Neem nu zon zacfit-amerikaanse iekker-öeui'ïö'e iet nieuwe met Omo bly^é het fris en wit „Heerlijk, als je zorg zo beloond wordt: Omo maakt mijn was zo fris en wit," De gezonde manier van tafeldekken TOASTED AMERICAN zorgzame moeders geven davitamon 10 WASAUTOMATEN Rokers in vele landen ter wereld zeggen nu tegen Winfield In het nieuwe Export pakje :WinfielJ welkom. WinfieldtvnrpóoótxTog. Winfieldbienvenue, Winfieldbemvindo. Winfieldwelcoi Hoesten is lastig, vervelend en... onnodig. Er is immers Buckley's Mixtura, en dat patente middel helpt u won dersnel. Het lost slijm op en verjaagt die irriterende prikkeling. Wat een opluch ting! Buckley's Mixtura om altijd bij de hand te hebben. Bij apothekers en drogisten Zorgzame moeders hebben in deze maanden een vaste gewoonte: ze zetten de Davitamon 10-flacon op tafel. Want elke dag moet het hele gezin één drageetje slikken. Om extra weerstand te hebben tegen de geniepige streken van boeman Winter. Extra vitamine-reserve nu zon en verse groente verre zijn. En dat kost maar 3 cent per dag! Davitamon 10 (een Organon produkt) in econo mische gezinsfles van 500 dragees 15.40. In 100 stuks flacon 3.65. In 50 stuks flacon 2.20. Heeft U het al ontdekt Omo doet mcér. Het wast prachtig wit, maar ook heerlijk fris. Omo met de blauwe korreltjes geeft een vol schuimend sop, dat ieder vlekje verwijdert. Dat sop is fris als de buitenlucht En zo veilig! Ook in Uw wasmachine. Omo beloont Uw goede zorgen met een was die fris en wit blijft zegt mevrouw H. G. van der Kley-van den Dool, Xaveristraat 8, Den Haag. „Ik ben tevreden als mijn was echt mooi wit is", zegt mevr. v. d. Kley, „maar ik ben werkelijk blij als het goed ook zo heerlijk fris is. En met Omo heb je dat alles samen. Gèen wonder dat ik Omo kies." Omo met de blauwe korreltjes doet méér!

Leidsch Dagblad | 1963 | | pagina 16