dm after Als u houdt van „zichtbaar lekker" en van de nieuwe MM-stijl en van autohandschoenen... en van alles wat bijzonder is en nieuw en voordelig, ga naar dat bijzondere evenement: de Bijenkorfiade '62: de Bijenkorf op z'n best. Als u houdt van bijzondere delicatessen in bij zondere verpakkingen (die na het tong-plezier uw ogen blijven plezieren) kom naar de Bijen korfiade '62 voor Lekkerbekken in de Bijenkorf op z'n best. De beroemde Engelse jams en marmelades, 'Ledbury' met de bijzon dere smaak. In originele gedecoreerde blikverpak king. Vijf smaken. 1.30-1.80 Uit het land van de kies keurige theedrinkers komt de geurige Twi- ning's Ceylontea, verpakt in Chinees gedecoreerd theeblik. 225 gr., nor maal 3.75. Tijdelijk per bl. 3.4.0 Beroemde Engelse kaassoorten: Pittige Engelse kaasjes, gemiddeld ongeveer een Engels pond zwaar (453,6 gr.). De vindingrijke, kaas- minnende Engelsen gaven deze kaasjes de naam 'midget-cheese'. Cheddar per stuk 3.-. Cheshire per stuk 3.-. Caerphilly per stuk 2.75. Wensleydale per stuk 3.25. Stilton 180 gram) 2.- Kaas als geschenk Nieuw: Uit Italië Guarany Espresso- koffie Nu kunt u thuis dezelfde echt-ltaliaanse espresso zetten, die u in Venetië of Florence hebt gedronken. Import-koffie van het be kende koffiehuis Guarany. Per kg. blik 9.75 Blik 225 gr. 2.65 _ll AFT®| After dinner oplos- "j koffie Heerlijk voordeel (in twee opzichten): pittige after- dinner oploskoffie in spe ciale Bijenkorfiade-aanbie- ding: 200 gramsblik van 6.15 voor 4.85. Drie blik ken 50 gram (normaal 1.65 p. bl.) in de O Q c Bijenkorfiade Cheddar-Wine, Cheddar- kaas, gerijpt in wijn. In stevige verzenddoos, 1350 gr. 15.75 Sun Pat instant chips Stiltonkaas, verpakt in fraaie keramiekpot met veelkleurige decoratie. Een uitzonderlijke atten- tie 14.75 Kalkoen Geen feest of kalkoen past er bij. Maar waarom daar op wachten? Nu kunt u de lekkerste kalkoen eten voor een extra lage prijs. Malse kalkoen-bout met veel vlees en weinig been. als bijzondere Bijenkorfia de aanbieding, nu per 500 gram 2 25 Heel nieuw: in vijf seconden tovert u heerlijk-krokante chips voor bij de borrel of aan tafel. Vijf smaken: aardappel, uien. kaas. kerrie en tomaten. Proef ze zelf in de levensmiddelenafdeling. 3 blikken 4.50, per blik 1.65 Vouvray Mousseux demi sec en brut Een feestelijke mous serende wijn voor de naderende december dagen. Normaal 9.75. T,'deli'k 8.95 Originele Engelse vruchtencake Regelrecht uit Good Old England, deze echt- Britse lekkernij die op geen enkele tea-party ontbreken mag. In blik bewaard, blijft deze cake weken goed. Een hele cake (1814 gr.) 10,-'/.cake 2.50 Marsepein slagerij Alles van het (marse peinen) varken: ham, rollade, diverse wor sten, spek en varkens- kluiven. Per200gr. 1.70 Stuk van het varken per 200 gr j 5 Q Bretonse oublies Vliesdunne 'crêpes den telles' uit Bretagne - voor ijs. slagroom of 'zo maar'. In een nieuwe verpakking, waarin de wafeltjes knappend- vers blijven. 2.25 Lutti-lekkers Het hele gezin snoept eensgezind uit hetgrote pondspak Lutti-lekker- nijen: fruitdrops, tof fees en caramels in vele smaken en voor iedere tong. Parzak 15Q Chocoladeletters - nü verzendenecht- Hollandse chocolade letters in luchtdichte blikverpakking. Als u nu verzendt zijn ze 5 dec. op hun bestemming. Melk of puur. middelm. 2.25, groot 3 35 89.50 Als u houdt van een Mannelijke Modieuze stijl - hedendaags en bijzonder, maar helemaal 'des mans' - zie de nieuwe, behagelijke, sportieve MM-stijl in de Bijenkorfiade '62: de Bijenkorf op z'n best. Wollen Shetland pullovers trui met rolkraag of klas sieke V-hals pullover. Beide met raglanmouwen en geheel geminderd. Grof gebreid, in marine, antra ciet, geel, beige en fles- segroen. Normaal 24.75. Bijenkorfiade-prijs 17.90 Pull-polo - onmisbaar in elke MM-garderobe. Klas siek Italiaans model met drie knopen en ingezette mouwen. 100% virgin lamswol in 9 herenmode- tinten, effen en méle. O a. drie tinten grijs, olijf, bleu, petrol en maïs. 29.75 Cardigan de vrijetijdskle- dingvan de sportieve man. Dit model kan zowel als jasje (met kraag) of als vest (zonder kraag) worden ge dragen. Grof gebreid van zuivere wol. Raglanmou wen en hypermoderne nap- paknopen. Beige of grijs 47.50 225 Liter Acima koelkast met groot Bijenkorfiade-prijsvoordeel Model 1963: doelmatige koel-bergruim- te - maar in opvallend klein volume (afm. 134 x 58 x 49 cm.) door vernuf tige plaatsing van de motor. Nieuwe luxueuze uitvoering met magnetische sluiting en extra plaats voor flessen, eieren en boter. Aansluiting voor ijs machine in vriesvak. 5 jaar garantie op de motor, 1 jaar op de a c A kast. Bijenkorfiade-prijs tUVj.- Credietservice: bijv. betaling in 18 mnd - 105.- aanbetaling en 18 maandelijkse termijnen van 22.38. Kalfsvelours hand schoenen met uitspa ringen en een insnij ding op de bovenhand geven ruime bewe gingsvrijheid. Varkens leren binnenhand met naden overdwars voor greep op het stuur. Crochet fourchettes. In nègre 22.50 Ook voor de elegante automobiliste 19.75 Als u houdt van handschoenen die beproefd zijn om het stuur van Ferrari en Jaguar, geïnspireerd op de modellen die coureurs dragen, gemodelleerd voor hem in haar - kom oaar de B'ienkorfiade '62 in de Bijenkorf op z'n best. De lange afstandrij der draagt met de hand genaaide au tohandschoenen van lams-velours met verrassende vlechtgarnering. Binnenhand van soepel Frans nappa. «26.90 De weekend-rijder kiest 'ademende* handschoenen met geperforeerde nap pa binnenhand en crochet zij-inzet. De bovenhand vanfraai varkensleer met V- vormige uitsnijding. Grijs of bever 18.90 De snelle rijder waardeert dit spor tieve korte model. Diep ingesneden bo venhand van hand- gehaakt crochet. Binnenhand: var kensleer met greep- vaste dwarsnaden. Hazel of grijs 16.90 de Bijenkorf Amsterdam Den Haag Rotterdam Nog enkele dagen het exotische koop- en kijkevenement Viva Mexico in de Bijenkorf.

Leidsch Dagblad | 1962 | | pagina 14