f Iwtei.i fc'V v- w>: Si geven is Een ideaal geschenk voor 'hel gezin: Plastic ontbijtlaken met fraai bloemdessin. Geen wassen, geen strijken.- Maat 130x 160. Verpakt in luxe tas. 4.95 2e etage voor twee Wat sportieve mannen graag dragen! Katoenen trainingspak'vöorzienvan gebreide boord en af sluitende manchetten. Het trainingspak heeft een doorlopende ritssluiting en is geheel gevoerd. Maten 3-4-5 24.50 Sportshop, Breestraat 73. Maten 6-7 25.50 Stijlvolle Engelse „John Smith" tafelklok met .maanstandaandui ding, 8 daags uurwerk en auto matische belslag. De kast is hand- gepolitoerd en voorzien van mas sief geelkoperen beslag. In diver se maten. Van 1 60" tot 295t Parterre, ifc Een practisch geschenk is deze gewatteerde ny- ^lon* duster in fleurige bloemdessins, op donker of licht fond. In de maten M.L. en E.L. 24.75 1e etage. Een orginele droomwens in plastic verpakking, n.l. een snoe zig cocktailschortje voor de mo dieuze gastvrouw. 4.90 Parterre Breestraat. Uit de bakkerij van St Nicolaas een heerlijk speculaas-popje, rij kelijk bestrooid met gemalen pin da's. 2 popjes in hygiënische ver pakking. 2e etage. 0.45 Een warm en welkom geschenk is een zuiver wollen plaid met lange sierfranjes. Mooie ruit- dessins in diverse kleurencombinaties. 140x170 Voor Uw auto, divanbed of reis. 2e etage.27.50 Op onze tapijtenafdeling vindt U een grote col lectie Oosterse tapijten, kussens, kleedjes, zadel- zakken enz. Rijk gesorteerd in Shiraz tafelkleden, Belouch, Afghan en Hamadan tapijten. Plaats zo iets op Uw verlanglijstje. 2e etage. Pebble-grain lederen jongens handschoenen met gehaaktë soufflé en warme wollen voe ring! Kleur: tabakbruin. Alle maten. 10.50 Parterre. Een damescadeautje uit „La douce FrancelRijk met goud-zilverdraad gedessineerde stola. Wol met ny lon weefsel. 34.75 Met enkelvoudig bloemdessin, in bleu, rose of wit. 14.75 Parterre. Een Italiaanse droom met jacquard gebreide mo tieven. Voor de komende winter(sport), behaaglijk en modieus. 100°/o wol. 1e etage. 39.75 rfc Niet in ALPHEN verkrijgbaar Transistor radio „Super Luxe". Speelt thuis of bij de picknick. Uw muzikale metgezel! Com pleet met antenne, oorschelpen batterij. „Veronica" ontvangst ver zekerd. 1 5.50 Parterre Maarsmanssteeg. Een 13 tal inspiraties als voorproefje van de bonte cadeauwereld in Uw warenhuis. Een geschenk voor jong en oud. Houten trek- biljart met leuke voorstellingen. Grote speelmo- gelijkheid. De afmetingen zijn 60x30 cm. Par terre Maarsmanssteeg. 5.75 LEIDEN ALPHEN

Leidsch Dagblad | 1963 | | pagina 16