Besluit Den Hollander zijn voetbalcarrière Ajax klopt DOS (2-1) en neemt SemiProf8 leiding in eredivisie over Al vier jaar reserve voor liet Oranjeteam JUDO Quick Boysdoelman heeft het (te) druk Ideaal Gelderland won op lange baan LIEF EN LEED VAN DE VOETBALVELDEN Ajax speelde sterk zeer LEÏDSCH DAGBLAD MAANDAG 26 NOVEMBER 1962 (Van een onzer redacteuren) „De kans is grootdat ik dit seizoen voor het laatst wat er aan de hand was, trok Quick Boys juichend naar de kleedka mer. En ik lag „gebroken" op de grond". Den Hollander lacht e reen beetje triest by als hy het vertelt- Botsing Verleden jaar tegen Spakenburg voor het landskampioenschap was 't eer raak. Een botsing en een behoor lijk groot gat in zijn hoofd. „Ik dacht eerst, zegt den Hollander, dat het wel l n i >t r\ m i is meeviel. Er liep wel wat bloed in mijn voor i^UlCR ooys Uitkom Lfat zei ons zaterdag Koos nek, maar ach, dat lijkt altijd veel erger dan het is. Ik zei tegen de dok ter: pleistertje er op, verbandje er over en dan weer het veld in hè. Hy zei: Morgen brengen. Je gaat niet meer terug. I)at is dan wat. Op zo'n moment. En in zo'n wedstrijd." Op het ogenblik sukkelt Den Hol lander wat met zijn knie. Er komt op een bepaalde plaats steeds vocht en dat bezorgt hem nogal wat pijn. Als den Hollander (24), de bekende doelman van de Kat- wijkse kampioensclub. Den Hollander, die straks een tweede drogisterij moet leiden, heeft namelijk zoveel zakelijke besognes aan zijn hoofd gekregen, dat een regelmatige training nauwelijks nog mogelijk is. Zijn besluit staat gelukkig nog niet vast. Den Hollander wil de - gang van zaken nog even aanzien alvorens definitief zijn voetbal- San'beèft hg' e^we^eeVtUd «en schoenen op te bergen, want zijn plaats onder de lat bij Quick Boys rN- •- heeft altijd meer voor hem betekend dan alleen maar vrije tijds besteding. Zes jaar lang al houdt Den Hollander de wacht in het blauwwitte doel. Hoe hij met zijn vereniging is ..vergroeid" blijkt wel uit een zinnetje dat hij zich tijdens ons gesprek liet ontvallen: ,.De nacht vóór en de nacht na een wedstrijd voetbal ik in bed nóg. De nacht ervóór pieker ik hoe ik alle schoten er uit zal houden; de nacht erna hoe ik ze er uit had móeten houden". Als Den Hollander inderdaad op zo'n uitzonderlijke jonge leeftijd zyn voetbalcarrière besluit, heeft hy één ideaal niet kunnen verwezenlijken: een keer 't doel van 't Oranjeteam te hebben verdedigd. Verleden jaar was hy er heel dicht by. In de oe- fenwedstryd van het bondsteam te gen BW in Den Bosch speelde hy een grootse eerste helft. „Dat was zo'n wedstryd waarin de bal en ik op elkaar reageerden als een stuk ijzer op een magneet. Ze konden zo raar en zo hard niet schieten of die bal kwam in myn haden. Ik dacht: eindeiyk passeer ik die Woudsma. Maar in de tweede helft scheurde ik een spiertje in myn lies. Wèg Neder lands elftal, zegt Den Hollander, die 'die nu al vier jaar reserve van het Oranje-team is. Het is niet zijn enige blessure in zijn voetballoopbaan ge weest. In het eerste seizoen dat hy voor het eerste van Quick Boys uit kwam (1956) brak hy scheen- en kuitbeen. Dat was in de wedstryd te gen Excelsior P. Quick Boys stond toen zeer laag op de ranghjst en het had de punten hard nodig. Het onge luk gebeurde in de laatste minuut, toen Quick Boys met 2-0 voor stond last van. De dokter heeft hem al ver teld dat dat kwaaltje moeiiyk te ge nezen valt. Uitblazen" Hy heeft natuuriyk ook bijzonder prettige herinneringen. Als een van zyn beste wedstrijden - naast die in het bondsteam - beschouwt hij die in dit seizoen tegen IJsselmeervogels. Den Hollander had de gehele week hard gewerkt en was vrydagavond ,,J SS PI owllu. {n een feestje wat gaan uitblazen". „Toen de scheidsrechter het einde I P'!p ln de «^tend was hy pas naar aankondigde en niemand nog wist gegaan met een hoofd vol zorgen Hollander uitstekend had gespeeld over de match van de (zelfde) dag. Man - en ik kreeg byna niets te Zyn conditie was ln één woord een ruïne. „Ik kneep 'em vreselyk. Maar by het intrappen voelde ik al dat het die dag heel goed zou gaan.Gek hè, dat je zoiets al meteen merkt. Die Jongens van IJsselmeervogels wisten niet waar ze het moesten zoe ken. Ik stond gewoon overal waar de bal kwam. Een beetje gelachten heb ik er ook om: normaal concentreer je je goed op zo'n wedstryd. Je gaat vroeg naar bed en zo. En je bent er desondanks soms hopeloos uit. Nou vier je eens feest, je kruipt op een uur in bed dat je trainer sterretjes bij klaarlichte dag doet zien als hij hoort en je speelt zoals je nog nooit hebt gespeeldDen Hollander haalt er zyn schouders maar eens by op. „Ja. En één zal lk zeker nooit ver geten. Dat was tegen NSVV en weer hadden we een paar puntjes hard no dig. Het elftal had gezwoegd om een 2-2 voorsprong by elkaar te krijgen. Een paar minuten voor tijd komt er een vrije schop op de rand van het strafschopgebied. Ik dacht „indirect", vooral ook omdat ze bij ons geen muurtje vormden. Die bal zeilt door onze verdediging en ik denk: die laat ik nou eens fijn gaan, want hij t*lt toch niet. Maar hij telde wel Ik had wel onder ail? graspolletjes van het veld willen verdwynen." Liever speler Den Hollander viel als doelman op in het befaamde juniorenelftal van Quick Boys in de jaren vyftig met o.a. Aandewiel. van Duyn, Schoneberg, Viool, van Duyvenbode e.a. Hy be- grypt nog altyd niet waarom. „Elke keer stond er in de krant dat Den doen. Dat elftal was yzersterk. Het kon het net zo goed zonder doelman doen. Ik stond me gewoon te verve len. Trouwens ik had eigeniyk veel liever gespééld. Nou nog Maar toen ik in de adspiranten voetbalde heb ben ze zich langs de kant dood geër gerd en geweldig gelachen. „Schei er toch mee uit. joh", riepen ze. Toen ben ik ten einde raad maar in dat doel gaan staan". We staan al byna met de knop van de deur in de hand als Den Hollan der zegt dat hy nog niet heeft ver teld waar hy het leukste heeft ge voetbald. „Dat was in het straatvoet balteam met jongens als Cor van Duyvenbode en zo. Ach. man we heb ben daar wat afgelachen. Je speelde tegen Thys de Prak en Berkheide en ik kan me niet herinneren dat later ooit nog eens zo hard voor een over winning heb geknokt. Als je verloor dan onderging je dat als een pak- slaag Als je won trouwens ook Je kon er van op aan dat de verliezende party de .mets" vechtend en ste nengooiend beelndigde". ,.Op de rekening Zijn eerste paar voetbalschoenen „kreeg" hij op een merkwaardige ma nier Het straatvoetbal vereiste dege lijk schoeisel en dus toog Den Hol lander naar de zaak van v d Berg, het huidige bestuurslid van de Afde ling Leiden van de KNVB. en koos een paar „kistjes" uit. Het was in 1947 en alles was nog op de bon Schrijf maar op de rekening,., zei de 9-jarige Koos met het gemakkeiyke gebaar van ipmand van die leeftyd. Vader Den Hollander heeft zijn zoon toen toch wel enige dingen verteld die je niet altyd in een drogistery hoort Er komen klanten en Den Hol lander maakt een teken dat hij het gesprek tot zijn spijt nu toch echt moet beëindigen. Vreemd waterpolo in BREDA LZC speelt gelijk De uitwedstryd, die de Leidsche Zwemclub zaterdagav.ond in Breda tegen Surea speelde, heeft weinig met waterpolo gemeen gehad. Beide ploegen probeerden in het voor wa terpolo absoluut ongeschikte bad nog wel te spelen, maar de „water hoogte" van 50 cml!) in de ondiepe speelhelft maakte behoorlyk water polo onmogelyk. Geen enkele aan val kon hier dan ook tot doelpunten leiden. De ploeg, die het doel in het ondiepe gedeelte verdedigde, wal by na voordurend in de aanval. In andere Sportfondsen Baden is het gewoonte by polowedstryden het waterpeil op te voeren. In Breda wilde de directie hier niet van weten. De Leidsche Zwemclub verdedigde de eerste helft dat ondiepe gedeelte zodat alles op de aanval werd gezet. Voor het Surae-doel was het zo'n opeenhoping van spelers dat het on mogelyk was een doelpunt te sco ren. De rust kwam dan ook met de dubbelblanke stand. Na de hervatting hetzelfde spel letje, echter nu met de gehele LZC- ploeg in de verdediging en Surae in de aanval. De LZC-defensie sloot goed en wist van geen wijken. Het einde van deze „waterpolowedstryd" gaf nog steeds de 00 stand te zien, waarmee beide ploegen wel genoe gen kunnen nemen. Ondanks dit gelijke, spel staat de Leidsche Zwemclub nog steeds onge slagen op de eerste plaats in de twee de klasse C met vyf punten uit drie wedstryden. SCHAATSENRIJDEN Op Deventer kunstijs Gelderland is winnaar geworden van de gewesteiyke langebaanwed- strijden over 500 en 1500 meter, die zaterdag onder vrye ongunstige weersomstandigheden op de Deventer Kunstijsbaan zyn gehouden. De rij ders Lourens, Pfrommer, Hoorneman en Van Zanten bezorgden Gelderland een puntentotaal van 424 733, vol doende om de zeven andere gewesten achter zich te laten en de IJselcup te veroveren. Het is de bedoeling de wedstryden om deze trofee in de toe komst jaarlijks te houden. Overijssel werd ditmaal tweede voor Zuid-Holland, Friesland KOOS DEN HOLLANDER en verloofde Atie van Duijn in zaken (Foto Leidsch Dagblad) Als we buiten staan zegt onze fotograaf: „Het zou jammer zijn als hij nu met voetballen moest stoppen. Voor hemzelf, voor Quicb Boys en voor mij. Als ik bij een wedstrijd naast zijn doel zit, is het terste wat hij doet een bal naar me toerollen met de woorden Hier is je klapstoeltje. Hoeveel doelverdedigers doen dat'" Advertentie Sportschool DE VISIES HERENSINGEL 26 Uitslagen - standen J H M EREDIVISIE I Vnrtmta 'MPSVO- Een nieuwe leider in de eredivisie. „Le roi est mort, vive le roi". Zal Ajax de koning blijven Vijf clubs zitten nog zo dicht op elkaar. Sparta had het opnieuw kunnen zijn, wanneer het bij machte was geweest om GVAV te verslaan. Doch dat schijnt in Groningen iets onmogelijks te zijn. Piet van Miert vorige week vijf doelpunten ging met lege handen naar huis. Ter Horst, nu als linksback, schoot in eigen doel en Tardy gaf Van Leeuwen de stand-in voor Doesburg een bittere smaak mee naar huis. Want Sparta staat op de vijfde plaats. waren de Tilburgers (4-2-4) beter dan Heracles, dat zonder Finken een zwakke achterhoede had en in Schu- man een falende midvoor. AjaxDOS 21, rust 00, Cees Groot 10, Prins 20. Kruin 21. Scheidsrechter Boogaerts. Toeschou wers 24.000. De sterk spelende Amsterdammers hadden in de aantrekkelyke ontmoe ting talrijke kansen om een grotere overwinning te boeken, maar voor namelijk voor het zwakke spel van aanvalsleider Cees Groot bleef de produktie beperkt tot twee doelpun ten, beide na rust gescoord. Door deze treffers die op naam kwamen van Cees Groot en Prins, nam Ajax een 20 voorsprong en een tegenof fensief van de Utrechters bracht de hoofdstedelingen wel aan het wan kelen. maar het resulteerde er slechts in. dat de gevaariyke rechtsbuiten Michel Kruin twitig minuten voor tyd de eer kon redden. Gemiste penalty ADO—Blauw Wit 3—4, Fraenkel 01, Koers 02 en 03, Koeman 04, rust. Schuurman 14, Heinen 24, Hoet 34. Scheidsrechter Roo mer. Toeschouwers 21.000. Het had nauwelyks nog zin. Met 40 stond ADO achter toen Carol Schuurman in de laatste minuut van de eerste helft een strafschop kreeg te nemen. Een wat harde beslissing van arbiter Roomer. In een duel met een tegenstander kwam Ferry Pet- terson, de rechtsback van Blauw Wit, te vallen en raakte de bal met de hand. Amper geïnteresseerd nam Schuur man de penalty. Zacht schoot hy de bal in de linker benedenhoek. Met een snelle reactie voorkwam Rob van Heeswijk een treffer. Achteraf bleek die gemiste straf schop in de wedstryd ADOBlauw Wit van het grootste belang. De Ha genaars herstelden zich en liepen tot 43 op de Amsterdammers in. Het gelyke spel misten ze juist. Op valreep NAC—Spel. Enschede 0—1, rust Noord-Holland/Utrecht. De individu- janssen 0—1. Scheidsrechter Leo Horn. Toeschouwers 13.000. Met nog vier minuten te spelen stond het nog steeds niet vast hoe het duel NAC—Sc. Enschede (man- neiyk, maar niet te hard) zou ein digen. De gehele wedstryd was er een van wisselende kansen geweest, die hetzy niet benut, hetzy in laatste instantie door de doelverdedigers teniet wer- ele resultaten waren: 500 meter: 1. Pfrommer (Harder wijk» 49 4 sec.; 2. Boers (LQosduinen) 49 7 sec; 3. Van Zanten (Kesteren) 50 0 sec 4 en 5 Lourens (Zutfen) en Houter (Wageningen) beiden 50.3 sec. 6 Van Eyk (Bodegraven) 50.4 sec. 1500 meter: 1. Hoorneman (Brum- ment 2.44 0: 2. Boers 2 44.6; 3 en 4 Lourens en V. d. Berg (Heerenveen) beiden 2 447; 5 en 6 Roosendaal en VolendamVolewijckers 50, Smit 10, Veerman 20, rust. Smit 30, Boud 40, Veerman 5—0. Scheids rechter C. J. v. d. Berg. Toeschou wers 10.000. In de Noordhollandse derby tegen Volendam heeft de achterhoede van De Volewyckers tegen de toch be paald niet imponerend spelende thuis club zoveel blunders gemaakt, dat de 50 zege van Volendam geen ver wondering behoeft te baren. Ondanks een aantal omzettingen wilde het bij De Volewyckers ook in de voorhoede Frits en Cees Kick waren aan de kant gezet niet vlotten. Kansen hebben de groenwitte voorwaartsen wel gehad maar door treuzelen of erbarmelijk slecht schieten bleef de nul op het scorebord gehandhaafd. Lauw Feyenoord—MVV 1—0, Librechts 10. rust- en eindstand. Scheidsrech ter A. van Leeuwen. Toeschouwers 33.000. MVV heeft in het Rotterdamse stadion het winstpunt laten glippen, dat de Maastrichtse formatie in de stryd tegen het lauw en ongeïnteres- seerd spelende Feyenoord dubbel en I dwars verdiend had. Vooral in de tweede helft hebben de Limburgers enkele goede kansen gehad op een gelyke score Kraay en Kerkum trapten toen de bal drie, vier keer i achter de al gepasseerde Pieters Graafland van de doeliyn weg met als climax een strafschop, zes minu ten voor tyd, toegekend wegens een te felle charge van Kerkum tegenover de gevaariykste aanvaller Coenen Maar ook het elf meter schot bracht geen succes: oud-International Harry Brull schoot de bal hoog in de nevel flarden, die het speelveld in een lichte sluier hulden. Feyenoord was kennelyk al met de gedachten in Boedapest Want slechts gedurende een hele korte i hebben de Rotterdammers zich wer- keiyk ingezet om de 33.000 toeschou wers te amuseren. Fortuna '54—PSV0—3 HeraclesWillem 2 33 Ajax—DOS2—1 VolendamDe Volewyckers 50 ADO—Blauw Wit3—4 NACSpel. Enschede 0I GVAV—Sparta2—0 FeyenoordMVV1O Ajax 12 7 3 2 17 27-12 DOS 12 8 1 3 17 20-15 PSV 12 7 2 3 16 25-14 SC. Ensch. 12 8 0 4 16 30-19 Sparta 12 6 4 2 16 26-18 Fortuna T>4 12 6 1 5 13 16-16 Feyenoord 12 4 4 4 12 16-16 Volendam 12 3 5 4 11 24-23 ADO 12 4 3 5 11 14-14 BI. Wit 12 5 1 6 11 22-27 GVAV 12 4 3 5 11 16-21 Heraclea 12 4 2 6 10 24-22 MVV 12 4 2 6 10 21-20 NAC 12 3 4 5 10 18-20 Willem 2 12 2 4 6 8 23-29 Volew. 12 1 1 10 3 9-45 Roda JCVeen dam Enschedese B.RBC DWS—SHS Velox—DHC Elinkwyk—VVV LimburgiaGo Ahead EindhovenExcelsior Fortuna VL—Slttardia 1—2 1—0 2—0 Pronk (Warmenhuizen) beiden 2.45.2.1 den gedaan. Tot die 86ste minuut had Eindklassement: 1. Boers 104.567 I NAC ongetwyfeld de meeste en ge- p- 2. Lourens 105.200 p.; 3. Roosen- makkeiykste scorlngsmogeiykheden daal 105 767 p.: 4 Pfrommer 106033 1 gehad, maar de afwerking was zon- p 5 Van Zanten 106.133 p.: 6. Van den Berg 106.200 p.; 7. Timmermans 106.233 p. I der meer teleurstellend Nu is het mogelyk dat de thuis club, die zonder Peter van der Mer- we aan moest treden nog niet her steld van de blessure van de wedstryd tegen Sparta en kort na het be gin Van Gastel moest laten invallen voor Jacques Visschers, door de om zettingen niet tot goed »pel kon komen. En dit werd er niet beter op. toen ook rechtsbinnen Groenewegen na een botsing verder slechts op halve kracht bleek te kunnen opere ren. Met dat al zagen de bezoekers een zeer rommelige wedstryd, aan weerskanten, want ook by Enschede noteerde men herhaaldeiyk onzeker heid in de achterhoede. De meest opvallende spelers by de gasten waren Rahn, die een meester in positie-kiezen blyft en linksbinnen Janssen die enkele malen byzonder gevaarlijk in de buurt van doelman De Ryke is gekomen Hy was ook de- ge ne, die het enige doelpunt scoorde, door een scherpje pass van Vondeling in een onhoudbaar doelpunt om te zetten. Rommelig Fortuna '54—PSV 02, Mommert leigen doel) 01, rust, Giesen 02. Scheidsrechter Van Ruvens. Toe schouwers 25.000. De wedstryd tussen de clubs van Limburg en Brabant, die met enorm veel spanning tegemoet werd gezien in het uitverkochte Fortuna-stadion heeft niet, wat velen voorspelden, voor de thuisclub een overwinning opgeleverd. Wel kreeg men, vooral in de eerste helft een spannende stryd te zien. waarin zich twee incidenten voordeden. Stopper Smeets van For tuna moest door een ongelukkige beenblessure uitvallen en zyn plaats laten innemen door Pierre Custersen kort daarop moest Mommert van het veld worden gedragen, maar hy kon na de rust weer terugkeren. By PSV was het veldspel beter verzorgd, hoe- wel de Philipsmensen de combinaties te ver doorvoerden De Eindhovena- ren hadden een veldoverwicht, maar de ontmoeting behield door de ge vaariyke Fortuna-aanvallen een spannend karakter. Het doelpunt van PSV ontstond uit een scrimmage na een solorush van Van Wissen. Mommert schoot de bal in eigen doel: 0—1. In de tweede helft speelde Fortuna niet meer zo overtuigend. De Lim burgers leken door de tegenslag van de eerste helft wat geprikkeld. Voor al Kohn bleek zeer agressief, maar in de nu rommelig geworden wed stryd kwam alleen Custers tot enige gevaariy.se schoten, die keeper Bals echter niet konden verontrusten Langzaam nam PSV weer het initia tief en kwam enkele malen tot fraaie kansen, die echter door Maassen werden gemist. Vlak voor tyd scoorde Giesen na goed werk van Maassen en Louwers het tweede PSV-doelpunt. Bennie Mulder en Ko Prins maken het Dacsev van DOS bij zonder lastig. Grensrechters HeraclesWillem 2, 33, Theu- nissen 10, Aarts 11, Senders 12, Westra (strafschop) 22, Greving 32, rust, Aarts 3—3. Scheidsrechter H. v. d. Veer. Toeschouwers 8000. Willem 2 heeft in Almelo in de wedstryd tegen Heracles ervaren, dat grensrechters een belangryke invloed kunnen hebben, want op gezag van een van hen kende scheidsrechter Van der Veer aan Heracles een straf schop toe en het woord van de andere grensrechter was voldoende om hem de Brabander Timmermans van het veld te doen sturen. Willem 2 kwam deze tegenslagen evenwel te boven en bereikte een verdiende 33 eind stand. Toen grensrechter Bulder rap porteerde dat een speler Donners op- zetteiyk een trap had gegeven, be stond er even onzekerheid, wie dat gedaan had. Eerst werd Koopal voor de schuldige aangezien, maar hy werd door de Almeloërs vrygepleit en toen moest Timmersmans (in de 37ste mi nuut) verdwijnen. Eerst bood hy ech ter Donners nog zyn verontschuldi- Record Horst leigen doel) 10, Tardy 20. Scheidsrechter Aalbrecht. Toeschou wers 14.000. aangetast. Piet van Miert, week de koningsschutter van de voet balvelden. kreeg ditmaal byzonder weinig kans tegen Borghuis en ook de andere Rotterdamse aanvallers schoten in snelheid en doorzettings vermogen te kort tegen de enthou siaste Groningers. Uitgezonderd de eerste tien minuten toen Van Miert eenmaal door Roffel moest worden gestuit, had GVAV meestal de beste kansen. Het was voor een groot deel aan invaller-doelman Van Leeuwen te wyten dat de Groningers in de eer ste helft* niet een voorsprong konden opbouwen. Op byzonder kundige wyze hield hy schoten van Alma. Weering en de goed spelende Groningse mid voor Nuninga uit zyn doel Ook na de rust zou de voorhoede van GVAV de mogeiykheden niet aangrypen maar deze taak werd overgenomen door de Rotterdamse linksback Ter Horst, die uit een voorzet van Nunin ga de bal in eigen doel schoot en linkshalf Tardy, die met een mag nifiek schot aan de illusies van Spar- Go Ahead 12 7 3 2 17 35-19 CBC 12 7 3 2 17 23-12 Ensch. B. 12 7 2 3 16 32-22 DWS 12 7 1 4 15 19-11 Eindhoven 12 6 3 3 15 24-15 Velox 12 5 4 3 14 32-27 SHS 12 5 2 5 12 20-16 DHC 12 3 6 3 12 17-20 Elinkwyk 12 5 2 5 12 26-37 Excelsior 12 4 3 5 11 15-24 Veendam 12 3 4 5 10 21-19 Fort. Vld. 12 4 2 6 10 17-20 Roda JC 12 2 6 4 10 14-26 VVV 12 2 5 5 9 21-27 Sittardia 12 4 0 8 8 14-19 Limburgia 12 1 2 9 4 8-24 2e DIVISIE A Stormvogel ZFC 1—0 OldenzaalBe Quick 2—4 TubantiaVitesse 1—7 De GraafschapAlkmaar 1—1 WageningenZwolse Boys 0-2 NECZwartemeer 2—1 KFCLeeuwarden 1—0 Heerenveer —VSV 0—1 Vitesse 11 6 5 0 17 27-11 VSV 12 7 3 2 17 24-16 KFC 12 7 2 3 16 21-13 NEC 12 7 2 3 16 27-19 Alkmaar 11 5 3 3 13 19-11 Storm v. 11 5 3 3 13 17-17 Be Quick 11 4 3 4 11 20-19 Tubantia 11 3 5 3 11 26-27 Zwolse B. 11 3 6 2 12 10-11 ZFC U 3 4 4 10 16-11 Wagen. 12 4 2 6 10 22-27 Leeuward. 11 3 3 5 9 24-25 Heerenv. 11 3 3 5 9 15-21 AGOVV 11 2 4 5 8 16-20 Zwartem. 11 2 3 6 7 15-26 De Graafs. 12 2 3 7 7 11-22 Oldenzaal 11 2 2 7 6 12-24 1—I 2e DIVISIE B Xerxes—EDO HilversumBaronie PEC— Hermes DVS3—1 RCH—HVC1—2 LongaI)FC 23 SVVHelmondia00 NO ADWilhelmina Haarlem't Gooi gingen aan. Technisch en tactisch ta een definitief einde maakte. 1—1 2—0 Haarlem HVC BW 't Gooi Helm. '55 Hilversum Xerxes Herm. DVS 11 DFC Baronie RCH NO AD SVV Wilhelm. PEC EDO Longa 27-12 32-10 25-10 23-15 20-16 16-14 31-22 18-16 22-19 16-19 16-19 16-26 17-27 14-26 14-26 11-33 16-35

Leidsch Dagblad | 1962 | | pagina 9