zonneschoentj es met pieker de, zomer dvf fiets-o-matic Uw vakantie '63: „lui zijn in stijl" 'n Plezierige zomerdracht! Geïmpor teerd uit Italië is dit lichtgewicht muiltje met zacht binnenzooltje. In rood en naturel. Goudkleurige sandafet met de echte „Cleopatra" steen. Elke Italiaanse draagt ze met veel plezier. Dat Is leuk, deze sandalet fs zowel met als zonder hlelband te dragen met zacht voetbed. In rood en wit. Nylon fantasie ragdun en elegant, in modieuze lengte. Vijf zomertinten, Q_ Bijzonder aardig is het koperen hakje van dit luchtige zomerschoentje. Italiaanse gratie voor weinig geld. 1 Zomers wit Zeer voordelig is dit sandaalschoentje met slanke kurken sleehak. Heerlijk v om deze zomer te dragen. In wit of naturel Buitengewoon mooi is de afwerking Yan dit luchtige pumpje met open hiel. Sierlijk slank hakje. Co ton crochet sportief en sterk, met lederen manchet garnering. In écru of wit. Nappa in een fijne, wasbare kwaliteitElegant halflang model in vele modekleuren. LEIDEN Haarlemmerstraat 53a ROTTERDAM Binnenweg 10, Nw. Binnenweg 379, Gr Hilledijk 262-264. Putseiaan 230-234. Katendrechtse lagedijk 428 SCHIEDAM Hoogstraat 2. DORDRECHT BREDi uw Modehuis W 5:******************* Van Krcymborg mag het. En dóór Kreymborg kan het. In onze Waarborg-collectie is het nu een en al „gemak en vrijheid". Komt u maar kijken. Zij geeft u een zonnig beeld van alles wat deze zomer voor een plezierige vakantie mode is. En gemakkelijk voor een „luie" vakantie. De prijzen? Ook die laten u alle vrijheid. U hoeft er heus uw vakantie-toelage niet voor aan te spreken. Denkt u eens in, u rijdt op een gewone fiets. U weet niet, dat u stuurt, u weet wél dat u trapt. Maar trap nu eens nietkijk, zó rijdt u op de fiets-O-matic. Op een fiets die van fietsen in niets verschilt, behalve dat u zonder trappen zonder inspanning overal naartoe rijdt. Is dat een wonder?Neen, het is al 5 jaar werkelijkheid voor steeds meer fietsers. mode recht op de man af zonder jasbeschermer) de-fiets-die-vanzelf-gaat een Mobylette-product, waarvan er elk jaar 600.000 berijders bijkomen! Onderstaande fiets-O-matic dealers laten u graag een gratis proefrit maken LEIDEN: G. P. van Dam, Noordeinde 11 - tel. 20964 P. C. v. d. Pluym, Levendaal 159-161 tel. 25472 J. van Polanen, V*jf Meiplein 128 - tel. 31534 M. F. Zandbergen, Herenstraat 86 - tel. 22988 LEIDERDORP: Steef van Rossum, Hoofdstraat 106 OEGSTGEEST: G. W. Roest, De Kempenaerstr. 19 - tel. 24911 NV NEOERLANDSCHE KABELFABRIEKEN vraagt voor haar afdeling INKOOP GRONDSTOFFEN een wiens belangstelling mede uitgaat naar de werkzaamheden, die verbonden zijn aan de inkoop van grondstoffen. Voor deze functie wordt vereist: een middelbare schoolopleiding: een behoorlijk ontwikkeld commerciel en admini stratief inzicht; voldoende kennis van minstens één der moderne talen om deze in woord en geschrift in praktijk te brengen. leeftijd 21—28 Jaar. Ervaring op inkoopgebied strekt tot aanbeveling. Reis- en pensionkosten worden volgens regeling vergoed. Voor verdere studie geven wij een aantrekkelijke financiële tegemoetkoming. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Directie secretariaat, Schieweg 9. Loaferjacket in Foamback 39.75 Anoraks en heupjackets, o.a. in poplin en nylon v.a. Z. Shorts, Sanfor-katoen en poplin in Dri-Sill finish v.a. <7. Sportkolberts; lichtgewicht Terlenka en Trevira. Met of zonder rugceintuur v.a. Grote keuze in bijpassende lichtgewichtpantalons. Vele kleuren en dessins v.a. Pull-polo's in katoenen open- weave; korte of lange mouw v.a. Pantalons in katoen; Sanfor, Dri-Sill en denim. Vele zomerse kleuren v.a. Weekenders, o.a. no-iron, open en gesloten te dragen. Ook in .button down' mo dellen v.a. Pa nulons, Terlenka 55/45 en Trevira. Un» en fantasie v.a. HAARLEMMERSTRAAT 143 - LEIDEN DELFT

Leidsch Dagblad | 1963 | | pagina 12