oster Waardering in Kamer gestuurd? voor minister mr. Cats ANDERE ROUTE BLOEMENCORSO Profdr. S. E. de Jongli treedt aan eind van academisch jaar af Geen stemrecht in voor achterstallige contribntiebetalers Op zaterdag 27 april 1963 één groot succes Waarom werd Sinds 1935 Leids hoogleraar in de farmacologie jonge Kroaat terug) Vrouw fietst paard omver Opgericht 1 maart 1860 Donderdag 13 december 1962 Tweede blad no. 30831 Met Ingang van 1 september van het volgende jaar, dus bij het einde van het lopende Academische jaar, is bij K.b. op zijn ver zoek eervol ontslag verleend aan prof. dr. S. E. de Jongh als ge woon Leids hoogleraar in de farmacologie, met dankbetuiging voor de belangrijke in deze betrekking bewezen diensten. Prof. De Jongh, die in 1935 Leids hoogleraar werd, wordt in juni a s. 65 jaar. Prof. De Jongh werd op 18 juni 1898 te Scheveningen geboren. Na de HBS in Gouda te hebben afgelopen, studeerde hy van 1915 tot 1921 te Utrecht. Na zijn studie was hij enige tijd assistent-geneesheer aan 't Cool- singel-ziekenhuis te Rotterdam, tot hij benoemd werd tot assistent aan het Pharmaco-Therapeutisch Labo ratorium te Amsterdam. Later werd hij tot eerste assistent benoemd en in 1929 tot conservator. Bovendien vervulde hij aan de Amsterdamse Universiteit geruime tijd een privaat docentschap in de farmacologie. In 1929 promoveerde hij te Amsterdam op een proefschrift getiteld „Bijdra ge tot de pharmacologic van calium- permanganaat". In 1935 werd dr. De Jongh be noemd tot buitengewoon hoogleraar in de faculteit der geneeskunde aan de Leidse Universiteit voor het on derwijs In de farmacologie, welke Advertentie. BOISSAC i een mooie volle rode bordeaux, per fles f2.90. J Bij 6 flessen de zevende gratis leerstoel In 1939 werd omgezet in een gewone leerstoel. In 1950 werd prof. De Jongh be noemd tot lid van de Koninklijke Akademie van Wetenschappen. In 1948 bekleedde hij een ruilprofesso- raat aan de Universiteit van Gent, welke universiteit hem in 1953 het eredoctoraat toekende. Prof. De Jongh was rector magni ficus van de Leidse Universiteit in het jaar 1957—1958. Van zijn hand verschenen ruim 250 wetenschappelijke bijdragen in vak tijdschriften. Is het waar, dat een jonge Kroaat die als politiek vluchteling naar ons land gekomen was en die bij de Staatsmijnen werk had gevonden, na enige tijd. omdat hij t.o.c. had opge lopen ontslagen werd en daarna, on danks het feit. dat hij wederom pas sende arbeid had weten te vinden, door de politie gearresteerd en naar Joego-Slavië teruggezonden is, zo heeft het lid van de Tweede. Kamer, de heci Goedhart (P.v.d.A» schrifte- 'ijk gevraagd aan de minister van Justitie, mr. A. C. W. Beerman. Is het verder waar. dat een broer van betrokkene na diens vlucht uit Joego-Slavië uit wraaic hiervoor in de gevangenis is opgesloten, zodat aangenomen moet worden, dat de door de Nederlandse politie uitgewe zen arbeider bij thuiskomst eveneens i'n de gevangenis terecht zal komen, zo vraagt de heer Goedhart voorts. Tenslotte informeert hij, of de mi nister alle gegevens, die op deze zaak i betrekking hebben, kan overleggen en of hy daarbij duidelijk kan ma- I ken hoe 't gerechtvaardigd kan wor den dat Nederlandse autoriteiten er laan meaewerken dat een politieke vluchteling teruggevoerd wordt in de nanden van zijn achtervolgers. (Van onze parlementaire redactie) De Tweede Kamer heef* gisteren de begroting van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen zonder hoofdelijke stemming aange nomen, nadat zoal niet duizend-en-één dan toch vele onderwer pen snel de revue waren gepasseerd. spreiding zou worden voorgelegd aan een commissie. Voorlopig had hij wel bezwaren tegen het laten beginnen van het schooljaar op 1 januari. In dat geval zouden de eindexamens omstreeks 1 november moeten Jilaatshebben en de wintermaanden eken hem meer geschikt voor het Zoals men zich herinnert was O. K. en W. een van de drie begrotin gen, die bij wyze van proef zyn voor bereid in openbare commissieverga deringen nu al bijkans anderhalve maand geleden. Minister Cals sprak over een „race-behandeling" en dr. Tilanus <CH> waarschuwde dat kort heid zeker niet de hoogste wijsheid^ gewone lesgeven. Hij voorzag nog an- zou mogen zijn. dere organisatorische problemen om- Sir. Cals, die er nu wel de lanjsle I "et ij-j i il-il.-ii.l-ii, ..ui «l „nM n i* .a i u6ii in li cl ci goed in staat zou zijn tijd als bewindsman van O.. K. en tQt het opva» gen van Jongelul d"le YV. op heeft zitten, kreeg lof te horen voor wat hij heeft verricht. Welwil lend ook klonken de woorden van twee afgevaardigden, die indertijd tegen de „mammoetwet" hadden ge stemd, de liberale mevrouw Van So meren en dr. Tilanus van de CHt*. Mevrouw Van Someren noemde het een niet geringe verdienste, dat mr. Cals het onderwijs aan het dennen heeft gezet en tot actie gebracht. Dr. Tilanus sprak van een op bouwend beleid. Eén vraagstuk werd in het bijzon der door de socialist Kleijwegt aan geroerd: de vyfdaagse werkweek in verband met de mogelijkheid van een vijfdaagse schoolweek. Minister Cals zag hier nog wel en kele voetangels en klemmen. Zou van school komen. Gymnasium Er ls op het departement een ge sprek gevoerd over de gerezen moei lijkheden inzake de nieuwe tijdelijke eindexamenregeling voor het gym nasium. Vele gecommitteerden voor de klassieke talen hadden hun mede werking aan de examens in 1963 ge weigerd wegens grote bezwaren. Bij het gehouden beraad is een suggestie naar voren gekomen, die nog nader zal worden onderzocht, al zal in 1963 de nieuwe regeling ge handhaafd blijven. Intussen is op de betrokken gecommitteerden een oe- roep gedaan, om alsnog hun mede werking te verlenen, aldus staats secretaris Janssen, die verkorting van het mondeling examengedeelte onvermijdelijk noemde wegens het grote aantal kandidaten. De begrotingscommissie van de VN* heeft gisteren, ondanks verzet .van Frankrijk en de communistl- men de lesuren, die door een vrije sche landen, de Algemene Vergade- zaterdag vervallen niet op andere rinR aanbevolen, akkoord te gaan dagen inhalen, dan zou dat een aan- met de uitspaaak van het Interna- tasting van het peil van het onder- tjonale Gerechtshof, dat de kosten wijs betekenen. Moeten die uren wél van het 0ptrede„ van de volkeren- worden ingehaald, dan ontstaat ech- 'anlsatje ten bate van de vrede ter het gevaar van overbelasting. ,n het Midden-Oosten en in Kongo It 9 door alle leden van de VN moeten Democratisering "ord'n *tdr,<rn Eerder had de commissie, waarin Veel wordt er gesproken over de 110 landen zijn vertegenwoordigd, „democratisering" van het onder wys. Minister Cals was het in dit ver met 61 tegen 28 stemmen een voor stel van Algerije en Jordanië ver worpen om de uitspaaak alleen maar ITEENSTRAAT 8 J HERENSTRAAT HAARLEMMERSTR.' 204 e i o c Jongetje nog niet terecht De sinds maandagmiddag vermiste 10-jarige Jacobus Nieuwpoort is nog steeds niet terecht. Gisteren heeft de politie, die een mededeling had ontvangen, dat het jongetje was gezien langs de water kant vAn de Herensingel, een ge deelte van deze singel in de om geving van het voormalige Station en de R.-K. begraafplaats afge- dregd. Dit heeft echter geen resul taat opgeleverd. Ook is de politie, in overleg met het bestuur van „Ons Buiten", begonnen aan een syste matisch afzoeken van het volkstuin complex van deze vereniging. Aan gezien vele tuinhuisjes op slot zijn, verzoekt de politie de eigenaars op korte termijn een onderzoek in te stellen naar eventuele sporen van een verblijf in deze huisjes. Een ver zoek dat de politie ook richt tot de eigenaars van een huisje op de ove-i rige Leidse volkstuincomplexen. Het is n.l. niet uitgesloten, dat de jongen is gaan dwalen en voor de nacht een onderkomen zoekt in dergelijke huis jes. Inlichtingen, welke kunnen lei den tot opsporing van het ventje, worden ingewacht bij de politie (af deling recherche). Oplichting van postorderbedrijven De Officier van Justitie bij de Haagse politierechter constateerde, dat een 39-jarige monteur uit Leiden een zwart verleden heeft en de fei ten waarvoor hij thans terecht stond dus zwaar gestraft dienden te wor den. De man had n.l. bij diverse post orderbedrijven in ons land bestel lingen gedaan voor allerlei goederen, doch betaalde niet. Volgens verdachte zat hij zo._ diep ln de schulden, dat hij geen uitweg meer wist. In verband met het strafblad eiste de Officier nu twee maanden gevan genisstraf. De Politierechter veroor deelde tot zes weken gevangenisstraf. Advertentie Zoekt U een GOUDEN RING voor een dame of heer, v. d. WATER, Haarl.straat 207 heeft het. Ook ln briljanten ringen. Ruime keuze ln alle prijzen. BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN GEBOREN. Robert, zn. van W. Schouten en J. H W. Verbaan; Maria Engeline, dr. van L. G. Zethof en W. F. M. G. van 'Haaster; Cornells Gerardus, zn. van i K G. Versteeg en K. A. M. Schrama; Paul Folkert, zn. van L. G. Verver en K Jltlngh; Arle, zn. van L. de Klulj- ver en A. Verdoes; Harold David, zn. van H. D .Teske en W ,M. Swanenburg Robert Simon, zn. van H. D. Teske en I W. M. Swanenburg; Johanna, dr. van I R .Wesselink en C. van Elswijk; Mar cel Gerardus. zn. van T. J. Coltjn en C. Lankhaar. Roland Petrus Maria, zn. van F H. W. Rozenbroek en H. M. T. van Dorp; Esmeralda Gertrude, dr. van W. J. vis en S. Lammert* van Bueren. GETROUWD, j L. de Goede en G. M. M. Rekers. OVERLEDEN. D. van der Steen, van D .Singeling; gen. van L .van Vliet; gele, 62 jaar, man. Jaar. echtgen. J. Bekooy. 80 v 69 1a£ M. W. v band niet eens met de opvatting voor kennisgeving aan te nemen, dat degenen die de intelligentie Veertien landen onthielden zich en hebben om gymnasium of hbs te j zeven afgevaardigden waren afwe- volgen dit ook inderdaad moeten zich. doen. Mevrouw Van Someren vond Een ontwerp-resolutie om de uit- waarom de Algemene Ver- het „radicaal mis" dat slechts 1 4 van allen die dit onderwys hadden kunnen volgen het metterdaad hadden genoten. Minister Cals zei. dat er wel mogelijkheden moesten worden geopend, maar dat nie mand kon worden gedwongen. Iemand met een goede intelligentie hoeft niet persé naar gymnasium of hbs te gaan; het kan van be lang zyn dat hij zijn kwaliteiten op andere wijze gebruikt in het belang van de maatschappij. Staatssecretaris Jansen beloofde, dat het vraagstuk van de vakantie- Een inwoonster van Kaagdorp j heeft met haar bromfiets een paard geschept. Toen zij in volle vaart i kwam aanrijden zag zij geen kans het dier te ontwijken. De klap was j I zo hevig, dat het paard zyn even- wicht verloor en tegen de weg smak- j te. De onfortuinlijke bromfietster viel j er onder en moest met een hersen- I schudding naar huis worden ver voerd. Belgrado rouwt om dood van Popovic President Tito heeft het neerschie- ten van de zaakgelastigde bij de Joegoslavische handelsmissie in Bonn. de 43-jarige Popovic. een „beestachtige fascistische misdaad" genoemd en strenge bestraffing van de moordenaars geëist. In Belgrado hangen na het overlijden van Popo vic de vlaggen halfstof. Popovic werd I neergeschoten toen een groep Kroa tische emigranten het gebouw te Bad Godesberg op 29 november aanvielen. Popovic zal in Belgrado een staats- i begrafenis krijgen, zo werd bekend- j gemaakt. De Westduitse regering heeft gis teren „ernstige spyt" over het ge beurde betuigd. spraak gadering zelf had gevraagd, te aan vaarden, werd met 75 tegen 17 stem men, bij veertien onthoudingen aan genomen. Vier afgevaardigden wa ren afwezig. Behalve de landen van het Sowjet-Blok en Frankrijk stem den ook Cuba. Jordanië. Saoedi-Ara- bië, Zuid-Afrika, Syrië en Jemen te gen. Als het voorstel ook door de Al gemene Vergadering wordt aangeno- „As you like it" gaat niet door Door een ongelukkige val gister avond van het podium in de Schouwburg te Groningen, heeft Marja Habraken een van de hoofd rolspeelsters in „Naar het U lykt" (As you like it) van William Shakes peare, haar enkel ernstig verstuikt. Zij zal enige dagen rust moeten houden. Dientengevolge kan de voor stelling hedenavond in de Schouw burg niet doorgaan. Advertentie Nu de MIDZA rekeningen opgemaakt zyn, blijkt dat de Sinterklaas-verkopen geweest zyn. Hoe kan het ook anders Steeds meer klanten kopen in MIDZA- zaken. men, kunnen landen, die twee jaar achter zyn met de betaling van hun bydrage in de genoemde kosten, hun stemrecht in de volkerenorganisatie verliezen. Frankrijk heeft een schuld van ongeveer 14 miljoen dollar, ter wijl de Sowjet-Unie voor omstreeks 50 miljoen dollar in het krijt staat! Het feit dat slechts 'n klein aan tal landen hun aandeel betaalt, is de voornaamste oorzaak van de moei lijke financiële positie van de VN. Het aanvaarde voorstel was af komstig van Brazilië, Engeland, Ka meroen, Canada, Denemarken, Ja pan. Liberia, Pakistan, Zweden en Amerika. Jaarvergader. Ned. Rundvee Stamboek De route van het bloemencorso, dat op zater dag 27 april a.s. dc\or de bollenstreek trekt, wijkt vrij sterk af van de gebruikelijke. In de eerste plaats is er het feit, dat dit corso niet bij ,,De Uiver" in Sassenheim van start gaat, maar bij de Hobaho te Lisse. Bovendien is het vertrek dit jaar met een half uur vervroegd, het heeft name lijk niet om elf uur maar om half elf plaats. De corsostoet, die volgens de organisatoren van het jaarlijks terugkerend bloemenfestijn. beter en mooier zal zijn dan alle voorgaande cor so's. gaat van de veilinghallen in Lisse via de Laan van Rijckevorsel naar de Rijksweg 8 en dan verder in de richting Leiden naar „De Uiver". Daar wordt dan onmiddellijk rechtsom keer gemaakt. Van Sassenheim gaat de stoet weer naar de Hobaho te Lisse. waar pauze wordt gehouden. Daarna vervolgt het corso zijn weg naar Bennebroek en vandaar gaat het weer terug naar Lisse. Volgens de organisatoren biedt de Hobaho als centraal gelegen punt hier worden de wagens één dag voor en twee dagen na het corso tentoongesteld en de jury heeft er haar zetel vele voordelen. Zo kunnen bijvoorbeeld alle figuranten en muzikanten zich bij het verkleden veel gemakkelijker beweqen en er is ook veel meer ruimte om uit te rusten. Wat de opbouw van de wagens, die in het corso mee zullen rijden, betreft, de ontwerpen van Jos van Driel dragen een veel speelser en luchtiger karakter dan ooit voor mogelijk is ge houden. Het Vgt bovendien in de bedoeling om de trekkers meer rechtstreeks in het geheel te betrekken, waardoor een betere harmonie tussen deze trekkers en de volgwagens tot stand komt. Het wordt als de voortekenen niet bedriegen een stijlvol en sterk gemoderniseerd corso. Uit de ontwerpen, blijkt duidelijk, dat de corsospecialist is afgeweken van de conventionele bouw en een weg heeft ingeslagen, die technisch gezien heel modern is en perspectief biedt voor de toekomst. Aan de propaganda voor dc bollenstreek wordt eveneens hard gewerkt. Grote raam- affiches zullen zowel in ons eigen land als in het buitenland de aandacht vestigen op de datum van 27 april 1963. Ook het programmaboekje wordt groter van omvang, het ligt namelijk in het voornemen van het corsocomité om er aller lei lezenswaardige artikelen in op te nemen over de bloembollencultuur. De voorbereidingen zijn nu alweer in volle gang. of het corso zal slagen hangt echter voor een groot deel van het weer af! De 92ste algemene vergadering van „Het Nederlandsche Rundvee Stam boek", woensdag te Utrecht werd ge presideerd door vice-voorzitter E. Bolhuis (Gron i; voorzitter J. Leen heer (Rhoon) was wegens ziekte af wezig. Wel werd deze aftredend met algemene stemmen als voorzitter herkozen. Vice-voorzitter Bolhuis ivoor het blaarkop-veeslag), die uit hoofde van zijn leeftijd heengaat, werd tot lid van verdienste benoemd. Voorzitter Bolhuis herdacht bij de opening het overlijden van Koningin Wilhelmina, beschermvrouwe der vereniging. Spr. wees er vervolgens op dat het de boeren momenteel niet voor de wind gaat. Met name de arbeids voorziening is een bron van grote zorg. Niettegenstaande dat alles, zul len de leden blijven streven naar verbetering van ons rundvee. Spr. illustreerde dit laatste met enkele gegevens: het aantal geregi streerde kalveren, dat in 1961 het record van 220.883 behaalde, is in de eerste 11 maanden van 1962 nog weer met 2.3% toegenomen: het aantal leden was op 30 november 58226 de runderen hadden, waarvan 4031 stieren, 320 preferente stammoeders en bijna 22.000 keurstamboekkoeien. Sinds de vorige revisie in 1954 is dit een toename van 90,2% bij het H veeslag. 54.7% bij het URIJ-veeslag doch een daling van 14,5% bij het blaarkopvee. In dit Jaar werden 4798 stieren 300» en 72.278 koeien (±10.077) opgenomen en nam het aantal leden met 1.014 toe, waarvan 1.004 fokkers van het zwartbonte veeslag. Was 1960 een topjaar wat de uit voer betreft, in 1961 was die uitvoer 58.6% daarvan: 7743 exportcertifi caten werden afgegeven voor 27 lan den. De daling komt vooral door ver minderde uitvoer naar Italië en Joe goslavië: deze beide landen namen 13.294 dieren minder af dan ln 1960. Met Ingang van 1962 ls bloedgroe pen onderzoek voor Jonge stieren ver plicht. Sinds 1 Januari worden geen uitvoercertificaten meer afgegeven voor Jonge stieren als ze nog niet aan een bloedgroepenonderzoek zijn onderworpen. Bij de rondvraag werd er uit de 58008). Doch het aantal opgenomen vergadering op aangedrongen dat k.i. koeien en stieren is geringer dan in hetzelfde tijdperk in 1960. terwijl de uitvoer helaas teleurstelde: 35,5% minder. Het plafond van onze expansie schijnt zo ongeveer bereikt te zijn; de regelmatige groei is tot staan ge komen. In het buitenland blijft er een goede belangstelling voor ons fok- vee: momenteel is in Engeland in voer weer mogelijk. Men wil daar zelfs één of meer M.R.IJ.stieren in voeren, wellicht voor kruising met melkveerassen. Ook andere landen tonen belangstelling voor onze rood bonten. Verschillende omstandighe den echter oefenen invloed op het plaatsen van orders: financiën, vee voederpositie e.d. In 1961 bleek bij de revisie dat ruim 56.000 leden 680.227 geregistreer- verenlgingen meer goede stieren uit het NRS-gebied gaan. aankopen i.p.v. deze uit Friesland te halen. De pro- duktle gegevens daar werden wat ge- flattteerd geoordeeld en de vetgehal te eisen voor moeders van ln te voe ren stieren dienden hoger te worden vastgesteld. Prof Ir. S Iwema hield een cause rie over De melkveevoeding thans" waarbij hij zowel de erfelijke aanleg als voeding en verzorging enz. nader belichtte. Spr. meende dat er meer gewogen (ruwvoederrantsoenen) en gerekend moest worden door de fok kers. Met het oog op de krappe vee voederpositie zal het wellicht goed zijn vooral de zetmeelwaarde op peil te houden. Theoretisch zat het betoog aardig jmen by de keuze van de stolahek in elkaar, maar de praktijk zal ook 1 Engelse voorbeeld van de RAF ge* de nodige eisen stellen in dezen. volgd. Kerkelijk Leven NED. HERV. KERK. Tholen B. Haverkamp Door de Provinciale Kerkvergadering van Zuid-Holland te Krimpen a. d. LJssel nevenpaetoraat) J. Kooien te Reewllk. Aangenomen naar Cubaard E. C. Baart te Stadskanaal Bedankt voor Schoonrewoerd B. M. Meljndert te Waarder. GEREF. KERKEN. Beroepen te Middelburg (vac. J. Ytsma) S. van. Bekkum te Monster. Bedankt voor 't Zandt (Gron.) W. Molenaar te Schoonoord. Aangenomen naar Belleville (Ontario Canada) („Maranatha" Chr. Ref. Church) G. RingmaLda te Lindsay (On tario. Canada) (Chr. Ref. Church) (voorheen te Oudehorne). GEREF. KERKEN (VRIJGEMAAKT). CHR. GEREF. KERKEN. Beroepen te Sliedrecht (Middeldiep straat) C. den Hertog te '*-Gravenhage- West. EVANG. LUTH. KERK. Aangenomen naar Kampen (ln com binatie met Apeldoorn) K. van der Braak te Apeldoorn. Paus ontving 1000 pelgrims Pau9 Johannes heeft gistermiddag ongeveer 1000 pelgrims uit alle de len van de wereld ln algemene audi ëntie ontvangen. Deze ontvangst de eerste sedert 3 weken vond plaats ln de kleine Clemenszaal van het pauselijk pa lels Zoals bekend, moest veertien da gen geleden de algemene audiëntie op korte termijn afgezegd worden omdat de Paus „lichtelijk ongesteld" was. De Paus zag erg bleek en sprak langzaam, doch leek zich overigens wel goed te gevoelen. Hy hield een korte geestige toespraak, waarin hij over zyn ziekte zei: „Met Gods hulp is myn toestand verbeterd. Zoals u ziet beschik ik nog over mijn stem, mijn geest en verlangen om Gods zegen te verlenen. Ergens las ik dat een man op zijn zestigste oud wordt, ik was twintig jaar geleden zestig". De Paus zei te hopen dat „hy of zijn opvolger" het concilie, dat waar schijnlijk in september zyn plenaire bijeenkomsten zal hervatten, om streeks volgend jaar Kerstmis zou kunnen sluiten. „Met Gods hulp zal ik de hervatting meemaken", zo zei de Paus. Stola bij Kon. Marine Sinds enige tijd wordt door geeste lijke verzorgers bjj de Kon. Marine een stola gedragen, wanneer zjj ere diensten leiden of kerkelijke hande lingen verrichten. Het dragen van de stola ls niet verplicht gesteld, maar de overgrote meerderheid van de vlootpredikanten geeft er de voor keur aan dit teken van het geeste lijk ambt te dragen. De stola is uitgevoerd in zwart met in goud geborduurde chr. symbolen. De stola's blijven het eigendom van cle Kon. Marine, ze worden desge wenst aan de reformatorische vloot- geestelljken in bruikleen verstrekt. Naar wy vernemen bestaat in krin gen van de geestelijke verzorging bij de Kon. Landmacht niet het voor nemen tot het aanschaffen van sto la's over te gaan. By de luchtmacht daarentegen, waar de KLU-geeste- lijken veelvuldig contact hebben met angelsaksische collega's, die wel een stola bezitten is het dragen er van facultatief. Er zijn luchtmachtpre- dikanten die, voor eigen rekening een stola aanschaften. Bij de grote meerderheid van de luchtmachtgees telijken leeft thans de wens tot al gemene invoering over te gaan. Het betreft hier een eveneens in het zwart uitgevoerde stola, waarop aan de uit einden het luchtmacht-embleem ia aangebracht, waarboven het Latijn se kruis staat. Er zijn luchtmacht predikanten, die de stola ook in de vier liturgische kleuren naar het ker kelijk jaar dragen. Bij de geestelijke verzorging van de luchtmacht heeft

Leidsch Dagblad | 1962 | | pagina 3