KVC-defensie blinkt nit tegen Concordia Walter Hollandia ging feilloos onbedreigde 1.23.7 zege naar Judoclub J)ordrechtu wint nationale titel Gerda Kraan zegeviert opnieuw in strijd om gouden Maple Leaf -JUDO X Worthy klopte All Prise Sportsplinters VVS verliest van Libanon II liataven-atlete duidelijk superieur LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 11 MAART 1963 Koersen te Hilversum (Van onze medewerker") De grote Winterfinale, waarvoor acht paarden aan de start verschenen, gaf niet de strijd, die men verwacht had. Victor Emanuel, die dinsdag j.l. een mooie overwinning boekte, kreeg een grote startfout, hetgeen hem direct geheel kansloos achteraan deed belanden. Vergay stuurde Walter Hollandia direct naar voren en de ruin, die dinsdag door de galoppades uitgeschakeld werd, draafde nu feilloos het 2400 meter parkoers en won zo hij wilde in een fraaie 1.23.7 km.-tijd. X Tello, die Walter steeds als tweede volgde, liet zich deze plaats niet meer door Moutonnet ontnemen. De schimmel Tabor, die voor het eerst na enige tijd rust weer uitkwam, werd vierde. De nieuwe Franse import Le Montbeugnois, toonde snelheid en maakte ondanks einige foutjes, een goede indruk. In de openingsdra very, waarin aanval van Zus Scotch op de tweede vele paarden fouteerden, was van strijd in het zeer verspreide veld geen sprake. Nadat de aanvankelijk leidende Zorro door een fout was teruggevallen, nam Zwoegertje V (J. Verhoeve) de kop en zy won onbe dreigd in 1.31.4 km.-tijd. Zelos van Vredenhof werd tweede voor Zorro. De favoriet Argus D faalde in de Dina Miekeprys en belandde na enige tijd geheel atfiteraan. Alisko nam de kop en na een ronde lag Zilver Kid tweede, gevolgd door Amphion en Zoon van Peterhof. Halverwege de laatste ronde ging Eerenberg met Amphion ten aanval en dit resul teerde in een 1.30.3 triomf. Alisko fouteerde in het laatste rechte eind en werd uitgeschakeld, zodat Zoon van Peterhof en Zilver Kid verras send tweede en derde werden. In de derde koers kon het lang op kop liggende duo Zilla en Yeasty Hanover het in de eindstrijd niet klaren. Y Rosemarijn (De Bruin), die steeds op de derde plaats lag. sprintte halverwege het rechte eind en zij zegevierde in 1.28.9 km.-tijd. Xaisine incasseerde het tweede geld vóór Zilla. De Dagmarprijs was praktisch van start tot finish voor de door Eeren berg gereden favoriet Zegerus Th. Hollandia. Winny Cliff werd wegens onregelmatig draven uitgeschakeld. De leider werd voortdurend bedreigd door Y Norton, doch op de finish afgaande toonde Zegerus duidelijk zijn meerderheid en won in 1.25.9 km.-tijd. In de laatste fase van de strijd ontnam X Signal de derde plaats aan Xylon S. Verrassing van X Worthy De zesde koers gaf een fraaie strijd. In den beginne leidde X Worthy (Heyman), doch na een halve ronde nam Alphario de leiding over; als derde volgde Aruba, die de favoriet All Prise in zijn voetspoor had. Kort voor de bovenbocht ging All Prise naar de derde plaats en al gemeen vertrouwde men, dat deze zou zegevieren. Het kwam echter an ders uit. X Worthy zette zyn beste beentje voor. ging de leidende Al phario voorby en triomfeerde verras send (w. f 16.60). AU Prise gaf alles, doch moest met de tweede plaats genoegen nemen vóór Alphario. De amateurs gaven elkaar goed partij. Wita Pluto en Xanover maak ten aanvankelijk steeds de dienst uit. Na een ronde had de snelle Zu§ Ha nover zich op de derde plaats genes teld en Houtman wachtte zijn kans af 'ot halverwege de rechte lijn. Toen stuurde hij de Zus naar een 1.28.3 triomf. Yucatan weerstond de Zegerus Th. Hollandia (Eeren berg) won gisteren in Hilver sum de Dagmarprijs. Hier ligt hij al aan de leiding. Y Norton achter Zegerus aan de reling, werd tweede. Grote Winterfinale: 1. Walter Hol landia (M. Vergay) (1.23.7); 2. X Tello 3. Moutonnet. Toto: w. f2.70, pl. f2.-. f2.10. f2.70. koppel f5.80. cov. f5.50. Dakota van Hiddum-prijs. le afd.: 1. X. Worthy (L. 4 Heyman) (1.28,6); 2. Westra in finale om Leidse titel De Philidorspeler Roelof Westra is er in geslaagd zich te plaatsen voor de finalevierkamp van het Leidse schaakkampioenschap. De LSG-er Kort slaagde hierin nog niet, maar de remise tegen de Graaff zal toch wel voldoende blijken om in de laatste ronde de begeerde finaleplaats te be halen. Kort speelde tegen De Graaf, die erop was gebrand te winnen, op re mise. Ondanks de vele door zijn te genstander geschapen verwikkelingen slaagde hij hierin opvallend gemak kelijk. Kort neemt nog steeds duide lijk in kracht toe. Van den Berg behaalde tegen Kohlbeck groot voordeel. Het gelukte hem echter niet dit direct in winst om te zetten en de afgebroken stel ling is nog onduidelijk. Westra's overwinning in de B- groep stond vast. toen Etmans er na de opening niet in slaagde de betere stelling te bereiken. Zonder veel in spanning verkreeg Westra het beno digde halve punt. Bos en Van den Bosch hielden elkaar voortdurend in evenwicht en remise was het onver mijdelijk slot van de partij. Standen: Groep A: 1. J. C. Kort (LSG) 4 pnt (uit 5 wedstrijden); 2. A. v. d. Berg (Phil) 2 en 1 afg.; 3. A. Kohlbeck (Phil) 1% en 1 afg.; 4. R. de Graaff (Phil) 1% pnt. Groep B. R. Westra (Phil) 5 uit 6; 2. M. Etmans (Phil) 3 uit 5; 3. C. v. d. Bosch (Phil) 2 uit 5; 4. J. Bos (Bode graven) 1 uit 6. Door een zege in een match van twee partijen met J. Westra (LSG) heeft de Philidorspeler P. J. Preenen een finaleplaats in de eerste klasse- bereikt. Preenen won de tweede partij en gaf toen de afgebroken eerste par tij zonder hervatting remise. All Prise; 3. Alphario. Toto: w. f 16.60, pl. f2.60. f 1.50. f 1.60. koppel f9.20, cov. f 6.30. Duveltje van Akerendam-priJs. voor amateurrijders: 1. Zus Hanover (J. Kouffeld) (1.28.3): 2. Yucatan, 3. Zus Scotch. Toto: w. f 3.40. pl. f 1.30, f 1.40. f 1.20, koppel f7.90. cov. f4.70. Dauphlne-prljs: 1. Urdy Mars (J. Wagenaar Jr). (1.26.7); 2. Vlco BS; 3. Troubadour. Toto: f2.20, pl. f 1.50, f 1.30. koppel f3.-. cov. f3.10. Dakota van Hiddum-prijs, 2e afd.: 1. Adua Scotch B (W. Leeuwenkamp) LKV laat kans voorbij gaan De LKV heeft een unieke kans voorbij laten gaan om de zeer sterke Haagse krachtsportvereniging een nederlaag toe te brengen. Jan Nolten vestigd». een nieuw Nederlands re cord voor het drukken 105 kg. er was voorts een zeer goede prestatie van J. v. d. Meer (295 kg) en krach ten als Hans Zirkzee, Heetvelt en Stokkel weerden zich uit alle macht, maar een ongelukkige drukbeurt van v. d. Louw. die 100 kg tot drie keer toe niet omhoog kon brengen bete kende de nederlaag. Simson won de wedstrijd met een verschil van 95 kg. Donderdag komt LKV tegen Her cules uit. Pittige strijd in Stadsgehoorzaal W De Nederlandse zwemsters, die een trip door Zuid-Afrika maken, hebben in Kimberley opnieuw alle nummers gewonnen, waarop zij uit kwamen. De tijden waren niet op merkelijk. Klenie Bimolt zwom de 220 yards schoolslag in 2 min 58 sec. Ria van Velsen finishte op de 110 yards rugslag na 1 min 15.3 sec. Erica Terpstra had voor de 110 yards vrye slag 1 min 9 sec nodig en Ada Kok vlinderde de 110 yards in 1 min. 17 sec. Tenslotte won de Nederlandse ploeg de 4 x 110 yards vrije slag es tafette in 4 min 49.4 sec. Francois Bonlieu. de 25-jarige Franse slalomspecialist, heeft dit weekeinde in Chamonix zijn eerste grote internationale triomf geboekt. Door een overwinning in dc slalom van de Arlberg-Kandahar rennen stelde hij de eerste plaats in het eindklassement van de Alpine com binatie zeker. In de afdeling moest de Fransman met een zevende plaats genoegen nemen. Zyn landgenoot Guy Perillat bezet de tweede plaats in het eindklassement van de Alpine combinatie. Frischauf Goeppingen, veelvou dig Duits kampioen zaalhandbal en de laatste twee jaar winnaar van de Europese beker, is in het toernooi 1962 1963 om de Europa cup voor verdere deelneming uitgeschakeld door Dukla Praag. De Tsjechen won nen de tweede wedstrijd voor de (1.28.6), 2. Zilvertlp; 3. Zlganlta. Toto:; halve finale tegen de Duitsers met w. f3.-. pl. f 1.50, f 1.40. f2.10, koppel24-14, na de eerste ontmoeting reeds f 5.10, cov. f 5.10. met 9-7 in hun voordeel te hebben Totallsator-omzet f 192.495,50. 1 beslist. Volley balcompetitie J' .Uttu plaats. De achtste draverij met slechts vijf deelnemers, werd van kop af ge wonnen door Wagenaar jr. met Urdi Mars. Deze duelleerde steeds met Vico BS om de voorrang, maar Urdi gaf geen krimp en triomfeerde, on danks een laatste poging van Vico. in 1.26.7 km.-tyd. Troubadour werd derde. In de slotkoers bleven Adua Scotch B (W. Leeuwenkamp) en Zilvertip steeds op het eerste plan. Zy gaven hun tegenstanders geen kans hen te benaderen. Adua Scotch toonde zich de sterkste en achter Zilvertip be zette Ziganita de derde plaats vóór Zizi's Juweel, die een veel verbeterde vorm toonde. De uitslagen lulden: Dlana-prlJs: 1. Zwoegertje V (J. Ver hoeve) (1.31.4) 2. Zelos van Vredenhof. 3. Zorro. Toto: w. f5.10, pl. f2.20. f 1.80 koppel f 8.70. cov. f 4.30. Dlna Mleke-prljs: 1. Amphione (F. J. Eerenberg) (1.30.3); 2. Zoon van Peterhof; 3. Zilver Kld. Toto: w. f4.80, pl. f2.30. f7.30, f5.10. koppel f 11.-. cov. f 25.90. Donna Valentlne-prijs: 1. Y. Rose marijn (P. J. de Bruin) (1.28.9); 2. Xalslne; 3. Zilla. Toto: w. f7.60. pl. f2.10. f3.30. f2.40, koppel f 11.30. cov. f 6.40. Dagmar-prljs: 1. Zegerus Th. Hollan dia (F. J. Eerenberg) (1.25.9); 2. Y. Norton: 3. X. Signal. Toto: w. f2.30, pl. f 1.60, f2.20, f2.20, koppel f 10.40. cov. f7.90. Twee nederlagen, maar gelukkig ook twee overwinningen voor het Leidse volleybal op overgangsklasse-niveau. De heren van VVS en SVL 2 moesten beiden met 13 het onderspit delven tegen respectievelijk Libanon 2 en Blokkeer. KVC echter bleef in een op hoog peil staande ontmoeting met 3 1 baas over de Conconrdia-reserves, terwijl de dames van SVL zich ten koste van het Vlaardingse Aggredior (3—0) ver der distantieerden van de fatale laatste plaats, die op het ogenblik wordt bezet door AMVJ/Smash (Rotterdam). vol gespannen verwachting doen gis sen. Aanvallend was er tussen de Concordia-reserves en de mannen van Piet v. d. Plas weinig krachtsver schil. De score liep voor beide ploegen moeizaam om hoog. By de stand 1111 echter durfden de gastheren aan het net nagenoeg geen risico's te nemen. De plaatsballen over het Katwijkse blok vonden geen genade in de ogen van de streng leidende ar- Spannend KVC heeft ditmaal nu eens niet ge wonnen dank zij de alles doorborende aanval maar mede door een goede defensie. Twee sets lang heeft de uit slag van deze wedstrijd, het meer dan eens van goed naar uitstekend groeiende spel van de Katwijkers ten spijt, de aanhang van beide formaties Duitsland één op Olympische» Spelen Na een meer dan 10 uur durende bespreking hebben de Olympische co mités van Oost- en West-Duitsland zaterdagavond in West-Berlyn beslo ten één Duitse ploeg af te vaardigen naar de Olympische Spelen van 1964. Daarmee werd dus de wens van het Internationaal Olympisch Comité, dat tijdens zijn laatste zitting in Lausanne op deze beslissing had aan gedrongen, ingewilligd. Hoewel nog niet alle details zyn geregeld, staat wel vast dat de voor uitzending in aanmerking komende atleten zullen moeten deelnemen aan twee selectiewedstryden. die in Oost en West-Duitsland worden gehouden. Het I.O.C. had de wens uitgespro ken, dat de selectiewedstrijden niet meer in neutrale landen zouden plaats hebben. Voorts is beslist, dat alle in aan merking komende atleten een kans zullen krygen. Waar dit politieke vluchtelingen betreft, zal elk geval apart worden beschouwd. Op 16 maart komen de beide Duitse Olym pische comités weer bijeen. Dan zul len nog een aantal bijkomende kwes ties worden besproken. biter. KVC sloeg fel door en dat bracht een belangryke setwinst, 15-12. Beide ploegen hadden in de tweede set. waarin fraaie aanvallen en dito reddingen om beurten een dankbaar applaus van de toeschouwers afdwon gen. alle time-outs nodig om de rust in de gelederen te herstellen het zij wat op adem te komen. Concordia 2 schreef de set na 5-5, 9-9 en 13-13 met 15-13 op haar naam. Het was in de derde set de KVC-defensie, vooral aan het net waar een 3-mans blok de Rotterdamse aanval door het midden herhaaldelijk afstopte, die de door slag gaf. Na 5-5 en 9-9 gaf Concor dia 2 zich over. KVC won via 12-9 en 12-11! Een stukgespeeld Concordia 2 kon in de laatste set tegen een sterk serverend KVC, dat bovendien aan vallend tot grote hoogte rees Pieter Bos van Duyvenvode en Pieter v. d. Plas geen tegenstand van bete kenis meer bieden. KVC greep die set met de overtuigende score 152 Ongelukkig Voor vierde keer Gerda Kraan heeft gisteren op een parcours in de omgeving van het recreatie-oord Anna's Hoeve in Hilversum voor de vierde achtereenvolgende maal beslag gelegd op de gouden Maple leaf, de prijs van de na tionale veldlopen, die jaarlijks in de radiostad worden gehouden. De Europese 800 meter kampioene overklaste haar tegenstanders op het zware, modderige, 1500 meter lange parcours volkomen. Met haar krach tige. soepele pas bouwde zy direct na de start al een ruime voorsprong op. die zij in het verdere verloop van de strijd nog aanmerkelyk vergrootte. De enige die enigszins by haar kon bly- ven, 'was de plaatselyke favoriete Thea Lammerting-Seure. Bij de heren, waar ruim 250 lopers van start gingen, zegevierde Cees Cle ment uit Zeist. De 23-jarige Utrecht se atleet legde het 5000 meter lange parcours, waarin enkele venijnige heuvels waren opgenomen en dat ver der voerde over modderige soms nog met Us bedekte bospaden, af in ruim 18% minuut. Clement bevocht zijn zege in de laatste 200 meter toen hij de jonge Piet Beelen in de eindsprint geen kans gaf. Clement had daarvoor al een tydhandicap van een halve mi nuut moeten overwinnen. Aad Stey- len de winnaar van het vorige Jaar. legde beslag op de derde plaats. De uitslagen luiden: Dames (1500 m)1. Gerda Kraan (Bataven, Leiden) 5.18.8. 2. Thea Lammertink-Seure (Hilversum 5.30 2 3 Ans Tesselaar (AV '34. Alphen) 5.35.—, 4. Ton Homan (Bataven) 5.48 6, 5. A. Stroop (Amsterdam) 5.50.2. 6. Greet Lindaart-Snel (Rot terdam) 5.50.8. H^ren (5200 m)1. Cees Clement (Zeist) 18.34.2, 2. Beelen (Spartaan. Lisse) 18.36.8. 3. Steylen (Vlaardin- gen) 18.54.4, 4. Hoope (Holland. Lei den) 18.55.4. 5. Van Walsum (Rotter dam) 19.08—, 6. Janssen (Amster dam) 19.18.2. Gerda Kraan (geheel links) nestelt zich aan de kop in de strijd om de Maple Leaf, die in Hilversum werd gehouden. Als de arbiter in de laatste set van dit op goed peil staande duel by de stand 1212 niet een Rotterdamse service die over Henk Kleingeld heen duidelyk buiten de achterlyn neer kwam de VVS-aanvoerder stond met de hielen tegen de lyn aan op grond van het advies van de lijn rechter „in" had gegeven, dan zou vermoedelyk 22 als resultaat uit de bus zijn gekomen. Nu drukten de Libanon-reserves de volle winst tegen een onthutst VVS snel door. 15-12 en 3-1. Een zeer on bevredigende uitslag. VVS verdiende een puntenverdeling op grond van het goede spel gedurende de hele wedstryd dat Henk Kleingeld c.s hebben thuis nog niet op die niveau gespeeld dubbel en dwars. Met uit- zondering van de eerste set. heeft VVS in alle sets een voorsprong ge- Opgewonden kreten, eikaars zwak heden aftastende judoka's en een op- gewonde schare judo-liefhebbers. Ziedaar een beeld van dc Stadsge hoorzaal. waar gistermiddag de na tionale judokampioenschappen voor de Kyu-graden teams en voor junio ren in gewichtsklassen werden ge houden. De talryke toeschouwers hebben kunnen genieten van deze sport van behendigheid, die een spectaculair karakter zou dragen. Zoals te ver- Alphense judoërs zegevieren Sportschool Goederaad uit Alphen werd zaterdagavond winnaar van het judotoernooi georganiseerd door Sportschool De Vries uit Leiden. Aan het toernooi namen 8 teams uit verschillende steden deel. Er werd in twee poules volgens hal ve competitie gewerkt. In poule A kwam het A-team van sportsch. Rap. mund uit Den Haag op de eerste plaats met 6 punten, gevolgd door sportsch. Bontje uit Den Haag met 4 pnt., terwijl judoclub Morgenstond evenals een Haags jeugdteam 1 punt behaalde. In poule B werd sportschool Goede raad winnaar met 6 pnt., gevolgd door sportsch. De Vries, judoclub Delft en het B-team van Rapmund ieder met 2 punten. In de finale, waarin uitkwamen sportsch. Goederaad en het A-team van Rapmund, kwam na een aantal enerverende wedstrijden sportsch. Goederaad als overwinnaar uit het strijdperk. De punten voor sportschool De Vries werden gescoord door J. Singerling (5». J. Wagemaker (10). J. Wielders (10). J. Onvlee (10) en Eli Stikkelo- rum (17). had. In de tweede set werd de voor sprong via 7-4, 7-10, 10-10 en 12-14 in winst omgezet 15-13, maar in de derde en vierde set was het laatste punt voor een niet versagende Liba non '50 2. Bij WS trad aanvallend vooral Kees Monster op de voorgrond Hij kreeg aan het net echter niet te verwaarlozen assistentie van Henk Kleingeld. Jan de Vries en Rob de Tombe. Good-old. Bram Faiser was met zyn ..stilliggende" set-ups de grondlegger van de vele geslaagde VVS aanvallen. (15-10, 13-15, 15-12, 15-12). Blokkeer—SVL 2 De SVL-reserves hebben tegen Blokkeer, dat ook nog kampioensas piraties heeft, natuurlyk geen kans gekregen op een puntenverdeling. De keiharde Haagse services en smashes vroegen teveel van de opvangtechniek van Dick Paschier c.s. De tweede keuze van SVL heeft duidelyk geleerd van de nog, te sterke, tegenstanders in de overgangsklasse. Het onder hands stoppen is in elk geval niet meer van die inferieure kwaliteit dat elke harde service doel treft. Tn de derde set moest een aanvankelijk ..freewheelend" Blokkeer wyken voor een serie goede services van SVL 2, maar in de laatste fase van de strijd domineerden de gastheren weer vol komen. (15-5, 15-5, 13-15, 15-5). AggrediorSVL De geringe marge waarmee de SVL-dames de tweede en derde set in hun voordeel hebben beslist, zou doen vermoeden dat zij de handen stevig uit de mouwen hebben moeten steken om de kostbare puntjes mee terug naar Leiden te nemen. Dat is echter absoluut niet het geval ge weest. Aggredior. dat met enkele in valsters binnen de lynen kwam, heeft SVL geen moment kunnen bedreigen. Toen de Leidse dames de eerste set. fel spelend met vooral goed serveren en een enkele goede smash (Ali Zon- derop en Hanna van Gellecum) met ruim verschil had gewonnen, schakel den de pupillen van Jos van Dam terug op een lagere versnelling. Zy bleven daarbij echter wel zo attent, I dat Aggredior niet tot setwinst kon komen. (6-15, 12-15. 13,15). Metselaar en De Man in ft tv gevecht gewikkeld tijdens judowedstrijden die in de Stads gehoorzaal werden gehouden. wachten was, werd door de verschillrx lende judoka's ook veel verdedig/ maar ook dat hoort er by. Judo I tenslotte een verdedigingssport. 6p. De organisatie, in handen van dfst districtscommissie Zuid-Holland, verjit liep ditmaal uitermate vlot. Er werflei gestreden op twee matten voor <3; n pauze en op een (grote) mat na dieS pauze. Overigens was het werken ofo, twee matten tegelyk toch wel hinderw, lyk voor de deelnemers in verbanf met de verschillende commando's e de spreiding van de belangstelling e de daarmee gepaard gaande aanmo< digingen. By de teams ging de tit4 van Nederland naar de judocluf Dordrecht, die in de finale ma1 35 tegen 15 won van judoclm Haarlem. By de Dordtenaren legde! C. Sint Nicolaas en H. Schippers dotf overwinningen op hun resp. tegen! standers Van Hout en Klozen de ba' sis voor de overwinning. Sint Nice laas won door een huidgreep, terwi de felle en agressieve Schippers bi»8 zonder snel een einde aan zyn ge* vecht maakte door een „wurging? waarby Klozen zelfs heel even h/8 bewustzyn verloor. De dokter bracl hem gelukkig in enkele secondi weer op de been. By de junioren won de Spake»1 burger Twillerd in het lichtgewicht terwijl de Roermonder H. Schaefffp bij de middengewichten de titel ver: overde. De pittige, uiterst snel reage rende en felle Hagenaar T. v. d. Lub. be sleepte de titel by de zwaarge wichten in de wacht. De stryd om het kampioenschap .aller categorieën' was ook al speet* culair. omdat v. d. Lubbe zyn aar dacht even verslapte waarop Twfr lerd hem met een fraaie zevend! beenworp uitschakelde. Twillerd wsi echter dermate vermoeid, dat ee zich uitsluitend op de verdedigd toeleggende Schaeffer met het ver( overen van deze nationale titel (of beslissing van de scheidsrechter geen moeite had. Sportschool DE YiSIEl HERENSINGEL 26 Europese beker voor Snijders Nederlandse deelnemers overheb sten in de middengewichtsklasse va de stryd om de Europese bekers vod judoka's onder 22 jaar. die zaterd» in Parys werd gestreden. Jan en Peter Snyders bereikten finale van deze categorie door o\ê winningen op respectively k Uo Marthschin (West-Duitsland) en P* trick Clement (Frankryk). In q finale won Peter Snyders van zi) broer Jan. De overige Nederlanders kwams niet ver. By de zwaargewichten gig de zege naar de Fransman Gress, dj in de eindstryd de Westduitser W£ linski versloeg. De sterkste lichtgft wicht was de Brit Hayes, de grol revelatie van dit toernooi. In finale bedwong hy de Fransm Baudet. De Nederlandse schaatsenrydJ Klaas Renes, die nog steeds in Sc dinavië verblyft, plaatste zich een tyd van 43.6 sec. vyfde op i 500 meter tydens wedstryden - Brandbu achter de Noren ElveWj (42.8) Gjestvang (43.-), Lundstell (43.1) en de Europese kampioen Nils Aaness (43.3).

Leidsch Dagblad | 1963 | | pagina 6