DORTMUNDER-GLAS Adverteert in dit blad dik gespiraleerd plakboek „Werkelijk ernstige vraagstukken worden in VN niet behandeld" Erliard: Duitse kwestie MET laten rusten Einde gekomen aan werking van een dwaas testament Ontwerp-wet op de burgerrechten wordt achtergehouden STENO-TYPISTE Verwijt vatl Garill (Portugal) Lonen en tarieven Nu f 9700 akkoord met gewijzigde loongrens China vaart eigen koers SPECIAAL BIJ TWEE 6-PACKS DORTMUNDER aankomend schilder VROUWELIJKE OF MANNELIJKE MEDEWERKER VOOR ONZE BOEKHOUDING (yklop-Strappings Verpakking n.v. BIER WAARBIJ EEN MAN ZICH THUIS VOELT Voor 2 jongemannen is nog plaats DE TWENTSCHE BANK N.V. employé(e) N.V. DE GRAAFF BROS S. A. VAN KONIJNENBURG (0. VERHAAL LEIDSCH DAGBLAD WOENSDAG 4 DECEMBER 1%S in het wegvervoer Tweede Kamer gaan omhoog 1 Nelson Mandela, die leider zou zUn i geweest van het nu verboden Afri kaanse Nationale Congres (ANC), heeft met negen anderen dit Jaar de Zuldafrikaanse regering door sabo tage ten val willen brengen. Dit is gisteren tijdens hun proces in Pre toria verklaard door plaatsvervangend procureur-generaal, Yutar. HU zei, dat het Afrikaanse Nationale Congres door de communistische party werd beheerst. Volgens gevonden papieren had Moskou hulp aangeboden. Dr. Yutar zei verder, dat het ANC in de tweede helft van 1961 een mili taire groep had gevormd, met een boerderij in Rivonia (by Johanes- burg) als hoofdkwartier. Hierin deed de politie op 11 juli een inval, waar- bU vele van de beschuldigden werden gearresteerd. Volgens de aanklager had de mili taire organisatie van de ANC in zes maanden tyds een hoeveelheid ont plofbare stoffen willen opdoen vol doende om een stad als Johannesburg op te blazen. Jonge Afrikanen werden aangeworven voor een militaire op leiding buiten Zuid-Afrika. zy gin gen naar verschillende landen, waar onder Algerije. Egypte en Ethiopië. De beschuldigden, aldus dr. Yutar, hadden zich uitvoerig van de tactiek van de guerrilla-oorlogvoering op de hoogte gesteld in Algerije, China. Cuba en andere landen. Dr Yutar deelde mee. dat hU de beschikking heeft over ongeveer 2000 getuigen. Alle beschuldigden hebben ver klaard niet schuldig te zyn. Noorse motie Noorwegen heeft gisteren in de Veiligheidsraad van de VN, die bijeen was om te spreken over de apartheid, een resolutie ingediend waarin alle landen wordt gevraagd onmiddellyk op te houden met de levering van materiaal aan Zuid-Afrika dat be- stemd is voor de vervaardiging van wapens en munitie. De secretaris-generaal van de VN zou een groep deskundigen moeten vormen welke de middelen zal bestu- 1 deren „waardoor de mensenrechten in Zuid-Afrika kunnen worden gega randeerd". Ook de rol die de VN daarbU kunnen spelen dient onder ogen te worden gezien. Allen die wegens verzet tegen de apartheidspolitiek zyn gevangen gezet behoren te worden vrUgelaten. In de resolutie wordt Zuid-Afrika bekriti seerd wegens het niet-opvolgen van eerdere aanbevelingen tot opheffing van de apartheid. Tevens wordt op nieuw op alle staten een beroep ge daan de verkoop en levering van wa pens, minutie en militaire voertuigen aan Zuid-Afrika te staken. Resolutie over Portugees gebied De Algemene Vergadering der VN heeft gisteren met 91 stemmen tegen twee stemmen by elf onthoudingen een door de Beheerschapsraad aan haar voorgelegde resolutie aanvaard, waarin de Veiligheidsraad wordt ver zocht „onverwijld stappen te nemen, opdat zyn besluiten ten aanzien van de Portugese gebieden in Afrika wor den uitgevoerd". In deze besluiten heeft de raad aangedrongen op het verlenen van het recht tot zelfbe schikking aan de bewoners der be trokken gebieden, „opdat deze onaf- hankeiyk kunnen worden". Men verwacht in VN-kringen. dat de Veiligheidsraad het vraagstuk der Portugese Afrikaanse bezittingen in behandeling zal nemen, zodra hy ge reed is met de bespreking van het probleem der Zuldafrikaanse politiek van gescheiden rassenontwikkeling. Vermoedeiyk zal dit donderdag of vrijdag as. het geval zyn. Spanje en Portugal stemden tegen de resolutie, terwyi Nederland. België, Brazilë, Canada. Frankryk, Griekenland. Italië. Luxemburg, Tur- kye, Groot-Brittannië en de Verenig- Staten zich van stemming onthielden. Zeven landen, waaronder Zuid- Afrika. waren tydens de stemming niet vertegenwoordigd. „Belachelijk" Vóór de stemming verklaarde de leider der Portugese afvaardiging. Vasco Vieira Garin: .De resolutie is in strUd met het handvest der Ver enigde Naties. Portugal zal officieel voorbehoud maken met betrekking tot de gevolgen ervan". Garin zei ook: „Het is niet de taak van de Veiligheidsraad nieuwe staten In het leven te roepen en nog veel minder om dit te doen door het aan wenden van geweld en tegen de wil der betrokken bevolkingen in. Nieuwe naties ontstaan niet door een stem ming in een of andere organisatie buiten het land, doch door een ont wikkeling van binnenuit. Niettemin wil de Algemene Vergadering, en dat natuuriyk op volstrekt onwettige wijze, de raad hiervoor gebruiken. Dit is rondweg belacheiyk". De Portugese afgevaardigde ver volgde: „Het geeft zeer veel te Vertegenwoordigers van werk gevers- en werknemersorganisaties in het beroepsgoeóerenvervoer over de weg hebben in principe overeen stemming bereikt over een eerste aanpassing van de lonen per 1 jan. I Wanneer ook de Stichting van dc Arbeid zich daarmee akkoord ver klaart. zal aan alle werknemers van 23 jaar en ouder, vallende onder de CAO voor het beroepsgoederenver- voer over de weg. gedurende de periode van 1 januari tot 1 april 1964 wekeiyks een uniforme uitke ring worden verstrekt van f 7 bruto. Voor het jongere personeel zal de uitkering een bepaald percentage van f7 bedragen. Aan het administratieve personeel zal een uitkering per maand worden verstrekt op dezelfde basis als voor het personeel met weekloon. Werkgevers en werknemers moe ten nog overleg plegen over de twee de aanpassing van de lonen tegen 1 april en ook over de algehele herzie ning van de huidige CAO. Met het oog op de komende loons verhogingen en overige kostensty- gingen hebben de werkgeversorgani saties in het beroepsgoederen vervoer over de weg. samenwerkende in de commissie van overleg voor het goe derenvervoer (COG), by de minister van Verkeer en Waterstaat een ver zoek ingediend tot verhoging van de tarieven. denken dat de Algemene Vergadering er wel voor te vinden is vraagstukken te behandelen, waarover het Hand vest uitdrukkeiyk bepaalt, dat zU buiten haar bevoegdheid vallen. Maar problemen met een werkelyk zeer ernstig karakter worden of niet door de Assemblee behandeld, of er heeft een oppervlakkige bespreking van plaats, om het te doen voorko men alsof de Verenigde Naties er toch ln zyn gekend. Als voorbeelden hiervan noem Ik het vraagstuk-Berlyn, de toestand in (Van onze parlementaire redacteur) De Tweede Kamer is zonder hoofdelijke stemming akkoord gegaan met een voorstel van mi nister Veldkamp de loongrens voor de ziektewet, de werkeloos- heidwet en dc invaliditeitswet van f 7450.- op f 9700.- te bren gen. Deze verhoging hangt sa men met het vaststellen van een nieuw indexcijfer voor de kosten van levensonderhoud. Tevens heeft de Kamer ingestemd met. een uitbreiding van de kring vaa byslaggerechtigden inzake de in- terimwet invaliditeitsrentetrekkers. Deze uitbreiding wordt bereikt door dc norm voor uitkering op grond van deze wet die nu op een invalidi- teitspercentage van 66,2/3 procent te brengen op 55 procent. Tenslotte heeft de Kamer zich verenigd met het voorstel van minister Veldkamp om de loongrens van f 14.000.-- per jaar voor de algemene kinderbijslag wet en de kinderbyslagwet voor loon- trekkenden op te heffen. Deze op heffing oogstte geen algemene in stemming. Vier leden van de fractie van de WD, de heren Corver en Van Dyk, mevrouw Van Someren-Downer en mevrouw Kuiper-Struijk. alsmede de communistische fractie hadden be zwaren tegen deze wUziging. De meer derheid van de liberale fractie achtte de opheffing van de inkomensgrens Zuidoost-Azië en die in het Midden- Oosten, het probleem-Kasjmier, de die hét gevolg is van het Akkoord van problemen in het Caraibische-Zeege- j Wassenaar politiek acceptabel. De bied en andere van dergeiyke ernstige verdeeldheid In VVD-fractie, die vraagstukken, die daadwerkeiyk een I reeds lang te voorzien was, gaf de groot gevaar voor de wereldvrede vor- socialist Suurhoff aanleiding om vast men. Doch hier wenden de VereniV te stellen dat nu voor het eerst een de Naties het hoofd terzyde". aldus de deel van een regerinpgezinde frac- leider der Portugese afvaardiging bij tie „uit de boot valt", de Verenigde Naties, Vasco Garin. Kanselier Ludwig Er hard zal het aanbod van zUn voorganger Ade nauer aan de communistische wereld om de Duitse kwestie tien jaar te laten rusten, niet hernieuwen. „De mensen in Oost-Duiteland kunnen na dertig jaar onvrijheid niet nog eens tien Jaar wachten", deelde hy gisteren in Bonn op zyn eerste pers conferentie mee. Erhard Is van plan eind februari een tweede bezoek aan president De Gaulle te brengen. De Bondsrepu bliek zal zich inspannen om de mis verstanden tussen Frankrijk en Amerika uit de weg te ruimen. West- Duitsland heeft respect voor de Franse „force de frappe", zei Erhard. maar het voelt zich onder bescher ming van de Amerikaanse atoom macht nog veiliger. Om een sterke positie tussen „Oost en West" te kunnen innemen, mag het vrije Europa niet verdeeld zyn, ook economisch niet, aldus Erhard. „Engeland moet in de EEG!" Te gelegener tyd zal men het plan om Engeland lid van de EEG te laten worden, nieuw leven inblazen. Wat de handel van de Bondsrepu bliek met de communistische landen betreft zei Erhard. dat men overeen komsten kan verwachten over de uit wisseling van handelsmissies tussen de Bondsrepubliek en Tsjecho- Slo wakije en Bulgarije. Met Polen, Hon garije en Roemenië had West- Duitsland al handelsmissies uitgewis seld. Erhard legde er echter de na druk op. dat met communistisch- China en Albanië geen handelsmis sies zullen worden uitgewisseld. Hy maakte verder een duidelijk onderscheid tussen de bezwaren van zyn regering tegen het verlenen van kredieten op lange termyn aan de Sowjet-Unie en de bereidheid van Bonn om Oost-Duitsland wèl derge- ïyke kredieten te verstrekken. Dit laatste was gebaseerd om het ver langen om het leven voor de 17 mil joen Oostduitsers zo draaglijk moge- UJk te maken. Kerkelijk Leven NED. HERV. KERK Beroepen te Nleuw-Vennep-Abbenes (vac. H. Brons) (toez.) L J. Wisse te Almkerk - te Workum (vac. W. E. Verdonk) H. Stoof te Nijmegen. 1.1. pred. op Curasao. Bedankt voor Wou denberg J. T. Cazander te Oosterwol- de (Geld.) voor Maarssen (wykge- meente 2) J. Vos te RIJssen. Drietal te Scheveningen (vac. A. Groot) J. P. v. Roon te Ermelo. P. J. Bos te Sprang en M. v. d. Bosch te Hoogeveen. GEREF. KERKEN Tweetal te Ermelo (vac. R. J. Beu- kema) C. Glaubltz te Deventer en H. Moll te Werkendam. Beroepen te Lut- Jegast W Visscher te Rutten (NOP) te Kapelle-Blezellnge B. Koekkoek te Heusden te Zoutkamp R. v. d. Berg ex. kand. te Emmeloord (NOP). Aan genomen naar Leiderdorp (vac. J. Ban- ga) J. v. Drie te s'-Gravenmoer. die bedankte voor Waddlnxveen (2e pred. pl Bedankt voor Westerbork P. SUta- ma te Nederhorst den Berg voor Aardenburg. Breskens. Achlum, Ellm. Genderen. Grypakerke. Halle. Holwerd Schettens. St. Pancras. 2e Exloërmond, Wllnls, Wllsum en voor Zwaagwest- elnde D. W. Geslnk. kand. te Amster dam. CHR. GEREF. KERKEN Tweetal te Vlaardlngen J. Keunlng te Veenendaal en M. C. Tanls te Ba- rendrecht. Bedankt voor Nieuwe Pe- kela T. Harder te Kornhorn voor Mussel A. Rebel te Emmelocd (NOP). f (Van onze Haagse correspondent) Aan de werking van een dwaas testa ment is gisteren een einde geko men. En dat betekent, dat na 68 Jaren het Kasteel Heeswyk in het bezit zal geraken van Willem ba ron van de Bogaerde van Ter brug ge en enkele andere erfgenamen. Inderdaad, een dwaas testament. Want in 1895 beschikte jhr. Do na tas Albericus. de toenmalige kasteel heer. dat de erfgenamen pas in het bezit van het kasteel en bybeho- rende landerijen en boerderUen zouden kunnen komen, als de Jong ste erfgenaam 80 Jaar was 'of zou zyn» geworden. Deze Jongste telg uit het geslacht Van de Bogaerde. in 1947 gestorven, zou gisteren die leef tyd hebben bereikt. Al zestien jaar wonen W. baron van de Bogaerde van Terbrugge en zyn echtgenote, vroeger hofdame van Koningin Wilhelmina, in een van de bygebouwen. Het verbiyf in het kasteel zelf was hun krachtens de testamentaire bepaling van Alberi cus ontzegd. Er is veel stryd gele verd om de wonderlyke wilsbe schikking van de 19de eeuwse voor vader ongedaan te maken. Dat is nooit gelukt. Zelfs moest de familie met lede ogen aanzien, dat een groot deel van de vermaarde schil- deriJenverzameling-Van de Bogaer de naar het buitenland werd ver kocht. Wat overbleef was volgens kunstreisgidsen „meer curieus dan artistiek". Niettemin wist het publiek op gro te schaal de weg naar het van oor sprong 14de eeuwse kasteel te vin den. In de zomermaanden werden rondleidingen gehouden door het geheel omgrachte gebouw en langs de ikonen, het glas en porselein en de folterkamer. In het verleden heeft het kasteel velen tot verblijf gediend. Frederik Hendrik had er in 1629 zyn kwartier en later heeft het ook Lodewyk XIV, Pichgru en Napoleon tot onderdak gediend. In 1834 werd het kasteel aangekocht door jhr. Andre Jean Louis baron van de Bogaerde van Terbrugge, die tevens de grondslag legde voor de later verloren gegane kunstver zameling. De baron zelf vertoeft op het ogen blik in Rheine. waar hy eveneens een kasteel bezit, zyn echtgenote verblijft in het by gebouw, waar het echtpaar zich definitief heeft ge vestigd en vermoedeiyk ook zal biyven wonen, als de boedelschei ding heeft plaats gehad. Barones Van de Bogaerde kon niet mee delen. wanneer haar man uit Duitsland zou terugkeren. Al betekende de dag van gisteren dan voor deze oude familie een belang rijk keerpunt, hy ging toch geheel onopvallend voorbij. De admini stratieve uitvoering van de testa mentaire bepalingen zal veel tyd vergen. Bovendien bevinden zich enkele erfgenamen in Londen en in Lissabon. „Een strikte familie-aan gelegenheid dus", zoals de barones verklaarde. „Die zich voorlopig ge heel binnenskamers zal voltrek ken". 5? (Van onze correspondent in Washington) Er bestaat een kleine kans, doch nog altijd maar een kleine, dat het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden zich na Kenne dy's dood actiever zal tonen in de behandeling van de wet op de burgerrechten. Dat is dus de wet die aanzienlijk tegemoet zou ko men aan de eisen van de negers. Het wetsontwerp ls op het ogenblik by de commissie voor de regulering, die ln feite geen belangrijker rol be hoort te spelen dan die van een ver keersagent, die alle serieuze wetsont werpen een kans moet geven in be handeling te komen. De voorzitter van deze commissie is de oude aarts conservatief Smith, een Democraat uit Virginia. Hy verklaarde dat hy de behandeling van de wet op de burgerrechten niet gewenst acht in deze tyd van hysterie. Smith kan vrijwel op eigen houtje voorkomen dat het wetsontwerp uit handen van van zyn commissie komt. Fr bestaat echter een mogeiykhcid het ontwerp toch los te wurmen uit de greep van Smith. Daarvoor moet de meerderheid van het Huis een motie aannemen om het ontwerp vry te krijgen uit zUn commissie. Dit zal moeilijk zijn en tyd vergen, maar een poging daartoe wordt thans ondernomen. President John son heeft zyn goedkeuring aan zulk GEREF. GEMEENTEN Beroepen te Kalamazoo (USA) J. v. Haaren te Ryssen. Bedankt voor Hen drik Ido Ambacht en voor TTtcht P. Blok te Dlrksland. een actie gehecht en McCormick. de speaker van het Huis, gaat ermee akkoord. De Republikein Celler uit New York kan een belangrijke rol spelen in deze actie, want er zal Republi keinse steun nodig zyn om de ver eiste meerderheid van 218 stemmen te halen. Thans gaat een soort petitie rond in het Huls. Het zal wel een week duren voor men zekerheid heeft om trent het resultaat en zelfs indien alles naar wens gaat, zal het wets ontwerp op zyn vroegst op 23 de cember en waar.schynlyk pas op 13 januari in behandeling komen. Het slagen van de actie zou betekenen dat de dood van Kennedy toch ge leid heeft tot enige daden om uit voering te geven aan diens testament. Het is triest dat het Huis geen gro ter élan vertoont, maar de keiharde veteranen in de politiek laten zich kennelyk weinig beinvloeden door de dramatische wending in Amerika's geschiedenis. Een gunstig resultaat van de petitie zou men een minimale en zeker geen grootse of kordate stap in de goede richting moeten noemen. De negerpredikant Martin Luther King, leider van de beweging voor gelyke rechten voor de verschillen de rassen in de Verenigde Staten, heeft gisteren een bezoek gebracht aan de nieuwe president. Lyndon Johnson. Tegenover de pers verklaar de dominee King later, dat de vreed zame betogingen van de negers voor opheffing van discriminerende bepa lingen worden voortgezet. Hy ver oordeelde de „coalitie" die zuldeiyke Democraten en conservatieve Repu blikeinen in het Congres hebben ge vormd met het doel de enige tijd ge leden door president Kennedy voor stelde wet op de burgerrechten tegen te houden. Dominee King zed. dat zyn onderhoud met de nieuwe presi dent .nuttig" was geweest. De Chinese Volksrepubliek zal voortgaan, «mafhankelyk van Rus land haar binnenlandse economie op te bouwen en naar verwezeniyking van internationale socialisme te stre I ven. Dit is de strekking van een bekendmaking, die gisteren werd uit gegeven na een geheim debat van meer dan twee weken van het Na tionale Volkscongres, China's parle ment In het communiqué wordt zowel Amerika als Rusland aangevallen. De Russen worden niet met name genoemd; wel wordt in het commu niqué melding gemaakt van „de ver- raderlyke actie van hen die eenzij dig overeenkomsten verscheurden en deskundigen terugtrokken" en van „het samengaan van het impe rialisme en het moderne revlsonisme om het grote Chinese volk te isole ren". De zitting is door 1.012 afgevaar digden en ook door part y voorzitter Mao Tse-toeng. het staatshoofd Lioe Sjao-tsji en premier Tsjoe En-lal bij gewoond Voorgesteld is. dat naar de volgende (derde) zitting van het par lement meer dan het dubbele van het huidige aantal afgevaardigden zal worden gezonden. Op de slotzitting van de com munistische Wereld vredesraad in Warschau is een beroep gedaan op .alle volkeren ter wereld" om een „vredesoffensief" in te zetten. Func tionarissen vaai de raad hebben giste ren op een persconferentie in de Poolse hoofdstad gezegd, dat er niets aan gedaan kan worden als de Chi nese vredesbeweging haar eigen min derheidsprogramma zou uitvoeren. Gisteren werd een Chinese resolutie met 213 tegen 38 stemmen by 18 onthoudingen verworoen. Wat de re solutie van de Wereld vredesraad zelf aangaat, werd met 274 tegen 42 stem men bij 4 onthoudingen gestemd vóór de grote lynen van de Russische po litiek. China heeft de Russische verte genwoordigers naar de raad in War schau er van beschuldigd met de Indiase afgevaardigden te hebben samengespannen by het ontketenen van een anti-Chtnese rel. De Russen en Indiërs hadden het Chinees-In- dlase grensgeschil by het werk van de commissies gevoegd. GRATIS Best blernieuws! Er Is Dortmunder. Heerlijk, verkwikkend bier. Uw Oranjeboom leverancier heeft het In handige draagkartons met zes flesjes. Bij twee van die 6-packs krijgt U nu een gezellig, speciaal Dortmunderglas. Dat maakt de kennismaking nóg plezieriger. Vraag daarom nü Dortmunder! BROUWERIJtN "OTTERDAM deelnemer leerlingstelsel geen bezwaar, voorkeur voor hen, die zich willen specialiseren als Jachtachilder. JACHTHAVEN 'T FORT - Warmond Wij zoeken voor spoedige indiensttreding een Hebt U boekhoudkundige kennis en meent U met ons doorschrijfsysteem over weg te kunnen meldt U dan voor deze zelfstandige functie in een snelgroeiend, modern importbedrijf bij: Industrieweg 1 - Voorschoten Telefoon 01717—3941* Goede salariëring, 5-daagse werkweek. 4 pet. vakantietoeslag, pensioenfonds, vergoeding reiskosten. GEBROUWEN MET KRISTALHELDER BRONWATER GEHOPT MET DE BESTE HOP-RASSEN TER WERELD Oranjeboom om in de geheel nieuwe, moderne ALFA ROMEO- werkplaatsen te worden opgeleid tot eerste-klas auto mobiel-specialist. Interesse voor techniek noodzakeiyk. Sollicitaties: schriftelyk aan afd. Personeel of persoon- ïyk van maandag t.m. vrydag dagelyks van 1017 uur. LOUWMAN PARQUI Veursestraatweg 280. Leidschendam - tel. 017615151 (directe NZH-verbinding m. busiyn 46, halte Schakenbosch). Kantoor Oegstgeest - Geversstraat 43 vraagt een leeftyd tot 25 jaar met middelbare schoolopleiding of mulo-diploma. Op woensdag 8 Januari 1964 te 10 uur zal ter plaatse van na te noemen percelen door deskundigen onderzoek wor den gedaan ter opneming van de te veroorzaken schade tengevolge van de onteigening van de percelen kadastraal bekend, gemeente Rynsburg. Sectie B no. 2783, groot 44 a en 05 ca, en Sectie B no. 2784 groot 17 a en 60 ca staande ten name van Cornelis Pie- ter van Egmond. wonende te Rynsburg, als eigenaar. De officier van Justitie te 's-Gravenhage, VAN DOESBURGH. GEVRAAGD per 1 januari a.s. een Nederlands—Engel Tevens in staat eenvoudige administratie en looi administratie uit te kunnen voeren. Sollicitaties uitsluitend schriftelyk te richten aan; SCHIESTRAAT 40 NOORDWIJ] PREMIE-UITGAVE van het LEIDSCH DAGBLAD MUN STRIP Op ons BUREAU is voor onze abonnees verkrijgbaar een (120 pagina's), vervaardigd van mooi stevig wit papier en met een aardig omslag, waarop een vakje is open gelaten, zodat de eigenaar(es) er zijn (haar) naam op kan vermelden. Zeer geschikt voor het inplakken van uitgeknipte strip verhalen en/of voor het bewaren van andere verzame lingen. Een leuk cadeau voor een jarig kind. SINT-NICOLAAS zal er ook wel belangstelling voor hebben. Wacht dus niet te lang, want anders is het misschien uitverkocht. De prijs bedraagt, afgehaald aan ons bureau WITTE SINGEL 1. slechts f 0.95 of franco thuis f 1.35. Giro 57055 DIRECTIE LEIDSCH DAGBLAD.

Leidsch Dagblad | 1963 | | pagina 6