Gratis werkdoekje Uw regenjas van nieuwe allure vindt U bij voorlichten voor liggen Ligtvoet tijdelijk bij uw schoonmaakmiddel Andy! zonder vooruitbefalii En als Verhulst-klant kent U dit unieke voordeel: f 20.- contant op de hand! Kraaierstr. 10 Tel. 2235 Leiden WASAUTOMATEN Vloeibare Andy voor dagelijks en gemakkelijk onderhoud van uw deuren, vloeren, ramen en tegels. Gebruik de dop van de fles als maatdop voor de juiste hoeveelheid en u merkt: 't is zuinigI f 1,35 is goed besteed voor zo'n grote fles. X SCHOON Tot f 2.25 per week. zo van fabriek naar publl Inl. N.V. WOONCOMFO! Aardamseweg 85, Ter A telefoon no. 01722437. Verhulst geeft opnieuw voor mannelijke regenjassen de toon aan. Met heerlijk-soepele stoffen zoals waterafsto tende, katoenen gabardine en poplin. Daarnaast ook kreukherstellend polyester/katoen. Met meer natuurlijke schouderlijn bij de ingezette mouwen. En gloednieuwe ver sies van de raglan. Voorgeschreven jaslengte: plm. 106 cm. Sportievere modellen; nog wat korter. En élke Verhulst-jas, zowel in de Italian Style als in de London Style, is van kraag tot voering nauwlettend gecontroleerd. Uw hoffelijke Verhulst-adviseur verwacht U gaarne! Wie voorlicht ligt voor. Dat is het standpunt van Pastoe. Daarom kunt U een zeer uitge breide voorlichting van Pastoe verwachten. Vraag er Uw woninginrichter naar. V Profiteerde U al van het speciale Verhulst-gebaar? Voor Uw volle klantenkaart (f 250.- besteed) wordtUcontant f 20.- terugbetaald. Al kopend bij Verhulst (U vindt er ook een up to date collectie herenmode-artikelen) spaart U snel. Uniek in Uw stad: èn sublieme kleding èn klinkende munt terug! Sneeuwzacht en fris is de cocos in BOUNTY. Dankzij een gepatenteerd procédé blijft de cocos altijd zacht en koel. Proef zo'n heerlijke BOUNTY! Italian Style Sportieve modellen regencoats in raglan of met ingezette mouw. Katoenen poplin, ga bardine maar ook in „Terlenka". Modieus en bijzonder doelmatig. 89.50 69.50 49.75 London Style Zuiver wollen gabar dine jassen. Doelmati ge, manlijke modellen, geschikt voor elke weersomstandigheid. 129.- 119.- 98.- HEREN- EN JONGENSKLEDING Den Haag: Grote Markt 19. Leiden: Breestraat t/o Stadhuis.

Leidsch Dagblad | 1963 | | pagina 12