CO "Recht in het doei! PRESBURG lollandia schoenen „de vooruitgang" J merk in Uw warenhuis Een goede foundation vormt de basis voor een aantrekkelijk figuur. „Belligna" korrigeert, styleert-uw natuurlijke lijn... „Belligna" vormt, draagt, steuntBelligna" biedt verfijnde pasvorm in grote keus van maten en modellen. Belligna is uitsluitend verkrijgbaar bij VROOM DREESMANN LEIDEN ALPHEN Uw Warenhuis 1 Nylon beugel B.H. In boot hals model. Voorgevormde cups met nylon kant over trokken. Cup A en B 4.95 2 Light weight van tule elastiek. Gedeeltelijk nylon panel. Twee zijdig rekbaar. Sluit glad om de heupen. Medium - large - extra large 5.75 3 Teenager B.H. van Sanfor poplin, voorgevormd model. Geborduurde cups met 3/4 bovencups. 2.50 4 Lycra Light weight 420 de nier. Enorme lengte- en breedte rek waardoor U een maal kleiner dan normaal kunt dragen. Perfecte pas vorm ook bij vaak wassen. Medium - large 7.90 5 Princess line nylon B.H. Cups van nylon broderie. Elastieken klink in maag band. Prachtige pasvorm. Verstelbare rugsluiting. Cup A; Cup B 4.50 6 Panty van nylon tule elas tiek. Satin achterpand met elastiek in tegenwaartse rek. Lengte rek boven de taille. 10.50 7 Sanfor poplin B.H. met geborduurde cups Korte maagband- Verstelbare rugsluiting en schouderbandjes. 2 95 3 Padded B.H. met 2-delige rond gestikte cups. Voorgevormd model. Sanfor poplin. Korte maagband met elastieken inzet. Cup A; Cup B 5 50 9 B.H. met lange maagband, elastieken inzet en goede pasvorm. Voorgevormde gebor duurde cups. Cup A; Cup b 6.95 11 „Beertje", Reinier Kreyermaat, schiet recht in het doel als hij zegt: Topconditie, topconditie en nog eens topconditie... daar komt het voor een voetballer op aan! Geen geprakkizeer aan je hoofd - geen gezeur aan je body, vooral niet wat betreft het voe tenwerk. Daarom moet je om te beginnen buiten het veld" de beste schoenen dragen. En ik heb uitgevonden dat die van Hollandia zijn. Hollandia Cema schoenen: mooi, soepel, met een werkelijk gezonde leest en een super buigzame zool, waarop liefst 6 maanden garantie! De prijs blijft bij de aanschaf buiten spel, slechts f 22,90." Genoeg woorden, nü daden: Stap ook over op Jongensmaten 30-31 15.90 32-35 17.90 36-40 19.90 Als uw schoenwinkelier geen Hollandia Cema schoenen verkoopt, schrijf dan voor adressen In uw woonplaats naar: N.V. Bloch&Stibbe - Hollandia Schoenfabrieken, Waalwijk. 'n Uitgebreide collectie HOLLANDIA-CEMA schoenen heeft: DONKERSTEEG 13 LEIDEN VERKRIJGBAAR BIJ: Haarlemmersfr. 192 D. Burgerjon, gedipl. voetspecialist. I Elke dag moet u roeren, mengen en kloppen. De soep, de puree, de saus, de stamppot. Vervelend, lastig en néér werk. Ouderwets werk. Philips hand mixer doet 't véél beter en véél sneller. Reeds voor 29,— koopt u de krachtige Philips handmixer. De Philips mixer met drie snelheden (nu voor slechts 39,—) is voorzien van speciaal gevormde gar den voor luchtig kloppen. En met nieuwe kneedhaken; deze kneden soepel 't zwaarste deeg. ledereen zal verrukt zijn over de zelf gebakken cake en het eigen (krenten) brood. Profiteer snel want er is grote vraag naar Philips kwaliteits mixers voor lage prijzen.

Leidsch Dagblad | 1963 | | pagina 23