikaanse af komst, is momenteel eigendom van 1 de Italiaan Bergami. De Duitser Haas Fromming was de zegevierende pikeur. Duitse pikeurs legden trouwens be slag op alle ereplaatsen, want Roman Kriiger reed het Franse paard Nlsos H. dat als tweede eindigde en Kurt Hormann leidde Morlant D (Frank rijk) naar de derde plaats. Er namen 19 paarden aan de dra verij deel. Nike Hanover Hep de 2600 meter In 3 min. 25.1 sec. en maakte een kilo- De inish van de Prix d'Amerique. metertljd van 1 min. 18.9 sec. Het verschil tussen nummer één en nummer drie bedroeg aan do finish slechts 0.6 sec. Degenen, die Nike Hanover als winnaar getipt hadden, waren bijzonder goed af. voor elke Ingezette frank kregen zij er 81 te rug. iswaar hebben onze stadgenoten zich niet als lammeren naar de slacht bank laten leiden, maar zij hebben ook geen enkel ogenblik de kans ge had om ook maar één enkel punt mee naar huis te nemen. Onder aanvoering van de nog steeds ongeslagen Goudsmit bouw den de Amsterdammers aan een regelmatige overwinning, waarbij alleen Van Steenbergen het genoe gen mocht hebben, in de derde partij van de avond, een zege te boeken. Hij deed dit tegen mej. Wynla (1921. 1821) en verkleinde de achterstand daarmee tot 21. Verder Lelds succes bleef uit, on danks de felle tegenstand van zowel Van Steenbergen als Van Veen tegen Van der Berg. die de zwakste Am sterdammer bleek. Teleurstellend i Wel heel teleurstellend was het resultaat dat de Scylla-reserves boekten tegen het onderaanstaande j Milksteamers. Niet alleen verspeel den zij daardoor hun derde punt ln J deze competitie aan deze tegenstan ders. maar bovendien hun kansen op het kampioenschap. Vooral het falen van Anker was hiervan de oorzaak. Verkerk bleef zichzelf en won drie- maal, maar Mendel kon slechts een- maal tot winst komen en dat was te i weinig, omdat ook het dubbelspel i verloren werd: 46. Voor een hele wat prettiger bericht zorgde Scylla 3 dat tegen het in deze competitie nog ongeslagen Gossima f de halve winst binnenhaalde: 5—5. Kanbier gaf hier het goede voor beeld door tweemaal te winnen, zo dat mét de winst uit het dubbelspel, Bregman en Schouten slechts een maal behoefden te zegevieren om dit mooie resultaat te realiseren Uitslagen Ereklasse: Povac-Batswingers 6—4, PSVScylla 0—10, Smash—SVE 46, De Treffers—Nedlloyd 1—9, Wibo—AMVJ 0—10. Hoofdklasse A: AMVJ 2—Docos I 9—1, Batswingers 2—Smash 2 5—5, St. Cathrien—Nev. Despair 3—7, I Dordrecht—OTTC 4—6, Vrienden schaarAtoom 3—7.

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 6