Voetballeiders zitten met handen in het haar voor „rijstebrijberg Arie den Oude tekent „Kuppern" Johannesen in een glanzende vorm Zorgeloosheid kostte Onnes bijna NTTB-cup Scylla stuit op zeer vinnig PSV - verweer Pinguins en ijsberen Drukker Henk Zou: „Het zal wel uitdraaien op midweekse wedstrijden'" 99 Ook Traub reed bijzonder goed Ge Bakker eindigde op derde plaats Ursula Artz won bij dames Klaas Schenk geschrokken LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 21 JANUARI 1963 f f Drukke meimaand zaterdagelftal Het wordt voor het Nederlands Zaterdagelftal een drukke meimaand. Naar wij vernemen zal de wedstrijd tegen Zwitserland (amateurs), die wij reeds eerder aankondigden thans de finitief in Zwitserland worden ge speeld op woensdag 1 mei a.s. De plaats van de ontmoeting is nog niet bekend. De wedstryden voor het drielan- dentoernooi zyn nu ook vastgesteld. De thuiswedstrijd tegen België wordt gespeeld op zaterdag 11 mei a.s-, ter wijl de uitwedstrijd tegen Frankrijk wordt gespeeld op zaterdag 18 of za terdag 25 mei a.s. Tijdens zwemwedstrijden L Sydney heeft de Australische zvrJ mer Robert Windle het wereldrecl op de 220 yards vrije slag verbet| en gebracht op 2 min. 1.1 sec. oude record stond sedert 20 febnj 1960 met 2 min 1.6 sec. op van Windle's landgenoot Jon rads. „Weer een verloren zondag zuchten de voetballeiders, die langzamerhand de handen in het haar brengen, niet meer precies wetend hoe straks nog uit de rijste brijberg van wedstrijden' te komen. En toch was het in Rotterdam niet hele maal een verloren dag. Men had zelfs nog keus. Men kon van twaalf tot twee naar het stadion gaan of Feijenoord sneeuwvoetbal te zien spelen tegen For- tuna Vlaardingen of de schreden richten naar de grote Ahoyhal, waar de (zaal) voetbal rolde van 's morgens tien tot 's avonds elf uur. Sommigen deden het allebei en enkelen hebben zaterdagmiddag een snijdende oostenwind getrot seerd om in Schiedam SVV-Sparta te zien. dae bezorgd. Vooral in de eerste helft werd vaak goed gespeeld, maar na de hervatting ging het wat harder toe en verdwenen Mick Clavan, Han Aardse. Guus Haak. Bennie Muller en Sjaak Swart voor enkele minuten naar het strafbankje. Onder de vele huidige en oud-internationals was Kootje Prins het produktiefst met dried oelpunten. Hij werd echter nog overtroffen door de Hagenaar Theo Verlanden. die vier maal scoorde. De overge doelpunten kwamen op naam van: Cees Kroot <2), Clavan, Heynen, Trommel, Den Engelse, Petersen, Hoet, Henk Groot, Swart, Schuurman en zelfs de Ajaxdoelman Hoogerman verschalkte zijn collega eenmaal aan de andere kant uit een van de vele penalty's (zoals in het straatvoetbal geldt ook hier: drie maal corner is pienantie") Arie. Arie den Oude heeft een nieuw contract getekend met de eerste divisieclub DWS. Na het vorige seizoen was de Am sterdamse mid voor door het bestuur van de vereniging een nieuwe verbin tenis aangeboden maar zijn eisen waren zo hoog, dat het bestuur hier aan niet kon voldoen. Den Oude is daardoor dit seizoen „voetbal werke loos" geweest, totdat 14 dagen gele den de onderhandelingen werden heropend met als resultaat dat Arie den Oude zaterdagavond j.l. zijn handtekening onder het nieuwe con tract plaatste. De DWS-supporters kunnen dus in de eerstvolgende wedstrijd weer de kreet „ArieArieaanheffen. De plaatsen waar de wed; worden gespeeld zfjn nog niet hek* De Fransen gaven de voorkeur zaterdag 4 mei, maar de K.N.T kon dit niet accepteren, omdat de wedstrijd tegen Zwitserland in vaar zou komen. Bovendien is o; mei dodenherdenking en dan vii men het niet gewenst om een int nationale wedstrijd te spelen. Tafelteiiniscompetitie Overwinning met kleine cijfers Drie overwinningen van Bakker legden de basis voor de zege van Scylla in de wedstrijd tegen PSV uit Eindhoven. De Leidse bezoekers over- „Te koud Vzei Denis Neville, toen wij ten aanzien van het zaterdagmiddaguitstapje enige bezwaren naar voren brach ten. „Voor de spelers niet. Na vijf minuten waren ze geaccli matiseerd Voor de toeschouwers lag het iets anders. Pin guins en ijsberen hadden zich op de tribunes aan de Havendijk misschien behaaglijk gevoeld. Daarom waren er ook maar twee honderd. Zij hebben Sparta met 1—0 zien winnen. Zondagmiddag, van twaalf tot twee uur, was het drukker op een van de bijvelden van het Fey noord-Stadion. Met een eg was hier de harde sneeuw en fjskorst gebroken en met een zware wals had men getracht een bespeel bare grasmat te krijgen. Drieduizend toeschouwers staken hier hun oren ln de wind. Tweeduizend waren er al afgedropen, toen Fey noord de wed strijd afsloot met een 30 overwin ning. Zweeds „Dat is voor mij het bewijs, dat dit soort voetbal niets is voor de com petitie" zei Henk Zon. de voorzitter van Excelsior en bestuurslid van de sectie betaald voetbal. „In betaald voetbal gaat het niet alleen om de punten". De heer Zon zei dit niet, omdat hij de toekomst zo rooskleurig inziet. Hij zit niet voor niets in de kolenbran- che. „Ik sta regelmatig in contact met Zweden", vertelde de heer Zon, „en weet Je, wat ze daar zeggen? We hebben hier ln Nederland een winter, zoals ze daar ieder Jaar meemaken. En van zo'n winter ben je niet een- Nederlandse Bridgebond district Leiden De stand ln de viertallencompeti tie is als volgt: Hoofdklasse 1: TOGV 1 17—1; Rijnland 2 108; Rijnland 4 99; ABC 1 0—18. Hoofdklasse 2: Rijnland 1 180; HJB 1 8—10; Rijnland 3 4—8*); Sleutels 1 012 één wedstrijd minder gespeeld. Eerste klasse 1: ABC 3 12—6; HJB 2 11—7; Sleutels 2 10—8; Sleutels 4 3—15. Eerste klasse 2: Sleutels 3 18—0; RUnland 5 11—7; ABC 2 5—13; TOGV 2 2—16. Tijdens een zaterdag ln het Ant werpse Sportpaleis gehouden om nium-wedstrijd voor equipes hebben de Nederlander Peter Post en de Belg Willy Vannitsen het baanrecord over de 1 kilometer met staande start verbeterd. Dit stond sinds 2 novem ber 1938 op naam van Kaers Bru- neel met 1 min. 7 sec. Post en Van nitsen legden de afstand af in 1 min. 4.7 sec. De eredivisieclubs Fortuna '54 en PSV hebben van het „voetballoze tijdperk" gebruik gemaakt om zondag in Geleen op het gewalste terrein, een vriendschappelijke wedstrijd te spelen. De Fortunaspelers bleken het best onder de moeilijke omstandig heden te kunnen spelen en wonnen, na een 2—1 voorsprong bij de rust, met 4—2. twee-drie af. Daarvoor moet de zon eerst meer kracht krijgen". Wat gebeurt er met de competi tie? Tja, het zal wel uitdraaien op midweekse wedstrijden en op zater dag en zondag spelen. We zullen elke vrije dag, die we kunnen bemachti gen, moeten gebruiken. Uiteraard komen we pas met definitieve gege vens wanneer de vorst voorbij is. Succes Aangemoedigd door het succes, vorige week in Odeon had Neptu- nus maar meteen de stoute stap ge waagd en de grootste speelzaal van Rotterdam gehuurd, namelyk de Ahoy-hal. Het was wel een gokje Was het een gokje? Tegen drie uur gistermiddag moesten de deuren dicht, mocht er niemand meer by. Ruim drie duizend toeschouwers waren toen binnen. Geen wonder, dat de heer A. van Heusden, de initiatief nemer. glunder rondliep. We hou den geld over zei hU daarvan kun nen we het volgende week weer pro beren Het was een succes. Niet dat al die drie duizend toeschouwers de wed- i strijden zo perfect konden zien maar I dat hinderde niet. Men zag elkaar, men sprak elkaar. Het was of we op een grote receptie waren. En de spe lers Ze hadden het ook best naar hun zin. Iedereen kreeg na af loop een vaantje mee naar huls als herinnering aan de barre winter van '63. En voor de winnaar was er een bokaal, beschikbaar gesteld door de heer P. A. Hoogenboom, de leider van van het betaald voetbal van Xerxes. Verdwaalde Elfstedenrijders? Het zijn de spelers van SVV en Sparta, die zaterdagmiddag in Schiedam een wedstrijd speel den. Sparta-doelman Pim Does burg (alleen de schaatsen ont breken) volgt met belangstelling de bal. spelpeil, maar aan het simpele gevolg van het verleggen van het veld, zodat nu in de lengte van de zaal werd ge speeld. De wedstrijd die 12 maal 10 minu ten duurde, heeft ongeveer 4000 voet balliefhebbers toch een prettige mid- Andermaal wereldrecord van Noorse geweldenaar Bij de vele schaatswedstrij den, die dit weekeinde in Euro pa zijn gehouden, zijn onder veelal ideale omstandigheden grote prestaties geleverd. on ICO usa Iedere avond 8 uur Zaterdag, Zondag en Woensdag matinee 2.30 uur. Knut Johannesen werd in Ha- mar voor de achtste achtereen volgende maal en voor de ne gende keer in totaal Noors kam pioen met een nieuw wereld record in het eindklassement over vier afstanden van 183.035 punten. De Noorse timmerman bereikte dit resultaat een uur nadat uit het Zuid- Tiroolsc schaats-centrum Madonna di Campiglio het bericht was geko men, dat de Westduitser Guenter Traub tijdens de internationale wed- stryden met o.a. Nederlandse deelne ming tot een totaal was gekomen van 184.490 punten. Dat betekende op dat moment een verbetering van het we reldrecord van de Rus Dimitri Saku- nenko. die op 9 en 10 januari 1955 het wereldrecord op 184.638 punten had gebracht. Acht jaar lang was dit klassements record onaangetast gebleven en nu werd het binnen twee uur tweemaal verbetera Ongenaakbaar „Kuppern' Johannesen was in Ha- mar, waar 5000 toeschouwers by een temperatuur van 0 graden de stryd op het droom-fjs bijwoonden, weer ongenaakbaar. Na zfjn prachtige 7.47.1 op de 5000 m van zaterdag werd hij tweede op de 1500 m in 2.138 ach- ter Aaness (2.11.5) en tenslotte wees hij ten overstaan van de Noorse schaatsliefhebbers de naam van Hjal- mar Andersen voorgoed naar het tweede plan door de 10.000 meter te i u innen in 16.08.5. Het Noorse record, dat nog altijd op die legendarische 16.32.6 van Hpallis (lOfebr. 1952 op de zelfde baan) stond, werd dus min of meer verpulverd. Idee Pieters Graafland kwam, met vrouw en kroost, ook nog even aanlopen. De plannen van Feijen oord? Woensdag weer een wed strijd hij het Stadion en zondag a.s. weer één, waarschijnlijk tegen Go Ahead. Nog plannen om naar het buitenland te gaan? We zijn bezig geweest met Israël maar dat is gekapt, vertelde P.G. Misschien kunnen we die wedstrijd tegen Reims op 6 februari nog wel uitgesteld krij gen, het is immers in Noord- Frankrijk net eender als hier en de wedstrijden voor de Europa Cup behoeven immers pas 15 maart gespeeld te zijn. Ja, hoor eens. dat is maar een idee van mezelf Slechts zes Slechts zes ruiten van de Apollo Hal zijn zondagmiddag gesneuveld by het zaalvoetbalduel AJax-ADO dat na een 3—3 ruststand in een 9—10 zege van de Hagenaars is geëindigd. Het veel geringer aantal glasscherven, dan een week geleden by het toernooi tussen Ajax, Blauw Wit en De Volewyckers was echter niet te dan ken aan een vooruitgang van het De eindzege leek zeker voor Bert Onnes, toen zijn enige ge vaarlijke concurrent Frans Schoofs in de vijfde ronde van de jaarlijkse achtkampen te Delft een nederlaag leed tegen de Leidse volhouder Ge Bakker (21-17, 10-21, 21-14). Op dat moment kon Onnes, die tweemaal door het oog van de naald was gekropen tegen out siders als Mari Coltof en Dou- we de Vries (21—12, 1721» 21 19) verlicht ademhalen. Maar zoals zo vaak gebeurt bij de nationale kampioen, sloeg zijn opluchting over in zorge loosheid. Hy was vry in de zesde ronde, om dat Bert Schoofs wegens rugklachten de stryd had moeten staken, maar in de laatste ronde moest hij uitkomen tegen diens broer Frans, die inmid dels weer goeddeels had hersteld met een duldeiyke zege op Carel Deken. De enige kans voor de felle vechter Schoofs lag in een overwinning op Onnes, die een barrage tot gevolg zou hebben. Hy greep die kans met beide handen aan en voordat de zor geloze Bert Onnes wist wat er aan de hand was, werd hem een tempo opgedrongen, waar hu niet van terug had. Tevergeefs trachtte hy zich met een lawine van smashes los te vechten, maar Schoofs gaf geen kramp en won na een byzonder knap gespeelde party met 21—10, 21—12. Een barrage dus tussen Schoofs en Onnes, een duel dat veel beloofde, maar eigenlijk teleurstelde. Want Onnes had zün les geleerd, speelde zyn eigen spel zonder onnodige ri sico's en benutte met dodeiyke ze kerheid elke smashkans. Schoofs kon er niet tegen op. vocht nog wel terug, maar verloor tenslotte met vrywel even groot verschil als waarmee hy het eerste duel had gewonnen; 12—21, 14—21. De strjjd om de derde plaats, die tevens een plaats in het Nederlands team zou opleveren, werd gewonnen door de Leidse verdedigingsspecialist Ge Bakker, die behalve van Onnes ook nog verloor van Mart Coltof. Beste indruk De beste Indruk in dit toernooi werd echter gemaakt door de Am sterdamse student Douwe de Vries, die zich na een zwak eerste seizoen in de ereklasse, steeds meer begint te ontpoppen als een groot talent. Hij dwong zowel Onnes als Schoofs drie games af en stond tegen laatstge noemde zelfs met 19.16 voor in de beslissende game. Tegen minder ster ke spelers leed hy echter onnodige nederlagen. Ursula Artz zag haar gevaariykste concurrente in de strijd om de Lim burg-coupe, de Rotterdamse Aukje Wynia, al ln de eerste ronde ver liezen van Ria Bogmans. van wie de Haagse speelsters in de volgende ronde met 2112, 21—13 won. Toch zou de stryd nog spannend biyven tot de laatste ronde, omdat zowel Ria Bogmans als Aukje Wynia evenals Ursula Artz verder ongesla gen bleven. Als Ursula ln de finale- party van Aukje Wynia zou ver liezen, zou er dus toch nog een bar rage tussen deze drie meisjes moe ten komen. Zover kwam het echter niet. Weliswaar speelde Ursula be neden haar normale sterkte, maar Aukje Wynia was niet in staat daar van te profiteren, zodat het een Haagse overwinning werd met 23— 21, 21—18. Eindstanden Dames: 1. Ursula Artz (Den Haag) 7 overwinningen, 2. Ria Bogmans Rotterdam) 6, 3. Aukje Wynia (Rot terdam) 5, 4. Tineke de Jong (Am sterdam) 4. 5. mevr. De Waal (Am sterdam) 2, 6. Lucette Marynissen (Tilburg) 2. 7. Marijke Custers (Rot terdam» 2, 8. Joke Pinske (Gouda) 0. Heren: 1. Bert Onnes (Amster dam) 5, 2. Frans Schoofs (Amster dam) 5. 3. Bakker (Leiden» 4, 4. Mari Coltof (Amsterdam) 3. 5. Dou we de Vries( Amsterdam» 2. 6. Bert Zwart (Utrecht) 1, 7. Carel Deken (Amsterdam) 1. BERT ONNES Bert Schoofs moest zich na de vierde ronde wegens rugklachten te rugtrekken. Alle door hem gespeelde partyen werden geschrapt. Hy had op dat moment verloren van zyn broer Frans, van Douwe de Vries en Ge Bakker en gewonnen van Bert Swart. „Ik ben wel wat geschrokken van de tyden, die dit weekeinde door onze concurrenten zün ge maakt en zie dan ook de toe komst niet zo optimistisch tege moet", zei ons zondagavond Klaas Schenk, de leider van de Nederlandse kernploeg, tjjdens een telefoongesprek met Hamar. De Nederlandse ryders zün er van doordrongen, dat er nog heel wat aan hun vorm dient te worden bygeschaafd en mis schien zal dan achteraf biyken, dat deze scherpe tyden in het buitenland juist de prikkel vormden, die zü nodig hadden. Door de Noorse kampioen schappen heeft de ploeg dit weekeinde slechts de beschik king kunnen hebben over een baan in Stangen, waar de kwa liteit van het ijs niet daverend was. In dat licht bezien zyn de tyd van Henk van der Grift op de 500 meter (44,5 sec.) en die van Rudi Liebrechts op de 1500 meter 12 min. 20,0) niet eens zo slecht. Van der Frift is weer her steld van zyn zware verkoudhed en de ex-wereldkampioen heeft de training hervat. Verschillende ryders hebben moeite om in Hamar te accla- matiseren, hetgeen de vorm be paald niet ten goede komt. De heer Schenk was te spreken over de prestaties van Gerben Kar stens en de op het laatste mo ment aan de ploeg toegevoegde Cees Verkerk, die het volgens zijn zeggen goed doen. Woensdag en donderdag zullen de Nederlanders wedstryden rij den; de eerste dag tegen Hamar en de tweede dag onderling. Ook Fred A. Maier bleef met 16.13.1 uim oneer het oude record. Torstein Seiersren was met 16.13.1 ruim onder het ouae record. Torstein Seiersten was met 16.31.3 nummer drie, die zich boven Andersen op de ranglijst plaatst. Het wereldrecord staat, zoals men weet. seoert 27 febr. I960 op naam van Johannesen met 15.46.6. Het werd gemaakt in Squaw Valley tudens de Olympische Spelen. De 16.08.5 van Hamar betekent een officieus wereld record voor laagland-banen. Tijtien De tyden, waarmee Knut Johan nesen zyr Noorse titel prolongeerde en het klassements-wereldrecord van 183.035 pnt. op zyn naam bracht, wa ren 43.3 - 2.13.8 - 7.47.1 - 16.08.5 Die van Guenter Traub in Madon na di Campiglio (184.490 p.) luidden: 43.1 -2.06.3 -8.12.1 - 16.21.6 Traub behaalde deze resultaten op de Dolomieten-baan op schitterend ys by windstil weer en een tempera tuur van 3 graden onder nul. Zijn fraaie 2.09.3 bracht hem op de vyfde plaats van de wereldrangiyst 1500 meter, onder Jaervinen 2.06.3, Stenin 2.07.7, Grlshin 2.08.2 en MlchaUov 2.08.6 De Fin Tapiovaara was Traubs ge vaariykste concurrent. Hy werd zon dag zowel op de 1500 als op de 10.000 meter tweede achter de Duitser, die ir glarzende vorm bleek te zyn. Traub en Tapiovaara (186.840 punt) gevolg door Jokinen (191.603 p), De Riva, Gios, van den Berg (Ned. 6e met 195.283), Locatelli en Timmer man (Ned. 8e met 200.580). Te Alma Ata werd Boris Stenin 'titelhouder) Russisch kampioen en te Uppsala eindigde de stryd om het Zweedse schaatskampioenschap in een zege voor Ivar Nilsson. Geale Lourens uit Zutphen zegevierde zaterdag in de langebaan wedstryden van Veenhuizen. Hy won de 500 en de 1500 meter en eindigde als tweede op de 5000 meter. rompelden hun gastheren door door de eerste drie partyen heet slaan. Mascine en Racz wonnen ec: onverwacht het dubbelspel van Zoelen en Bakker terwyi Racz bot dien Van Zoelen verschalkte (2 Overwinningen van Bakker op Mascini en Racz gaven Scylla ter 2-5, terwyi alleen Coumans e slaagde de PSV achterstand via kerk en Van Zoelen in te lc (4-5). Verkerk weerstond echter pogingen van Mascini om PSV op de valreep naast Scylla te b: gen (16-21, 17-21), waardoor Sc met 4-6 de winst kon grUpen. De Treffers werden in Hilver door een volledig UBTV-team verrast! De Buy, Beun en Blom nen van een onzeker spelc L'Amie, maar Van Ruiten schonk Treffers even zoveel punten door geslagen te biyven. Het dubbel ging naar UBTV, evenals de p Du Buy-Heemskerk, maar aange de laatste door overwinningen Blom en Beun voor twee punten i de was de score aan het einde de avond weer in evenwicht (5-! BU Docos had Kallenberg t( Never Despair in Den Bosch de Van Steenbergen te vervangen was al spoedig duideiyk dat de t strüd zou moeten worden afgebn en dus werd voorlopig slechts tot beslissende zesde punt gespeeld, werd door de thuisclub gescoord, overwinningen van Van Veen Sluiter (15-21. 13-21) en Bissci op Willems (21-13, 19-21, 20-22) Docos tegenscoren. Er is nu eem niets zo moeiiyk als een weds met de klok, vooral als het een tionsklok betreft (6-2). Overgangsklasser Scylla 3 1 door Wilhelmus voor moeilyke blemen gesteld 3-7. Ereklasse: AMVJ 2-AMVJ 1 NedlloydPOVAC 6-4; PSV— 4—6; Smash—DTTC 8—2; UB1 De Treffers 5—5: Wibo—Batswln 4—6. Hoofdklasse B: DDC 2Ned! 46; Never DespairDocos TCR—Wibo 2 7—3; Twenty One Ahoy 5—5. De stand is nu: AMVJ 1 13- Nedlloyd 13—23; Scylla 13—19,1 fers 13—17, Smash 13—16, Wibo 14, Povac 13-10, PSV 13-9, DTTC 9; AMVJ 2 13—6; Batswingers UBTV 13-3. Hoofdklasse: SVE 10-18, Belt 10—15. Wibo 2 11—14. TCR 12 Never Despair 1115, Nedlloyd 2 11; Twenty One Up 116; 11—6; Ahoy 12—6; DDC 2 11—5 Dames 2de klas: Docos 1-Unli 8—2. Heren 1ste klas: TOV 1—Doe 82. 2de klas: Rustenburg 1—Dcx 6—4. DDC 7—PIT '54 1 2—8. 3de klas: PTT (L)—Docos 6 PIT '54 2—Docos 5 7—3, Scyll» Wibo 7 10—0. 4de klas: Docos 7—Salamanda 7—3; De Treffers 6—Tennico 8- Junloren: Jongens 3de klas: Treffers 4—Play Fair 8—2. Uitslagen ereklas: AMVJAM 9—1. Wibo—Batswingers 46, Si —DTTC 8—2; Nedlloyd—Povac PSV—Scylla 4—6; UBTV—De fers 55. Voetbal in Engeland Spurs lierstellei hun prestige.. Voor de vierde achtereenvolg maal werd zaterdag het En leagueprogramma getroffen doe gevolgen van de hevige koude. SI by acht van de 45 wedstryden het beginsein gegeven en by van die ontmoetingen liet de sch rechter de spelers voor het regie taire einde naar de warme kle< mers terugkeren. Van de gedunde wedstryden' stond de ontmoeting tussen Tol ham en Blackpool in de grootst* langstelling. De Spurs, die deze een dramatische nederlaag ledei gen Burnley voor de beker, hei den met een 20 overwinning van hun prestige, zy kwamen d mee aan de top van de eerste dl Beide overige eerste-divisiewed den Aston Villa-Blackbum R* en Wolverhampton Wanderers-r field United eindigden in puntloze gelüke spelen. L. J. Hoogland „Dit was zwaars Elfstedentocht ooit gehouden' „De roes, waarin wü vrijdae ben geleefd, is na een dag rust uitgewerkt en terugziende op di torische vrijdag moet ik ze dat het de zwaarste Elfsteden is geweest, die ooit is gehoi zwaarder dan die van 1929, 1940 en 1947", aldus de vooti van de Friese Elfstedenvereni de heer L. J. Hoogland. De heer Hoogland zei dit lil verklaring, waarin hy voor alli hoop wenste uit te spreken, dat deelnemers en deelneemsters b lichameiyk goed zullen afbrr hoewel er velen zullen zyn, di nog wat geschonden zün. De ve ring van de Elfsteden-voorzitter digde met de woorden: „Beste sen, wie dan ook en waar dan uw medewerking is voortreffeHjl weest. Daarvoor onze harteiyk welgemeende dank".

Leidsch Dagblad | 1963 | | pagina 6