Fraaie zege van S.V.L. in het LZC-toernooi RuiJter! 11 AEG Veglo prolongeert bezit Oxford Cup Leids elftal speelt I-I tegen Noordwijk Arie r. d. Oever scoorde ook in zijn laatste wedstrijd! Première voor Leiden Sportsplinters Het sprookje van iedere dag AEG Petrosjan weer aan de leiding Pele verdient in 5 minuten ƒ20.000.... sigaret ieitlse studenten maken korte letten met het bondszevental )pgericht 1 maart 1860 Woensdag 1 mei 1963 Vijfde blad no. 30944 Het team van SVL is de grote triomfator geworden van het grote zevenhandbaltoernooi (zaalhandbal in de openlucht) dat LZC gisteren op de terreinen van Roomburg organiseerde. In de finale stormde SVL over het Haagse Phoenix heen, dat aanvankelijk een kansje leek te hebben het kwam met 5—4 voor maar tenslotte met 157 aan de kant werd gezet. De organiserende vereniging stelde wat teleur, door zich niet te plaatsen voor de finale-poule. Dit ondanks de optimistische ver wachtingen van coach v. d. Reijden. Maandagmiddag zijn twee Suri- lamse topvoetballers uit. Parama- bo op Schiphol aangekomen. Het aren de 22-jarige rechtshalf R. reinburg en de 22-jarige vleugel- leler Armand Monsanto. Beiden telen in de Surinaamse club Trans- tal. Zij zijn op uitnodiging van de roningse eredivisieclub GVAV naar ederland gekomen om in genoemde ireniging op proef te spelen. De 27-jarige Amerikaan Ralph upas is in New Orleans door een intenzege op titelhouder Denny oyer wereldkampioen in het junior id dengewicht geworden. De Nederlandse rolhockeyploeg het toernooi om het Europees impioenschap in Oporto met twee 'erwinningen begonnen: 52 op elgië en 30 op Frankrijk. Advertentie Thuis bij U de beste koelkast uit de grootste fabriek voor electrische huishoudelijke toestellen in Europa )r4 KOELKASTEN Een schitterende serie waaruit U kunt kiezen: van 120 liter tot 280 liter inhoud. Van f348.- tot f995.-. Compressorkoeling. Veilige magnetische deursluiting. Ruim vriesvak. Automatische o.ntdooiinrichting. Doordachte indeling. Vraag het de vakman. lid AMSTERDAM met de producten AEG, Telefunken en Osram Wereldvermaard sinds mensenheugenis bnü^ iel M( SVL heeft de overwinning in dit toernooi het eerste in zijn soort in Leiden volkomen verdiend. De punten spelopvatting, techniek en balbehandeling, stonden op 'n hoog te die voor geen der andere ploegen ook maar engszins te benaderen viel. Het mocht er 'n enkele keer op lijken dat de SVL-ers een nederlaag tege moet gingen, maar dan bracht coach Bonte met enige vaderlijke woordjes van de zijlijn de vaart er weer in en dan och arme doelverdedigers De scho ten van de kanonnen Ebe Duursma en Kees Lucas waren maar heel zel den „zichtbaar". Toch was het grote lichtpunt in de SVL-ploeg een andere speler: de jeugdige. George Tiesema. die met de groten meedraaide of hij nooit anders heeft gedaan. Er was alle reden voor SVL om dik tevreden te zijn over dit toernooi. Zelfs het Delftse Rohda dat Lucas c.s. in de beide promotieduels de voet had dwars gezet, moest er aan geloven: 3-10. Goed, de Delftenaren waren met een gelegenheidsteam naar Roomburg gekomen, maar daar stond tegenover dat SVL uitkwam zonder Graanoogst en Arnoldus. In de poule won SVL met 15-4 van CIOS. dat zonder „erkende" zaal handballers verscheen, met 10-3 van Rohda. met 8-5 van Westlandia en nogal moeizaam met 8-6 van MSV uit Noordwijk. In de finale-poule was er geen houden meer aan met SVL. De ploeg versloeg achtereenvolgens: CWP met 9-4. EDH met 12-4 en het Haagse Phoenix zoals gezegd met 15-7. In de finale kwam SVL na rust zelfs op 4-5, maar toen ging de ploeg als een goed geoliede machine werken. Nadat Ebe Duursma die kogels had ingezonden waar zelfs de netten moeite mee hadden <7-5), bleef er weinig meer van Phoenix over. Roy van Gurp, Theo Zwartjes. Ruud van Zijp en Rob van der Steur bouwden de voorsprong uit tot 15-7. Teleurstelling De handballende waterpoloers bob ben het een beetje laten liggen op de zonovergoten Roomburgse velden. In de poule kwam LZC slechts tot een overwinning en een puntenverdeling. Onnodige nederlagen tegen CWP Petrosjan heeft de vijftiende partij om het wereldkampioenschap scha ken gewonnen. Botwinnik streek na 58 zetten felle strijd de vlag. Van het begin af had Petrosjan lichtelijk het initiatief en de kleine meerderheid wist hy tot het afbreken te hand haven. Het overwicht bleek by analyse grootgenoeg voor de winst. Petrosjan leidt in de tweekamp met 8—7. 1. d2—d4. Pgl—f6; 2. c2—c4, g7—g6; 3. Pblc3, d7d5; 4. Ddl—b3. d5xc4; 5. Db3 x c4, Lf8g7; 6. e2e4. 0—0: 7. Lfl—e2. Pb8—c6; 8. Pgl—f3. Pf6d7; 9. Lele3, Pd7b6; 10. Dc4c5, Lc8g4; 11. d4—d5, Pb6 d7; 12. Dc5—a3, Lg4xf3; 13. Le2xf3. Pc6d4; 14. 0-0-0, Pd4xf3; 15. g2 x f3. Pd7b6; 16. Da3—b3, Dd8d717. h2—h4. h7—h5; 18. f3—f4. e7e619. d5 x e6, Dd7xe6; 20. Db3xe6, f7xe6; 21. Thl—gl, Kg8—h7; 22. Pc3—b5. Tf8—f7; 23. Pb5—d4, Ta8e8: 24. Pd4—f3. Lg7 h6: 25. Pf3—g5 schaak Lh6xg5; 26. Tg7xg5, Pb6c427. Tdl—gl. Te8g8: 28. Kclc2, b7—b6; 29. b2—b3. Pc4d630. f2—f3. Tf7—d7; 31. Tg5—g2. Td7—d8: 32. a2—a4. Pd6—f7; 33. Le3—cl. e6—e5; 34. Lel e3. e5 x f4; 35. Le3 x f4. Td8—d7; 36. Tg2d2. Td7xd2 schaak: 37. Kc2xd2, Tg8d8 schaak; 38. Kd2 e2, c7c5: 39. a4— a5. Td8—d7; 40. a5 x b6, a7 x b6; 41. Tgl—al. Kh7— g7; 42. Tal—a6. Td7—b7; 43. Ta6— a8, Kg7—f6; 44 Ta8—c8. Pf7—e5; 45. Ke2e3, Pe5—d'7; 46. Tc8—c6 schaak. Kf6—f7; 47. e4—e5. Pd7—f8: 48. Tc6—f6 schaak. Kf7—g7: 49. Ke3 _e4, b6—b5; 50. Tf6—c6. Kg7—f7; 51. Tc6 x c5. Pf8e6; 52. Tc5—d5. Kf7e753. Lf4—e3, Tb7—b8; 54. Td5d6. b5—b4; 55. Td6—a6. Tb8— b5; 56. Ta6a7 schaak. Ke7e8; 57. f. 3—f4. Ke8—f8; 58. f4—f5. Botwin nik gaf het op. <8-9) en Phoenix <8-11) stonden de met zoveel belangstelling tegemoet geziene derby SVLLZC in de weg. Het merkwaardige by de duels van LZC was evenals in de competitie trouwens dat de aanval keer op keer op toeren kwam toen het te laat was. Tegen CWP kwam de LZC met 5-1 achter, maar de pupil len van drs. Van der Reyden trok ken zich daar niets van aan. liepen hun achterstand puntvoor puntin en kwamen op de valreep nog maar één punt tekort (8-9). Tegen Quick Sport en EDH werd de eindsprint iets eerder Ingezet «re sultaat; 6-4 en 6-6) maar het kwaad was reeds geschied. Door de neder laag tegen Phoenix kwam de LZC een punt tekort om de finale te be reiken. In de verliezersronde tegen West landia precies hetzelfde liedje. Met 6-0 kwam de LZC achter, onder zacht gegrom van coach Van der Reijden. Toen rukten Onvlee, Caron, Parrel, Kramer weer sterk naar voren en de doelpunten stroomden de LZC een voudig toe: 10-7 Maar de wedstrijd tegen MSV ging weer onnodig verloren. De robuuste dames van het Delftse Rohda zijn in hun afdeling voor geen enkele ploeg uit de weg gegaan, al scheelde het maar weinig tegen EDH <4-3). Quick Sport, Westlandia en Phoenix waren voor de Delftse meisjes sparring partners. De slotwedstrijd: Scheidsrechters- LZC/combinatie was zonder twijfel de meest markante van het gehele toernooi. De arbiters namen het na melijk niet zo heel nauw met de spel regels De LZC verdient zeer zeker een compliment voor het initiatief om dit toernooi te organiseren en vooral voor de vlotte wijze waarop het wed strijdschema werd afgewerkt. Eindstanden; (herent; 1. SVL 2; Rohda 3. EDH; (dames)1. Rohda 2, EDH 3. Quick Sport. Badininton-toernooi ten einde Het Braziliaanse elftal is maandag in Nederland ge- I arriveerd voor de morgen te 1 spelen interlandwedstrijd te- gen Nederland. De Brazi- lianen zijn kennelijk niet j helemaal gerust op de uitslag sinds hun nogal povere re- 1 sultaten tegen Portugal, Bel- gie en Frankrijk. Nadat coach Feola eerst had verklaard dat de wereld kampioenen in uitstekende conditie waren, zei hij later dat de ploeg moe was. Giste ren hebben de Brazilianen licht getraind in het Amster damse stadion. Het Braziliaanse wonder kind Pele jongleerde wat met een bal op zijn knie, ging in het net hangen, maakte een vreugdesprong, poseerde zus, poseerde zo en ging toen na een trainingspak te hebben aangetrokken lekker in het zonnetje naast de nauwelijks minder beroemde doelman i Gilmar op de tribune zitten kijken, hoe zijn voetbalmak- kers door trainer Moreira tot 1 niet al te grote activiteit op het veld werden aange spoord. Pele behoefde, evenmin als Gilmar, aan de lichte trai ning deel te nemen. Maar toch verdiende hij deze mid dag van de Koninginnedag meer dan al zijn collega's te- zamen. Want voor de „stand jes", die op grote vellen pa pier zorgvuldig van te voren waren uitgetekend zodat de buitenlandse reclame foto équipe geen taalmoeilijk heden ondervond, streek Pele maar liefst 2 miljoen Brazi liaanse cruzeiro's op, in Ne derlands geld ruim 20.000 gulden. Pele poseerde als een „ster-mannequin"voldeed gewillig aan alle wensen 5 maar toen de „businnes" ivas afgelopen raakt hij ook geen bal meer aan2 ht-WI Het was jammer KNVB-elftal op moest aantreden tegen Noordwijk, Een Noordwijk, dat zich kennelyk wat spaarde omdat zaterdag de wed strijd tegen NDSM het kampioen schap kan opleveren als er tenminste wordt gewonnen. Dat verklaart ook wellicht waarom Barnhoorn en Van der Meulen niet in de halflinie waren opgenomen. Desondanks hebben de tweeduizend bezoekers genoten van een aantrekkelijk spelletje voetbal, dat vooral door het vertegenwoor digende elftal werd gedemonstreerd. De stryd eindigde gelyk: 1-1. De roodwitte „Leidenaars" aan gevuld met enkele Voorhouters <een gemeente, die toch echt niet bij de annexatie betrokken is) legden een fris open spel op de grasmat. En daar moest de Noordwijkse verdedi- i ging al haar capaciteiten tegenover I stellen. Doelman Van der Niet mocht Verrassingen op Mereveld Walter Hollandia uitgeschakeld (Van onze medewerker) Voor Marten Vergay, de grote favoriet met verschillende paarden van het entrainement Geersen in de gisteren te Mereveld gehouden koersen, waren geen lauweren weggelegd. De grootste teleurstelling gaf zeker wel I Walter Hollandia, die in het door slechts 4 deelnemers betwiste hoofd nummer na enige fouten werd uitgeschakeld. Nu won de door Wagenaar sr. energiek gereden Vitalis, die de slotaanval van Yankee Maid op resolute wyze afsloeg en in een niet denderende 1.25.6 km.-tijd triomfeerde. dat het Leids menig open doekje in ontvangst ne- Koninginnedag men, omdat hij felle en goed gerich te schoten van D Sira, Witteman, Van Leeuwen en de Van Dijken, op uitstekende wijze uit zijn doel hield. Tegen de vrije trap van Leget (Lug- dunum) had hij na tien minuten geen verweer, maar dat kwam omdat een der verdedigers de bal nog juist even aanraakte. De tegenstand van Noordwijk was gering. Voor rust ging het nog wel, maar de voorhoede toonde vooral na de hervatting een ontstellend gebrek aan verband. Bovendien waren diver se Noordwijkse aanvallers hardnek kig op het gebied van het niét be nutten van kansen. Veel kwamen er na rust niet, want spil De Jong raak te goed ingespeeld met de achter spelers De Roode en Henk Siera. Bovendien kreeg de Noordwijkse aanval onvoldoende steun van de middenlinie met de invallers Spaan derman en Deurman. Na rust liet Haasnoot zich nog vervangen door J. v. d Lippe en deze speelde niet on verdienstelijk. Maar veel effect sor teerde het allemaal niet. De Leide naars bleven komen en dankzij spil Passchier en doelman Van der Niet kregen zij niet wat hun beslist toe kwam. Noordwijk daarentegen kreeg iets te veel. Vijf minuten voor tijd kreeg C. Marijt de kans achter een verre pass langs Leo de Jong te sprinten. Doelman Vermeer weifelde even en dat betekende 1-1. Gezien de ge toonde technische vaardigheid en het overwicht had het Leidse elftal moe ten winnen. Een sterk spelend VEGLO heeft gis termiddag met succes de Oxford-be- ker tegen stadgenoot Smash verde digd. Dr. J. M. Rooseschoon, secre taris van de Sportstichting Leiden, die een groot deel van de wedstrijd bijwoonde, zei in zijn toespraak by de uitreiking van de Cup, dat de prys terecht kwam bij de ploeg die zich veruit de sterkste had getoond. Smash was gehandicapt door het niet meespelen van haar tweede paar mevr. Post Hofstede, hoewel het uit stekend door Paula Bonnet en Bram Segijn werd vervangen. Ook Aad de Vrind, die sinds kort van Meerburg naar Smash is overgegaan, was niet beschikbaar. Veglo had slechts eén invaller, Jim Oei, die Dick van Wijk verving. Hoewel deze speler door zijn artsexamen vrijwel niet meer heeft getraind vormde hij met mevr. Wie- senberg door zijn grote wedstrijdrou tine nog altijd een sterk koppel. Zij waren de enigen, waartegen het eer ste en tweede paar van Smash (Elly en Ezo Spadon en Ada Anker/Jan Meyers) zij het met veel pijn van konden winnen. Tijdens atletiekwedstrijden in Warschau is een dodelijk ongeluk gebeurd. Een 19-jarige jongen liep ondanks waarschuwingen toch het veld op waar een kogelslingeraar bezig was. Hij werd door de kogel aan het hoofd getroffen en overleed ter plaatse. Het Nederlandse militaire hockey-elftal heeft dinsdagmiddag, voor amper 500 toeschouwers, op het HTCC-terrein te Eindhoven met 40 gewonnen van de Franse militairen. De ruststand was 10. Voor de Europese amateur boks kampioenschappen, die van 26 mei tot 2 juni in het Moskouse sport paleis worden gehouden, hebben twintig landen ingeschreven. Twee dagen voor de kampioenschappen beginnen, waaronder Nederland, zul len alle boksers worden onderzocht door een speciale medische commis sie. die is samengesteld uit de beste Russische specialisten. De commissie zal de boksers verder bij de weging nogmaals onderzoeken. Waterpolo in de Overdekte i 1 strijd tussen het Nederlands lentenbondstcam en de Leidse Versitairc poloploeg was de sma- jke hoofdschotel van het studen- ze zwem- cn waterpolofestijn dat ena gisteravond in de Overdekte d. De Leidenaars wonnen met -6. p bondscombinatie Martel, Oude- Groenenveld, Blok, Niemöller, Van Broek en Dekker heeft aan den i ondervonden: met de Leidse (enten polospelers is het kwaad eten. In de eerste speeltijd l het spel nog gelijk op <2—2), r in de volgende periode was Gerard de Leeuw, die met drie lie treffers de Leidse Studenten veilig gevoel bezorgde, ondanks knal van international Roelof »enenveld: 5—3. Ouwerkerk en De Leeuw wisten in de derde speeltijd nog twee puntjes aan de Leidse zijde op het scorebord te brengen, maar doordat Groenenveld twee kleine kansjes benutte, bleef de afstand ge lijk: 75. Pas in de laatste periode kwamen de Leidenaars goed los Schoten van Slooter (2x), Sanders en Ouwerkerk troffen doel, al moest Van Sittard zich nog een keer door Groenenveld laten passeren. Bij de zwemnummers waren de tijden over het algemeen aan de matige kant. terwijl het bliksemwaterpolotoernooi in een verdiende zege voor DSB, Delft eindigde. Uitslagen zwemwedstrijden: 100 meter schoolslag heren: 1. Toet (Catena) 1.24.4, 2. Groenenveld (DSB) 1.25.3. 50 metere schoolslag dames t 1. Terpstra (VVSL) 41.2; 2. Brouwer (USA) 44.1. 50 meter vrije slag dames: 1. Terpstra (VVSL) 32; 2. Westra (VVSL) 39.5. 100 meter vrije slag heren: 1.Groe nenveld (DSB) 1.02.2; 2. Oudega (VSR) 1.06.8. 50 meter vlinderslag heren: 1. Toet (Catena) 36.5; 2. Mortel (DSBi 36.6. 100 meter rugslag heren: 1. Nie möller (USA) 1.13.5; 2. Van Stalen (DSB) 1.16.5. 50 meter rugslag dames. 1. Westra (VVSL) 43; 2. Kroes (VVSL) 49.2. 4 x 50 meter wisselslag estafette heren: 1. DSB 2.30.8; 2. Catena 2.32.2. 3 x 50 meter vrije slag estafette dames: 1. VVSL 3.04. 3 x 50 meter vrije slag estafette he ren: 1. DSB 2.42.3; 2. Catena 2.52.1. Totaalstand: dames: 1. VVSL 9 p.: 2. USA 3p. Heren: 1. DSB 58 d.; 2. Catena 46 p 3. USA 30 p.; 4. VSR 21 p.; 5. VSV 9 p.; 6. RSG 4 p. Waterpolo: DSB—USA 60; DSB —VSV 7—1; VSV—Catena 0—9; Ca tena—USA 2—4; USA—VSV 4—3; DSB—Catena 5—0, De kampioensploeg van Veglo. v.l.n.r. de dames Wiessenberg. Burger. Stee en de heren Oei. Van Balgooy en Guen. Yvonne Sitee Ed Guerin en Helga Burger Max v. Balgooy, door vele competitiewedstrijden en toer nooien volledig op elkaar ingespeeld, waren ongenaakbaar. De vele toe schouwers konden vaak van goed badminton genieten. De spanning was helaas wel vroeg verdwenen, daar Veglo de eerste vijf partijen op zijn naam schreef. Racketeers kwam op de derde plaats door een 54 zege op J Stadhuis. De verrassingen waren deze mid dag niet van de lucht. Het begon al Xeres, die meerdere goede koersen had gelopen, doch steeds „stoom" te- de openingskoers, die door de kort kwam. Nu was hij dra aan het debuterende Bretteur P (Van Dooye- hoofd, ging sterk door en stelde zijn weerd> werd gewonnen voor Bonnes zege in 1.26.1 km-tijd veilig (w. f 40.80) Nouvelles en Bram Williams. De tweede koers, die weinig fraais te zien gaf, werd een zege voor Apollo H (Haarselhorst), die Berenice Oranje en Brutus Stuermann ge makkelijk achter zich hield. Dat Piet Smit op zijn „eigen" baan goed uit de weg kan. bewees hij in de Houtenprijs met Zoon van Hea Scott, die Argus D en Adrie Norton geen schyn van kans gaf. Adeltraut M stelde voor de zoveelste maal teleur. vóór Animo en een eveneens verras sende Wally Parisien (pl. f8.10). Zulma (Smit) won na fraaie strijd de Loenerslootprijs, waarbij Zamora kort voor de streep de tweede plaats aan de lang leidende Zephyr Scotch ontnam. Een uiterst spannende finish gaf de achtste koers. Op één lijn stoof een drietal paarden op de finish af en de foto moest uitwijzen dat Yper- moron (Heskes) een verrassende zege Bij de driejarigen faalden Baron (w. f 26.90) had behaald op de fel Hollandia en Be Happy. Wagenaar eindigende Xylander V, die een jr. stuurde Bruno naar een fraaie 1.28.4 triomf. Hij gaf Bertha P in de eindstrijd geen kans hem te bena deren. Ab Siderius bracht in de Linscho- miniem voordeel had op Zeeadelaar S. In de slotdraverij, voor leerlingen, behaalde Zee <J. Scholten) zijn zesde achtereenvolgende zege. Hoewel in de laatste ronde aan de overzijde in tenprys de grootste suprise met schijnbaar verloren positie, was het (Van een onzer redacteuren) Arie van den Oever heeft gisteren op Nieuw Zuid voor een paar dui zend toeschouwers afscheid genomen van het eerste elftal van Quick Boys. Voor de laatste keer nam de zo popu laire 35-jarige Katwijker de midvoor- plaats in, die hij negentien jaar lang met zoveel produktiviteit heeft bezet. Zyn afscheidswedstrijd speelde hij tegen Stormvogels, de vereniging die in het verleden zoveel moeite heeft gedaan om hem in haar gelederen te krijgen. Quick Boys won de wed strijd, waarin Arie van den Oever natuurlijk weer goed was voor een doelpunt, met 20. Stormvogels stelde ten zeerste teleur. Voor de wedstrijd een aanvang nam, ontving Van den Oever uit handen van Quick Boys-voorzitter Pluimgraaff een zilveren schaal met inscriptie als herinnering aan de periode dat hij voor het eerste van Quick Boys uitkwam. Namens het eerste bood Floor van Duyn aan de blonde midvoor ook enkele geschen ken aan en tenslotte verraste de voorzitter van de Oranjevereniging, de heer J. Minnee mevrouw Van den Oever met een bloemenhulde. De wedstrijd zelf had niet veel te betekenen maar was in zoverre aar dig dat men naast Arie v. d. Oever ook drie oud-UVS-ers, t.w. Van Weerlee en de gebr. Van Kampen, aan het werk kon zien. Evenals de gehele ploeg van Stormvogels stel- i den zij bijzonder teleur. Er ging maar heel weinig van hen uit. Quick Boys speelde zeker niet groots, maar kon toch zoveel raffine ment in het aanvalsspel leggen en was verdedigend zo sterk dat Storm vogels geen moment kans op de zege heeft gehad. In de 25ste minuut opende Quick Boys de score met een doelpunt van.... Arie van den Oever, die in de eerste helft herhaaldelijk applaus ontlokte met heel die bonte verschei denheid van stuntjes waardoor hij zo bekend is geraakt. Jeroen de Hol- lander had- het voorbereidende werk voor dit doelpunt gedaan. Arie rond de het van dichtbij af met een fel schot. In de tweede helft werd het I door Cor van Duyven,bode na aan geven van Paap 2—0. Alle pogingen van Stormvogels om het tot een tegenpunt te brengen liepen vast op Cees v. d. Plas. een lust te zien hoe de succesvolle Double Six-zoon over al zijn voor liggers heen ging en in 126.7 triom feerde voor Zus Scotch, die Zoon van Kievit de tweede plaats ontnam. De uitslagen lulden: Koninginne-prljs: 1. Bretteur P (J. van Dooyeweerdi (1.31.5); 2. Bonnes Nouvelles; 3. Bram Williams. Tot.; wl. 16 30. p. 1.70. 1.30. 1.50, koppel 9.30, cov. 3.60. Konlnginne-prijs. 2e afd.: 1. Apollo H (A. Haarselhorst Jr.) (1.31.2); 2. Berenice Oranje; 3 Brutus Stuermann. Tot.: wi. f 5.10, pl. 1.50, 1.70, 1.60, kop pel 13.10. cov. 4.10. Houten-prijs: 1. Zoon van Hea Scott (P. M. Smit) (1.27.6); 2. Argus D; 3. Adrie Norton. Tot wl. f2.80. pl. 1.60, 2.50. 1.80. koppel 7.10, cov. 7.40. Leersum-prijs: 1 Bruno (J. Wage naar jr.) (1.28.4); 2. Bertha P: 3. Bub- by Six. Tot.: wl. f3 90. pl. 2.10. 1.60, koppel 9.60, cov. 2.90. Linschoten-prijs1. Xeres (A Side rius) (1.26.1); 2, Animo; 3. Wally Pa risien. Tot.: wl. f40 80. pl 13.20. 3.20, 8.10, koppel 12.80. cov. 6.90. Loenersloot-prljs: 1. Zulma (P. M. Smit) (1.28.6); 2. Zamora; 3. Zephyr Scotch. Tot.: wl. f4.10, pl. 2. 4.10, 3.10, koppel 10. cov. 14.70. Nederlandse Spoorwegen-prijs: 1. Vi talis (J. Wagenaar Sr.) (1.25.6); 2. Yankee Maid. Tot.: wl. f4.20, pl. 1.70, 1.60. koppel 12.20. cov. 2.20. Loenen-prijs: 1. Ypermoron (A. G. Heskes) (1.25.5); 2 Xylander V: 3. Zeeadelaar S. Tot.: wi. f26.90. pl. 3.40, 2.10, 2.60, koppel 18.90, cov. 5 20. Lopik-prljs: 1. Zee (J. Schouten) (1.26.7); 2. Zus Scotch; 3. Zoon van Kievit. Tot.; wi. f3.30. pl. 1.40, 2. 1.70, koppel 7.10, cov. 6.50. Totallsator-omzet f 185.086. Arie van den Oever en echtgenote werden even voor zijn laatste wedstrijd voor het eerste van Quick Boys tegen Stormvogels be gon uitvoerig gehul digd. Hier word v. d. Oever gecomplimen teerd door de heer J. Minnee, voorzitter van de Oranjevereniging,

Leidsch Dagblad | 1963 | | pagina 9