Flora te Rijnsburg krijgt tweede tribune i ZWANENBERG Oude geneeskunst in nieuw licht Een hemelsbreed verschil, de ene rookworst of de andere C. Kralt houdt felle verdedigingsrede B t B B Kritiek op beleid directeur Egypte nu ook met Marokko in onmin Zendingswerk bemoeilijkt door bloedige revolutie '1KARREWIEL elekfromonteur hulpmonteur Eddie in vuur en vlam ADMINISTRATIEVE KRACHT vrouwelijke administratieve kracht aibetalings- colporteurs LIKDOORNS MEUBEL-INRUIL-ACTIE S VAN LEEUWEN 'fikken oude Uourante» 0.75 per 5 K.(>. m m M m m LEIDSCH DAGBLAD WOENSDAG 12 DECEMBER 1962 Het veilinggebouw „Flora" te Rijnsburg zal worden uitgebreid met een tweede tribune, die tegenover de oude komt te staan. Ook zullen twee klokken met vier wijzerplaten worden aangebracht, zo dat het mogelijk is twee partijen tegelijk te veilen. Het bestuur hoopt op deze wijze een sneller verloop van de veiling te bevorde ren. De ledenvergadering van de veilingvereniging Flora, die gis teren in het veilinggebouw bijeen was, heeft het bestuur blanco vol macht gegeven de werkzaamheden aan te besteden. Preseniegeld laag De bestuursleden hebben In het afgelopen Jaar een studiereis ge maakt naar Duitsland en België om buitenlandse veilingsystemen te be studeren. Voordat de vergadering haar toestemming gaf. merkten som mige leden op, dat ze graag cijfers hadden gezien. Anderen verweten het bestuur dat er geen apart agen dapunt van was gemaakt, maar dat het onder bestuursmededelingen viel. Een lid achtte het wenselijk een commissie in te stellen, die de bouw van de tribune moet bestuderen. Na een advies van directeur C. Kralt het voorstel aan te nemen en nadat een lid had opgemerkt, dat men het bestuur moet vertrouwen, ging de vergadering akkoord. Relatief achergebleven De gebroeders Van der Mey uit ten in de rondvraag felle kritiek op het beleid van de directeur, de heer C. Kralt. Zij toonden zich voorstan ders van de benoeming van een nieuwe directeur, die een grondige opleiding moet hebben. De voorzit ter antwoordde hierop, dat d? heer Kralt waarnemend directeur Is. en dat de mogelijkheid, 'n nieuwe direc teur te benoemen, steeds is openge laten. De heer A. v. d. Mey betoogde, dat er dit jaar weliswaar een om- zetverbetering van 20 is bereikt, maar dat alle veilingen in de om trek stuk voor stuk meer hebben weten te bereiken, zodat Rijnsburg eigenlijk is achtergebleven. In de statuten staat, dat de voor zitter tevens directeur moet zijn- Twee jaar geleden is de neer Kralt echter als voorzitter afgetreden maar wel directeur gebleven. De heer V.d. Mev was het hier niet mee eens. Hij vertelde vervolgens dat Rijns burg als bolbloemencentrum aan het verzwakken is. zodat de nieuw te be noemen directeur ook bomen- en bloemenspecialist dient te zijn. De heer Kralt betoogde hierop, dat hij niet alleen bollenspecialist was. maar zich ook op andere terreinen bewoog. Bovendien wordt 83 van de omzet beheerst door de bollen. De relatief lage omzetverbetering is te verkla ren. doordat vele kwekers grote par tijen uit de hand verkopen. Hij haalde tal van voorbeelden aan. waaruit moest blijken, dat bij altijd voor de belangen van de export op de bres heeft gestaan. De heer V.d. Mey wilde hem daarop weer van re pliek dienen, maar de voorzitter vond het welletjes en sloot, onder verwijzing naar het late tijdstip, de vergadering. Voorzitter G. van Delft had de vergadering geopend. Nadat hi) het heengaan van Koningin Wilhelmina had herdacht, memoreerde hy en kele punten uit het jaarverslag. Het nieuwe veilingsysteem werkt bevre digend en er zijn goede prijzen be haald. De heer J. Vianen werd met 268 stemmen als bestuurslid herko zen. De vergadering herkoos de he ren J. van Delft met 277 en A. de Vletter met 290 stemmen in de Raad van Bijstand. Bij de behandeling van de balans en de exploitatiereke ning merkte de vergadering op. dat men de past „Lonen en salarissen" evenals vorige jaren gespecificeerd wilde zien. De voorzitter noemde hierop de aparte bedragen van het I bestuur, het kantoorpersoneel en het I zaal personeel. Een lid vond dat de post Presen tiegelden aanzienlijk gestegen was, maar een ander lid was van mening, dat f 11.000 presentiegelden voor een bestuur van een veiling. die f 18.000.000 per jaar omzet, eigenlijk zeer laag was. De vergadering was het hiermee eens. Het batig saldo over het boekjaar 1961-1962 zal op het ledenkapuaal worden overgeschreven Het leden kapitaal tot 1957 van f237.139.39 zal worden uitbetaald. Het veilingper centage voor het komende jaar zal 6 bedragen. Voor bijdrage aan het bloemencorso, reclame etc. is f 40.000 beschikbaar gesteld. De bestuursleden en de leden van de Raad van Bij stand zullen bij het bereiken van de 65-jarige leeftijd moeten aftreden. De verhoging van het bedryfskre- diet tot f 1.450.000 zal met twee jaar verlengd worden. Koelbakken Het tarief van het gebruik van koelbakken is verlaagd van 80 tot 60 ct. Als men echter teveel bak ken haalt, waardoor overbodige koel ruimte wordt gereserveerd, moet het dubbele tarief betaald worden. Er zullen 10.000 nieuwe bakken worden aangeschaft. Met de veiling te Bovenkarspel is voor de tweede soort bollen een overeenkomst gesloten, zodat men nu kritiek mag uitoefenen. De heer Hemmes gaat veiling- en exportbe langen behartigen. In zijn plaats zal een andere bedrijfsleider worden be noemd. Bundelen Ondanks protesten van sommige leden ging de vergadering akkoord met het voorstel, alle soorten bloe men te bundelen. Hierdoor worden betere prijzen betaald en de veiling is vlugger afgelopen. De voorzitter hield een pleidooi voor verbetering van kwaliteit en verpakking. Direc teur Kralt vertelde in zijn uiteenzet ting over het verloop van de export, dat Duitsland de grootste afnemer is. Hij verwachtte, dat aan het eind van het jaar zal blijken, dat er voor honderd miljoen geexporteerd Is. Hy zag voor de bollenexport In E.E.G.- verband grote mogelijkheden voor de toekomst. Prins William wil ambtenaar worden (Van onze Londense correspondent) Prins William, de bijna 21-ja rige zoon en erfgenaam van de hertog van Gloucester, die in Cambridge studeert, wil ambte naar worden. Het is mogelijk dat hij een functie krijgt bij het de partement voor Gemenebestbe trekkingen. Koningin Elizabeth is van me ning. dat haar jonge neven vrij behoren te zijn in de keuze van hun werk. Gewoonlijk wordt van hen verwacht, dat zij meehelpen bij de vervulling van de openbare verplichtingen van de koninklijke familie. Prins William zou eventueel een eigen carrière met bepaalde open bare functies kunnen combineren Hij bezit een grote kennis van het Gemenebest en houdt van buiten landse reizen. Weer Oostduits pleidooi voor een compromis Voor de tweede maal binnen enke le dagen is vandaag van vooraan staande zijde in Oost-Berlijn het compromis als diplomatiek hulpmid del bepleit. In een hoofdartikel in het Oostduitse communistische partij orgaan schrijft hoofdredacteur Her mann Axen. dat de regeling van de crisis om Cuba een compromis in het belang van de vrede en het socialis me is geweest. Daaruit trekt hij de conclusie, dat ook „de strijd voor de vreedzame coëxistentie tussen de bei de Duitse staten en voor het Duitse vredesverdrag beslist compromissen vraagt". Anderzijds meent hy ech ter. dat de ..oorlogszuchtige houding van de regering in Bonn" in het Cu ba-conflict een bewys vormt voor de gerechtvaardigde eis van Oost-Duits- Luclitmaclitchef in ARGENTINIË rebelleert De commandant van de Argentijn se luchtmacht, brigade-generaal Cayo Antonio Alsina. die gisterochtend bij regeringsbesluit uit ziin functie was ontslagen, heeft per vliegtcig de wijk genomen naar C'ordoba, waar hij zijn hoofdkwartier heeft gevestigd en van waaruit hij de minister van Luchtvaart, brigade-generaal Carlos Pc rei ra. heeft doen weten d?.t hij het ontslagbesluit niet erkent. In middels had de regering als opvol ger van generaal Alsina benoemd bri gade-generaal Armanini. De situatie is nog verwarder geworden, omdat ook brigade-generaal Soracio Aniel zichzelf tot commandant van de luchtmacht heeft uitgeroepen. Een der eerste. handelingen van de nieuwe, officieel benoemde chef van de luchtmacht generaal Armani ni. was het ontslaan van de direc- '&ur van de militaire luchtvaartschool en de directeur van de school voor onderofficieren van de luchtmacht in Cordoba, met wie generaal Alsina na zijn aankomst in Cordoba on middellijk contact had opgenomen. In een communiqué van het Ar gentijnse ministerie van Luchtvaart werd later gezegd, dat alle eenhe den der luchtmacht, uitgezonderd het luohtmaohtgamiizoen in Cordoba, hun officiële commandant gehoorzamen. Volgens dit communiqué had de op standige generaal Alsina persoonlijke ambities willen verwezenlijken. Volgens waarnemers beslaat er ernstige verdeeldheid onder de lucht macht over de politieke en economi sche beleidslijnen van het land. Vo rige week is de minister van Finan ciën, Alsogaray, afgetreden wegens oppositie tegen zijn vfrsoberingspro- gramma. Hij zou doorzijn broer gene raal Alsogaray, gesteund worden te gen andere legerleiders, die een mi litaire dictatuur wilden. Waarnemers In Beiroet hebben de indruk, dat de betrekkingen tussen president Nasser van Egypte en ko ning Hassan van Marokko, die tot dusver zeer vriendschappelijk zijn geweest, langzamerhand in openlijke vijandschap gaan verkeren. Aanleiding tot deze indruk is om een beschouwing in het Egyptische i blad Al Ahram over de nieuwe Ma- rokkaanse ontwerp-grondwet. die volgens dit blad in stryd met de be langen van het volk zou zijn en alle macht in handen van de koning en zijn minister legt. zonder rekening te houden met de macht van het volk. Al Ahram etst voor alle Ara bieren het recht op zich in de zaken van Marokko te mengen, omdat de situatie in dat land rechtstreeks ver band houdt met de nieuwe Arabische revolutionaire beweging. Deze kritiek gaf het in de Franse taal verschijnende Libanese blad ,,L' Orient" gisteren aanleiding tot de opmerking dat elk Arabisch land dat zich een nieuwe grondweg wil aanmeten, blijkbaar eerst Cairo moet raadplegen. land Inzake het uit de weg ruimen van de overblijfselen van de tweede wereldoorlog door het afsluiten van een Duits vredesverdrag en het ver anderen van West-Berlijn in een vrye stad. Het staatshoofd van Oost-Duits- land. Walter Ulbricht. heeft zich ver leden week in dezelfde geest uitgela ten als Axen. ONZE KEUKEN wint dagelijks aan BEKENDHEID. HOTEL - OAFÉ - RESTAURANT Steenstraat 55 - Tel. 22509 Zaal voor Uw receptie-, zaken- en huwelijksdiner. Wij vragen een bekwame en (niet voor nieuwbouw). Elektrotechnisch Bureau D. BUYS, HOOFDSTRAAT 262B, SASSENHEIM TELEFOON 02532—7614. TELEFOON 24919 DONDERDAG 13 DECEMBER in de EDDIE CONSTANTINE beleeft weer nieuwe avonturen in Voorstellingen: 2.30 - 7 en 9.15 uur. Toegang 14 jaar. (vrouwelijk). Per 1 Januari 1963, of eerder is op ons kantoor plaats voor een Winkelier zoekt contact met serieuze Zy. die goed zijn ingevoerd gelieven te schrijven onder no. 23351 aan het bureau van dit blad. verwijderd met WONDEROLIE Weg met onhandige likdoorn- ringen en gevaarlijke scheer mesjes. Een nieuw vloeibaar middel. NOXACORN. neemt de pUn weg ln 60 seconden. Eeltplekken en eksterogen verschrompelen met wortel en al. Bevat gezuiverde won derolie. Jodium en het pijn stillende benzocalne. Een flesje NOXACORN Antisep tisch Likdoornmiddel van f. 1.60 bespaart U veel ellende. die belast zal worden met alle voorkomende dagelijkse kan-I toorwerkzaamheden. VEREISTEN: bij voorkeur m.u.l.o. diploma, althans, kennis van boekhouden, loonadministratie en typen. Salaris naar opleiding en ervaring nader vast te stellen. Boekbinderij J. v. d. BERG N.V., GROENESTEEG 5 TELEFOON 25077 Grote fabriekstoonkamer met rechtstreekse levering aan particulieren betaalt een goede prijs voor Uw oude meubelen bij aankoop van nieuwe. Vastgestelde fabrieksprijzen en zeer soepele krediet- service. Stuur vandaag nog een kaartje aan M.I.A. - Postbus 1206 - Den Haag of bel op na 18 uur 070—660246. voor gratis en vrljbllj- vende taxatie van Uw oude meubelen. IRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIll AANGEBODEN Eerste 10 rUlessen voor 47.50 In de nieuwste Dau- phine. Gedlpl lnstr Theorieles volgens afspraak. Erkende Bondsautoryschool „Irene"" Nieuwe Beestenmarkt 5. Lelden Tel. 25251. B.g.g. 01729 - 286 „Koslne" geeft de hoogste prils voor goud. zilver en Ju welen Grote keuze ln verlo vingsringen. gouden, zilveren en \erziiverde artikelen. Het adres voor alle reparaties en uurwerken Steenstraat 16. te lefoon 26854. S| Financiering van Lw auto. romflets. scooter en motorrij wiel. Alle verzekeringen Ass kantoor C. W. Betcke. Kanaal- weg 11. Lelden, telef. 26785 Echt double. 17 st. Anker, onbr veer. schokvrij dames polshorloges hebben wy al voor f37 50 Van de Water Haarl- straat 207 De vakzaak met goede service en garantie Con tante verkoop uw voordeel Alle motorondcrrtelen heeft motorsloperi] Cor Bolman. Hekkelaan 223. Den Haag, tel 600355. het jolige jonge zusje van Modieuze, goed- passende nylons, naadloos of met naad,voorde prijs om- te-zoenen van 1 7 5 oi 1.9 5 Verkrijgbaar bij: Herenstraat 7783 - Leiden -ehaald aan ons bureau Witte Singel Zendingsraad-secretaris dominee P. Mackaay te Oegstgeest, her vormd predikant, reisde drie maan den door Afrika. Gisteren, een week na zijn terugkeer, zei hij tijdens een reis-impressie voor journalisten ln Den Haag: Nigeria, Kameroen cn heel dit stuk ontwakend Afrika staan voor gigantische problemen, maar de kerk wil bij de oplossing er van een eigen bijdrage leven: ook de her vormde kerk, die er met eigen func tionarissen werkzaam is. In Oegstgeest ontvingen we aan vragen om hulp. doch we hebben minder gegeven dan gevraagd werd. in verband met andere projecten die de Raaa voor de Zending nog op het oog heeft. Nigeria 40 miljoen inwoners heeft problemen van allerlei aard. Politieke, het moeizaam op gang ko men van de democratie, maatschap pelijke er is een massale armoede in de achterbuurten en op het plat teland een opkomend witte-boor- den-proletariaat van Nigerianen, die weigeren na de middelbare school een werkkring op boerderij of in de industrie te aanvaarden en een ker kelijk probleem, dat de onderlinge verdeeldheid tussen de kerken van reformatorische signatuur en de An glicaanse kerk betreft. Anglicanen, methodisten, presbiterianen en bap- listen voeren een eenheidsgesprek, dat bemoeilijkt wordt door de ambts- vraag. Tegen de leer en traditie der Anglicaanse Kerk, waarbinnen dan cok ernstig verzet wordt gevoerd, wordt getracht tot een compromis oplossing te komen, evenals voor de problematiek van de intercommunie. De spanningen tussen laagkerkely- ke anglicanen en diegenen, die over eenkomstig de eigen belydenis het apostolisch ambt en de sacraments- vraag a's onontkoombaar aan de or de stellen, treden duidelyk aan de dag Het eenheidsgesprek loopt al jaren. Ontmoeting met de Islam In Kameroen, waar eveneens zen dingsarbeiders uit Nederland werk zaam zyn. worstelt men nog met de gevolgen van een bloedige revolutie, die tussen de 15.000 en b0 000 doden vergde. De Evangelische Kerk ver loor aaarbi.i 500 kerkelijke centra. In Nigeria wordt gestreefd naar een ontmoeting met de Islam, waar- \oor jonge geestelyken speciaal op geleid worden. In Kameroen valt vooral ae nadruk op medische mis sionaire arbeid. Een ander vraagstuk voor de kerk is of men de evangelis ten. die hiërarchisch onder de pas tores geplaatst zijn. ook de bevoegd heid tot sacramentsoediening zal verlenen De verhouding tussen de kapitaalkrachtige Amerikaanse .Presbyterian Church" en de arme, vanuil Frankrijk gesteunde. Evan gelische Kerk baart kerkleiders ook zorgen. De Amerikaanse presbyteria nen zijn van plan volgend jaar niet minder dan 150.000 000 dollar voor missionaire activiteiten beschikbaar te stellen Nederlandse zendingswerkers zul len ook in de toekomst vanuit Oegst geest beschikbaar worden gesteld om de kerken in dit gebied te steunen tij kerkopbouwwerk en de ontmoe ting met de Islam. MARKTBERICHTEN LEIDEN, 12 december. Leldse Coöp. Groente- en Fruitveiling. Per 100 kg appelen 5080, andijvie 5077„ kro ten, gekoodt 45, boerenkool 1726. rodekool 1826, groenekool 1725, prei 4058. spruiten A en B 35—95. uien Ploklers 34,90, Idem drielingen 26,30. middellijn 22,10, middelgrof 13,7021,70. grof 21,30, winterpeen 10—12, witlof 65—1.20. knolselderle 20—31. sla A en B 10—34.70. WOERDEN, 12 december. Kaasmarict Aanvoer 11 partijen. Noteringen: le kwal. 2 37—2 42. '2e kwal 2.30—2.36, extra kwal. tot 2.45. Handel kalm BOSKOOP. 10 dec. Vlerlanden 300-200. Butterfly 300-180. Bettertlmes 130. Gemengd Pèrnettya 210-250, rood plant 100-75, ld. wit 170-95. ld. wit per bos 160, Denneappels per doos (400) 110-100 per 100. 3e kerstveiling: Larlxgroen 330-290 per tak. Beshulst 1 290-300-410. ld. 2 250-220. ld. 3 190- 150. ld. 4 120-80. prlkhulst 430, per kg: J C van Tolhulst 1 320-370-410, ld. 2 260-220. ld. prik 270-360. zllverbonte hulst 420-490-570, goudbonte hulst 360-280. gele hulst met bes 380-540, Beshulst 190, J. C. van Tol 220 p. bos. Nieuwe uitgaven Handboek voor hondenvrienden, dooi dr E Selferle. Voor Nederland b«. werkt en aangevuld door J van Rhee. nen. Geill. met vele foto's en lekenln. gen. Ultg.: Broekman en de Mert* Amsterdam. Hut 277. door Aya Zikken. Ultg. Di Arbeiderspers. Amsterdam. Jood Süss. door L Feuchtwanger Zaal 6. door A. Tsjechow. Amstel. boeken. Ultg.: L J Veen. Amsterdam. Spionnen schaakmat, door P. van Campen Als een meisje Ronnie heet. door K. v. RoederGnadeberg. Prairievogel, door C. Murrey De vier uit het doktershuis, door R. Capel. Juno-jeugdpocket*. Ultg. J. H. Gottmer. Haarlem. Wie lacht daar? Nederlandse zoek. plaatjes, raadsels .rebussen en rebus- plaatjes uit voorbije tijden, door J M. Fuchs. Uitg.; Broekman en de Meris, Amsterdam. Amerikaanse Chrysanten 95. Troschry. santen rood 110-95, geel 150, wit 70- 110, lila 125-140. Geplozen Chrysanten wit 10-11, Ilex vertlcllata 105-120-130- 80 per stuk. ld. 640-430-280-110 p. bos, Coniferen groen 37-43 per bos. Wilgen- katjes 60. Tsugagroen 65 per bos. Ju- nlperus 60 per bos, Plumosa aurea 64- 30 per bos, 3e kerstvelllnggele hulst per bos 260, beshulst planten 320-300^ Peradohulst 410-370 per kg. ld. plan- ten 460-530 p. St.. Hulst met bes per tak 360. KATWIJK AAN DEN RIJN. 11 decj Groenteveiling: waspeen per kist A. extra 7-8.90, Al 5 60-8.80, A2 2.80-7, B-extra 6.30-7.30, BI 6-7.30. BI grof 5.10. B'2 1.90-2.10, andijvie 2 82. ld. 2\ klein 40, witlof 2 63-84. uien per kist 4 60-5.40. gelekool 10-15, groenekool 18-20, schorseneren Al 78-83. BI 72- 76. Cl 44-56, C2 18-28. Aanvoeren: waspeen 46.000 kg. waar. van 28.000 kg voor export werd ver kocht; schorseneren 4000 UK. waarvan 3500 kg voor export werd verkocht, RIJNSBURG. 11 dec. Bloemen- telling Flora TroschrysantenBal-| combe 145-150, Thelma 125, Red Ro-I linde 155. Narcissen: Helios 85-95, Early Glory 90-95, Hyacinten 95-10d per bos. Tulpen: Overdale 340. Hya cinten: lTnnocence 20-26. Armemarl» 22-30. Anjers: Arthur 35-38. Florida 28-30. Sim wit 28-30. Sim roze 30-34. Sim rood 28-33 per 100. In dit verband hechten alle waar nemers in Beiroet dan ook weinig waarde aan de reden, die president Nasser voor het afzeggen van zijn bezoek aan Marokko, waartoe hij door koning Hassan was uitgenodigd, heeft opgegeven, nl. dat hy dichter bij zijn in Jemen vechtende troepen wil blijven. Volgens welingelichte kringen acht men in Cairo een ont moeting tussen president Nasser en koning Hassan niet; wenselijk op een tijdstip waarop Marokko zich ont wikkelt op een wijze, die voor de Egyptische revolutie niet aanvaard baar is. De geheimzinnige maar in feite vaak goed wer kende geneesmiddelen welke nog steeds door Afrikaanse stammen worden toegepast, vor men thans het onder werp van een weten schappelijk onderzoek in de moderne laboratoria van het Weizmann-in- stituut in Israël. De onderzoeker Is dr. Ralph Taylor-Smith uit Sierra Leone, die naar eigen zeggen zich altijd de bittere thee zal blij ven herinneren welke zijn moeder in zijn Afri kaanse geboortedorpje hem liet drinken. Die thee was getrokken van de wortels van een be paalde boom en gold als absoluut afdoende mid del ter voorkoming of eventuele genezing van alle koorts. De dokter heeft uit Sierra Leone monsters meegebracht van Afri kaanse vegetatie die bij het brouwen van tradi tionele geneesmiddelen wordt gebruikt. De Afrikaanse medi cijnmannen willen het geheim van hun mid deltjes niet prijsgeven, maar dokter Smith hoopt door analysering ervan ontdekkingen te kunnen doen die voor de moderne geneeskunst van waarde zijn, zoals de kinine, welke het eerst door Indianen in Zuid-Amerika ontdekt zou zijn. Inmiddels moeten Afrli kaanse medicijnmanneB in Israël zich toch aar hun moderne omgevinj aanpassen, zoals de im migrant uit een Noord- afrikaans land die we gens tovenaarspraktij< ken voor de rechte werd gebracht en zicl^ met een „officieel" do cument ln de hand, ali „volledig bevoegd medi cijnman" trachtte te le gitimeren, maar te ho' ren kreeg dat hij zyt tovenarij in Israël niel mocht toepassen, hel daarmee verdiende gel( moest teruggeven er bovendien een boeti moest betalen. ZWANENBERG ROOKWORST. i dat is rookworst op z'n allerlekkerst. U ruikt het als u hem aansnijdt, f U proeft het direct bij de eerste hap 1 daar smul je van 1 Koop meteen de beste: Zwanenberg. maaki wal smaakt *«v«& kiezen: los - (let op het ZWANENBERG- loodje!) of luchtdicht verpakt - dus langer vers en houdbaar

Leidsch Dagblad | 1962 | | pagina 10