Quick Boys Ter Leede geen ouderwets streekduel Noord wijk in 'teerste sloeg slag kwartier W inst voor W oubruggi tegen Sleutels (0-1) Goed spel van Haasnoot Katwijk wijst Lisser Boys terug Hattrick van midvoor Leen Aandewiel Baba Sy leid in Hoogezand1 LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 17 SEPTEMBER 1962 ZWEMMEN. (Van een onzer verslaggevers) Degenen van de 2000 toeschouwers, die zaterdag naar Nieuw-Zuid waren ge trokken om weer eens een echt ouderwets streekduel tussen Quick Boys en Ter Leede uitgevochten te zien, zijn bepaald niet aan hun trekken gekomen. Wie zich de boeiende voetbalgevechten herinnert, die beide clubs in het verleden zo tal loze malen hebben gestreden, vroegen zich verbaasd af wat er dit seizoen met Ter Leede aan de hand is. Alle registers gingen niet open Het is bekend dat de Sassemers nooit een beste start hebben, maar het lijkt er nog helermial niet op, dat er verbetering aan de dag zal treden. Neen, deze streekderby was een slap aftreksel van die voorgaande ontmoetingen en Quick Boys behoef de lang niet alle registers open te trekken om een ruime 4—0 zege te behalen. We geloven dat dit maar goed is ook, want ook de Katwijkers, nog steeds zonder v. d. Oever en v. d. Plas, zijn nog niet in grootse vorm. In de defensie klopt het nog niet best en als Ter Leede niet zo non chalant met de kansen was omge sprongen, hadden er heus nog wel enkele tegengoals uit de bus ge komen. Ook de Katwijkse voorhoede was niet bijster best op dreef, althans voor de rust niet. Na rust. met een v. Duyvenbode, die er eindelijk wat aan ging doen. vlotte het veel beter en slechts met veel geluk bleef toen de score beperkt tot 4—0. Met genoe gen zagen we in deze voorhoede linksbuiten Den Duik aan het werk en als deze iets meer durf krijgt, hebben de kampioenen eindelijk sinds Zuyderduijn een linksbuiten met kwaliteiten. Offensief Quick Boys begon deze strijd al dadelijk met een stevig offensief. Dat I dit geen doelpunten opleverde had den de Katwijkers voornamelijk aan hun voorhoede te danken, die geen eenheid vormde en waarvan vooral i het binnentrio met Aandewiel als J aanvalsleider veel te vaak overal was te vinden, behalve in het Sassemse I doelgebied. Verschillende goed op- j gezette aanvallen, waarin vooral de ditmaal uitstekende spelende Viool een werkzaam aandeel had, leverden daardoor wel kansen op. maar het j bleef bij wat verre schoten. Na 20 minuten kwam eindelijk het eerste doelpunt. Uit een afgeslagen aanval kwam de bal bij Aandewiel, die met de rug naar het doel staan de zich snel omdraaide en met een lage schuiver de te laat reagerende Heil kansloos sloeg. Ei- kwam iets meer rust in de Katwijkse ploeg, hetgeen ook wel nodig was, omdat Ter Leede een aantal goedbedoelde pogingen ondernam het Den Hol- ARC behaalt zege op RCL (2-1) ABC heeft gisteren op eigen veld een verdiende zege behaald op het Leiderdorpse RCL (2-1). De Alphe- naren brachten een elftal in het veld waarvan liefst zes spelers de leeftijd van 20 jaar nog niet hebben bereikt. De ploeg telde invallers voor spil Oosterloo en linksbuiten Valkenburg, voor wie de jeugdige Jan Noomen en Dirckx uitkwamen. Beiden speel den een goede wedstrijd. ARC nam binnen tien minuten een voorsprong. Midvoor Petter mis te in eerste instantie de prachtige kans, maar de vrijstaande Dirckx, die de bal nu voor de voeten kreeg, maakte geen fout (1-0) RCL kwam, nadat de eerste sch-'k was overwon nen, fel opzetten en Van Telgen en Teske weerden zich in de vuur linie geducht. Oosterom moest zelfs een keer de bal uit het doel kop pen, toen Van Horze ergens in het strafschopgebied rondliep. Nadat de RCL-storm was geluwd, kwam ARC weer aan bod. Tot twee keer toe moest midvoor Petter een kans voor bij laten gaan omdat zijn linksbenig heid hem parten speelde. In de tweede helft zag RCL we derom haar offensief op niets uitlo pen. Het werd zelfs 2-0 door rechts buiten Klein, die Van Wel met een hoog schot verraste. Het RCL-tegen- punt kwam na een half uur uit een strafschop. Rietveld benutte de elf- meterschop onberispelijk (2-1). In de laatste fase ging de strijd volko- np-n geliik r-\ lander moeilijk te maken. Quick Boys bleef echter sterker en dat leidde nogevere 10 minuten voor rust tot de tweede treffer. Bij een voorzet van v. Duyvenbode stond Heil al klaar om de bal rustig te vangen. Hij lette echter niet op de snel inlopende Aandewiel, die hem juist iets te vlug af was en ten tweede male de roos trof. De Ter Leede goalie raakte hier bij nog gewond, maar gelukkig was dit snel verholpen. Beter Na rust draaide de Katwijkse ploeg aanzienlijk beter en snel kwam Ter Leede onder zware druk te staan. De strijd was al betrekkelijk snel be slist, want in de vijfde minuut liet Begerig kijkt Floor van Duijn (midden) naar het bruine mon ster. dat door de Ter Leede spil wordt weggekopt. De Sassen- heimse doelman Heil heeft zijn handen reeds bezwerend opge heven. (Foto Leidsch Dagblad) linksbuiten den Duik een prachtige hoge voorzet los. Vier, vijf spelers op een kluitje voor het Sassemse doel stonden te dansen en te springen, terwijl Heil stokstijf bleef staan. Het hoofd van Aandewiel reikte het hoogst en met een vlekkeloze kop in het Ter Leede doel. Nogmaals pro beerde Ter Leede de bakens te ver zetten en na een kwartier spelen kwamen de roodgelen aan de zo be geerde en ook wel verdiende tegen- goal. Tot teleurstelling van alles wat Ter Leede was keurde scheidsrechter Roubos, die verdienstelijk leidde, dit doelpunt af op advies van de Quick Boys grensrechter, die hands had geconstateerd. O.i. was het zuiver een doelpunt. Wel laaiden toen de gemoederen even fel op, maar dat wat maar een strovuurtje. Quick Boys speelde zich daarna nog ge makkelijk naar een 40 zege. toen v. Duyvenbode snel achter de prach tige dieptepass aantrok, Thijssen voorbij rushte en met een schitterend hard schot Heil ten vierde male kansloos liet. A.s. zaterdag krijgen de Katwij kers de kans om te bewijzen, dat ze dit jaar weer titelaanspraken wil len maken. Dan wordt de uitwedstrijd tegen lijstaanvoerder DOVO ge speeld. Militaire titels voor Jiskoot en Mensonides De Nederlandse zwemmers Jan Jis koot en Wieger Mensonides hebben de eerste finale-avond van de inter nationale militaire zwemkampioen- schappen in Parijs volkomen be heerst. Jan Jiskoot won de eindstrijd van de 100 meter vrije slag in 56.9 seconden. Bij het keerpunt lag hij nauwelijks twintig centimeter voor op de Fran sen Kamoun en Caillot, maar op de tweede vijftig meter werd het ver schil tussen hen en zijn beide te genstanders steeds groter. Hij eindig de met een voorsprong van 1,1 se conde op Kamoun en 1.3 seconde op Caillot. De Fransen konden ove rigens tevreden zijn. Hun tweede en derde plaats leverden resp. zes en vijf dagen prestatie-verlof op. Op de 200 meter schoolslag nam Wie ger Mensonides direct reeds een flin ke voorsprong. De eerste 100 meter legde hij af in 1 min. 16.6 secon de. Hij lag toen reeds zover voor dat hij het op de tweede honderd meter rustig aan kon doen. Hij finishte tenslotte in 2 min. 42.3 seconden bijna zes seconden voor de Fransman Blanc. De Nederlandse ploeg bestaande uit Koning (rugslag». Mensonides (schoolslag). Jiskoot (vlinderslag» en de Kraay (borstcrawl) won de fina le 4 x 100 meter wisselslag. De tijd van het Nederlandse vier tal was 4.18.5 De ploeg van de Ame rikaanse militairen werd tweede in 4 33.2 en die van Frankrijk derde in 4.35.9. In het waterpoloioemooi won Nederland met 6-3 van België en 13-5 van Griekenland. Zaterdagvoetbal Afd. Leiden Woubrugge heeft kans g«rien ook de tweede competitiedag zonder kleerscheuren door te komen. Dit keer werd tegen Sleutels slechts een keer gescoord, maar dat ene doel punt bleek voldoende voor twee pun ten. VVSB deed het beter bü Al- phia dan vorige week tegen TAVV. De Bavomensen wonnen met 2-3. Hazerswoudse Boys won de altijd moeilijke uitwedstrijd tegen Kagia (0-3), terwijl de wedstrijden TAVV- Leiden en VWS-Alphen beide in een gelijkspel (2-2) eindigden. Woubrugge kwam tegen Sleutels ln de eerste helft al met 1-0 voor te staan door een doelpunt van Leen Bregman. In de tweede helft kreeg Woubrugge nog wel enige kansen doch het benutten daarvan bleek een te moeilijke zaak. De stevig in grijpende Woubrugge-defensie stond ieder succes, dat Sleutels op het oog had, met degelijk spel in de weg. Gelet op de kansen die beide ploe gen kregen, was het gelijke spel dat Alphen bij VWS wegsleepte geen onverdienstelijk resultaat van de be zoekers. VWS nam al na 10 minu ten de leiding die Lankhaar teniet deed uit een strafschop welke werd toegekend nadat de Leidse doelman de bal in het gezicht van de Al- phense aanvalsleider had gedrukt. In de tweede helft verwierf VWS zich opnieuw een voorsprong maar weer had Lankhaar het antwoord klaar: 2-2. TAVV en Leiden speelden een zeer matige wedstrijd. Leiden kwam gemakkelijk voor toen TAVV in j 9) zesde minuut voor buitenspel bit - staan, maar de scheidsrechter ]j lane, doorspelen. Lok maakte in de e lat minuut uit een moeilijke hoek g. icete lijk. Vijf minuten later veerde unt wat Leiden was de lucht in toeni Hij rechtsbuiten met een hard schot i «lük Ter Aarse doelman passeerde, N rei voor rust was het evenwicht al in? hersteld. Hogenes strafte een f0 n van de Leidse defensie goed af. louri door de Leidenaren uitstekend g filll* hanteerde buitenspelval bleek in i e r tweede helft een te groot struikt Ift blok voor de Ter Aarse aanvalt ian* Ook de Leidse voorhoede kwam meer tot doelpunten (2-2). Vierdeklassers zaterdagvoetbal Llsser Boys heeft na een enerverend voetbalduel met Katwijk de aan sluiting met de kopgroep gemist in de vierde klasse A van de zaterdag competitie. De Katwijkers, die fortuinlijk met 1-0 wonnen, tronen daardoor ongeslagen aan de kop van de ranglijst. Overigens zijn er dit weekeinde enige gelijke spelen genoteerd, zodat van weinig krachtsverschil sprake is. Toch Is er reeds een afscheiding merkbaar. Debutant Rouwkoop verloor op nieuw. In 4B gaf Loosduinen blijk van een verrassend herstel. Koudekerk werd daarvan met liefst 6-0 het slachtoffer. Oegstgeest blijft in deze afdeling door een verdienstelijk 2-1 overwinning op De Lier. goed volgen. Oegstgeest blijft goed volgen pet 1 lef v -jerzij jdru \r:di in n erhc Pet In en. Het internationale damtoernooi Hoogezand is dit weekeinde voortj Wn zet met de partijen uit de vijfde, de en zevende ronde. Bergsma (Ned.)-Holstvoogt 2-0, Verpoest (Belg)-Dionis (Fr) De Jong (Ned-Verleene (Belg) Saint Fort (Haiti)-Baba Sy (Se» 0-2, Valois Smith (Sur)-Gordijn 1-1, Hisard Fr) -Gournier (Fr) li"1 Holstvoogd-Verpoest 1-1-, Dionis-fh Jong 0-2, Verleene-Saint Fort Valois Smith-Baba Sy 0-2, Berg; Hisard 1-1 Gournier-Gordijn 1-1, Jong-Holstvoogd 1-1, Saint Fort-Dl I ewei ane t nis 1-1-, Baba Sy-Verleene 2 lois Smith-Gournier 0-2, Hisa: Verpoest 1-1, Gordijn-Bergsma 2 Stand: 1. Baba Sy 11 punten,' Verpoest en Gordijn beiden 10 I ten, 4/5 Bergsma en De Jong den 9 punten, 6/7 Hisard en Gos nier beiden 8 punten, 8. Holstvc* 7 punten, 9/10. Saint Fort en lois Smith, beiden 4 punten, 11. DfvV nis 3 punten, 12. Verleen 1 punt, 0 Lisser BoysKatwijk 01 (rust stand 01). Een pittig, sportief en aantrekkelijk duel tussen twee volko men tegen elkaar opgewassen elftal len. Lisser Boys heeft gedurende het grootste deel een licht overwicht ge had. Het aanvalsspel van de Lisse- naren was echter tekort. Kansen werden door treuzelen veelal onge bruikt gelaten. Bovendien was Kat- wijks doelman Boeshard ..de held van de dag", die op vaak miraculeuze wijze zijn doel schoon wist te hou- I den. De aanvallen van Katwijk wa- bal verdween de bal ten derde male ren directer en daardoor ook gevaar- (Van een onzer redacteuren) Een kwartier na het begin van de strijd tegen Rijnsburgse Boys liep iedere Noordwijker met het prettige gevoel rond dat deze middag het wat zuinige doel gemiddelde van de rood witten behoor lijk zou worden opgefleurd. Immersop dat ogenblik leidde de thuisclub al met 2-0 en gezien de ontreddering in de Rijnsburgse defensie lag een tamelijk comfortabele score in het vooruitzicht. Die is er niet gekomen. In de eerste plaats omdat de Noord- wijkers nog altijd in onmin leven met Moeder Produktiviteit en in de tweede plaats omdat de Rijnsburgse ploeg zich enigermate her stelde. De 2-1 zege, die Noord wijk tenslotte behaalden, was dubbel en dwars verdiend. Matige start Die start van Rijnsburgse Boys was weer om te huien zo erg. De verdedi ging <v. d. Meij-Van Klaveren-Kralt» toonde weinig onderling begrip en de mandekking was beslist onvoldoende. Haasnoot, met meer intelligentie in manoeuvres dan wie van zijn mede spelers ook, beleefde er vooral in de eerste helft 'n heerlijke middag door. Ruim kreeg hij de tijd om zijn pas- sess links en rechts naar voren te dat niet zijn intelligente spel, maar fouten en zeer ongelukkig wegwerken van de Rijnsburgse achterhoede de Noordwijkse treffers teweeg moesten brengen. In de vijfde minuut viel nummer één. Op heuphoogte vloog een voor zet van links door de Rijnsburgse li nies. Vlak voor Blokhuis trapten de snel in paniek geraakte geelzwarten mis en van t^'ee meter afstand kon Kees Marijt inkoppen (1-0) Rijnsburgse Boys bleef de Noord wijkse acties zwakjes tegemoet tre- Kralt en Van der Mey van Rijnsburgse Boys (links) had den heel wat moeite met de voor al tegen het einde van de wed strijd tegen Noordwijk steeds feller wordende aanvallen van de roodwitten. Heemskerk. Haasnoot en Kees Marijt maken het hier de Rijns burgse verdedigers heel erg moeilijk. (Foto Leidsch Dagblad) rust vervangen door Bleichrodt moesten hun aanvallende taak zo goed als laten varen en het midden veld kwam op die manier vrij gemak kelijk in handen van Heemskerk en v. d. Meulen. In de 14e minuut ver grootte Noordwijk de voorsprong. Bij een onduidelijke situatie in het Rijnsburgse doelgebied schoot Kralt hard tegen de terugstormende De Hoed op en van hem caramboleerde de bal voor de voeten van vrijstaande Kees Marijt. De Noordwijker nam de bal twee passen mee en joeg toen het rechterbeen aan voor een schot waar Blokhuis met de beste wil van de we- red niet bij kon (2-0). Teleurgesteld door het matige begin liet Rijnsburg se Boys het hoofd even hangen. Be grijpelijk. En Noordwijk liet toen be slist de kans liggen de gasten met één hjker, maar de Lisser defensie was even hecht als de Katwijkse. De de fensie van de thuisclub maakte slechts één fout en dat was vijf mi nuten voor rust voor de attente mid voor Van Duyvenbode precies genoeg om het enige en naar later zou binken beslissende doelpunt te sco ren. Ondanks het enthousiasme en het fellere, actievere spel van Kat wijk had een gelijk spel de verhou ding beter weergegeven. Schev. Holl. Sport—SVOW 2—2 (ruststand 1—1). een stand, die de verhoudingen in deze aardige en aan trekkelijke wedstrijd volkomen weer geeft. SHS was technisch iets beter, SVOW agressiever. SHS startte over rompelend en nam na 2 minuten door midvoor Wasbeek de leiding. De strijd ging hierna tot aan het einde gelijk op. Die evenwichtigheid werd voor rust door midvoor Van Heek door handig profiteren van een mis verstand reeds benadrukt. Na rust hetzelfde spelbeeld. met dien verstan de dat SVOW ditmaal de leiding nam door Vreeken, na een gladde combinatie. Linksbinnen J. den Hey- er (SHS» bracht de balans weer in evenwicht, terwijl Wasbeek even later vooi open doel de overwinning ken nelijk teveel voor zijn ploeg vond. RouwkoopSemper Altius 24 (ruststand 0—2). Een verdiende overwinning voor Semper Altius, dat enthousiaster en feller speel de Rouwkoop draaide stroef, ook al nog wel kansen, maar Kralt, Van Klaveren en v. d. Meij weigerden nog een handje mee te helpen en „op eigen kracht" bleek de Noordwijkse produktiviteit weer allesbehalve im ponerend. Toen de Rijnsburgers za gen dat het Noordwijkse offensief hoe aantrekkelijk ook van opzet niet voldoende kracht bezat om de defensie op te rollen, richtten zij him blik op doelman v. d. Niet, die tot op dat moment alleen nog maar wat routinewerk had opgeknapt. Helaas ook de Rijnsburgse voorhoede gaf de indruk nog niet goed inge speeld te zijn. Het gevaar moest voornamelijk komen van de jonge rechtsbuiten v. d. Kwaak uit allen herkenbaar door de sporen die de ontgroening bij hem had achterge laten. Hij had als directe tegenstan der Van Duin, een jongen die nu eenmaal drie keer gepasseerd moet worden voor hij het één keer gelooft. De Noordwijker bezit de eigenschap zich bliksemsnel te kunnen herstellen en dat kwam hem tegen de beweeg lijke v. d. Kwaal uitstekend van pas. Toch slaagde de laatste er in in de 30ste minuut na voortreffelijk werk op de vleugel een parel van een voor zet te lanceren die door Wolters met een ferme hoofdknik werd afgerond (2-1). Dat gaf de Rijnsburgers wat meer moed en de linies sloten daarna ook iets beter aaneen. Beter spel Noordwijk bleef evenwel beter, de gelijker voetballen. De achterhoede met Passchier als spil, Van Duin en v. d. Wiel, had bijna geen zwakke ogenblikken en hun „uitverdedigen" was heel wat beter dan dat van de bezoekers. In de voorhoede moest het echter te veel van Haasnoot en v. d. Lippe komen en naarmate de tijd verstreek, begonnen de Rijnsburgers die spelers wat nauwkeuriger te dek ken. Van Map Marijt hadden de geel zwarten deze middag weinig gevaar te duchten en Kees Marijt was na zijn twee doelpunten niet erg gevaar lijk meer. Even voor rust vonden Map Marijt en Haasnoot elkaar eens in een goede combinatie die Haasnoot besloot met een enorm schot tegen de lat. Na rust ging de strijd vrij gelijk op. Misschien was Noordwijk toch een tikje sterker. Veel hoogtepunten ken de de tweede b Mft niet. De enige kans die Rijnsburgse Boys nog op de gelijkmaker heeft gehad, kwam na ongeveer 20 minuten. Heemskerk kreeg een vrij veld voor zich en v. d. Niet was zo onverstandig onmiddel lijk een lange wandeling naar hem toe te maken. Het schot van de 4 3 Af, doordat het met drie invallers ver scheen. Het mankeren van spil Profijt was duidelijk merkbaar. De rust in de achterhoede was totaal zoek. Toen bo vendien rechtsachter H. v. Tol voor rust uitviel werd de toestand nog on zekerder rond het heiligdom van in valler doelman De Water. Twee fou ten waren echter voor rast al de oor zaak van de 0—2 achterstand. Het eerste maakte linksbinnen Ouwe hand, het tweede doelpunt kwam uit een strafschop door rechtshalf de Winter. Na rust even een fel offen sief van Rouwkoop, dat resulteerde in een tegenpunt van Jaap Roest. De hoop herleefde, maar in de twin tigste minuut sloeg Semper Altius tweemaal flitsend hard door Vaartjes en Kennedy toe. Dankzij Roest kon Karei Verrips nog juist voor tijd de stand een draaglijker aanzien ge ven. KoudekerkLoosduinen 06 (ruststand U1). uegraaant Loosuui- nen heeit de smaak weer te pakken. Koudekerk werd het slachtoffer en Kreeg vooral na rust een gevoelige voetoalles. Koudekerk, dat te peuterig spteiue gai spoecng net middenveld pujs. De gebroedeis Sweeris en ge- oroeders Paling schoten nog wel maar ce ijOocdumse doelman s ona was ongenaakoaar. De ruststand wero bereikt door midvoor Kuiper. Binnen tien minuten na rust was de stand via Weisenveld en Dotinga 0—3. Kou dekerk was aangeslagen. Ieder ver band was zoek. Het debacle werd ver- li/ui uueuxictii ivruxt de oorzaak van het vieroe ooeipunt wero (ivui- perj. vijl minuten voor net einue voltooide Kuiper zijn hattrick, Uiwui twee inmaten Vuur tiju links binnen Addicks net geiiaueeroe naive dozijn volmaakte. Bij Koudekerk wtro spa ue wit na rust uit net vela gestuurd, omdat hy zien een moment in deze sportieve wedstrijd vergat. OegstgeestDe Lier 21 (rust stand 0—1). Oegstgeest had een lang zame start. Bij De Lier ging dat veel beter. De Westlanders ontketenden een hevig offensief, dat na een kwar tier resulteerde in een doelpunt van midvoor C. v. d. Stok. Na een half uur was Oegstgeest warm gedraaid. Na rust vernoogde Oegstgeest het tempo aanzienlijk. De Lier kon dat niet bijhouden, hetgeen bleek uit de ragfijne pass, die Henk Selier van uau verhoeks aangeboden kreeg. Hij benutte de kans. Vijf minuten voor tijd bewezen deze twee spelers op nieuw dat zij aardig ingespeeld ra ken. Selier bracht daarbij zijn club de zege Het Tsjechische team, tweede in het toernooi om het wereldkam pioenschap voetbal in Chili, heeft zondag in Wenen de Oostenrijkse ploeg met 6-0 verslagen. De doel punten werden gelijkelijk over beide speelhelften verdeeld. D.C.IJ. (Damclub IJmuiden) is clubkampioen van Nederland gewor den. In de laatste ronde van het toer- „v. „v, nooi om de nationale titel versloeg Rijnsburger was echter te zwak om I ^et tiental van Piet Roozenburg de succes te hebben. De score bleef bij ploeg van Gezellig Samenzijn (Am- '•7. Doelman (Broeshard (Ki wijk) onderschept een aam van Lisser Boys. Uitslagen - standen Zaterdagvoetbal 2e-KLASSE A Huizen—DOVO NoordwükRijnsb. Boys CSCA's-Gravenz. SV NDSM—ZCFC Koz. BoysIJsselmeervogels Quick BoysTer Leede 0-7 2- ts DOVO Quick B. •s-Gr. SV Noordwijk Koz. Boys CSCA NDSM IJsselm.v. ZCFC Huizen Rijnsb. B. Ter Leede 3e-KLASSE B Zuidland- -CSVD 1- SHOExcelsior P 3- ARC—RCL 2- Monster ASWH 5- Pelikaan— -Spijkenisse SHO 3 3 0 0 6 8- Monster 3 2 1 0 5 8- Pelikaan 3 1 1 1 3 7- RCL 3 1 1 1 3 6- ASWH 3 1 1 1 3 9- ARC 3 1 1 1 3 4- Excels. P. 3 1 0 2 2 5- CSVD 3 1 0 2 2 4- Spijkenisse 3 1 0 2 2 6-1 Zuidland 3 0 1 2 1 4- 4e-KLASSE A Lisser BoysKatwijk SHS—SVOW JAC—SV '35 DEVJOSportlust 5- RouwkoopSemper Altlus ï- Katwijk 3 3 0 0 6 9-1 SVOW 3 2 1 0 5 7- Sportlust 3 2 0 1 4 11- DEVJO 3 1 1 1 3 6-i SHS 3 1 1 1 3 fr-l Lisser B. 2 1 0 1 2 3-1 Semper Alt. 2 1 0 1 2 5-! SV "35 3 0 2 1 2 3-i Rouwkoop 3 1 0 2 2 7—1' JAC 3 0 1 2 1 6-1 GWS 2 0 0 2 0 1-' 4e- KLASSE B Hoekse Bovs RAS U DUNO—Ornas u KoudekerkLoosduinen (M OegstgeestDe Lier 2-i Be FairSchoonhoven 4-< DUNO 3 3 0 0 6 10-1 Ornas 3 2 0 1 4 8—i 'RAS 3 2 0 1 4 10— i Be Fair 3 1 2 0 4 11-f Oegstgeest 3 2 0 1 4 5-1 De Lier 3 1 1 1 3 7-f Loosduinen 3 1 0 2 2 6—1 Koudekerk 3 1 0 2 2 4-11 Schoonhov. 3 0 1 2 1 6-:'

Leidsch Dagblad | 1962 | | pagina 12