Leidse Jazz Club accurate bediende TITO HEEFT NIET VERTROUWEN IN ZO VEEL PEKING POGROMS in twee Russische steden Nog geen militairen bij liet kolen ver voer KOLENMIJNEN IN HET GEDRANG parel per dag! Inpakslers Enige jongens Op va ttingen o ver Colom bo9 lopen nog steeds uiteen Minder treinen in weekeinde „Aardgas-psychose" I Snuif en wrijf De Gaulle naar Bonn Melkproef in twee steden Vijfdaagse in kappersbedrijf Kantoorbediende (yrl.) DE LANDBOUW Vrouwelijk administratieve krachten a. Volslagen admin. kracht b. Geroutineerd typiste administratief personeel Grote Nat. Avond-koppelwedslrijd net meisje of vrouw Restaurant Zomerzorg Algemeen Kantoormachinebedrijf N.V. JONGSTE BEDIENDE (VRL.) OVERHEMDENFABRIEK ELMI N.V. Coöp. Vooruit CAISSIÈRE of LEERLING-CAISSIERE LEIDSCH DAGBLAD DONDERDAG 24 JANUARI 1963 De leiders van Rood-China volgen de politiek van Dzjengis Chan na, wanneer zij pogen een wereldoorlog te ontketenen, aldus verklaarde president Tito van Joego-Slavië gisteren op het congres van de Joegoslavische communistische jeugdorganisatie. Hij hoopte, dat de Chinese leiders spoedig van politiek zouden veranderen, maar hij geloofde niet, dat dit zal gebeuren, omdat het hier geen tijdelijke afwijking van de beginselen van het Marxisme-leninisme betrof, maar een vollediqe ontkenninq van diase opvatting. Ten aanzien van de deze beginselen. De Chinese leider, houden er nu eenmaal reke- doTvm.' jSm^rdrtn? ta ning mee. aldus Tito, dat in een atoomoorlog 300 van de 700 peeking mei de toestand van 8 sep miljoen Chinezen deze oorlog zullen overleven, terwijl slechts weinig anderen zouden overblijven en het kapitalisme zou ver dwijnen. Verzet tegen Neliroe in het Lagerhuis O n„ i oaiiiMiuuij «au ue vuor- am zou ueienencn. uc iciuer van uc >r. rial ri, JLSLSSw In rii S3?? Tï"ae en Al!a" Praja-socialisten noemde de voorstel- zif beantwoorden aan de voornaam- rte eis van India, dat de Chinezen zich terugtrekken tot dc posities, wel ke zij vooi het begin van hun aanval len op 8 september j.l. innamen. Uit Peking was eerder gemeld, dat de Chinezen de voorstellen van Colombo slechts beschouwen als „voorlopige basis" voor rechtstreeks overleg met India. Volgent de voorstellen van Colom bo. aldus Nehroe. wordt de toestand in het noordoostelijke grensgebied bij- ra geheel volgens de wens van de In diase regering hersteld. In de midden sector moest de status que worden gehandhaafd overeenkomstig de In- wiens uitlating over China overal Eterk dc aandacht heeft getrokken. Verschil Premiei Nehroe heeft in het Lager huis in Nieuw Delhi gevraagd om volledige aanvaarding van dc voor- tember De Chinese strijdmacht zou zich namelijk uit het gebied van La- dach moeten terugtrekken, waarna deze streek gedemilitariseerd zou moe ten blijven. De leider van de rechtse Jan-Sangh-beweging betoogde ech ter. dat 30.000 vierkante km. <dus on geveer evenveel als Nederland, red. L D i in Ladach in handen van de Chinezen zou blijven. Dc leider van de rechtse Swatantra-Dartij was van oordeel dat aanvaarding van de Co- lombo-voorstellen ..eerverlies voor In dia" zou betekenen. De leider van de der. dal de jongste verbetering in de verhouding tussen zijn land en Sow- jet-Ruslana niet betekent, dat Joege- Slavlë zijn politiek van vriendschap pelijke verhoudingen met het Westen wil prijsgeven. Hij zei ervan overtuigd j ie zijn. dat „de internationale hori- zon opklaart". In dit verband noemde hij rit briefwisseling tussen Kennedy I en Chroesjtsjow over het staken van dc kernproeven en de verklaring van de Russische premier over het Duitse vraagstuk. Op hel terrein van de binnenland- se politiek keerde maarschalk Tito zich tegen intellectuelen en kunste naars. die uit het Westen afkomstige ..decadente neigingen" vertonen. „La ten wij elkaar geen meneer en me vrouw. maar kameraden noemen", zo zei hij onder luid applaus van zijn jeugdige toehoorders. Tot zover de uiteenzetting van Tito, tische „Colombo-landrn". aangezien ïen „rampzalig en gevaarlijk". De Spoorwegen zullen zaterdag en zondag aanstaande het vervoer van reizigers beperken. De N.S.-directie heeft deze maatregel genomen om het transport van essentiële goede ren. zoals brandstoffen, voorrang te verlenen. De beperkingen zullen voornamelijk worden toegepast op een aantal se cundaire lijnen, de hoofdverbindingen worden bijna normaal gereden. Zoals bekend, is het goederenver voer gedurende de laatste week sterk toegenomen. Gezien het beperkte personeelsbestand en de eisen, die de veiligheid van het treinverkeer stelt aan de dienst- en rusttijden van het personeel, zien de Spoorwegen zich genoodzaakt tot deze beperking van de reizigersdienst. Door deze maatregel komen ma chinisten beschikbaar om snellere doorstroming van het goederenver voer te bewerkstelligen. Van vanmid dag af wordt op de stations kenbaar gemaakt, welke treinen er precies niet zullen rijden. Ileo in Elisabethstad De voormalige Kongolese minister president. Ileo. is gisteren per vlieg tuig in Elisabethstad aangekomen, waar hij de functie van vertegen woordiger van de centrale regering op zich zal nemen Bij de aankomst van Ileo waren geen Katangese ministers aanwezig Hij werd verwelkomd door hoge autoriteiten van de Verenigde Na ties en buitenlandse consuls. I»e voorzitter van de Nederlandse Katholieke Mjjnwerkersbond, de heer F. s. Dohmen. heeft gisteren een duidelijke uitspraak van de regering gevraagd over het toekomstige ener giebedrijf in Nederland. Het is voor de 38.000 werknemers in het Limburgse mijnbedrijf van het hoogste belang om te weten of men in dit beleid nog een rol heeft toe bedacht aan de kolenwinning, zo stel de hij op een persconferentie in Heer len. Als dit het geval mocht zijn, dan dient de regering een zelfde steun kernenergie, niet zorgwekkend zijn als niet zeer onlangs belangrijke aardgasvondsten gemeld waren. Er wordt thans gesproken van een ..aardgas-psychose", die nog eens extra remmend werkt op de belang stelling voor de kolenmijnen. De Limburgse mijnen behoren tot de modernste van West-Europa en behoeven geen uitzichtloze toekomst tegemoet te gaan als bepaalde over heidsmaatregelen worden getroffen Deze maatregelen moeten de pro- duktie in de Limburgse mijnen op een rendabel niveau brengen en hun aan de mijnindustrie tTeeven"ris concurrentiekracht ten opzichte van thans verscheidene andere regeringen buitenlandse mijnen vergroten, in West-Europa verlenen De heer Dohmen legde de nadruk op de psy chologische uitwerking, die de hui dige onzekerheid heeft op jonge mensen, die graag in de mijnen zou den willen werken. De animo onder de jeugd voor het vak van ondergronds mijnwerker is de laatste jaren zo sterk gedaald. Rijschoolhouders hulp vragen om De Neoerlandse Bond voor Autorij- choolhouders heeft zich tot de mi nister van Economische Zaken ge dat aan het eind van de drie jaren wend met een verzoek om een uitke- durende opleiding slechts een hand- ring ineens voor de door de weers- jevol ..kompels-in-de-dop" overblijft, omstaitdigheden gedupeerde autorij- Maar een heel klein gedeelte van de ongeveer 120 leerlingen, die aan schoolhouders. In een brief aan de minister brengt Advertentie Uw verkoudheid van neus. keel of borat weg met I Kerkelijk Leven NED. HLKV. KERK Beroepen te Kamerlk (toer.) A. Langhout te Brakel Aangenomen naar Apeldoorn (vac. P Vl6seri J. Folkert6ma te Wanneper- veen. Bedankt voor Terkaple ca. A. J. Plug te Blankenham voor Lan- gerak A. J Mulder te Meteren en Est GEKEF. KERKEN Beroepen te Steenwljk (2de pred.pl.) k Bisschop te Warns i Fr te Nieuwerkerk a d IJssel Joh. Kroeze, kand. te Apeldoorn te Badhoeve dorp i2de pred.pl. i J. Boonstra te Middelburg te Haarlem-Zuid (vac. l Hoorweg) J. Banga te Leiderdorp. Aangenomen naar Doetipchem E. de Vries te Tynje. die bedankte voor NiJ- kerk (vac. W. Griffioen). Bedankt voor Willns H Makklnga te Wllsum (O.) voor Emmen (4de predpl.) (wijk Angerslo) K. Ubela te Vroomshoop. CHR. GEREF. KERKEN Befoepen te Werkendam E. Venema te Zwljndrecht te Deventer J. M. Visser te Dokkum te Harllngen R. Slofstra te Harderwijk. EVANG. LL'TH. KERK Drietallen te Amsterdam (2 vacatu res) A Johannes te Delft, P. H. G. C. Kok te Weesp en J A Roskam te Beverwijk; W E Jense te Suriname. A Johannes te Delft en dr. C. H. Lin- dijer te Rotterdam. VRIJE EVANG. GEMEENTEN Benoemd tot predikant ln algemene dienst van de Binnenlandse Zending H. C Leep te Rotterdam-Centrum. Heiligschennis in Dom van Minister Een rechtbank in Bonn heeft de 69-jarige Hans Kroll veroordeeld tot twaalf weken gevangenisstraf. Kroll had zich op zekere dag toe gang verschaft tot de Dom van Mün- ster. Hij ontstak alle kaarsen die hli maar zag. liet zich daarna in de bis schopszetel vallen en stak een sigaar op Toen de koster de indringer de deur wees. weigerde Kroll. Slechts de politie slaagde erin de ..aangeschote- ne" naar de dichtstbijzijnde politie post te brengen, waar hij zich te bui ten ging aan wilde atheïstische toe spraken Vrouwenwereldgebedsdag Zoals elk jaar zal ook ditmaal weer op de eerste vrijdag in de lijdenswe ken dus nu op 1 maart, overal ter wereld de vrouwenwereldgebedsdag worden gehouden. Onder het thema: „Meer dan overwinnaars" zullen dan in tal van landen in alle werelddelen vrouwen *©n vaak ook mannen) teza men komen om te bidden. Daartoe wordt een liturgie opgesteld en ver spreid, welke in verschillende talen wordt, gebruikt. Voor 1963 is d« li turgie opgesteld door een groep chris ten vrouwen uit Korea onder leiding van een vrouw, die enige tijd ln Ca nada en de Ver. Staten studeerde en zich specialiseerde op het terrein van de christelijk® opvoeding. Oecumenische Sociëteit De Haagse Plein-groep heeft in een gebouw aan de Adelheidstraat een sociëteit voor predikanten en pries ters ingesteld, welke op elke woensdag van de maand gelegenheid biedt tot informeel contact aan gees telijken. die elkaar op deze wijze kun nen ontmoeten bulten de officiële contacten in gemeente of Pai"Ocnfe- De initiatiefnemers (uit de Plein- groep) zeggen, dat de oecumene on bereikbaar en onleefbaar is als niet in het dagelijks leven der christelijke kerken de gemeenschap en de vriend schap groeien Daartoe ls dan ook deze sociëteitsavond ingesteld Daarnaast is er op de vierde vrij dag van iedere maand nog een oecu menisch liefdemaal in hetzelfde ge bouw (Adelheidstraat 74. Den Haag) Christenen van diverse kerken heb ben dan een samenzijn, waarin een protestants of rooms-kathollek gees telijke voorgaat. de opleiding beginnen, maken deze *"'et bestuur van de bond onder de af Dit jaar zijn dat er waarschijn- aandacht van de minister, dat door lijk maar twaalf. ..We mogen in de dr S'echte, weersomstandigheden handen knijpen als van dit aantal f" na twee jaar nog vier ondergrond in de mijnen werken" Voor de Limburgse kolenmijnen zou de structurele wijziging in energie- produktie. veroorzaakt door olie en Het middeleeuwse bijgeloof over joodse bloedriten" heeft de afgelopen jaren in twee Rus sische steden een terreur tegen de joodse gemeente als in nazi- Duitsland uitgelokt, aldus een uitgebreid verslag van de Ame- Wat betreft de houding van de Russische overheid vermeldt het ver slag. dat er geen bewijzen zijn. dat de centrale regering in Moskou het bijgeloof over de bloedriten of anti semitische gewelddadigheid aanmoe digt. Anderzijds is echter uit de aan wezige gegevens komen vast te staan, dat de plaatselijke politie en over- I heid passief bleven of zich bij de Een archieffoto ran de Zweed se kusttanker "Thuntank Vil die op de Noordzee is gekap seisd. waarbij vermoedelijk de gehele bemanning om het leven is gekomen. Het schip werd on dersteboven drijvende aange troffen en naar IJ muiden ge sleept. Ijs op IJselmeer is gevaarlijk rikaanse joodse organisatie B'nai aanvallers aansloot, als die B'rith, dat gisteren is gepubli ceerd. De burgemeester van Urk en de Rijkspolitie wijzen erop. dat het lis op joodse her IJselmeer nier meer veilig is. Het ,Jie Na ite bekrachtiging van het Frans-W estduitse verdrag, dat in Parijs is gesloten, zal president De Gaulle Bondskanselier Adenauer in Bonn gaan bezoeken. Hel bezoek zal vermoedelijk eind juni plaatsvinden. Het verdrag bepaalt namelijk, dat dr staats- en regeringshoofden el kaar steeds zullen ontmoeten, wan neer daar behoefte aan bestaat en In beginsel tenminste tweemaal per jaar. Intussen heeft de Franse delega tie gisteren bij het verdere ambte- te toestand van de rijwegen in geheel Nederland, thans sprake is van een noodtoestand op financiëel econo- "Ai-ch cebied. bij de autorijschool-on dernemingen. die hun inkomsten geheel oï voor het merendeel uit dit bedrijf verwerven. Advertentie Mot alle vitaminen onmisbaar voor uw gezondheid! Bij prikkelbaarheid, over vermoeidheid en neerslachtigheid. UMBO SAN per flacon van 100 multivitamine parels f 3.S0 Bij apotheker en drogist lijke vooroverleg in Brussel over de transport om de over zee in Amster Brits*- aanvraag voor het lidmaat- dam aangevoerde steenkolen vanuit :chap van de Europese gemeenschap voor atoom energie verstek laten gaan. Dc besprekingen werden ech ter door de vijf overige EEG-landen i West-Duitsland, Italië en de drie Benelux-staten) voortgezet. Eerder deze week verschenen de Franse af gevaardigden niet op een vergade ring i Luxemburg over het Britse lidmaatschap van de Kolen en Staal gemeenschap en in Brussel op een vergadering van een werkgroep, die bijzondere maatregelen moet bestu deren voor de Britse kroonkolonie Hongkone. indien Engeland tot de gemeenschap toetreedt. De toetreding van Engeland en de Scandinavische landen lot de EEG is var. essentiële betekenis voor het slagen van deze gemeenschap, aldus verklaarde het a.r.-lid van dc Eerste Kamer prof. mr. W. F. de Fortman, gisteren in Den Haag tijdens een rede. Vooral Engclanu kent een rechtsstelsel, dat nauw ver want is mei het onze. Het biedt een grote mate van rechtszekerheid aan bijv. zelfstandige ondernemingen. De EEG mag vooral geen „getto" wor den. waarbinnen men het zich zo prettig mogelijk maakt. ZM moet zich ontwikkelen tot een gebied, waar binnen het economiscli verkeer vrij L« en toi welke gemeenschap landen, dal wensen, kunnen toetreden Dc gezamenlijke organisaties voor i nomische Zaken gehouden vergade- het wegtransport hebben een beroep ring in het havengebouw, waarbij gedaan od de beroepsvervoerders in vertegenwoordigers van de Rijksver- het westen des lands, die vrachtauto- keersinspectie en de garnizoenscom- mandant van Amsterdam aanwezig waren. Om te beginnen zal een beroep wor den gedaan op dié sector van het beroepsgoederenvervoer. die door de weersomstandigheden een gedwongen rustpauze doormaakt, waarbij onder meer wordt gedacht aan de vervoer ders van bouwmaterialen. Intussen is een kleine commissie in het leven ge roepen die van dag tot dag do situatie zal bekjjken. Uiteraard ligt het in de allereerste plaats op de weg van de importeurs en de handelaren om dit beroepsgoederenvervoer in te scha kelen. Maar mocht het vervoer mis lopen dan kan de commissie maatre gelen nemen. Wat de voorraad steen kool betreft heeft men de indruk ge kregen. dat die en ook de aanvoer over zee voldoende is. materieel ter beschikking hebben voor afvoer van kolen uit de Rotter damse haven. Pas in allerlaatste instantie zal een beroep worden gedaan op militair het havengebied naar de importeurs en handelaren te brengen. Dit is de conclusie van een gistermiddag op initiatief van het ministerie van Eco- Dag van de zeevisserij Vlaggetjesdag verleden tijd Vlaggetjesdag, waarvan wij deze weck reeds hebben bericht, dat dit feest dit jaar op zaterdag 18 mei zal worden gevierd, krijgt een bredere opzet. Na overleg in de ondercom missie propaganda haring van het Produktschap voor Vis en Visproduk- ten en met de daarbij betrokken ver enigingen. is besloten dit jaar de van Reders van Vissersvaartuigen te IJmuiden. de Katwykse Redersver eniging „Vuurbaak" en de Vereniging van Schippers-Eigenaren Katwijk. Deze verenigingen hebben vertegen woordigers benoemd in het bestaan- traditionele vlaggetjesdag uit te bou- de IJmuidens-Katwijkse vlaggetjes- De uitbarstingen van antisemitis me zouden hebben plaatsgehad in twee steden van de republiek Oezbek. op 9 mei 1962 in de hoofdstad Tasj- j kent en op 14 september 1961 in Margelan, een stad met ruim 50.000 inwoners. De Russische pers heeft er nooit iets over bericht en B'nai B'rith heeft met zijn publikatie ge wacht, totdat het alle gegevens die druppelsgewijs naar het buitenland doordrongen, geverifieerd had. In beide gevallen werden joden op straat en in hun huizen aangeval len en gewond, aldus het verslag, en de terreur was van een zodanige fel heid. dat de joodse gemeenten in beide steden nu nog leven in een sfeer van onveiligheid en angst. Het staat vast. aldus het verslag, dat de plaatselijke bevolking tot de uitbarstingen gebracht werd door de eeuwenoude geruchten, dat joden voor hun godsdienstige plechtigheden bloed van niet-joden gebruiken, in dit geval moslim-bloed (Jri beide ste den wonen veel moslims). Alkmaciren Hengele Alkmaar en Hengelo zullen van 28 lanuari tot 9 maart „proefsteden" zijn. In die zes weken zullen de con sumenten ln beide steden in de ge legenheid wordt gesteld bi) hun aan koop een keuze te maken tussen melk met een vetgehalte van 3% en van 32 voor dezelfde prUs. Deze steden heeft het produktschap voor Zuivel gekozen, omdat het meent dat de ervaringen daar een representatief beeld kunnen geven van de mening van d* gehele Nederlandse bevol king. Voorts bieden deze steden be paalde technische voordelen voor de ze proef. De organisaties van werkgevers en werknemers in het kappersbedrijf hebben overeenstemming bereikt over invoering van de vijfdaagse werkweek, verhoging van het loon en aanpassing van de vakantietoe slag Het overeengekomene zal ter goedkeuring worden voorgelegd aan de Stichting van den Arbeid en het College van Rijksbemiddelaars. hulzen binnendrongen Ook is niets jg zeker niet verantwoord dat auto- Hij noemde ook het dckoloniserings- oekend over een openlijke bestraffing mobilisten met auto's op het lis naar proces: Nederland kan samen met van de aanstichters of van overheids- Urk rijden, zoals in de afgelopen landen als Canada en de Scandina- functionarissen, die in gebreke ble- dagen vaak is gebeurd. vische landen, een prachtige taak ven. aldus het verslag van B'nai Er zijn op verscheidene plaatsen vinden bij het slaan van een brug B'rith. grote gaten in het Üs ontstaan soms tussen jonge ontwikkelingslanden en van 5 tot 10 meter breed. de grote westerse mogendheden. wen tot een se Zeevisserij". De afnemende betekenis van haringdrijfnetvisserij waaruit de vlaggetjesdagviering ls ontstaan heeft geleid tot de beslissing dit jaar ook de treilers, treilloggers en kotters erbij te betrekken. Aangezien op IJ- muiden-Katwijk dit jaar het accent valt. hebben deze plaatsen de pri meur van de nieuwe opzet van de Nederland- dagcomité. I In het comité hebben thans zitting de de heren C. den Duik Jzn.; N. van Duijn; G. Heijkoop; J. v. d. Horst; M. J. Koelemeijer; J. G. Kolkman; W. G. Meijboom; A. Ouwehand; J. v. d. Plas; M. Roos; T. Struvkmans; A. v. d. Veer en P J. Verwayen. Het comité heeft reeds enige keren vergaderd over het te brengen pro gramma. Wanneer de plannen, die in Het zal dus niet meer uitsluitend de overweging zijn, kunnen worden ge dag van de haringdrijfnetvisserij zijn. realiseerd, wacht IJmuiden-Katwijk maar van de gehele Nederlandse zee visserij. Met dit streven werd in- i stemming betuigd door de Vereniging over enige maanden een groots» „Vlaggetjesdag-Dag van de Neder landse Zeevisserij". GEVRAAGD: Leeftijd circa 20 jaar. N.V. Leidsche Melkinrichting RIJNSBl RGERSINGEL 23 E Handelskantoor te Leiden vraagt kennis van boekhouden en vlot kunnende SS typen vereist. SS Brieven met kort samengevatte, doch volledige EE Inlichtingen aan de administratie van dit blad S onder nummer 26488 Bij de STEDELIJKE FABRIEKEN VAN GAS EN ELECTRICITEIT te Leiden is plaats voor (mnl. of vrl.) Het bezit van een mulo- of boekhouddiploma strekt tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Perso neelszaken van voornoemde Fabrieken. LANGEGRACHT 70, LEIDEN. op de verlichte IJSBAAN te LEIDERDORP. VRIJDAG 25 JANUARI 1963, aanvang 19 uur. Inschrijven 18 uur aan de baan of telefonisch 0171034414. Prijzen ter waarde van f 100.—. f 60.—, f 40.f 20. en premies presenteert Trio Pim Jacobs, Rita Reys Trio Kees Nix Trio Titus Stolte Pacific Combo o.l.v. LEO WENNINK op 2 FEBRl'ARI in de STADSGEHOORZAAL. Aanvang 8 uur. Kaarten a f2— verkrijgbaar bij Fa. Nic. de Tombe; Fa. H. G. van Luyken; M. Valentgoed (uitsluitend voor leden k f0.75) De Sitterlaan 37. Leiden; V. Creyghton. W. de Zwijgerlaan 49A, Oegstgeest en indien voorradig 's avonds aan de zaal. Gevraagd: van 8 tot 17 uur HOOG LOON en volledige kost. Aanmelden: STATIONSWEG 35A TELEFOON 21444 GROOTHANDEL IN KANTOORMACHINES etc. vraagt voor haar afdeling onderdelen en gereedschappen. Enigszins administratief onderlegd. LAMMERMARKT 46 LEIDEN Wij vragen voor onze zaak te WASSENAAR EERSTE VERKOOPSTER voor onze dames- en kinderconfectie. EERSTE VERKOOPSTER voor de manufacturen. MODEHUIS BINS Langstraat 66 Telefoon 01751—3559. Na 6 uur 4695. GEVRAAGD: Leeftijd 16—20 jaar. Loon naar leeftijd en prestatie c.a. f 30f 50 per j week. Leeftijd 15—18 jaar. Loon volgens C.A.O. plus prestatietoeslag. Aanmelden ORANJEGRACHT 75 of van 78 uur i Leliestraat 118. Banket-, Chocolade- en Suikerwerkfabriek Fa. W. v. d. Wijngaard Zonen, Leiden. Wil VRAGEN voor spoedige indiensttreding voor het bijhouden van het archief en het verrichten van diverse voorko mende werkzaamheden. Sollicitaties te richten aan Lammenschansweg 128 Leiden AFDELING KRUIDENIERSWAREN. GEVRAAGD een voor onze super market Vijf Meiplein. 5-daagse werkweek. Bedrijfskleding vrij. Aanmelden KOREV AARSTRA AT 30 tot 5.30 uur. Vrijdagavond na 8 uur LAGE MORSWEG 24.

Leidsch Dagblad | 1963 | | pagina 4